Reklama

čtvrtek 26. listopadu 2020

Yankeeové se pokoušeli donutit k pokleknutí ruského fotbalistu Valerije Samarutina

shaya 
26. 11. 2020   Outsidermadia

Hlas Mordoru (Голос Мордора), účet na sociální síti Telegram, zveřejnil zajímavou zprávu umožňující být hrdým na ruského fotbalistu Valerije Saramutina. Chtělo by se věřit, že se nebude ohýbat před tolerastnutými Američany padlými na hlavu v atmosféře antirasismu.

(Na snímku ruský hráč amerického fotbalového klubu Austin Bold FC Valerij Saramutin)


Ruský fotbalista Valerij Saramutin, hrající za americký klub Austin Bold FC, byl odstraněn ze soupisky na zápas z toho důvodu, že odmítl kleknout na podporu hnutí proti rasismu. Vedení klubu si myslí, že by měl „přehodnotit svoje názory“.

Hlas Mordoru

Nepoklekl jsem na kolena a vedení mne vyslýchalo. Trenér řekl, že bych měl popřemýšlet nad svým postojem. Prezident tvrdil: „Pochop – to je projev neúcty.“ Ale já jsem odpovídal: „Nechápu, proč bych to měl dělat“.

Valerij Samarutin

Jak píší ruští uživatelé, Američané obchodovali s otroky, ale Rusové se za to mají omlouvat. Vyzývají ho, ať vrátí domů, kde ho nebudou nutit klekat. Jiní chtějí, aby byly přehodnoceny vztahy s americkou fotbalovou asociací a ať se Valerij nevzdává.

Ve skutečnosti je to pěkná divočina. Podle jakého právního ustanovení vedení klubu Austin Bold FC vyžaduje, aby se Rus klaněl podle jejich požadavků? Yankeeové utiskovali černochy? ANO! Hnutí proti rasismu podporují Američané „ujíždějící“ na jakési mýtické vině, ale Rusko s tím nemá nic společného.

Rusové se nemají za co kát. Nejsme Anglosasové, kteří posílali na otrokářské trhy i bělochy. Pamatujete, jak Britové vydělávali na prodeji Irů? Bastardi z mlhavého Albionu to podělali všude, kde mohli, i dnes v tom pokračují a škodí po celém světě. Genetický kód je u nich takový – neplnohodnotný.

Co se týče věci požadovaných na ruském fotbalistovi, jedná se o projev černošského rasismu. Kleknout na kolena, to v takových případech znamená omlouvat se za svoje předky. Ale my se nemáme za co omlouvat. My jsme hrdí na své předky, kteří srazili na kolena Napoleona, Hitlera a další západní parchanty. A, poctivě řečeno, já osobně kašlu na vnitřní problémy USA s jejich černochy, rasisty, korupčníky, zvrhlíky a jinými neplnohodnotnými jedinci.

Ať si klekají utiskovatelé a otrokáři, okupanti a agresoři. Samarutin je chlapík! Stejně tak to udělal i ruský automobilový závodník Daniil Kvjat, který též odmítl pokleknout kvůli jakémusi BLM. Rusové pokleknou pouze ve třech případech, jak Kvjat řekl – před Vlastí, před Vlajkou, před Bohem. Příslušníci černé rasy v tomto soupisu nejsou.

Samozřejmě, že chápeme, že Američané na černochy kašlou. V opačném případě by americké úřady nepokládaly kolena na zem, ale zamyslely se nad tím, jak zlepšit jejich život, nabídnout více možností pro jejich rozvoj, získání vzdělání a dobré práce, zvýšení úrovně jejich života.


Zdroj: Cont.ws
Překlad: Bedřich Vinopalník

17 komentářů :

 1. Proto miluji Rusy, hrdí, čestní a vlastenci. My jsme se dali k těm co nás odjakživa nenávidí, už teď žereme jejich odpad!

  OdpovědětSmazat
 2. To naši fotbaloví reprezentanti, to jsou jiní "pašáci". Těm nějaké pokleknutí vůbec nevadí, ti by pro zelené nastřihané papírky byli schopni zřejmě všeho.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdyby jenom fotbalisti. Havel a spol to naučili všechny novodobé zbohatlíky. Fuj 2x. Zlaté časy ale končí, neboť BOUŘE už klepe na dveře. Budou se dít věci neuvěřitelné.....

   Smazat
  2. 20:44 Jo souhlasím přesně tak a těm rádoby Českým sportovcům co klečí už fandit nebudu.

   Smazat
  3. Našich fotbalistů bych se trochu zastal, protože je o to poprosili Skoti. Ve Skotsku jsou zvyklí klekat. Takže to bylo z respektu k soupeři, dál bych to nehrotil.
   Doufám, že příště už to neudělají. Jednou už si klekli na žádost soupeře, fajn, dál to dělat nemusí. Přece si nebudou klekat pokaždé jako maňásci, když si někdo řekne.

   Smazat
 3. Fandil jsme naší reprezentaci, už nefandím. Valerij Saramutin je pro mě reprezentant, tomu fandím hodně.

  OdpovědětSmazat
 4. no vidíte to, stačí vycinkat klíčema zrzavou ráčkující zrůdu na hrad a po 30 letech je u nás taky spousta blbců, co by rádi vkleče líbali černochovi adidasku. Tím myslím většinu voličů TOP, Pirátů, STAN.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jelikož tady u nás moc negroidů není, tak prozatím můžou cvičně líbat hnáty květákohlavému Ferimu.;-)

   Smazat
 5. " Bastardi z mlhavého Albionu to podělali všude, kde mohli, i dnes v tom pokračují a škodí po celém světě. Genetický kód je u nich takový – neplnohodnotný..." - vhodné pokračování viz: https://www.rt.com/russia/507910-maria-butina-prison-book-journal/ - READ: From hormone treatment to punishment in solitary, Maria Butina’s book lays bare her US prison horror and what she saw there

  OdpovědětSmazat
 6. Pro černé, ale i jiné barevné můžeme udělat víc. Začněme je brát jako sobě rovné. Stejné nároky na práci, na vzdělání, stejné odměny a stejné tresty.
  Žádné dávky, ani jiné výhody. Makáš, dostaneš. Nemakáš, chcípni hlady.

  OdpovědětSmazat
 7. Každá divná společnost má svého "hrdinu" nacisti měli Horsta Wessela, američtí exoti mají kriminálníka Floyda. Jedni zdvihali pravou ruku, druzí poklekávají, zkrátka fyzická náročnost aktu nám stoupá. A to jsme si stěžovali na zdejší prvomájové třepetalky, teď nás nutí jít do kolen na počest recidivisty, jenom proto, že byl černý.

  OdpovědětSmazat
 8. V době kdy jsem nebyl rasistou a respektoval černou rasu bych možná poklekl. Nyní, když jsem byl donucen být rasistou , xenofobem a já nevím čím ještě, budu před černochem hrdě stát, o pokleknutí ani řeč. Náš národ je nekolonizoval, nedělal z nich v historii své sluhy a otroky a tím pádem není proč před nimi klekat. Ono možná, že kdyby nebylo kolonizace Afriky, tak by ještě byli na stromech. Ale to je problémem Němců, Angličanů, Belgičanů, Francouzů, Američanů...jak se k černochům v Africe chovali a co ji dovolili. U nás se museli dokonce za první republiky bílí hudebníci malovat na černo z nedostatku černých hudebníků.

  OdpovědětSmazat
 9. Upřesnění k Formuli 1

  V F1 nepokleklo více pilotů. BLM tlačí hlavně mistr světa Hamilton, který je černoch, takže celý Mercedes si kleká. Všichni piloti si oblékli trička End Racism, což je podle mě ok. Ale nesmyslné klekání odmítlo 7 pilotů:

  - exmistr světa a veterán Kimi Raikkonen - on je takový samorost, stojí si za svým
  - Rus Daniil Kvjat - hrdý Rus, v článku.
  - Francouz Charles Leclerc a Holanďan Max Verstappen - dva velké talenty, možná budoucí mistři, asi se už považují za hvězdy, takže se rozhodli podle svého a nebáli se. Mimochodem Leclerc řekl, že na sociál. sítích se objevily naprosto nechutné reakce fanatických pomatenců z BLM. :)
  - Španěl Carlos Sainz - má slavného otce, asi mu dobře poradil.
  - Ital Antonio Giovinazzi - asi drzý nováček. :)
  - Brit Lando Norris - původně nepoklekl, ale podruhé už ano, zřejmě na nátlak britské stáje McLaren.

  OdpovědětSmazat
 10. Těžko se klekačům divit, když už jde doslova o ztrátu zaměstnání. Když to někdo udělá i přesto, že mu je takto vyhrožováno, je to fakt slušnej kolík.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.