Reklama

neděle 6. prosince 2020

Dokážete pronést dvě věty a třetí větou ty dvě první popřít? Ne? Věra Jourová to umí.

Lubomír Man

7. 12. 2020 

Jde tedy celkem o tři věty, které místopředsedkyně komise EU a eurokomisařka pro hodnoty a transparentnost Věra Jourová pronesla, když ve čtvrtek 3. prosince t.r. seznamovala novináře s Akčním plánem EU pro demokracii (Action Democracy Plan), jehož je autorkou. Ty tři zmíněné věty šly samozřejmě jedna za druhou a zněly takto: "Nechceme vytvořit žádné ministerstvo pravdy (odkaz na román 1984 George Orwella – pozn. LM.), svoboda slova je stěžejní. Nepodpořím nic, co by ji podkopalo. Na druhou stranu nemůžeme dovolit, aby byla naše společnost manipulována."
 
Co na to říkáte? První dvě věty jako by zazněly z úst rozhodné zastánkyně demokracie, které je svoboda slova a masarykovská zásada volné diskuze a polemiky i těch nejprotikladnějších názorů a hledisek, které jedině, jak Masaryk pravil, mohou vést ke správným závěrům, tím nejsvětějším vodítkem jak pro její život, tak i pro její politickou práci. Takže v souhrnu: Ty první dvě věty jsou jako by je vyslovila demokratka duší i tělem, které jistě nezní cize ani nejznámější Masarykův výrok o tom, že „ bez diskuze není demokracie“ – ALE HLE! Třetí věta vše mění a staví vše předchozí, co z úst eurokomisařky vyšlo, bezohledně a bezskrupolózně na hlavu.: Na druhou stranu nemůžeme dovolit, aby byla naše společnost manipulována.

Cítíte to též tak, jak to cítím já? Tohle je ta pravá tresť jejího projevu, tohle chtěla říct, to měla a má na mysli – a tohle už též neříká žádná demokratka, pod tuhle větu by se bez problému podepsal Goebbels i Hitler, tohle by už opravdová demokratka pronést nemohla. Tady už promluvil kdosi úplně jiný a autentický. A podle toho si vybral i slovník. Manipulována, když se nabízelo slovo téměř totožného významu Ovlivněna. Ale to by pak už nebyla ta správná propaganda, že ano, paní Jourová?

Ale ať už Ovlivněna, nebo Manipulována, položme si otázku, čím vlastně může být společnost nejvíc a nejčastěji manipulována či ovlivněna? Jistě tím, co kolem sebe vidí, ale též, a to ve značné míře, absolutně svobodnou diskuzí v novinách, v televizi, na schůzích, při politických debatách kdekoli, třeba v hospodě, na hřišti, čili vším tím, co Masaryk při tvorbě demokratického člověka a jeho myšlení a života tak horlivě doporučoval a prosazoval. A všechna ta výměna názorů, která myšlení lidí zcela přirozeně ovliňuje, to je tedy dnes už to špatné? TO JE TO, CO BYCHOM NEMĚLI DOVOLIT?

Podle eurokomisařky Věry Jourové zřejmě ano.

Nechci ani domýšlet, kam se tímto výrokem míří a jaký je jeho konečný cíl. Ale jedno vím určitě:
Od ministesrstva pravdy z románu 1984 to nemá daleko.

A k tomu, že se na internetu bude VYHLEDÁVAT A MAZAT, co těm nahoře nevyhovuje, jak se navrhuje v jiném dokumentu z pera Věry Jourové z března t.r., nazvaném Plán EU na obranu demokracie před hybridními hrozbami, to má už úplně blizoučko. Prý to vypadá na polovinu příštího roku.74 komentářů :

 1. Pokud by €-komisařka Jourová myslela vážně i jen tu svou poslední větu (tj. "... nemůžeme dovolit, aby byla naše společnost manipulována"), pak by se musela osobně okamžitě zasadit o to, aby byla ČTV aj. mainstreamová média zrušena anebo jejich personál obměněn. Protože to, co ona masová média produkují, je propaganda, za kterou by se ani klasik Gobbels nestyděl. Manipulace veřejného mínění je totiž jedinou a stěžejní částí jejich činnosti. Zbytek je snad jen již reklama, která nedělá nic jiného než jen manipulaci.
  ---
  Komisařce Jourkové však patrně nejde ani tak o svobodu a ani o boj proti odlišným idejím, jako o udržení se u jejího EK koryta. A jen za toto bojuje a bude!, jako ta lvice, protože jí touha po penězích zastínila její sebeúctu, pokud ji kdysi i měla.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Paní Jourová se chová jako obyčejná služka. Dostala úkol a iniciativně ho plní. Úkolem je omezit jakékoliv informace o tom, co děláme špatně, o našich zlodějinách, válkách, podrazech a špinavostech. Všechno tohle nám kazí jednotnou frontu proti Rusku, Číně a některým dalším zemím, které si dovolily být samostatné a mají tu smůlu, že se na jejich území nachází něco, na čem mohou naši (západní) miliardáři dál bohatnout. Za splnění úkolu dostane dobře zaplaceno. Čím se vlastně taková komisařka liší od prostitutky? Jen výškou odměny...

   Vymazat
 2. Správně ! Republiku si rozvracet nedáme! A potřebujeme především klid na práci...
  Ďourová, pardon Jourová, jako by vypadla z formy na odlévání karierních bolševíků.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vždyť také z rodiny kariérních bolševiků pochází.

   Vymazat
  2. No nenapadá Vás, že teď to vlastně máme stejné jako za bolševika a jestli to ještě uplně stejné není, tak to tam pořad směřuje. Čili člověk zůstal stejný, jen hav se změnil, čili nezměnilo se nic. Ach jo, zapomněl jsem velkou vymoženost - můžeme vycestovat, tedy mám volný pohyb. Můžeme se vydat do zemí, kde žijí podobní jako my, otroci. Blíže to, co jsem napsal nerozvádím psat se mi nechce. Zdravím všechny kdo se snaží pochopit to, co jsem napsal.

   Vymazat
  3. 21,53
   Není to stejné. S nadsázkou se dnes říká, že jsme vyměnili fronty na banány za fronty na práci.
   Problém nevidím v přesvědčených komunistech, nebo v přesvědčených kapitalistech. Myslím, že pokud by vládli jedni, nebo druzí, většině by to asi vyhovovalo a naučila by se v jejich systému žít. Problém je v "karierních" komunistech, nebo kapitalistech. Ti ve jménu své kariéry, postavení a prebend z nich vyplývajících zkurví každý systém. A Jourová budiž živým příkladem.
   Dnes nenajdete přesvědčeného komunistu, ani přesvědčeného kapitalistu. Přesvědčený člověk je ten, který, ve jménu toho, co hlásá, je schopen něco sám obětovat. A takového politika nevidím ani vlevo, ani vpravo. Všichni jenom hrabou pod sebe. Bez rozdílu.

   Vymazat
 3. Svoboda slova je stěžejní! Běda ale tomu, jehož svobodná slova by mohla ovlivňovat jinak než svobodná slova naše.

  OdpovědětVymazat
 4. Jourová byla dobře vybraná pro svou inteligenci vše přepapouškovat . Havel také měl mnoho huby o demokracii a ta nás potom vykradla , pak přišla Jourová a připlácla to deklem ochránce demokracie. Hnus .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jourová je především Babišova holka. Buď se mu zcela vymkla nebo ho holt "přefunkcovala". Nevím, zdali ji může odvolat, asi ne. Zatím ji ani nekritizoval.

   Vymazat
  2. Bubáku, Babiš Jourovou ani kritizovat nemůže. On striktně dodržuje okřídlené " Nekousej ruku, která tě živí". A kritikou Jourové by kritizoval především Brusel. A ten ho přece "živí".
   Za třicet let nadšeného budování kapitalismu jsem poznal, že skuteční kapitalisté nemají politický názor. Vše měří pouze ekonomicky. Správné je pouze to, co sype. Mě sype. A ani zdaleka se to netýká jenom Babiše. Co je mi po jiných. Babiše nenávidí drtivá většina podnikatelů a živnostníků ne proto, že krade, nebo má jiný názor na politiku, ale proto, že jim omezil jejich okrádání (EET), zatímco on krade dál.
   Já jsem se několika podnikatelů ptal, co je špatného na EET? Oni se nezabývají výší zdanění, ale možností se placení daní vyhnout. Což jim Babiš svou EET značně ztížil. A proto ho většina z nich tolik nenávidí. To, jaký má Babiš vztah k EU, k Americe, nebo Rusku nikoho z nich nezajímá.

   Vymazat
  3. Souhlas s Vámi, tj. s 4:49, 8. prosince a pravdivéf je rovněž to co jste napsal den dříve v 5:28.

   Vymazat
 5. Chápu pana Mana. Jsou mu odporní pokrytci a lháři. A pokoušet se spojit v jedno ty tři věty je vrchol pokrytectví.
  Váš otec, Jourová, je ďábel a vy chcete plnit touhy svého otce. Od počátku to byl vrah a nestál v pravdě, protože v něm pravda není. Když mluví lež, mluví, jak je mu vlastní, neboť je lhář a otec lži... Tak nějak by Jourovou viděl Ježíš, blahé paměti.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Napsal jste to jak před 600 léty, kdy v Betlémské kapli kázal Jan Hus. Opět nic nového pod sluncem. Někteří říkají, že jsme ustoupili do středověku.
   Jo, ještě mi vrtá hlavou, kdy se zase začne upalovat.

   Vymazat
  2. Napište kdo byl ten její fotr. Starej Joura.

   Vymazat
 6. Paní Jourová, těch vašich nápadů nadělám kýbl, a když přitlačím, tak dva !!

  OdpovědětVymazat
 7. Manipuluje každý večer ČT ve zprávách a to si ji musíme povinně platit!! Jourová to má spočítané, Maďaři jí po právu "odstřelí"! Prohlásila, že je v Maďarsku nemocná demokracie, ale Orbán má doma dlouhodobě ústavní většinu!! Teď jsem velice zvědav, jak se Brusel vyvlékne ze zavinění Brexitu a následných škod!! Pořád kladli Británii nepřijatelné podmínky, protože , kdo si dovolil vystoupit z EU,toho je potřeba pro výstrahu potrestat , ale škody zaplatí občané EU!! To bučící Jourová platit nebude!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Teď už vím na co je třeba vojsko v EU. Veliká chyba, není. Jinak by bylo nasnadě opakování roku 1956.

   Vymazat
 8. Pro jistotu zabavit kopírky, tiskárny a připojení k internetu umožňovat pouze prověřeným a zapáleným příznivcům EU, NATO a migrace. Jinak ten ráj na zemi nevybudujeme.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Víte pro vládnoucí to bude zcela jednoduché, ne tak složité, jak to navrhujete, po tom vítězství NWO. To budeme očipování. A když nebudete souhlasit s
   vrchností, budete pomocí toho čípu /pomocí přistupu k penězům/ přesunut do nižší kategorie občanství, popřípadě budete zcela ostrakizován, to jest budete ponechán milosti bližních. Vezmete si klobouk a půjdete na náměstí. Dopooručuji již teď urychleně se naučit na nějaký hudební nástroj. Budete se lepe cítit, jelikož almužná bude za hudební výkon.

   Vymazat
 9. nemůže přece říct na plnou hubu,že jsou fašistická organizace to by ten pikolík z tisku asi valil bulvy :-) i když je pravdou,že kdyby byl ze CNN tak by to snad omylem přijal klidně

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To nemůže. Oni v tom Bruselu jsou avantgardou pokroku a míru, tak jak kdysi hnědé košile. Ti též hlásali, že zachraňují.. Evropu. Zachrana stála 60 milionů mrtvých /na východě v imperiu slunce se k hnědým košilím připojili/. Otázka zní: kolik obětí bude nyní, když se lidem nebude ten pokrok zamlouvat. Co to bude ten POKROK. No to bude Velký Reset. Ale pst, to je konspirační teorie, to jest teorie vyznavána skupinou lidí, kteří dychají stejné povětří - z latiny - cum - s, spirare - dýchat. Podle mainstreamu vesměs se jedná o povětří vyvěrající z bažin, tedy smradlavé.

   Vymazat
  2. 19:01
   Který stát je dnes ve světě jasně FAŠOUNSKÝ, můžeme mluvit o Rusku. Putin tomu dává jasně zelenou.

   Vymazat
  3. To je tvrzení nepodpořené žádnými důkazy. Klasická demagogie Unknowna Dvooukoltového. Pomluvy, nenávist, zloba a nadávky jsou pracovní metodou tohoto trolla.

   Vymazat
 10. Věrka v budoucnu dopadne špatně = vlastizrada!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. OK http://www.hlavnydennik.sk/2020/11/18/policia-konecne-priznala-proti-protestujucim-pouzila-slzotvorny-plyn-a-oznacovacie-naboje/

   http://www.hlavnydennik.sk/2020/11/16/v-europe-uz-padaju-rozsudky-ktore-davaju-za-pravdu-odporcom-rusok/

   Zákon v Dánsku, který by dal orgánům pravomoc násilně injekčně podávat očkovací látky proti koronavirům, byl po devíti dnech veřejných protestů zrušen.
   https://www.newswars.com/forced-vaccination-law-in-denmark-abandoned-after-public-protests/

   Vymazat
  2. Je vidět, co se všude najde šmejdů.
   Šmejd je vlastně ještě velice slušné slovo.
   Unkdowne 7. prosince 2020 18:02
   Si k Rusku nemůžeš čichnout ani né prdeli ale ani tomu, co z ní vypadne, protože to má větší hodnotu než ty.
   🤧

   Vymazat
 11. Správně Jourová, je třeba zachovat monopol na manipulování jen prověřeným médiím u kterých je spoleh, že budou manipulovat v souladu s vládou ČR, EU a USA.

  Svobodě slova nazdar!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zase nic nového. Jako obvykle míra deprese se stupňuje s délkou čtení. Ale již je večer. Půjdeme se prospat a zítra ráno svitne nový den a ráno moudřejší jest večera.
   Ráno - nový den naděje, matky to hloupých.

   Vymazat
  2. Nějak nepřehlédnutelně probíhal vývoj okolo podmínek pro schválení rozpočtu EU, s ohledem na veto od Polska a Maďarska. Podle našich oficiálních zdrojů vyhrály dámy z EU, podle alternativců to bylo naopak. Moc nevěřím na "vín, vín" a musel jsem si tedy počkat na pokračování. Dnes je mi jasno, Sörös dal do latě Merklovou. Často stačí chvilka trpělivosti a je jasno (byť dočasně).

   Vymazat
 12. Za půl melounu měsíčně jsou někteří schopni všeho.

  OdpovědětVymazat
 13. Přál bych té prolhané totalitně liberální náně aby zchudla a musela makat za minimální mzdu. To by jí vyléčilo politruka hnusného.

  OdpovědětVymazat
 14. Správně to autor článku napsal. V pozadí její proměny jsou jen a jen peníze. Znovu se budu opakovat, Bible svatá praví: Všechno zlo pochází z lásky k penězům a majetku. Pamatuji si, když ji premiér Babiš přijal mezi své, jak si stěžovala na nespravedlivé odsouzení českým soudem a nyní by chtěla ač to neřekla, stavět před soud tzv dezinformátory. A jako by neviděla jak prezident nejdemokratičtějším státě světa tj. USA, za nímž vidět hromady mrtvol, Trumf manipuluje s Američany a tvrdí, že mu bylo prezidentování ukradeno. A nejen to Čínu považuje za největšího nepřítele USA, protože oslabuje dominanci USA, a obviňuje Čínu ze všeho možného, to není manipulace? Také v rozporu s Chartou OSN. To ale nekritizujete, neboť byste už na židli nesděla.

  OdpovědětVymazat
 15. Aby mohla být z jakýchkoli jiných než mainstreamových zdrojů společnost manipulována, musely by tyto zdroje být dokonale koordinovány. Alternativa nic takového nesvede. V tom má jakákoli další argumentace paní eurokomisařky a jejich podporovatelů zásadní logickou mezeru. Prokázat takovou koordinaci a prokázat identitu i úmysl takového koordinátora.
  Je ovšem jisté, že s něčím takovým se oni obránci demokracie zabývat nebudou. V první řadě alternativě odříznou finanční zdroje (především z reklamy), nahromadí technické překážky, nastraží sankce a zprostředkují nejrůznější formy osobního nátlaku a zastrašování.
  To aby stále víc bohatli jedni, když bude jich stále míň, za cenu, že stále víc chudnou ostatní, když nejchudších a existenčně ohrožených je a bude stále víc.
  Předchozí nesvoboda měla a převážně také směřovala k praktickému opaku. Ano, ano, můžou za to komunisté. Zbabrali to.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 0:55
   Gratuluji k super blábolu.

   Vymazat
  2. gratulujes sam sobe? proc ne sak mame demokraciju ne? 😂🤑😜😃

   Vymazat
  3. Pro Unknowna 16:12: Příliš složité na pochopení, příliš logické k vyvrácení. Že, synku?

   Vymazat
 16. Jourová jenom plní odkaz svého otce zarytého estébáka!

  OdpovědětVymazat
 17. Řekl bych, že v tom Bruselu bude muset zůsta na pořád. Tady ji nic dobrého nečeká.

  OdpovědětVymazat
 18. Jen krátce k Masarykovi: Za jeho presidentování tu frčela cenzura na plné pecky! Kdo nevěří, nechť si laskavě dohledá dobový tisk, kde jsou místo celých odstavců a článků panensky bílé plochy... Vskutku pěkná demokratická diskuse, pěkná svoboda slova...

  OdpovědětVymazat
 19. Maňásek zase vytáhl do boje proti páni Jourovoé.
  Pokud srovnám práci paní Jourovoé a Davida,tak se musím ptát co ještě David pohledává v EU. Paní Jourová dělá záslužnou praci jak pro EU,tak pro náš stát,opak toho je David, který bojuje za zničení a rozpad EU a nás zase začlenit k Východním mongolským kmenům ruska.
  Dnešní situace Vel.Bri. jesně ukazuje, že vystoupení z EU bylo chybné,tolik komplikací a problémů ekonomiky V.B. nikdo nečekal.
  Jak bychom dopadli my, s naší malou ekonomikou v případě vystoupení z EU, si nedokáže nikdo představit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jourovoé, to jako vážně?? Pak taky Novákoové a pod. a zrovna ty tu meleš o mongolských kmenech Ruska. Kdepak máš jurtu inteligente.

   Vymazat
  2. 10:12
   Kostko, tohle se ti moc nepovedlo, žádný Novák v EU není.
   Já bydlím ve vyspělém Západnim státě, kde jurtu a specialitu Ruska zemljanku neznámé.
   Inteligent "", jako ty , bude mít jistě s ruským chudákovem své zkušenosti.

   Vymazat
  3. 16:03 Hlupáčku malinkatý, kdyby sis, ty "reprezentante" EU, přečetl nadpis, tak si tu Jourovou měl dobře. No nic, co chtít od jednoduchých forem života, že.

   Vymazat
  4. Kostěji, zapomněl jsi dodat: co chtít od jednoduchých forem života z "vyspělého" západního světa...

   Vymazat
  5. takova mala zeme a tolik falosu typu 9:00

   Vymazat
  6. 23:23: chtěl jste říci fallusů? Já bych to tak řekl. Poláci by to napsali na youtube tak jak lid říká. Na Ostravsku se říká o někom takovém, že je délky lampy, což je asi česky svítilna.

   Vymazat
  7. Pro obohacení komentátorů, kteří reagují na Neznámého od 9:OO, 7 prosince, jehož pokládám na neschopného obohacení, předkládám tohle video z youtube - jak může vypadat mongolská žena. Kdosi tam napsal, že je to nejhezčí žena z youtube. Dalo by se souhlasit.
   https://www.youtube.com/watch?v=JOJx4gi5yUw

   Vymazat
  8. Doplnění k 9:20: jak je vidět zcela přesně něco udělat je vždy problém, pokud člověk děla něco napoprve.
   Ta žena je zpěvačka, která je třeba na druhé minutě délky videa.

   Vymazat
  9. galononim nechytej mne za slovo rikam "falos" muze byt i "falus"! tak jak pisu!!! no polaci tomu rikaji lidove "drut" a no o ostravsku vis asi "guvno" nebot se rika "cyp jak lampa" v cechach se rika chuj nebo curak na slovensku kokot v usa cock nebo dick a treba v nemecku schwanz! jeste o nejakou zemi mas zajem?

   Vymazat
  10. dobrak 11:18: Domnivám se, že Vaše po ostravsky napsané vyjadření, které napsano přimočaře - jsem vystihl, neboť jsem napsal, že na Ostravsku orgán by měl být délky lampy - v případě použití metafory na intelektuální vyhodnocení člověka, který nám nevyhovuje. A lampa je skutečně na Ostravsku svítilna, nikoliv zřejmě ve spisovném slovníku jazyka českého - jestli chcete tak se tam podivte.

   Vymazat
  11. jan 16:02 uz jsem se "podivil" a a nestacim se "podivovat"!😃no lampa laterna lucerna je svetlo svitilna ap. nejen na ostravsku! toz vy sa radeji "podivte" na ty falosy/falusy nez zacnete poucovat a vedet lejno!uz se zde
   zacinam nicemu nepodivovat😂😉😎

   Vymazat
  12. Moje odpověď na to co jste napsal je níže. Jinak ještě jsem chtěl dodat k tomu Ransdorfovi, s čím Vy nebudete, tuším souhlasit: Ransdorf byl sympaťak protože byl prostořeký a hlásal to, co se těm dnešním pokrytcům nelíbilo. Já mám rád lidi, kteří se vyjadřují přímo, bez okolků.

   Vymazat
 20. Chlapče chlapče. Článeček je o cenzuře a pokud eurokomisařka Jourová je paní, potom europoslanec David je buď pan, nebo MUDr. Tolik k formě, rádoby zdvořilý synku.
  Hodnotu práce toho nebo jiného politika ukáže leda historie, ne nějaký současný mudrc. Jisté je ovšem jedno. Současný režim jako euroamerický "kulturní" okruh existuje na dluh. Ony "mongolské" kmeny začínají mít navrch. Chlapče, chlapče, prázdnými slovy hájíš cosi, co padá do jámy přežité doby.
  Bohužel, vezem se v tom taky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 10:09
   Halt,jak si vážíme lidí, pro někoho vzácná paní Jourovoá, druhý darebàk,slouha jiného režimu bez ucty, David, každého volba.
   Chááá, napište, čím ty rusko mongolské kmeny máji navrch,to bude opravdu velká psina.Rusko dohání svět co je rusko ruskem, staletí.

   Vymazat
  2. 15:51-dohání tedy i ve zbrojení na svou obranu.

   Vymazat
  3. 15:51

   abys to všechno kolem jednou pochopil, tak by sis nejdříve musel vytáhnout hlavu z pr..le. Jenže dementi jako ty, ji mají natolik velikou, že by si ji při tom počinu urvali. Takže tady je vše již zcela zbytečné a marné...

   Vymazat
  4. Chudák čertík Bertík = 15:51, nevím jak je placen, ale tvrdý chleba má. Zajímalo by mne, zda je O$Véčkář a je placen za odstavec, nebo bere paušál. Asi jeho zaměstnání patří do oboru služeb. Zaměstnavatel bude pravděpodobně nějaká lidumilná neziskovka. Musí být pilný, protože určitě má v zádech kontrolora. Kdyby mu admin začal mazat jeho moudra, tak by Bertík chudák přišel na mizinu a bylo by o jednoho nezaměstnaného víc. Tak ho nechte žít, nic jiného neumí.

   Vymazat
  5. kolik tech unknownu tady mame?🤮

   Vymazat
  6. dobráku, dnes "přifrčela" extra třída pod zn. J.J.

   Vymazat
  7. povolny a kdo to je ten J.J?neni to prevleceny Unknown nebo snad sam velky Hoňsilulu? jsou tito tzv vulgaristi pribuzni vedeni NR anebo jen dobri "exkrementni" platici???

   Vymazat
  8. 9 :42
   Jen taková malá otazečka, kdo za vaše kydy platí vás, pátá kolono, nespletu se pokud napíšu rusák.

   Vymazat
 21. Německá vláda vynaloží miliardu eur na „boj proti pravici“

  http://svobodnenoviny.eu/nemecka-vlada-vynalozi-miliardu-eur-na-boj-proti-pravici/

  OdpovědětVymazat
 22. Ďourová jde holt ve stopách svého estébáckého udavačského fotra. Což je potvrzením rčení o tom, že jablko napadá daleko od stromu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. tady je starych struktur udavacu a stbacku jeste stale dost

   Vymazat
 23. A je to tady opět tak jako na jiných doménách.
  Zaplevelené trolly.
  Škoda, parazité, klíšťata,jedovatí štíři a jím podobná havěť, placená chorošovkými neziskovkami, se vetře na každý slušný ven.
  Mají falešné nicky nebo jsou anonymní, případně unkdown - (ne všichni).
  Škoda, poctiví - přestaňte na ně reagovat.
  Třeba jim pak chlebodárci přestanou platit a pak ???

  OdpovědětVymazat
 24. Nikdy a nikdo mi nebude diktovat co si mám myslet.

  OdpovědětVymazat
 25. a jak se vam libil v bruselu soudruh Ransdorf? ktery se chlubil znalosti 13 jazyku ktere nikdy nepouzil? co to mohly byt za jazyky ze je nemohl pouzivat? jo man to svahili urdu hindu
  thajsky malajsijsky cinsky japonsky vietnamsky urugvajsky brazilsky nahlas potichu a mongoksky! tak proto😃😎😂😉

  OdpovědětVymazat
 26. Dobrák, 16:38: Máte pravdu Pane. Podružné téma, takže škoda se tomu podrobněji věnovat. Vy jste zřejmě lepší znalec čestiny, než já - to já vůbec nejsem. Lejnolůz slyším poprve. Jestli jste znalec angličtiny, to nevím - ty sprosté výrazy anglicky zná téměř každý.
  Spíše už když jsme strávili tolik času na takové maličkosti, by z mého pohledu bylo ale lepší, kdybyste tak ještě dokázal - a napsal jsem tohle ve víře, že snad to bude někdo vědět - dokázal mi říci, že Věta: každý má svou pravdu je nesmysl, protože pravda je něco co je nejblíže té skutečné pravdě. A to po sdělení: Očkování je škodlivé a nebezpečné a na druhé straně stojícího sdělení: myslím si, že nemáte pravdu a mimochodem každý má svou pravdu, tak já se na kovid nechám naočkovat. Chtěl jsem jenom říci, že v případě obou těchto sdělení pravda stojí tam kde je pravda ale rozhodně ne u toho člověka, který říká tu druhou větu. Chtěl jsem, abych to ještě dále osvětlil se zeptat jestli náhodou nevíte kdo s autoritou řekl, že ta první věta /pravda je jen jedna/ je to pravé růžové, kdežto ta věta relativizující pravdu/ je blud.
  Nemusím Vám asi říkat, že ta druhá, pravdu relativizující větu, velmi propaguje dnešní kapitalistická propaganda /to je to, co pořad melou sdělovací prostředky, čteme to v knihách americké provenience atd./ z důvodu zasevání chaosu. V chaosu se totiž lépe vládne. Chaos tak mimochodem má blíže k smrti. Život je řád, tedy pořádek, discipliná, uctivání tradice - tak jako třeba v Čině/. Ta Čina - je v tom případě spojena s tou tradici a zbytečně se v tom nepitvejte.
  A k tomu Ransdorfovi - viz Vy 15:40: když ty jazyky ovladal pasivně, proč ne. Nic zvláštního není, pokud žijete na Ostravsku: znalost /ale jaká?ú, čestiny, polštiny, slovenčiny, ruštiny, možná uměl srbskochorvatštinu - tu se člověk naučí rychle, to máte 5 jazyků a dále ze západních jazyků možná uměl anglicky, nemecky, francouzsky, španělsky. /cizí jazyk stálo v jedné knížce pro samouky se naučíte za 5 měsícu s vynaložením 3-5 hodin denně/. Tak to máte 9 jazyků, plus italština a portugalština, to by bylo 11 a on se naučil ještě nějaké dva. Pokud vím to byl svobodný mládenec, tak měl spoustu času.

  OdpovědětVymazat
 27. mily jane 18:55 na bezpredmetne diskuze nemam cas ani mozkovou kapacitu! pokud se jedna o definici Pravdy tak jen dodam ze jedine ta Vitezi jak nam hlasivaval vasek lahvac! pokud se jedna o me znalosti cestiny tak nejsou spatne tak bych se klasifikoval i v jinych jazycich vcetne "inglish"!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tušil jsem, že mi na to neodpovíte a napsal jsem to jestli by náhodou to někdo nevěděl. Má žena má takovou přítelkyni, která vždy má opačné mínění než já, což mě dosti rozčiluje, protože jsem netolerantní člověk ale v dané věci si myslím, že má recht já, který tvrdím - existuje jen jedna pravda, to jest také jedno správné jednání /no s tím jednáním to už není tak jednoduché, co je správné/. Výchozí úvaha: 10 lidí řeší problém, situace stejná jako v třídach škol - od těch prvních ročníku. Správné řešení naleza z 10 lidí - obvykle - jeden nebo dva. Mnohost pravd proto neexistuje. Ale kapitalisté zajisté našli takového filosofa, který dokazuje něco jiného, stejně jak předpokládám u toho nesmyslu LGTB - zase bude nějaký blb, který argumentuje, že to je objev lidstva.
   Když už se tak chlubíte těmi jazyky, tak by mě zajímala francouzština a španělština - k oběma jsem trochu přičichl. Zajimá mně pojmenování inkriminovaného orgánu v těchto jazycích. Díky za kultivovanou odpověď - to myslím tu z 19,35. Mějte se.

   Vymazat
  2. @jan nevidim nic chlubiveho na mem konstatovani o slusne znalosti jazyku?! v 19:45 zadne inkrinovane organy nejmenuje ale mohu zminit kriminalni organy! bohuzel nikoliv ve vami pozadovanych jazycich
   pokud se jedna o otazku pravdy tak tech muze byt mnoho ale FAKT je jen jeden! priklad#1 atentat na JFK.
   pravd je nekolik fakt je jen jeden a to ze kennedy je mrtrv!
   ano muj kamarad take hlasi ze v demokraciji mas pravdu na nazor dodava vsak "ale je to jak rikam ja"
   tak tak to je s tou pravdou a jeste k tomu tu Havluvu lasku a je to!
   merry christmas!!!

   Vymazat
 28. Vy jste mi nerozuměl, ale myslím, že to bude pro Vás ztráta času, zkoušet, chraň Bůh jsem Vás nechtěl. Já zprvu vždy lidem věřím, kdosi mi řekl, že jsem naivní, že všemu uvěřím. Inkriminovaný - tim jsem myslel ten zmíněný, to jest ten phallus - francouzsky a španělsky. Jinak malá oprava - polsky spisovně to je kutas, nespisovně ale daleko populárněji stejně jako na Ostravsku, jiné označení než jste uvedl. Jinak mezi polskou mládeží se rozšířil ještě pro Vaši informací velmi často používáný výraz "zajebisty" a velmi populární jsou odvozeníny rovněž nespisovného slova "pierdolic", např. "spierdalaj" to je totéž co anglické "fuck of" anebo jemně česky řečeno - "padej". Jinak polská mladež stejně jak ta česká holduje v použivání sprostých výrazů - to nebylo za našeho mládí /pokud bylo tak v míře daleko menší a nebylo to u děvčat vůbec. Teď u nás zdánlivě jemnocitná mladá dáma, studentka říká - "tak jsem se nasrala". Teď ale nevím jestli toto je pouze ostravská specialita /myslím tím Severní Moravu/ - zřejmě nikoliv. Tak se opět mějte, nemusíte již reagovat. Přeji také veselé vánoce. Pro mně by ty vánoce možná byly veselé pouze tam kde by nebyla televize a počítač. Na televizi se ale člověk musí nechtěně podívat, když vstoupí do kuchyně, kde žená vaří, žehlí apod a vidí, jaké hrůzy ta Gatesova parta a jejich přisluhovačů /to jest také v podobě našeho státu/ na nás šikuje.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jane: ano kutas je spravne i polsky zajebisty (super)znam jiz mnoho let
   pak je tu fuck off falosove jsou z rectiny takze jak to maji ve F ci Es
   nevim! no a vyrok mlade damy je neni typicky ostravsky vyraz! cao

   Vymazat
 29. Doplnění Můj poslední komentář z 12:57 - viz výše - je odpovědí na komentář "dobráka" ve 12,29.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.