Reklama

sobota 5. prosince 2020

Budoucí mluvčí Bílého domu dohnala rusofobie, kterou sama roztáčela!


-kou-

5. 12. 2020 FoxNews.com a PrvníZprávy

Jen Psaki, kterou Biden hodlá jmenovat tiskovou mluvčí Bílého domu, se ocitla uprostřed skandálu, který byl byl bagatelní, nebýt vybičované protiruské hysterie v USA.
Jen Psaki v "ušance" se srpem a kladivem (Paříž leden 2014 - vlevo ministr zahraničí Ruské federace Sergej Lavrov, vpravo mluvčí ruského Zamini Maria Zacharovová a americký státní sekretář John Kerry)

Poté, co se na internetu objevila její stará fotka v čepici se sovětskými symboly, Psaki uvedla, že každý, kdo ji chtěně nebo nechtěně kritizuje, pracuje pro ruskou propagandu, uvedla televize Fox News.

Budoucí tisková mluvčí Bílého domu Jen Psaki zesměšnil kvůli tvrzení, že její kritici byli loutkami ruského propagandistického stroje, poukázala Fox News.

Psaki sloužila jako tisková tajemnice amerického ministerstva zahraničí během Obamovy vlády a následně pracovala pro CNN. Krátce poté, co ji nově zvolený prezident Joe Biden zařadil do svého týmu pro styk s veřejností, se zveřejnila fotografie Psaki z roku 2014 v růžové komunistické čepici. Na snímku kromě ní je i její bývalý šéf John Kerry, ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov a mluvčí ruského ministerstva zahraničí Maria Zacharová.

Jak uvedla Fox News, růžovou čepici se srpem a kladivem dala Psaki její kolegyně Maria Zacharová v rámci výměny dárků. Autor článku připomíná, že srp a kladivo byly ve znaku SSSR a také „se staly symbolem ekonomického a politického potlačování, ke kterému dochází za komunistických režimů“.

Nation: USA platí za „russiagate“ podkopáním demokracie!

Když byl bývalé zaměstnankyni ministerstva zahraničí připomenut „kontroverzní“ příběh s čepicí, řekla, že je to všechno „ruská propaganda“.

„Pro kohokoli, kdo nebyl terčem ruské propagandy (kopie Michaelovi McFaulovi a Hillary Clintonové): Cílem je zdiskreditovat mocné hlasy a šířit dezinformace, aby zmátly veřejnost," napsala Psaki na Twitteru. „Každý, kdo to opakuje (z nevědomosti či nikoli), je jen loutkou propagandistické mašinérie.“

„´Pokud mě kritizujete, jste Putinovou loutkou´ - skvělý začátek pro Bidenovu tiskovou mluvčí,“ komentoval to rozhlasový moderátor Larry O'Connor.

Je ironií osudu, že Psaki pracovala jako politická analytička pro CNN, když kanál intenzivně kryl vyšetřování údajné „tajného spiknutí“ mezi ústředím kampaně Donalda Trumpa a Ruskem, poznamenává Fox News.

Psaki tweet okamžitě vyvolal kritiku a výsměch od ostatních uživatelů sociální sítě. Například bývalý inspektor OSN Scott Ritter napsal: „S takovým absurdním tweetem jste právě ukázala své mentální omezení ... Stanovila jste standard pro příští čtyři roky - to je dno.“

Uživatel Grumpy se divil: „Jak budou jednat s Ruskem poté, co poslední čtyři roky strávili tím, že ho ze všeho obviňují?“

A novinář Max Blumenthal napsal: „Jak Stephen Cohen přesvědčivě řekl, russiagate byl zvednut koalicí demokratů a neokonzervativců s cílem kriminalizovat diplomacii s Ruskem. Nyní, když je toto Frankensteinovo monstrum, které vytvořili, je začalo pronásledovat, reflexivně obviňují „ruskou propagandu“.

Další uživatelé poznamenali, že příběh s čepicí lze jednoduše odmávnout a tisková mluvčí Bílého domu by neměla být tak zranitelná.67 komentářů :

 1. Ráno jsem viděl sousedovu kočku jak se vykadila na trávnik, stejně hloupé info jako tohle. NR kam jste schopni až klesnout.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty jsi nějaký mrzák, který musí dřepět doma, tak alespoň otravuješ lidi!

   Smazat
  2. Fox News - Američani - že hloupě informují?? No toto! To je škandál!

   Smazat
  3. Redaktoři Nové republiky jsou schopni klesnout rozhodně do menších hloubek než ti které pravděpodobně adorujete. PS. jsem rád že se mně podařilo najít slušná slova.

   Smazat
  4. Jen Psaki sklízela za svá vystoupení v administrativě Baraka Obamy jen výsměch a pohrdání. Ruští písničkáři z ní měli srandu. Víc nevzdělaná, neorientující se ve světě, překrucující skutečnosti, nešikovně až neomaleně se vyjadřující tisková mluvka amerického prezidenta se jen tak nenajde. Nyní dostává druhou šanci v administrativě Joe Bidena. Bude veselo.

   Smazat
  5. republikansky kanal fox news prestal podporovat donalda
   just in the case u dont know it!
   (amerofilove!)

   Smazat
  6. kazdopadne jsem rad ze amerofilove v CR uz vi jak "veselo" ci vubec jak za Bidena bude!😃😎😂😉😀🤣😁

   Smazat
 2. Unknown, na mentálním dně se pohybuješ už dlouho.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:32
   Tebe dohnat nikdy nemohu.

   Smazat
  2. Kachno, to nemůžete opravdu, vedete sice s velkým náskokem půl kola ale dohnat a předehnat o celé kolo?

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. Kachno, já u nich nebyl ani rodina. Jen mi Vaše žblepty asociují jízlivé narážky na jejich používaná hesla, tak kdo je tedy komouš?

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. Jen pokracujte tak dal Indousi a vsichni zjisti,ze jste cigan beres dafky!

   Smazat
  7. 12:22- Tam mohl být Váš táta, děda u rudých brigád, poté co tím kompenzoval spolupráci s nacisty mu vybudoval kariéru, táta zase Vám, tak to chodí na světě, že ano "pane za vodou se dvěma colty"?

   Smazat
  8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  9. 15:22- to ovšem nevylučuje, že byl "zažraný" komunista do 68., jako Pithart a spol., aktéři 50.let.

   Smazat
  10. V 10:19 se sprosťák Unknown sám ztotožnil s Indickým Běžcem, také sprosťákem a omezencem. Vy, kdož jste tyhle dvě entity považovali za jednu jste měli pravdu. Blahopřeji.

   Smazat
  11. Pane Dvořáku, dokonce je to organizovaná skupina, což svými prostředky nemohu dokázat, musel by je někdo nachytat z porušení zákona. Vulgarita na trestní právo nestačí.

   Smazat
 3. Ale čepice je hezká!... a tomu děvčeti doslova sluší... tak co... kvůli takové roztomilosti taková aféra?

  OdpovědětSmazat
 4. amerikanska i ceska banda je tak zblbla ze
  ze vseho vini putina! uz v v r2016 odstavil hillary od presidenstvi a ted donalda? no volodja charašo ty rabotaješ! molodjec!

  OdpovědětSmazat
 5. Astronomicky a nesplatitelně předlužené USA spějí k nějaké formě občanské války a za všechno může Rusko a Putin! To se jmenuje patologická rusofobie a už jsme měli 2x Novičok a 1x ricin, to snad stačilo a celé je to trapné a směšné!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10 22
   Ubohý človičku, ještě jste zapoměl na DOLAR, ten už taky podle soudruhů jako jste vy, končí min.70 let.
   Pokud popiráte Novičok,tak co takové Polonium, jistě podle vás nesmysl,jak vy milovníci Ruska jste tak trochu více hloupější.

   Smazat
  2. Více jak 26 bilionů USD,které dnes USA vykazuje jako zadlužení , vzniklo posledních cca 15 let a je naprosto zničující a každý rok narůstá, jenom s Čínou je roční deficit USA více jak 270 miliard USD!! Dolar je stále ještě světový valutový ekvivalent a pád dolaru by způsobil naprosto zničující světovou krizi, kterou se USA snaží zabránit vyvoláním nějakého velkého válečného konfliktu, kde by se mohly dluhy "spálit"!!!

   Smazat
  3. Unknown, pokud chceš o něěem psát, tak si o tom alespoň něco přečti , ty nedovzdělané lejno!!

   Smazat
  4. 12:59
   On je dekorační lejno v elfí kadiboudě. To říkal doktorům na léčení. Když nic neumí a chodí s jinýma zkrachovalýma elfíkama plivat na alternativu, tak jeho představa o životě je aspoň ten záchod. Však si stačí přečíst jeho bláboly, to je samý záchod, odpad, ten je odpudivý i pro své okolí. :)

   Smazat
 6. No jo jen ať se mezi sebou řežou čím víc tím líp celý slavní rádoby demokrati.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 12:28 Běž do háje nikdo nemyslel na válečný konflikt ale rádoby „demokraté" mezi sebou. Ty si víš co můžeš západní im...... poskoku. Pana Povolného a mě si neber do huby zmetku.

   Smazat
  3. Pánové, nebylo by lepší to "uslintané v rohu" mazat?

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. Pane Dvořáku, onoho Unknowna, kterého Vás spolu s některými dalšími láká mazat, téměř jistě vede snaha prosadit svůj dětinský, soudobou propagandou saturovaný názor. Znám ze svého okolí mnoho takových a vím, že ne všichni z nich za přibývajících zkušeností ve své zabedněnosti setrvají. Nic víc a nic míň. Tenhle Unknown je legalizovanou a legální součástí společnosti, která nás obklopuje. Mazejte, mazejte, ale tím tuto společnost nezměníte. Vím ovšem jedno, racionálně vedená diskuze je účinnější než všelijaká to víc nebo méně zlostné mazání. Držet zásady a za všech okolností ctít přijatá pravidla, to o charakteru říká víc, než kdejaký manifest nebo charta ... Hloupost je neporazitelná, nezbývá než s ní bojovat a kde to jde, tak ji ignorovat. Rozhodně ne zakrývat! Tím ji jen a jen posilujete.
   Srdečně zdravím onoho Unknovna i toho osvědčeného, starého harcovníka, Indického Běžce. Jste hoši oba dva, k pousmání.

   Smazat
  6. 15:36- Já mám 5 dětí s diplomy, co Vy?

   Smazat
  7. 16:28
   Ježíši,vy budete chytrej, všichni jsou hloupi, včetně Kačera a Dvořáka, šéfuje v divadle Spejbla s Hurvajzem, nebo jste ředitel v Cernu.

   Smazat
  8. Pane Povolný, to s těmi Vašimi dětmi, to je hezké. Ale otcovství není nikdy dost jisté, jak známo, k záměnám dochází i v porodnicích a šlechtitelé savců, ptáků, dokonce i rybiček vědí, že i dědění vlastností je spíš ob generaci. Být Vámi, až tak bych se neprsil. No a dnes, dnes jsou ty diplomy spíš o penězích. Pokud vůbec kdy byly jen a jen o intelektu.

   Smazat
  9. 17:38-pokud máte pochybnosti o svých dětech, máte-li nějaké, nechte si určit otcovství, já je nepotřebuji.

   17:54-ten jeden potomek je Váš, nebo si musela manželka "vypomoci" Vaší neschopnosti? Stejné platí, co píši pro 17:38. Schopnost vydělávat peníze mají mnozí ale jako test otcovství?

   Smazat
  10. Tady v diskuzi není místo pro nenávistné sprosťáky. Nebo se vám, anonyme 16:28 líbí, když přijdete ke známým na návštěvu a jiný host vás bude ponižovat, urážet, lhát o vás a vašich přátelích? To se vám fakt líbí? To si přejete?

   Smazat
  11. 16:58 stovka milionů, žádná cifra a ještě je chytrý jako táta Unknown! To slyším prvně, že by blbost tolik vynášela! V tom případě soudruhu, že si ty peníze neužíváte? Rodinka v takovým balíku a vaše jediné potěšení je sedět u nepřátelského serveru a mastit hlody naposlouchané z ČT. Tak to mi fakt hlava nebere.😂🤣😀

   Smazat
  12. Pane Dvořáku a co jako to se mám nechat urážet od zaplaceného zmetka nebo co. Tak ho mažte nebo mu zablokujte IP.

   Smazat
  13. Dík pane Povolný 17:38. Jen jsem si Vás otestoval. Svoje rodinné poměry, rodinu a dokonce ani jmenovce do takto veřejné diskuze samozřejmě a zcela vědomě netahám. Mějte se.

   Smazat
  14. 0:02- není zač, jen jsem reagoval na Vaši potměšilou otázku ohledně otcovství. Není to můj případ ale otec je ten, který dokáže děti uživit a vychovat nikoliv k obrazu svému ale v souladu s jejich osobnostní charakteristikou, doufám, že souhlasíte.

   Smazat
  15. Dvořák a že ti ty zmetku nevadí pokud někdo uráží mně, naopak ty takového ještě podpořiš,?? Ty si opravdu nevidíš do vlastní prolhané huby.

   Smazat
  16. Dvořák jediné co ty umíš, je mazat pravdivě a tobě nepohodlné názory.Stejně tohle dělali soudruzi před r.89.
   Starý čokl se novým kouskům nenaučí.Nezapřeš toho starého zablešeného, smrdutého, rudého čokla,blahopřeji takových idiotů není naštěstí moc,no plus tady ti povolni,cáblik a další dementi nic nikdy nezmění,jen se zde budou navzájem ukájet.čuc ty starý rudý blbe.

   Smazat
  17. 12:25+12:36-To Vás rozčílilo, že není teď souvislost mezi mým 18:46 a Vaším 17:54? Také mi to vadilo, jestli Vás to potěší.

   Smazat
  18. povolny ma deti s peti diplomy? ja sam mam taky nejake za 1.mista:
   ping pong tenis gorodky striptyz sachy plivani do terce i koureni pod sprchou! bože kam sem se to dostal

   Smazat
  19. Nevím, co vás na sdělení pana Povolného tak rozčíluje. Má víc dětí, vychoval je k práci a studiu, nakonec může hrdě konstatovat to, že dosáhli vysokého vzdělání. Dřív na takových lidech Evropa stále a proto také předběhla všechny ostatní civilizace, proto tu vznikl průmysl podporovaný vědou.
   A vy sem taháte kouření ve sprše.

   Smazat
 7. Cože? Okamura tvrdě o povinnosti očkovat na covid. Týká se to všech

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Coze-Okamura-tvrde-o-povinnosti-ockovat-na-covid-Tyka-se-to-vsech-646216

  OdpovědětSmazat
 8. Prosím, nepovažujme příslušníky BIS za úplné blbce a naprosté hlupáky. Doktoři a inženýři z této služby intenzívním sledováním kolonie mravenců v lese Řáholec nedaleko Jičína zjistili, že za střídáním chladného a teplejšího prosincového počasí stojí ruští hackeři. Dost možná to souvisí s přezdívkou Buzík, kterou se kryje vrchní čučkař, podpraporčík Koudelka.

  OdpovědětSmazat
 9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. BIS je především přísně tajná ,zpravodajská organizace, ze které ale opakovaně unikají informace a za to měl Koudelka už dávno letět!! Otřesná byla kauza ricin, ale použiji poslední kauzu Zeman! Zeman se na něco zeptal a Koudelka mu v tajném režimu měl odpovědět, že mu takovou informaci nepodá! Zeman si mohl po právu na Koudelku stěžovat na výboru PS, nebo mohl navrhnout odvolání Koudelky na vládě a o všech těchto krocích se neměla veřejnost nic dovědět!!Tak jsou nastavena pravidla jednání BIS!! Za únik informací měl Koudelka letět na hodinu! Myslím, že k tomu časem stejně dojde, protože Koudelka je zřejmě a dokazatelně nekompetetní ředitel BIS!!!

   Smazat
 10. Ta pani Jen Psaki byla mluvčí u State Department, což jest ministerstvo zahraničí, když tam byl ministrem John Kerry. A dostávala se dost do trapných situací na těch tiskových konferencích, když jí byly položeny nepříjemné otázky.

  Teď tedy pro presidenta-dementa Bidena vybrali správnou mluvčí...

  Ten snímek s beranicí s hvězdičkou je spíš jako vtip.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:52
   No většiho dementa jak z našeho hradu svět neviděl.
   Tohle nemůže překonat ani pan Biden.

   Smazat
  2. Neurážej prezidenta, kterému nesaháš ani po plosky jeho nemocných nohou.

   Smazat
  3. 20:04
   Dnes se může toho senilniho geronta zastávat jen stejný senilní prolhaný geront jako ty Dvořáku

   Smazat
  4. 20:04
   Dvořáku zastávat se člověka, který bojuje proti všemu Českému, člověk, který dává přednost Rusku a Číně před naším národem, podporuje hradní zmetky, kteří si děláji co chtějí, okrádají nás všechny, takového darebàka se vy zastàváte, potom budete to samé jako nesvéprávný stařík Zeman.

   Smazat
  5. dvoraku nechapu muj prispevek jsi smazal BEZ Duvodne bez vysvetleni ihned a tady soudruhy urazejici i vulgarne hlavu statu a ostatni ucastniky diskuze a ty tu jen placas o tom jak by se meli vsichni chovat! dokonce to je psano i ve stanovach NR!???

   Smazat
 11. 14:51 zřejmě nepříliš vyspělý, pravděpodobně mládenče, pokud nejde o parodii soudobé přitroublosti, ale i tak, dbej na úpravu, formálně ještě ušlechtilejší dikci, ovšem i na pravopis a kontrolu překlepů (viz "včele bez mezery za čárkou). Jinak není co vytknout, ovšem, zdokonalovat, zdokonalovat lze vše. Tedy i projevy hlouposti. Tentokrát tedy jen za 1 minus.

  OdpovědětSmazat
 12. Setsakra kluci, že jste se ale rozjeli! :-)

  OdpovědětSmazat
 13. Aspon bude prca, me ty jeji hlody naramne bavily. Skvele ji to daval sezrat Matt Lee z agentury AP. A RT to samozrejme s chuti vysilala.

  OdpovědětSmazat
 14. Ach jak jí to sluší, a vůbec ta fotka ukazuje, že takové vztahy mezi Ruskem a USA by byli zárukou trvalého míru. Bohužel slovní doprovod té fotky ze strany tzv. mluvčí USA jen ukazuje, že se opět porušují principy Charty OSN o mírové spolupráci státu světa a odzbrojení. Nebylo by to ideální, kdyby USA zrušili všechny vojenské základny a NATO a Putin s Bidenem si podali ruce. Bohužel se dělá opak.

  OdpovědětSmazat
 15. Tuto novinářskou BLBKU nikdy neuvidíme jako mluvčí Bílého Baráku... Howgh!!!

  OdpovědětSmazat
 16. Senilni deda to jeste nama odsouhlasene.
  A ani nebude.
  Go Trump.
  wwg1wga Q

  OdpovědětSmazat
 17. https://rumble.com/vbkr25-georgia-election-fraud-video-evidence-chinas-candidate-biden.html

  OdpovědětSmazat
 18. https://www.bitchute.com/video/1rkRnGlF7o49/

  OdpovědětSmazat
 19. https://rumble.com/vbmboh-will-scotus-send-a-message-to-state-legislators.html

  OdpovědětSmazat
 20. Co je to za slabomyslnou a upadlou politiku, která se zaobírá záležitostí, kdy se někdo vezme z hecu na hlavu růžovou ušanku s rudou hvězdou z doby SSSR!! Dodnes se u nás ušanky z dob SSSR prodávají a jsou dobrým turistickým artiklem a nikdo z toho nedělá problémy!!

  OdpovědětSmazat
 21. tak tady k vasim prispevkum sudruzi uz neni hodny zadny comment🤑🤑

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.