Reklama

neděle 15. listopadu 2020

Trumpovi příznivci včera ve Washingtonu DC

Paul Craig Roberts
15. 11. 2020
Je někdo tak šílený, aby věřil, že gangster Biden a rasistka Harrisová mohou zvrátit takovouto podporu pro Trumpa? Milionýový páteční průvod ve Washingtonu na Trumpovu podporu.
Klikněte na přiložené fotografie a ony se zvětší.
Fotografie zde: https://parler.com/post/0bc603cd7d544df08e730124d81461c7


Zaslal P.C.Roberts
Překlad: L.Man

41 komentářů :

 1. No ani se nedivím když ta rádoby demokracie nefunguje a rasistické hnusy nikdo nechce. Židé dostali žlutou hvězdu a bílí lidé dostanou bílé kolečko už jsme zase v roce 1933.

  OdpovědětSmazat
 2. Roberts, pokud jste schopen pochopit,je konec,Trumpik volby prohrál, nic s tím neuděláte.
  Ve světě už vás mají za kašpárka, pane trumpeto.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jediný, kdo se naprosto zesměšnil, je nedůvěryhodný US volební systém. Například Pensylvánský nejvyšší soud se před letošními volbami rozhodnul, že bude sbírat hlasovací lístky o 3 dny déle, než jiné státy, čímž podle mnohých překročil své pravomoce, což skončí (legitimně) u soudu.

   Není problém přijmout čestnou prohru, ale problémů s volbami bylo mnoho, například nebyli do místností často vpuštěni lidé Republikánů, atd. USA se staly banánovou zemí a bohužel takováto "vítězství" budou mít svou dohru i pro nás, protože dál rozdělují tamní společnost, což bude mít své vážné důsledky.

   Žádný racionální člověk nemůže být bez pochybností, když i šéf Federální volební komise hovoří o "nelegitimních volbách", plných podezřelých okolností. Doplatí na to všichni, nejen občané Spojených států, chaos v této zemi bude pokračovat, a rozhodně to není vinnou Trumpa, jakkoliv i on rozhodně není ideálním prezidentem.

   Smazat
  2. Trump zlašované volby neprohrál. Bude záležet na soudcích a jejich odvaze. Protože je Biden zastrašuje. Je tady hlavní otázka GP co s tím udělá, když Trump je jeho trojský kůň a on jej nenechá jen tak padnout. GP parcuje sice pomaleji, ale na dlouhé tratě vyhrává na 100%. Sarkozy nesplnil úkol v Gruzii,t teď - později, zažívá hrůzu bez konce. Neustálé vyšetřování ho rozkládá.

   Smazat
 3. Zajímavá byla informace "naší" Tv o podpoře Trumpa jen neurčitě "tisícová". I to vyjadřuje vše.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. JJ, to už působí opravdu směšně, ta jednostrannost hlavních médií. Na druhou stranu alespoň lidé vidí, jak poctivá tato média jsou.

   Smazat
 4. Demokracie se ukazuje jako gangsterka . Volby u nás jsou také tvrdě ovlivňovány , dokonce fašistickou společností , pod vedením ODS.V USA se střídají dvě ultrapravicové strany , tak takhle má demokracie fungovat ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. spartak.
   Přesně.
   To co nám předvádějí v USA,nemá s demokracii nic společného,to je jen zaklínadlo na ohlupování občanů.
   Jenže,USA úplně propadli na úroveň banánových republik a demokratická strana si vykopala hrob.

   Smazat
  2. Spíše si myslím, že jedna z nich se stala ultralevicovou. To, co se v USA děje, spíše odpovídá řádění Trockého bandy.

   Smazat
 5. USA vyvážely demokracii tak dlouho, až jim tam vůbec žádná nezbyla a teď se tam dějí takové prasárny, kterým se musí všichni alespoň trochu normální lidi smát a zároveň se bát při pomyšlení co z toho vznikne...Bohužel, vyhraje-li to skutečně ten senilní pedofil, je s námi konec. A propos, každý večer kolem 18:00 letí nad Libercem velké letadlo (nebo dvě), dle zvuku těžké dopravní. Směr severovýchod. Kam asi? stačí se podívat na mapu.

  OdpovědětSmazat
 6. https://www.youtube.com/watch?v=qUk-vK4x2X0

  Podivné je, že barva listí na stromech na fotografiích v článku Paul Craig Robertse a na výše uvedeném videu se podstatně liší a vyvolává tak otázky, která informace se více blíží pravdě.

  OdpovědětSmazat
 7. Roberts, ani komouši nepodvádějí více jak vy,. Foto je upravené a tim podvodné a lživé.Stoji vám za to dělat ze sebe hlupce??
  A několik málo místních zoufalců, vám podvod souhlasně odhýká.
  Trumpetova komedie pokračuje. Tolik zeleně na podzim ?????

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Fota v tomto článku P.C. Robertse zřejmě zachycují jiné předchozí demonstrace ve Washingtonu, se sobotními akcemi na podporu Donalda Trumpa zřejmě mají jen málo něco společného...

   Smazat
  2. Odborníci přes fota se okamžitě poznají.

   Smazat
 8. Europol provádí masivní razie proti svobodě projevu v celé EU, včetně Německa, ČR, Francie a Velké Británie

  Ze zemí celého západního světa má Německo bezpochyby zdaleka nejdramatičtější zákony proti svobodě projevu. Německá vláda pravidelně uděluje tresty odnětí svobody těm, kdo údajně „podněcovali nenávist vůči menšinám“ nebo popírali holocaust. Zároveň jsou cizinci usvědčení z brutálních sexuálních zločinů pravidelně odsuzováni k mírným trestům.

  http://svobodnenoviny.eu/europol-provadi-masivni-razie-proti-svobode-projevu-v-cele-eu-vcetne-nemecka-cr-francie-a-velke-britanie/

  OdpovědětSmazat
 9. https://www.youtube.com/watch?v=EXYjIPHENBs&t=385s
  OBROVSKÉ MASY TRUMPOVÝCH VOLIČŮ POCHODUJÍ AMERICKÝMI MĚSTY
  Podívejte se na velice zajímavou reportáž z Kalifornie od Michala Šopora, který v LA natáčí videa, která nejsou nijak ideologicky zabarvená a ukazují pouze drsnou realitu dnešních USA!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  2. Bohužel, toto video bylo natočeno v Bewerly Hills několik dní před volbami, nikoliv po nich...
   Boj o výsledek voleb se v současnosti neodehrává na ulicích, ale v soudních síních...

   Smazat
 10. Hezké fotky. Též je zajímavé, že stromy v DC neznají podzim.

  OdpovědětSmazat
 11. Pobavilo mne, jak v jednom volebním okrsku v Utahu dostal Bidet 44 000 korespondenčních hlasů, Trump ani jeden. Jinde mohli volit i mrtví. Pochopitelně také pro Bideta. Tyhle americké "volby" byly jedna velká komedie.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:10
   Vy jste u toho sčítání hlasů byl osobně ??
   jen papouškujete bláboly pochybných mazalu.
   Nikdo nic do dnešního dne, žádný potvrzený podvod neprokázal.

   Smazat
  2. 17:12-Vy ano, že papouškujete druhou stranu?

   Smazat
 12. Tupost a lež některý Robertsu je nekonečná.

  OdpovědětSmazat
 13. Po R.Erdoganovi získává V.V.Putin svojí zákulisní pomocí v D.Trumpovi dalšího zavázaného přítele -"partňora", odhodlaného k boji proti globálním degenerátům ..
  Na tyto svoje učedníky se z nebe dívá J.V. Stalin a je spokojený, že vychoval dobré tovaryše politického tvrdého řemesla ..., mistrovské zkoušky mají ještě před sebou ..

  OdpovědětSmazat
 14. Já bych řekl jen, kdyby jsme měli neovlivněné sdělovací prostředky, tak by jsme byli o demonstraci, která určitě ve Washingtonu včera proběhla, poctivě informováni. Ono stejně, když je na ,,nepohodlné" demonstraci mnoho lidí, tak je to vidět ze záběrů pořízených pouze ze země, ale když je na té správné demonstraci hodně lidí, pořizují se záběry dronem, nebo z vrtulníku. Tohle je jasně demonstrace milionu chvilek na Letné...! Kecám, na Letné jsem byl jako čumil a viděl jsem jak lidi byli rozděleni v sekcích u obrazovek a mezi nimi byly veliké rozestupy a tak se udělala plná Letná Jestli 80 tisíc, tak je to moc! Jo fígle se dělají. A není to demonstrace proti válce ve Vietnamu...? Když zbytečné kecy tak pořádně.

  OdpovědětSmazat
 15. 15:30
  Proč lžete, na Letné jsem byl dvakrát,mohu jen potvrdit, že Letná byla plná a počty více jak 200 000 lidí je reálná.

  OdpovědětSmazat
 16. V souvislosti s nedávno uskutečněnými prezidentskými volbami v USA bychom měli přiznat, že jako etalon demokratických prezidentských voleb musíme chápat prezidentské volby v Bělorusku.

  OdpovědětSmazat
 17. 17:30
  Tak dnes jste vítěz o zlato osla.
  Demokratické volby v Bělorusku .?? To snad se dá říct ve zmenšené míře o Rusku, ale v Bělorusku ???
  Proč jsou v Bělorusku už 100 dní demonstrace, co. podle vás asi pro to, že byly tak "" demokratické "". Ten metál máte po zásluze.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Unknow byl redakcí vysledován jako nejvěrnější a nejúpornější čtenář a diskutér Nové republiky. Sice píše blbosti, nadává a vůbec ukazuje svou omezenost a nevychovanst, ale věrný je a za to mu patří dík.

   Smazat
  2. Oslík, spíš pořádný havloidní osel jseš Ty, hlásná troubo. Oproti Bělorusku měly volby za louži fatální problémy se zabezpečením, provedením fundamentálních pravidel, jenž volby kdekoliv na světě - i v té rovníkové Africe skutečně tzv.svobodné volby.
   Otřesné lapsy v přímém přenosu s počty hlasů na el.panelech, naprosto neošetřenákorespondeční volba - lístky, odmítání připuštění pozorovatelů protistrany jak do volebních místností, tak k sčítání hlasů, cinknutá technika, sjednocená mediální a umělecká fronta, šíření kapající nenávisti a účelových bojůvek, zcela nepokrytá podpora rasismu naruby od jedné z pol.stran, marginalizace a právně-trestní pardon pro barevné aktivisty - nebo-li zdivočelé rabující násilníky, etc...
   Chápu, že pro troglodoida jako jsi Ty je zbytečné házet hrách na zeď - je to vlastně obdoba házení perel sv...m, tupým a agresivním sv...m ..
   Po tomto fenomenálním pruseru, de facto mohutném otřesu základů tzv.zastupitelské demokracie ( česky echt prodejné zákeřné děvky, která dá každému, jen domácímu ne, tedy znovu český terminus technicus kurva zkurvená ), po veřejné demonstraci zparchantělosti a veřejné diskreditaci jak toho zprofanovaného státního útvaru, tak především on line potvrzení naprosté prohnilosti společensko-politického modelu, uspořádání, jenž tam panuje, a který bohužel ta zvěř neustále exportuje po celé zeměkouli.
   Jakýkoli diktátor či krvežíznivý dobytek dnes, po období us hegemonie ( jde o počet mrtvých, kolik za sebou tento politicko-společenský zmetek všude zanechal ) může v klidu prohlásit - a bude mít pravdu, že to, co si ušatí dovolili a dovolují,

   Smazat
  3. Jakýkoli diktátor či krvežíznivý dobytek dnes, po období us hegemonie ( jde o počet mrtvých, kolik za sebou tento politicko-společenský zmetek všude zanechal ) může v klidu prohlásit - a bude mít pravdu, že to, co si ušatí dovolili a dovolují, co veřejně zvrací jejich exponenti na mezinárodní scéně, jak nepokrytě a drze vyhrožují komukoliv čímkoliv za cokoliv, nemá obdoby - tolik zmetků v celé politické scéně v tomto státě opravdu nemá obdoby - a to vynechávám to, co zvrací doma na adresu celého světa, to, jak sami sebe považují za "vyvolené" s právem na cokoliv kdekoliv ...
   Áda H. byl proti nim salónní klubový žvanil...
   Apropo, slovo "demokracie" by mělo být pomalu na indexu - jako Yettiho ji nikdo nikdy pořádně nezažil, nepoznal, za to o ní každý žvaní, a každý nýmand jí má plnou hubu, i když její současná podoba je doslova tristní. Míra zparchantělosti je alarmující, přičemž se ono slovo společně se slovy "svoboda, lidská práva" stala bičem, pendrekem na nepohodlné státy kdekoliv na planetě.
   A dneska pod vlivem, pod prapory těch samých hesel naprosto kolabuje společensko-politicko-ekonomický systém tzv.západní společnosti - je naprosto sterilní, je na tom hůř než eunuch v harému, je zcela bez koulí a bez půdu sebezáchovy.
   Pusťte k veslu havloidy, trhovce, echtliberály, lícko právníky, zlodějské demokraty, politické deprivanty, úchyly, postavte židy na piedestal, a máte tu demošku jak vyšitou ...
   Vzhůru do křížence feudalismu a malíku bez přívlastků ...

   Smazat
  4. 19:02. 19:24
   Kolemjdoucí
   Tak ses vyzvracinkal, pokakinkal,teď se běž vyčurynkat, mamince řekni o plinku a zítra můžeš zase čmárat ty své blàboly.
   Konzumace sputniku, aronetu a podobných sraček zanechává ve tvém mozku pořádný toxický guláš.
   Tihle troubové, jako ty, nikde nebyli, nic samí nezjistí,ááále jsou chytří jak dvoudenní 🐕.
   Piš dál dobrá sranda.

   Smazat
  5. 18:14 Protože to stále někdo platí a má nekonečné množství doláčů. Proč mají všechny teroristické skupiny stále čím střílet a z čeho žít. Je to stále stejné. Pravdu zná jen ten kdo zná toky peněz. KDO TO ASI JE?

   Smazat
 18. 18:45
  Dvořák,vy nemáte sebemenší argument, jen ubohé pomluvy starého, neschopného rudého důchodce. Docela vás poslední dobou lituji, ale demence si nevybírá, ve vašem případě nebudete dlouho trpět.
  Jen budete čmárat čím dál větší pitominy až .......
  .

  OdpovědětSmazat
 19. V úterý 17. listopadu. Dr. Kevin Corbett odhalí všechny vakcíny, které nefungují, ale byly vytvořeny za účelem výroby peněz z Pharma.
  Joe Biden není „zvoleným prezidentem“
  https://www.judicialwatch.org/…on/
  Právník Trumpa Sidney Powell: „Připravujeme se na převrácení volebních výsledků ve více státech“
  https://www.zerohedge.com/…tes
  "Nedělám žádné komentáře, aniž bych měl důkazy, které by to podpořily," dodala s tím, že volební software změnil "miliony hlasů" z Trumpa na demokratického kandidáta Joea Bidena.
  Z operace americké armády ve Frankfurtu na SCYTL (systém sčítání hlasů) přináší první výsledky. Syrová data na serveru zabaveném americkou armádou ukazují, že Prezident trump zvítězil obrovským náskokem 410 : 128 !!!

  OdpovědětSmazat
 20. Nejsou to fotky z Běloruska? Pokud je to z USA, pak to znamená, že ulice chce zvrátit výsledky voleb? Tak co vlastně chtějí. Jak úžasnou moc má goeblsovská propaganda. 6ene lidi do ulic a usiluje o převrat. To přece v USA není možné, to je možné pouze v Bělorusku, Číně, či Rusku a podobných zemích.

  OdpovědětSmazat
 21. unknown je legitimni nick? takze vsichni si ho dame a mame taky anonym?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dobráku, je legitimní, dokonce pod evidencí. Je ovšem možné, že jedná pod hlavičkou skupiny trollů a tam je bezejmennost jednotlivců nutná z právního hlediska odpovědnosti. Laicky řečeno, pod jednou ID adresou se mohou střídat figury.

   Smazat
  2. V případě tzv. Unknowna jsou to všechno trollové mimořádně hulvátští a přihlouplí. Nebo máte jiný názor?

   Smazat
 22. Amerika skandál století - ČT mlží POWELOVÁ to rozsekla!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.