Reklama

úterý 10. listopadu 2020

Volby v USA – Cynický nebo Střízlivý komentář - Podle vkusu

Michal Brand

10. 11. 2020    CFP

Volby v USA mají nijak překvapivé finále.

„Demokratická“ strana USA sáhla po svém vyzkoušeném a osvědčeném arsenálu. A tak, jako byl pomocí podvodů v primárních volbách vyšachován Bernie Sanders (ne, nejsem fanouškem tohoto socialisty-komunisty) při souboji s Hillary Clinton, stejně tak je podvody vyšachováván Donald Trump z pozice jasného vítěze.

O jasných volebních podvodech ze strany „Demokratické strany“ a jejích zfanatizovaných, lidově-milicionářských aktivistů ve volebních místnostech i jinde toho už bylo napsáno hodně. Nebudu to zde opakovat. Je zcela zřejmé, že byl zopakován oblíbený nástroj pro podvodné ustanovení vítěze „voleb“, jako byl před lety použit v Rakousku – korespondenční hlasy.Ponaučení první, nejdůležitější


Korespondenční hlasování ve volbách, stejně jako navrhované elektronické, jsou naprosto anti-demokratické metody a nenaplňují ani to nejzákladnější nutné kritérium pro opravdu demokratické, svobodné volby – anonymnost volby.

Korespondenční a elektronické hlasování nesplňují ani druhé a třetí kritérium – průkaznost hlasování voliče a možnost kontroly vykázaných výsledků.

Při korespondenčním nebo elektronickém hlasování nelze prokázat dokonce ani to, že volič opravdu hlasoval. Fyzická přítomnost voliče ve volební místnosti a předložení průkazu totožnosti je naproti tomu jednoznačně prokazatelná a „nezfalšovatelná“, nebo jen velmi obtížně zfalšovatelná v jakkoli významném měřítku. Naproti tomu při korespondenčním nebo elektronickém hlasování nelze nijak ověřit ani prokázat, že opravdu hlasoval daný člověk, nebo že vůbec nějaký člověk hlasoval. Můžete pouze slepě věřit, že to někdo v zákulisí nezfalšoval.

Stejně tak při korespondenčním a zejména při elektronickém hlasování nelze vůbec nijak ověřit a doložit, že reportované výsledky jsou korektní a správné ve smyslu zahrnutí jen opravdových hlasů opravdových oprávněných voličů v daném místě a že tyto výsledky zahrnují správně. Jak ověříte jako člověk, že například elektronický záznam o počtu hlasů nebyl zfalšován? Uvidíte jen to, co vám ukáže nějaký software. Který vám ale ukáže to, k čemu je naprogramován. U korespondenčního hlasování pak je také možné masové podvádění zasláním tisíců falešných hlasů neexistujících nebo mrtvých lidí, lidí z jiných okresů, padělaných hlasů se zfalšovanými podpisy apod. Jak ověříte, že nebylo podstrčeno třeba 50 tisíc padělaných hlasů s falešnými podpisy? Začnete obcházet ty lidi jednoho po druhém? Ale to vlastně nemůžete, protože vám nikdo ani nesmí prozradit adresu těch lidí. Kruh se uzavřel. Máte „volební“ systém, kde Moc může vykázat jakékoli výsledky „voleb“ a není žádná šance reálně prokázat podvodnost volebního „systému“.

Až bude u nás zaveden systém masového korespondenčního hlasování nebo – nedej bože! - elektronického hlasování, ztratí účast ve volbách jakýkoli pozitivní smysl.

Agentury pro „průzkum mínění“ dostanou zadání, jaké mají být volební preference „voličů“. Pak budou zveřejněny výsledky „voleb“, které budou předem stanoveny, a ty budou přibližně v souladu s „průzkumy“. Nad rozdíly pak budou v médiích moudře diskutovat debilní profesoři politologie a stejně debilní nebo ještě debilnější komentátoři a dodávat tak zdání, že to celé není jen podvod, že to není jen „zápas“ s předem stanoveným výsledkem. (Pokud chcete vidět příští volby, tak si pusťte třeba „Tvoje tvář má známý hlas“, kde porota předstírá přidělování bodů na základě zpěvu soutěžících, ale přitom podle předem daného scénáře; kde jsou písničky pro soutěžící vybírány „losováním“ s předem daným výsledkem „náhodného losu“…)

Po zavedení korespondenčního anebo elektronického hlasování ani nebudou muset dělat „výpadky systému“, jako když TOP09 směřovala mimo parlament svým prachmizerným výsledkem, pak ale nastal „výpadek systému“ a hned po obnově fungování systému – voilá – TOP09 těsně prolezla do sněmovny. Zázrak. Jako když si v nějakém státu USA najednou vzpomene Demokraty obsazená volební komise, že vlastně mají ještě několik krabic s korespondenčními hlasy a z nich že je jistě jen náhodou sto procent pro toho správného kandidáta. Zázrak. Časem to propracují a ty výsledky už budou vždycky vycházet rovnou i průběžně tak, aby to nevypadalo zcela jasně jako podvod. I když – vzhledem k upadající úrovni školství celkově a vzhledem k narůstající debilitě neomarxistů, možná že to budou falšovat tak stupidně, že to bude zcela zřejmé úplně všem, kromě jich samotných.

Účast ve volbách bude pouze dodávat zdání legitimity naprostému podvodu, předstírané demokracii. Pokud by snad pak byla účast ve volbách povinná, jak prosazuje ZZZZ (Závěrem Zcela Zblblý Zeman), jediná občansky slušná možnost bude švejkování – vyplnit volební lístek naprosto nesmyslně (předstírat debila), poslat vyplněný volební lístek „zpět“ na adresu nějakého zcela jiného státního úřadu (třeba zavalovat volebními lístky Finanční úřady, ideálně ve zcela jiném městě apod.) a podobné metody. Věřím, že i v tomto prokáže vysokou virtuozitu národ smějících se bestií, jak nás Čechy nazval Reinhard Heydrich. U kterého je velké štěstí, že dnes nežije, protože by byl jistě říšským evropským komisařem pro okupovaná východní území.


Ponaučení druhé


Deep State, skryté struktury moci se neštítí žádného, ani sebevětšího zločinu, podvodu, lži, manipulace. Ani ta největší špinavost není pro Deep State příliš špinavá.

11.září, Tonkin bay incident, Covid „pandemie“, Novičok a Skripalovo morče, bedny korespondenčních hlasů pro toho správného kandidáta v počtu právě dostačujícím k jeho „zvolení“ (dosazení do funkce), anthraxové dopisy, syrští inženýři a doktoři věd z Nigérie a Bangladéše…..

Skryté struktury totalitní moci se neštítí ani zcela viditelně falšovat volby, zahazovat volební lístky „nevhodného“ kandidáta, vytahovat jako na objednávku statisíce volebních lístků vyplněných pro toho „správného“ kandidáta, zastrašovat nebo zcela odmítnout pozorovatele voleb…

Deep State je zločinecká organizace. Samotná účast v ní zakládá trestnost, jak ji nadefinoval Norimberský tribunál.


Ponaučení třetí, klíčové pro budoucnost


Když jste ve válce, musíte bojovat.

Appeasement vede jen k odkladu boje a ke znásobení jeho krutosti o chvíli později.

Donald Trump vyhrál volby v roce 2016. Jeho poselství bylo jasné:

https://www.youtube.com/watch?v=NUidFwKeVrM

A měl pravdu. Tehdy to ještě věděl.

Pak přišel jeho inaugurační projev s naprosto rekordní účastí. Přestože tehdy masmediální propaganda tvrdila, že na jeho inaugurační projev přišel jen zlomek lidí ve srovnání s inaugurací Obamy. Ale to byla lež, protože mediální propaganda tehdy „chytře“ porovnala fotky ze záběrů Trumpovy inaugurace dvě hodiny před začátkem s fotkami ze záběrů Obamovy inaugurace během projevu. A samozřejmě, dvě hodiny před začátkem akce se lidé teprve scházejí. Ale to důležité je, že Trump tehdy vyzdvihl Hillary Clintonovou a její skvělou práci pro USA. Už tehdy upsal duši ďáblu, ďáblu, proti kterému slíbil bojovat. Prodal duši ďáblu. Uvěřil, že je možné se usmířit s washingtonskou bažinou, kterou slíbil vysušit, a že se bažina sama vysuší nebo jinak změní k lepšímu.

Pak zradil svůj vlastní team. Nechal padnout Flynna a nechal, aby ho roky vláčeli po soudech a vyšetřovacích komisích a aby mu zničili život. Nechal padnout Banona. A nechal Je, aby i Banonovi ničili život. A natahal si do teamu samé osvědčené aparátčíky z washingtonské bažiny.

Teď zcela naivně doufá, že aparátčíci budou za něj bojovat. Nebudou. Až Trump skončí, budou se mu posmívat, psát knihy o tom, jaký to byl lump a blbec, a oni sami si najdou nějakou jinou dobře placenou funkci někde v nějaké washingtonsko-bažinné neziskovce, washingtonsko-bažinném think-tanku nebo washingtonsko-bažinné organizaci či washingtonsko-bažinném úřadu.

Po netu se šíří následující video:

Aha, no nic. Tak už to demokratické, svobodné komunikační platformy youtube a facebook zcela demokraticky a svobodně smazaly. Mám na mysli ono video, kde „Bývalý tajemník ministra zahraničí Henryho Kissingera a agent C*A poskytl svědectví o ST*NG operaci na odhalení plánu demokratů na zfalšování voleb.“ V onom videu kdosi vykládá pro infowars.com, že prezident Trump tohle všechno předvídal, že věděl, že „Demokratická“ strana USA bude ve volbách podvádět a že teď zatáhne síť a všechny tyhle zločince nechá pozatýkat za federální zločin volebních podvodů (a fakticky za pokus o proti-ústavní puč). Upřímně – jsou dvě možnosti: 1. Ten člověk je tak zoufalý z úpadku USA směrem k multikulti neomarxistickému gender-homo-protibělošskému-rasismu, že je přání otcem myšlenky. Wishful thinking. Nebo 2. Je agentem, ale přesně opačné strany a má za úkol ukolébat americké voliče, aby čekali na „zásah tatíčka spasitele, který vše napraví“. A aby tak proti-ústavní puč v USA prostřednictvím zfalšovaných voleb proběhl hladce.

Trump měl 4 roky na to, aby zarazil „pochod institucemi“ ze strany neomarxistů, resp. profi aparátčiků, příslušníků Deep State.

Pozn.: Profi aparátčíci - tito lokajové skutečné moci skutečných elit (mezi skutečné elity patří Rothschildové, Rockefelleři, Morgani, Wartburgové) - se vezou jen momentálně na vlně neomarxismu a multikulturalismu, protože to je momentální módní ideologie útlaku obyvatelstva, ale může to být cokoli jiného. Moderní doba přinesla zajímavý fenomén – tyranie nemá ideologii, ale jen momentální slogany – „globální oteplení“, „irácké ZHN“, „válka proti terorismu“ pomocí financování a vyzbrojování teroristů, „nebozí uprchlíci s právem na azyl“, „homosexualita jako vzor“, „rodina je fuj“, „pohlaví je cokoli si vzpomenete“ atd. Konec vsuvky

Ale za ty 4 roky Trump neudělal nic. Vlastně ano, vyhodil srdcaře, kteří pro změnu byli ochotni dřít a za změnu bojovat. A obětoval jejich životy za svůj klid.

4 roky Trump nedělal nic. Občas něco tweetnul a jinak nic. Těsně před volbami se mu možná začalo trochu rozsvěcet a uvědomil si, že proti němu stojí právě ty zločinné struktury, o kterých mluvil už v roce 2016. A tak honem prosadil alespoň jednu soudkyni Nejvyššího soudu. A pětkrát tweetnul, že Antifa je teroristická organizace. Too little, too late. Příliš málo, příliš pozdě. Takže neudělal nic.

Za celé 4 roky nezlomil ba ani neoslabil moc aktivistických soudců, kteří nesoudí dle práva ale dle zájmů totalitní moci. Za celé 4 roky nezlomil moc anti-demokratických struktur, jakými jsou neziskové organizace, prosazující mimo-demokratickými kanály agendu skryté finanční oligarchie. Za celé 4 roky nedokázal ani začít bojovat proti domácím teroristům z Antifa. Za celé 4 roky neudělal nic. A teď sklidí plody svého nicnedělání. Teď se mu naprosto předvídatelně vrátí to, že washingtonskou bažinu nejen nevysušil, ale fakticky naopak prohluboval. Slova jsou jen slova, tweety jsou jen tweety, podle skutků jejich poznáte je. A Trumpovým hlavním skutkem bylo jen to, že si do teamu natahal ostřílené aparátčíky z washingtonské bažiny a nechal je, aby řídili USA i jeho samotného. A oni ho teď dovedou rádi a s úsměvem na popraviště.

Výše zmíněné video o „operaci, kdy Trump vše zvrátí“, jsou jen sny o Steinerově ofenzívě. Trump je vyřízený. Vlastně byl vyřízený už na začátku roku 2017, těsně po nástupu do funkce, kdy vychválil „Clinton’s the criminals“ za Hillarynu skvělou práci pro USA, vyhodil Flynna a nechal ho vláčet bahnem, bombardoval Sýrii na základě zcela jasně zfalšované zprávy o „útoku syrské armády sarinem na civilní obyvatelstvo“. (Tehdy jsem napsal článek „Trump is toast“ – málokdo mi ho tehdy publikoval. Ale už tehdy bylo zřejmé, že Trump is toast, že je vyřízený, že nemá na to, provést změnu a právě proto skončí špatně.)

Je zcela, naprosto, absolutně nereálné, že by Trump mohl zasáhnout proti těmto podvodům ve volbách a „pozatýkat zodpovědné“. To mohl udělat v lednu 2017 a nechat pozatýkat ty, kteří byli a jsou zodpovědni za úpadek USA a za to, že se republika přeměnila v oligarchistán, v mix socialismu (pro ty nejchudší, kteří jsou pro oligarchii na oplátku bojovníky SA potlačujícími jakékoli vzedmutí odporu od středních 80%) a mix feudalismu (pro ty nejbohatší a jejich lokaje). Dnes nejen, že nemá nikoho, kdo by ve strukturách armády, FBI, CIA, NSA, v soudním systému mohl takovou operaci provést. Ale navíc celé 4 roky jasně všem říkal „když za mne budete bojovat a ocitnete se sami v obtížích, já se vás nezastanu, budete v tom sami“. Kdo by za něj bojoval?

Momentálně jen Rudy Giulliani. Ale ten nepůjde nikoho zatýkat.

Trump a Rudy naivně spoléhají, že rozhodnou soudy. Které soudy? Nejvyšší soud? V atmosféře, kdy „Demokraté“ a jejich bojůvky Antifa a BLM vyhrožují lidem a jejich rodinám za podporu Trumpa nebo za nedostatečné podřízení se homo a transgenderům, nelegálním migrantům, černochům a muslimům?

A kvůli komu? „Kvůli Trumpovi? Který když se já kvůli jemu ocitnu v obtížích, tak se on bude tvářit, že jeho se to netýká a nepomůže mi, i kdyby on mohl? Copak jsem blázen?“

Fašisté z „Demobloku“, tedy konglomerátu „Demokratické“ strany a těch několika tisíc nebo milionů jejich skutečně existujících voličů, ze Sturmabteillungů Antifa, BLM a dalších už připravují seznamy lidí, určených k likvidaci (zatím asi „jen“ společenské, ale jak ukazuje historická zkušenost – to se brzy změní a dojde i na likvidaci fyzickou)

https://www.trumpaccountability.net/

A tady je záloha, kdyby se náhodou ta stránka změnila, protože to už je opravdu hodně za hranou, za tou hranou, kde začíná otevřený fašismus:

https://www.rajce.idnes.cz/f1468431207

https://www.rajce.idnes.cz/f1468430968

https://www.rajce.idnes.cz/f1468430967

V situaci, kdy než vše dojde k soudu, tak už bude „vymalováno¨? Média už oznámila, kdo „je“ prezident. Evropští neomarxisté a zbabělci už poblahopřáli Harrisové-Bidenovi (za nás zbabělec, za Německo nebo za EU pro změnu neomarxisté).

Pozn.: Nedělejme si iluze, vládnout bude Harrisová, kterou Deep State nedokázal sice protlačit ani přes primárky „Demokratické“ strany, ale pedofilní stařík ji vzal, když mu slíbili, že mu zařídí možnost beztrestně osahávat nezletilé dívenky nebo co mu to tak mohli slíbit.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Prezidentsk%C3%A9_prim%C3%A1rky_Demokratick%C3%A9_strany_USA_2020

Joe Biden osahává 13-letou a mumlá ji „Ani nevíš, jak mi stojí péro/jak jsem nadržený, když jsem vedle tak krásné dívky, jako jsi ty……….zeptej se mojí dcery, na ten film….“:

https://www.youtube.com/watch?v=3O2i9205K3g

https://www.youtube.com/watch?v=B9hRIro02Pc

Kdyby to youtube zcela svobodně a lidově-demokraticky smazal:

https://vimeo.com/476802230

https://vimeo.com/476802086

Nechutné? No, zase pořád lepší, než kdyby strejda Joe byl třeba kanibal, že? Takhle bude jen postávat před základkou s pytlíkem bonbónů a z koutku mu potečou sliny.  Takže vlastně pohoda. Skoro. No, k…a, vlastně vůbec ne. Ale ve srovnání s fanatickou a zcela amorální Kamalou bude strejda Joe v podstatě pohoda. Protože Kamala bude takový ženský Heydrich. Ovšem samozřejmě Heydrich multikulturní a rozhodně people of color, takže ne-běloška ač opět příslušnice herrenvolku. Herrenvolk of color.

Trump a Rudy rozesílají žaloby. Ale nic na tom nezmění. Je to z jejich strany stejně naivní, jako zcela pitomá demise nekomunistických ministrů v únoru 1948. Tehdejší nekomunističtí ministři byli také celé tři roky (skoro celé 3 roky) příliš naivní a příliš líní a příliš zbabělí na to, aby zabránili komunistům v tichém pochodu institucemi. Zejména institucemi tvrdé moci, tedy institucemi policie, tajné policie a armády.

A Trump byl úplně stejně naivní, zbabělý a líný jako nekomunističtí ministři před únorem 48. A tehdy nekomunističtí ministři zbaběle a alibisticky vše přehráli na prezidenta Beneše, od kterého čekali, že jim všechno zařídí, jim, těm líným, zbabělým hlupákům on jediný a zcela sám. (A to Beneš byl na první pohled vždycky slaboch vláčený okolnostmi a po válce víc, než kdy předtím.) A Trump úplně stejně čeká, že Nejvyšší soud bude bojovat na život a na smrt za něj, líného a naivního troubu, který 4 roky nic nedělal, teď sklízí plody svojí práce a čeká, že za něj někdo nasadí život a vybojuje mu zpět ukradené vítězství. (Když všichni navíc vědí, že i kdyby mu to podvody „Demokratů“ ukradené vítězství vrátili, tak on sám pak ty, kteří mu pomohli, nechá napospas davu fanatiků a aparátčiků washingtonské bažiny.)

Když jste ve válce, musíte bojovat.

Appeasement vede jen k odkladu boje a ke znásobení jeho krutosti o chvíli později.

Politika Donalda Trumpa, politika 4 let appeasementu vedla jen k posílení washingtonské bažiny a k tomu, že na volby 2020 se bažina připravila velice dobře. A beden s „korespondenčními hlasy“ bylo tentokrát dost a dost.


Krátkodobý výhled


Bývalé USA

Donald Trump a Rudy Giulliani budou nadále rozesílat žaloby, ale lidové milice (Antifa, BLM a spol.), média a Joseph Vissarionovič Biden již fakticky přebírají moc. Trump nemá žádné spojence ve tvrdých strukturách moci (armáda, CIA, NSA, FBI), kteří by mu mohli pomoci vystoupit proti probíhajícímu proti-ústavnímu převratu, realizovanému na základě a za pomoci zfalšovaných voleb.

Jako poražený (je jedno, že vyhrál volby – výsledek se počítá a tím výsledkem je, že nebude příštím prezidentem) bude jen čím dál více tragikomicky směšný se svými snahami dovolat se práva. Bude takovým Janukovyčem.

Řekl bych, že v rodině Trumpů se výrazně zvýší míra úmrtnosti při různých nehodách, stejně jako se výrazně zvětšila úmrtnost při různých nehodách rodiny Kennedyů. JFK a stejně tak i DT se odvážili otevřeně promluvit o skrytých strukturách moci:

JFK https://www.youtube.com/watch?v=XY32tbisMG4

DT https://www.youtube.com/watch?v=NUidFwKeVrM

A to struktury skryté totalitní moci nikdy neodpustí. Ne proto, že to řekli. Koneckonců, jak správně řekl Trump – „já to vím, vy to víte a vlastně celý svět to ví“. Takže ta zvýšená úmrtnost v rodině Kennedyů není JEN proto, že to řekli. Ale proto, že to řekli a nedá se o nich prohlásit, že to jsou pomatení konspirační teoretici z garáže, co mají na hlavě čepičku z alobalu.

Takže pokud má Trump rozum, emigruje. Jeho byznys je stejně v troskách, v Trump tower obležené údernými oddíly (Sturmabteiluing) BLM si nikdo nepronajme kancelář. A on i celá jeho rodina budou ohroženi na životě dnes a denně. Myslím, že Nový Zéland je rozumná varianta, kam bych já osobně přestěhoval celou svoji rodinu být na Trumpově místě. Nový Zéland má sice ve svém čele pomatenou neomarxistickou premiérku. Ale je to poměrně „venkovanská“ země, takže tam je riziko podstatně menší než ve velkoměstských „zemích“ alá některé státy, nebo oblasti USA. (Venkov agresivitu tlumí a snižuje zločinnost, město právě naopak a to v přímé úměře s narůstající velikostí aglomerace.)

Jinak skončí jako Kurt Schuschnigg – a to v tom lepším případě. (Rakouský kancléř Kurt Schuschnigg, který se snažil bránit politickými metodami anšlusu Rakouska a po obsazení Rakouska nacisty ho nacisté pro posměch vozili na kárce. Nemohu teď tu pověstnou fotku na webu najít. Škoda, hodila by se.)

Kamala zahájí tvrdě politiku vítání nelegálních migrantů a genocidu bílých Američanů. (Masová migrace nelegálních migrantů z jiných kultur v kombinaci s dennodenním multikulti terorem „proti bílým supremacists“ bude naplňovat plně podstatu genocidy, tak jak je definována v mezinárodním právu).

Americká ekonomika propadne zelenému šílenství, v rámci kterého se bude likvidovat produktivní sféra ekonomiky a státní „zakázky“ a dotace potečou do výroby a správy fízlovacích zařízení a programů a do výroby anti-ekologických „zelených“ fantasmagorií.

Režim se otevřeně promění na diktaturu „třídní“ v neomarxistickém pojetí. Do vedení firem, úřadů a institucí půjdou lidé výhradně na základě správného třídního původu – takže povýšeni budou všichni hlupáci a hlupačky, kteří a které budou lesbi, homo, trans, černoši, muslimové, nelegální migranti nebo prostě jen dementní neomarxističtí kreténi.

Možná dojde na těch 14 tisíc miliard dolarů reparací americkým černochům za to utrpení, že musí žít v USA a nemohou žít třeba v Somálsku nebo jiné vyspělé africké zemi, odkud je do strašné Ameriky odvlekli a prodali zlí arabští a černošští otrokáři, kteří dodávali černé otroky bílým americkým otrokářům. Vlastně arabští a černošští otrokáři byli hodní. Zlí byli jen bílí otrokáři.

Tato opatření správného třídního původu jako klíče pro povýšení budou mít stejné, či spíše ještě mnohem horší důsledky než měla ta předchozí opatření správného třídního původu.

Reálná ekonomika tak půjde do stále větších a větších obtíží. Výsledky budou stejně tragikomické, jako výsledky reálného socialismu. A přitom již dnes multikulturní společnost na Západě, včetně USA, přinesla takové perly, jako je nadzvukový bojový letoun F-35, který je zcela očividně vytvořen nějakým genderově a rasově a sexuálně-identitně vyváženým teamem. Původně měl tento letoun být určen k univerzálnímu nasazení jak u letectva, tak u námořnictva (letadlové lodě). Ukázalo se ovšem, že toto letadlo při prudkém stoupání přestává být ovladatelné a má tendenci začít samovolně nekontrolovatelně rotovat nebo se převracet. Což je pro letadlo startující prudkým stoupáním z paluby letadlové lodi malilinko problémeček. Pak se ještě ukázalo, že když toto letadlo letí vysokou rychlostí v nízkých nadmořských výškách, tak se mu utrhává kryt podvozku a letadlo se rovněž stává neovladatelné. Ale to vyřešil genderově vybalancovaný Pentagon jednoduše, prostě prohlásil, že bude stejně lepší, když toto letadlo nebude létat nadzvukovou rychlostí. Takže kdyby vypukla válka, tak američtí piloti nesmí létat příliš vysokou rychlostí a dělat s letadly prudké manévry. To je ale ok a USAF má vítězství ve válce v kapse, pokud tedy proti nim protivník nasadí dvojplošníky z první světové války.

https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/clanek/piloti-nejsou-schopni-plne-ovladat-dva-typy-stroju-f-35-40288352

Pozn.: A to je jen jeden příklad za všechny pro ilustraci ekonomického a technologického úpadku společnosti, kde nerozhodují schopnosti ale pomatená ideologická schémata. Velká Británie má super-moderní torpédoborec, který smí plout jen ve studených vodách Severního moře, protože jinak se mu přehřívají motory. Boeing 737MAX měl chybně napsaný software, který za určitých situací nabral směr kolmo k zemi a znemožnil převzetí řízení na ruční. Problém s tímto softwarem byl znám dva roky. A když kvůli tomu spadla dvě dopravní letadla plná pasažérů, tak firma Boeing rozhodla o změně tohoto software. Nová verze software se testovala pro jistotu již jen v softwarové simulaci a ne na skutečném letadle. Takže vlastně Boeing najal blbce, kteří napsali chybný software. Teď ty blbce nechá software předělat a zároveň ti blbci napíší jiný software, který otestuje ten první software. Německá armáda má díky von der Lejnové 600 uniforem pro těhotné vojačky, ale zato nemá na bévépéčka kulomety, takže když jede Bundeswehr na cvičení NATO, tak mají místo kulometů na černo natřené násady od košťat. US Navy zkouší novou jadernou ponorku, která bude využívat technologii Stealth a bude neviditelná pro sonary. Jediný problém je, že onen neviditelný nátěr se oloupává ve slané mořské vodě. Takže je to moderní jaderná ponorka určené ke třetí světové válce vedené výhradně na řece Mississippi. A mohl bych pokračovat hodně dlouho. To jen pro zasmání v jinak smutném dnešním čtení.

Myslím, že s neomarxisty v čele dnes již i USA si užijeme ještě velkou spoustu legrace. Pokud tedy máte rádi hodně černý humor.

Lenin kdysi napsal, že kapitalisté prodají komunistům provaz, na kterém je komunisté potom oběsí. Musí se dnes v mauzoleu za břicho popadat, když vidí, že ten provaz Západ nejen vyrobil, ale zcela nadšeně si ho sám navléká okolo krku a chce se s nadšením a s pravou multikulturní radostí sám oběsit. A jakékoli varovné hlasy označuje za cizí propagandu a xenofóbní zaprděnost.

Nelegální migrace do USA nabude za Bidena-Harrisové extrémních rozměrů. To povede k velkému nárůstu násilí mezi obyvatelstvem. Obviněni budou samozřejmě běloši, zejména konzervativní běloši. A proti nim také bude nekompromisně uplatněna síla. Jak síla bojůvek Antifa a BLM, tak síla policie, Národní gardy, armády USA i všech těch desítek tajných služeb USA.

Zeď bude udělána dysfunkční ještě před inaugurací Biden-Harrisové.

Pod záminkou neexistující pandemie bude zrušeno právo shromažďovací pro všechny, kromě Antify a BLM.

Být tou rodinou, která při rabování BLM bránila svůj pozemek se zbraní v ruce, rychle bych emigroval.

Pod záminkou boje proti pandemii bude zrušena svoboda slova – nejprve jen k otázkám neexistující pandemie, později pak i v otázkách „které zavinily pandemii“, jako je právě například svoboda slova nebo cokoli jiného, nepohodlného nové totalitě.

Anti-demokratické neziskové organizace a podobné struktury moci té „správně“ nasměrované ulice a řvoucí lůzy získají ještě větší moc a prakticky bude eliminována i ta sebemenší reálná moc jakýchkoli struktur volených ve volbách. Volení zástupci budou v podstatě jen plnit příkazy nikým nevolených struktur, tedy dobře financované, organizované a hlasitě řvoucí menšiny. Změna proti současnému stavu bude jen v tom, že půjde o naprosté, totální, otevřené a absolutní ovládnutí věcí politických strukturami skryté moci.

„Neziskové organizace“ z 30.let:

https://tinyurl.com/y69zoz2b

Možná, vlastně spíš „dříve nebo později“, dojde i na ty lágry FEMA, které jsou v USA již dlouho připravené „pro případ pandemie nebo jiné náhlé potřeby ubytovat velké množství lidí“. Což je samozřejmě jenom konspirační teorie, jak píše wikipedie. Protože tyto tábory v USA vůbec neexistují a vůbec nikdy nebyly postaveny. A pokud tedy byly postaveny, pak nejde o koncentrační tábory, ale výhradně o tábory ke koncentraci lidí. A postavily je zkušené americké firmy, které postavily například koncentrák Guantanámo nebo různá vězení v Iráku určená pro Iráčany, kteří nebyli dostatečně nadšení ze zničení své země americkým demokratizačním bombardováním. US Bombs Macht Frei.

https://www.foxnews.com/story/critics-fear-emergency-centers-could-be-used-for-immigration-round-ups

A protože ty tábory ke koncentrování lidí postavily americké firmy na objednávku americké vlády, tak jde o koncentrační tábory humanitární. Jak by řekl Václav Havel.

Jako prezident budu Američany spojovat, slíbil Biden ve vítězném projevu píší Novinky.

No určitě. A kdo nebude dostatečně spojený s tím jediným povoleným jediným správným názorem, ten bude převychován. Arbeit Macht Frei. Koneckonců, například nejlepším spojovačem Němců byl Adolf Hitler. Hitler Němce spojil úplně všechny. Jen některé nechal zplynovat. Národ ale Hitler zcela určitě nerozděloval, německý národ byl za Hitlera tak jednotný, až z toho oči přecházely. A ta „jednota“ za to jistě stála, jak se naplno ukázalo v květnu 1945.

Otázka je, zda nedojde k rozpadu USA. Texas a možná další státy Středozápadu se budou snažit vzdorovat neomarxistickému rasistickému multikulti šílenství Bidena-Harrrisové. Nevyhnutelně dojde k nárůstu napětí mezi státy na straně jedné, a na straně druhé federální vládou (a některými státy, které také propadlu neomarxistickému šílenství).Česká republika v prostoru EU

Je naprosto reálné předpokládat, že kovidový fašismus se bude stupňovat i v České republice. Jeho hlavní vykonavatel plukovník Prymula zůstává i nadále u moci v protektorátní vládě Andreje Babiše. Jen byl soudruh plukovník zbaven jakékoli veřejné kontroly a zodpovědnosti.

Brzda EU-neomarxistických multikulturních fašistů v podobě prezidenta Trumpa byla odstraněna a stejně jako americké duo budou i evropští neomarxisté přitvrzovat. Hlavním problémem pro ně bude především rozpadající se Francie, či spíše rozkládající se Francie, stejně jako rozkládající se Švédsko, Velká Británie a Belgie. Maďarsko bude zřejmě odhodláno jít tvrdě až na hranu rozkolu s EU. Případně až vyloučení z EU, což začíná být naprosto ideální trest – to už není ani cimrmanovské „nedám si dnes po obědě doutník, neplačte, sami jste si to zavinily“, to je rovnou „za trest budete mít po obědě zákusek dle vlastního výběru a pak si můžete dělat, co chcete, neplačte, dobře vám tak“. Nebo spíš jako „za trest vás vyloučíme z tábora Auschwitz, naložíme vás na loď a pošleme ihned do Ameriky, vy jeden nevděčněj Kohne!“

Stejně tak je prakticky jisté, že obdržíme několik desítek tisíc syrských inženýrů a doktorů ze Somálska, Afghánistánu a Bangladéše. Všichni do jednoho budou nezletilí sirotci, kteří vystudovali i přes svůj dětský věk jednu až dvě špičkové univerzity. A každý z těchto čtyřicetiletých sirotků bude velice rychle potřebovat zcelit rodinu, takže každému z nich přijede všech jejich 10 dětí se třemi manželkami, dále pak všech jejich 6 bratrů a 4 sestry a jejich rodiny, rovněž i rodiče všech těch nezletilých sirotků a jejich bratranci a sestřenice. Odhadem ke každému sirotkovi přibude ještě tak 50 až 100 nejbližších příbuzných. K tomu se hodí ty hotely prázdné kvůli „pandemii“.

První dva lágry FEMA zřejmě už plukovník nechal postavit. Jeden je v Letňanech, druhý v Brně na výstavišti.

Pozn.: Paní Šichtařová se podivovala, proč se nevyužije speciální nemocnice armády ČR pro infekční nemoci. https://pravyprostor.cz/jak-z-covidu-vytriskat-popularitu/ Nu, protože Letňany jsou patrně takové malé české Dachau II a brněnské výstaviště jsou takové „Kounicovy koleje II.“ https://cs.wikipedia.org/wiki/Kounicovy_koleje

Korespodenční hlasování bude pro velký úspěch zavedeno masově i u nás. TOP09 už dříve zavětřila svoji jedinou šanci, jak se dostat do Sněmovny, a požadovala možnost masového dodávání krabic s pečlivě vyplněnými volebními lístky rovnou do volebních místností. Je jisté, že po zcela očividně podvodných volbách v USA budou všechny neomarxistické a normálním způsobem nezvolitelné strany požadovat stejně podvodný systém „voleb“ i u nás. Piráti se přidají, protože těm to umožní po domluvě s Moskvou, pardon po domluvě s Bruselí zopakovat naplno úspěch svého trapně staromódního předchůdce Klementa G. Takže náš příští Gottwald bude mít dready a nebude vyučený ani tím truhlářem. Ale bude umět ubalit jointa. To ten první Gottwald jen chlastal.

Tragický scénář pro naši zemi se nemusí za určitých podmínek naplnit. Například pokud propukne vnitřní válka ve Francii nebo Švédsku (nemohu to nazvat „občanská válka“, protože to bude válka mezi občany na straně jedné, a na straně druhé lidmi bez občanství nebo s podvodně získaným anebo podvodně drženým občanstvím). Možná občanská válka v USA (za účasti řady lidí, kteří nejsou legitimními občany, např. naprosto nelegálně pobývající imigranti). Rozpad USA. Odchod V4+Rakouska z EU (ať už formou rozkolu, vyloučení, vyhrocení situace do nepsaného rozpadu apod.). Rozpad EU z důvodů současné (uměle vyrobené) finanční a ekonomické krize, která jako vše má a bude mít řadu důsledků a efektů, s nimiž její tvůrci nejen nepočítali, ale dokonce ani nemohli počítat, protože vševědoucí je pouze Bůh a ten neplánuje taková svinstva jako naše mocenské elity.

Hlavně si udržujte dobrou náladu a optimismus. Protože ať už se stane cokoli, být ještě k tomu naštvanej, smutnej a v depresi je to úplně, ale úplně, ÚPLNĚ NEJHORŠÍ, co můžete udělat.

Mimochodem, fakt, že mocenské elity vše hrotí se současnou fejk pandemií a stanným právem, ukazuje na značná rizika především právě pro tyto mocenské elity. Hrotí vše na ostří nože a tím proti sobě staví čím dál více obyvatel.

A/nebo se bojí, že se jim už vše rozpadá pod rukama a snaží se vše „zachránit“ nastolením otevřeného fašismu, fašismu na lékařský předpis.

Bílá nemoc. (https://www.youtube.com/watch?v=HJMUIBEzYnI )

Krásný den 😊

67 komentářů :

 1. Nu, vzal jste to od podlahy, není co dodat.
  Snad jen, že Češi budou opět (jako obvykle) poslední, kdo pochopí, o co jde...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Desítky let amíci terorizují svět a teď si to slíznou sami doma. To že vyhrál Biden není konec. Ty miliony zbraní si lidé nekoupili jen tak. Teď už stačí jen jiskra a kolos na hliněných nohách se zhroutí jak domeček z karet. Myslím že tou jejich povýšeností si to malinko zaslouží. Bůh s námi.

   Smazat
  2. U nas uz dost lidi pochopilo, jenze pochopili i instrumentatori a volebni masinerie nam take uz predvedla, jak se da cinknout. Proti USA mame system sice vic odolny, ale ne 100%ne. Jedine co ted muzeme udelat, ze za necely rok, zvolime vlasteneckou stranu a hlavne musime dohlednout na regulernost voleb tim, ze se budou vlastenci ucastnit ve volebnich komisich. To Trump podcenil.

   Smazat
 2. Pane Brande vy jste hotový prorok ale Semín s Hájkem vám to vysvětlí ještě nic není ztraceno :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Před "ale" se dělá čárka!

   Smazat
  2. Podrž koště, jestl je USA náš vzor, tak nás v reálu opravdu čeká pravý " americký sen ". Pro jedny je to inspirace, jak cinknout volby a pro druhé jak rozbíjet výklady a dělat brajgl. Přitom podle mne oba jejich prezidenti stojí za starou belu. Kam se poděly osobnosti jako JFK, nebo M.L.King ? Vidíme primitivní, handrkování a podvody na nejvyšší úrovni v přímém přenosu. Určitě to uvnitř podporuje jen chaos a venku to Státům nedělá dobrou reklamu. Touto cestou neudělají Ameriku první. Nedovedu si představit komentáře analytiků v našich médiích, kdyby se to odehrávalo v RF. God bless Ameriku.

   Smazat
  3. Opravují se, chybí mi tam čárka.

   Smazat
 3. V USA, aspoň podle mne, není možné uspořádat skutečně reálné
  volby.
  Je tam spousta vandráků, pojem občanský průkaz je neznámý,
  řidičák je sice taky doklad, ale nesmí jich mít někdo několik. Zdravotní pojištění nemá většina, migrace mezi státy je vysoká. K tomu ještě ta "demokracie" a "lidská práva".
  Skutečné, aspoň co se týče pravděpodobnosti, mohou být volby
  v "totalitě". Většinou se jedná o jednu "stranu" a tak není
  co zkazit.
  Proto, pro US by bylo ideální střídání oslů a slonů na vládě.
  To, že to jsou jen dvě zvířata a jsou transparentně označena
  je výhoda, kterou většina států nemá.
  Mohli by se amíci věnovat více válkám ve světě a nervat se
  doma mezi sebou. Ale co když si chtějí zopáknout "občanskou"
  válku. Nuda je ubíjející.

  OdpovědětSmazat
 4. Kdybych nevěděl, že nás to do toho hajzlu spláchne také, vlastně bych to Američanům přál. Desítky let rozkládali jeden stát za druhým. A nyní vidíme rozklad USA v přímém přenosu.
  Kdo s čím zachází ...
  Ale vždyť i my si to vlastně zasloužíme. Dílem svou blbostí a dílem svým nezájmem.

  OdpovědětSmazat
 5. Západní kapitalizmus je zrůdný systém , navíc hází své zločiny na jakési neomarxisty , komunisty , levičáky ,na Rusko , atd.

  OdpovědětSmazat
 6. Musím krátce na cerstvý vzduch: je mi na blití.
  Ten Brand má pravdu. Témer ve vsem, co do toho clánku nabalil!
  Amerika ja ztracená. A ta nese zemicka asi najde dost kolaborantú, kdyz pújde do tuhého. Amen

  OdpovědětSmazat
 7. Pane Brant, nevim kdo jste, ale vidim vse tak, jako
  Vy z 80 %.
  Trump se soustredil na ekonomii a jeho nejlepsi lide se stali obeti umele vyvolanych legalnich processu.
  Neverim, ze jim mohl pomoci, kdyz sam se branil proti narknuti ze spoluprace s Ruskem, za zady kongresu.
  On si myslel, ze prosperujici economie utlumi nenavist, kterou k nemu Globaliste citili a hlasali od zacatku!

  Co na to vse rikaji Americane v nasem meste ? - (Jsem American.)
  Oni rikaji "NOPODCENUJ NASI RESILIENCI".
  Coz je schopnost odporu.
  Nektere staty zacinaji silne protestovat. napr. Texas, Ohio, Florida, South Dakota.
  Volby Michiganu nejsou uznany, stejne jako ve vych. Pennsylvanii.
  A zde prohlasuji, ze President Trump byl a JE VYBORNY PRESIDENT, ktery za 4 roky udelal pro Ameriku vice nez J. Biden za 47 let sve politicke kariery.
  -----------------------------------------
  Mam jeste jednu neprijemnou informaci.
  Vratim se sem za 1/2 hod., kdyz nebudu mazan.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zdravím Nicku 19.50 - děkuji za aktuální zprávu, bez vás jsou u nás k dispozici ve většině případech jen samé fabulace, přání otcem myšlénky, a lži. Doufám, že se vám osobně daří uspokojivě, a proč byste měl být "mazán"? Spíše "neschválen k uveřejnění" - to je teď nový styl diskuzí na NR. Takový opravdu demokratický. Jaký by pro to měl být důvod - že píšete z Ameriky o tom, co se tam skutečně děje z pohledu občana? Ale na to právě čekáme. Mějte se hezky.

   Smazat
 8. Až do podvodu s korespondenčním hlasováním v amerických volbách jsem si nebyl jistý zda covid utekl z laborek omylem, nebo zda ho rozšířil někdo záměrně.Vypustili to schválně, cíleně, plánovaně. Obyvatelstvo zůstalo doma a spoustu hlasů poslalo poštou, čímž udělali krytí pro falešné korespondenční hlasy. To je konspirace co?

  OdpovědětSmazat
 9. Pár poznámek k článku:
  1. Vítězství Bidena v primárkách nedává nějak z pohledu demokratů smysl (pokud chtěli opravdu vyhrát).
  2. To korespondenční či elektronické hlasování zajistí, aby o vítězech voleb nerozhodovali voliči. To je v pořádku, pro tohle jim přece demokracie poskytnuta nebyla.
  3. Celá politika globalistů je zločinecká. Ale to přece není žádná novinka. Stojí totiž na 3000-leté starozákonní koncepci: ty budeš vládnout nad všemi národy!
  4. Kopat do Trumpa je hloupé. Nemůže dělat zázraky, politika je umění možného. Navíc se domnívám, že si mnoho prostých Američanů opravdu získal na svoji stranu.
  5. Text je tak dlouhý, že šestý bod už nebude. To jsou ti publiscisté tak líní, že raději budou dlouze psát, než aby natočili video?!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ta koncepce dostávala obrysy a de fakto začala už v Mezopotámii, v níž se zrodil Chamurapiho zákoník. Králičí nora je podstatně starší než 3 000 let

   Smazat
 10. Pokud si USA zvolí nového prezidenta, technické záležitosti přechodu budou svěřeny General Services Administration (GSA). Joe Biden a jeho tým si musí počkat na vstup do Bílého domu - GSA zatím nevidí jasného vítěze.

  OdpovědětSmazat
 11. Kdyz jste me nesmazali, tak zde mate dalsi neprijemnou informaci.
  Vyridte ji prosim ceskym a evropskym doktorum!

  Slavna PHARMACEUTICAL FIRMA - PFIZER ma vakcinu proti vrazednemu virusu, ktera pracuje JISTE na 90 % !

  Firma byla pod velkym tlakem Presidenta Trumpa na vyvoj teto vakciny a on to financoval.

  Andrew Cuomo - Trumpuv nepritel (Governor of New Yorku).
  ZAKAZAL distribuci teto vakciny, dokud se neujme vlady J. Biden, pro politicky benefit Demokratu a J. Bidena.

  Trumpovi byla uprena zasluha na vyvoji teto vacciny.

  Oni kvuli politice nechaji zemrit stare lidi v nemocnocich, kteri potrebuji pomoc.
  Oni proste nemaji srdce. Oni povazuji stare lidi za nepotrebnou zatez a stari lide (penziste) zde na Floride si vse moc dobre uvedomuji.
  To jsou nasi levicovi "Demokrate"!
  Napsal NICK HONOLULU a stojim za kazdy slovem!

  (Jo, a jeste jsem neco zapomel.
  Andrew Cuomo v jeho RAJONU ma NEJVETSI umrtnost starych lidi v cele Americe.)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dekujeme proroku za informce stare nejmene 2 dny. Tak nejak jsme bez informaci zde byli vazeny Mistre jako bez mozku a rukou . Vzhuru Trump jeste je a asi i bude ,ale i bez pitomych komentaru ,man.

   Smazat
  2. 21:07 - Jo ty jsi "Nostradamus"! Cuomo to resil dnes rano a ty to vis uz pred dvema dny.
   21:15 - To nejsou moje kecy to rikaji doktori.
   H.

   Smazat
  3. Hlavne zalez zase dogaraze a do sudu ho narazej
   Nikomu jsi zde nechybel a tve zvasty nikoho nezajimaji, jen zde jsi ty vemeno vse dokurvil tak ,ze Venca ze zoufalstvi zavedl censuru .Proto prejeme ti vrele, tahni zase do prdele-imedietle

   Smazat
  4. 22:50 zde je zakazano mluvit sproste ! Jak to, ze ti to projde ?
   H.

   Smazat
  5. Tim ze Trump souhlasil mit volby v :

   DOBE EPIDEMIE!!! se dostal automaticky do posice v ktere musel prohrat VOLBY!!
   Ztratil tim svoji hlavni zbran konat lidova shromazdeni po Americe.
   Democrati prakticky ovladaji veskera media s vyjimkou FOX news!! Zbytek je v rukou Demokratu. Trumpova sila byla v tom , ze mohl delat lidova, mnoha tisicove!!shromazdeni na stadionech po AMerice ktere, by dali jeho Ameriku do pohybu. A jejich ucast a uspechy by se v mediich nedali potlacit.

   Je pro mne nepochopitelne proc nepouzil nejaky zakon, ci moc , neoddalil volby az po zkonceni epidemie.

   Kdyby nebyla epidemie,rekl bych ,ze Trump by mnel sanci vyhrat.

   Kazdy v Cechachby si mel uvedomit, ze porazka Trumpa bude mit taky tvrdy dopad na Cechy.

   Brouk Pytlik

   Smazat
  6. Pane Honolulu,jste velice oblibený a ten kazišuk 22.50

   zůstane tady a na všech vlasteneckých webech vdy jen tim,čim ho jeho neomarxistický fotr udělal!
   Pište dál jste tady očekávan dnem i noci,pane H.!!!

   Smazat
  7. Ano, přesně tak 6.07 - Nick Honolulu na diskuzích chyběl, i přes jeho hurvínky. Taky - co jsme jiného? To, co se předvádělo poslední dobou na diskuzích - škoda hovořit. Vůbec nechápu, proč se nějaká diskuzní individua mocí mermo do každého naváží! Co si myslíte že jste? Má se diskutovat k věci a slušně - například anonym 22.50 -proč ta sprostota a urážky? Vy si myslíte, že zde někomu chybíte? Naopak - Nick píše z Ameriky, která je teď v popředí zájmu, a na to by měl být zvědavý každý. Není třeba "mazat" sprosťáky - už je známe, jsou to stále stejní lidi, mentálně zaostalí, a jejich výrazové prostředky samy o sobě svědčí o jejich intelektu. Ani není třeba jim urážky vracet - pro se jimi špinit? Pište Nicku.

   Smazat
 12. Ten clanek je tak na to vzit si dovolenou. Ale jedna vec je jista: PROTO Americane vyzdauji, aby na kazdych volbach byli jako pozorovatele. ABY SE NAUCILI PODVADET! Jestli ale volby jsou bez podvodu, tak to neuznaji, treba Krym. A Cesi a EU papouskuji po nich.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo, máš pravdu. Aby se naučili podvádět... To je přesné!

   Smazat
 13. Tak já se upřímně vyznám z toho, že se mě článek líbil a že jsem moc rád když USsvině tak dopadnou. Doufám, že se toho dožiji
  Vzkaz pro NICK HONOLULU
  Ty keci ohledně vakcíny si strčte klidně někam. Pfizer má hovno dodělaný, ale tlak ze strany Demokratů je tak velký, že to dá na trh dříve než skutečně dokončí vývoj a třetí fázi testování. No a my se nakrásně této vakcíny možná ani nedočkáme.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, sdílím vaše podezření, že jde jen o klamavou reklamu a vakcína hotová není.

   Smazat
  2. Proc mluvite sproste ? ? 22:50 & 21:35 ?
   22:50 - tvoje anglictina ma spatny SPELLING!
   Spravne je to IMMEDIATELY!
   Napis si to nekolikrat, at si to pamatujes.
   H.

   Smazat
  3. Hovnocuc, to je schvalne aby se to rymovalo ,coz je pro jiste skoly zvlastni nepochopitelene Jiz se trefis zmrzlinou do ust a ne do oka??

   Smazat
  4. Nicku - nešpiňte se s těmi diskuzními sprosťáky - sám vidíte i po té dlouhé době, co jste na diskuzích chyběl, že jsou to pořád stejní lidi. Ti se od počítačů nehnou, a neznají nic jiného než urážet a nadávat, to je jejich denní kredo. Do práce už nechodí, jsou zajištěni, nejde jim už o nic. Nevynechají žádnou příležitost, kde můžou oplzle nadávat a urážet. Vykašlete se na ně - je tady řada jiných lidí, slušných, a měli jsme starost, jestli se vám něco nestalo. Proto jsme rádi, když jste zas mezi námi, tak to má být. Pohled Američana na "vakcíny" je asi jiný než pohled Čecha - jen nechápu, proč ta nenávist. Čím víc pohledů a názorů, snad tím lépe - ne? A ty sprostoty jako "Hovnocuc" noční sůvo 3.50 - proč v noci nechrápete? To i v noci musíte sprostě nadávat? Stydím se za vás člověče - a hodně! Jste chudák. Pište Nicku.

   Smazat
 14. A co je asi nejdulezitejsi a uniklo to i guru zde je to ze Trump s okamzitou platnosti vyhodil na minutu ministra obrany .Dle mne to je velmi dulezita informace neb kdo ma za sebou armadu vyhrava (overil si to sam na pripadu Venezuely ,kde delali co mohli ale bez pomoci armady jim puc nevysel ) A on nic nevzdal a volby prohlasil (ma dukazy) za podvodne zmanipulovane softwarem a temi kdo to fyzicky pocitali . Zacina to byt zajimave a ti co zatloukli obchody drevem asi vedeli co delaji ,negra nezastavi nic krade jako straka ,po regalech a celych vesacich s oblecenim .

  OdpovědětSmazat
 15. FEMA lágry v Letňanech a v Brně?! Takové bláboly. Tady už se člověk nedozví žádné seriozní informace a názory. Jen absurdní konspirační nesmysly a různých fanaticky protizápadních Brandů a Robertsů. Úpadek jako hrom.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdyz meli mucirny v Rumunsku a snad i v Polsku tak proc ne koncentraky v Cesku? Schlomo Moshe jak je jeho zvykem, by to jiste schvalil.Mozna by ho konecne pozvali do W H. Na sklenku koralky

   Smazat
  2. Ale musí to být pouze ovocný destilát, žádná becherovka!

   Smazat
 16. to je snad infekce covidu podobná, označovat každého lumpa za neomarxistu. podle mne je třeba více marxistů a neomarxistů, aby se svět pohnul k lepšímu, ne naopak a ti, které takto mainstream a nejen on označuje jsou od marxismu extrémně vzdáleni.
  Trum prohrál jistě i proto, že se neuměl postavit za své lidi a v podstatě ani moc za sebe, ale hlavně proto že neuměl prodat své úspěchy - a ty nepiratelně měl- slušně a bez trapností, a Biden nevyhrál proto. že je lepší, ale proto, že nikdo další nebyl .

  OdpovědětSmazat
 17. Jeden výmluvný detail. Při předcházejících volbách to byl pravidelně a i celkem pochopitelně Izrael a jeho premiér, kdo horlivě přispěchal s gratulací pro president elect. Pokud možno první nebo mezi prvními. Ne tak letos. Už dávno gratulovali všichni eurovlezoprdelkové, a lampa ještě svítila, a už i prezident maršál Sísí, a Bibi nic.

  No tak dobře, rozhoupal se nakonec, ale sami Izraelci bzučej jak piliňáky, co tohle znamená, že to trvalo celých 12 hodin... 12 hodin, rozumíš, Karle ??

  OdpovědětSmazat
 18. Když čte člověk takové vyhlídky do budoucnosti tak nemůže mít dobrou náladu. Jinak soudružka pekarová by korespondenční hlasy ráda by podváděla.

  OdpovědětSmazat
 19. Baiden získal 120 procent hlasů oprávněných voličů. Je to obrovský úspěch?. Demokracie opět prokázala oprávněnost boje za lidská práva, Gréta je spokojená, jen hloupí čecháčci přemýčlí, kde se vzali Ti voliči navíc??????

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ten, kdo volí odpovědně a správně má v USA hlasy dva až čtyři.

   Jak napsal klasik: Amerika vyvážela demokracii tak dlouho, že jí doma žádná nezbyla.

   Smazat

  2. Trumpova výhra ověřena přepočtem hlasů systému Quantum Blockchain
   Neděle 8. listopadu 2020 15:01   Přepočet hlasovacích lístků na celostátní úrovni provedly elitní jednotky Národní gardy počátkem Slunce. ráno 8. listopadu. Aby se zabránilo podvodům, byly oficiální hlasovací lístky vytištěny neviditelným, nerozbitným vodoznakem kódu a zaregistrovány v systému Quantum Blockchain.

   V době psaní tohoto článku bylo v pěti státech 14 milionů hlasovacích lístků předáno laserovým skenerem - 78% z nich selhalo, protože neexistoval žádný vodoznak, který by ověřil hlasovací lístek. Z těch, které selhaly, 100% zkontrolovalo Biden.

   Počáteční test ukázal, že podle vodoznaků na ověřených hlasovacích lístcích vložených do počítače Quantum Computer zvítězil Trump v znovuzvolení o více než 80% legálního hlasovacího lístku. Závěrečné ověřené hlasování se v tomto testu sčítalo: Trump 73,5 milionu hlasů na 25,9 milionu Biden - a to ani nezohlednilo Trumpovy hlasy, které lidé pozorovali, že jsou hodeny, a nikdy neúčtovali.

   Zajímavé je, že tato čísla odpovídala účtům obou mužů na Twitteru: Trump měl 88,8 milionů sledujících na 16,6 milionu Bidena.

   Pomocí „infračerveného“ zařízení, které zjišťovalo, které hlasovací lístky byly skutečné, nebo falešné, byli elitní národní gardové rozmístěni do dvanácti cílených států Alabama, Arizona, Pensylvánie, Colorado, Texas, Wisconsin, Tennessee, Washington, Virginie, Delaware, Illinois a Kentucky. Na všech celostátních úrovních hlídalo více než 500 národních gardistů všechny jednotky pro počítání hlasovacích lístků.V testech podvodného hlasování bylo toho mnohem víc. Kromě vodoznaku tyto oficiální hlasovací lístky obsahovaly také inkoust vyrobený z kukuřice, který vytvořil ID elektronického radiačního obvodu, který mohl sledovat polohu tohoto hlasovacího lístku pomocí GPS přenosu. Jinými slovy, mohli zjistit, zda hlasovací lístek vyplnila osoba uvedená na hlasovacím lístku.

   Trumpův tým by podal řadu soudních sporů na pondělí. 9. listopadu. Na to se dlouho připravovali vyšetřováním volebních podvodů s názvem Project Veritas.

   Judicial Watch: „Naše nová studie ukazuje 1,8 milionu voličů, neboli„ přízraků “voličů ve 353 krajích ve 29 státech. Data zdůrazňují nedbalost zasílání slepých hlasovacích lístků / žádostí o hlasování do seznamů pro registraci voličů, ” @TomFitton Sledovat více: http://jwatch.us/mSJCjt Číst na http://judicialwatch.org http://www.paulstramer.net /2020/11/breaking-president-trump-responds-after.html

   Jen v Pensylvánii měl Trumpův právní zástupce Rudy Guliani výpověď 50-60 pozorovatelů průzkumů veřejného mínění, kteří tvrdili, že byli zbaveni možnosti prohlížet poštu v hlasovacích lístcích.

   Celostátně známý právník Sydney Powell (údajně bude jmenován dalším ředitelem FBI) ​​řekl: „Společnost Hammer and Scorecard - bezpečnostní software NSA se stal nelegálním volebním softwarem - spustil algoritmus, který poskytl Bidenu výhodu 3% hlasů ve Wisconsinu v Michiganu v Pensylvánii, Gruzie, Nevada a Arizona. “Ujišťujeme vás, že všechny právní otázky budou zohledněny v době, kdy se volební vysoká škola sejde dne 14. prosince 2020 . Do té doby by skutečné volební výsledky - soudní bitvy - určovaly všechny legálně odevzdané hlasovací lístky. Společné zasedání Kongresu učiní volby oficiální dne 3. ledna 202

   Smazat
  3. 22:11
   Já bych se tak nedivil. Co chcete od lidí, kteří si vymohli, že nebudou maturovat z matematiky. Pak to tak vypadá, čím více procent přes sto, tím lépe.

   Smazat
  4. Ad 23:07 Skvělé.

   Smazat
  5. Mě se moc líbí překlad Georgia = Gruzie :-)

   Smazat
 20. Panove, to jeste ani zdaleka nezkoncilo.
  Budou se propocitavat volebni hlasy v nekolika statech.
  V pripade , ze bude podvody a nasilim nastolena jakakoliv figurka Globalistu , tak stejne nebude vnimana
  jako autorita. Bude s ni pohrdano.
  Lide zacali zakladat proti "neo-bolshevicke" skupiny a Texas je zaplaven letaky na NABOR - prihlasku na clenstvi v techto skupinach.
  Policie hleda tyto "radikalni" zivly.
  (T.j. z dnesnich vecernich zprav, kdyby to zase nekdo z vas vedel uz minuly tyden.)
  H.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu,
   vysvetli Hurvinkum zmanipulovanym a bez mozku, jaky bude mit vliv na Cechy v pripadu padu Trumpa!!! Co bude s vlnou "politickych pristehovalcu". Trump byl odpurce immigrace!!
   B. P.

   Smazat
  2. huhuhuhuhuhahahahah
   H

   Smazat
  3. Pyse se neskoncilo,, nauc se kramatickou cesky

   Smazat
  4. Honolulu, budou Bideta honit po soudech, že ho podpořil Kreml?

   Smazat
 21. a Izraelci na Covid ruskou vakcínou - tak to už prestáva byť sranda - popritom vlastníci patentu USA sú tureckí manželia -

  OdpovědětSmazat
 22. Nemuzu napsat vo co ve skutecnosti jde, protoze posrany yntelygenty to smazou,jako vsude je valka proti pravde.
  Pravdu a skutecnost prinesli na svet obycejni lide,pracujici pro dobro spolecnosti svych spoluobcanu a yntelpolitici se toho chytli jako ...kosile.
  Na Olympiade predposranosti by predposrany yntelikenty nemohli vubec slezt ze stupnu pro viteze.
  Trhaji denne rekordy v predposranosti..A maji velke vzory..
  A nesnesou nekoho kdo je schopnejsi nez oni...

  OdpovědětSmazat
 23. To že tady někteří píší, že amíci a jiní podobní se naučili podvádět je velký omyl. Neumí vůbec nic. Vlastně lžou a vědí, že ty, kteří jim to nežerou tak snadno zpacifikují silou.

  OdpovědětSmazat
 24. Pane Dvořáku, regulujte prosím příspěvky - odstranění vulgarit a s tématem nesouvisejících textů není cenzura.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bohužel, byl jsme přesvědčen zbytkem redakce, že moderování diskuze je cenezura.

   Smazat
  2. Jakým zbytem redakce, Hofi? Myslíš těmahlenc - https://www.youtube.com/watch?v=LhXXiVgILKQ

   Tvejma kámošema z putleroffský tajný policie? Už aby si tě odvezli sebou do Chujlostánu a to dřív než se setkáš tady s mou sukovicí! - https://vimeo.com/82853398

   Smazat
  3. 10:12- Na můj vkus se až příliš opakujete. Nějak mi to k Vaši inteligenci nesedí. Ale mohu se mýlit.

   Smazat
 25. Zde je nick honolulu !
  NENAPSAL jsem prispevek 3:39!
  Brouku Pytliku prestan krast identitu!
  -----------------------------------------------
  6:07 Pane dekuji za kvetiny!
  Neusiluji o populariru, ale o vymenu informaci!
  Aby nikdo nebyl zavisly na CNN.
  ------------------------------------
  Ja vim, ze me ctete a ja ctu vas.
  POZOR INFORMUJI VAS !
  Kdyz nejaky vas cesky autor, nebo prispevkar, napise neco zajimaveho, napr. vasi reakci na nase volby, tak je to rychle prehozeno do anglictiny (otazka nekolik a minut) a uverejneno na americkych webech.
  A jaka je reakce Ameriky ?
  Pro me udivujici !
  Prumernym Americanum z ulice je to celkove lhostejne. Oni se zameruji na sebe.
  AUTORITAM to lhostejne neni a casto zadaji dovetek/dodatek, ktery casto ani nevim.
  V Americe zijici Evropane delaji to stejne, napr. Madari, Polaci, Nemci, atd.
  Pisi vam to proto, aby jste vedeli, ze nekteri z vas jsou u nas popularni a vy se samy sidite tim, ze nemate svuj pseudonym nebo nick, nebo nejakou poznavaci znacku.

  O vasi reakci na nase volby vedeli nase autority behem 15 minut. Pan Petr Hajek je popularni v Americe a jeho Protiproud je prekladan pravidelne.
  Napsal nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 26. Honolulu přes všechny ty komedie, věřím, že Tramp zvítězí. Není to ovšem z důvodů které si myslíte. Celá ta neskutečná fraška jenom světu oznamuje, co přichází. A jen se divím, že přes to co bude následovat, dále usiluje o prezidentství.

  OdpovědětSmazat
 27. Tak tenhle článek, to je pecka. Vypadá na první pohled jako sranda, leč sranda to není.

  OdpovědětSmazat
 28. V Rusku trvalo patriotům a Putinovi dvacet let, než odstavili liberály od moci (to bylo dokončeno až v tomto roce ústavní reformou a rekonstrukcí vlády bez Medvěděva a spol) ..
  V USA probíhá stejný proces, republikáni a Trump to také zvládnou stejnou "právní cestou", už se objevují první zprávy o aktivitě ministerstva spravedlnosti, hlavních prokurátorů jednotlivých států, atd ..

  OdpovědětSmazat
 29. Zde zmizel jeden informativni prispevek o zasluhach naseho Presidenta Trumpa na problemech ekonomie a o jeho vztahu k immigraci do Ameriky a o jeho vztahu k Evropanum, kteri se zivi praci.
  Nesabotujte SLUSNE informativni prispevky, nebo vas budu pomloUvat ve svete v anglictine vystiznej, nez zde pisi v cestine.
  Cesi musi vedet co se deje, protoze to bude silne ovlivnovat vase pristi dny a vasi penezenku.
  A ted jdu na DALSI prispevek a vy pojdte se mnou.
  napsal NICK HONOLULU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Cekame netrpelive na dalsi informace z te zeme zaslibene huhuhu
   Hurvinci a podobni Spejblove ze sveta temna

   Smazat
 30. Je vskutku pozoruhodné, když termín "pomatená ideologická schémata" užije autor pravicově tak zarputile nálepkující, že ve všem mimo vlastní ideologické schéma vidí Marxe či komunismus, a to dokonce i v současných USA.

  OdpovědětSmazat
 31. Pro Altern: Jak zdvořile vYjádřeno to, že pan autor rozboru je poněkud nadměrně ideologicky akcentován a nejspíše vzdálen od všech realit, co existují.

  OdpovědětSmazat
 32. A je to tady. Ať Biden podváděl, nebo Trumf lže o volbách v USA, jedno je jisté, že USA nikdy neznali demokracii, že v USA vládnou ti, které nikdo nevolil, že ekonomika je dotovaná světem, zejména zásluhou USDdolaru, a stále větším prosazováním "First America" na úkor celého světa. Zastrašování a sankcionování cizích států Trumfem to je v rozporu s Chartou OSN a nikdo jiný si to na zeměkouli nedovoli.. Je jedno zda Trumf, či Biden, oba jsou zločinci. Vždyť už jen zanedbání opatření proti šíření pandemie či astronomický státní dluh si zaslouží elektrické křeslo....

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.