Reklama

středa 16. prosince 2020

Jak se ničí křesťanský Karabach/Arcech (Video od Ladislava Větvičky)

Ladislav Větvička
16. 12. 2020

Vyhnání a ničení všech stop po Arménech v Karabachu mně silně připomnělo vyhnání a ničení všech stop po Srbech na Kosovu.  I když ta dvě místa jsou do sebe vzdálena tisíce kilometrů a desítky hodin jízdy, mají jedno společné: n
enávistné ničení klášterů a kostelů, hřbitovů, civilních cílů, bezhlavé ničení a vypalování soukromých bytů. Islámský svět zvedá hlavu a sní o bývalé imperiální velikosti a síle. Opět je tu propaganda o "zločinech Arménů/Srbů" a o "utrpení" mohamedánů, opět agresorovi pomáhají regionální velmoci i ta velká za oceánem. Ono je vlastně jedno, koho nepadá propaganda momentálních vítězů, zda Armény či Srby nebo příště třeba nás. Jedno je jisté, je napadena naše moderní civilizace a naše hodnoty. A naše média opět zavírají oči.

(záběry trosek ničení od 7:20 min)


Protože je video zpola zablokováno, najdete ho na následující adrese:

6 komentářů :

 1. Jo to za oceánem rozhodli miliardáři že je třeba vyhladit bílé lidi a tak to ve světě vypadá. My nemáme České média ale jen překladatele západní politiky.

  OdpovědětVymazat
 2. Stejným způsobem postupovaly všechny VYSPĚLÉ civilizace v známé historii. V současné době se snaží protlačit euroatnantické hodnoty všude na světě a odolávají jen Křováci a Berbeři. V podstatě nejstarší entity na světě, protože nevlastní žádné nerostné bohatství.

  OdpovědětVymazat
 3. cablik i pradeda nechte to na Unhowna J.J. indickeho sprintera Forkie a jejich skupiny!
  ti vi vsechny problemy a temata sveta od Ameriky pres Jizni Papuu az po Zanzibar!

  OdpovědětVymazat
 4. Odpovědi
  1. V černém políčku na konci článku stlačte - přehrát na youtube a už to běží.

   Vymazat
  2. Deěkuji, ale mně se tam tehdy žádné políčko nezobrazilo. Teď tam je dokonce i link na YouTube. Možná jsem se akorát trefil, když ho měnili.

   Vymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.