Reklama

pondělí 21. prosince 2020

Evropský parlament schválil zřízení Rady pro rovnost pohlaví


Ivan David
21. 12. 2020
 

Ve čtvrtek 17. 12. 2020 schválila většina europoslanců návrh na zřízení Rady pro rovnost pohlaví. Známý český karikaturista Václav Veverka pro Vás graficky ztvárnil, jak by asi mohl probíhat začátek prvního zasedání této Rady.

Před zahájením jednání ministři předkládají pověřovací dokumenty. V případě českých ministrů jde o usnesení vlády, kterým je konkrétní ministr zmocněn na Radě zastupovat ČR při jednání o konkrétním problému. Před každým takovým výjezdem vláda příslušnému ministrovi schvaluje i rozsah mandátu – tedy s čím může souhlasit a co má odmítnout.

První co mě napadlo při čtení návrhu na zřízení Rady pro rovnost pohlaví byla otázka, zdali se u ministrů před začátkem jednání bude kontrolovat zda mají „pohlaví rovné“ a zda těm, kteří ho mají zahnuté, bude zakázáno hlasovat? V žertu jsem na to ptal kolegů z frakcí, které návrh předkládaly, ale nedostalo se mi žádné odpovědi.

Ve zdůvodnění požadavku na zřízení této nové Rady se to hemží deklaracemi, jak to pomůže boji proti chudobě a k podpoře zaměstnanosti. Obávám se, že pouze v případě absolventů univerzitních oborů jako „genderová studia“, kteří jsou kromě nevládních neziskových organizací a státní správy nezaměstnatelní.

Rada EU má dnes 10 sekcí v nichž se schází a hlasují příslušní resortní ministři. Konkrétně:
- pro dopravu, telekomunikace a energetiku,
- pro hospodářské a finanční věci,
- pro konkurenceschopnost,
- pro spravedlnost a vnitřní věci,
- pro vzdělávání, mládež kulturu a sport
- pro zahraniční věci,
- pro zaměstnanost, sociální politiku, zdraví a ochranu spotřebitele,
- pro zemědělství a rybolov
- pro životní prostředí
- pro všeobecné záležitosti.

V posledně uvedené zasedají rovněž ministři zahraničí a slouží jako koordinační orgán pro přípravu práce ostatních Rad. Z uvedeného seznamu je vidět, že jedna Rada funguje na úrovni EU pro jednání o záležitostech, které na národní úrovni spadají do působnosti vícero ministerstev. Není s tím žádný problém. Když se jedná o problematice policejní spolupráce nebo dokladů totožnosti zastupuje na Radě členský stát ministr vnitra. Pokud se jedná o právní úpravě vydávání pachatelů k trestnímu stíhání do jiného členského státu EU, zastupují země ministři spravedlnosti.

Zřízení zvláštní Rady pro rovnost pohlaví je zjevně zbytečné. Jde o klasickou ukázku, jak nemá být činnost EU organizována. Na úroveň Unie mají být přenášeny pravomoci pouze pokud se na tom dohodnou členské státy. Nikoli, že je členským státům z Bruselu vnucena povinnost zřídit nový úřad. Zřízení Rady pro rovnost pohlaví pro členské státy znamenaná nutnost zřídit v národních vládách pozici příslušných ministrů. Na Radě stát sice během jednání může ministra zastoupit jeho náměstek. Hlasovat však může pouze ministr, který k tomu dostal od vlády pověření.

Na první pohled to vypadá jako sranda, ale jak říká slezský bard Jarek Nohavica, není to sranda. Jde o několik miliard ročně na úrovni každého členského státu. Kromě sekretářek a auta s řidičem totiž ministr potřebuje nějaké náměstky. Ti mají pod sebou ve svých sekcích ředitele odborů a vedoucí oddělení. A hlavně úředníky. Všichni dohromady pak potřebují pro ministerstvo, v němž úřadují, budovu, počítače, nábytek a spoustu dalšího vybavení. Vše samozřejmě placené z peněz daňových poplatníků. V Bruselu se tomu říká Evropská politika zaměstnanosti.

A co by takové ministerstvo mohlo dělat kromě rozdělování peněz neziskovkám zaměřeným na gender? Co třeba vymýšlet které radnici dát pokutu za to, že má v zastupitelstvu příliš málo nebo příliš mnoho žen. Pokutu za nadměrný počet žen v radě dostalo minulý týden francouzské hlavní město Paříž. Ta opravdu „správná legrace“ ovšem začne až nové ministerstvo začne kontrolovat, jestli je v zastupitelstvech obcí „správně“ zastoupeno všech 67 Bruselem evidovaných pohlaví.

53 komentářů :

 1. Naprosto zbytečná věc pohlaví jsou jen dvě a žádný liberální magor nám tohle nebude vnucovat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. presne no ale to platilo do konce 20stoleti! dnes se ruzne rozeznava neuveritelnych 40-70 ruznych pohlavi! tak se nam ten svet zprzniljdu🤮🤮🤮🤮🤮

   Smazat
  2. dobrak Kdyby jenom 70 ale oni mají nějak 156 pohlaví každá úchylka má pohlaví.

   Smazat
 2. Rakovina, mrtvice, vrozené vady: Irák zažaluje USA kvůli použití ochuzeného uranu

  http://svobodnenoviny.eu/rakovina-mrtvice-vrozene-vady-irak-zazaluje-usa-kvuli-pouziti-ochuzeneho-uranu/

  Obrání schopných ve jménu lempla

  http://svobodnenoviny.eu/obrani-schopnych-ve-jmenu-lempla/

  Tento rok není žádná chřipka?

  http://svobodnenoviny.eu/tento-rok-neni-zadna-chripka/

  OdpovědětSmazat
 3. Já sem chudák nedokonalý, mám jenom jedno pohlaví a už to asi nenapravím!! Teď závidím těm mladým,kteří si mohou zvolit , jakého jsou vlastně pohlaví! Nic proti této svobodě nemám, jenom už si říkám, jsi starý, zaplať Pán Bůh, že se již nemusím těchto debilit zúčastňovat!! Také průvody Prahou všech těch převážně úchylných lidí je báječným obrázkem naší doby!! Je dobře, že dostali homosexuálové svoje práva, ale nic se nemá přehánět, není možné prosazovat "sexuální" politiku, která je ve své podstatě stejně hloupá, jako ta před rokem 1989, kdo nejde s námi, jde proti nám!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:08 lepe bych to nenapsal! a to nejsem az tak stary ze bych nevedel jake pohlavi vlastnim!
   pruvod prague pride a tech LGBT mi sice az tak moc nevadi ti alespon vi co jsou zac! nejhorsi jsou Q-queer to jsou ti co vlastne sami nevi jakeho pohlavi jsou!😃😎😂😉😀

   Smazat
  2. Hodny clovek. Víte ono je to u mužských jednoduché, zepředu muž, zezadu žena. Obtížné to mají ženy, ty se bez operace neobejdou a ostatní mají pohlavní orgány různě po těle. Jsem rád, že už jsem starý a můžu si ještě užívat důchod. Dej přírodo alespoň ještě 10 let.

   Smazat
 4. Tak jsme měli "komunismus", teď máme kovidismus, nastupuje homosexualismus , tak si říkám, proč a kvůli čemu a komu máme pořád blbnout? Nemáme snad každý dost svých starostí? Máme Vánoce, které by měly být opravdu i pro nevěřící , skutečnou pohodou a klidem, kdy se lidé přiblíží s jinými lidmi a uvědomí si svoji "božskou" podstatu / prosím , to není nic s náboženstvím, pouze si dovolím tvrdit, že tady nejsme jenom tak náhodou, ale smysl a účel neznám, jako celého Vesmíru / a pořád se vyskytují lidé, kteří budou narušovat a zlobit!! Někdo blbne za peníze a někdo z přesvědčení!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. mame i nove spolecenske zrizeni a to se zove FEKALISMUS😎😃😎

   Smazat
 5. Je potřeba zřídit ministerstvo pro rovnost pohlaví. Již včerabylo pozdě. Zástupy absolventů humanitárních studií čeká na své uplatnění.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ok ale jak k tomu prijdou ti co nevi jake pohlavi vlastne maji? s kym cim se budou tito "rovnat"?😂😜😎

   Smazat
  2. dobráku, buzeranti je napraví, ty se s tím neserou.

   Smazat
 6. Ať si Evropská unie trhne. Odmítám před černochy klečet či se jim dokonce omlouvat za to, že jsem běloch.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Od doby uklečeného recidivisty a narkomana bylo doposud při nepokojích, vcelku vyprovokovaných BLM, v jeho rodném městě zabito přes pět set lidí, převážně bělochů, kteří jsou více méně zabarikádováni ve svých domovech. Policie nekoná a tamní radní řeší, co s ušetřenými penězi, které byly na provoz policie. Spoře informovala i Prima CCN.

   Smazat
 7. 12:52 znam problematiku black/white perfektne! nesdilim nijakou rasovou nenavist ale i presto si myslim ze kdyz BLM tak i WLM resp. ALM(all lives matter)😂😍😀😎

  OdpovědětSmazat
 8. Tak čtu,že zločinec, český občan , který bovoval na straně separatistů proti Ukrajině, dostal 15 roků kriminál. Výborně naše soudy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Unknowne, přijde čas a vy dostanete ........

   Smazat
  2. Já zase čtu unknowne 15:22, že řada států přijímá na své území velké množství vdov po bojovnících ISIS a jejich děti. Zmíněné státy se tak o ně budou muset komplexně postarat a vytvořit jim příjemné podmínky pro život. Zcela jistě pak tyto posily obohatí občany těchto států ... Ten nešťastník, kterému naše soudy nadělily 15 let, bojoval na straně těch, kteří se vzepřeli režimu, jenž vzniknul nelegálně a k udržení u moci používal násilí a neštítil se ani vražd a upalování lidí...

   Smazat
  3. V protektorátu vždycky hrdiny soudili a honili a kolaboranti k tomu tleskali.

   Smazat
  4. Výstižně řečeno, pane Dvořáku.

   Smazat
 9. No, tak soudruzi, kteří neustále bojujete proti dnešnímu zřízení.
  Dnes jsem byl ve velkém nakupovat na vánoce a byl jsem "" zhrozen. "" Tak třeba zelenina, ovoce, JAHODY, několik druhů paprik,rajčat,okurky, salát,pomelo, banány, mandarinka, ,hroz.vino,,maso vepřové,plec, kotleta,kýta, vše za 90 Kč , Uź se jděte konečně vycpat s tím vaším socikem. Co bylo za vás, seschlé jablka, trochu brambor mandarinka kilo má příděl. Díky pane Havle za krásnou dnešní dobu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Unknowne už jsem Vám psal aby jste se podíval na Žijeme v totálním bezvědomí, aby jste pochopil co budete žrát za sračky plné jedů. Ty Vaši potomci se důchodu nedočkají, hlavně že se teď Vy nažerete těch sraček.

   Smazat
  2. A když jsems probudil, měl jsem ruku v nočníku. Z obrazu na mě shlížel velký imám pravdy a lásky. Musíš ale sám uznat, přemřelo, že ten tvůj smysl pro humor málokdo chápe.

   Smazat
 10. To asi nepůjde. Charta práv a svobod OSN, jakož i Ústavy evropských a řady dalších zemí vyžadují ROVNÝ PŘÍSTUP a nikoliv ROVNOST POHLAVÍ (náboženství, etnického nebo rasového původu, sexuální orientace...). Tedy posuzování z jakéhokoliv důvodu (přístup ke vzdělání, zdravotní péči, státním funkcím, pracovní, příležitostem...) každého člověka je možné pouze podle jeho schopností BEZ OHLEDU NA POHLAVÍ (náboženství, etnického nebo rasového původu, sexuální orientace...). A tito aktivisté jdou přímo proti znění i duchu těchto dokumentů. Navíc nařízení Evropské komise a Evropského parlamentu č. 679/2016 známé pod zkratkou GDPR výslovně zakazuje tyto a jim podobné informace byť jen zjišťovat, tedy i ptát se na ně. natož pak ukládat a brát je v úvahu. Pokuty jsou mastné. Doslova je uvedeno, že mají být trestající a odrazující, min. 20 000 000 až 40 000 000 EURO. Takže jak chce kdokoliv dělat nějakou paritu, když neví kdo je muž a kdo žena a zeptat se nesmějí? Ale jsou tu další okolnosti neméně závažné, ne-li alarmující! Podle genderových studií (a máme na to řadu "vědeckých" pracovišť, i kateder VŠ včetně staroslavné Univerzity Karlovy), kde tvrdí, že pohlaví je daleko více. Takže nejen muž a žena, ale LGBTI (ta zkratka se neustále prodlužuje, takže už utrácím přehled). A prý dalších až 100!. Co tito? Ti jsou vosk? Jejich práva bude hájit kdo? Oni taky chtějí a mají svaté právo na zastoupení. A paritní!. A co je nejhorší? Podle těchto vědců je pohlaví sociální konstrukt a tak si ho volí každý sám a může ho kdykoliv změnit. Stačí zajít na úřad. Co když nějaký podlý muž (může to udělat kdokoliv, ale asi nejčastěji heterosexuální muž bílé rasy. To jsou lumpové už z podstaty) se kvůli mrzkému mamonu a touze po postu prohlásí za ženu a pak si pohlaví na úřadě zase změní zátky? Kdo bude kontrolovat aktuální stav parity zastoupení? kdo bude kontrolovat toho kontrolora? nemají to tito pečovatelé o naši spásu jednoduché.

  OdpovědětSmazat
 11. "Již více než 1700 let Židé plačí nad svým smutným osudem tím, že byli vyhnáni ze své vlasti, jak říkají Palestina." Ale pánové, dalo by jim to svět za poplatek jednoduché, okamžitě by našli nějaký důvod, proč se nevrátili. Proč? Protože jsou upíři a upíři nežijí na upírech. Nemohou žít jen mezi sebou. Musí se živit křesťany a jinými lidmi, kteří nejsou jejich rasy. “
  Ben Franklin, 1789. Tajné společnosti ovládají Židé, aby dosáhli židovského kontrolovaného nového světového řádu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:13 velmi spravne placou a placou a furt jim nekdo krivdi hlavne ze sami krivdi jinym! a jen hrabou a hrabou a hrabou😎😂💰💰💰

   Smazat
 12. PRYČ ZE SVATÉ ŘÍŠE EVROPSKÉ NÁRODA NĚMECKÉHO !!!
  A čím dříve, tím lépe.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16/15
   Milánku a kam máš namířeno, napiš, tuším, tam já s tebou určitě nepůjdu.
   Jen s dnešním NĚMCEM můžeme my, jako malí, přežít další stovky roků. Určitě lepší jak chudé, zaostalé Rusko.

   Smazat
  2. Unknowne Vy jím vylizujete konečník, Vás si ponechají, takových moc není.

   Smazat
  3. Proč se ten hlupák přemáhá a píše latinkou. Vždyť k srdci bližší je mu švabach.

   Smazat
 13. Verím, že konečne budú môcť aj muži otehotnieť, rodiť a kojiť deti.
  V Šrasburgu v tejto súvislosti treba žalovať Boha za porušenie ľudských práv pri stvorení človeka.

  OdpovědětSmazat
 14. Jen totalni hlupák odsuzuje člověka, který není ve svém světě mužem,ale ženou.. Nebo naopak Podobně tak jako vy, kteří odsuzujete tyhle lidi, chcete aby byli zabijeni tak jako před mnoha lety
  Vy jste spodina této společnosti.
  Nejsem 4%, ale nemám nic proti těmto lidem, pokud mně neobtěžuji.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nikde jsem zde neviděl příspěvek, který by tyto lidi odsuzoval, tím méně vyzýval k jejich likvidaci. Jen příspěvky, které se pozastavují a jsou proti jakékoliv diskriminaci či protěžování kohokoliv ve jménu pohlaví ať již reálnému nebo vymyšlenému. A to je plně v souladu s našimi zákony a demokratickými principy. A pak jsou tady vaše příspěvky, které - jako vždy nemají s tématem nic společného, jen urážejí ostatní plivou na Rusko.

   Smazat
  2. Unknowne Vy vole, oni Vám chtějí vládnout a ostatní je jím u prdele.

   Smazat
 15. když blbec dostane moc, vymyslí komise a razítka.... Parkinson to věděl-....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podepisuji. LSDGti se v Pruselu rejpou nudou v nose při tom svém vládnutí a vymejsli blbiny za naše peníze i na vánoce. Unknown16.47 neumí česky, ale určitě se učí němčinu, aby tedy přežil ty stovky roků.

   Smazat
 16. Rusové zlikvidovali podvraťácké zmrdy financované Člověkem v tísni!

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020122112952878-v-rusku-oznacili-ceskou-neziskovku-za-nezadouci-organizaci-na-jejim-vzniku-se-podilel-clovek-v/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Unknowne. Nějaké sankce budou. To je jisté. Ale asi nějaké aby se neřeklo. Protože Severní proud II. se staví, Ford ani VW nezbourali svoje továrny na auta a motory v Rusku, Siemensovy turbíny dále vyrábějí elektřinu na Krymu, Američani dále kupují ruské motory do svých kosmických raket, dále kupují ruský LNG plyn, Evropa také jede na ruskou energii a nechystá se odpojit. Naopak, Turecký proud bude protažen až do Maďarska. Právě uvedli, že britsko - švédský farmaceutický koncern Asttra Zeneca podepsal s Rusy kontrakt na společný vývoj vakcíny proti koronaviru. Pár oligarchů si myslelo, že si na růstu cen potravin namastí kapsu i na Rusech, ale vydrželo jim to dva dny. Bylo jim jemně naznačeno, že to není dobrý nápad a oni zlevnili nejen to co zdražili, ale ještě celou řadu dalších potravin. Stačilo, aby se v obchodech ukázali kontroloři s pracovníky Generální prokuratury a mluvčí řetězců s přetahovali o mikrofony, jak hlásili zlevnění. A zase si dejte pozor na slovník. Mezi zdejšími diskutéry se vaše výrazy nepoužívají. A to tu Putina všichni nechválíme.

   Smazat
  2. Odstehovat onoho pablba mezi negry -buzeranty at si taky trochu uzije nezli bude pozirat ty papriky co si nakoupil .Blb Havloid -neda pokoj provokater a neznalek reality.Mozna i kurburt cili faggot

   Smazat
 17. A je to !! Už se nebude nikdo vytahovat, že ho má delšího. Nastává ROVNOST pohlaví !!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rovnost pohlaví mezi obratlovci nikdy neexistovala a ani existovat nemůže. Kdyby to tak mělo být, příroda by nás stvořila jako hermafrodity. Samice a samci mají každý své místo a svoje úlohy při plnění nejvyššího zákona přírody: zákona zachování rodu. Jeden druhého doplňují, jeden druhého nemohou nahradit a samostatně nejsou schopni jako druh přežít. Žena není schopna zplodit potomka, stejně tak jako muž není schopen nosit plod a porodit. Máme jinak uzpůsobená těla i psychiku. Zatímco žena pečovala o malé potomky, nemohla lovit a podílet se na zajištění skupiny. To byl úkol mužů. A tak je tomu dodnes. Jen v jiné podobě. Ne tak syrové a jednoznačné. Ale ještě ve 20. letech minulého století jsou doloženy případy mezi Inuity (Eskymáky), když muž zahynul při lovu, příbuzní jeho děti zabili. Ne proto, že by byli krutí. Společnost neměla žádné přebytky. Neměl by je kdo živit a umřely by hlady. Ale to se učí na medicíně, přírodovědeckých fakultách, kulturní antropologii, archeoantropologii a podobných vědách. Snahy o udělání rovnítka mezi mužem a ženou je pokus o sociální inženýrství a nemůže vyjít. Rovnost BEZ OHLEDU na pohlaví. To ano a i to podmíněně. Dítě potřebuje matku a otce. OBA! Pokusy už tu byly. A nedopadly nejlépe. Třeba projekt Lebensborn. I děti z dětských domovů, kde je jim věnována maximálně možná péče jsou jiné, než ty z rodin. Jako jsou jiné ty z neúplných rodin, nebo rozvrácených rodin. Psychologové, psychiatři i kriminalisté vám mohou poskytnout bohatý materiál. Zde je vino válka, neštěstí v rodině jako nemoc nebo dopravní nehoda nebo selhání konkrétních osob. Ale to co představují tzv. "genderoví vědci" je cílená snaha o systémové poškození či zničení lidské společnosti. Zločin proti lidskosti na úrovní pokusů Josefa Mengeleho nebo projektu Lebensbornu. Stejně nebezpečná jako nacistické rasové studie. také se vydávaly za vědu a studovaly se na vysokých školách. Jo a s tím pindíkem: někdo ho má opravdu většího. S tím nic nenaděláte. Ale je pravděpodobné, že jiný ho má zase menšího. Tak nezoufejte.

   Smazat
 18. Ještě čeká velení EU mnoho práce, měli by se inspirovat u Járy Zimermana.

  OdpovědětSmazat
 19. Unknown21. prosince 2020 17:37
  17/20
  Máš pravdu, ruský ZMRD neznalý demokracie, likvidujeme vše co jen ukáže kde je svoboda názoru. Tahle Putinova parta zmrdu na tohle doplatí,zase sankce a zase sankce. Rusák už dnes má problémy s drahotou potravin v obchodech, kurz rublu velice rychle klesá, výborná zpráva, ten vypelichaný medvěd velice brzy chcípne. Zase.Dobra zpráva.
  ==========================================================
  Už jsem ti říkal, žlučovitý, najatý provokatére, že ty tvoje primitivná rusofobní výlevy jsou na uplatnění zákona o Předsudečné nenávisti. To jen pro připomínku jak to je tady v té havlodidní "demokracii" se svobodou názoru, přemřelo.

  OdpovědětSmazat
 20. Vesmír a vše funguje jedině duálně: světlo-tma, teplo-zima,plus-mínus a MUŽ-ŽENA ! Vše ostatní smyšlené úchylky genderové mohou být pouze tolerovány. Jinak nemohou být preferovány, neboť jsou NEŽIVOTASCHOPNÉ !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  2. Neuvedl jste zrovna dobrý příklad. Jestli to nebude tím, že motáte dohromady dva obory. Fyziku a biologii. Vámi zmíněná tma a světlo mají přechod(neutrální vrstvu). Stejné je to s teplem i plusem. Takže žádná vesmírná dualita, ale přechodové vrstvy, nebo děje či jak by se to ještě dalo nazvat. Pro lepší pochopení. Světlo, stmívání, tma. Tma rozbřesk, světlo. Plus nula mínus. Atd. prostě neexistují ostré přechody. Vždy je mezi nimi nějaká vrstva.

   Smazat
  3. 19:11
   Je vidět,že o vesmíru toho moc nevíte. Řady hvězd, černých děr, pulsary,se velice rády spojují do jednoho celku, vždy tato událost má obrovský vliv na okolní vesmír a vzniknuvší objekty jsou velmi životaschopné, někdy až moc.
   Tohle platí jak pro dva muže, tak pro dvě ženy.

   Smazat
  4. Unknown21. prosince 2020 20:26
   Máte pravdu. o vesmíru toho moc nevím, ale vím o čem jsem psal a snad to pochopili i ostatní. Tedy až na vás. Jinak svou úvahou, černými dírami, pulsary atd. jste mne nepřekvapil. Zapomněl jste ještě na trpaslíky :-). Pokud se chcete bavit o vesmíru, můžeme se bavit o možném životě ve vesmíru, ale nikoliv o pohlaví života ve vesmíru. Až objevíte planetu Zemi, dejte mi vědět.

   Smazat
  5. Pane unknowne 20:26 můžete mi objasnit, jak moc jsou životaschopné páry dvou mužů nebo dvou žen? Pár žena + muž je jasný. Může žít dále ve svých dětech. Ale jak to vidíte u těch homosexuálů? I Kdyby dítě chtěli adoptovat nebo si je přes svůj odpor chtěli pořídit, nutně k tomu potřebují to druhé pohlaví. V obou případech funguje zákon zachování druhu. Heterosexuálové i po svém konci pokračují, homosexuálové smrtí končí. Homosexuálové všech ražení (L+G+B+T+I+....až prý 100 a více) se snaží stvořit jakési biologické perpetuum mobile. Přírodní zákony nelze ignorovat ani obejít. Nejen v biologii.

   Smazat
 21. Tato holota vladne svetu a tento kaspar je jejich slouha
  http://www.lifenews.sk/content/viceprezident-usa-%E2%80%9E%C5%BEidia-v-amerike-pomohli-man%C5%BEelstv%C3%A1m-homosexu%C3%A1lov%E2%80%9C

  OdpovědětSmazat
 22. To, co je EU (Bruselem) prosazováno nebude mít dlouhého trvání. Způsob, jakým je vše financováno, rozhodováno, protlačováno atd. už samo o sobě ukazuje, že tu nejde o mocnou Evropskou unii, ale o nástroj určitých zemí jak získat kontrolu nad ostatními zeměmi a zajistit si neotřesitelnou ekonomickou i politickou pozici. Něco takového jako byla Římská či kterákoliv jiná říše. To, co se děje, nejsou náhody a nesmysly. Jsou to jasně sledované cíle, které mají sloužit k prosazení dalších cílů. Je evidentní, že k provozování další sekce budou třeba finance. Kde je vzít, když nic nevytvářím? V podstatě slabší země samy sobě financují svůj zánik a s potleskem financují své zotročení. Ženeme se za fatou morgana a to jen proto, abychom jednoho dne byli postaveni před tvrdou realitu, kterou si dnes mnozí neuvědomují.

  OdpovědětSmazat
 23. Proč musí náš národ poslouchat nějaké bruselské eunuchy !

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.