Reklama

neděle 6. prosince 2020

Když západní lháři křičí: Umlčte lháře!

Lubomír Man

6. 12. 2020
Alternativní, nebo chcete-li neoficiální weby, vznikly z niterné potřeby lidí postavit se proti panujícím a do očí bijícím západním lžím oficiálním. Např. proti oficiální lži o tom, že dvě letadla v New Yorku zbourala dva železobetonové mrakodrapy, ale spadly po tom nárazu mrakodrapy tři. Že irácké jaderné zbraně (které nikdy neexistovaly), ohrožují život na planetě zemi – a je proto nezbytné Irák vojensky napadnout (a zabít při tom jeden milion Iráčanů).

Že Sýrie vraždí své vlastní občany smrtícím plynem (celým světem oběhly v roce 2018 vyděšené oči desetiletého chlapce ze syrského města Dú-má, kterého se právě chápou tři hromotluci a s křikem „Plyn, plyn“ mu na hlavu lijí hektolitry vody, což mělo ilustrovat záchrannou zdravotnickou akci těsně po syrském plynovém útoku, ale ve skutečnosti ilustrovalo úlek chlapce, kterému řekli, ať si do tělocvičny zajde po cukroví, a on se místo očekávaného cukroví dočkal, coby dětská oběť syrského vraha prezidenta Asáda, své první nedobrovolné a světové televizní role).

O desítkách, stech a tisících podobných lží psali a píší stateční lidé do internetových neoficiálních webů, protože nic lepšího, než ty weby, neměla a nemá chudobná pravda k dispozici. Ale moc byste se mýlili, kdyby i tahle skromná svědectví o světové lži její pány až k nepříčetnosti nedráždila. A to zrovna tak, jak dráždí šlechtického pána pravda, kterou o něm mezi podhradním lidem šíří kurážný čeledín.

Vadí jim - a moc. Touží totiž po tom, aby jejich lež byla už od pohledu hladká a bez poskvrnky, a hlavně, aby vypadala ještě důvěryhodněji, než pravda. Protože jen tak poslouží lež svému účelu, jímž je lidi klamat, obelhávat, a to, co jim škodí, zobrazovat jako jejich dobro a prospěch.

A tak se na to poslední, co pravdě do dnešního dne v západním světě ještě zbylo, chystá zničující útok. Nejdřív ze všeho se provede to pravé goebbelsovské: LEŽ SE PROHLÁSÍ ZA PRAVDU A PRAVDA SE PROHLÁSÍ ZA LEŽ. Nalepí se prostě na pravdu štítek LEŽ a na lež štítek PRAVDA a rozhodí se po světě těch štítků takové miliony, že se lež skutečně stane pravdou a pravda lží.

A kde a kdy se s tím začne?


Nuže: V zemích EU, kde se toto nové hnutí zahajuje, je jeho start stanoven už na první den nastupujícího Nového roku. Je samozřejmě zacílen – kam jinam, když pravda má ze všech médií k dispozici jen ten internet – na internetové alternativní weby. Jde o dva plány české komisařky Věry Jourové, z nichž jeden nese název Democracy Action Plan, čili Plán na obranu demokracie, a druhý Digital services Act, čili Akt o digitálních službách.

S Plánem na obranu demokracie seznámila Jourová novináře už ve čtvrtek. Plán je, jak komisařka v úvodu prohlásila, čím dál více spojen s digitálním světem a je rozdělen do tří hlavních oblastí, jimiž jsou: Boj proti dezinformacím, propagace svobodných a spravedlivých voleb a posílení svobody a plurality sdělovacích prostředků. Český čtenář, který se už dávno naučil číst mezi řádky, si z toho samozřejmě už dokáže vyluhovat, že nejde skutečně o nic jiného než o ono potlačení neoficiálního informování na internetu, zvlášť když v preambuli k plánu se ta pravda vyslovuje nezastřeně slovy, že si „nemůžeme dovolit, aby byla naše společnost manipulována“. Nu a ona třetí oblast plánu, označená jako Posílení svobody a plurality médií, představuje v prosté lidské řeči nasypání 5.1 milionů eur do oficiálních médií. Zřejmě se ukazuje, že miliardy dolarů, které do nich v boji proti pravdě chudobných internetových médií sypou Sorosové, Rotschildové a Bakalové, jaksi stále nestačí.

A jak se boj proti neoficiálním webům povede? Uvažuje, že se jim omezí či úplně zakáže zveřejňování jakékoli obchodní inzerce, čímž se tzv. vyhladoví.

Ale to všechno už bude obsahem druhého plánu, čili tzv. Aktu o digitálních službách, ve kterém bude jistě, stejně jako je tomu už v existujícím Plánu EU na obranu demokracie před hybridními hrozbami z března t.r., zakotven též požadavek, aby informace, které se nekryjí s informacemi vládními, a informace nenávistného obsahu, byly vyhledávány a mazány. S tímto digitálním plánem seznámí komisařka Jourová veřejnost 15. prosince t.r.  Jako dárečkem EU občanům Evropy pod stromeček.


Dík!

Děkujeme za příspěvky určené pro modernizaci a kvalitativní změnu Nové republiky. Moc si toho vážíme.

Redakce57 komentářů :

 1. Pane Mane, klídek. Koniášům toho času, kdy toto označení vzniklo, stačilo prohledat pár domů a spálit pár knih a zablokovali celou jednu trasu informací. Ale byli zde krajánkové, učitelé, vlastenečtí kněží... a kde byli koniášové. Pak se museli novodobější koniášové vypořádat se situací, kdy většina obyvatelstva byla natolik gramotná, že byla sto číst a tedy se vrhnout, vedle knih, i na noviny. Ale těch už bylo tolik, že uhlídat a vybílit všechny nebylo v jejich moci. Pak nastoupil další nepřítel koniášů - rozhlas. Pokoušeli se ho ovládnout. Šli dokonce tak daleko, že byly povoleny pouze dlouhé vlny a na každém přijímači bylo kolečko s dvojjazyčným nápisem: "Pamatuj! Za poslech cizího rozhlasu je trest koncentračního tábora nebo i smrti!". A všichni věděli, že to koniášové myslí smrtelně vážně. A vidíte, ani to nepomohlo. Další koniášové nasadili vedle výhružek i silné rušičky. A my poslouchali Svobodnou Evropu, Hlas Ameriky, ale hlavně "laxík" (rádio Luxemburg) neboť jsme byli mladí a tam byla parádní muzika. A pak další starost: televize. Ať koniášové dělali co dělali, v tom správném pohraničí se sledovala rakouská i německá. A nyní žijeme ve věku informačních dálnic! I kdyby se koniášové rozkrájeli, vyhrožovali paragrafy existujícími i vymýšleli nové (předsudečnou nenávist) toto prostě nemají šanci uhlídat. Ale to oni vědí. A proto se vedle teroru vždy pečlivě věnovali kádrovým otázkám. Do redakcí nasazovali pouze prověřené lidi, obrovské prostředky věnovali propagaci těch "jedině správných" myšlenek. A snad ještě větší prostředky utráceli a utrácejí za boj proti těm "špatným" a snaží se je jakýmkoli způsobem vymýtit. Zejména pak jejich nositele a šiřitele. Ale zgustnou si i na konzumentech. Snad v žádné jiné oblasti lidské činnosti neplatí heslo "Účel světí prostředky" více než zde. Kdokoliv se postaví těm "správným" je zesměšňován, ostrakizován, pomlouván. Pak se přejde od slov k činům - je vyhazován z práce (kolik redaktorů, novinářů, vědců, učitelů,...) bylo "odejito", když se postavili proti genderovým nesmyslům, odmítli překrucovat historii, řekli pravdu o současném dění? Stačí se podívat na výlevy naší "umělecké elity", poslechnout si vystupování předsedů "demokratických" stran. Vše tedy bude záviset na tom, jestli se najde dost odvážných lidí, kteří se této hydře (byla zde od dob antiky a je zde nyní a zřejmě i bude neustále) postaví budou říkat tu svoji pravdu a budou bojovat za to, aby tu svoji pravdu mohli říkat i jiní. Pokud ano, tak cesta se najde vždycky a posluchačů, kteří si dovedou dát dvě a dvě dohromady je už nyní dost. A ta hysterie obránců těch "jedině správných pravd" ukazuje na to, že jich stále více přibývá. Všechno to pachtění a kvílení ukazuje na jejich rostoucí zoufalství, že už jim to zase nevychází!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlas danny, mediální byznys paradoxně si podřízl pod sebou větev informační vzdělanosti lidí. Chvíli bude ještě trvat, než se to vytříbí ale ani cenzura proti této formě vzdělanosti nic nezmůže.

   Vymazat
  2. Taky souhlasím s vámi Danny, jen doufám, že v současné generaci zůstal neprodejný duch. I kdyby bylo nejhůř, tak stejně bude platit, že jsme byli před internetem a budeme i bez něj. Náš národ už potkalo mnoho krizí a neklekli jsme, proto si myslím, že - jen na nás záleží -.

   Vymazat
  3. Obávám se Danny, že jste příliš optimistický, kéž byste měl pravdu.
   Ale skutečnost zatím ukazuje něco jiného. Dorůstají nám další a další generace s posunutým viděním světa, pro které je to vše co se děje normální. Jsou to nekonečné řady kádrů pro média a politiku a nekonečná masa těch, kteří to považují za normální a jsou neskutečně manipulovatelní.
   Takové zatmění mozků a srdcí vždy probudil až zásadní polický a společenský pandemický otřes (tím ted nemyslím nákazu v biologickém slova smyslu).

   Vymazat
  4. Taky s vámi souhlasím Danny. Snažím pochopit co se děje za velkou louží a protože ty naše sdělovací prostředky nás zavádí úplně jiným směrem než se situace vyvíjí, tak se snažím se domoci i jinde. A mám zato, že se dočkáme velkých změn už zanedlouho.

   Vymazat
  5. Souhlasim s nazorem pod znackou Heriot.

   Jeste to pani dourova,ktera pripravuje ten teror zla nerozbalila ,chce to precist 15.prosince pod stromecek otrasajici se pod vlivem vynalezeneho a nasazeneho viru ,tak ta pani to jeste ani neprecetla a uz zacina TEROR na ty "krtecky"nyni zatlacovane do podzemi,kteri uz odhaluji tu spinu a dokazou dat navrhy na napravu a reagovat jeste vcas na vlnu zla, pripravovanou temi,ktere jsme si zvolili!
   "Ja nic ja muzikant" rika nami zvoleny pan ANO,BUDE LIP "to ona Jourova",ja za ni nicim nerucim ,ja jsem ji tam jenom dosadil a rad ji poslechnu".
   Maji byt i "nasi"omameni zastupitele omameni vidinou moci a radej slouzit proti tem,kteri je zvolili,jak to vlastne bude?Budou zase upalovat HUSA?

   Jasne je jedno,pokud se sami volici branit nebudou svymi hlasy a solidarnim statem, pak bude dana jen volna arena lzi,teroru cizich ideologii,kryjich se jako nabozenstvi,a nynejsi nasi zastupci tomu budou ve skutecnosti, napomahat ze vsech sil,ruznymi triky nechutnostmi!?.
   HUS bude opet upalen a Konias Jourova v ramci zastupovani moci toho zmrda satana a cisteho zla bude opet autorkou doby Temna?.
   Proto si vsimnete,ze taktika internetu dnes zastupujiciho HRY, bude vsemi silami lamana a bez solidarity a solidarniho statu budou zastraseni i takovi velikani,kteri veli dnes na pr.i tomuto webu a prinuceni k poslusnosti.
   Je mi steje podivne,ze nikdo z jejich vedeni,ktere mlci k veci tvorby zesileni programu SPD neodpovida a zda se neni ani zajem o vytvoreni vzoroveho Programu volicu a nemame tu jejich odezvu ,ani diskuzni zive pripominky.
   Bude to tak stale a k zadnemu signifikantnimu postupu v tvorbe Programu volicu a hledani reseni nesmi ze strany zdejsi "verchusky"vubec dojit a proces transformace musi byt za kazdou cenu brzy zastaven a to od tech od kterych by jsme to nejmene cekali??
   Zajimave,to by znamenalo ze se museji zbavit vlastne svych vlasnich volicu a snad jen dale produkovat dalsi info a katastroficke informace,coz je tak cele, pricemz pri absenci sily,ktera by neco mohla napravit,vse ma uvaznout znovu rizene po "cinkalisticky" v pisku?
   Tak dobra jsem zvedav ,zda se bude opravdu neco dit,anebo zavladne pohrebni mlceni...

   Vymazat
 2. https://rumble.com/vbmboh-will-scotus-send-a-message-to-state-legislators.html

  OdpovědětVymazat
 3. Od sameho zacatku bylo jasne,ze DOUROVA se stane nadrizenym sveho sefa

  a da se ostudne fotit se svym skutecnym sefem a to da na "odstraseni" zubozovanym domorodcu CR,aby toho slabeho pana babuse prestali volit!
  Vypada to tak,ze bude zabijen i tento web nejen cenzurou,ale i zakazem reklamy a tak i chybejicimi penezi.
  Tady by bylo na miste hledat,jak neziskovky chamtive dostavaji miliony a my obcane susime pusu.
  No sestavit zadost o tom,ze volici potrebuji taky penize pro podporu vlady,pravdy,svobody a demolkaci a tim tu zadost vcas zduvodnit by bylo zajimave.
  A co tak miliardar Babis nepodplatil by svoje volice prispevkem a nepodporil by jejich vzorovy Program danim do sveho webu na prvni misto,aby jeho preference vyskocily vysoko az do politickeho nebe?
  O to vic je tedy treba nyni hledat cesty,jak ziskat penize I OD STATU,jsou to totiz NASE PENIZE I BUDOUCIHO SOLIDARNIHO STATU a ne,ze ne ANO!!!.
  Je totiz prasecina podporovat neziskovky,ktere ideologii neomarxismu chteji rozbit stat CR a pobit krestanstvo,vypalit kostely a zakazat zivot vyucovanim ka ka ramu,kde se zada v sure 4-89 zabijeni krestanu a nevericich tzv kafiru,kteri se ke "slimakum" obrati zady a hned v tom okamziku budou podrezani nozem,kdekoli je ti "slimaci" najdou.
  Vzpomente si na nase husitske tradice,na to ze jsme tehdy byli PROTI VSEM viz roman Lojzy Jiraska a ty jejich hnizda krizaku jsme vcas vypalili sami za panovani pana J.Zizky....
  At si o tomnasi zastupci pusti film JAN ZIZKA,aby se poucii nezapominat na historii.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesné. Nepřátel se nelekejte, na množství nehleďte, Pána svého v srdci mějte a úfajte v něho. Že konečně s ním, vždycky zvítězíte !
   Píseň, která jen svým zněním hnala evropské Křižáky od Domažlic. Pána svého v srdci svém změňte pouze za skutečnou PRAVDU, a máte novou všeobecnou protiďourovskou píseň. Platnou, protože jste strhli ze LŽI, její šaty, které Pravdě ukradla, lež škaredě zaklela, odplivla si a ukradla koně falešné solidarity, na kterém dojela do Bruselu, kde je uplácena našimi penězi, vydřenými zrádnými majiteli realit z utlačovaného, ale údajně „svobodného“ lidu.

   Vymazat
  2. Krtečku ptal jsem se na tu zkratku ČSV, co znamená.
   Můžete? O sjednocení vlasteneckých sil jsem psal dávno.Nemusí to být pod značkou SPD, ale jinou, aby to ta ostatní "nebolelo".

   Vymazat
  3. Pane Bubaku,odpoved co je CSV visi pod vasim dotazem,kde jste se ptal stale!

   Presto vam ji zopakuji v jine versi.

   Manipulacemi,lzi a ukradenim verejnopravni TV,GR,ktery patri za porusovani zakonu pred soud s navrhem mu zabavit cely nepoctive ziskany majetek,milionu,ktere jsme mu zaplatili z nasich koncesionarskych poplatku vsichni,se stale odklada a dale nesmime dozvidat proto kvalitni pravdu,ale jen ohlupovani!.
   Manipulovanim informaci se dokonce muze stat,ze volby,ovlivnene "ohlupovadly",coz umoznuji nasi dnesni tzv "zastuoci a predsedove"nemusi ani volby za zkreslovani a zmanipulovani informaci platit!
   Nyni tu mame dalsi pokusy nas zterorizovat a oznacit lzive pravdu za lez!
   Dokonce lze i zmanipulovat volebni vysledky coz se deje u amiku dnes uz masivne.
   Trend dostat se pres mrtvoly k miliardam ,lhanim prichazi bohuzel z obdivovane Ameriky,kde se to pokladano za normalni a ti kteri se nebrani za hlupaky,kteri si podvod dokonce zaslouzi,protoze ho bez odporu dovolili(jsou tzv lhostejni ovcani )!
   Dal jsem tu upozorneni na clanek z casopisu NATURE z 9.11.2015 a vynatky z neho.
   Nijak to nikoho nezvedlo ze zidle,ackoli je to clanek jak se da vydelat na horach mrtvol a to vasich a zpusobit mnohamiliardove skody!
   Namisto napravy se dozvidam,ze mi bude zalepena pusa a najednou nebudu jiz moci NIC publikovat a pry me plati SOROS.
   Vi se totiz,ze Česi jsou dobre nachylni k ohlupovani a neexistuje zde SOLIDARNI STAT a hlavne ne SOLIDARITA.
   Tak se vyplati radsi zabit pravdu a jeji nositele(HUS by mohl vypravet),aby jste mohli byt dale okradani a zabijeni a jeste si MUSITE pochvalovat,ze jste se nemeli nikdy lepe nez dnes.
   Tak byla zabijena a zda se,ze i zabita Obcanska spolecnost,ktera je nyni tak "leva",ze ani nemukne na sve okradani a nyni i zabijeni viry a nasledne ockovani jen castecne schvalenymi pry vakcinami,ktere ani vakciny nejsou musi byt pod -70 °C jinak se rozpadnou a za par mesicu se stejne muso ockovat znovu.
   Podbody na kterych se da vydelat se kupi na sebe a ruska odzkusena opravdova vakcina se oznacuje za fasistickou.To je jasna spina nejhrsiho zrna podporovana dokove EU komisi plne podvodniku typu Doura!
   Jak vidite bude se to stupnovat,neni nikdo kdo by se tomu zlu postavil,protoze lide jsou dostrasovani policejnim statem vnitraku z dilny CSSD,kterou dokonce radostne voli i kdyz je rizena Aspen institutem a na volice sere.
   Dost se divim,ze to dovoli clenove CSSD a vyhrivaji se na slunci penez snad podplaceni a jisti,ze tomu tak bude donekonecna.
   Proto nezbyva nez transformovat Obcanskou spolecnost,ktera pada, na udernou opravdovou ČSV tj Ceskou spolecnost volicu v plnem poctu a zacit vracet ukradenu moc tam kde patri.

   Napiste jak jste tomu pane B. rozumel a ostatni take a zda se vam libi,aby intelektualni vrstva lidu zajistila sama navrh vzoroveho programu volicu,nebot si nasi zastupitele stezuji,ze nevime co chceme!

   Vymazat
  4. jo bubaku krtecek to vysvetlil ČSV znamena Česky Svaz Včelařů

   Vymazat
 4. Odpovědi
  1. yap watch it for just $4.99 a month u get the same crap like any other fckn TV, right?😃🤮😎

   Vymazat
  2. redpill? thx for $4.99 už jsem blil🤮🤮🤮🤮🤮

   Vymazat
 5. Úsměvné je na tom jedna věc. Soros, Bakala a další, vždy dají jen prvotní vklad. Částku, která má ten, či onen kanál nastartovat. Jakmile se uchytí, přejde na financování z peněz daňových poplatníků. K tomu slouží vícezdrojové financování jak médií, tak politických neziskovek. Když se vám podaří rozklíčovat, podle zatím povinných finančních zpráv těchto institucí, jejich finanční zdroje zjistíte, že finanční zdroje "mecenášů" tvoří drtivou menšinu. Podstatně vyšší částku tvoří právě naše peníze. A aby to nebylo do očí bijící, je rozloženo do více položek od více "dárců". Ti jsou složeni z místních samospráv, několika ministerstev a státních firem. Soukromí dárci přispívají sice také, ale drtivou menšinou. Tak že si většinou nevědomky sami vykrmujeme vlastní katy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zhnusený, taky jsem si všimnul, že Sörös je rafinovaný investor. Právě prosazuje myšlenku na samostatnou evropskou armádu, kterou si my sami opět zaplatíme a asi on (jeho štáb) bude rozhodovat o jejím nasazení. Je to stejný trik, jako s tím společným dluhem EU.

   Vymazat
  2. Na mizerné ČT a Čro platit musíme, ale na slušnou NR bychom si platit mohli.
   Určitě bychom nadmíru nezchudli, zisk „jiných“ zpráv by vyvážil vklad a pocit,
   že nejsme jen ovce, které každá jourová zažene do chlíva, by stál zato.

   Vymazat
  3. Na mizerné ČT a Čro platit musíme, ale na slušnou NR bychom si platit mohli.
   Určitě bychom nadmíru nezchudli, zisk „jiných“ zpráv by vyvážil vklad a pocit,
   že nejsme jen ovce, které každá jourová zažene do chlíva, by stál zato.
   P.s. zobrazuje se mi jen Unknown namísto nicku...

   Vymazat
  4. 7:50
   Přesně tak. Však to je přece starý ideál dnešních korporací a kapitalistů. Socializují se ztráty (potřeba platit tolik parazitů z neziskovek a médií) a privatizují výnosy (to jsou výhody a zakázky ze států, které se povede dostat pod kontrolu a pak rozkrádat vše, co jde, rušit služby a zavádět privátní zdravotnictví a další).

   A Babiš se bojí na tom cokoliv změnit, přitom těch parazitů z neziskovek je neuvěřitelné množství a vydávají se na to miliardy.

   Vymazat
 6. Andre Vltchek (1967-2020), Impérium lže, česky 2016

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ^Škoda ho. Upozorňoval jsem na jeden jeho článek, kde srovnává, jak se "trpělo" v Plzni a v Leningradě, kde on žil, než se přesunul do USA. A jak by se mladí v Hong Kongu měli zamyslet nad "pomocí" Západu:
   https://www.chinadailyhk.com/article/134280#How-we-sold-Soviet-Union-and-Czechoslovakia-for-plastic-shopping-bags

   Vymazat
 7. A dostali jsme se zase na mapu světa, nebo aspoň Evropy, zásluhou paní Jourové...
  https://www.rt.com/op-ed/508699-uk-eu-brussels-brexit/

  OdpovědětVymazat
 8. Orbán má v Maďarsku dlouhodobě ústavní většinu a Jourová prohlásí o Maďarsku, že je tam "nemocná demokracie"!!! Jak mohou mít potom občané EU nějakou důvěru v Brusel? A tyhle problémy se "přelévají" do médií , kde se po mém soudu vyřeší "technicky" , kdy lidé přestali kupovat noviny a dívat se na "klasické" televize a používají mnoho způsobů alternativního získávání informací! Kolik % lidí se dnes dívá na zpravodajské pořady ČT? Ještě tak pohádku nebo hokej, ale i tady je možnost alternativy! Zoufalost Bruselu už jde tak daleko, že připravují výnos, kdy budou postihovány firmy, které zadávají reklamu na alternativních webech! EU stále rychleji spěje k nějaké zásadní reformě, a možná až k rozpadu!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ten rozpad ovšem musí někdo iniciovat

   Vymazat
  2. Spíš je nemocná paní Jourová.

   Vymazat
  3. 10:26
   Človičku, Orbán dnes jasně směřuje k podobnému autoritářskému režimu,jaký je dnes v Rusku. Tohle se nedá přehlédnout. Trochu myslím, než napíšu takový blaf jako ty.

   Vymazat
  4. 12:01-Chcete tím říci, že voliči v těchto zemích jsou co?

   Vymazat
 9. No jo vládnou proti lidem a vymýšlí nesmysly tak potřebují cenzuru jsou daleko horší než ti zlí komunisti.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11:22
   Pokud lidská hovada dokáží napsat, že paní Merkel je vytvořena že sperma Hitlera, potom mazání takových a podobných nesmyslů souhlasim.

   Vymazat
 10. Musím se Maňásku smát, nikdo ve lži nepřekoná v posledních letech drzou RUSKOU leží. Od sestřelení letadla, dopingu rus."" sportovců "" ,k otravám Novičokem.

  OdpovědětVymazat
 11. „Zakážeme příště krtečka, protože je také černý?” Radim Fiala si utahuje z nového nápadu sluníčkářů

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020120512889642-zakazeme-priste-krtecka-protoze-je-take-cerny-radim-fiala-si-utahuje-z-noveho-napadu-slunickaru/

  Blaha se pustil do TV Markíza, jež burcuje vládu k pronásledování lidí a opozice. Médium přirovnal k nacistickým novinám

  https://cz.sputniknews.com/slovensko/2020120612890116-blaha-se-pustil-do-tv-markiza-jez-burcuje-vladu-k-pronasledovani-lidi-a-opozice-medium-prirovnal-k

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11:57
   Už jsem to tady psal, SPUTNIK přestaňte se sterat o nás,to vaše zaostalé,chudé rusko má daleko více problémů než my,
   Proto nestrkejte vás ruský rypák k nám bando hnusná ruská.

   Vymazat
  2. 14:09
   A na NR není nikdo zvědavý na tvůj hnusný rypák, smradlavé hadry a zavšivenou dutou hlavu, ty hadro z amícké kadiboudy.

   Vymazat
 12. V této souvislosti se nedá zapomenout, jak ten legrační moula a čučkař v čele BIS, nadstrážmistr Koudelka, po ministrovi školství požadoval změnu textů učebnic dějepisu, aby vše více vyhovovalo USA. Tenkrát jsem pochopil, že i totální a naprosté tele může stát v čele takhle významné služby.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na tuhle debilitu Koudelky jsem zapomněl, kdy ve zprávě BIS byla poznámka, že se špatně ve školách učí dějepis!!! Za to měl letět okamžitě na hodinu!!!! BIS si neplatíme proto, aby kontrovala ,co se učí ve školách!!!

   Vymazat
  2. 12:28
   A zase ten človíček. Před r.89 nám byly vtloukány dějepisné nesmysly, nikdo nebyl schopen se ze strachu z rudé lůzy se ozvat.Je naprosto jedno,kdo na lež upozorní,proto díky pane Koudelko.
   Musím se zase smàt, pokud by celá BIS kritizovala USA, Západní Ev. tak je ta nejlepší, včetně pana Koudelky,ale protože dnes patříme do NATO a rusák dělá co může k podkopání našeho vztahu k Západu,kdy jejich ambasáda má nejvíce lídi u nás, potom je pochopitelný důvod a obavy z ruské špionáže a samotné rusko tomu nahrává. A dělat si iluze o dobrém Rusku může jen pošahanec a těch je zde dost.

   Vymazat
  3. Re (12:09):
   Z toho, že by snad byl tele, bych toho Koudelku nepodezíral.
   Stejné instinkty má např. i Jourová a tisíce dalších (jim podobných), totiž, že jsou bezeskrupulózně přizpůsobiví!
   Žádná špatnost či sviňárna jim není dost velká, aby ji pro udržení se při korytě svých úřadů (a osobních peněžních příjmů či "mocenského" postavení) nedokázali bez rozpaků udělat.
   Jsou v té své "přizpůsobivosti" horší jak cigáni.

   Vymazat
 13. Máme možnost zde diskutovat o problémech,které např. veřejnoprávní televize vůbec nezmiňuje. Takových je řada.Ten nejhorší - je dle mého soudu rostoucí nebezpečí vzniku válek a velké války o kterém se zmínila i vojenská zpravodajská služba ČR. O reálnosti tohoto nebezpečí svědčí i jednání velmocí které se místo dohod o spolupráci vydaly
  opět na cestu studené války a vzájemného rozeštvávání lidí
  proti sobě. Na štvaní lidí proti sobě jsem zvláště citlivý pokud se šíří z ČT kterou si platím. 90% lidí
  na světě a jejich rodiny nemohou být netečné k tomu,že je jejich politici ženou do válek zbrojení a bombardování kvůli ropě. Nevolme politiky kteří brání dohodám v zájmu lidí a propagují zbrojení.

  OdpovědětVymazat
 14. 13:16
  Máte pravdu, pokud se ČT zmíní o ruském nebezpečí vzniku války,tak jste všichni proti,tak potom, proč vás rusomilce dráždit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vy debile, proč sem lezete, když jediný s kým si rozumíte, jste Vy vole sám.

   Vymazat
 15. Proč by 145ti milionové Rusko s vojenským rozpočtem cca 70 miliard útočilo na 850ti milionový západní blok kde jen
  USA vydává na zbrojení 900 miliard ročně. Tady motiv Ruska obkličovaného podél hranic základnami NATO trochu nesedí že. Poměr sil by měla veřejnoprávní televize občas lidem připomenout aby se přestali Ruska bát. Koho chce kdo oblafnout a proč ? To je základ problému že. To pitomé zbrojení není lidem nutné.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Werich , o válce.
   Bude válka ? Nebude ! Tak proč zbrojíme ? No aby byla !

   Vymazat
  2. 19:39
   Nebude-li napnelimus, nebude ní cukatury.

   Vymazat
 16. Tohle se v ČT nedozvíte!
  OSN: Syrské Golany jsou okupovány. Izraelská nařízení jsou neplatná
  Valné shromáždění OSN 3. 12. 2020 znovu potvrdilo svou podporu svrchovanosti Sýrie nad okupovanými Golany a považuje všechna opatření přijatá izraelskou okupací v tomto ohledu za neplatná. Podle syrské agentury Sana hlasovalo 88 států pro návrh rezoluce potvrzující toto právo předložené Sýrií, zatímco 8 států a Izrael byly proti a 62 států se zdrželo hlasování. Rezoluce vyzývá Izrael, aby se stáhl z celých Golan k linii dané 4. června 1967 a aby respektoval rezoluce týkající se Golan, zejména č. 497 z roku 1981. Považuje izraelské rozhodnutí uložit své zákony v okupovaných Golanech jako „neplatné a bez mezinárodněprávních účinků“.

  OdpovědětVymazat
 17. Měl bych návrh úpravy "koncesionářských poplatků". Každý člověk by měl i nadále povinnost přispívat fixní částku na informační médium, ale s vlastním výběrem dle svého rozumu a dle zkušenosti s korektností toho kterého média. Řekněme těch 150 Kč by mohl buď poslat vcelku jednomu subjektu případně rozdělit mezi několik subjektů, jejichž informací si cení. Proč mám přispívat na ČT, když vidím, že za něco stojí pouze cestovatelské a přírodovědné pořady. Kdyby se třeba rozdělila ČT do sekcí a byla by možnost poslat castku jen některé sekci osvěty... Já osobně televizi nesleduji vůbec a cením si spíše práce přispěvatelů do Nové republiky, jejichž články nejsou tupou propagandou a přimějí člověka k zamyšlení. Mnohdy i diskuse mohou šířit osvětu a vytvořit ucelenější vhled, pokud se tam nedostane sice také boží stvoření leč ducha a rozumu mdlého a vědomostně unknowného.
  Někdy je to obtížné, ale pokusme se na takové prosté myšlenkové vakuum prostě nereagovat, když už není v moci editora takové poklesky odfiltrovat. Totiž kde není obecenstva, tam není ani herců.

  OdpovědětVymazat
 18. Jen skromný návrh.
  Mrzí mne, že se nevolí, alespoň měsíčně, "Topten" aktivistických novinářů i komentátorů. Byla by i šance za celoroční vítězství udělovat cenu Jambora&Brože. Logicky by byla vhodná i cena za šíření nepodložené "pravdy". Známé NT, by koncem roku vyvrcholilo předáním živého pernatce. Doufám, že by závěrečné udělení cen přenášela "naše veřejnoprávní". Volbu lze zajistit jen na principu plebiscitu, zásadně bez "objektivní odborné" poroty. Dodatek k technologií volby vzešel ze zkušeností s cenou Citronu.

  OdpovědětVymazat
 19. Do redakce "Nova Republika" Ja verim ze nemuzete cist a pripadne eliminovat nase comments at to jsou jakekoliv nesmysly to me absolutne nevadi,ale ze date na zacatek fotografii slabomyslneho pana Lubomira Man z jeho nesmyslnym
  nazorem na 9/11 2 letadla narazili do World Trade Center a
  zabili 3000 nevinnych lidi a potom jeste placa nesmysly o EU
  a vy mu to otisknete je neuveritelne. Milan from Montreal

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pokud jste si dal práci a četl závěrečnou oficiální vyšetřovací zprávu a některé alternativní, tak má ta oficiální hodně co vysvětlovat a na některé otázky neodpověděla vůbec! Jak a proč spadla budova WT7, což byl ten třetí věžák a také je "povedený" střet letadla a budovy Pentagonu, kde je je sice díra , ale nějak chybí křídla!! Asi byla skládací! Pokud nikdo věrohodně na odborné bázi nezodpoví všechny tyto otázky , tak se zde přeme zbytečně!! Dodnes není přesně objasněn atentát na J.F.K. a to už je hodně dlouho, takže mají USA u veřejnosti veliké manko!!

   Vymazat
  2. 13:15- Milane, tak jako jsou, měly by být, naším názorem, jsou i úvodní články názory dotyčného. Takto se musí tedy brát a použít tedy protinázor, nikoliv dehonestaci slovní, což se Vám stalo. Škoda, sám jste uvedl jinde, že jste v Kanadě rozděleni na volby v USA, přesto se chováte korektně k sobě. Hezký den.

   PS. Já současnou EU také považuji za jinou variantu Velkoněmecké říše s naší účastí jako protektorátu.

   Vymazat
  3. Milane, vrátil jsem se náhodně pod naši konverzaci minulou.

   Vymazat
 20. EU je nepřítel a s tím se nediskutuje, s tím se bojuje !

  OdpovědětVymazat
 21. Pan hodny clovek Jsem prekvapen ze jeste dneska se najdou lide
  kteri pochybuji co se tenkrat stalo v 9/11 v New Yorku.Vysetrovani bylo spousta hlavne Architekti a stavarsky
  Ingenyri, proc a jakym zpusobem ty dve veze spadly.Oni to
  nazyvaji Pancake efect. Jedno patro na patro pod atd. Stavba 7 spadla asi 6 az 7 hodin pozdeji,protoze byly poskozene ty
  dolni suporty od colapsu WTcenter.Ja vim ze existuje hodne
  conspiracy theorist and cynical sceptics.Kde jsem pracoval
  a byly tam Muslims ty byly presvedceny ze to bylo CIA,ktere
  to vybombardovaly.Ted budu riskovat,ze pan Povolny me sprdne
  ale jenom Idiot si muze myslet,ze to bylo CIA nebo jakakoliv vnitrni prace.A na zaver V americe zije spousta lidi kteri veri ze Wrestling Spectacular je pravda a ze
  pristani na mesici v1969 byl podvod, Milan from Montreal

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Naopak Milane, tentokrát jste vyjádřil svůj názor z místa děje. Ostatní Vám mohou věřit nebo "spoustě lidí" kteří i v Americe věří konspiračním teoriím, proto bych šetřil "nálepkami" ač vím, že jste na tyto teorie citlivý. Já spíše se ptám komu to prospělo a jak to bylo organizováno ale to také neobjasníme.

   Vymazat
  2. Jen ještě vsuvku Milane, aby se Vám komentář moc neodsunul dolů, klikněte na "odpověď" pod sinou čarou a poté pište do rámečku, který se zobrazí pod "vláknem" tématu. Pokud nadhodíte téma, je Váš postup jaký jste použil. Ale možná to víte.

   Vymazat
 22. Jak umlčet lháře? Po dobrém to asi nepůjde. Když vidíme z jakého důvodu vzniklo NATO a jak NATO působí dnes, tak se stalo, že z ochránců světového pořádku se stali agresoři a to pod vedením "demokratických" USA, kde nám dnes předvádí jaký mají Trumpově a Bidenové respekt k demokracii. Dosud jsem nepochopil kdo to jsou volitelé, kteří volí prezidenta a to prezidenta, který svět rozeštvává pod ideou "First Americka". A protože zde vychází na mezinárodní scéně stále výraznější hvězda, kterou je Čína, ohrožující dominanci USA a jejího dolaru, tak je zle. Na druhé straně surovinově bohaté Rusko také leží USA v žaludku a taková kosovská řeznice Madlen navrhuje, aby se USA zmocnily bohatství Ruska i násilím. Všechno je v rozporu s Chartou OSN, která stanoví, že mezinárodní spory se měly řešit mírovou cestou bez násilí. A právě USA jsou státem, který více jak 200 let terorizuje a masakruje svět. Proto OSN v roce 1945
  schválilo vítěznými mocnostmi po nejstrašnější válce ve světě schválila Chartu OSN, aby se zabránilo opakování takové světové katastrofy. Přesto je známé, že už v červenci 1945 chtěl Churchil zaútočit na SSSR a konečně v srpnu téhož roku použili proti japonským městům Nagasaki a Hirošima nejstrašnější zbraň, která zahubila v jednom okamžiku přes 300 tisíc lidí. Tak to ne!

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.