Reklama

pátek 11. prosince 2020

Kat Jugoslávie radí USA, aby v Srbsku vsadily na nepřátele Vučiče a rozdrtily Srby … až do konce

Janinna

11. 12. 2020  ČeskéNárodníListy

Ministryně Clintonovy administrativy Madeleine Albrightová uvedla, že USA mají ekonomické a diplomatické nástroje k ovlivňování Srbska.

Bývalá úřednice to řekla na slyšení ve Výboru pro zahraniční politiku Sněmovny reprezentantů USA.

Na otázku, jak mohou USA znovu získat významnou roli a vliv na západním Balkáně, zejména pokud jde o jednání mezi Bělehradem a Prištinou, Albrightová odpověděla, že nová administrativa USA by měla mít na paměti, že „ne každý v Srbsku souhlasí s politikou a kroky srbského prezidenta Alexandra Vučiče.“

„Důležitou součástí našeho úkolu je dát těmto lidem jasný signál, že se nebudou moci stát součástí EU, pokud bude země pokračovat v tom, co dělá, a jak to dělá,“ uvedla bývalá ministryně zahraničí. – „USA budou muset ukázat, co očekávají od srbsko-amerických vztahů“.

„Musíme pochopit, že v Srbsku existují síly, které chtějí zlepšit vztahy se Spojenými státy. Ne všichni v Srbsku jsou negativní. Chtějí, aby se nimi zacházelo odlišně a my máme ekonomické a diplomatické nástroje, abychom to ovlivnili.“

Připomeňme, že jako ministr zahraničí si Albrightová osobně vybrala cíle pro bombardování Jugoslávie letouny NATO. Kat Jugoslávie vyzývá USA, aby rozdrtily Srby … až do konce

Madeleine Albrightová vyzvala demokraty, aby se vrátili k moci a opustili Trumpovu politiku na Balkáně.


Tato veteránka americké politiky o tom hovořila během projevu na online konferenci o budoucnosti Kosova, které předsedal šéf zahraničního výboru Sněmovny reprezentantů USA Eliot Engel.

Madeleine Albrightová ve svém projevu kritizovala Trumpovu administrativu za její přístup k problému.

„Cílem bylo sjednotit svět kolem demokratických principů a závazku k míru v letech 1998-1999, vysvětlila bývalá státní tajemnice agresi NATO proti Jugoslávii. – Clintonova kampaň byla korunována úspěchem. Joe Biden mobilizoval balkánské země do NATO, členové Kongresu vedeni Eiliotem Engelem prokázali svou oddanost této myšlence“.

Podle Albrightové je nyní čas na obnovení status quo „po čtyřech letech neúspěšného přístupu Trumpovy vlády ke Kosovu a Srbsku“.

„Kosovo zůstává zkouškou demokracie, řekla krvežíznivá stařena. Ale s velkou solidaritou mezi přáteli v Kongresu a albánsko-americkou komunitou mohou pomoci budovat mír a prosperitu pro všechny. Američtí vlastenci jsou skuteční přátelé Albánců.“

- - -

Poznámka redakce Nové republiky: 

Státní tajemnice čili ministryně zahraničí USA ve vládě prezidenta Billa Clintona a česká rodačka Madeleine Albrightová-Korbelová v letech 1998-9 záměrně manipulovala americkou diplomacii k válce a rozvrácení Jugoslávie, k okupaci a odtržení její jižní provincie Kosovo a Metochija. 

Tehdejšímu Jugoslávskému vedení kladla ze strany USA nesplnitelné podmínky, jen aby došlo k válce a ničení srbského státu a aby se tato agrese dala svést na Srby. To všechno byly a dodnes stále jsou těžké zločiny proti mezinárodnímu právu i proti právům člověka. Ne nadarmo si za to vysloužila přezdívku Balkánská řeznice či Krvavá Madla. 

Za doby administrativy prezidenta Donalda Trumpa se zdálo, že USA opouštějí praxi agresí a intervencí, "kroucení rukou" neposlušných států, či jak se té zločinné politice USA vůči jiným států říkalo.

Případným příchodem Bidena a tím i amerických demokratů v moci se jistojistě tato neblahá politika obnoví. Budeme celosvětové jaderné válce o velký kus blíž.

Albrightová téměř v mileneckém poměru s kosovsko-albánským válečným zločincem Hašimem Tačim,
Pro připomenutí jaká  "diplomatka" Albrightová a další Demokraté byli slouží následující malá fotogalerie:


kterého protlačila do funkce prezidenta umělého státu Kosovo, ovládaného kosovsko-albánskou mafií.
Tači je v těchto dnech opět ve vazbě u mezinárodního soudu pro trestání válečných zločinů z období války v jižním Srbsku v letech 1998-9. Dostane-li se Biden k moci, bude Tači opět osvobozen a možná se i vrátí do prezidentského křesla v Prišitně.

Šéf Albrightové a prezident USA Bill Clinton (Demokratická strana) s Hašimem Tačim, vůdcem zločinecké UČK, podezřelým nejen v vražd a únosů Srbů, Cikánů a svých politických soupeřů, ale i důvodně podezřelým z obchodování z lidskými orgány získanými popravami válečných zajatců a unesených civilistů.

 A na tomto snímku se zločincem Tačim je velká přítelkyně Albrightové a následující státní sekretářka ve vládě demokrata Barka Obamy, paní Hillary Clintonová, manželka Billa Clintona. K Tačimu měla podobný vztah jako Albrightová. Tlačila mafiánský stát Kosovo do mezinárodního společenství, vynucovala si jeho uznání jinými státy a protlačovala Kosovo do Evropské unie a do NATO.

Americký prezident Barak Obama s chotí v srdečném pózování s válečným zločincem prezidentem Kosova Hašimem Tačim. 
Abychom byli spravedliví, stejné sympatie k tomuto zločinci chovala i administrativa prezidenta Bushe mladšího, vzešlého z Republikánské strany.

„Prezident“ samozvané Republiky Kosovo Hashim Thaçi (Hašim Tači) byl včera (7.11.2020) transportován do vazby Mezinárodního tribunálu v Haagu. Spolu s ním byli v Haagu umístěni ve vazbě tři velitelé teroristické tzv. Kosovské osvobozenecké armády: Rexhep Selimi (Redžep Selimi) – v současné době poslanec kosovského parlamentu, Kadri Veseli – předseda Demokratické strany Kosova, s níž je také spojen Thaci (Tači), a Yakup Krasniqi (Jakub Krasniči) – jeden z nestorů kosovsko-albánské opozice. (Popisek fotografie převzat z CZ24)

40 komentářů :

 1. Většina z Vás až nyní pochopila, co Prezident trump myslel vypuštěním Krakena. Jak obyvatelstvo Ameriky, tak obyvatelstvo celého světa v brzké budoucnosti (jená se o týdny, ale možná také o dny) bude datováno o všech podvodech, které se vůči lidstvu vlády dopustily.
  Celý přepis bombového rozhovoru: Gen. Michael Flynn, generál Thomas McInerney s Brannonem Howseem - odhalena identita KRAKENU.
  https://www.naturalnews.com/…tml
  A už je vypuštěn. Nic a nikdo ho nezastaví.

  OdpovědětVymazat
 2. Kat Jugoslávie? Když v roce 1992 JNA masakrovala Vukovar, kdo byl kat? Když byla bombardována města Dubrovnik a Zadar, kdo byl kat? V roce 1998 už byl proces rozvratu SiCG (to už dávno Jugoslávie neexistovala) neodvratný. No a ve finále se na dva nestejné díly rozdělilo i Srbsko. Že bylo bombardování Srbska prasárna? Bylo. V rafinerii Novi Sad jsem byl tři roky po válce a místní mi popsali, co se dělo, a které objekty byly cílem. Ale tou dobou už bohužel bylo dávno rozhodnuto, že porážka Srbska bude dovedena do konce. Kdyby se všechny federativní republiky rozešly aspoň tak mírně, jako v roce 1991 odešlo Slovinsko, dnes bylo Kosovo srbské. Je mi to moc líto, mám přátele a kolegy prakticky ve všech ex-Jugo republikách.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Martine, jste schopen dohlédnout k počátku? Jistě, Balkán byl vždy výbušný a Srbové jako rozbuška? Nedejte se vysmát. Pokud se trhne nějaký stát v USA, také to nebude jako my se Slováky.

   Vymazat
  2. JNA ve Vukovaru nikoho nemasakrovala. Zato Chorvaté tam popravovali i zraněné Srby v nemocnici. Vše začalo přepadením Srbů ve vesnic Boro Selo. Ale tam chorvatské ustašovce Srbové čekali. Martine, kde berete ty lži, které tu šíříte?
   A v Nové Sadu byl bombardován především most, který spojoval obě části města. Obyvatelé toho města v regulérních volbách volili opozici proti Miloševičovi a jeho socialistům. Ale blbečci v US-army napadli i toto město. Naprosto zbytečně.

   Válka v Chorvatsku, Slovinsku, Bosně i Kosovu byla vyprovokována a řízena ze zahraničí - z Německa a USA. Stačí si přečíst rozhovory bývalého důstojníka CIA Beara. Jsou k vyhledání na netu. Zatím nesmazány.

   Mimochodem, při výměně padlých u Vukovaru byl poprvé zaznamenán obchod s orgány popravených zajatců. Srbů.

   Vymazat
  3. Pane Dvořáku, díky aspoň za jemnější formu, než kterou jste mi stáhl z obrazu.

   Vymazat
  4. Zvažte podmínit další účast toho milého pána v diskusích tím, že svůj nick uvede do souladu se skutkovým stavem. Měl by znít "Indický honič".

   Vymazat
 3. neni to ta janina korbelova alias krvava madla vulgo "reznice z balkanu"? jeste nam zde chybi vyrok vaska lahvace o "humanitarnim bombardovani" jugoslavie at jsme kompletni! jdu 🤑🤑🤑🤑🤑

  OdpovědětVymazat
 4. Stojí za pozornost! Kartouz a spol.(elfové) zneužívají mentálně retardovaného Cempera:

  https://www.arfa.cz/co-to-do-ple-je-s-tou-vasi-kontrolou-faktu-se-bezte-vycpat-jste-horsi-nez-za-komunistu-ostra-debata-vavra-cemper-blaha-o-cenzure-internetu-kdo-je-parta-svazackych-cenzoru-placena-ide

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Až mě bylo duševně zpozdilého Cemepra líto. Typicky bílý kůň gangu, který chce mrzačit českou veřejnou diskuzi.

   Vymazat
 5. Tahle věc neni na pár vět. Nikdo v zásadě nemůže pochybovat o tom, kdo vyvolal válku v Jugo. Je jasné, že za vším je Srb . Miloševič,
  Srebrenica je opravdu velký hnůj, který jde na triko Srbům.
  Jezdím do Chorvatska 20 let, a co vypráví místní o Srbech je srbský hnus.
  Každý by měl děkovat spojencům za ukončení války díky náletům na Srbsko .150 000 mrtvých díky srbským darebákum bylo víc než dost.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A o koncentráku v Jasenovaci s ustašovskými kamarády také diskutujete? Podle toho, jak se tady chováte, se u toho vždy úžasně bavíte a ty statisíce zavražděnách Srbů vám přijdou jako normílní... Vždyť, jak píšete, byl to jen "srbský hnus".

   Vymazat
  2. Ad 18:20 - Píšeš stará dávno vyvrácené lži. Tenhle narativ vymysleli v agentuře Ruder & Finn z NY. Všichni jim to baštili. Ale to už je dávno. Taktiku i strategii své "práce" prozradil veřejně ředitel firmy na tiskovce. Podrobnosti na Kosovoonline.cz, ve vyhledávači si zvolte "Ruder&Finn".
   Srebrenica je čistý podvod ze strany bosenských muslimů a nad nimi držící ochranou ruku administrativy USA. Lež jako věž. Srebrenica je čistě vojenský hřbitov, na kterém jsou pohřbeni především padlí muslimští vojáci, zahraniční bojovníci - mudžahedíni" z arabských zemí a Afghánistánu a popravení váleční zločinci z Oričovy zločinecké bandy. Hnůj, který jde na triko NATO a bosenským muslimům.
   Chorvati, pohrobci ustašovců, by měli držet pysk. Sami jsou vinni válkou, vyvražďováním Srbů, Cikánů, Židů za 2. svět. války ve vyhlazovacích táborech jako byl komplex táborů v Jasenovci. V roce 1995 provedli Chorvati pod velením vysokých amerických důstojníků největší etnickou čistku v Evropě po 2. světové válce - vyhnali minimálně 250.000 Srbů z Krajiny a Východní Slavonie. OD roku 1993 do Chorvatska nejezdím, protože jsem tak zažil opravdový fašizmus, živý mezi lidmi. Fuj! Děkuji, nikdy víc!
   Nálety "spojenců" byl čistý zločin a porušení nejen Charty OSN, Helsinských dohod z roku 1975, ale i vlastní Charty NATO.
   Jen idiot nebo placený trol může psát takové lži, jako píše ty - "Liberecký Unknow", majitel dvou koltů a prázdna v hlavě.

   Vymazat
  3. Pane Dvořáku, chápu Vaše rozhořčení, ale nenechte cloumat Vaším majestátem kvůli blbečkovi 18:20. Je to obyčejný duševní kripl, který provokuje a jen se třese na nějaké reakce... Orel mouchy nelapá!

   Vymazat
  4. V Chorvatsku jsem byl jednou a stačí to na věky. Vyslechl jsem rozhovor: Ty blbce ožerem a jejich ženy opr..me. Jsou to i historicky zrůdy. Madlénka se pekla nemusí bát, protože mu slouží.

   Vymazat
  5. Vy 4, píšete nesmysly, od 90 roku díky revoluci jezdím po světě. Chorvatsko posledních 20 roku, co jsem v důchodu, tak dvakrát, vždy na stejné místo.Nikde ve světě jsem se nesetkal s tak vynikajícími,srdečnými přáteli jak v Chorvatsku.
   Pane dvořàku lžete. Za 20 let od konce konfliktu vznikly stovky různých názorů na konflikt v Jugoslávii, naprostá většina lzivá, zrovna ty co uvádíte vy. Jste jen ubohý- směšný stařík, trpící demencí rudého mozku,jinak za toho IDIOTA děkuji,ale na vás zdaleka nemám.
   Je nevyvratitelné, že konflikt započal Srb a že se díky konfliktu vraždilo po celé Jugo, ale zase jen vyvolanému kon. Srbem, Tohle neukecáte.
   Miloševič dostal od spojenců několik ultimát o stažení a ukončení války,ten se tomuto jen vysmál, proto dostal po zásluze po držce, tímto se válka ukončila o mnohem dříve než jednáním, plus mnoho lidských životů bylo ušetřeno,ale o tom vy ani čárku, tohle se vám do lživého příspěvku nehodí co. 150 000 životů má na svědomí Miloševič,proto byl také souzen, ale čert si darebàka vzal dříve.
   Díky spojenci z NATO,tak dopadne každý kdo bude válčit, včetně RUSA.

   Vymazat
  6. Hrubostí, nenávistnými urážkami a překrucování skutečnosti pravdu o konfliktu v Jugoslávii nezadupete. Tak je jenom jedna a není ani muslimská, ani albánská, ani ustašovská a samozřejmě není ani velkosrbská.

   Vy jste byl v Dalmacii 2x a asi jste se jen válel u moře, poslouchal kecy místních a nic si neověřoval. Protože místní jsou „tak milí“, že?! Kdybyste zašel je kousek nad pláže do hor, našel byste tam desítky vypálených domů a na nich ustašovské kříže a nápisy typu „Srbe na vrbe“ (Věště Srby na vrby). Nenávist zakomplexovaných nácků, která se projevila za 1. světové války udáváním českých vojáků, kterým se proti Srbům nechtělo bojovat. Za 2. světové války pak vyhlazováním chorvatských a bosenských Srbů ve velkých vyhlazovacích táborech (Např. komplex táborů Jasenovac), kde docházelo k masovému pořezávání specálními nástroji – „srboseky“. Když čtete svědectví, paměti a fakta a vidíte fotografie utýraných lidí- Cikánů, Židů, komunistů a Srbů, tak přestanete věřit v lidskou dobrotu a v civilizaci. Je doloženo, že v Nezávislém Chorvatském státě hon a vraždění Srbů vedli katoličtí faráři, často františkáni.

   V 90.letech minulého století byli Srbové napadeni jak ve Slovinsku, tak v následně v Bosně a nakonec i zločinci z albánské menšiny na Kosovu a pak bombardovací agresí NATO po celém území Srbska a Černé Hory. Jediným srbským zločinem bylo, že se bránili se zbraní v ruce. Vždyť také tam, kde se nebránili dnes už nejsou. Jediná multietnická společnost, která po multietnické Jugoslávii na Balkánu zbyla je v Srbsku, kde vedle sebe žijí pokojně spolupracující jak Albánci, tak i muslimové a místní katolíci. Ve Vojvodině (sever Srbska) žijí i místní Češi a Slováci, Maďaři a další národnosti. V Bosně je pak mulitkulturní jen Republika Srsbká, která se se zbranív ruce ubránila džihádu. Ostatní entity bosenské „federace“ jsou v podstatě mononacionální po všech těch čistkách a vraždění, čili bez Srbů. Všude jinde na prostoru bývalé Jugoslávie vládne tvrdý nacionalizmus, vyhánění, zacházení se Srby jako s podřadnou skupinou lidí. Nejhorší se snad situace na Kosovu, kde jako protektor funguje Evropská unie. To je také velmi výmluvná skutečnost, která by měla všem vnímavým lidem otevřít oči.

   To jsou fakta a kdyby Unkown/Indický běžec/j.j. nebyl omezený trol-hrubián, tak bych uvedl podrobnosti. On ale o ně nestojí. Uváděl jsme je v diskuzích Nové republiky několikrát a vždy jako reakci na jeho ubohé propagandistické lži a protisrbský rasizmus, kterým překypuje.

   Kdo má zájem se seznámit s podrobnostmi a motivy, nechť navštíví stránky kosovoonline.cz a použije fulltextové vyhledávání. Najde tam podrobnosti téměř ze všech míst poslední balkánské války i ověřená fakta a okolnosti. Mnohdy drsné čtení.


   Vymazat
  7. A ještě jednu věc jsem zapomněl okomentovat: trol Unknown/Indický běžec/J.J. chce válčit "s Rusem".

   No potěš koště, to je ale sebevrah. Na to jsou v Dobřanech i v Bohnicích pavilony a ošetřující personál.

   Vymazat
 6. Jinak jsem k starším lidem zdvořilý, ale tahle stará hnusná ropucha musí mít hodně špatnou smrt!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 19:48 souhlas dalsi comment NN

   Vymazat
  2. Hodny clovek jo a dodat k ní sorose kecy o sjednocení světa spíš pod diktatura pod vedením usa.

   Vymazat
 7. som volako zmeteny ked pozeram a citam unknown tak neviem za koho on vlastne tanci? bohuzial niekedy tapem aj o celem konceptu NR????help pls!

  OdpovědětVymazat
 8. Chorvaté se předvedli jak řezníci . Za II.světové války taky ukázali , kdo jsou . Jen Tito dokázal tyto fašisty udržet v mezích. Německo a USA s podporou Chorvatů zničili Jugoslávii a to byl cíl.

  OdpovědětVymazat
 9. 22:17 souhlas ustašovci banderovci vlasovci hlinkovci tisovci a dalsi k nim!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vážení diskutéři: Dějiny vždy přepisují vítězové. To co je v učebnicích dějepisu a knihách historiků jsou polopravdy a lži poplatné té které době. Vše se změní po inauguraci prezidenta Trumpa 21.1.2021. Budou otevřeny tajné archivy nejen Vatikánu, ale všech států. BUDEME SE VŠICHNI probouzet- pokud nebude pro některé zatvrzelé BULÍKY pozdě. Kdo chce tam, půjde tam, kde už mu nebude pomoci- jeho VOLBA!

   Vymazat
  2. Amerika generuje za své prezidenty idividua, která by ani v nejzapadlejším koutku Evropy neprošla.

   Vymazat
 10. 22:08 jen mala uprava bude to streda 20.1.2021 a patrne to bude "sleepy joe 4 president"!

  OdpovědětVymazat
 11. kluci jiz r.2000 ukazal ostudne volby!
  2016 jsem volil (jako vzdy predtim)!!! republikany! letos jsem se zdrzel "hlasovani" diky komplikacim s covidem
  ale predikoval jsem ze demokrati muzou prekvapit! i tak se stalo!!!

  OdpovědětVymazat
 12. Madla vypadá jak Jásir Arafat, to byl taky fešák a terorista.

  OdpovědětVymazat
 13. USA rady strkaji staty do valek. Armeny proti Azarum, Jihokorejce proti Severu. Schakaschviliho proti Rusku. A porad dokola. Ted by radi Ukrajinu a Rusko. Nedari se.
  Zloduch doufam sam shori v tom co v USA zpusobil.

  OdpovědětVymazat
 14. Zidovska krasavice z Ceska zahejbala svetem tak, ze si zaslouzi provaz. Mrtve deti v humanitarnim bombardovani Srbska staly te babe za to. Za ziskani akcii Telekomunikaci za pakatel a za vybudovani nejvetsi US zakladny v Evrope Bond Steel v Kosovu. Ani muk o ni v zapadni medialni zumpe! Cilem valky v Srbsku bylo vyrvat Kosovo Srbsku a odriznout Srbsko od Ruska. Dodnes je Srbsko pod silenym tlakem US chazaru!

  OdpovědětVymazat
 15. Václave, prosím abyste svůj antisemitizmus brzdil. Není podstatné, jako je ta baba národnosti, ale co provedla a provádí. Jsou jiní židé, kteří tu babu nasnášejí a jdou otevřeně proti ní, prápě proto, co provedla. Např. web Republican Riot...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jinak v ostatním máte pravdu, Srbsko je stále pod tlakem různých Merkelových, von Layenových, Solanů, Bushů, Clintonů, Lajčiaků, Schwarzenbergů ... teď bude navíc pod tlakem Bidenů a spol. Doufám, že se nenechají zlomit.

   Vymazat
  2. Pane Dvořáku, bombardování Srbska natem vedlo ke smrti snad více než tisícovky Srbů a ohromným materiálním škodám. Proč se najdou v Srbsku lidé, kteří lezou nato do zadnice? Jsme na tom stejně. Pomník osvoboditele se odstraní a možná v nějakém ateliéru se připravuje socha Hitlera.

   Vymazat
  3. Při bombardování na jaře 1999 bylo zabito přes 2000 Srbů, vojáků a civilistů. V Srbsku působí Sorosova 5. kolona, a různé vlivové agentury, které chválí EU a slibují Srbům hory doly pečené holuby atd. Obliba EU ale stále klesá, dnes je již pod 50 procenty. Velmi hloupě/kontraproduktivně se chovají Němci, protože podmiňují srbské členství v EU uznáním Kosova, což v Srbsku udělá jen sebevrah. Němci dokazují, že jsou jen okupovanou zemí, která dělá to, co páníček za oceánem nakáže.

   Vymazat
 16. Doporucuji film na YouTube Bila nemoc a o kosovu Balkanska hranice _Balkanskij rubez, bohužel rusky, ale nevadi, scény jsou působivé, např.o tom, kdo tam organizoval obchod s orgány a drogami. Nevím, jestli Němci dělají, co chce někdo za oceánem. Spíš dělají přesně to, co chcou sami, a to už hodně století. V SSA je na nejvyšších pozicích dost pohrobku na..., podíleli se i na zločinech proti lidskosti v jižní americe a pokračují bez problémů tam ,kde se jim zlíbí .

  OdpovědětVymazat
 17. Proč je tady ta fotka té balkánské řeznice??? Nechápu...

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.