Reklama

středa 16. prosince 2020

Děkujeme dárcům za poskytnutou finanční podporu!

16. 12. 2020
Před 12 dny jsme oslovili veřejnost, aby podpořila technické a obsahové zdokonalení webu „Nová republika“, který s přáteli provozujeme.
V součtu s přímými platbami na účet jsme za polovinou cílové částky. 
ZDE
Názorové platformy podobné jako Nová republika jsou a budou předmětem slovních a technických útoků, už dnes jsou vysoko na seznamech „nedoporučené literatury“. Proto se musíme lépe zabezpečit a ještě více nabízet obsah, který by k nám podle vládců neměl proniknout.

Máme v úmyslu ve větší míře nabízet videa a zvukové záznamy a napojit se na další zahraniční zdroje informací, které dosud nestačíme sledovat. Chceme ještě více než dosud spolupracovat s podobnými iniciativami.

Žijeme v době, v níž se zcela jasně připravuje, a už i realizuje, útok na svobodu slova. Je to nutný důsledek zvyšující se nespokojenosti obyvatel zemí našeho kulturního okruhu se směřováním společnosti. 

Majitelé sociálních sítí na nátlak politiků přistupují, a budou ještě více přistupovat, k omezování dostupnosti obsahu, který ohrožuje věrohodnost ředitelů EU, a tím jejich vládu. Mají za sebou armádu zkorumpovaných úředníků, obrovské zdroje k ovlivnění médií, které plánují dál navyšovat, politický vliv a technické prostředky. 

Zatím nemají oporu v zákonech, které stále chrání a nezpochybňují občanské svobody, na prvním místě svobodu slova. V Evropské komisi a Evropském parlamentu se pilně pracuje na nařízeních, které jim mají uvolnit ruce pro další zavádění cenzury. 

Hovoří o falešných zprávách, nepravdivých informacích a projevech nenávisti, ale nenávist vyvolávají sami, sami šíří nepravdivé informace a prosazují falešný výklad událostí, pokud se je nesnaží zatajit.

O to více děkujeme za podporu. 

Projekt lze podpořit ZDE
22 komentářů :

 1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Každý to vidíme jinak. Na rozdíl od jiných prostorů zde můžete zveřejnit i takovou věc, jako jste zveřejnil. Každý má možnost si přebrat, zkontrolovat a počkat, zda se informace zakládají na pravdě, nebo ne. Už jen tím, že jiný názor nazýváte žumpou, nepřiznáte cenzuru jiných na jiných stránkách vůči které se nelze bránit o mnohém vypovídá. Domnívám se, že pokud by se jednalo o ruské zdroje, nebylo by potřeba se o pomoci na provoz se jakkoliv zmiňovat. Neberu vám váš názor, ani vaše vyjadřování, tak proč se tohle vše snažíte brát jiným? Jedině váš názor, vaše cenzura, vaše dehonestace a mnoho dalšího je správné. Já s tím nesouhlasím a tvrdím, že všechny názory mají svou vypovídající hodnotu. Jak můj, tak váš. Můj se opírá o fakta váš o urážky, dehonestaci, nálepkování a další průvodní jevy lidí, kteří si myslí, že jen oni mají právo se k čemukoliv vyjadřovat. To pak není o demokracii, ale o totalitě, kterou mnozí z nás zažili. Cenzura, umlčování, jediná vedoucí strana, jediná pravda, jediný správný názor. Jak daleko je váš příspěvek a skutečnosti, které se tu bezesporu dějí od těchto praktik?

   Smazat
  2. Proc sem teda lezes? Jak kdyz zjistim ze v hospode je bordela spatna obslouha tak tam nestrcim nos.
   Doporucuji jdi opruzovat nekam k bakalovemu hnoji.

   Smazat
  3. Unknown 16. prosince 2020 17:29
   Já doufám, že na novém webu tě pan Dvořák zablokuje, abychom nemuseli číst ty tvoje debilní, slaboduché žvásty a nadávky.

   Smazat
  4. Unknown16. prosince 2020 18:21
   No vidíte. Na doporučení jsem zapomněl. Taky jeden z nástrojů jisté části lidí. Já bych zase doporučil, aby jsme tento web podpořili. Umožňuje nám prezentovat své názory. Já tak učiním hned zítra. Co vy? Kdy to bude? Obávám se, že vaši odpověď znám již teď. Co se týká Bakaly. Pokud přijde s rozumnou věcí a umožní veřejnou diskuzi nemám problém ho podpořit. To ale neznamená, že pokud přijde s nesmyslem, že ho podpořím.

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 2. Zjistily, že Unknownů coby se za mizerný obolus propůjčily k takovým demagogickým blábolu, potřebným k rozvrácení debat, je jen omezený počet, tak zapřáhnou Piráty a dovedou to k dokonalosti, jako volby v SS. Jo demokracie je sfiňa.

  OdpovědětSmazat
 3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Unknown je zcela nepochybně pánské přirození, v tom nejvulgárdnějším slova smyslu!!

   Smazat
  2. Vypada to na buzeranta ,ti jsou dnes moderni v te spolecnosti vedene slepicemi kam jen oko dohledne

   Smazat
 4. Děláte záslužnou práci. Díky. Bohužel zjišťuji, že těch, kteří mají dokonale vymyté mozky propagandou šířenou "objektivními" "nezávislými" médií je fakt hodně. Nejsmutnější je, že mladé generaci přijde normální, že se opět zavádí cenzura pod zástěrkou bránění šíření dezinformací.
  Kdekoliv chcete diskutovat (například web zdopravy.cz) a máte "nevhodné" názory, snažíte se fakty vyvracet mýty, lži a pověry, které mají za cíl pomlouvat a vyvolávat nenávist proti Rusku, tak jste okamžitě blokováni.
  Vidím to do budoucna hodně špatně. S demokracii se můžeme rozloučit.

  OdpovědětSmazat
 5. 17:29 presne odpovidajici profil placeneho provokatera a nemysliciho blba ..... jinak dobre placenej pederast z jineho okruhu mysleni....s podobnymi v kvetnu 1945 se nikdo neparal a sly (ve zkracenem rizeni)

  OdpovědětSmazat
 6. Pokud neotevrete PayPal ucet prichazite o penize . Nikdo ze zahranici nebude vam posilat jinym zpusobem ,jiz jsem vam to psal nekolikrat .Pro darce je to nejjednussi a absolutne spolehlve .Proto nepremyslejte o ztrate 4.4 % za trans. service .Penize jsou transferovany okamzite .Nazdar sokolove

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Též bych byl pro to aby se přidal PayPal též tím platím po netu.

   Smazat
 7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 8. TAK CO DVOŘÁKU ZASE ZASRANÝ PARCHANTE MAŽEŠ MOJE PŘÍSPĚVKY
  NĚCO JSI MLEL ZE SE MAŽOU JEN VULGÁRNÍ PŘISPEVKY VY HAJZLOVÉ JSTE ZÁKEŘNÍ JAK PRUJEM. OSTATNÍ SPROSTÉ ZMRDY TADY NECHÁŠ CO

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi

  1. Unknown16. prosince 2020 20:46
   Nezlobte se, ale souhlasím s mazáním příspěvků, které obsahují výrazy jaké jste použil. Neargumentujete. Jen urážíte a moc bych za to nedal, že i podvádíte, ale zatím je to jen má domněnka. Málo kdy se mi stává, že poznám rukopis v jiném profilu napoprvé. Proto raději ještě posečkám. Kde se ve vás bere tolik zloby? Proč to? Zatím si o vás myslím jen že jste nedospěl a nejste proto schopen se vyjadřovat a argumentovat jinak, než jste předvedl. Vaši odpověď na mou výzvu k přispění na tento web jsem nečetl. Nestihnul jsem to. Pan Dvořák byl rychlejší, což mne docela mrzí, neboť nemám možnost poznat s kým mám tu čest se poznat přes klávesnici. Přesto nezoufám, neboť mám nějaké zkušenosti a vím , že vám bude tento web pít krev a uděláte vše co je ve vašich silách, aby jste pokračoval ve vašem nesmyslném konání.

   Smazat
 9. Snad se dobrá věc podaří, přeju Vám to, a zkusím v rámci možností přispívat dále.Ti duševně nemocní jedinci tady lezou ne proto aby polemizovali nebo diskutovali, ale aby si jich někdo všímal.Kdybychom měli naprosto opačné názory a postoje, ti samí tady budou lézt a opruzovat taky.Kdybychom byli lidi, kteří se scházejí a povídají si řekněme v hospodě, nebo v mléčném baru, a chodil tam někdo sprostě nadávat, dostane řes držku a už víckrát nepřijde. Jedinou věcí, která se s nima dá pořídit na dálku je mazat a to hlavní, nenechat se vyprovokovat a nereagovat na ně.
  Pěkné svátky, lidi.

  OdpovědětSmazat
 10. Mate tam "Projekt lůze podpořit ZDE" :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za upozornění, pane Čerte! Opravila jsem to.
   Anděl

   Smazat
 11. Vážení přátele ,děkuji za možnost ulevit si z politického marasmu , a proto jsem poslal malý příspěvek z Brna.

  OdpovědětSmazat
 12. Právě jsem Vám poslal 833,- kč.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.