Reklama

pondělí 9. listopadu 2020

Trestní oznámení na premiéra Slovenské republiky Igora Matoviče

9. 11. 2020
Slovenský poslanec Ĺubomír Blaha (Smer) podává několik trestních oznámení na premiéra Igora Matoviče v souvislosti s plošným testováním na Covid-19, které podle poslance Blahy mělo sloužit k osobnímu obohacení premiéra a dalších osob.


38 komentářů :

 1. To to zase dopadne. Blaha zjistí, že byl bláha, až se čirou náhodou zjistí, že někde napsal špatnou kombinaci čísel, nebo něco jiného. No a zbytek už dá dohromady konstrukční kancelář nějakého vhodného prokurátora.

  OdpovědětSmazat
 2. Magor Maťovič a jeho podvody už školy mi připomíná Marka Bendu a práva v Plzni.... Inu, vrána k vráně a lhář a lempl k svému havlopříteli!!!

  OdpovědětSmazat
 3. Blaha je CHLAP co má koule, kolik nás je takových? Posrali jsme se z havloidních zrádců a nechali si vzít prosperující Československo, rodiny, děti, jistoty, průmysl, svobodu, zemi, soběstačnost, hrdost, slovanství! Blbci!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jaký koule? Má to štěstí, že ne vlastní zásluhou žije ve svobodné, demokratické společnosti, kde může být zvolen a kde si může říkat co chce.

   Vy jste si nechali vzít Československo? Kým jako? jeho občany? Radím ti, ty vlastizrádče, moc neprovokuj.

   Smazat
  2. Vyhrožující imbecile, k rozdělení Československa se jeho občané vyjádřit nesměli. Žádné hlasování, žádné volby, nic, fraška o nás bez nás. Jediná ODA šla do voleb s něčím podobným. Kde je těm kokotům konec?

   Naše země zdaleka není svobodnou. Vládnou tu nadnárodní korporace a místní lokajové, čípci "ukotvení" v prdeli NATO (zločinecká organizace), čípci "ukotvení" v prdeli EU (nacisitcký projekt), čípci "ukotvení" v prdeli SS - světového policajta, soudce i kata v jednom. S těmi svými žvásty běž do řiti!

   Smazat
  3. 23:17
   Já rozhodně nikám nepůjdu. Proč bych měl? Já si na rozdíl od vás vážím života tady, v této bohaté a svobodné části světa, ve které by rádo žilo 80% světové populace, která nemá takové štěstí. Pokud se vám u nás nelíbí, běžte vy. Nebo vyhrajte volby a změňte to.

   Jo a nadávky si vetkněte víte kam. Proč zrovna tohle cenzorovi nevadí? Jo, já to vlastně vím.

   Slováci chtěli jednoznačně pryč, cítili se utlačovaní Čechy. Vy byste jim chtěl v emancipaci a osamostatnění bránit? Proč jako a jakým právem? Abychom se to 30 a víc let s nimi neustále dohadovali? Kdo ví jestli by to nevyústilo v terorismus atd.

   Smazat
  4. Když si čtu názor šílence 23:17, jsem rád, že se každý den probouzím v zemi EU a NATO. Jinak se vším v EU nesouhlasím, ale zaplaťpámbu, že tu zase nevládnou vymaštěnci z lidových milic. God bless America!

   Smazat
  5. Souhlasím. Blaha je skutečný chlap. A nebojte, všeho do času. Československo stále nezaniklo stejně, jako nezaniklo SSSR. Nikde není psáno, že k obnově Československa nedojde. Stejně tak bude obnoven i Sovětský svaz. NATO a EU jsou zločinecké organizace. A protože se Československo právně nikdy nerozpadlo, nemůže být ani součástí těchto zločineckých organizací. My, občané Československa s těmito zločineckými institucemi nemáme vůbec, ale vůbec nic společného. Všem Čechoslovákům, tedy Slovákům, Slezanům, Moravanům i Čechům přeji krásný den. A věřte, že naše Československo nejen že stále žije, ale bude i obnoveno, byť to tak na první pohled nevypadá.
   Honza

   Smazat
  6. 23:08,0:17,8:13 Co vás tak vyvedlo z míry? 21:03 a 23:17 napsali jenom pravdu a to se nesmí?

   Smazat
  7. 8.13 Kdy jste naposledy navštívil svého lékaře?

   Smazat
  8. 23:08 Pan Bláha je skvělý chlap a vlastenec a nikomu tady nevyhrožujte západní zaprodanče.

   Smazat
  9. 8:13
   Máš tam chybu:Fuck off Amerika, forever!!!!! :-)

   Smazat
  10. 10,35
   Nač lékař,ten mu s touhle (F73) rodinnou diagnozou nepomůže,neí jak!.-D

   Smazat
  11. Nepatřím k vyhraněným alternativám a svěřil bych to volbě občanů. Že je něco shnilého ve státě Dánskem, vnímám podle toho, že se veličenstva brání, zuby nehty, použít referendum.

   Smazat
  12. Blaha je sice chlap, co má koule, jak se píše výše, ale není přece jen lepší, kdy má politik rozum?

   Smazat
 4. Hovorili, že celoplošné testovanie bude dobrovoľné a anonymné! Ani nebolo ani dobrovoľné ani anonymné. Bližšie informácie možno nájsť na:
  https://debata.pravda.sk/debata/blog-simon22-1720-2020-10-18-statny-dlznik-dostal-velky-dzob-od-statnych-hmotnych-rezerv-v-prvy-den-nudzoveho-stavu-s-kym-su-spriazneni/prispevok/7941394/#prispevok_7941394
  Že sa neurobila validačná štúdia v porovnaním s PCR testami potvrdila aj uznávaná epidemiologička MUDr. Bražinová:
  https://www.tvnoviny.sk/exkluzivne/2012088_epidemiologicka-brazinova-situacia-v-bratislave-je-stale-vazna-mnohi-sa-dali-testovat-pcr-testami
  Plošné testovanie v tej podobe, ako bolo vykonané, kritizovali aj ďalší
  https://www.cas.sk/clanok/1048015/biochemik-cekan-ostro-skritizoval-plosne-testovanie-na-rovinu-povedal-v-com-sme-mali-postupovat-inak/
  https://simon22.blog.pravda.sk/2020/11/03/celoplosne-testovanie-ako-sme-ho-vykonali-a-interpretacia-vysledku-su-v-prikrom-rozpore-s-instrukciami-z-pribaloveho-letaku-daneho-testu/
  A čo sa stalo s osobnými údajmi, vrátane telefónnych čísel?
  https://simon22.blog.pravda.sk/2020/11/08/tajne-sluzby-dostali-telefonne-cisla-38-miliona-slovakov-z-nazbieranych-databaz-sme-nic-nevytazili/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_rightbox

  OdpovědětSmazat
 5. Zvolili si Matoviče a Čaputovou, tak ať si užijou. Ostraváci přestali volit ČSSD, když předala byty Bakalovi, chytrému napověz, hloupého trkni.
  U nás má ODS a Piráti hodně voličů a to přestane, až nás začnou kulturně obohacovat, o čemž jasně mluví. Za blbost se platí.

  OdpovědětSmazat
 6. Za mne je plošné testování pořád lepší než pasivní čekání až staří a i jinak nemocní zemřou. Očekávání, že covid skončí do Vánoc a promořování ochrání zbývající, jsou nepodložená.
  Horší ale jsou masivní politické čistky probíhající ve stínu na Slovensku. Výměna soudců, stíhání politiků, prokurátorů, policajtů a jiných nepohodlných…Už rozumím nemastnému rozsudku nad Kočnerem. Pořád se ještě hledá ten správný zadavatel vražd Kuciakových. Určitě se najde a určitě to bude mezi politickými odpůrci. Pak teprve bude válka o ovládnutí Slovenska vyhrána. Míra.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stejná hovadina je provádění zdravotních pitevní na soudním, NIKDO TO TOTIŽ NEZAPLATÍ v plné výši, ale jiný je to zřejmě v nemocnici u sv. Anny v Brně, zřejmě protekce a výzkum v jednom!!!!!

   Smazat
  2. To jste borec Míro 9.46 - mně by k takové zhovadilosti jako je "plošné testování" které kdosi nahoře poručil, v životě nikdo nedonutil. Neexistuje! Nikdo mně ve svobodné zemi nebude nutit, abych se účastnil jejich účelového divadla. Nikdo na mně nesmí ani sáhnout, pokud si to sám nepřeju. K tomu nemají zákon, ani Ústavu, a o nějakém názvosloví, jako je chřipka změněná na covid bychom se asi dlouho bavili u soudu se soudními znalci. Trestní oznámení je v pořádku -měly by jich být stovky, aby si "nadlidi" přestali hrát na bohy. To jim nepřísluší. Já například každý rok s nastupujícím jarem už pětatřicet let mám chřipku ( rýma, kašel, bolesti kostí apod.) vždycky ležím tak týden doma a klídek. Můj fotr to měl celý život v listopadu, měla to i máma a babička, ale ženské si nemohly dovolit chřipku léčit v posteli - musely uvařit, uklidit, nakoupit - tak to prostě chodí. Taky to snášely mnohem lépe. Ale vždycky to byla CHřipka! a nikdo - žádnej vládní vocas mně nebude nutit, abych tomu říkal covid. I cikánům říkám pořád cikán - ne rom - jak nám bylo nařízeno! Jednou jsme si "vybojovali" prý "svobodu", tak si na ni nenechám sáhnout. Asi tak.

   Smazat
  3. 9,46
   Jasně,nech si udělat třetí díru do nosu,když v Číne dělají stejný vyšetření stěry v dutině ústní!

   Smazat
 7. 9 46, plošné testování je především obrovský kšeft pro Matovičovu rodinu a okolí. Navíc smysl testovat zrovna těmito testy popírají všichni "finančně nezainteresovaní lékaři" a také výrobci testů. No a pokud stále věříte, že jde v tomto roce primárně o zdravotní problém, je to po tak dlouhé době smutné.

  OdpovědětSmazat
 8. Presne tak. Okrem toho si pri plošnom testovaní overili možnosť prinútenia dobrovoľne-nasilu k plošnému očkovaniu obyvateľstva.

  OdpovědětSmazat
 9. Klídek. Škoda, že nečtete příspěvky až do konce. Možná by jste pochopili, že klanu superboháče Zmatkoviče a tahačů nitek v pozadí nemusí jít pouze a jenom o peníze. Míra.

  OdpovědětSmazat
 10. Situácia v súdnictve je tristná. Sudcovia sú na smrť vydesení, prokuratúra je v rozklade. Fungujú len vládni pomocníci, niektoré vládne denníky (N,SME..), TV a ochotníci v NAKA. Keďže nevieme ako je trestné oznámenie koncipované , a či je doložené dôkazmi - vychádzajúc z reality, bude otázne, kto a či sa bude s týmto oznámením niekto zaoberať. Ľudia si budú musieť svoj pohár naivity vypiť až do dna.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale to se dalo čekat,anonyme 16.20, že to začne mít justice hodně těžké. Nadělali se dost zvěrstev, a nastává čas přezkoumávání soudních rozhodnutí, odplat, a odškodňování obětí podvodů a šmejdů z let 1992 -2005 - kdy to bylo v ČR a určitě i na Slovači jak na Klondike po objevení zlata. Já si to umím představit - spousta vyfabulovaných rozsudků - kam se soudci zdekujou? Věk na předčasnej důchod má z nich málokdo, a že je v rozkladu i prokuratura - no, to jde společně ruku v ruce. Vyrobili pro celou řadu šmejdů a praček na špinavé peníze bílé koně, vytvořili celou řadu fiktivních a zfalšovaných "pohledávek" a řada obětí dodnes! platí ze svých příjmů zakázkově vytvořené exekuce i s tou soudní lichvou ( procenta úroků z prodlení apod.) že se to dostalo do stadia nesplatitelnosti. A budou to muset řešit! Čím dál víc lidí najde odvahu do toho začít šťourat. Pokud jde o to trestní oznámení - příslušný orgán se jím bude muset zabývat, bude muset konat! Mohou dovodit, že trestní oznámení není důvodné, ale jestli proti sobě mají ostříleného matadora, ne nějakého občanského bambulu ( takových bezbranných mamlasů ochcala justice ve prospěch politiky, pracháčů, podvodníků a šmejdů mraky) tak to nebude jednoduché. Jsem zvědav na pokračování.

   Smazat
 11. Jedinou šancí, jak ochránit populaci je to dávno osvědčené, co nám pradávno dali krávy - vakcinace - tehdy černých neštovic a později pak třeba na dětskou obrnu, záškrt, tbc, řadu dětských infekčních nemocí, vzteklinu, tetanus.... až po boreliózu. Proto sláva těm, kteří vakcínu již vyvinuli a použili - Rusko a Čína a i těm, kteří jsou krůček od cíle. Máme naději, že se i na nás dostane, co se dožijeme. Musíme se ovšem modlit, aby vir nemutoval, jako je tomu u viru chřipky. Už se cosi ozvalo z Norska, že se vir propasíroval přes pěstírny norků na kožešiny do nové podoby. A to je průšvih!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A ještě účinnější obrana proti něčemu podobnému, anonyme 18.59 - by bylo nevěřit těm účelovým žvástům. Covid plní nějaký účel - proto taky byl nasměrován na jaře do období chřipek, kdy jeden týden v TV byly záběry ambulancí praktických lékařů kolik hlásí případů chřipky, a druhý týden z toho byl koronavirus a teď covid a nikdy jinak? Celé je to nesmysl - a lži! Namířené proti seniorům -prý jsou nejohroženější - a proto je zavírají doma, a nutí dýchat v rouškách? Odjakživa platilo a platí, že plíce musí "pracovat" tedy pohyb na čerstvém vzduchu, procházky, jízda na kole, plavání, les, sběr borůvek a hub apod. Dřepění doma u kamen bylo vždycky smrtící pro nedostatek vzduchu.Každý starší člověk, když si něco zlomí, a ve špitále z něj udělají ležáka, vždycky ( až na výjimky) umře na zápal plic - před covidem - při covidu - i po covidu - a teď všechny zavřeli doma! A dál? Mladí na to kašlou, staří jsou zavřeni, maximálně se třesou strachy ve frontách na testy - takže -kdo bude "umírat?" Staří - prostě je to tak! Každý, kdo zaleze doma, bude dřepět u TV nebo u PC bez pohybu na čerstvém vzduchu je ohrožen zápalem plic, ale k tomu dnes doktory nepustí, aby to všem vštěpovali. Tak už rezignovali. Zavřeli ordinace a léky předepisují on-line - to je nějaký nový léčebný postup? Vždyť je to k smíchu. Proč lidi přestali používat zdravý rozum? To nevím - to jsem nepochopil. Dvě a dvě vždycky byly čtyři - dnes je to pět. Bohužel.

   Smazat
 12. Soudy? Myslím, že nikdy nebyly jiné, slepé, jako ta s těmi váhami. U soudu nečekej právo, ale jen výrok!

  OdpovědětSmazat
 13. Babiš by už chtěl rozvolňovat, potřebuje denně nakažených aspoň 20 000 a 500 mrtvých. Podařit se mu to může snadno, tři vlny mají USA, Gronsko izrael atd. Bohužel, nemusí nás vytrhnout ani vakcina, přečteno je už víc než 6000 různých variant covidu a v Dánsku urychleně mordujou norky, ze kterých se novou variantou nakazili lidé. jogín

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No a anonyme 21.53 - k čemu by ty nakažené v takovém počtu potřeboval Babiš? Proč? Naopak, kdyby nebyli vůbec, žilo by se normálně, děti by chodily do školy, studenti by studovali, lidi by pracovali, a řešili by se věci, které je potřeba řešit, a ne grafy a ptákoviny. Takže -denně dvacet tisíc nakažených a pět set mrtvých potřebujete vy! Ano - vy! A vám podobní.Ti, kteří stejně dřepí pořád doma, nikdo už je nepotřebuje,ti jsou teď na vrcholu blaženosti že musí být doma zavřeni i ti, co mají rádi společnost, cestují, sportují, chodí do divadel, a takoví, jako jste vy, na ně mají vzteka. Ze života, který připomíná pobyt v hrobce, jste nadšeni. I ty ubožátka norky budete s radostí mordovat - a už nikdy nedovolíte, aby se nachlazení říkalo chřipka - jako celé desítky let. Už to bude vždycky jenom covid. Víte co si o tom myslím?.... vlastně ne, stejně je to zbytečné a možná bych byl i vulgární, což nechci. V každém případě, nikdo není omezován v tom, aby už navždy byl zalezlý doma, na klice připravenou uslintanou roušku, do které slintá vždycky, když jde náhodou ven. To přece můžete až do konce života - ne? Tak o co vám jde - o ty ostatní??? Ale - to přece nemyslíte vážně!

   Smazat
 14. Pozrite si video, kde sa vyrehlený Španiel smeje "dobrovoľnej" špajchlovačke. Presnejšie než všetky analýzy sveta...
  https://m.facebook.com/LBlaha/videos/2954376724794880/?refsrc=https%3A%2F%2Fm.facebook.com%2FLBlaha%2F&_rdr

  OdpovědětSmazat
 15. Koronavirový cirkus je klackem, který můžou politici používat na potlačování své konkurence a na prosazování, občanům nepřátelských opatření.
  Pan Blaha se ho také chopil a bojuje za správnou věc. Bojuje proti zavádění totalitních opatření na Slovensku. Držme mu palce a věřme, že jeho aktivity pomůžou zpomalit zavádění totalitních opatření i u nás. P.K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, souhlasím, anonyme 11.59 - panu Blahovi fandím, je to muž odvážný, skutečně bojuje za správnou věc a za nás všechny (za nás zbabělce). Já věřím, že bude mít úspěch, a už samotná skutečnost, že trestní oznámení podal, přinutí i ty naše politické servilní prozápadní loutky, aby už tam kopli zpátečku a začali vymýšlet, jakým účinným a nenápadným lhaním vybruslí z toho lhaní, kterým nám šlapou nám po občanské svobodě, a vrátí věci do původního stavu. Máme toho málo proti nim -směšné nic - a ještě i to málo nám ničí, pod směšnou záminkou, že se o nás strašně bojí.Že jim není hanba. Kdyby na důkaz boje proti "covidu" měli každý odevzdávat polovinu svého platu po dobu tří let na jakousi "covidcharitu" nastal by ryk, před nímž by covid udělal strachy loužičku a zmizel.

   Smazat
 16. Slovensko, promiň.
  Ještě nedávno bych dával vašeho premiéra za vzor našim. Ale po vámi předvedené dobrovolné nedobrovolnosti, jsem rád že žijí v Čechách i s tím naším bordelem.

  OdpovědětSmazat
 17. Je až zarážející, kolik se tady vyskytuje chytráků schopných tvrdit, že onemocnění Covid19 je málem výmysl, že není onemocněním s riziky, že počet nemocných je zanedbatelný ..., že všechno to zkoumání a všechna ta opatření k potlačení té prokazatelně celosvětové pandemie jsou zbytečná. To jen proto, aby si zaremcali. Nejsmutnější na tom je, že vybrekují na naprosto nesprávném hrobě. Netuší k čemu, a proč se to komu hodí. A to i potom, kdy jistý zubař (3mucler), kardiochirurg (Pirk), rehabiliťák (Hnízdil) a exprezident ČR (Klaus, makroekonom, inženýr, profesor ...), zmlkli.

  OdpovědětSmazat
 18. A co teprve ti dospělí s omezeným chápáním, kteří ještě nedávno manifestovali na Staromáku proti omezování svobody, kvůli chřipčičce. Přitom díky chřipce umírá cca 1500 pacientů ročně, to corvid zvládne za 10 dnů. Určitě je manifestovat neposlal premiér, ale o nějaký vir se zajisté podělili a přidali tak zbytečně práci naším zdravotníkům. Mezi manyfestanty jsem viděl jen pár roušek, asi symbolu otroctví. Já ji nosím i když mám problém se záduchou, vydržet se to dá.

  OdpovědětSmazat
 19. Ano dnes jer zcela zřejmé, že po volbách nemohli Mutovič a Šulík přijít na jméno Luboši Bláhovi. Nazvali jej dokonce komunistickým virusem v NR. A aspoň takto vrací Mutovičovi a jeho příznivcům šaškárnu, kterou předváděl při jednáních NR SR s tričkem a nápisem Fico je zloděj. Zatímco Fica nikdo neusvědčil ze zlodějství či korupce, Blaha ukazuje, kdo má máslo na hlavě.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.