Reklama

neděle 6. prosince 2020

BIS, Zeman, ruští špijóni a velezrada

Michal Brand

6. 12. 2020 Zvědavec

BIS ve své pravidelné roční zprávě uvedla, že Česká republika je přímo prolezlá ruskými špijóny. A v posledních letech BIS straší ruskými špijóny snad více, než nás koronavirem straší naše pomatená média a ještě pomatenější kočkologové.Prezident Zeman si podle informací Radiožurnálu „Českého“ rozhlasu vyžádal k věci ruských špijónů konkrétní informace.

Podle zákona je BIS povinna informovat prezidenta, předsedu vlády a příslušné ministry jak pravidelně, tak kdykoli o to zmínění požádají.

A když BISka vykřikuje, že tu řádí miliony ruských a čínských špionů, tak je přímo povinnost prezidenta, předsedy vlády a příslušných ministrů vyžádat si podrobnou a konkrétní informaci.

Povinnost všech příslušných ústavních činitelů byla vyžádat si konkrétní a podrobné informace o aktivitách ruských špijónů.

Spíše je zarážející, že o podrobnou a konkrétní informaci o tisících ruských špionů nepožádal předseda vlády a příslušní ministři. To vypadá z jejich strany jako hrubé zanedbání ohrožující bezpečnost státu.

Ale mnohem spíše všichni vědí, že BISka prostě na základě rozkazů z USA plká žvásty pro propagandu a jen Zeman do toho nesmyslu "zpráv" BISky kopnul.

Kdyby plukovník Koudelka z „dobrého oddílu“ STS Chvojkovice – BIS sloužil v Putimi, tak by o zatčení dobrého vojáka Švejka v uniformě carského vojáka napsal ve výroční zprávě BIS nejméně tři stránky. A požádal o povýšení rovnou na maršála, protože za takovou trefu by generálská hodnost byla málo.

V téhle zemi je hodnost plukovníka snad prokletá – plukovník Emanuel Moravec, plukovník Roman Prymula, plukovník Michal Koudelka, jeden vůl a zrádce vedle druhého.

A právníci, kteří tvrdí, že když si prezident republiky vyžádá od BIS zprávu, tak je to velezrada, by měli vrátit titul a jít se živit něčím, na co jejich schopnosti postačují. Například zametání ulic, odvoz komunálního odpadu nebo třídění tříděného odpadu.

(Zemanovy požadavky na BIS? Kroužíme kolem velezrady, říká ústavní expert

Konkrétně například „Ústavní právník a pedagog Právnické fakulty Univerzity Karlovy Jan Kysela“ se zřejmě rád rozohněně vyjadřuje, jak si zaoceánský režim Deep State žádá, aniž by se obtěžoval tím, že v ČR existují nejen zájmy tupé americké protiruské propagandy, ale také nějaké zákony.

Ústavní právník Kysela by si mohl například přečíst:

Zákon č. 153/1994 Sb. Zákon o zpravodajských službách České republiky:

§ 8 Podávání zpráv zpravodajskými službami a ukládání úkolů zpravodajským službám
(1) Zpravodajské služby podávají prezidentu republiky a vládě jednou za rok a kdykoliv o to požádají zprávy o své činnosti.
(2) Zpravodajské služby předávají prezidentu republiky, předsedovi vlády a příslušným členům vlády v případech zjištění, která nesnesou odkladu, informace bezprostředně.
Takže okolo velezrady tu zcela jistě mnozí našlapují. Například šéf BIS a všichni proti-zemanovští hysterici v této kauze. 

153 komentářů :

 1. koukam ze cerpate i z mych domovskych stranek Zvedavce kde jsem stalym prispevovatelem ne vsak pod jmenem dobrak! lada stwora je urcite rad!😎

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jestlize je republika pry prolezla ruskymi spiony,pak

   by president urychlene mel v kratkem terminu pzadat BIS o jejich konkretni seznam.To je jejich prace.
   Pokud nic nedodaji znamena to,ze reditel BIS je nejen neschopen nekoho konkretniho chytit,ale je primo odpovednym za nicnedelani BIS a kandidat na vyhozeni z teple pozice,kde se vali a nechce se mu pracovat tj. NEDELA NIC a je vlastne primym ohrozenim bezpecnosti statu.

   JE TEDY JASNE PRIMYM OHROZENIM BEZPECNOSTI REPUBLIKY!!

   Pokud ho nekdo na teto pozici drzi musi byt s nim asi pod jednou dekou a to vubec neni zadouci!
   Takovi by meli skoncit spise v base nez zabirat pozice,kde jsou zbytecni!
   Kdo si mysli neco jineho,at totady napise a zduvodni!

   Smazat
  2. Musím se tady Koudelky zastat. Ano je to nýmand, ale doplácí na situaci ve Státech. Byl zvyklej, jako vyznamenanej konfident, takové informace donášet tam. A tam teď mají jiné starosti, než se starat o kraviny českého pablba. Ke všemu najednou z čista jasna přijde zadání od presidenta vlastního státu. Za louží už je nezajímá ani to čím ho úkoluje vlastní vláda, nebo president. Tomu chudákovi se zhroutil svět. A protože je to nejen ředitel kontrarozvědky, ale i v zahraničí oceněný vlastenec konfident, zhrzený vše předal tisku. Podpořme toho Koudelku, určitě už na psychiatrickém oddělení, aby ho ještě nenapadlo,(po zveřejnění úkolů od presidenta) aby nepředal tisku i seznam těch ruských špiónů.

   Smazat
  3. 22:28
   No to se máte čím chlubit. Zvědavec, to je ta totální žumpa,kdo může vůbec tohle číst ?? Zoufalci a totálně vymytá sebranka.

   Smazat
  4. 9:08 stale lepsi zvedavec nez tve zumparske tlachy! ty budes asi z Nezvedavce stoupenec zeleneho mozku Kuliska co?jo blij dal🤑🤑

   Smazat
  5. Zvědavec byla první alternativa a je možné z jeho bohatého archivu čerpat a je možná tam najít velmi zajímavé dobové informace, které mezitím zapadly a dnes jsou o to aktuálnější, protože se naplnily!!

   Smazat
  6. Unknown, ty nasíráš nad míru obvyklou! Dnes není velký problém vyhledat autora a tak by se ti mohlo také snadno stát, že se ti někdo projde po tom užvaněném rypáku! Já jsem odpůrcem násilí, ale jsou lidé které vytočíš a potom motyka spustí!! Já být tebou, tak si dávám pozor, doba je krajně nejistá a nikdo neví, co se tady může také přihodit!To je hodně rozumná rada!

   Smazat
  7. 11:28 i 11:35 souhlas i s nazorem na 9:08 ten je pouze na🤑🤑🤑

   Smazat
  8. 9:08 tebe mela mama polknout!

   Smazat
  9. Je treba podle meho souhlasit s nazorem MIKES.
   Vedouci toho spolku "cuckaru" je starsi clovek, proto bezmocny proti nepratelkym ideologiim,nyni v republice totiz radi NEOMARXISMUS.
   Namisto,aby dal prikaz panu GR TV a rozhlasem kazdemu obyvateli CR nahlasil CO TO jE mozna,ze to je to on co to ZAKAZAL!!!Atedy nese dezinformacni vinu a je tak snad se svym oddelenim clenem tajne skupiny nepratel republiky!

   Pak tady na alternative mame co pet minut dotazy co tato republice cizi a nebezpecna destruktivni ideologie OPRAVDU je.
   Rovnez nechce porucit tzv sdelovadlum,aby sdelovaly ze je treba rasantne zmenit rezim jak to chce snad pan Okamura v programu se svym SPD a nyni se lidovi komentatori tady shoduji,ze se to ma jmenovat SOLIDARNI STAT.

   Tak tedy poporade.
   NEOMARXISMUS je nova ideologie typu mao ocet tung.
   Kdyz zavreli pana Ideogistu Gramsciho totalniho marxistu,premyslel, kde udelal MARX chybu a jak k tomu prisel,ze se ho delnici a rolnici nezastanou,kdyz sedi v te base a nevytahnou ho na vzduch.

   A PRISEL NA TO.

   delnici a rolnici nechteji bojovat za marxismus,chteji domky,auta,dobry plat levny chleba a HRY zkratka byt origo "burzoasie" a hotovo.
   Konkretne to dokazali v prvni a druhe valce,bojovali ochotne proti sobe a kaslali na svetovou revoluci typu

   PROLETARI VSECH ZEMI SPOJTE SE!

   No a ted se jim to splnilo,delnici a rolnici zmizeli a stali se opravdu "burzousti"!!!
   "Co ted rekli" si marxisti a prisli na to! Nakradime tyto kadry tou nejhorsi spodinou a ideologii ka ka ramu,kryjici se "nabozestvim"tedy urezavanim hlav a terorem.
   Husa a husity zase upalime a Zizku v nich dobijeme!

   TAK BUDE MENSINA POROUCET VETSINE,DEMOKRACIE PADNE!

   Ovsem to neni tak jednoduche!
   Nejprve je treba rozbit na sracku stavajici system,znicit policii,justici armadu a jakekoli hodnoty,ktere existuji,vykradenim vsech aktiv a pozabijenim ovcanu ruznymi viry!!

   PAK v nastalem zmatku naproste anarchii tzv "velkeho pochodu institucemi(vcetne cuckarova BIS)" to vnutit nic netusicimu davu,ktery bude ohlupovan GR TV a ten nesmi vysvetlit verejnosti co se deje!

   Lidi tedy zblbli tak,ze se scukli na Letne v poctu prynacisto zblkblych sanad 450 ooo a vyzadovali,aby preceda padl!

   No ten se k tomu,ale nemel a naopak jeho preference stoupaly.
   I on udelal vsak chybu.
   Doposud nenasel cestu ke svym sympatizantum a volicum a nevyvesil u sebe navrh jejich vzoroveho programu.
   Tak se stalo,ze zacala vitezit SPD,ale jen slabe,protoze ani ona prozatim nedala najevo,ze chce konkretne SOLIDARNI STAT a basta,prvni clanek navrhu PROGRAMU volicu,aby dosahla vetsiny ve Snemovne!!

   No a tak boj o zivot bude muset pokracivat do vzniku KOALICE PARTNERU spojenych navrhem vzoroveho Programu volicu no a k neomarxismu nedojde.

   Vznikne nova ideologie ANTINEOMARXISMUS a uvidi se,protoze jinak pry krize "sprisahancu a diversantu typu cuckari neomarxismu" stoji v startpozici!


   Smazat
  10. Krtečku, škoda, že nevládnete lépe češtinou. Vaše komentáře tím ztrácí na razantnosti ale dá se jim porozumět. Považuji je ale tak trochu jako volání na poušti. Totéž bylo před 1. i 2. ww. Můžeme volat Stop čemukoliv i válce ale máme na to? Bohové si to přejí.

   Smazat
  11. Doufam,ze jste vsichni z meho lidoveho komentu pochopilio co jde a je CIL jejich zla ?!

   V nastalem totalnim chaosu a zmatku,ktery nastava a ten cuckar ho vsemi silami,jak to navenek vypada, podporuje,tak ten plukovnik odmita to zvladnout propaguje nicnedelanim a podporou chaosu,brzy nejen sleznami na letne ale i zapalovanim vasich automobilu, nepotira tu ideologii neomarxismu spolu s GR TV a nechce vylepsit situaci nas zubozovanych obcanu volicu, pracujicich za tretinu platu.
   Chce tajne jak to vypada nastolit zpet v tom nastalem nekonecnem, uz dlouhotrvajicim permanentnim zmatku, uz vycinkany MARXISMUS!
   To se mu pry dari lepe nez nejakou tou jeho revoluci.

   A protoze to ani komunisti nevi,tak uz skoro padli, jejich manageri zapomneli na Lenina a skacou kazdy den po tisicich do propasti zapomneni jak lumici,namisto,aby se tady mezi nami objevili,abychom jim vysvetlili,kde hraje muzika,jsou zniceni nacisto piratskymi lupici,neboli zlodeji a lapkami ideologie zdemolovaneho MARXE a to i s poplantanymi vysokoskolaky neomarxisticke University hlasajici hesla

   Pravda je lez,
   Mir musi byt valka
   a nejnoveji naprosto nihilisticke a podvratacke a destruktivni heslo

   PRAVDA JE TO,ZE ZADNA PRAVDA NEEXISTUJE.

   To im vtloukaji do uz tak prazdnych palic,kde sedi jen vakuum ,jejich profesori, clenove pry spolku satanistu-neomarxistu a i oni maji byt nositeli zmatku a destrukce republiky,cenzury,prasecich rypaku,znovunastoleni vadneho uceni MARXE,kde by sam MARX,kdyby zil musel ten jeho tlusty KAPITAL prepsat tak,ze by zacinal slovy

   Kapitalisti se uz sjednotili v boji za vase penize.

   Udelejte to taky obcane ,bijte je a zabavte jim ty jejich nakradene penize a aktiva vsechny a dejte je do basy za hlasani jejich ideologie totalnich sracek, jinak na vas brzy poslou smrt v podobe viru a nemoci toho podpindostnika zla a sluhy bohacu gatese a jeho zeny merlindy a vy naplnite svoje hroby tou ideologii swinstva neomarxismu polosileneho cizimi spiony a tou jejich ideologii,nic nedelajiciho "cuckare!"
   To je co?
   Kdo je proti,at to tu napise jak a zduvodni nebot demokracie je diskuse!
   mlceni bude znamenat souhlas!

   Smazat
  12. Pane povolny,vase kritika me i kdyz na to nevypadam,velice potesila.

   No nedivte se,ze pisi jak mi cumacek narostl,kdyby jste to treba i dale prepsal,jak si to sam predstavujete vy,tak by se mohl dale ucit.
   No male zvirata,to vite.
   Vsak bylo lidi vice co nejprve volali na pousti a hle zazrak poust se zacala probouzet a dala zlato,naftu,maslo manu a i svecena voda se nasla,no ni?
   Uvidime,casem se vylepsim a zavolam ANNU husitu z KSH ta sedi a pozoruje to deni tady v termitisti ale upalena nechce zit vecne!
   Jen tak dal valecniku Povolny,bude prca!

   Smazat
  13. Krtečku, češtinu nechám na Vás, sám se ji učím ze zapomnění, neb se živím celý život manuální prací, ne "hubou". Když si ji obstojně osvěžil "honolulu", jistě to zvládnete i Vy.

   Kdysi jsem Vám doporučil kratší články monotématické. Jsem ateista ač "husita" ale Anna z KSH je pro mne "oříšek", jako Vaše další zkratky, které používáte.

   Začněte tedy tím a osvěžte nám jejich význam a co pro Vás znamenají. Hezký večer nebo to co u Vás teď je.

   Smazat
  14. Vite co jsem nasel pane Povolny?
   Kdosi z vedeni SPD uz reaguje na tu ideologii neomarxismu.

   Nasel co to je,ze ma za ukol jen vsemi silami ide
   toho svinstva zabezpecovat co nejvice zmatku,nenavisti a sracek.
   Nasel pry ze muj jmenovec pan KRTECEK,nas filmovy hrdina a znama postava repuliky ma byt zakazana, protoze ma cerny kozisek a je to tedy rasista a fasista.
   Tak se to objevilo i v zahranicnich webech!
   Tady vidite,ze si vedeni zacina vsimat i kdyz se stale jen domniva,ze 6% v parlamentu je OK, stavi nechce doplnenit a zesilit Program SPD o definici SOLIDARNIHO STATU jako zknkretizovany bod 10 programu prave SPD,rasantni zmena rezimu a stale tu neni o tom zadna diskuse, co to jako bude jak to lidovi komentatori chapaji jako pravy a zrejme i pouze pravicovy zaklad statu,komunisti totiz jsou dubove hlavy a nechteji se modernizovat a libi se jim tady se neobjevit nebnot nevi,kde hraje muzika a take jim to jejich "fujer" zakazal a tak jsou to jen brzy papirove dekorace a priklad krachu,jak muze kazda strana i oblibebena zkazit vsechno a krachnout na placku.

   Smazat
  15. Pane Povolny,mozna chcete strucna vysvetleni.Dobra.

   tak musite napsat(i ostatni)jak a zda jste jim rozumeli.
   A.

   Aby skupina lidi(narod),dosahl toho co chce musi co nejvice obyvatel NECO CHTIT(pobit viry,ziskat zpet dalsi dve tretiny ukradenych platu,blahobyt,system atd).Bohuzel tzv Obcanska Spolecnost se ukazala tak "leva",je ovladana falesnou ideologii a dav je hnan na Letnou,kde maji slezinu a krici
   Precedo padni.
   To neni program!Proto nutne krachne a stane se smesna!

   B.

   Tato skupina se tedy musi transformovat na opravdovou silu,na pr.ČSV a nezbyva aby k umyslu vytvorila svuj vzorovy Program (plan),co vlastne chce.

   To se nyni deje-jsou k dispozici prvni dva body.

   C.

   K dispozici bude muset najit dostatecnou intelektualni kapacitu bud ve forme jednoho cloveka nebo cele skupiny intelektualu ,CSV (ostatni) budou
   mit poradni hlas.To lze zajistit v dnesni dobe uz pres internet.
   Proto dnesni majitele nam obcanum ukradene moci uz zajistuji teror idelogii neomarxismu a nastupem masivni cenzury!

   C.

   Smazat
  16. Uvedu priklad bitvy moci nad branicimi se domorodci.

   Pan Orban uz disponuje dostatecnou intelektualni kapacitou a k tomu i podporou svych volicu.
   Muze tedy veci uskutecnovat PRIMO.
   Vidite,ze se vydal do Ruska pro vakcinu a hned tu byla pani Lejnova hrozici reakci jejiho bloku rozbijecu EU.
   Orban se na ni vykaslat a tak musela ustoupit a ted dosahl sveho a muze v praci pokracovat a dostat ruskou vakcinu .

   ZOUFALA LEJNOVA MU TO MUSELA POVOLIT,ALE OHRANICILA TO TAK,ZE BUDE JEN PRY PRO POTREBY MADARSKA!.

   Ja bych uvital vice informaci co se bude dit s tzv Zapadni vakcinou,ktera zadnou opravdovou vakcinou neni,ale ma se na ni vydelat za kazdou cenu.
   Pry se ma skladovat pri -70 ° C jinak se rozpada,ucinkuje jen par mesicu a konec japonec chybi info co s ni vlastne delali a z ceho atd...

   Smazat
  17. Lidem se takove podrazy (viz C19) nechce verit,radeji by videli jen potesujici zpravy.

   Toho zneuzivaji majitele jim ukradene moci k jejich neprospechu a dokonce co je neuveritelne, oni si pak,zaplati znovu i vznik dalsich podobnych viru a tzv."vedce",kteri ho vyvolali k zivotu a jejich jmena a instituce jsou znamy z clanku v casopisu Nature ze dne 9.11.2015 ktery nesmi jimi pry podplaceny GR TV dat na sklo,coz je jeho povinnst,kterou odmita plnit a nami zvolena ANO nehlasici se k zastupovani v EK pani Dourovou nyni nam vsemi silami zajistuje hlubokou cenzuru,aby nedoslo k odhaleni,kdo to svinstvo v giga grantu penez vedcum zaplatil a uniklo jim to do pandemie,anebo se na unik vymlouvaji.
   Skody jsou a jeste budou bilionove,proto se musi zlocincum jejich mega penize soudne zabavit jinak nikdy s instalaci zla neprestanou!
   Pokud se tyto sily zla nedostanou pred soud a budou kryty i nasim mlcenim a nami zvolenymi "zastupci" tak si vzpmente jake nasledky melo totez v Nemecku a jejich "krizacich" kdysi a dnes,kdy se plati prozatim doufejme jen stovkami tisic mrtvych!
   Tak jsem zvedav,zda vas to vsechny zvedne z jakesiho druhu letargie nebo to bude jako doposud a ohlupovadla TV z vas budou dale delat jen kandidaty na budouci otroky a nakonec i tento web bude vymazan, anebo jinak znicen,pokud nedojde k naprave a dokonce nam vsem cenzurou zavrou z EU pusy!

   Dal jsem tady vynatky z toho clanku NATURE,ale nikdo jim nechtel verit a preslo se to mlcenim,proto je to treba pozadovat po GR TV,ktery je jiste za pripadne nezverejneni zodpovedny...nebo snad ne?

   Smazat
  18. Ano pane Krtečku, tomu již rozumím, jen ještě nevím co je zkratka ČSV.

   Smazat
  19. Ha,lidovy komentatore a "vlastence"pane Pokorny.
   Takze,na zacatku byla OS(Obcanska Spolecnost)

   ktera se vyznamenala cinkanim klici tzv "cinlkalistu".
   Vycinkali rezim pry socialismu,ktery doblben vlastni verchuskou a svym "managementem"dodnes veri,ze se OS vzpamatuje a SAMOSPADEM bude instalvat zpet socialismu,nebot ji kapitalismus bez privlastku dovezeny panem presidetem ODS z gangsterismu bude zakrucovat krk, bude dusit ukradenim dvou tretin platu,brzy milionem exekuci a ted nejnovejsim hitem

   UKRADENIM HOTOVOSTI

   vymenou za plastik karty a TEDY ukradenim VSECH penez a AKTIV a premenou CR na montazni pas a republiky CR na ,bananovou rozvojovou nigerijskou zemi,kde domordce pozabiji C19 a oni tomu budou jeste tleskat,ze je preceda zachranil!!.
   O tom bude informovat GR TV jako primovni zert:
   Vy blbci nikdy jste se nemeli tak dobre jako dnes!

   Tehdy to v republice vedelo co se stane mozna 5 lidi,ale kdyby o tom promluvili dav OS by je okamzite rozslapal a zabil!

   Zde vam pro demonstaci zkusim dat vycet skod do r 2008
   https://legacy.blisty.cz/art/48053.html

   pokud odpovite,ze jste to cetl napisi v dalsim prispevku pote co tady zhodnotite co bylo a je OS hned co by melo byt to ČSV.

   Smazat
  20. 4:07- nejsem statistik ale dá se s článkem souhlasit, co dál.

   Smazat
  21. A ted co delat s OS,ktera je vedena "ohlupovadly" a GR TV

   k isolaci nebot potrebne informace jsou zamerne filtrovany a tak jsou obcane volici dale drzeni v posici TEMNO.
   To hrozi treba dalsich 31 let a bude li se delat stale totez a po volbach a ocekavat jiny vysledek nedojde k nemu.
   K zadnemu pokroku tedy nesmi dojit.
   I kdyz "intelektualove"vedi,ze obcane si horce stezuji,ze je jim vyplaceno jen tretinu mezd oproti sousedum a kdo z obyvatel CR muze ten do zahranici,remeslnici,lekari atd a tam pracuje.
   Kdyz intelektual napise strucne jaka je moznst napravy a to snad 2 slovy na pr.chci rasantni zmenu systemu (SOCIALNI STAT,SOLIDARNI STAT), nevi nikdo z obycejnych lidi o co jde,nebot se pravdive informace o tom co to je NESMI objevit a pojem nesmi byt "ohlupovadly" vysvetlen,kdiskusi nesmi dojit a tedy se obcane nesmi dozvedet proc jsou rozdily v platu v zahranici tak velke a jak je mozne,ze politici se to nechystaji ocividne asi nikdy napravit.

   Nezbyva nez,aby se o napravu pokusili sami obcane volici.Maji pouze jedinou moznost.takove politiky nevolit!
   Proto se bude muset OS transformvat na ĆSV.
   tj Ceskou spolecnost volicu.
   Pokud ovsem napisete,ze udaje,ktere se dozvidate jsou pro vas jen statistika a ze nejste statistik muze to byt chapano,ze se stale pohybujete v oblasti kde vas system zatlacil a pak se sami obcane divi,co s nimi delaji jako davem tzv ovcanu a dokonce si nasypou popel na hlavu,ze jsou tim sami viini.
   Je tomu tak pane a ostatni diskutujiciuu nebo ne?.

   Smazat
  22. 11:15-dobře, držme se tedy té změny. K tomu potřebujete většinu. Jak ji, ČSV založit? Potřebujete peníze na propagaci, média, program.

   V současném volebním systému se nesmí uvádět národnost ani víra, jak poznáte kdo je krtek a kdo Krteček, jestli mi rozumíte?

   Navrhoval jsem vytvořit stranu Slovanů žijících v české kotlině abychom si vládli sami sobě jako většinové etnikum, při zachování demokratických práv menšin. Zdá se, že je to obráceně a kde vládne etnická menšina tak demokracie z logiky být nemůže.

   Smazat
  23. I kdyz pisete,ze jste obycejny clovek,nechybi vam tzv selsky rozum,proto je nezbytna diskuse "se vsemi",meli by se "domorodci" zkusit zapojit,vyvinout sami solidarni reseni a uz to jak vidite dole v diskusi zkouseji delat!

   Ze sve pozice sam navrhujete moznosti reseni.
   Tech vsak muze existovat mnohem vice.
   Klasicka cesta je vydat giga sumy,ale sranda by byla,kdyby se naslo reseni jen s mini penezi a uspesne.
   Samozrejme,ze to existuje,dokonce se i o nem i tady pise,ale kdybych ho presne "vyoslil"okamzite zacnou pracovet pro majitele "velkych penez" stovky vsehoschopnych,bezskrupulznich tzv ZMRDU a vidite sam,ze za pouziti nejhorsiho svinstva(bez jakychkoli skrupuli tu jsou jejich viry, to dokonce dava najevo pan G.zcela otevrene a pisemne) ten se dostal mezi ty "satanisty" tzv prozatim a oni mu dali ukol,aby se "osvedcil"

   OKRAST DO POSLEDNIHO FLOKA TU LUZU z OS A PAK JICH CO NEJVICE POZABIJET

   "My nadrazena rasa majitelu velkych penez na to mame a muzeme si to zaplatit je to odpad branit se nebude a hlavne nejen,ze to neumi,ale my mu to cenzurou zn DOURA zakazeme a idioti za to budou dale volit ANO,BUDE LIP,ktere se neciti za to zodpovedno!"
   Tak dojde k neustalemu odirani te OS a ona je k tomu vsemu nucena GR TV,to rganizujicimu ,jeste tleskat radosti a obdivovat "bohace",kteri podavaji pry vetsi a "nejvetsi" vykon tou praci a jsou jim odpusteny valky,mor,viry,jen kdyz na tom(hlavne mrtvolach ) vydelaji stovky trilionu) a nad luzou maji jimi aktivne ukradenou MOC! !

   Proto by se mela CSV zajimat nejprverve o konstrukci sveho programu.
   Vypada to lehce.
   No posilime SPD program a bude to.
   Kdeze z vedeni se neozyva ani hlasek souhlasu a zadna odezva s cilem ziskat vetsinu ve Snemovne.
   Bude tedy SPD chtit budovat NOVOU REPUBLIKU CSV? Nebo vse zustane jak to je,tedy stale vice na hovno,co myslite bojovniku a ostatni valecnici alternativy?

   Smazat
  24. 18:51- V podstatě jsme si potvrdili své pozice i ideály. Kdo je ale bude realizovat ne. V tom je naše slabina. Můžeme se upnout k jedné straně a posouvat myšlení lidí. Nemůžeme ale dělat revoluce, k tomu jsou opravdu potřeba peníze. Nevadí, hlavně nežít nadarmo a za peníze jiných, což by mělo být motto slušných lidí. Jak je pospojit vůči egoistům nevím.

   Smazat
  25. Dekuji za jednu z prvnich vzorovych diskussi,coz se ucime.Uz ted zijeme v dobe informacni revoluce.

   Lide maji dnes prozatim spise starost jak zustat pri zivote a nechteji starosti tam,kde predpokladaji,ze je budou resit jejich zastupci.
   Ti vsak uz delsi dobu nefunguji.
   Clanky NR jsou dore umistovany,ale web neni vhodny ako opravdova diskuzni platformu,clanky jsou spise informacniho chatakteru a ctenari nejsou seznamovani na konci clanku s navrhy reseni,ktere neexistuji,
   To zacalo teprve v posledni dobe.
   Vetsina clanku vypada jakoby problemy v nich popisovane mel "NEKDO"resit,ale ten nekdo se stale neobjevuje a tak brzy budou muset krok za krokem hledat a navrhovat reseni sami clenove ČSV.
   Do kazdeho prazdneho prostoru se pod tlakem vnejsich ,nijak potesujicich zhorsujicich se podminek budou dostavat odvazni muzi i zeny.
   I u komuny to vypadalo na veky a padla.
   Spirala se tedy otocila a dostala se na stejne misto o male poznani vyse.
   Pokud budete chtit a ostatni lidovi komentatori s vami najdeme si dalsi vhodny clanek a diskusi muze,pokud si vybojujeme misto na zivot proti cenzure,pokracovat.
   Zkuste si zapsat nebo zapamatovat to co vas tady zajimalo.Clanek je mezi nejctenejsimi a ne,ze ne ANO!
   Jsou zkusenosti,ze temer ihned je skoro vse zapomenuto a poznamky se mohou hodit.
   Brzy mohou byt vydany cele knihy poznamek lidovych komentatoru informacni prozatim nekrvave revoluce,no ni?

   Smazat
 2. Republiku buduje kapitalizmus ,tak BIS musí chránit naše kapitalisty před těmi z východu , poněvadž z východu přichází nebezpečí inovace. Evropa ustrnula na stupni fašizmu .

  OdpovědětSmazat
 3. Jo jo úplně zbytečný kašpaři a papoušci co berou velké platy za nic čistá ideologie a nic víc včetně celé opozice mimo SPD.

  OdpovědětSmazat
 4. esce lado ze tady tu NR nesledujes to bys musel vrhnout everyday! ale voni jsou radi alespon maj z ceho cerpat😂😜😍

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. mam na mysli cerpat ze Zvedavce!
   aby tomu i soudruzi s titulama pred i za jmenem rozumeli! zkratka vseci!

   Smazat
 5. Obyvatelé Velké Británie se vysmáli sledování ruských lodí u svého pobřeží

  https://cz.sputniknews.com/svet/2020120612891698-obyvatele-velke-britanie-se-vysmali-sledovani-ruskych-lodi-u-sveho-pobrezi/

  Přijdou Polsko a Maďarsko o koronavirovou pomoc? Valenta promluvil o závažných následcích nátlaku ze strany Bruselu

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020120612891890-prijdou-polsko-a-madarsko-o-koronavirovou-pomoc-valenta-promluvil-o-zavaznych-nasledcich-natlaku-ze/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V Belgii chytli par poslancu z EU na sexparty. Je mezi nimi i Cech a Madar. O alarmovani policie se pricinily tajne sluzby CIA a zapadu, majici zajem na rozbiti V4 skandaly a dezinformacemi. V Rakousku uz takhle svrhly kanclere Kurze kompromitaci jednoho politika, prekazily zlepseni vztahu Rakouska s Ruskem.
   K tomu slouzi zapadni sluzby - prevracet svet ku prospechu Kabaly, proti zajmum obcanu. Jak jeste dlouho budou tyhle rejdy pokracovat. A to nepisu o sakralnich obetech Navalnym a Skripalech.

   Smazat
 6. Koudelka byl vyznamenán metálem CIA za vzornou spolupráci s touto organizací. Čili pracuje pro cizí rozvědku. To je, dle znění naší ústavy " V L A S T I Z R A D A " . Jak to, že ještě není za katrem??

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 20:46
   Tak jsem nahlédl na ten hnůj sputnik, taková prd El,se jen tak nečte.Těch jmen obráceně si mohu vymyslet stovky,
   A ruská "" flotila "" to jako kouřící Kuzněcov,tak z toho musí mít válečné loďstvo USA a V.B. opravdu vééélký strach. Ruské šaškovani je jedna velká sranda.

   Smazat
  3. 09:59 Doba královna Viktorie je za náma, tudíž nějaké ty necky jsou každému k prdu ať už kouří nebo ne. Být tebou tak se věnuju americkým volbám, to je teprve junda.

   Smazat
  4. 9:59- no vidíte a teď si dejte do souvislosti, proč 14x více USA zbrojí.
   A to jste tam jen nahlédl a už Vám to "zapaluje".

   Smazat
  5. Putin byl KGBak, ale opustil je, kdyz videl zradu Ruska pod Jelcinem a Gorbacovem. Pompeo je byvaly sef CIA a rekl: 'Lhali jsme, kradli jsme, podvadeli jsme'. Zapomnel rict zabijeli jsme a delali prevraty vsude na svete.
   Uknown je proamericky zmrd a provokater.

   Smazat
  6. Unkowne, US Navy i jeho letadlove lode mohou poslat hypersonicke rakety Ciny i Ruska kdykoliv ke dnu. USA nemaji proti nim obranu. Proto uz tolik jimi nezastrasuji. Kdyby to bylo obracene, uz by se davno stalo!

   Smazat
  7. Pro Unknown:
   J. Nohavica byl vyznamenán za rozvoj kulturní spolupráce mezi českým a ruským národem.
   M. Koudelka byl vyznamenán za donášení na vlastní spoluobčany cizí moci.
   Pokud nechápeš ten rozdíl, tak se do dané problemamiky raději nemontuj...

   Smazat
  8. Ředitel BIS byl vyznamenán CIA, což je mimořádně honorné ocenění. Nohavica, tzv. muzikant, přijal medajli od diktátora. Myslel jsem že to je trestné, ale kupodivu ho tady za to nezabásli.

   Smazat
  9. J.J.-přijetí od cizí vlády je trestné a od cizí rozvědky ne, šprýmaři? Nohavica to dostal za kulturu, Koudelka za co?

   Smazat
  10. J.J. (asi Jízlivé Jelítko) je převtělením trollích dvojčat Indického Běžce a Unknowna Dvoukoltového z Liberce. Stejné hlouposti v trochu slušnějším rouchu.
   Ale překvapuje mne slovo "honorný-honorné-honorná", které do naší mateřštiny vnáší s největší pravděpodobností čistý cizinec.

   Asi Nová republika někoho, kdo ze zahraničí tahá za nitky, znepokojuje.   Smazat
 7. K čemu je služba, která místo konkrétních informací uvádí vcelku očekávané plky. Rozbili ruskou špionážní síť a nikdo nešel sedět, působí tu ruští a čínští špióni a opět nic. To je jako léta pozorují a dokumentují ??? To až to rozjedou tak to bude pecka. "Spojenci" tu kupodivu nepůsobí, jenom tu někdo, jako na povel, rozdává červené karty, nad činností některých "neziskovek" zůstavá rozum stát, ale všechno je v richtigu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Možná je BISka rovnou střílí a topí v Orlické přehradě jako Mrázka. A neubývá jich a neubývá.

   Smazat
 8. Před r.89 kdy jsme patřili pod rusáka,tak tady řádila KGB a každý z vás ani necek, dnes patřime díky Bohu k Západu, tak zase spolupracujeme se západnima službám. A že tady rusák řádí jak černá ruka,tak tomu věřte.Ruská strana má dnes enormní zájem na rozložení NATO a EU,kdo tvrdí, že ne,tak je hlupák.
  Pan Koudelka dělá jen svou práci a dělá ji velmi dobře a ten nesvéprávný geront z hradu,ten ať si trhne, nebo raději odstoupi,dnes už je pozdě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:21-souhlas, dnes patříme pod NATO, tak tu řádí CIA. Kdo tvrdí opak je hlupák.

   Smazat
  2. I školáci se musí upřímně smát slohovým výlevům Dvoukolťákového Unkonowna z Liberce vulgo Indického běžce.
   Pro děti je on jistota jistot.
   Co Unknown řekne, vždy bylo naopak.
   A to jak v historii, tak v politice.

   Unknown toť etalon negace pravdy.

   Smazat
 9. Ve společnosti, kdy každý podezřívá svého souseda, je mi líto, že se na černou listinu dostal Jarek.

  OdpovědětSmazat
 10. Zemanova velká náklonnost k Rusku a Číně, vzbuzuje oprávněné obavy z jeho kolaborace, prostřednictvím poskoků hradní partičky pánů Nejedlého,Mynáře a dalších.
  Senát by měl jednat a navrhnout odvolání této nesvéprávné hradní figurky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 09:48 Ještě, že z vaší náklonnosti strach mít nemusíme. Vy byste nás prodal za najlonky a zvejkačku s Micky mausem, ale za to kámošům a to se tak nebere, že.

   Smazat
  2. 9:42-obava je důkaz? Jak by asi formuloval Senát tuto obavu vůči volbě občanů? Že jsou nesvéprávní?

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. 10:45 Nepodsouvej své libůstky druhým nech se zaměstnat v laciném pornu a nefilosofuj, deviante. S materiálem tvého typu tu lásku k USA tvůj zaměstnavatel nevybudeje, ani kdyby se na tom vnitru kolektivně střelili do hlavy.

   Smazat
 11. POTVRZENO: COVID-19 je podvod; je to politický podvod

  http://svobodnenoviny.eu/potvrzeno-covid-19-je-podvod-je-to-politicky-podvod/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:01
   Cáblik,jen totální hlupàci věří něčemu takovému jak se píše na "" svob.nov."".
   Co ty miliony mrtvých po celém světě, nakažených, to všichni lžou, počínaje Ruskem, Čínou a konče USA.???
   Potom se divíte a protestuje proti vzniku zákonů, které budou usnadňovat mazání takových konspiraci a nesmyslů.

   Smazat
  2. COVID-19 je biologicka zbran, uvolnena v USA za ucelem preformatovani sveta do NWO. Je to vir, ktery nezmizi jako chripka. Nesmirne nakazlivy, aby nutil staty k lockdownum, devastaci ekonomiky a ochromeni obyvatelstva strachem. Jedina obrana je chranit stare a nemocne. Ostatni obyvatelstvo nechat promorit. New York uz ma skoro imunitu a ukazal jak na to.
   Troll Unknown 'neznamy' je vul, placeny provokater a zbabely prizdisrac, ktery si mysli jak je elegantni se takhle jmenovat. Tvoje identita se da vystopovat, jestli to nevis.

   Smazat
  3. 10:21 Já vím na chřipku se též umírá a to je jen odrůda té nemoci. Chtěj nás dostat do totality a máme ještě tleskat tak to ne. Kdyby jste si článek přečetl tak to nepsali žádní nýmandi ale ZÁPADNÍ odborníci.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. Pro sprosťáka 15:34:
   Ano, pánové, kteří věří tvrzení, že koronavirus je podvod se mýlí. To ale neznamená, že jim budeš nadávat!
   Proto tě mažu.

   Smazat
  6. Dvořáku, vy mažete uplně každého, kdo s vámi nesouhlasí.

   Smazat
  7. 12:30 i ja mam tu zkusenost😎

   Smazat
 12. Lukašenko opět obvinil NATO z chystaného útoku na Bělorusko.
  Tohle není normální,ten podvraťák Luk.bude tak dlouho provokovat až se opravdu něco semele.
  Co je ruského, nebo pod jeho vlivem,je vždy špatně.!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Taky jeden bez mozku. Luky je tam jenom na cas, aby Belorusko nedostalo scenar Majdanu jako na Ukrajine. Strilet do lidi, prevzit moc a zem vykrast a zdimat. Ukrajina je uz na pokraji bankrotu a slouzi USA uz jenom pro provokace Ruska.
   Ty jsi prizdisrac a troll. Kurvis tady jenom diskusi.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Jsi prizdisrac, jenom si precti sve prispevky. Urazky a plivance bez faktu a argumentace dela jenom zbabelec, prizdisrac! A jeste k tomu hlupak, KGB uz davno neexistuje.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 13. BIS i nemeckou BND ovlada CIA. Ta je i ukoluje. To Zeman vi, proto zadne povyseni pro zradce Koudelku, leda provaz az nastane zuctovani se zradci v mediich a v politice.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dodal bych, ze nejvetsi skandal media ututlala. Ve Svycarsku skryte vlastnily CIA a BND tovarnu na sifrovaci pristroje 'zarucene neprolomitelne' v kantonu Zug. Pouzivaly je 30 let vlady, i armady, diplomate. Iranci ovsem zjistlili, ze jsou tam vratka jako v iPhonu a vsechno mohly fizlove odposlouchavat! Media vazalu USA o tom nesmela rict ani muk! Cesko je take vazal USA, jestlize to jeste nevite jako Unknown. Boj Zemana s BIS je boj o zachovani nasi castecne suverenity v rozhodovani geopolitickych otazek.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. S trollem nediskutuju. Skoda casu.

   Smazat
 14. Je zajímavé, že špinavý troll tady řádí a lže, rozesírá diskuze, ale zkusíte napsat pravdu na jejich lživé "demohavloidní" plátky a okamžitě blokace-Hovinky, PL, Hýdnes, Forumm atd. Tomu oni říkají "svoboda"!! Lid se nasírá a myslím, že to smrdí průserem. A to po celém světě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Protirecis si tady, prisero!

   Smazat
  2. Václave, možná nevíte, že "Unknown" není nick. Každý, kdo si nezvolí jméno nebo přezdívku se zde objeví jako bezejmenný. Proto zdánlivě 10:49 si protiřečí ale fakticky útočí na 11:15.

   Smazat
 15. 10:49 tady se divim ze te redakce nedala jeste do blokady za ty tve zvratky🤑🤑🤑

  OdpovědětSmazat
 16. Zeman má podle zákona právo se ptát Koudelky kdykoliv a na cokoliv a tato komunikace podle zákona probíhá v režimu tajné!!!Je otázka na co mu Koudelka odpoví a jak, ale to opět probíhá v režimu tajné!! Jak je možné, že z BIS unikají informace a to je protiprávní a trestně odpovědné!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Koudelka ani BIS mu informace, ktere prezident zada zadne neda. Nejenom, ze nema dukazy k vykazani diplomatu RF, ale ze jsme vazalem USA a ty nas i naseho prezidenta maji nekde.

   Smazat
 17. Podle dnešního výkonu Unkowna při žvanění soudím, že trpí nějakou schizoidní grafomanskou poruchou, protože on si doložitelně odporuje!! To už je konečná a možná , že budeme mít klid, když si ho konečně vezmou do péče lékaři.Nemyslím to nějak zle a útočně, jenom si tak uvažuji nahlas.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mohl byste laskavě přestat urážet oponenta vulgarizmy?

   Smazat
  2. J.J.- oponenta? Když neuráží nás, tak aspoň Rusko. To je v pořádku?

   Ještě jsem od něj neslyšel názor, natož slušný.

   Smazat
 18. BIS nemusi sdelovat tajne informace a dokonce z prave probihajicich akcí nikomu, u koho je podezdreni na pripadny unik ci jejich zneuzití. Viz nas prorusky prezident, jehoz kancelar se Ruskymi sympatiemi netají.( I hradni poradce jezdi na utajovane schuzky do Moskvy, bez pritomnosti diplomatu, nebo velvislance. Coz je vice jak podezdrele) I podlesnemovni komise pro praci BIS je neduvera k presidetu a jeho kancelari opravnena.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Douč se gramatiku a podle protokolu, prezident má právo, vyslat ke kterékoliv hlavě státu svého emisara, aby s ním vedl dialog, nebo chce nějaké informace a je na místě , že i podobné služby poskytuje jiným hlavám států a to je výsada prezidenta!! Tato činnost nepodléhá schválení vlády, či PS, protože se děje ve vyhrazeném režimu a nikdo nemá k těmto informacím přístup! Potom je důležité, jak s těmi informacemi prezident pracuje a jaké jsou jeho veřejné výstupy a vyjádření!! Zatím jsem neviděl, že by se Zeman nějak zpronevěřil roli našeho státu v EU a NATO!!

   Smazat
  2. CZ-vítejte jako posila bezejmennému. Pokud tedy BIS nemusí sdělovat tajné informace vládě ČR, komu je tedy musí? CIA, Mossadu?

   Smazat
  3. CZ- pokud je tedy Zeman nedůvěryhodný, Babiš asi také, komu předá BIS svá zjištění?
   To jsem se ani na podruhé nedočetl, pokud nemyslíte sněmovní komisi!

   Smazat
 19. § 8 Podávání zpráv zpravodajskými službami a ukládání úkolů zpravodajským službám
  (1) Zpravodajské služby podávají prezidentu republiky a vládě jednou za rok a kdykoliv o to požádají zprávy o své činnosti.
  (2) Zpravodajské služby předávají prezidentu republiky, předsedovi vlády a příslušným členům vlády v případech zjištění, která nesnesou odkladu, informace bezprostředně.
  Dikce zákona je naprosto přesná a jasná, pouze musí podle protokolu probíhat v režimu tajné, takže nikdo nemá právo vědět, co si spolu Zeman a Koudelka dopisují a na co Koudelka prezidentovi odpoví a co před ním zamlčí!!! Proto je také ředitelem tajné služby a je absolutním suverénem podle práva a má konečnou licenci na to, kterou zprávu pustí a kterou zamlčí!! Do toho mu nemůže mluvit ani kontrolní výbor PS!

  OdpovědětSmazat
 20. Doporučuji se dnes podívat na Seznam Jindřicha Šídla ŠŤASTNÉ PONDĚLÍ. Tohle němá chybu, přesně vystihuje přístup ruské strany k nám. Vřele doporučuji.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty si zajdi odpočinout do Bohnic, kam nesporně patříš ,žvanile otravný!

   Smazat
  2. :D souhlasím. I kdyz jde o satiru, je az desive blizko necemu, co by jsme na ruskych webech mohly najit.

   Smazat
  3. :D souhlasím. I kdyz jde o satiru, je az desive blizko necemu, co by jsme na ruskych webech mohly najit.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  5. 11:57
   Človicku, podle vašeho vyjádření jste tu nádheru viděl.Kvalita co,to se rusák prodělá že.

   Smazat
  6. Co to je za slovo "prodělá"?

   Smazat
  7. 22:45 pokaká, soudruhu.

   Smazat
  8. J.J.- už se chystáte na válku s Ruskem, když myslíte, že se "pokaká"?

   Smazat
  9. Povolný, na válku s touto zemí se chystám už hodně dlouho.

   Smazat
  10. J.J.-tak běžte válčit, nás do toho netahejte. Bude Vás čekat metál, smrt nebo "Norimberk".

   Smazat
 21. Nikdy nezapomenu, jak ten srandovní kokotek, vrchní čučkař Koudelka, po ministrovi školství požadoval změnu textů učebnic dějepisu, aby vše více vyhovovalo Američanům. Tenkrát jsem pochopil, že v čele BIS může být i naprosto retardované a tragikomické tele.

  OdpovědětSmazat
 22. Ne to není jeho blbost,ten šéf BIS není tele,ale je zřejmé a jasné, že to jinak dělat nemůže, protože je řízen "kým"? Odpověď se nabízí, ale potom je otázka, jsme ještě samostatným nezávislým státem ?

  OdpovědětSmazat
 23. Ve zprávě o rejdech tisíců špijónů na našem území se uvádějí i čínští špijóni. Budeme znát též jejich jména? Teda přátelé, tady se nic neutají. O to méně mají špijóni všech zemí na našem území méně práce. Stačí pozorněji sledovat senát a parlament a víte vše i to co je top sekret.

  OdpovědětSmazat
 24. Pro admina, na tyto dva pány Unkowna a CZ rozvraceče fora, je třeba podat trestní oznámení protože stále platí zákon o trestním stíhání za vyvolávání a šíření nenávisti k jinému národu a rasy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ten nový zákon je o "Předsudečné nenávisti", ale neplatí pro vymazané protiruské hňupy a trolly typu Unknown. Tento zákon se aplikuje jedině v případě stéjného přístupu k USA, gayům a Romům.

   Smazat
  2. Milane, CZ se teprve zaučuje, nezná ještě systém, tak nevědomě tapetuje.

   Smazat
  3. Vidim, ze diskuze bez osobnich utoku je tu nemozna.
   Trosku panoptikum
   Timto se s vami nadobro loucim a muzete pokracovat ve vasi demagogii.
   Preji stastny advent.

   Smazat
  4. CZ-škoda, ještě jsem žádnou Vaši diskuzi nezaregistroval a již odcházíte? Sám používáte "předsudečnou nenávist". Mám rád Rusy i jejich kulturu, jsem tedy apriori jejich agentem?

   V 11:34 jste i Vy použil předsudek k Zemanovi a jeho poradci.

   Je tedy podezřelý každý kdo má rád Američany ze spolupráce s CIA? Jsem asi dvojitý agent.

   Odcházíte nebo jen změníte nick?

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. 17:37-CZ je inteligentní, určitě by mne jmenoval, patrně myslel Vás.

   Smazat
  8. ondrousek na co trestni oznameni? zablokovat vyhodit vygumovat

   Smazat
 25. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:13-kde není rozum, nejsou argumenty a nastupují emoce s typickou slovní zásobou.

   Smazat
  2. 15:18
   Povolný, co jiného na váš blàbol se dá napsat,co můžete mít na zdivočelých rusech mít rád ???
   Manželka má obchod,kam chodíla ta ruská verbež, vždy mluvila o nafoukaných,nedřazenych, povýšených rusech, kteří neumí pozdravit, mimo ruštiny neovládají jiný jazyk, velice ráda je posílala do hajzlu, pakáž jednu nevychovanou,no ale vám Povolný ta verbež vyhovuje,jaké je pravidlo,své k svému.
   Gratuluji.

   Smazat
  3. 17:34-Ono je to jako s Vámi, taky bych neměl chuť jít na pivo, s kým bych si neměl o čem povídat.

   Víte kolik lidí mluví rusky, aniž jimi jsou a pozná to vůbec Vaše manželka, byla v Rusku?

   Smazat
  4. PS. V jednom máte pravdu, svůj k svému.

   Smazat
  5. Unknown ty lžeš jako prase, protože žádnou manželku nemáš!!!Přestaň lhát ty dobytku nevychovaný!!

   Smazat
  6. Aspoň vidíte, jak primitivní trol "pracuje". Zbytečně s ním ztrácíte čas.

   Smazat
  7. 17:34 Předevčírem jste tady tvrdil, že váš syn je po vás mimořádně inteligentní a vydělává tak, že sto miliónů žádná cifra, a dnes vykládáte, že jeho ubohá matka musí chodit prodávat v nějakém ubohém obchodě, kde ji obtěžují Rusáci! No to se synáček neumí postarat o rodiče, když sám je v nebetyčné balíku, co?

   Smazat
  8. Vy ještě stále mažete slušné komentáře, které s vámi nesouhlasí? To vás plně charakterizuje. Že vám alespoň na chvíli není stydno. Ale člověk se u vás už nediví ničemu.

   Smazat
  9. J.J.-už jste odvolali toho bezejmenného? Tak uvidíme, zda budete lepší.

   Smazat
  10. Povolný, vaše paranoja je zábavná.

   Smazat
  11. J.J.- lepší než ta Vaše válečnická.

   Smazat
 26. ondrousek jednodussi je provokatery urazece a vulgaristy jak uvadis blokovat!!! ale asi maji pevna mista na NR takze je vyhodit nelze!😂😎
  na strankach ods piratu kdu top ct24 nebo privatnich fridrichove wollnera bartose kalouska horacka drahose a spousta jinych te bloknou za jiny nazor

  OdpovědětSmazat
 27. Jak pracuje BIS
  Tady bych se postavil za velmi rozumný názor komunistů v PS, kteří chtěli po BIS , aby svojí činnost zaměřili na všechny směry a ne pouze proti RF a Číně!! Každá velmoc uplatňuje po světě svoje zájmy politické, ale hlavně ekonomické! Výraz "hybridní hrozby" je velice rozporuplný , protože prakticky nic neříká o smyslu rozvědné činnosti, takže jde pouze o jakousi slovní hříčku, protože když nemám důkazy použiji výraz "hybridní hrozby" , nikdo neví, co to přesně znamená,ale dobře to zní!! Také se opravdu s velkým smíchem zeptám, co kdo u nás chce ještě "vyšpionovat"? Armádu máme tak silnou, že by neubránila jeden týden ani jeden okres našeho území!! / Existuje k tomu odborná studie, takže naše "armáda" je vhodná tak do misí , ale jenom těch malých, kde působí jako "fíkový" list pro "lumpárny" jiných mocností, především USA !! NATO nepočítám, protože to je podle výroku Macrona postiženo "mozkovou smrtí" ! / Co se týče naši ekonomiky, již nejsme z velké části majiteli, takže ochranu výrob a chráněných výrobních technologií si musí zajistit majitel!! Stačí, že nás berou u huby na platech a ještě jim budeme poskytovat za naše peníze "zpravodajský" servis! Trochu se bavím, když čtu zprávu BIS, kde jsem dodnes neviděl jediný relevantní důkaz v kauze Skripal a také se pořád nemohu dopátrat, jak to ten "zlý" Putin dělá, když ovlivňuje tolik voleb na světě !! Také jsem viděl, když v Katalánsku španělská policie surově zmlátila staré lidi, jenom proto , že chtěli jít volit a to bylo v ČT jenom jako na okraj, zrovna jako hnutí "Žlutých vest" ve Francii, ale když se totéž děje v Rusku, nebo v Číně , tak jsou o tom rozsáhlé reportáže v ČT s často zavádějícími komentáři !! Takový typický "dvojí" metr,což ČT umí výborně a tu si musíme povinně platit, aby nám každý večer řekla, co si máme myslet !! Takže si dovolím říci, že si takové pojetí demokracie v Česku nepředstavuji a když by měla BIS něco dělat, tak "hlídat" skutečnou demokracii pro všechny občany a místo toho se také stará o to, co se na školách vyučuje v hodinách dějepisu !! Docela dobře o BIS pohovořil prezident Zeman , když je označil za "čučkaře" , který sice není tak úplně můj favorit, ale tady se trefil přesně!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hodný člověče,
   díky za pojem "fíkový list" je to skutečně vÿstižné.

   Smazat
 28. Odpovedi nesouhlasne, plne urazek autora, neobsahujici protiargumenty ani fakta jsou zde pouze na niceni diskuse. Nejsem proti nesouhlasu, jsem proti blbcum a placenym trollum.
  Zadam administratora, aby je mazal. Prospeje to vetsine, ktera se zde namaha rici sve presvedceni.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pošli je do řitě, stejně se jich nezbavíme, ty jsou jak štěnice!

   Smazat
  2. Václave, víte, jaký je váš problém? Že 78% obyvatel má světonázor prezentovaný v ČT a hlavním produkt, ale vy tvrdíte, že to jsou placení trollové. Zároveň zde všechny názory s nimiž nesouhlasíte blokujete, mažete, nadáváte autorům příspěvků. Takže zde následně vidíme hromadu nadávek a osočování a dva smazané príspěvky. Jak máme my ostatní vědět, co se mazalo? Vy zuřivě vystupujete proti tzv. cenzuře, ale přitom sami byste lidem jako "unknown" rozmlátili hubu, nebo raději rovnou napíchli na kůl.

   Smazat
  3. J.J.- můžete ten "světonázor" popsat?

   Smazat
  4. JJ jako převtělení Indického Běžce, Unknowna z Liberce a dalších z trolí farmy. Tentokrát to zkouší "slušně".

   Takže ještě jednou: tady se vymazávají pouze nadávky, hrubé ponižování spoludiskutérů a trolí provokace. Samozřejmě i propagace extremizmu, rasizmu a dalších prohřešků proti zákonu.

   Smazat
  5. Pod trollí provokaci, Dvořaku, schováte cokoliv, co se nebude stotožňovať s vaším názorem. Číž děláte. Pokud si někdo dovolí kritizovat cokoliv okolo Ruska anebo nedští oheň pekelný na liberální hodnoty, je zde tvrdě mazán.

   Smazat
  6. J.J.- pod liberálními hodnotami se dá skrýt také leccos. Navrhoval jsem Vám je prezentovat 21:52, pak o nich můžeme seriozně debatovat. Co Vy na to? Nebo je lepší NATO k prosazení těch nej?

   Smazat
  7. J.J.-k činnosti BIS jste mi ještě jasně neodpověděl. Má tedy jako organizace zřízená Českým státem informovat své představitele nebo CIA? Navrhoval jste ale nepotvrdil Sněmovní výbor pro kontrolu, proč?

   Smazat
 29. Milý unkhovne! k 7.12.2020 9:21!

  Ruská strana má pochopitelně zájem na rozložení NATO, EU a USA, to ví každý hlupák. Naopak USA spolu s NATO má zájem na rozložení Ruska (okupaci jeho zdrojů - jak morální) a devastaci Číny a každého státu, který se nenechá zotročit.
  Jenom nechápu, proč fandíš prvnímu procesu a nenávidíš a bojíš se procesu druhého. Podle mne se těšíš na otroctví od big brothera, tak velmi, že jsi schopen používat na NR i tvoji mizernou češtinu, kterou jinak nenávidíš jako všechny Čechy (vlastence) a všechny Slovany, ty emerická spodino, neschopná si na živobytí vydělat užitečnou prací.
  I hovada, zapřažené do pluhu jsou na tom s morálkou lépe!!

  OdpovědětSmazat
 30. 17:34 produkt vadneho kondomu nektereho z tatu dale sudruzi betreba komentaria😂

  OdpovědětSmazat
 31. ,,Agent české republiky" dal opět cizím agentům šach !

  OdpovědětSmazat
 32. https://www.euportal.cz/Articles/43232-z-bruselu-prichazi-dalsi-totalitni-plan-ktery-sice-hovori-o-posileni-demokracie-ale-ve-skutecnosti-znamena-posileni-cenzury-a-boj-proti-svobode-slova.aspx

  OdpovědětSmazat
 33. Souhlasím s hodným člověkem. BIS je státní organizací ČR, a měla by hájit zájmy ČR a ve prospěch ČR, nikoliv USA. Vzhledem k tomu, že Koudelka byl vyznamenán americkou CIA zřejmě upřednostňuje zájmy cizí moci což je vlastizrada. Premiér Babiš, který za minulého režimu pracoval pro československý stát v zahraničí hájil zájmy Československa tím, že spolupracoval s československou státní bezpečnosti a nikoliv s CIA, jako mnozí současní "politici" typu Šláfenberga. Proto považuji premiera Babiše za vlastence a nikoliv donašeče. Vždyď dnes je u nás daleko více donášečů proti sousedům než před převratem. A Babiš nebyl obyčejný pracovník státu, pracoval v zahraničí pro ČSSR a nepotřeboval donášet drby na sousedy.

  OdpovědětSmazat
 34. No jasně USA ukázaly BIS jako cestou maji jit, aže je země prolézla Rus.špiony a kdo si mysli ,že neni prolezla USA špiony nebo Angl.špiony je blb

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tatran nesouhlas. BIS je jednoznačně povinna spolupracovat s jinými tajnými službami, a to i v tom případě, že by mohlo dojít k poškození ČR. Tajné služby demokratických zemí se řídí jinými zákony a podléhají centrále, tj. CIA.

   Smazat
  2. BIS je ze zákona zcela nezávislá a nemá žádnou povinnost spolupracovat s jinou tajnou službou, pouze existují smlouvy, které jsou opět ze zákona utajené, takže nikdo neví ,jaké vztahy jsou nastavené mezi jednotlivými službami a žádné podléhání CIA není právně kodifikované!! Nevím, kolik je ti let, ale počítám, že tak 15 a ještě si propadal a neuměl matematiku, takže si typickým produktem našeho nového, báječného školství! Kecáš nesmysly, něco si přečti,ať nejsi opět za vola!!!

   Smazat
  3. 14:21-J.J. má pravdu, jsme jen regionální pobočka CIA.

   Smazat
 35. ...A když BISka vykřikuje, že tu řádí miliony ruských a čínských špionů, tak je přímo povinnost prezidenta, předsedy vlády a příslušných ministrů vyžádat si podrobnou a konkrétní informaci...

  Ale jen tehdy má politik právo dostat podobnou informaci, pokud nekolaboruje s Ruskem, které je naším největším nepřítelem. To, že tu řádí tisícky ruských agentů, není pochyb. V podstatě každý jejich diplomat je agent tajné služby, který pracuje pro Kreml a Rusko. Tlakové tady nechceme!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nevím o tom, že by Rusko bylo naším největším nepřítelem - toto může prohlásit jenom vygum. Podle mně je naším největším nepřítelem lidská blbost a vymyté mozky, jako jsou zdejší trolové J.J. a Unknown. Smutné.

   Smazat
  2. J.J. Vaším? A co my s tím máme společného?

   Smazat
  3. Forkie, nevadí vám, že vulgárně někomu nadávate? Proč když někdo jako vy nemá argumenty, začne nadávat a osočovat. Laskavě s tím přestaňte!
   Rusko je oficiálně označeno jako hlavní nepřítel nejen Západního demokratického světa a tím i ČR, ale zároveň svou činností přispívá k destabilizaci celé planety. A je to natolik vážné, že někteří politici dokonce uvažují o preventivním útoku.

   Smazat
  4. J.J.-dobrý a vojáci z USA to musí všude stabilizovat. Nějak se jim to nedaří.

   Smazat
  5. Všichni "diplomaté" na ambasádách zemí NATO jsou zpravodajci. I ta paní, co vedla Český dům a kterou vyhostili, byla "od fochu". Takový je dnes svět.

   Nepřítele nikde nevidím, nepřítel neexistuje, inu, musím si ho sám vyrobit.

   Smazat
 36. Koudelka se podle mně dopouští trestného činu zneužívání pravomoci veřejného činitele. Hrubým způsobem osočuje bez důkazů jiné, odmítá podat jakékoliv hodnověrné důkazy pro svá tvrzení. Odmítá podávat informace i prezidentu republiky, který má na to právo ze zákona. Prezident republiky je volený občany, žádného Koudelku jsem nevolil a ani nemohl volit. Koudelka nezákonným způsobem úkoluje ministerstvo školství a nutí je lhát dětem o historii. Podle toho, jak chce NATO či možná i neonacisté (2. světová válka). Koudelkova ideologie je ideologií TOP09-STAN. Takže tato krajně pravicová sdružení vládnoucí v bývalých korupčních vládách, ovládá naší tajnou policii i naše životy. Proč s tím neděláme, proč chceme, aby naše životy ovládala tajná policie spojená s krajní pravicí obhajující jasně dokázané zločiny (humanitární bombardování, majdanovský puč, zbraně hromadného ničení atd.)???

  OdpovědětSmazat
 37. 10:58
  Zápasník v judu za okresní přebor.

  OdpovědětSmazat
 38. Je mi smutno, v roce 1989 jsem poslouchal ze západního rozhlasu co se děje při vÿročí Palacha na Václaváku, 2km ode mne. Dnes mám několik kanálů veřejnoprávní televize, ale projev svého prezidenta při setkání s polským prezidentem si musím najít na Twitteru. Píše se rok 2020.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.