Reklama

úterý 3. listopadu 2020

Zastřelený útočník ve Vídni bydlel. Kdo je za útokem? Vedou stopy k turecké tajné službě MIT?

Ivan David
3. 11. 2020

 

Včera večer zaútočila na šesti místech v historickém centru Vídně skupina teroristů vyzbrojených automatickými puškami a výbušninami na civilisty sedící na zahrádkách a uvnitř restaurací a barů. Podle večerních zpráv při útoku jednoho člověka zavraždili a 15 dalších zranili – z toho 7 těžce. Rakouské policii se podařilo jednoho z útočníků zastřelit. Ještě kolem půlnoci ležel na ulici, protože byl vyzbrojen i pásem s výbušninou, k jehož likvidaci musela být povolána pyrotechnická jednotka.

Teroristé si k útoku vybrali poslední večer před lock-downem, kdy do ulic vyrazila spousta lidí. Kancléř Sebastian Kurz (OVP) na noční tiskové konferenci oznámil, že útočníci jsou těžce vyzbrojeni a zřejmě prodělali profesionální výcvik.


Totožnost útočníků policie zatím nezveřejnila. Během noci stále ještě probíhal zátah a hledání zbývajících útočníků. Byl prohledán byt zastřeleného atentátníka. Troufám si však odhadovat, že i když se první ze série útoků odehrál před uzavřenou synagogou, nepůjde v tomto případě zřejmě o útok primárně na židovskou komunitu. Podle rabína Schlomo Hofmeistera, který útok viděl z okna, pachatelé stříleli na restauraci plnou lidí. Pás s výbušninou, který měl mrtvý na sobě, velmi často v minulosti použili islámští teroristé při útocích po celém světě.

Nápadná je ještě jedna shoda okolností. Minulý týden uskutečnili islamisté několik vražedných útoků ve Francii. Během víkendu napadala skupina mladých tureckých výtržníků kostel ve Vídni. Před tím páchali turečtí migranti řadu výtržností po celém Řecku. Domnívám se, že nejde o pouhou shodu náhod. Rakousko a Francie jsou jediné dvě členské země EU, které pevně stojí za Řeckem, na než soustavně útočí Turecko s cílem připravit jej o ostrovy obklopené ložisky ropy a zemního plynu.

Blíží se prosincové zasedání Rady ministrů zahraničí EU, která má vyhodnotit chování Turecka po letní pohrůžce uvalením sankcí, pokud nepřestane narušovat řeckou a kyperskou suverenitu. Turecko i přes letní výhrůžku sankcemi z Evropské rady celý podzim pokračuje v „průzkumech“ řeckých a kyperských výsostných vod a vzdušného prostoru těžními loděmi, válečnými fregatami a plně vyzbrojenými stíhačkami F-16. Řecká a kyperská vláda vyzývají ostatní země EU ke splnění slibu z léta. Řekové a Kypřané v létě stáhli své veto proti sankcím na Bělorusko výměnou za slib uvalení ekonomických sankcí na Turecko, pokud budou Turci pokračovat v jejich napadání.

Turecký prezident Recep Erdogan se pohrůžky z Evropské rady nezalekl. V posledních týdnech dokonce zvýšil počet vojenských lodí operujících v pobřežních vodách Řecka Kypru. Příjde mi velmi podezřelé, že právě nyní probíhají vražedné útoky zrovna ve dvou zemích, které pevně stojí za napadeným Řeckem a Kyprem. V Rakousku po jarním násilí tureckých výtržníků ve vídeňské čtvrti Favoriten spolkový ministr vnitra Karl Nehammer (OVP) zveřejnil informaci o tom, že podnět k násilným útokům vzešel od agentů turecké tajné služby MIT. Během podzimu rakouské bezpečnostní složky zakročily proti řadě radikálních imámů a uzavřely vetší množství mešit financovaných přímo z tureckého hlavního města Ankary.

Mám vážené podezření, že včerejší vraždění ve Vídni, stejně jako útoky islamistů ve Francii, nařídil někdo za Bosporem. Dovolím i na tomto místě připomenout dva projevy tureckého prezidenta Recepa Erdogana. Turecký despota 26. 10. 2020 opakovaně veřejně prohlásil, že „muslimové v EU, zejména ve Francii jsou napadáni a diskriminováni“. V druhém projevu proneseném Erdoganem v mešitě z úst tureckého diktátora zaznělo, že „miliony muslimů jsou nuceny násilně konvertovat ke křesťanství skrze misionáře a jejich děti jsou jim odebírány a že muslimští bratři a sestry čelí obrovské diskriminaci a násilí zejména ve Francii a Rakousku“.
Pro některé islamistické fanatiky, stejně jako pro spící buňky teroristických organizací typu ISIL nebo Al-Kaida, jimž turecká tajná služba v Sýrii dodává zbraně a vybavení, tyto projevy mohly být kódovým voláním „jděte zabíjet!“

Není to zdaleka poprvé, kdy vážený spojenec v NATO a kandidátská země vstupu do EU ústy svého prezidenta vyhrožuje Evropě. Už v roce 2017 Erdogan prohlásil, že žádný Evropan nebude bezpečný v ulicích svého města, nepřestane-li se Evropa chovat „nacisticky a rasisticky“.

76 komentářů :

 1. Na můj vkus je to příliš mnoho útoků na obyčejné lidi, kteří jdou na večeři nebo se jen tak projít. Evropa by měla zabrzdit příliv migrantů a vytvořit podmínky pro to, aby migranti z Asie byli přesunuti do Asie a migranti z Afriky do Afriky. Nejlépe podle náboženského klíče, aby měli veškerý ideový komfort. Není přece možné vydržovat si na svém území příživníky a vrahy. Doufám, že alespoň u nás budou politici dostatečně rozumní a nedopustí dovoz migrantů pod jakoukoliv záminkou (viz. politici KDÚ-ČSL a dovoz "dětí"). Většina národa by jim to nikdy neodpustila...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Multikulturalismus je ideologie západních levičáků, jako byl kdysi komunismus ideologií těch východních.
   Musíme si uvědomit, že to jsou kovaný magoři a i kdyby islamisti vystříleli půlku Evropy, tak oni neuhnou.
   Pokud chtějí lidi žít opět normálně, musí multikulturalismus porazit. Musí ho doslova vyrvat z kořenů, jako kdysi vyrvali Hitlerovský nacismus.

   Vymazat
  2. Už jen aby nám "obohatili" živod.

   Vymazat
 2. Demokracie se předvádí v těch nejsmutnějších šatečkách . Černá barva je její hlavní barva . Barva smutku a zmaru , proto většina obyvatel nosí černé hadry .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Musíte pochopit, že multikulturalismus je ideologie západu! Multikulturalismus je pro západ to co pro Hitlera nacismus. A dokud nechcípne poslední multikulturní magor někde v bunkru pod Reichstagem, budou se kola zla roztáčet dál a dál!

   Citace: "Tento stav není stavem posledních pár let, ale systematicky se tu ničí původní prostředí muslimy, nejde to říct jinak."

   https://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Vztekly-Videnak-Proc-vam-nerikaji-ze-to-tu-je-samy-muslim-Skolky-skoly-nemocnice-Ze-nemluvi-nemecky-ze-se-ou-na-povinnosti-Vite-vubec-jak-tady-vypada-detske-hriste-642757

   Vymazat
  2. Černý hadr a jeho varianty je vlajkou Anarchistů a feťáků... a zániku, zmaru, prohry, smrti.

   Vymazat
 3. Ustupování zlu nebo dokonce uplácení zla nic neřeší - naopak přispívá jeho expanzi. Jsme svědky fatálního selhávání zejména německé a EU politiky, včetně skandálního přihlížení NATO v čele s USA. Turecký diktátor, islamista a válečný zločinec Erdogan vydírá, vyhrožuje, vede vojenské agrese proti řadě států - ale stále dostává výpalné od Německa, slouží protiruským zájmům USA a Turecko je z pragmatických důvodů tolerováno Ruskem - zvláště ruská taktika je opravdu jen pro silné nervy. Sázka na samozničení Erdogana je hrou se smrtí. Islamizace Evropy je zbraní hromadného ničení.

  OdpovědětVymazat
 4. Jo to jsou kecy co používal fuhrer proti Čechům kteří utiskovali „chudáčky" skopčáky. To je to samé a cílem je islamizace celé Evropy. A že v tom má ten špinavec prsty je jasné.

  OdpovědětVymazat
 5. Otázkou je, co dělají tajné služby všech zemí v EU a jinde...
  Když napíšete, co si myslíte, tak jste v demokratické a svobodně (liberální) společnosti vypátrán a stíhán a potrestán...
  Na sociálních sítích blokován a mazán...
  Ne tak ten, který dostane azyl, je dokonce ve vězení, je o něm známo, že má radikální smýšlení, je znám jak policii, tak spec. oddělením tajných služeb a on (oni) jsou dokonce vyzbrojen (i) (kým) a vraždí...
  Není něco hodně špatně?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Problém vidím v tom, že v očích státní moci jsme extremisty my a ne oni. Proti memají problém sehnat kvéry a projet s nimi půl EU napříč teritorii tajných služeb xy států a v klidu si naplánovat a zkoordinovat své akce.

   Vymazat
 6. "Vedou stopy k turecké tajné službě MIT?" Ale kdepak, pane doktore. Na jednu stranu musím ocenit, že půl pravdy, na rozdíl od bojovníků s "islamismem" (píši v uvozovkách, neboť křesťanismus taky žádný není), máte. A sice v tom, že se ptáte, kdo za tím stojí. Ale při hledání odpovědi na tuto správnou otázku musíte se dívat výš. Je třeba uvážit, že třeba to odřezávání hlav ve Francii bylo zrežírováno stejným zdrojem, a to určitě nebyli Turci. Ptejme se ale především, proč jsou zrežírovány tyto dosti mnohé akce. A tu odpověď snad nalezneme. Máme tady sanitární čili kovidovou diktaturu. Zdá se, že by mohla snad skončit nebo polevit. Jak ale potom udržet obyvtelstvo v tuhé kázni, jak ospravedlnit následující diktaturu? Ano, právě takto. Sem tam nějaká uříznutá hlava, sem tam nějaká střílačka – a máme to. Lidé stejně ochotně, jako vítali diktaturu sanitární, uvítají diktaturu protiteroristickou, která má nahradit "selhávající" demokracii. Není potřeba těch atentátů moc. Ale je potřeba, aby byly takové, že se lidi vystraší a budou volta po "bezpečné" pevné ruce. Vím, že rád hledáte leccos u Erdogana. Ale ten má zájmy úplně jiné, než ti kdo kočírují Evropu a svět. Erdpgana sice použijí, pokud se jim někdy hodí, ale je to pro ně jen "užitečný idiot".

  OdpovědětVymazat
 7. Všechno je to jen výsledek agrese západních kapitalistů do Iráku , Afganistánu , Libye , Syrie a lezení do zadku Turecku !

  OdpovědětVymazat
 8. Téměř deset let sleduji ve francouzské televizi jak arabové - potomci arabských rodičů usazených ve Francii využívají francouzský sociální systém, jak podvádějí a jak se díky jejich agresivnímu chování stávají některé, do té doby bezpečné čtvrti, čtvrtěmi nebezpečnými, kam i policie se bojí vstoupit. A nejenom arabové, černoši z různých afrických zemí a z blízkého východu. Ještě před pěti lety francouzská televize uváděla dokumenty týkající se těchto podvodů ve francouzských citlivých zónách. Když se dohadovala Francie s Anglií o přijetí/nepřijetí uprchlíků usazených nezákonně v Calais, francouzská televize pravidelně vysílala reportáže a odsuzovala chování těchto uprchlíků. Macron sliboval, že když bude prezidentem, Calais od uprchlíků "vyčistí". Od jisté doby, od doby, kdy Merkel a její clan začaly prosazovat a vnucovat uprchlíky členským státům Evropské Unie, pořady kritizující uprchlíky začaly být zakázány. Chce se mi křičet, když si vyslechnu směšné odsouzení a vyjádření se z úst francouzských a jiných eu politiků, ke zločinům páchaným v Evropě - sťaté hlavy, zabití nožem, zastřelení, znásilnění, podpálení kostelů atd.
  Pane doktore Davide, pravidelně čtu Vaše zprávy z Bruselu a vím jak námi Brusel pohrdá. Je však možné, aby se tyto zločiny a konkrétní případy prodiskutovaly v Parlamentu ČR a dále v Evropském parlamentu a aby ti "zločinci" - nenacházím jiný výraz pro lidi, kteří nás dobrovolně vystavují smrtelnému nebezpečí, kteří nám vládnou, aby se k některým případům vyjádřili. Zrůda Schwarzenberg, Šojdrová a spol. Salvini je souzen zato, že chtěl svoji zem a potažmo Evropu chránit před těmito zločinci a hrdlořezy. Může někdo vznést v Parlamentu ČR a dále v Europarlamentu dotaz ohledně Salviniho ve vztahu k hrdlořezovi, který sťal hlavu slušnému učiteli? Sleduji jak nejenom v České televizi, ale i dalších tv a v tisku se mnohdy o těchto událostech lže. Není možno v tomto marasmu dále žít. je nutné zavřít hranice a pokud EU nesouhlasí z EU opravdu odejít. Je to tak těžké pro hlupáky politických českých stran pochopit, že díky jejich vstřícnému postoji k přijetí uprchlíků spějeme do záhuby naší země a Evropy? Je možné žádat, aby jména a nároodnost těchto zločinců byla uváděna? Mnohdy francouzská nebo Belgická tv národnost uvádí, zatímco česká televize tyto informace tají.
  Žádáme změnu postoje k problému uprchlíků, k řádné evidenci cizinců na našem území a přísné a tvrdé tresty pro provinilce.
  Ať nám vláda naše i EU zajistí klidný a bezstarostný život v našich zemích.

  OdpovědětVymazat
 9. Jak je možné, že tajná služba po incidentu napadení kostela, neměla všech "90" opravdu radikálních pod dozorem?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní3. listopadu 2020 13:35
   Tajné služby to jistě mají pod kontrolou. Ale bohužel, stojí na straně kalergiho plánu. P.K.

   Vymazat
 10. Pane Davide, dejte prosím návrh v EU Parlamentu, že pokud se nějaký migrant (odkudkoli) dopustí na území EU jakéhokoliv tr.činu, bude okamžitě deportován i s příbuznými do země svého původu
  Děkujeme

  OdpovědětVymazat
 11. To by mě zajímalo, jestli teď zavřou Švarcmberka do blázince?

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Teror-ve-Vidni-Rakousko-bud-pysne-na-migranty-vydal-Schwarzenberg-vcera-A-vyridili-si-to-s-nim-642688

  OdpovědětVymazat
 12. Promigrační neziskovky by měly být vedeny jako teroristické organizace a propagace ideologie multikulturalismu by měla být stíhána podle § 403 jako podpora a propagace hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka.
  Které to jsou a kolik vysávají ze státního rozpočtu(13 největších):
  Multikulturní centrum Praha – 44 370 315,47 Kč
  Sdružení pro integraci a migraci, o. p. s. – 43 202 035,93 Kč
  Organizace pro pomoc uprchlíkům – 161 748 460,90 Kč
  Mezinárodní organizace pro migraci – 16 098 633,59 Kč
  Sdružení občanů zabývajících se emigranty – 70 931 621,77 Kč
  Most pro – 30 031 303,96 Kč
  Člověk v tísni – 1 406 311 831,89 Kč
  Evropská kontaktní skupina – 28 334 571,28 Kč
  InBáze – 70 259 496,30 Kč
  META o.p.s. – Sdružení pro příležitosti mladých migrantů – 45 788 379,17 Kč
  NESEHNUTÍ a NESEHNUTÍ Brno – 39 713 252,56 Kč
  Poradna pro občanství, občanská a lidská práva – 72 763 359,34 Kč
  Slovo 21 – 171 434 528,31 Kč
  Celkem přes dvě miliardy korun ročně dává náš stát na terorismus, podporu islámských hrdlořezů a na likvidaci českého národa.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to jako mluvit s hluchým a slepým. Zodpovědní politici nechtějí nic slyšet a vidět. Strkají hlavu do písku, fakta nechtějí vidět. Než by se rázně šílenosti postavili, drží hubu a je jim milejší koryto a židle na které sedí. Handrkují se o každou korunu, kterou mají vydat třeba důchodcům a dalším potřebným a tady lítají miliardy, které vůbec nevadí, že jsou vyhozený oknem. Platí šmejdy, kteří nic užitečného společnosti nepřinesou jenom další nekonečné zbytečné výdaje.

   Vymazat
 13. Erdogan je islamske zlo. Tyhle akce jsou v Evrope koordinovane. Utocnici meji nejenom noze, ale rychlopalne zbrane, vybaveni jsou a vycviceni. Vsude, kde je hodne migrantu se toto da ocekavat. Policie lidi nemuze ochranit. Ocekava se, ze zavreni dzihadiste se brzy dostanou na svobodu a toto nebezpeci bude na dennim poradku. Havloid Schwarzenberg chce Cesko potrestat od EU, protoze nebere tyto smazky. Rika, ze je to ostuda. Vitacske strany znate a tak podle toho jdete do voleb!

  OdpovědětVymazat
 14. Můžete mi říct, co by se dělo v Izraeli nebo v muslimských státech, pokud by křesťan nebo nevěřící spáchali takovou ohavnost? Byly Dušičky. Taky "náš" symbol a svátek

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V Izraeli zdemolují arabskému útočníkovi nemovitost pomocí trhaviny nebo buldozeru. Paní Žilková se o tom určitě ve svém cestopisném pořadu zmíní. My v EU zabezpečíme jeho rodinu, aby nestrádala a atentátníka pohřbíme s veškerou možnou úctou.

   Vymazat
 15. Upřímně řečeno mi přijde docela zvláštní, že by Recept-bey jen tak sám od sebe rozehrál něco proti Francii nebo i Rakousku, a ještě způsobem, který by umožňoval ukázat na něho prstem. (Navíc v době, kdy válčí na Kavkaze a ausgerechnet s Armény.) Je to chytrý a bezskrupulózní parchant, ne saúdský princ posedlý slavomamem. Ale možná, že zrůdy, které podporuje, už moc nekontroluje, viz v Sýrii. Tady to byli Albánci, a na Balkáně se jak známo přetlačujou s Katarákama, Saúdama a dalším dobrodincema, a navzájem se mají rádi jak krteček a lopatička.

  Anebo taky ty jeho zrůdy, pokud byly jeho, možná někdo využil. Tohleto asi vůbec není vyloučené - a bylo by to asi i méně náročné než zorganizovat kejkle s eroplánama nad Manhattanem i Donbassem. Jestli se například hodně aktivizuje Eman, přestože teda na to teď moc nevypadá, klidně Nikita, i když do tohoto prostředí asi lepší sedne rovnou Victor le nettoyeur už rovnou s ručníkem na hlavě.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to chytrý a bezskurpulózní parchant? Ne je to zdegenerovaný zvrhlý parazitický kretén. Od parazita můžete čekat jenom parazitizmus jaký jeho schopnostem dovolíte. Poučení od 89 máme a je to stále na nic.

   Vymazat
 16. V žádném případě EU/Brusel neudělá vůbec nic!! Brusel potažmo Německo je na straně Turecka!!! Opět se vše zamete a schová pod univerzální obligátní oznámení, že se jedná o terorismus náhodného jedince či IS na,kterou se teď vše svaluje. Migranti budou do EU proudit dále bez problémů!!! A Turecko si bude dál dělat co chce,napadat koho chce a karavana ustrašených tep.lou.šů z EU pojede dál.....

  OdpovědětVymazat
 17. A tuhle svoloč nám chce kníže přitáhnout do Česka. Ono to je řízené loutkovodičemi v celém světě. Je třeba si zachovat svoji historii, kulturu a vůbec kontinuitu. V naší historii je mnoho dobrého a například takové defenestrace a to nejen u nás, by zřejmě nebyly od věci, chcete-li. Zlatý komunisti. Hej hou, rudý dedeček

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co chcete, v Praze má vyskyt i Kní hovna Václava Havla, příkazníka (důstojnického sluhy) kní(l)žete Schwarzenberga. Pramen ochrany "evropských hodnot"... když již v roce 1918 byly u nás všechny šlechtické tituly ZRUŠENY.

   Vymazat
  2. On ten kníže je sám zdegenerovaný zvrhlý mutant.

   Vymazat
 18. Jeden z těch teroristů měl hezkou fotku s kudlou a samopalem, vesele ten arsenál zveřejnil a nic. Chtěl se přidat k islámskému státu a nakonec byl z lapáku předčasně, kako mladistvý propuštěn. Úsměvné metody boje s islámskými teroristy, výsledkem jsou ovšem další 4 mrtví na účet státu, který nechrání své občany. Policie byla na místě střelby do 9 minut, to ti mrtví a jejich příbuzní skutečně ocení. Něco jako prevence neexistuje, v jejím rámci by měl být na území EU jednoznačně zakázán islám. Věřit si mohou v zemi původu, kde mohou i svými specifickými způsoby hájit svou "víru". Stejně tak by opět měly být kontrolovány hranice. Ty roztomilé vousáče pozná každý a rozhodně by to alespoň částečně omezilo jejich bezstarostné cestování s mašinkvéry po celé EU a pořádání jejich prasáren.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale notak... přeci ho chytili a bude potrestán:-)
   Tím se to vyřešilo a zbytek už je o ničem. Proč se v tom dále štárat? Zákon zahojí všechny rány.

   Vymazat
 19. Turecká MIT, jak turecká MIT, ale:

  https://slobodnyvysielac.sk/2020/11/03/utocnik-z-viedne-si-strelivo-zaobstaral-na-slovensku/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kúpiť legálne nemohol. To znamená, treba sa poriadne prizrieť albáncom, zjavne sa neobmedzujú len na obchod s drogami.

   RChPz

   Vymazat
 20. Ekonomicky na embargo a na případný střet s Ruskem nemá a pohřbí sám sebe.Zbabělá Evropa by měla vyexpedovat všechny Turky a ty narozené v Evropě zavřít do lágrů.Když to mohla udělat Amerika s japonci,proč ne my??Vyhlásili nám teroristickou válku a jako praví muslimští zbabělci se budou ohánět právem na svou víru....nas*at.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A kdo bude vykonávat i třeba vůli vlády a jejích voličů? Armáda? Naše? Policie? Naše?

   Vymazat
 21. A zase útok na Turecko, bez jediného důkazu.Ta umanutost a hloupost jsou nekonečné.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 16:03 Ano, ta hloupost a umanutost, co s tím budete dělat ???

   Vymazat
 22. Spíše mi to celé přijde, jako vytyčení povolených mantinelů svobody pro nás, euroobčany. Karikatura Mahameda je prostě nepřípustná a nevěřící si to musí tvrdě uvědomit. Každý musí vědět, že překročením této čáry poruší nový, nepsaný, ale tvrdě a nekompromisně fungující zákon muslimů. Jejich zákon, který se tímto způsobem nadřazuje nad ostatní. Němci zatím dávají a hodně. Změna u nich nastane jednou dosti pravděpodobně také - až se dary ztenčí.
  Skuteční vrazi nejsou ti s kalašnikovem, ale kupodivu ani Erdogan. Skuteční vrazi občanů a svobod sedí na vyhřátých sedačkách v Bruselu.
  Pozabíjených lidí tou smradlavou pakáží, pod dozorem šílenců EU je mi líto. Zároveň ve mě pomalu narůstá neskutečná averze vůči všem těm ideologickým zrůdám.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Průser je v tom, jak jinak každý chápe svobodu. Ta moje má mantinely, jiní je nemají. Někdo potřebuje realizovat svou svobodu karikaturami, jiný na Staromáku vidí svobodu v možnosti svobodného kolektivního infikování. Výsledek jejich "svobody" končí terorem.

   Vymazat
  2. Ano, ta svoboda se dá chápat různě 10:55. Ale 16:08 ukazuje na to, kdo jaké chápání prosazuje a pomalu uzákoňuje. A kdo má tedy tu největší odpovědnost za onen teror. Takže o těch zrůdách v Bruselu má naprosto nekonečnou pravdu.

   Vymazat
  3. Mezi ty "skutečné vrahy" musíte připočíst i ty idioty, co tu evropskou věrchušku, prosazující Kalergiho plán, volí, čili každého voliče eurohujerských stran...
   Ti "vrazi" jsou mezi námi a vytvářejí podmínky, abychom byli vražděni a ponesou za to jednou zodpovědnost a to od nás, nebo od těch musulmanů, až tu budou mít navrch, ti je šetřit nebudou...

   Vymazat
 23. Je mi NAPROSTO JEDNO jesltli se jedná o teroristický nebo jiný čin! Je to naprosto mmi naši dřívějí jurustikci. A kdo za to může? Idioská EU a zrácený svět.

  OdpovědětVymazat
 24. Další důkaz, že osel narozený v maštali není kůň, ale zůstane oslem... i když mu dají koňské papíry a MULTIKULŤÁCI a ANTIFA budou radostně pronásledovat všechny "rasisty" kteří v oslovi koně nebudou chtít vidět čistokrevného koně.

  Kůň je sice kůň, ale není osel, že? I když koně s osly mohou mít společné potomky - muly a mezky... ani koně, ani osly.

  OdpovědětVymazat
 25. Jelikož již 31 let žijeme v naprosto demokratickém státě, kde právo, morálka a především charakter jednoznačně zvítězily, tak se konečně vůbec nebojím vyslovit svůj názor a řeknu to bez ostychu. Velice si vážím moudrosti, vzdělání a především, vysokého IQ jeho jasnosti, pana knížete Schwanzemberka, také obdivuji rozhled a skromnost paní Langšádlové, Němcové, Pekarové ........ Nemohu opomenout charismatického vůdce, nyní nejslušnější porevoluční strany, strany, která pro občany udělala maximum. Ano, je to pan profesor Petr Fiala. Ostatně, celý demoblok je složen pouze z čestných a slušných lidí, kteří vůbec nemyslí na sebe, ale jen na blaho státu. Děkuji za všechny slušné lidi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 16:30 Děkujeme, že jste to za nás, za všechny TAK krásně a citlivě zformuloval. To se dá číst pořád dokola. Konečně zavál čerstvý svěží duch.

   Vymazat
  2. Ano. V obdobném krásném, loyálním duchu, v srdečném holdu držitelům moci byla a je svoboda slova i svoboda po slově... napříč všemi režimy v historii světa.

   V roce 1968 ovšem budoucí disidenti neodhadli kdo bude kdo a holdovali pro nevítěznou (je to dost politicky korektní výraz pro totální porážku?) stranu. Jejich trestem bylo cca 20 let více méně poctivé práce práce, od které nejpozději koncem roku 1989 byli OSVOBOZENI...

   Vymazat
  3. 16:30 lepší na ně se vtipem, než s vulgaritou.

   Vymazat
 26. ...musíme to odsoudit a semknout se..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lejnová už to odsoudila a semknula se.😄

   Vymazat
  2. 21:02 Vy jste to skvělé trefil, určitě nás všechny paní Lejnová uklidnila a přesvědčila o akceschopnosti EU.

   Vymazat
 27. Proč?

  Čečenský islámský terorista, který je sice narozený v Moskvě ale od šesti let žije ve Francii, je označován některými medii za Rusa.

  Logicky pak, dle stejného klíče platí, že islámský terorista, který vraždil ve Vídni, kde se také narodil, je rodilý Rakušan.
  Proč novináří nepíšou, že je to Rakušan?
  Tedy žádný migrant.

  Ovšem jednodušší by bylo určitě na plná ústa a podle pravdy natvrdo říci, že vídeňský vrah je islámský Albánec, jehož rodiče migrovali za lepším životem do Rakouska ze severní Makedonie.
  Co by se tak hrozného asi stalo, kdyby novináři někdy napsali pravdu?
  Proč novináři říkají jen polopravdy o tom, že vídeňský vrah má kořeny v severní Makedonii.
  Proč?
  No. Asi mají strach.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, co ale všichni ti pitomci jedno odkud pocházející, nebo kde přišli na svět, mají společné???
   Puvod to není, nýbrž islám, to je to jejich společné prokletí, které z nich dělá masové vrahy!!!

   Vymazat
 28. Tímhle tempem dávám Evropě rok maximálně dva....

  OdpovědětVymazat
 29. takhle se dělá pořádek - https://zpravy.dt24.cz/zahranicni/protest-urazenych-muslimu-na-francouzskem-velvyslanectvi-v-moskve-vyresen-do-par-sekund/

  OdpovědětVymazat
 30. Kdo je natáhnul do Rakouska, kteří politici? Kdo ty politiky zvolil?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rakouský piráti a tamní kolaborant blok.

   Vymazat
 31. EU si nasadila a dále podporuje své zabijáky..
  https://www.arfa.cz/masakr-ve-vidni-islamiste-popravovali-v-kavarnach-a-na-ulici-minuty-po-vyhlaseni-lockdown-kvuli-koronaviru-strelba-do-mrtvol-bile-obleceni-jako-symbol-odhodlani-vybusne-vesty-udery-na-nekolika-m/#.X6GXvFhKi70

  OdpovědětVymazat
 32. Vážení, nevěšte hlavu a raději se kochejte událostmi, protože už nikdy nic takového neuvidíte. Máte totiž zcela unikátní příležitost sledovat v přímém přenosu zánik naší vlastní kultury a civilizace. Na území Evropy něco takového mohli naposled zažít před 1600 lety obyvatelé Římské říše, když byla jejich země barbary cupována na kusy.
  Naše paralela s příčinami zániku Římské říše je zcela zjevná. Degenerace z blahobytu, ztráta pudu sebezáchovy, pohodlnost a neochota se rozmnožovat. Proto se tento kontinent v budoucnu už nebude jmenovat Evropa, ale Uwrubba.;-)

  OdpovědětVymazat
 33. "protože byl vyzbrojen i pásem s výbušninou, k jehož likvidaci musela být povolána pyrotechnická jednotka."

  Byla to jen atrapa...

  OdpovědětVymazat
 34. 20:54
  Kubrte, jak ukončiš ten svůj mizerný život, pokud podle tebe Evropa končí,už jsi všechno prodal ??
  Tyhle kecy mně opravdu dojimaji, poraženecká nálada těchto chytráku bych trestal kriminálem.

  OdpovědětVymazat
 35. Evropu nezničí zdegenerovaný terorista ale zdegenerované vedení Evropy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Omyl! Evropu nezničí zdegenerované vedení Evropy, nýbrž zdegenerovaní voliči/obyvatelé EU, kteří si to vedení vybírají ve volbách !!!

   Vymazat
 36. Každopádně je vynikající, že se na našich ulicích stále může legálně vykřikovat Alláhu akbar, v překladu to zřejmě znamená "Všichni na zem, budu pálit". Není nad včasnou výstrahu neboť málokdy se jedná o poplašnou zprávu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A kdyz pan Rabi se v klidu /a bez obav/,dival z okna..

   Vymazat
 37. Někteří šmejdi zde nechávají odkazy na reklamní stránky.

  OdpovědětVymazat
 38. A hned druhý den po vídeňském masakru okamžitě nastupují neomarxistická média, která mají za okamžitý cíl vhodně zpacifikovat rozbouřenou společnost:
  "Muslimští hrdinové z Vídně! Dva zápasníci zachránili po útoku teroristy policistu a ženu!" Dokonce věřím, že ti turečtí ochránci muslimem masakrovaných Vídeňáků, mají pravou identitu.
  https://www.denik.cz/ze_sveta/viden-teror-turci-mikail-ozen-recep-tayyip-gultekin.html

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ta sluníčkářská propaganda je na pos....!!!

   Když nebudou potrhlí islámští teroristi řádit po EU, když do ní nebudou preventivně vpuštěni, nebude zapotřebí, aby jiní "umírnění" muslimové zachraňovali Evropanům životy a dojemně jim ošetřovali zranění při takových útocích, jako byl ten vídeňský...

   Vymazat
 39. Co naplat - v tomhle má Bible pravdu ( a nejen Bible) že zlo, plodí zase jenom zlo, a tlak budí protitlak. Stupňování zla nebo protitlaku ještě nevyřešilo nikdy nic. Jen víc obětí, víc pláče, víc bezmoci - a organizování zla - a pořád dokola. Je to na světě už celá staletí, a nikdy to neskončí.

  OdpovědětVymazat
 40. podotýkam že Biblia je o židovstve, ale k tomu, že komunizmus je východný artikel - ani náhodou - ako poznamenal Simon Peres kedysi, ateistickí židia boli tvorcami tohto učenia Karl Morchedej Marx , Bronstein a im podobní - vychádzali z Biblie - ideálom bol kibuc - ta tak

  OdpovědětVymazat
 41. Ano, zastřelený útočník ve Vídni bydlel, snad neměl spát pod mostem. My se o taková individua umíme patřičně postarat a jim se, na oplátku, ani ruka nezachvěje.

  OdpovědětVymazat
 42. Alláhu Akbar znělo v ulicích po teroristických útocích ve Francii.
  Po příštích volbách i u nás.

  https://zpravy.dt24.cz/zahranicni/obohaceni-v-nemeckem-kielu-allahu-akbar-znelo-v-ulicich-po-teroristickych-utocich-ve-francii/

  OdpovědětVymazat
 43. Jaké ticho. Šláfenberg ani nepípne a slušelo by se od "knišete" omluvit se, případně nabídnou svůj Orlík, Hlubou a vůbec všechny zámky, které v ČR ukradl, ubytovat tyto zločince. On naopak by chtěl nás, Čechy přimět k tomu abychom se jim klaněli. Šláfenebergu, ty cizáku už maž za svými islamisty!

  OdpovědětVymazat
 44. Je třeba říct, že Broumov a Hrob, kvůli kterým zasedal stavovský sněm, byla čistě německá města a všichni aktéři v tamních třenicích ať už z katolické, nebo evangelické strany tam byli němci.

  OdpovědětVymazat
 45. Dnes 5.11.2020 nám nějaký Turek dovezl v kamionu zase pár ,,turistů". A teď se prý bude čekat, jak se oni rozhodnou. ONI !!! Jestli u nás budou chtít zůstat. To je přeci zvrácenost. Zvlášť proto, když naši nejvyšší říkají, že my rozhodneme, kdo tu s námi bude žít. NEBOJUJEME ! NEBUDEME !

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.