Reklama

pátek 18. prosince 2020

Falšování prezidentských voleb přístroji Dominion prokázáno u soudu ve státě Michigan

 

Ivan David
18. 12. 2020

Po měsíci a půl procedurálních sporů o tom, jestli je možné u soudu prověřovat volební podvody, došlo včera k zásadnímu průlomu u soudu ve státě Michigan. Počátkem prosince nařídil soudce 13. obvodního soudu Kevin Elsenheimer (obrázek) forenzní prověrku sčítacích stojů firmy Dominion. Soudní znalec v oboru informačních technologií Russell Ramsland Jr., kterému soud prověření volebních přístrojů uložil, před několika dny odevzdal posudek, v němž prokázal, že sčítací přístroje použité při volbách sloužily k přeměně hlasů odevzdaných voliči pro úřadujícího prezidenta Donalda Trumpa na hlasy započítané sčítacím systémem pro kandidáta „Demokratické“ strany Joe Bidena.

Včera uplynula lhůta pro vyjádření k tomuto důkazu, kterou soudce vyměřil michiganskému volebnímu úřadu. Odpoledne proto zrušil soudní plombu, která během této lhůty dočasně znemožňovala zveřejnění informace o prokázání volebních podvodů. Ze zprávy o forenzním vyšetření sčítacích strojů včera citovala síť amerických lokálních novin The Epoch Times. V článku, který popisuje peripetie, které vedly k tomu, že před soudem byly konečně prokázány masivní podvody, uvádí i závěry znaleckého posudku, které jsou pro firmu dodávající sčítací stroj zdrcující.

„Volební systém Dominionu je záměrně a účelně navržen s vrozenými chybami, aby vytvořil systémové podvody a ovlivňoval volební výsledky. Systém záměrně generuje enormně vysoký počet chyb při hlasování. Elektronické hlasovací lístky jsou poté předány k posouzení. Úmyslné chyby vedou k hromadnému posouzení hlasovacích lístků bez dohledu, průhlednosti a auditu. To vede k volebnímu podvodu.“, konstatuje počítačový expert ve svém posudku pro soud. V závěru zprávy na odpovídá na otázku položenou soudem ohledně integrity voleb hodnocením podle nějž „výsledky okresu Antrim neměly být certifikovány.“

Po zrušení soudního zákazu nahlížet do znaleckého posudku soudní znalec odpověděl na otázky Epoch Times. Z jejich článku i dovolím citovat vysvětlení, které znalec poskytl k posudku, který je z větší části o technickém popisu problémů. „Na základě našeho vyšetřování studie jsme dospěli k závěru, že volební systém Dominion by se neměl v Michiganu používat.“, řekl soudní znalec Russell Ramsland Jr., který je spoluzakladatel v USA známé firmy zabývající se bezpečností IT systémů Allied Security Operations Group.

Podobné forenzní prozkoumání volebních přístrojů Dominion nařídily i soudy ve státě Arizona a Georgia. Znalecké ústavy na nich ještě pracují. Podle soudního příkazu by měly předat posudky do konce letošního roku. Ve státech Pensylvania a Wisconsin tým Trumpových právníků usiluje o to, aby tamní soudy rovněž nařídily znalecký přezkum volebních přístrojů. Zatím však čelí právním obstrukcím státní zprávy, která se snaží znemožnit nezávislé prověření funkce volebních strojů.

Zveřejnění výsledků forenzního přezkumu volebních strojů přivítal úřadující prezident Donald Trump. „Hlasovací stroje Dominion jsou katastrofou po celé zemi. Změnily výsledky voleb. Tyto falešné výsledky jsou nyní již neudržitelné.“, prohlásil Trump. V důsledku prokázaných podvodů podle něj nakonec dojde k tomu, že soudy budou muset volební výsledky prohlásit za neplatné. O tom, kdo bude po 20. 1. 2021 úřadovat v Oválné pracovně Bílého domu, tedy s velkou pravděpodobností bude rozhodovat Kongres USA.

31 komentářů :

 1. No a je to tady.
  Já to říkal.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tady to je na videu, jak to funguje. Prostě ty lístky, co stroj vyhodnotí jako vadné, může volební komisař podle vlastní libosti upravit jak chce, včetně překlopení hlasu.

   https://aeronet.cz/news/video-volebni-komisarka-v-georgii-predvedla-falsovani-prepisovani-mazani-a-duplikovani-hlasu-a-volebnich-listku-v-tabulacnim-softwaru-firmy-dominion-voting-systems-a-zastupcum-vysetrovaci-komise/

   Vymazat
  2. Problém je, že nejvyšší soud už v podstatě rozhodl. A navíc, republikánští senátoři vlastnímu kandidátovi nyní mydlí schody. Tak že znovu jmenování Trumpa už se přesunulo do sféry snů a fantazie.
   Já nemám žádný osobní zájem na zvolení jednoho, nebo druhého. Ale vadí mi způsob, jakým se Biden dostane do Bílého domu. My jsme si čtyřicet let brali mustr na východě. A nyní si třicet let bereme za vzor západ. Pokud se tam stanou volební podvody normou, než se nadějeme, budeme je mít i u nás. Už jenom nepředstírané nadšení Pekarové Adamové, nad korespondenční formou volby u mne vyvolalo skutečné mrazení. A to, že by jsme eventuálně používali jiný softwer od jiné firmy je věru slabou útěchou.

   Vymazat
  3. Na samém začátku, kdy se Trump dovolával vyšetřování a rozhodnutí soudů, jsem vyslovil pochybnosti. Pokud mají naše soudy být kopií těch západních, potažmo amerických, budou ovládány stejnou sortou lidí, kteří řídí politiky. Tak že nebylo složité odhadnout verdikt.
   U nás už dávno neplatí rovnost před zákonem. Pokud se budete soudit, dejme tomu, se sousedem o metr pozemku , a ani jedna ze stran nevládne miliardami, a tudíž mocí, můžete ještě doufat v nestranný rozsudek. Jakmile jedna ze stran ale vládne penězi a mocí, půjde chudák do předem prohraného boje. Za komunistů, dejme tomu v padesátých letech minulého století, se asi těžko dalo očekávat, že bude komunistický soudce hájit nedotknutelnost soukromého majetku. A stejně dnes se dá jenom těžko očekávat, že půjde justice proti zájmům vládnoucí věrchušky.

   Vymazat
  4. Možná nesleduju soudní vyšetřování volebního podvodu dost pozorně, ale mám zato, že Nejvyšší soud se žalobami ještě nezabýval. Napadení voleb Texasem odmítl projednávat pro 'nedostatečnou zainteresovanost' žalobce a prezidentova prakticky totožná žaloba (Trump smí z ústavy též podat žalobu ihned k nejvyšší soudní instanci) prostě k soudu došla a soud se jí bude muset zabývat. Hodně humbuku bylo právě kvůli zamítnutí žaloby státu Texas, ke kterému se potom přidaly jiné státy, kongresmani i Trump. V tom je však rozdíl!

   Vymazat
  5. 0,25
   A nebo jsem podlehl já euforii vyvolávané našich dobroserů. Denně zaregistruji alespoň jednu zprávu o skládání vlády "nově zvoleného prezidenta Bidena".
   Buď jsou všichni úplní idioti, nebo vědí mnohem víc, než my. Nabízí se právě to, že už znají konečný verdikt soudu, resp. jméno finálního uchazeče o Bílý dům. Já chápu, že Trumpa spoustu novinářů nemusela. Ale pokud by Trump nakonec uspěl, celá škála médií, CNN počínaje a naší ČT konče, by se posunula na úroveň pavlačových drben. Potom už by jim přestala věřit i ta marginální skupina, která jim ještě věří. A když lidi ničemu nevěří, přestávají poslouchat. A to si zkrátka nedovedu představit.

   Vymazat
 2. Podvádějí celou svoji historii, takže nic nového. Jde o to kdo má tu sílu to nejenom prokázat ale i vyřešit. V podstatě vládne celým světem strach. Paraziti jsou nebezpeční, protože mají přirozenou schopnost se rychle množit. Kolik lidí je různým způsobem v pasti zvrhlých parazitů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Praděda.
   Dříve to bylo komplikované,zdlouhavé,tak se to tak nedařilo,jako teď pomocí sčítacích přístrojů-počítačů.
   Už se někde psalo o možnostech takových přístrojů,co dokáží za sekundu,několik tisíc operací.
   Jenže,Trump nemá jen v USA dost nepřátel,ale i dost po světě,třeba EU,ti všichni dělali všechno proto,aby vyhrál Biden.

   Vymazat
 3. Ještě si zde v diskuzi sice musíme počkat na vyjádření znalce Pepa-Unknown, ale i tak to už neudržitelně smrdí, a to tak silně, že Lukašenkco se musí nad tím smát až se za břicho popadá. Být jím, tak už jenom z plezíru uvalím na USA sankce za zfalšování voleb.

  OdpovědětVymazat
 4. Otázka zní: Založí USA svou další existenci na volebních podvodech, které odmítala a odmítá spousta soudů řešit, nebo si zvolí cestu spravedlnosti a připustí, že i v kolébce demokracie je možné podvádět, ale nikoliv beztrestně. USA mají před sebou velmi nelehké rozhodnutí. Jak z hlediska bezpečnosti, tak z hlediska práva a spravedlnosti. Domnívám se, že rozhodnutí bude mít značný vliv na to, jak se občané různých zemí budou na USA koukat a v případě jakéhokoliv komentáře k regulérnosti voleb v jiné zemi jim jejich nynější postoj k vlastním volbám bude připomenut s poukázáním na to co samy předvedly. V každém případě je jen na oprávněných institucích USA jaký bude další vývoj v USA. Zda bude založen na právu a svobodě, nebo na lži a podvodu. Ostatně i u nás se strany dopouštějí volebních podvodů a nikdo to neřeší. Stává se z toho tradice. Na mysli mám ty strany, které neprošly volbami a seděly, nebo sedí v parlamentu, čímž se ne jen zviditelňují a požívají stejné výhody jako strany, které volbami prošly, ale dokonce rozhodují o nás všech i o naši zemi. Na co jsou pak volby, když stačí získat mandát a pak založit stranu, která se pohodlně usadí usadí v parlamentu i bez voleb???

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V jaké kolébce demokracie?

   Vymazat
  2. Tolis18. prosince 2020 14:06

   Kolébkou demokracie jsou všeobecně nazývány Spojené státy americké. Nepátral jsem, zda to tak skutečně je, ale převzal jsem všeobecnou teorii o tom, že USA jsou jakýmsi průkopníkem demokracie v novodobých dějinách. Vím, že o demokracii se dá mluvit již v dobách Římské říše, ale v tomhle případě jde o novodobé průkopníky demokracie. Nikoliv ty předešlé.

   Vymazat
  3. Víte jak to je? USA jsou kolébkou demokracie asi tolik, jako je Rusko Říší zla. Prostě pustá propaganda. Je zajímavé, že v té kolébce měli až do roku 1865 uzákoněné otroctví. Demokracie jak vyšitá! To u nás zrušil Josef II. nevolnictví v roce 1781.

   Vymazat
  4. Netuším, zda máte pravdu, nebo ne. Jen bych chtěl podotknout, že demokracií je spousta typů. Tzn., že i v zemi, kde panuje otrokářství, může existovat demokratické řízení. Jde tady o to, jak je země řízena. Dohodou mezi jednotlivými vůdci, nebo kompromisy. Tady vůbec nejde o obyvatelstvo, otroky apod., ale o způsob jak se rozdělí vliv a vláda jednotlivých vůdců nad územím a tím pádem i nad obyvatelstvem. Z dnešního hlediska vidíme vše na základě lidských práv, stejných příležitostí a podobně. Zkuste porovnat pro představu naši demokracii po roce 1989. Přesto, že se tu dějí autoritářská rozhodnutí, která se skrývají za slovíčka dobrovolnost, humanita a spoustu dalších, máme demokracii.

   Vymazat
  5. Američani si demokracii vykládají dost podivně. Indiáni a černoši by mohli vyprávět!
   Nikdy nepochopím, jak se USA mohlo podařit přesvědčit většinu světa, po tom co napáchaly, že oni jsou pojistkou světového míru a demokracie.
   Nebo možná právě proto, že ví co jsou USA zač, tak se rozhodli s nimi "kamarádit".
   Kdo chce z vlky býti, musí z vlky výti.

   Vymazat
 5. USA po těchto volbách nemají absolutně žádné morální právo hodnotit stav demokracie v jakékoliv zemi. Staly se darebáckým státem, který zatím může pouze zneužívat svou vojenskou sílu. Začal jejich odchod z výsluní...

  OdpovědětVymazat
 6. Já myslím, že než se to vyřeší, tak by tam mohli dosadit majitele sčítacích strojů Soroše, protože Soroš, to je přeci pojistka demokracie! To je přeci velkej táta všech demokratů a tý otevřený společnosti. Ten organizuje krvavé převraty po celém světě jenom proto, aby byli všichni šťastní, mohli zahodit tu svojí hnusnou kulturu a mohli konečně uskutečnit sny svých předků, aby jejich země zplundrovaly miliony černochů a muslimů a mohli žít konečně ve sluníčkovým světě podle vzoru Soroše!

  OdpovědětVymazat
 7. Pokud jste někdy poslouchali trumpův slavný projev na Floridě během voleb 2016 řekl, „naším hnutím je VYMĚNIT zkorumpovaný a rozbitý systém a vrátit moc zpět vám, americkému lidu.“ Tady nejde o opravu hlasovacích zařízení a uvedení trumpa zpět do úřadu. Tady jde o to všechno vyčistit a začít znovu. Zastav se a zamysli se nad tím, co jsem právě řekl. Naše vláda v současném stavu není řešitelná. Musíme se vrátit k našim základům a začít znovu. Toto je biblické oddělení zrna od plev. Lukáš 3:17.

  Můj zdroj objasnil, že se to nikdy nevyřeší legálními cestami. Vždycky to měla být vojenská operace a to od samého začátku. 19. prosince prezident obdrží zprávu DNI, nebo možná dříve, ale 19. je konečný termín pro EO. Prosím, vyslechněte si, co vám chci říct. Civilisté bojující s hrdlořezy v ulicích se nemohou stát. Zůstaňte doma a chraňte svou rodinu a sousedy pomocí extrémních předsudků, pokud to situace vyžaduje. Naši muži se pak nemusí bát, že budou zabiti přátelé. Z pochopitelných důvodů nemám další podrobnosti ani načasování žádných událostí. Naléhavě vás žádám, abyste se zásobili jídlem, léky, zařízeními na filtraci vody a krmivem pro domácí mazlíčky. Tato akce bude rychlá a čistá. Jako ve všech vojenských operacích, věci nejsou vždy tak čisté, jak by si přáli, ale nic nemůže zastavit to, co přichází. Přestaň si dělat starosti se soudními případy určenými pro optiku. Prezident věděl, že všichni nejvyšší soudci jsou zkorumpovaní a musel zkusit, kdo z Nejvyššího soudu je loajální k republice. Teď to víme.

  Bude to hrbolatých několik týdnů. Dejte prosím červenou pilulku co nejvíce lidem, ať máme těch 75%. Naše armáda bude připravena na jakékoliv zahraniční vojenské akce proti naší vlasti. Veškeré úsilí bylo vynaloženo na ochranu americké veřejnosti během tohoto historického a biblického přechodu do nového světa svobody před temnými silami, které nás po staletí zotročovaly.

  OdpovědětVymazat
 8. Poštovní ani elektronické hlasování, masově uplatňované v USA, není v souladu s mezinárodními standardy!

  Problém tajného hlasování

  Tajné hlasování, také známé jako australské hlasování nebo Massachusettské hlasování, je metoda hlasování, ve kterém je voličova volba ve volbách nebo referendu anonymní. To předchází pokusům ovlivnit voliče zastrašováním, vydíráním a potenciálním nákupem hlasů. Tento systém je jedním z prostředků k dosažení cíle politického soukromí.

  Právo uspořádat volby tajným hlasováním je zahrnuto v řadě smluv a mezinárodních dohod, které zavazují jejich signatářské státy:

  V článku 21.3 Všeobecné deklarace lidských práv se uvádí: „Vůle lidu bude vyjádřena v pravidelných a skutečných volbách, které se budou konat tajným hlasováním nebo rovnocennými postupy volného hlasování.“

  Článek 23 americké úmluvy o lidských právech přiznává každému občanovi členských států Organizace amerických států právo a příležitost „volit a být volen ve skutečných pravidelných volbách, které proběhnou všeobecným a rovným hlasováním a tajným hlasováním, které zaručuje svobodné vyjádření vůle voličů “.

  Odstavec 7.4 dokumentu z kodaňského zasedání konference o lidských právech KBSE zavazuje členské státy Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě, aby „zajistily hlasování tajným hlasováním nebo obdobným postupem volného hlasování“

  Článek 5 Úmluvy o standardech demokratických voleb, volebních práv a svobod v členských státech Společenství nezávislých států zavazuje volební orgány, aby neprováděly „žádnou akci porušující zásadu tajné vůle voliče“.

  Nizozemí, Irsko , Německo a Spojené království po problémech a podvodech u elektronických voleb od nich upustily a vrátily se ke klasickému hlasování.

  OdpovědětVymazat
 9. Jděte už konečně do prrrrrrr, nic na volbách v USA nezměnite, kéž by byly volby tak svobodné v Rusku ,jak v USA, Pro Rusko pouhý sen.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jste stále špatně informován. Změní se ÚPLNĚ VŠE!
   Putin zvolenému prezidentovi popřál mnoho úspěchů a vyjádřil přesvědčení, že Rusko a USA mohou usnadnit řešení mnoha problémů a výzev, kterým nyní svět čelí. https://tass.com/politics/1235081 /asi to je součást šachové partie/ Kdo nemá nervy hrát POKER o miliardy, nechť ho nehraje. Kdo nemá nervy na čtení MSM, nechť je nečte. Hra se stupňuje.
   http://www.zvedavec.org/komentare/2020/12/8539-nato-prahne-po-konfliktu.htm
   https://ac24.cz/en/-/bourlivy-potlesk-a-podpora-nejen-v-ulicich-americky-prezident-vystoupil-na-fotbalovem-stadionu?redirect=%2Fweb%2Fac24%2Fuvod%3Fp_p_id%3Dcom_liferay_asset_publisher_web_portlet_AssetPublisherPortlet_INSTANCE_6LN4ieZ8eFrT%26p_p_lifecycle%3
   https://fromthetrenchesworldreport.com/know-your-enemy/the-10wealthiest-members-of-congress 10 nejbohatších členů Kongresu.
   https://aeronet.cz/news/video-jen-par-hodin-po-trumpove-projevu-v-bilem-dome-vysel-ve-washington-times-celostrankovy-inzerat-hnuti-we-the-people-ktere-zastupuje-sidney-powell-aby-prezident-trump-vyhlasil-na-uzemi-usa/

   Vymazat
  2. A sakra, já už doufal, že trollové mají volno a zase nee.
   Do hrdle.

   Vymazat
 10. To jsem zvědavý, jak se s tímto faktem popasují naši šiřitelé jediné pravdy a jediného názoru.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jak? Po svém. Nejdřív budou mlčet a pokud se to provalí, budou podvody zlehčovat. To znamená, že je budou i nadále zpochybňovat a zlehčovat jejich rozsah.

   Vymazat
 11. sudruzi a na volby 2016 jste zapomeli? jak demokrati a hillary obvinili volodju putina ze jim ukradl vitezstvi? divim se ze ho donald jeste nenapadl!😂😀😎

  OdpovědětVymazat
 12. Ani US volební cirkus přece nemůže být bez klauna, který přichází s pointou. Po příštích pár let jím bude Biden. Ale to je jedno, na jméně příliš nezáleží. Čeho vlastně doopravdy dosáhl Trump? Zhruba téhož by dosáhl příště. Proč to předstírat?
  Miliardy jedněch tam bojují proti bilionům těch druhých, aby tam lidi pro funkci rezidenta Bílého domu (jakože) vygenerovali další postupnou loutku.
  Klauna, který bude dělat p-rezidenta.
  To aby na ty, kteří skutečně vládnou té zemi (a 2/3 zbytku zeměkoule), nebylo tak vidět.
  Ti za oponou o to nestojí, na to mají své loutky ...

  OdpovědětVymazat
 13. 17:16 dodavam : a je to tady uz amerika hlasi ze volby "cinkli" russti hackeri
  tak jako to hillary hlasila v r2016😎😂😎😂😎

  OdpovědětVymazat
 14. K tomu se nedá nic napsat to co nabízí globalisté by nikdo normální nechtěl tak podvádí.

  OdpovědětVymazat
 15. Proti USA jsou všechny volební podvody světa slabým odvarem. Dominion má příznačný název, umožňuje dominanci na rozkaz. Už jsem to psal, že jde o kolosální volební podvod. Ta Putinova gratulace Bidenovi, to byl skvělý tah, umožňující ukázat, že toto se v RF stát nemůže. VVP je nejlepší státník světa, na něhož nemá ani GP, natož kůň GP DJT.

  OdpovědětVymazat
 16. Ostatně soudím, že nyní se rozběhne doslova hon na ty, kteří za podvody stojí a hlavně na ty, která stojí za nimi- Bažina deep state je odsouzena k likvidaci, což je i pro nás dobrá zpráva. US základny ve světě se budou rychle rušit a totéž stihne i US vojenské biolaboratoře v zahraničí. Pak se zableskne a ze západního světa zbyde jen džungle nekulturnosti a boje každého s každým - prostě globální rezervace divoké zvěře. Tak to končí s každým, kdo nezná KSB, není nad z praxe generovanou teorii opět praxí ověřovanou. Já ji znám.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.