Reklama

úterý 22. prosince 2020

Chcete-li vidět idiota, nemusíte chodit do ředitelny

Ivan David
21. 12. 2020   zdroj: XTV
Je neuvěřitelné, že individua podobná jako Jan Cemper mohou být akceptovatelná jako spolupracovníci ministerstva jako nejvyššího orgánu státní správy. Chápu, že jsou dostatečně kvalifikovaní pro výdělečné neziskovky. Něco takového údajně ověřuje pravdivost informací. Pornoherec Jakub Janda obhajující "evropské hodnoty" není nahodilým jevem, ale společně s Cemperem jsou ukázkou úpadku společnosti. Toto moje vyjádření není projevem nenávisti, ale opovržení.
Od 20. minuty:


47 komentářů :

 1. Ani si netroufnu odhadnout jeho IQ. Ale podle kultury projevu, češtině atd. jde o propadlíka z hilfeschule. Takto by měli vystoupit veřejně i představitelé práskačské sítě Elfů a jiných podobných obskurních spolků. Abychom viděli, kdo má zelenou na oblbování našich potomků. Kdo s ním může mluvit na ministerstvu a hlavně o čem? A zrovna školství!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A to je přesně ono, čím větší blbec, tedy ještě větší blbec než jsem doufal, tím lépe pro "chaos, zmatek, oblbování a lhaní ve všech směrech. Cíl byl vytyčen v 89' , Kolonie nepotřebuje rozum. Bobo jenom zírala , co to má před sebou za idiota.

   Smazat
  2. Tak jestli takovahle hovada a buzeranti radi v Cesku potom tady Panbuh pomoc

   Smazat
  3. IQ dle mého není nikdy důležité. Rozhodující je, jak je používáno a k čemu slouží. Vědci, kteří neustále zdokonalují stroje na zabíjení, jsou jistě velice chytří a inteligentní, ale já si vážím prosťáčka s lidským srdcem na správném místě, a ne někoho, kdo slouží zlu v jakékoli podobě

   Smazat
  4. právě proto byly zvláštní školy zrušeny, neb by při tomto vývoji populace brzy kapacitou nedostačoaly.

   Smazat
 2. Je to na blití, ale vlastně jsem docela rád, že se tenhle živočich objevuje v médiích. Dostává tak dostatek příležitostí se znemožnit a ukázat sám, co je zač.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Usínám22. prosince 2020 1:22
   Přesně tak. Bobošíková mu ne jen dala za uši, ale předvedla i souboj dvou lidí z nichž jeden je inteligentní a druhý si to jen myslí a navíc je bezmezně podporován naši vládou.

   Smazat
 3. Říká se, že jaký pán, takový pes. Toto je kabinetní ukázka.

  OdpovědětSmazat
 4. Pokud je to partner Jakuba Jandy , tak lze jen posuzovat kdo a proč ho platí. Koho asi tohle bude kandidát na prezidenta. Je zajímavé jak se čím dál víc ujímá typ ruského límečku u košile.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V tom spojení s Jandou mi mozek nějak sám změnil význam věty: "...kdo a proč ho klátí..." :D

   Smazat
 5. Maltja@email.cz
  Komu:
  noreply@novinky.cz

  Blokace
  Dobrý den,
  dnes tj. 8.12.2020 mi byl vámi zablokován účet a tím i přístup k diskuzi. V příloze vám zasílám kopie mých příspěvků a velmi by mne zajímalo, v čem byla porušena pravidla.
  pdf. 01- dotyčný Jaroslav Sádlo se jednoznačně dopustil šíření lži, na což jsem se pokusil i zareagovat příspěvkem, když se objevila zpráva o blokaci. V Austrálii žádný Covid nevyhubili ani skoro nevyhubili. Nikde taková důvěryhodná informace neproběhla. Ono by to totiž znamenalo světovou revoluci v boji s viry. Austrálie by byla první zemí na světě, která by dokázala mimo laboratoř a velmi omezeném prostranství zničit vir. Je to holá lež a dezinformace.
  pdf. 02 Příspěvek byl řešen formou dotazu. I s upozorněním pro cenzuru. Můžete mi sdělit, jak dotaz může obsahovat lživé informace, nebo nějakou propagaci jedné či druhé strany?
  Není to názor. Ale dotaz. Pokud se nemýlím, Názor je nějaká domněnka, nebo tvrzení. Dotaz je něco co směřuje k získání informací. Nikoliv k prosazování názorů.
  pdf. 03 paní napsala naprosto přesně situaci a já s jejím názorem souhlasil. S upozorněním, které si můžete přečíst. Mé upozornění je pravdivé. Mám s vaši cenzurou neblahé zkušenosti a ukázkou je i blokace nynější.
  Považuji ji za naprosto bezdůvodnou a nic neporušující.
  Ostatní pdf. soubory jen přibližují daný stav a vaši reakci
  Žádám Vás proto o upřesnění co jsem porušil a ne o vágní blokaci s poukázáním na pravidla, která jednoznačně nemohla být porušena.
  Očekávám vaši odpověď i přesto, že tuším jak se opět schováte za pláštík mlčení bez schopnosti komunikace a obhájení vaší blokace.

  Kontakt: e- mail Maltja@ email. cz

  Přeji Vám hezký den
  (samozřejmě žádný anonym, ale podpis se skutečným jménem)

  Tolik asi k videu. Není důležité co kdo jak myslí, nebo zda něčím opovrhuje. Důležitý je cenzor(viz. video), ministerstvo pravdy a ministr vnitra Hamáček (ČSSD), který obětavě myslí i za ty, kteří kladou jen dotazy. Nějak si nemohu vzpomenout, kde že jsem tyhle postupy již zažil a dnes je zažívám opět. Ale každopádně si pamatuji jméno Goebbels.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. no vidis tady mas alespon kam napsat! na FB nemas sanci "Cukrovahora" a jeho pohunci te bloknou i za NIC!!!

   Smazat
  2. Na Novinkách cenzuruje "vůl" , asi nějaký Cemper, ale vážně, tam už do diskuzí chodit je zbytečné, napíšete slušný příspěvek a mažou a ještě vám napíší , že jste porušili jejich podmínky a na jeden den nemůžete nic napsat.Všeho do času , nakonec lidé nejsou úplně hloupí a když jim hodně klesne čtenost, tak se chytnou za nos!! Internet se dokonale cenzurovat nedá , to se nechytají ani v Číně a tam se snaží hodně!!!

   Smazat
  3. Podívejte se, cenzuruje se všude. Já jsem včera v noci pod toto video na youtube napsal pod svým jménem, že problém není pan Cemper (Kartous, Janda, Prymula, Blatný, ap.), ale problémem je to, že si necháme těmito lidmi ničit životy a tuto zemi. Dost pochybuji, že příspěvek smazal někdo z "firmy youtube".

   Smazat
 6. To je fakt úpadek společnosti. Tento zakomplexovaný, polodementní člověk je považován za jakéhosi snad guru v boji s dezinformacemi? Tragedie.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Floyd byl zločinec a kriminálník. Ve vězení strávil mnoho let. Byl to násilník, obchodoval s drogami, kradl a loupil a sám drogy užíval. A při jedné razii ho chytili při lupu. A na svoje neřesti dojel. V tu chvíli byl prohlášen za svatého! ochránci zákona byli zostuzeni, vyhozeni z práce, kriminalizováni. Stejný osud čekal každého, kdo by en zapochyboval o jeho svatosti. Nejvyšší celebrity se mu museli a musejí veřejně a hluboce klanět. Sportovní hvězdy musí poklekat před jeho svatozáří. A běda, kdo se vzepře. je vyškrtnut ze sestav zápasů i ze seznamu slušných lidí. Jsou bourány sochy, je pliváno po osobnostech, které přispěly k pokroku celého lidstva. Jenom proto, že byli muži a byli bílí. A tento trend pokračuje.

   Smazat
 7. jak je možné, že mentálně opožděný rozhoduje pro deset milionů obyvatel,co je pravda a co ne?přiznává-li že to myslel žertem,pak jde o velmi vážnou duševní poruchu.majitel tohoto webu jako psychiatr si to samozřejmě uvědomuje.bože,jak hluboko ještě klesneme?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podívejte se na ten jeho web manipulatori.cz. Nestačíte se divit - jak tam vyvrací "hoaxy". Fakt fraška. Ale to je ono, on možná tak mentálně opožděný není, protože, jak se říká - "utlouct z ho.na bič" se mu docela daří, dost na to, aby ze sebe udělal tzv. "experta".

   Smazat
  2. Jo pane Petře jde o jakýsi celosvětový trend. Kdo by řekl, že se světoví státníci, hlavy mocností a předsedové parlamentů a mezinárodních organizací budou doslova plazit před mentálně postiženou puberťačkou a hltat její fantasmagorické vidiny, že? A přece jme byli svědci, že tomu tak bylo. A ještě se veřejně a okázale předháněli v důkazech servilnosti. Nechali se veřejně urážet v médiích na z tribun nejvyšších jako OSN nebo EP! Veřejně se káli a pokorně klopili zraky a slibovali nápravu. A běda tomu, kdo by se opovážil byť jen zapochybovat! byl prohlášen za nepřítele lidského rodu. A nikomu to nebylo hloupé.

   Smazat
  3. 13:36
   Ale oni se před ní neplazí - tedy navenek ano, protože hrají divadlo. Ale v jádru jde o to, že tito rádoby státníci žádní státníci nejsou, jsou to loutky korporací a banksterů zvolené s jejich podporou. A Gréta je symbol, který tyto korporace v zákulisí vytáhly do popředí, proto se politici neodvážili na ni vykašlat a hráli před novináři divadlo. Samozřejmě že v zákulisí mimo kamery na ni většinou naprosto kašlou.

   Gréta nehraje, ve svém věku je evidentně naivní a věří tomu, co dělá a co jí nakukali. V podstatě ji využili nebo zneužili.

   Pointa celého toho trapného divadla je v tom, aby se protlačovala nějaká agenda, která ve výsledku povede k zadlužování a různým investicím, na kterých NĚKDO HODNĚ VYDĚLÁ a většina lidí a států zchudne. Opravdu se divíte, že za tím jsou prachy a do TV se mlčí nebo nehorázně lže? Tak vypadají reálného hodnoty (hovnoty) dnešního západu.

   Smazat
 8. twl to je dilo netroufam si rici Bozi to bych toho nejvyssiho urazil!

  OdpovědětSmazat
 9. Proč mi toto stvoření připomíná pana Josefa Urválka? Tento člověk by se jinak neuživil, jinak by skončil na ÚP. Takovou vadu řeči, bych řešil už v mladí!

  OdpovědětSmazat
 10. Jo jo co plodí tito poskoci je strašný a proto je nečtu a nesleduji.

  OdpovědětSmazat
 11. http://www.joza/kniha/dopi-ce-cesko-musi-byt-zbaveno-curaku-jako-cember-janda-a zbytek manipulatoru-forever-! cena 1.-kc-

  OdpovědětSmazat
 12. Komentátorka Bobošíková mě příjemně překvapila!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To nevim proc,je takova uz leta,v CT skoncila protoze chtela vyvazenou televizi!Proc myslite,ze tam ta banda s Rumlem taborila?

   Smazat
 13. tento troba mi nápadně připomíná Františka z filmové komedie "Jáchyme hoď ho do stroje" :-)

  OdpovědětSmazat
 14. Děkuji panu doktoru Davidovi, že mně seznámil blíže s tímto člověkem. Bylo to velice poučné.
  K tomu co se děje na Novinkách můžu dodat, že včera jsem byl zablokován hned po tom, co jsem nazval blábolem, kterému mohou věřit jen primitivové článek, ve kterém se tvrdilo, že Navalný měl ten novičok ve spodním prádle. Článek stojí za přečtení, protože je krásným důkazem, jak hluboko se Novinky propadají.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No tak ty tzv. Novinky teď asi měsíc mají "nový formát" diskuze. Ta nová forma je tak silně cenzurovaná, že už jsem byl 2 x zablokován, jednou na 1 měsíc, a ani nevím za co. Předtím, ve starým formátu to aspoň sdělili, ale teď už ne.

   Smazat
  2. Do spodniho pradla dali jed vytvarejici cancer zidi z Israhele Arafatovi .Pred tim jezdili vrazdit na rozkaz zlodeje Natahnihnatu Benjamine premiera zidu do Jordanu a jinych zemi str vychodu .Vypreveji o tom ucastnici techto lidumilnych zajezdu ve filmu Mossad. je to na internetu a na Netflixu tusim .Vypraveji jak akci kterou ridil Barak (take prime min)ktery jezdil s Epsteinem, agentem Mossadu na jeho ostrov na masaze od 14 letych prostitutek za 300 $ BYly to tzv lesticky -kurhuby.Takze k veci . Po vypatrani kde zmineny bydlel, v noci vlezli do jeho domu a 5 jich strilelo postupne do jiz mrtveho tela v posteli vsechny naboje .Bylo vypaleno temito zlocinci 75 kulek do jeho tela . Toto je jen mala cast toho co tito vrazi delaji dnes a denne

   Smazat
 15. Když toto odporné individuum otevře h...u tak se mě otvírá kudla v kapse.Typický typ protěžovaného práskače.

  OdpovědětSmazat
 16. Opět se mi potvrzuje, že až na zanedbatelné výjimky, halo efekt funguje. Z takových více než 95 % řekl bych. Alespoň tedy u mě. Cemper je skutečně to, na co vypadá.

  OdpovědětSmazat
 17. Ideální kádrový profil:
  Je věřící homosexuál a kandidoval z stranu zelených.

  https://cs.wikipedia.org/wiki/Jan_Cemper

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V životě nepřeložil stéblo, ale všemu rozumí jako doživotní poslanec M. Benda. Ubozí příživníci a ještě ubožejší zaměstnavatelé-volitelé. Kam až musíme klesnout, aby SLUŠNÍ lidé PROZŘELI ?

   Smazat
  2. Parazit, bohužel se mu podařilo naskočit na módní "dezinformační" vlak a udělat ze sebe "experta". Je zajímavé, co na svém webu uvádí jako "hoaxy" a hlavně jací "experti" tyto hoaxy vyvracejí.

   Smazat
  3. 15.01
   A to zas mě se Benda moc líbí. Jo a ještě Žantovský (Michal). Tak nějak by vypadal Hurvajs kdyby dospěl. Oba mi ho extrémně připomínají. Akorát že Hurvajs neměl v hlavě na... kakáno.

   Smazat
  4. To jste to s tím hudba jsem vystihl fantastický dávám palec nahoru.a ten cimpr campr? netušil jsem že v boji proti těm hrozným dezinformacim nastoupí i klienti Jedličkova ústavu!

   Smazat
 18. Vážím si možnosti svobodně vyslovit (zde napsat) svůj názor. Jsem cele proti cenzuře, ale někdo si plete tuto svobodu, s prostorem pro provokace a podněcování násilí. V těchto případech bych cenzuru uvítal, žel praxe je jiná. Pravidla hry určují mocní nebo zlaťáky, navíc si přisvojili právo rozhodovat o tom, co je pravda a co lež. Díky, že zde je dosud volný prostor.

  OdpovědětSmazat
 19. Proboha, co to bylo?!
  Já jsem nejméně tisíckrát slyšel jméno Cemper v různých souvislostech. Několikrát jsem četl jeho bláboly. Ale teprve nyní jsem tohoto exota viděl a slyšel in natura. Tenhle Klient Jedličkova ústavu že reprezentuje evropské hodnoty? Ten, už jenom podle vizáže, by se měl pohybovat pouze pod dohledem zdatného ošetřovatele. A jeho komentáře by měly být opatřeny dodatkem "Číst, nebo poslouchat jen na vlastní nebezpečí".

  OdpovědětSmazat
 20. Tenhle ušišlaný ko...ot si uzurpuje právo psát o druhých lži, které po usvědčení obhajuje "humorem", nebo "osobními glosami", ale druhé, po vyřčení pravdy, byť pro mnohé nepříjemné, nazvat lháři, dezinformátory, nebo ruskými agenty.
  Kde jsou jeho advokáti Indický běžec a spol. Rád bych jim dal přes držku!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak to je ale typická reakce těchto elfíkovitých moulů, že když jsou přistiženi při lži oni nebo jejich oblíbenci, tak se kroutí jak paragraf a práší se z jim z huby jakékoliv bizarní výmluvy, co je zrovna napadnou.

   Nacistický běžec alias Unknown si asi běžel pro instrukce do pornohovnot za Jandou, tak to chvilku potrvá, než Janda skončí kamerovou seanci pro papaláše z EU.

   Smazat
 21. Ježíši Kriste na nebesích Pomoc a ochraňuj nás ode všeho zlého amen!no tak takového hnupa s IQ tykve platí náš stát jako cenzora?a jak on může tvrdit že Okamura něco jiného myslí než říká?jak to může vědět?vždyť toto individuí nedá dohromady souvislou myšlenku!

  OdpovědětSmazat
 22. Velmi pěkně vybrané, úžasné video! Tohohle neuvěřitelného tvora (už jsem o něm psal na CFP pod svým jménem; formou otevřeného dopisu) zrovna posadit proti ženě s kultivovaným, ale zároveň ostrým projevem a superiorní inteligencí, která jde tvrdě k jádru problému. Jen mně napadá - a to zcela vážně -, zda jej někteří diváci nezačali až litovat, vidíce takovouhle 'grilovačku'... Mít možnost s panem Cemperem hovořit, 'zkoušel' bych ho z historie, zeměpisu, politologie, filozofie, sociologie, fyziky, matematické statistiky, kybernetiky, atp. Když si troufá hledat a objevovat dezinformace, musí být přece řádně vzdělán a takřka denně studovat :-) Ještě dovětek: socialismus měl velké chyby, křiváky a hlupáky najdete vždy a všude, ale vím skoro jistě, že pan Cemper by politickou kariéru v té době dělat nemohl!

  OdpovědětSmazat
 23. Ten člověk není , zřejmě normální, IQ zřejmě -150.

  OdpovědětSmazat
 24. Překvapení? Asi ani ne, paní Bobo si pravdomluvce namazala na chleba.

  OdpovědětSmazat
 25. Když se šmejdi jako je Cemper dostanou výběrem na vysoké funkce ve státní správě - tak je něco v nepořádku. Přeci by si jeho nadřízení měli všimnout jeho morálky, znalostí a kvality práce pro ČR. Zdá se totiž dle jeho kvákání,že dělá pro Benderovce na Ukrajině .

  OdpovědětSmazat
 26. Panu Cemperovi patří dík za to, že divákům předvedl takřka v krystalické podobě způsob myšlení "bojovníků proti "dezinformacím"". Ti vzdělanější "bojovníci" totiž mohou část veřejnosti mást kultivovanější formou nasazenou na právě předvedený obsah (viz paní komisařka Jourová).
  Paní Bobošíkové patří uznání za profesionální vedení rozhovoru, který nebylo snadné udržet v mezích daného žánru.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.