Reklama

středa 23. prosince 2020

Evropská unie je podvod od samého počátku. Okamura přináší děsivá fakta o bruselských mocipánech

rozhovor s Tomio Okamurou, předsedou hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)

23. 12. 2020     ParlamentníListy

„Evropská unie je velký podvod hned od samého prvopočátku,“ říká předseda SPD Tomio Okamura. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz vysvětluje, proč zastává na exropskou integraci takto silné názory, a proč podle něj převažují důvody pro odchod z tohoto seskupení.


Některé průzkumy veřejného mínění ukazují, že poměrně dost Čechů je skeptických k Evropské unii. Proč jsou podle vás nespokojeni?

Existuje spousta důvodů. Evropská unie není pouze nedemokratická, je přímo protidemokratická.

Protidemokratická?

Hned vysvětlím. Na úrovni Evropské unie nemůže fungovat demokracie, protože neexistuje evropský „démos“, neexistuje evropský politický národ. Každý národ v Evropě má své vlastní tradice, historii, hodnoty, kulturu a sociální, zdravotní a ekonomický systém. Kolik eurokomisařů lidé vlastně znají? Pravděpodobně znají předsedkyni Komise EU Ursulu von der Leyen. Češi znají Věru Jourovou, protože pochází z naší země. Češi znají pár českých europoslanců. To je ale asi tak všechno. Lidé se nejvíce zajímají o vlastní domácí národní problémy. Národní stát je optimální politická aréna a území pro demokracii. Ale ten, kdo studuje historii, tak ví, že Evropská unie je velký podvod hned od samého prvopočátku.

To je silné tvrzení…

Lze ho doložit. Lidem se tvrdilo, že evropská integrace bude pouze o ekonomické spolupráci, ale ve skutečnosti vidíme, že je založena na politické centralizaci a globalisté a eurokraté chtějí vytvořit evropský superstát řízený elitami. Je to plánovaný podvod a můžeme se o tom dočíst ve skvělé knize Velký podvod – Skryté dějiny evropské integrace, kterou napsali britští autoři Christopher Booker and Richard North.

Rovněž víme, že lidé odmítli Evropskou ústavu, ale ta se vrátila zadními vrátky s tím samým obsahem, ale se změněným názvem jako Lisabonská smlouva. Podstata Evropské ústavy je v Lisabonské smlouvě jednoduše zachována použitím odlišné terminologie, aniž by se změnil právní základ. Francouzi a Nizozemci řekli NE Evropské ústavě, ale byli podvedeni. Irové odmítli Lisabonskou smlouvu, ale byli nuceni znovu volit, dokud nebyla Lisabonská smlouva přijata.

Ale nejde jen o formu, ale i obsah politik Evropské unie. EU se snaží členským státům vnutit kvóty na imigranty. Unie nám chce vnutit věci, které nechceme. Regulace Evropské unie jsou pro ekonomiku pohromou. Zelený úděl je katastrofa a bude stát biliony eur. Eurozóna je naprostý ekonomický nesmysl a je příčinou chudoby států jako Řecko, Španělsko a Itálie. Eurozóna není optimální měnovou zónou. Jedna společná měna nemůže sedět tolika tak rozdílným ekonomickým systémům jednotlivých evropských zemí.

Kritizoval jste diktát Bruselu, který ohrožuje suverenitu členských zemí EU. Můžete popsat některé takové problémy?

V některých studiích se uvádí, že Brusel rozhoduje o 65 až 85 procentech našich zákonů. To není demokracie! To je diktát a tyranie! Nyní v našem národním parlamentu v mnoha případech musíme pouze implementovat směrnice EU. Naše hlasovací síla v institucích EU je kolem dvou procent. Vstupem do EU jsme ztratili téměř celou suverenitu a získali jsme dvě procenta hlasovací síly, kterou můžeme ovlivnit Evropskou unii. To není dobrá dohoda, to není dobrý obchod. Evropská unie kontroluje každou jednotlivou oblast našich životů a chce ještě víc a víc nekontrolované moci. Když teď chceme něco změnit a navrhujeme některé zákony v našem českém parlamentu, vláda často odpovídá, že to nelze provést, neboť to je proti předpisům EU. Chceme získat naši zemi zpět! Čeští občané chtějí znovu sami rozhodovat o své vlastní zemi. Nechceme, aby nám vládli cizinci, byrokraté a evropské velmoci jako Německo a Francie. Nechci, aby mi vládla Angela Merkelová, Emmanuel Macron nebo Ursula von der Leyen. Chceme rozhodovat o naší budoucnosti v českých volbách, v českém parlamentu a v českých referendech.


(celý rozhovor najdete ZDE)

21 komentářů :

 1. "Sjednocená Evropa je klasickým utopistickým projektem, pomníkem marnivosti intelektuálů, programem, jehož nevyhnutelným údělem je krach". Margaret Thatcher.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je tzo ještě horší. Toho blbého nápadu se chopila německá a francouzská pravice (počítám do ní i socialisty a sociální demokraty) a výsledkem je skrytá nadvláda Německa nad zbytkem EU. Mnoho předpisů je v rámci EU vytvořeno a prosazeno jen kvůli německému průmyslu. Proto je zemědělství po celé Evropě bito, to na východě zcela. Proto jsme se stali kolonií a vyrábíme komponenty pro Německo. Co se Hitlerovi nepovedlo s Wehrmachtem, Luftwafe a SS, to se Kholovi a Merkelové podařilo bez jediného vystřelu! Opět na ně makáme jako za Portektorátu.

   Smazat
  2. Opravdu jen antidemokraticka?
   Kdyz to vse vede Nemecko /Macron neni schopen vladnout/,a odtud slysime od padu berlinske zdi,ze take statni narody se musi znicit?
   A kdyz chcete neco sprovodit ze sveta udelate na to komisi? Jako byla znama Warrenova komise,kdy sami clenove neverili co "vysetrila" ?
   Vlastne nevysetrila,ale zamaskovala vse potrebne.
   EU byla pouze uhelna a ocelarska korporacni smlouva.
   Dulezita predevsim pro vznik NATO na prikaz USA.
   Na co je NATO a EU?
   Pouze jako velmi dobre platici ,spolehlivy,povolny zakaznik,vlastne sluha ,kterej vydira a vysava z evropanu triliony aby nesmirne bohatli US zbrojni koncerny.
   Aby se v USA snizila nezamestnanost. ATD.
   Co p. O nerika.
   Ze ozralec Juncker, byl ruskej Jelcin.
   Ze nasledoval Brexit a nikdo v Bruselu neni schopen zmenit smer aby se Brexit neopakoval..
   Daleko horsi je zakon vakua, kdy vedeni se zabva sexem a prkotinami a represi,je posedle Stockholm Sydromem /klaneni se islamu ve Svedsku/i jinde/ pokracuje i pres mrtvoly obcanu a vsechny zlociny a to se siri vsude/ a tak primo provokuje aby nekdo silnejsi,vylez na scenu ?
   Kterou tu komisi vede osoba v kriklavych satech /uniforma pro sexisty/s velkou hlavou a malym telickem bez povedomi o proporcich vlastnich.
   Ktera se vyznacoval a osvedcila predtim zavadenim materskych skolek a jesli a peci o casto otehotnele vojacky..
   Opak Merkel.Ktera se vyznacuje materskou laskou k nepratelum evropskych zen a deti.
   Erdogan,velmi agresivni a prinejmensim nevyrovnany byl zadan aby se ujal vedeni v EU i kdyz Turecko neni Evropa ale rovnou Asie ?
   /3% Evropske pevniny pouze dobyti Constantinopole 1453/. Dobyt a zotrocit zbytek 500 milionu Evropy se ottomanske risi dodnes jeste uplne nezdarilo ale vyviji se slibne..
   Dale p.O s nekonstruktivni kritikou , neprisel s necim lepsim.
   Jakmile neco chcete zbourat a rozvratit co z se deje v celem svete ,meli by jste mit plany na vybudovani od zakladu!!! neceho lepsiho,coz je stara vesta...
   Ale daleko tezsi a slozitejsi nez reci..
   Kazdej je dneska merenej Putinem a obstava Orban a..?
   Nekdo rekl ve Svejkovi ze "kazdej madar muze za to ze je madar" a dneska chce navic zustat madar..
   A co s tim EU komise nadela ?

   Smazat
 2. Tak jako USA založili sionisté,to samé EU,ovládnout všechny státy Evropy.Prakticky ve všech státech,jsou na nejvyšších státních postech sionisté a ti se domluví.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Lukáši, co to píšeš za blbiny. Většina potentátů v EU jsou Árijci, svět chtějí ovládnout nadnárodní korporace převážně se sídlem v USA, daněním v !rájích" a ovládané ˇ6idy jen částečně. S rasou to nemá nic poslečného!

   Smazat
  2. Totální blb, jsi tu jedině ty nicko.

   Smazat
  3. Lukáši a Vendelíne. Správně chazaři a jsou i mezi arabama, včetně královských rodin.

   Smazat
 3. Ve Švejkovi zpívali vojáci.
  Červený šátečku kolem se toč, my jdeme na Rusa nevíme proč...
  Vyždímat a ekonomicky zlikvidovat státy, dostat armády pod velení "komise" a jde se umírat za Chazarskou říši.
  Od dob Napoleona války končí útokem na Rusko. Francouzská revoluce, to byl první Majdan a jede to pořád dokola.
  Že "zeleným" nevadí, když se vozí potraviny po celé Evropě kamiony a přitom by se daly produkovat zde? Elektromobily, řepka, GMO potraviny atd. pravda a láska? To už tady bylo.

  OdpovědětSmazat
 4. Evropa chtěla vybudovat spojené státy evropské snad po vzoru USA a to je pitomost skokem z mrakodrapu na šišku. Kam to vede je fašizace Ukrajiny a zničení plynovodu i ropovodu pro socialistické státy ve prospěch Německa a Nord Streamu atd.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Prašivý, zablešený čokl, jsi tu jedině ty nicko.

   Smazat
 5. G.B.Shaw: „Moudrý napadne článek protiargumenty, hlupák autora článku“.

  OdpovědětSmazat
 6. Ne, nevidím zde nadávky a urážky. Vidím nářek našich nepřátel. A ten se poslouchá hezky !

  OdpovědětSmazat
 7. Největší hnůj, póvl, kolaborant a ještě k tomu krátký, jsi tu jedině ty nicko.

  OdpovědětSmazat
 8. Přesně Hokarec, jeho zoufalství je nejen vidět, ale už i slyšet. Vyje tu jak prašivý koj(k)ot...

  OdpovědětSmazat
 9. https://www.czechfreepress.cz/ekonomika/cesi-jsou-porazenym-narodem-na-clenstvi-v-eu-prodelali-nejvic-rika-jasne-svetoznamy-ekonom.html

  OdpovědětSmazat
 10. Okamura pojmenoval to, co se tu ví již dávno, ale dělá se vše proto, aby se nic nevědělo. EU založená na principu EHS měla význam. Jen se dostali k moci odborníci volení i nevolení nastala Bruselská totalita. Ta tam je spolupráce suverénních zemí. Každý kouká jak druhého oškubat a sebrat mu jakákoliv občanská, ale i rozhodovací práva. Tohle není spolupráce, ale zotročování.

  OdpovědětSmazat

 11. Paul Anthony Taylor, Aleksandra Niedzwiecki, Matthias Ranth a August Kowalczyk:
  NACISTICKÉ KOŘENY "Bruselské EU"
  Co jste už vždycky chtěli vědět o ‘bruselské EU’ - Ale nikdo se neodvážil vám o tom říci!

  OdpovědětSmazat
 12. Pan Okamura má naprostou pravdu a chci Českou zem zpět jak vidím ty slouhy je mě špatně závidím Maďarům a Polákům.

  OdpovědětSmazat
 13. Od převratu v roku 1989 se u nás skloňuje demokracie ve všech pádech a v té souvislosti i o pravdě a lásce jak zvítězí na lží a nenávistí. A stále jasněji se ukazuje, že to všechno jsou iluze, neboť "demokracie" v USA, náš nedostižný vzor se ukázala v tom nejhorším světle a rovněž tak pravda a láska. Demokracie a pravda se ukazuje jako karikatura těchto pojmů a předvádí to ukázkově i situace v EU, kde nevládnou volení zástupci občanů, stejně jako v USA, ale vládne zde ten, komu jde o peníze, moc a vlastní prospěch.

  OdpovědětSmazat
 14. To co Okamura uvádí jsou fakta, jen se o nich nemluví a to stačí. Ale za likvidaci našeho průmyslu a totální zadlužení si můžeme sami. Je to naše hloupost, že jsme závislí na pozlátku a hlavně jsme uvěřili hloupým lidem, kteří nás do této situace dostali, od Klause až po Babiše. Tady už není jednoduché cesty zpět.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.