Reklama

čtvrtek 5. listopadu 2020

Ukradené volby?

Paul Craig Roberts

6. 11. 2020   paulcraigroberts
Když jsem si včera v noci pustil televizi, měl prezident Trump, pokud šlo o počty spočítaných hlasů, pohodlný náskok ve státech Wisconsin, Michigan, Pensylvánie, Severní Karolína, Georgia a Florida. Byl jsem však pak překvapen, když hlášení o sečítání hlasů v těchto státech náhle ustalo. Ovšem z dřívějších zkušeností ze sledování předchozích voleb se mi nezdálo být možným, aby Trumpův náskok bylo možno vyrovnat už docela malým počtem zbývajících hlasů, které ještě měly být připočteny. Předpokládal jsem tedy, že Trump volby vyhrál.
Ráno, když jsem si televizi znovu pustil, viděl jsem, že Trumpovo vedení ve Wisconsinu se proměnilo ve vedení Bidenovo, a že Trumpovo vedení v Michiganu se zredukovalo na pouhé jedno procento. A také jsem si všiml, že v Pensylvánii, v Severní Karolíně a v Georgii přibylo Trumpovi až nápadně málo hlasů z těch, které byly k dosavadní volbě připojeny. Předchozí přerušení sčítání hlasů tak začínalo být podezřelé. Naznačovalo totiž, že úřady čekaly na určitý moment, kdy posoudí, jak se volby vyvíjejí ...a pak. ...A právě proto, bylo sčítání hlasů přerušeno.

Téměř nulový přírůstek hlasu pro Trumpa nedával smysl zejména v Michiganu, jehož obyvatelé byli těžce postiženi, když demokratický a tedy i Bidenův establishment vyvezl jejich pracovní příležitosti do zámoří. V prvním momentu jsem zauvažoval o tom, nejde-li o další příklad prazvláštní vlastnosti Američanů jednat proti svým vlastním zájmům, ale pak jsem to zamítl a poohlédnul se i po jiných možnostech.

A to, co jsem zjistil, mě omráčilo. Během časných středečních hodin 4. listopadu jak ve Wisconsinu, tak v Michiganu došlo ke strmému až vertikálnímu růstu hlasů pro Bidena, a každý z přibližně 150 000 nových připočítaných hlasů byl odevzdán právě ve prospěch tohoto demokratického kandidáta. A byla to též ona hromádka hlasů která zapříčinila tu skutečnost, že v obou těchto státech Trump své dosavadní volební vedení ztratil: http://www.informationliberation.com/?id=61890

Je možné, že počítači hlasů v těchto dvou státech státech skončili své směny a odebrali se domů, a že jejich kolegové, nastupující do nové směny po nich, zjistili poté, co usedli do židlí, že Biden náhle a nečekaně vystřelil vzhůru. Což by bylo věrohodné ve všech případech s výjimkou ovšem toho, že by všechny tyto nové hlasy byly pro Bidena. A ani jediný nebyl pro Trumpa. Řekněte, jak je něco takového pravděpodobné?

Pro mě a pro Dave Kranzlera, kteří jsme společně pozorovali nejpodivnější machinace na peněžním trhu v zájmu ochrany amerického dolaru, takováto náhlá změna ze státu červeného Trumpova do modrého státu Bidenova smrdí.

Presstitutky se ovšem tímto poblémem zabývat nebudou. A Trump, který jej zvedne, bude zostuzen jako fašista který odmítá podřidit se vůli lidu.

Demokracie bez svobodného tisku nemůže existovat, a svobodný tisk je to, co Spojené státy zcela určitě dnes nemají.

Překlad: Lubomír Man

86 komentářů :

 1. New York Times ten přírůstek 138 tisíc hlasů pro Bidena a současně ani jeden hlas pro Trumpa vysvětlily jako překlep a články a komentáře k tomuto zázraku tím pádem označily za hoaxy. Takhle se v nové době dělá politiky, zaostalý Robertsi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Koukám na Novinky, co se tam po půlnoci objevuje komentářů nadávajících na Trumpa. To vypadá, že končí chlastačky, ale kde jsou ti lidé zaměstnáni? Piráti a neziskovky to nebudou, ti jsou v 7:00 u píchaček, tak kdo to je? Přes den je tam většina komentářů pro Trumpa, je to divné.

   Smazat
  2. Mám pana Robertse rád. Ale stárne. Prostě není sto pochopit moderní matematické zákony liberální demokracie. Kampak dnes s nějakým zákonem pravděpodobnosti, s nějakým grafem ve vinglu. Takovej anachronismus už si hlídají jenom blbci ze sázkových kanceláří, aby nezbakrotovali! A takovej byl ten Roberts ekonom ! Na druhou stranu si za to mohou sami. Za dvě generace to americké školství vychovalo takové kretény, že tomu budou věřit. Pár takových nám po absolvování jejich "univerzit" poslali zpátky k nám. A ti nám tu vypráví jak má to školství vypadat.

   Smazat
  3. To chce klid a slivovici místo roušky.
   Tady toto je docela vypovídající.

   https://www.facebook.com/staskovsky.alex.3/videos/115642020345899/?hc_location=ufi

   Smrt české bažině plně závislé na emerycké stoce čili deep state.

   Smazat
  4. Chlapče, Tarasi Bulbo, nazývat Robertse zaostalým považuji za legrační sled myslenek...vis vůbec koho jsi nazval zaostalým?¿? :-)

   Smazat
  5. Mikkhes, všiml jsem si toho ve volebním zpravodajství ČT. Mladí Američané se v daleko větší míře zapojili do voleb, než před čtyřmi roky. A volí ve velkém Bidena. Za 4 roky se u mladé generace toho tolik změnit nemohlo. Prostě jsou jen infikováni vším možným, bez životních zkušeností, podléhají módním trendům a rádi si hrají na tvůrce nového světa. A tak jsou jim podsouvány různé hračky. A málokdo z těch mladých si uvědomuje, že sami jsou jen hračkami v rukou starých psychopatů a pomáhají naplňovat jejich ne-lidské cíle!

   Smazat
  6. Stárnoucího republikána.

   Smazat
 2. USA - země neomezených možností.
  Volby zase hacknulo Rusko, nebo tentokrát ne?
  Biden se hodí?
  Ať tak, nebo tak v USA je přeci demokracie.
  Volby mohou být napadnutelné pouze ve Venezuele, Bělorusku, v Katalánsku, na Krymu a v jiných zemích, pokud se to nehodí do krámu.
  Naopak Kosovo, Ukrajina to je krystalicky čisté a naprosto objektivní.
  Trump je po dlouhé době první prezident (i když ne ideální), který nerozpoutal žádnou válku a nepřepadl žádnou zem.
  A to je asi ta chyba, že používá svůj vlastní rozum a nechce být loutkou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já si tedy osobně myslím, že si Rusko nemůže přát nic lepšího, než když vyhraje Bidet. Protože to jen povede k větší destabilizaci USA, ekonomickému poklesu a tím i k oslabení jejich vlivu.

   Smazat
  2. Nemyslím, mám obavu, aby nechtěli rozdmýchat omezenou válku v Evropě proti Rusku.

   Smazat
  3. Cesti vojaci uz odjeli s tanky do Litvy provokovat Rusy. Na strane hrdinu NATO, 'obraneho spolecenstvi', ktere znicilo Srbsko a Lybii.
   Jdeme na Rusa, ktery nas osvobodil, kdyz nam bylo pod Skopcaky nejhure. V jake prdeli jsme se to ocitli diky nasim rektalnim alpinistum v politice a mediich?
   Cinkali jste klicema, Rus vam smrdel, American vonel, byl vasi touhou a budoucnosti. Ted zjistujete, ze jste uz jenom jeho pucflek, havet, kterou chce spalit s Evropou. Pomahate prosadit jeho zajmy vojensky vsude v Tramtariich za nase penize, kde se chce zmocnit surovin, ale rika, ze brani svobodu. A vy mu v tom pomahate. Namisto pomatenych pisalku clanku a cinkani klicema budou muset Cesi vzit zase vidle do ruky a jit do ulic. Ten hnuj co nam sem navezli, otravu mladeze na skolach liberalismem, prolhanost a rusofobii medii, atd. Uz mame dost!

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. Kubrte, čo vy si predstavujetě pod takým slovom Rusko? Jestli Putina a jeho spolupracovníky, tak s tím přáním nejspíš nemáte pravdu. Putin provádí už léta trpělivou a zodpovědnou politiku na mezinárodní scéně. K čemu by mu byla destabilizace a chaos jaderné velmoci? Transformace USA je neodvratná. To "Rusko" ví. Proč tedy přilévat benzín do ohně? Výbuch by mohl ohrozit úplně všechny a všechno!

   Smazat
  6. Obávám se, že na nějakou omezenou válku by Rusko nepřistoupilo.

   Smazat
  7. Já sdílím vaši obavu, dělají cvičení jak nejlépe napadnout klingrad, EU odmítá smlouvu s Rusama o nemožnosti umístění jaderných zbraní středního doletu, vypadá to že válka bude.

   Smazat
  8. 10,15
   Podívej se,jestli nemáš Žida v nákupní tašce,blbe!

   Smazat
  9. Souhlasim s autorem i timto prispevkem.

   Smazat
 3. USA potažmo Západ - přeci náš vzor!!!
  Aspoň vidíte, přátelé, kam naše republika s TOPkou, ODS, Piráty atd spěje!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 0:10
   Jistě máte jiný vzor, napište, moc mně to zajímá.

   Smazat
  2. 14;35
   Antické Řecko a jeho skutečná demokracie, ale to je na tebe ty havloynteligente bude moc!!!!

   Smazat
  3. 14:35

   Jakýkoliv jiný vzor je daleko lepší, než ten tvůj, chlapče.

   Smazat
 4. Chci byti cernym a nejlepe homosexualnim ,mam ihned prednost a spravedlnost .Ted nam Harari-Bidenstein zajisti reparace neb je taky barevna a tudiz se ji reparace za otroctvi take budou tykat .Krasni muzi v damskych satech cerneho puvodu ve strevicich vysokych jsou velice rajcoidni kdyz kraceji cupitavym priskokem z baru do baru v West Hollywoodu kde ziji prevazne LGBT + + millovnici zviratek slepic a koz a jinych milacku pratel prirody .Hlavne demokraticky vzhuru k vyssim metam
  Buk Obecny

  OdpovědětSmazat
 5. A čekal někdo něco jiného? Před čtyřmi lety si bažiny nechaly vítězství utéct a nedalo se předpokládat, že by to samé dopustily i letos. A to za každou cenu. Clintonovské bažiny byly na čtyři roky odstavené od moci a přišly tak o mraky peněz.
  Ale zase na druhou stranu je to dobře, protože to aspoň povede k rychlejšímu konci USA. Všechny velké říše se jednou rozpadly, když se vnitřně vyčerpaly a tím ztratily smysl své uměle vytvořené existence. Babylon, Perská říše, Mongolská říše, Římská říše, Byzantská říše, Osmanská říše, Habsburská říše, Britské impérium, Sovětský svaz. A jelikož žádný strom neroste až do nebe, tak podle historických zákonitostí jsou teď zjevně na řadě USA.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Optimismus tady neni namisté.Chcipajicí kobyla nejvic kope.Tady vidime,ze se jde bez skrupuli přes mrtvoly.Uz se neštíti ničeho,obavam se i jaderne valky.

   Smazat
  2. Trump tu bazinu videl, ale co slibil, ze ji vysusi, nedodrzel. Nemohl, protoze moc Deep Statu nezlomil, nemohl, vsichni jsou proti nemu 90 % medii, politici, armada. Podnikatele nemaji armadu, ackoliv generuji nejvic dani ne jeji vyzbroj.
   A tak Trump zustal poskokem Deep Statu, i kdyz nechtel. Protoze soudy nekonaji, zlociny Bidenu nepublikovali, Giuliani jenom keca, ze ma noty na Bideny a nic. Maji v ruce vsechno i justici.
   Jak tedy dal? Nasrat Americany dosazenim dementniho lhare, ktery nepozna ani svou vnucku. A pak se rozjede VRSR. Zbrane maji a mohou si bez cizi intervence (jako byla v Rusku) udelat sami poradek. Ten musi zacit zlikvidovanim bohacu a jejich Deep Statu. Jako v Rusku pred sto lety. Uplaceni zmrdu musi skoncit.

   Smazat
  3. Ovšem soudruzi, o konci USA již psal velký Lenin. Obavám se, že vy budete v penálu a USA bude pořád přesně tam, co dnes. :)

   Smazat
  4. 13,01
   Pořád vrazi,okupanti a zloději No.1.????!!!!
   Joooo,tak to souhlasím!.-)

   Smazat
  5. I3:01
   Nezbývá než souhlasit.Těch žvástu o konci USA a dolarů bylo za 70 let už dost.Kdo ale padnul a zkrachoval bylo SSSR, dobrá sranda.

   Smazat
  6. 14:47
   Řimské impérium a Třetí říše měly trvat 1000let....vseho do času 🥳

   Smazat
  7. 14:17, 13:01

   Všeho jen dočasu..., emeričtí opěvovatelé, všeho jen dočasu.

   Smazat
 6. Dopadne to dobře pro Trumpa, bažiny skončily, půjdou do tepláků. Ale co ten náš demagoblok? Co si chudáčci počnou?

  https://www.facebook.com/staskovsky.alex.3/videos/115642020345899/?hc_location=ufi

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 6,00
   Jetli v případě NEčeské demožumpy přibude sebevražd,naše české patologie a chladící+mrazící zařízení to v pohodě zvládnou!!!!.-D

   Smazat
  2. 6:00 Tak to by bylo naprosto skvělé že by dostali svoje a litovat je nebudu.

   Smazat
 7. Chaos v USA je malér o to větší, že … kolik to mají jaderných hlavic a jejich nosičů? Kdo to uhlídá při rozkladu státu?

  OdpovědětSmazat
 8. Vyhrává biden, Tak to je jasné, že tentokrát Rusko volby neovlivnilo!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rusko a Iran napadly preventivne Cyber utoky z USA a jejich tajnych sluzeb behem volby prezidenta. Meli zabranit vmesovani. Nikdo nerekne na zapade ani popel proti tomu. Priste napadnou raketama preventivne Rusko a zapad shori na popel. Diky jeho kretenum u moci. A ovcani ani nezabeci, nebudou mit cas.

   Smazat
 9. Už se ukazují podvody. V některých místech je evidováno více voličů, než je obyvatel oprávněných volit. Jsou zveřejněny případy, kdy "volili" lidé, kteří zemřeli před mnoha lety (jeden osmnáctiletý volič zemřel v r. 1984) a takových případů bylo více. Na serverech jsou scény, kdy ochranka demokratů vyhazuje pozorovatele z budovy, scény, kdy sčítač trhá lístky a zahazuje je, ve Wisconsinu přišlo 150 tis. volebních hlasů a 100% pro Bidena ... K tomu násilí v ulicích. Amerika si lokla své vlastní medicíny. Té, kterou tak hojně vnucuje jiným už desítky let.

  OdpovědětSmazat
 10. Tady se čaruje taky a to při všech druzích voleb a nikomu to nevadí. K usednutí do naší pojistky demokracie, špenátu, bude výhledově stačit početnější rodina. Občané tuto instituci nechtějí a koho to zajímá, nakonec je z toho spolek, kde sedí skutečně podivuhodné existence. Volby s bohatým výběrem programů avšak jedním cílem, udržet u moci zdejší vyvolené a jejich kámoše. A pokud byste tomu nevěřili tak se zpětně podívejte jaké "tresty" tu ti načapaní kámoši dostávají a jak je vykonávají. Dalík, Janoušek a spol., celá plejáda, jsme jim jenom pro blázny.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 7:59
   Myslíte početnější rodina pokud senátora volí 15 000 občanu ?? A jak se prosím "" čarovalo "" při volbách, máte k čarování nějaké pravdivé dukazy??
   Vidíte a já zrovna SENÁT chci a volit jsem byl!!
   Mluvte raději pouze za sebe!!

   Smazat
  2. 11,10
   Bože,proč jsi tohle dopustil....?!

   Smazat
  3. 12:54
   Myslíte takového Ola jako jste vy.Oprsvdu ten Bůh nemá rozum.

   Smazat
  4. 11:10 Buďte tak laskav a zjistěte si kolik hlasů stačilo komu ke zvolení v posledních senátních volbách. Vámi počet byl rekordní, průměr je podstatně nižší, tak neoblbujte. Pokud vám jako čarování nepřipadá utváření koalic mezi před volbami nesmiřitelnými soupeři, tak máte hodně slabý procesor. Jinak já tu píšu,nemluvím a rozhodně ne za vás,to bych opravdu nedal...

   Smazat
  5. 14:20 Po prozkoumání vašeho písemného "projevu" jsem došel k závěru, že by jste raději už neměl nic aplikovat.

   Smazat
  6. 14:20
   I neandrtálci se vyjadřovali srozumitelněji😀🤣

   Smazat
 11. Trump a jeho lidé mluví o obrovském podvodu. Buď to není pravda a pak je Trum lhář a zaslouží si vystřídat. Nebo je to pravda a pak buď to tak Trump nechá, je to neschopný zbabělec a zaslouží si vystřídat. Nebo to tak nenechá a podvodníky zničí. A protože by to byl obrovský, neslíchaný podvod, nutně poteče krev. Zatím je Trump presidentem a tak je to plně na něm. Ne na jakýchsi NYT, Facebooku, Twiteru, novinkách a pod. Na něm a na jeho administrativě. Takže pozorujme, co se stalo a kdo to je Trump.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8:48 Dítě nešťastné. Tady nejde, a nikdy nikde nešlo o nějakou personu. Je to pouze souboj loutkovodičů.
   Prachy proti prachům. Když loutka nevyhovuje většímu
   vodiči, musí být vyměněna.

   Smazat
  2. 8:48 ano, s tím se dá souhlasit. Především s tím, že my tu můžeme akorát tak pozorovat. Ale dodal bych, že ani Trump nejedná jen tak sám ze sebe a za sebe.

   Smazat
 12. Oba jsou jen kapitalisti , dál budou vraždit po světě a okrádat ho , vytvářet krizové situace , převraty , dávar sankce , embarga , poslouchat vojenskoprůmyslový komplex , čert je vem oba !

  OdpovědětSmazat
 13. USA není Bělorusko! USA je nejdemokratičtější zem světa a osobně si nedovedu představit, že by se tam s volebními hlasy manipulovalo. A už vůbec si nedovedu představit, že by nespokojená EU za zmanipulované volby uvalila na Američany sankce! M.R.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. I vy naivko!

   Smazat
  2. Opozice Lukašenka obvinila z manipulování voleb. Trump obvinil svéhon soupeře z manipulování voleb.Ani jeden z nich nepředložil důkazy pro svá tvrzení. Když někdo dělá totéž , není to totéž...M.R.

   Smazat
  3. 12,27
   Prezident Trump je na rozdíl od Tichanovký má!

   Smazat
  4. a eurosojuz uvalil sankce na Rakousko, kde před několika roky proběhlo to samé a soud musel pod tíhou důkazů volby anulovat a nařídit opakování ?

   Smazat
  5. 9:12 Jako vtip dobrý.

   Smazat
 14. Tak už to vypadá - https://www.seznamzpravy.cz/clanek/vysledky-volby-usa-2020-trump-biden-127222#dop_ab_variant=0&dop_req_id=LPJ1QrcnrVW-202011060815&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

  že putleroffský rejdy rázem končej!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Teprve začnou, chlapče. Teprve začnou...
   A nebudeš se stačit divit.

   Smazat
  2. Seznam???? 👎👎👎👎🤡🤡🤡🤡

   Smazat
 15. Je to šílené, Trump se bude bránit, vždyť Nejvyšší soud je republikánský.

  OdpovědětSmazat
 16. "Watch the waters":

  https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Baudys-Cesta-otevrene-spolecnosti-Bidenuv-volebni-podvod-krok-za-krokem-643048

  OdpovědětSmazat
 17. Anonymní6. listopadu 2020 6:00

  Jsou to jen plané a zoufalé naděje amerického řiťolezného zoufalce na čerpací stanici Shell...

  Kdy už konečně pochopíte, že Amerika ze sebe udělala pupek světa a takovýto zoufalci, ten pupek jen prohlubují.

  OdpovědětSmazat
 18. Stát, který falšuje volby, a z téhož viní jiné státy, má nulovou důvěru pro cokoliv co řekne, nebo udělá. Distanc.

  OdpovědětSmazat
 19. http://vasevec.parlamentnilisty.cz/komentare/pujde-bez-krve-tezko

  OdpovědětSmazat
 20. Víceméně, jestli bidet nebo turista, nám normálním, může být ukradeno.
  Nic se nezmění. Je to jako ve fotbale. Skalní a agresívní fan
  jedné strany, versus druzí debilové. Vynadají si, poperou se
  a zlikvidují stadium. Za dva tři roky se hráči obmění. Ti co
  hráli dříve za soupeře, budou na druhé straně. Jen fan budou
  stejní a stále blbí.

  OdpovědětSmazat
 21. Hlasovací lístky v amerických volbách byly tajně označeny vodoznakem, schyluje se k zatýkání!

  https://www.youtube.com/watch?v=oyDtoj-XWxM

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud je to pavda, tak to je jako nečekaný výbuch Yellowstonu.

   Smazat
  2. Taky jsem se nechal zblbnout příliš krásnou pohádkou. Až pak jsem prověřoval zdroje - a nic! Asi se někdo nudí a vyrábí hóuksy.

   Smazat
  3. 18:36
   Ten bývalý tajemník ministra zahraničí Henryho Kissingera je falešný? Nebo je to celé fejk od Infowars? Dejte odkaz na ty prověřené zdroje.

   Smazat
 22. „Za každou uřezanou hlavou nesou vinu vítači migrantů.” Hamplová uvedla jediný způsob, jak se Evropa může zachránit

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020110512757372-za-kazdou-urezanou-hlavou-nesou-vinu-vitaci-migrantu-hamplova-uvedla-jediny-zpusob-jak-se-evropa/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:16
   Už konečně jdi s celým Sputnikem do velké prdele.Tomu může věřit jen naprostý idiot jako TY.
   Tohle cenzor nepusti co

   Smazat
  2. 14:17
   A Blicím listům, Lihovkám, Novinkám, Fuckingtown post a Iděs jen ynteligent s Mozkomorem 🥳🥳🥳🥳

   Smazat
 23. Při aktuálním vývoji v USA by stálo za pozornost omrknout i ty naše korespondenční hlasy. Při posledních parlamentních volbách také došlo na podezřelé zmrtvýchvstání některých partají. Pokud mne paměť neklame, byla TOP 09 a KDU, po sečtení hlasů z uren poměrně hluboko pod čarou. Potom se přičetli korespondenční hlasy a obě najednou výrazně poskočily.
  Skutečně tomu nevěřím. Jsem přesvědčený, že dvaceti procentní skok je skutečně velmi obtížně uvěřitelný.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Těsně před ukončením sčítání byl výpadek proudu. Po opětovném zapnutí padaly hlasy topce přesně tolik, aby měla 5%. Náhoda, ani náhodou.

   Smazat
 24. Ještě mne napadla jedna myšlenka. V ČT jsou, alespoň proti minulým volbám, přece jenom o poznání zdrženlivější. Jejich koně stále zdůrazňují hru s otevřenými kartami, ale přes všechna zveřejněná čísla zatím nemluví o jednoznačném vítězství ani jednoho kandidáta. I když mě vychází z prosté matematiky zveřejněných čísel Biden. Buď něco vědí a ponechávají si otevřená zadní vrátka, nebo si vzali ponaučení z fó pá před čtyřmi roky. V to druhé ale odmítám uvěřit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Spravne.
   Neceka se na “secteni vsech hlasu”.
   Ceka se na vysledek jednani s Trumpem.

   Smazat
  2. Ve volbách by žádné korespodenční hlasy neměly být povolený. Je to příležitost hlasy zneužit a vylepšit si skóre. To samé je i hlasování mimo republiku. Příležitost děla zloděje.

   Smazat
  3. Volby, připouštějící hlasování dopisem jsou neregulérní z definice. Stačí příklad: občan měsíc předem odešle dopis a do dne voleb umře. Smí mrtvý člověk volit??

   Smazat
 25. 2016 jsem volil donalda letos diky tomu ze se v nem probudil popularni cartoon DUCK🦆tak jsem nevolil nikoho! ale prepovidal jsem ze muze byt prekvapeni! jinak jsem vzdy volil republikany od 40, 41, 43 a 45 presidenta believe ot or not! kolik a ktereho jste volili vy amerofilove?thx

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13,14
   Nejde o to kdo v těchto volbách zvítězí, ale jak zvítězí. Oba kandidáti, z mého pohledu, stojí za hovno. Ve prospěch Trumpa mluví to, že nezahájil žádnou novou válku, ale naopak se snažil některá angažmá ukončit. Také se mi líbí jeho snaha o návrat průmyslu z "levných" destinací zpět do USA.
   Ale nic proti ničemu. Pokud se většina Američanů tak rozhodne, ať si zvolí třeba kačera Donalda. Ale musí to být fér volba. Jasná a transparentní. Bez různých triků s korespondenčními hlasy.

   Smazat
  2. ano nezacal zadnou vslku ale jen je udrzoval v afganistanu iraku ap. jo a co ty nefungujici sankce uvalene na rusko, s.koreu iran a cinu? jsem republikansky volic ale saska trumpa neberu!

   Smazat
 26. https://www.arfa.cz/desive-rasiste-z-black-lives-matter-napadli-o-volebni-noci-rodinu-video-s-titulky-ktera-volila-joe-bidena-nepomohly-ani-prosby-z-verandy-vzdyt-mame-bidenovo-znameni-utek-rvacka-a-prosby-o/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13,36
   Amidemokracie v přímém přenosu!!!!

   Smazat
  2. Přiznám se, že jejich ukradené volby jsou jejich "dělo".

   Smazat
 27. Jak se znovu ukazuje, tak ten pilíř "demokracie" - volby,
  také není to pravé.
  Jak tak uvažuji, tak by bylo ideální, aby a to obzvláště v jůes, vládli ty čtyři roky osli a pak zase sloni.
  Nebyly by potřeba žádné volby a ušetřené prachy by mohly
  jít rovnou do zbrojení. A US by byly ihned first.
  Ale to by zase lidi přišli o super show a jiné přidružené veselice. A bylo by jim smutno, museli myslet na to, že
  nemají na doktora a občas co žrát.

  OdpovědětSmazat
 28. Vážení probuďte se SVĚTLO a Trump vítězí-vše se změní. JE HOTOVO, OSLAVUJEME!
  https://www.youtube.com/watch?v=fkTkCHfJeFA&feature=youtu.be&
  Prezident trump vyhlásí stanné právo nejpozději večer Q6.12.2Q2Q. Má dojít v tento den k zatčení asi 400.000 amerických úředníků podílejících se na tomto spiknutí. Už jsou odhaleni. Dojde k přepravě leteckým mostem na Quantanamo a do dalšího přísně tajného zadržovacího sektoru v nevadské lokaci, proslulé AREA51.
  Oblast 51 byla Prezidentem trumpem uzavřena v dubnu 2017. Vojáci Q Force pod dohledem prezidenta postavili od této doby zadržovací sektor pro tuto akci. Vše běží podle plánu. Potom do 14 dnů dojde k dlouho očekávané vlně hromadného zatýkání.
  Jedno zajímavé video stojí za shlédnutí. Podobná data:
  https://www.facebook.com/staskovsky.alex.3/videos/115642020345899/?hc_location=ufi

  OdpovědětSmazat
 29. At je to jakkoli, v 77 letech je vůbec otázka, jak dlouho Biden v úřadu vydrží,j vůbec nastoupí...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:50
   Těm demozločincům nejde o Bideta, jde o tu polomáčenou Harissu 🤮🤮🤮🤮

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.