Reklama

středa 30. prosince 2020

Kongresmani v Pensylvánii odhalili 170 tisíc falešných hlasů

Ivan David
30. 12. 2020
 
Vyšetřováním volebních podvodů se v USA kromě soudů zabývají i státní kongresy, které mají podle místních ústav kontrolní pravomoci. Vyšetřovací výbor má podle amerického práva stejné pravomoci jako policejní orgány. V Pensylvánii si místní zákonodárci vyžádali údaje ze státního registru voličů SURE a ze systému evidence odevzdaných hlasů. Po prověření údajů z těchto registrů podle sítě lokálních novin The Epoch Times odhalili, že oficiální volební výsledek byl zfalšován o více než 170 tisíc hlasů. Podle výsledků voleb, který oznámil úřad guvernéra, měl v tomto státě „demokratický“ kandidát Joe Biden porazit úřadujícího prezidenta USA Donalda Trumpa o 80.555 hlasů.

Podle zprávy zveřejněné pensylvánskými zákonodárci činí “nesrovnalosti“ více než dvojnásobek rozdílu mezi oběma hlavními kandidáty. Kongresmani kontrolou databází, které byly použity při volbách zjistili, že do oficiálního součtu bylo započítáno 6.962.607 hlasovacích lístků. Podle záznamů státního registru voličů se však voleb zúčastnilo pouze 6.760.230 voličů. Z výsledku vyšetřování státního kongresu tedy vyplývá, že do oficiálního volebního výsledku bylo započteno více než 170.830 hlasů, které voliči nikdy neodevzdali. 

Podle zprávy zveřejněné včera kongresmany je toto číslo očištěno o 31.547 hlasovacích lístků, které byly vyplněny špatně a byly započítány pouze částečně. Souběžně s volbou prezidenta USA se uskutečnily i volby do federálního Kongresu USA. U části odevzdaných hlasů byly řádně vyplněny buď jen kolonky pro volbu prezidenta nebo pro volbu federálních kongresmanů.

Podle bývalé generální prokurátorky Sidney Powellové (obrázek), která při soudních sporech proti falšování voleb zastupuje jako advokátka kampaň Donalda Trumpa, tyto falešné hlasy vznikly vícenásobným započítáním hlasů odevzdaných pro Joea Bidena. Tým právníků úřadujícího prezidenta o tom předložil soudům řadu důkazů, včetně videozáznamů dokládajících, jak byly již jednou sečtené hlasy znovu vkládány do sčítacích strojů Dominion. Na jednom ze záznamů, které soudu předal pod přísahou svědek, je doloženo, jak bylo několik dodávek plných krabic s volebními hlasy převáženo po prvním sečtení sčítacími stoji do jiné volební místnosti k opakovanému načtení do systému.

Na volebním podvodu se podle Sidney Powelllové měli podílet i zaměstnanci firmy Dominion, kteří podle několika místopřísežných prohlášení očitých svědků přímo ve volebních místnostech během voleb přenastavovali sčítací stroje, aby umožnili obejít systém grafického kódu, jímž je vybaven každý volební lístek jako pojistkou proti opakovanému načtení do systému evidence odevzdaných hlasů.

Ve zprávě o vyšetřování volebních podvodů, kterou včera zveřejnili členové Kongresu státu Pensylvánie, jsou výsledky, které certifikoval guvernér Tom Wolf z „demokratické“ strany, naprosto mylné. K hlasům 20 volitelů za „demokratickou“ stranu, kteří ze shromáždění volitelů odeslali 14. 12. 2020 pro závěrečný součet hlasy pro Joea Bidena, by se podle nich nemělo přihlížet.

A to je jen jeden z řady diskutovaných podvodů, k nimž v USA došlo kvůli digitalizaci voleb v USA. Síť sdružující místní noviny v USA The Epoch Times přináší každý den několik nových informací o dalších detailech rozsáhlého zločinného společní ke zfalšování prezidentské volby, které nově vyplouvají na povrch. Na prosincovém plenárním zasedání Evropského parlamentu, které probíhalo v době, kdy již byla známa řada okolností o volebních podvodech v USA, jsme jednali o iniciativní zprávě předložené zpravodajem za frakci Zelených, který navrhl, aby byl pro celou EU vydán společný volební kodex, jež by nahradil národní volební zákony. V rámci unijního volebního kodexu by měla podle něj být i v EU zavedena digitalizace voleb. Hlasoval jsem proti tomuto návrhu, stejně jako většina europoslanců z frakce Identita a demokracie (ID), v níž působí i europoslanci zvolení v ČR za SPD.
 
Členy frakce Zelených jsou i europoslanci zvolení v ČR za Pirátskou stranu. Její národní poslanci se v prosinci ve české Sněmovně během probíhajícího skandálu s volebními podvody v USA dožadovali projednání jejich digitalizační novely volebního zákona.

24 komentářů :

 1. Denní informace o tyranii naší doby najdete na stránce Waking The Future https://www.bitchute.com/video/jBLEXPs9YBYx/
  A ten CPT lodě či letadla je dnes Prezident trump. Jen pro info, volby v USA a teátr kolem je jen desetitisícina toho, co se dnes zde na planetě Zemi odehrává. Jsme v ARMAGEDONU. Přímo uprostřed. Chápete to??? A my všichni jsme jenom cestující v letadle a všichni věříme CPT trumpovi že letadlo úspěšně proletí bouřkou. Možná i značně devastované a porouchané přistane. Popřípadě, když se dá jen částečně ovládat, přistane nouzově na zemi, třeba se rozlomí, polovina cestujících zahyne. Polovina přežije. Ti přeživší jsou v přeneseném slova smyslu i ti neočkovaní, kteří uvěřili svému mozku. Mnoho zemřelo ještě před rozlomením letadla na infarkty či selhání organismu, porotože uvěřili destruktivnímu našeptávači, který v letadle v bouřkovém mraku řval a programoval lidi.
  Omlouvám se za jednu chybu! Napsal jsem: A ten kapitán lodě či letadla je dnes Prezident trump.
  Správně patří: A ten kapitán lodě či letadla je dnes Prezident trump a Prezident putin.
  Aby bylo jasné a nedošlo k omylu. Děkuji za pochopení.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Re (21:38):
   Jenže, jak to zatím v USA vypadá, první z toho kapitánského dua se odebírá do (politického) podpalubí.
   Takže tím, kdo na kapit. můstku zbývá, je už jen jeden, ten druhý.

   Smazat
  2. Uvidíme 21.1.2021 kdo bude prezidentem USA. Na rozdělení USA už založil Nejvyšší soud v USA základy svým rozhodnutím ze dne 12.12.2020 o to, že se m§že porušovat Ústava USA a nemusí se ctít federální zákony.

   Smazat
 2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 3. To je neuvěřitelné!
  Před časem zde svým pro-trumpovským entuziazmem a přesvědčením o vítězství Trumpa hýřil jakýsi světoběžník honolullu. Odmlčel se, asi ve svém nadšení poněkud ochladl.
  Ponechávám na zdejších "atlantistech", pro které slunce zásadně vychází ve Washingtonu, a jejich ideol. klonech, jak se s tou kolosální volební taškařicí srovnají.
  Ale vím, uhlířská víra i hory přenáší, a tak se nad tu "prkotinu" s lehkostí svého bytí jistě i povznesou.
  Jen je prosím, aby nám nekázali o demokracii ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podivejte se na ten obrazek te zenske.
   A dobre.
   A co vidite je velmi statecna neohrozena zena, osobnost ,vzbuzujici respekt a uznani naroda ,/nevaham rict, mozna dalsi Putin/ a
   Prirozeny naprosto samozrejmy.
   Ona je jedna z generace novych vudcu naroda !!!,
   kteri prichazeji na scenu prave v takovych chvilich a v pravy cas.
   Kdy je narod nejvice potrebuje.
   Jak suverenne se chova na verejnosti.
   Dostava svym chovanim nalezity respekt.
   Zcela bez vahani haji pravdu.
   Narod americanu dlouho cekal, na sve prave a skutecne vudce. Na sve osvobozeni.
   Dobre se divejte,pozorujte a sledujte, obrovsky,propastny rozdil mezi ni a trumpobideny,vcerejska..
   Neco uplne noveho se rodi a zacina...

   Smazat
  2. Františku Opluštile 30. prosince 2020 21:47, tlumte ta svá chtění. Onen Honolulu byl postarší pán, zřetelně málo disponovaný k tomu, aby svou víru jakkoli měnil. Nebylo by divu, při jeho potřebě společnosti a trumpovském nadšení, že na té Floridě značně zasažené Covidem, Covid 19 nepřežil. Nebo nehodlá překonávat páně Dvořáka registraci, popřípadě jeho nechuť k oslovení Hurvínci. Jak jsem s ním nesouhlasil a polemizoval, byl mi, svým způsobem, sympatický. Jako parťák by asi neselhal.

   Smazat
 4. Furt leze špína na povrch ale obávám se že už to je u nich v koncích. Musíme vše udělat pro to aby jsme též špatně nedopadli.

  OdpovědětSmazat
 5. Czexit je jediné řešení. Musíme to dokázat, jako to dokázala Británie. Tohle bude už jenom a jenom horší. Neomarxističtí uerofanatici budou stále víc a víc tlačit na pilu. Ti už jiní nebudou.

  OdpovědětSmazat
 6. Kobza vnímá brexit jako výhru pro Brity a doporučuje Čechům, aby kráčeli ve stejných šlépějích

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020123012986318-kobza-vnima-brexit-jako-vyhru-pro-brity-a-doporucuje-cechum-aby-kraceli-ve-stejnych-slepejich/

  Le Monde: Stín „frexitu“ nezmizel - myšlenky na nezávislost jsou ve Francii silné

  https://cz.sputniknews.com/svet/2020123012989681-le-monde-stin-frexitu-nezmizel---myslenky-na-nezavislost-jsou-ve-francii-silne/

  OdpovědětSmazat
 7. Re 21:51 Anon říká, že POTUS sedí na hromádce Trumpových karet, které čeká na rozpoutání ... královský flush!
  29.12.2020. https://beforeitsnews.com/politics/2020/12/anon-says-potus-is-sitting-on-a-stack-of-trump-cards-that-hes-just-waiting-to-unleash-a-royal-flush-3221903.html Nyní, když guvernéři a ministři států potvrdili a Biden přijal ... všichni se zavázali a vědomě souhlasili s činy Zrady ... Sluneční vítr byl doslova jen přepaden a Dominion se také zavírá. Má servery CIA, které se používají ke změně hlasování o strojích panství z Trumpa na Biden… a brzy bude mít přístup ke skutečným strojům, samým o sobě…. Navnadil Deep State, aby zůstali v DC, aby mohli být zatčeni. Biden nepřijala žádné peníze na přechod a Harris se stále nevzdal svého místa v senátu ... Armáda infiltrovala Antifu a BLM. Má všechny jejich finanční záznamy. Ví, kteří politici vzali čínské a Sorosovy peníze ... jak republikán, tak Demorat ... Umístil Christophera Millera do funkce ministra obrany a Ezra-Cohena Watnicka do funkce asistenta ministra obrany. Doslova napsal exekutivní rozkaz týkající se vojenské linie posloupnosti. Námořnictvo právě zaparkovalo mega flotily na obou pobřežích. Dal Deep State šanci přijít čistý a pokusit se věci napravit. Vybrali si Zradu! Výsledkem bude, že všichni visí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jen aby! Trump rekl, ze se nam konec filmu bude libit. Zatim se mi to nelibi a konec filmu taky nevidim.

   Smazat
 8. Veci jsou jinak a jinde.
  Muzeme sedet uprosted hnoje, casto se neda nic jineho delat, ale musime vzhlizet ke hvezdam.
  Tady totiz zalezi,cim se kdo chce stat.
  Hnojem, nebo Hvezdou ?

  OdpovědětSmazat
 9. No a co, tak se podvádělo! O tom se veřejně ví. Nic už se stejně nestane a nezmění. Bidenovci si to už uhlídají a Trump se stává spíše trapným, protože i já tu vím, že nemá šamnci...Nakonec je to věc Američanů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jak Biden ze sveho vecirku /party /utekl.
   Bonding je kopie tvoreni kolektivu v SSSR narizene shora.
   Usporadal party pro cleny sve ochranky a jejich manzelky.
   Kdyz bylo druzbovani v plnem proudu nekteri si vsimli ze vicepresident zacina ohmatavat jejich manzelky,aby si nikdo nevsim, a vocuchavat.
   Nevrazivost se rychle vytocila do zurivosti..
   Kamal Harris, doposud projevila pouze schopnosti sotka loznic.
   My jsme president Hillary zakazal v Bilem dome aby se na ni nekdo podival.
   Kdyz skoncili vykradli /my jsme president/Clintoni zarizeni a nabytek z Bilyho domu.
   Z oblasti kultury mame Madonu, ktera prohlasila /65 let/,ze a kazdymu , kdo nevoli Trumpa.
   Tohle ma sest deti.
   Uspech se jaksi nedostavil.
   Stale jsou planovany veci a uskutecnovany,lidem nebezpecne , ktere se siri odtud do jinych,USA podanych statu..
   Doktor Luther King terazky som doktor ,svindloval svoji doktorskou disertacni praci,kterou jeste napsal nekdo jiny vi se kdo, priznal se bez muceni.
   Ja vim , nadeje umira posledni...

   Smazat
  2. Pozn. Ochranka,se tak se stala nahle,chranenci nebezpecnou.

   Smazat
 10. Autor clanku David hlasoval v EU parlamentu, ze 2. svetovou valku zacalo Nemecko a SSSR! Seznam prepisovacu historie z Ceska v EU parlamentu:
  je na ARFA.CZ.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vaclave 31. prosince 2020 13:28, že by zrovna Arfa měla být zdrojem hodnotných informací, to si nemyslím. Že MUDr. David v onom případě hlasoval až nepřijatelně, mám za jisté. Ale je to už dost stará věc. Každý máme nějaké to skóre a v životě si udržet vůči protivníkům nulu, můžeme leda u nekritických fandů. Taková ovšem valnou cenu nemá.

   Smazat
 11. V kazdem zapeklitem momente historie vystupuji statecni a odhodlani lide a haji pravdu. Doufejme, ze ji lhari a podli slouhove Deep Statu nezabiji. Kinga, JFK a jeho brachu zabili. To by snad stacilo! Ted by meli na radu prijit oni. A bez slitovani!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte pravdu vše se brzy vyjasní.
   https://beforeitsnews.com/blogging-citizen-journalism/2020/12/trump-indicts-dr-fauci-charged-as-enemy-combatant-2649497.html Obžaloba, která v současné době sedí na rezolutním stole v Oválné pracovně, obviňuje Fauci z mnoha vysokých zločinů apřestupků, z nichž mnozí viděli Fauciho zbaveného lékařského průkazu a deportovaného do GITMO po zbytek jeho přirozeného života. Tyto poplatky údajně zahrnují zradu, spiknutí s nepřítelem a podvod. Článek 2 oddílu 4 Ústavy Spojených států stanoví: „Prezident, viceprezident a všichni civilní úředníci Spojených států budou odvoláni z funkce na základě obžaloby a odsouzení za velezradu, úplatkářství nebo jiné závažné trestné činy a přestupky . V roce 2015 Obama nařídil Fauci, aby autorizoval „dar“ ve výši 3,5 milionu dolarů do virologické laboratoře Wuhan. Fox News a Washington Post zveřejnily články zpochybňující, zda Covid-19 vznikl v zařízení Wuhan. Odposlech na Fauciho telefonu a elektronických zařízeních navíc odhalil, že dobrý lékař a zneuctěný bývalý prezident udržovali blízké přátelství; zachycené telefonní hovory a e-maily ukázaly, že Obama a Fauci se spikli, aby podkopali Trumpovu autoritu.

   Smazat
 12. Volba menšího zla byl pro mě Tramp, ale ono by se to možná zase jen déle vleklo. Takže takto to asi dostane jen rychlejší spád. Štěstí přeje připraveným a mezi ty nepatříme.

  OdpovědětSmazat
 13. Vysvetleni /pouze a nic jineho/jo,na dotazy.
  Nepiju,nefetuju atd.
  Mam nejakej universalni ksicht a vystupovani a hned si mne oblibi ,homo,zide,zensky,opilci,psi,jiny zvirata, neco podobnosti s tim "Idiot",FMD.
  Mam je rad nazpatek,asi proto atd.
  Ted sem starej a ponekud vzteklej,az pod retezem provokaci ublizeni,nespravedlnosti atd.
  Mam ty vzteklosti prisne zakazany. Protoze.
  Ale nekdy to na moment prevladne.
  Preju vsem to nelepsi a ze srdce,ale min tomu trpaslickovi co mi prave umaz kratickej a nevinej ,texticek.
  Objevil sem totiz,ze kdyz vyrknu kletbu, uhranu a casto prijde ublizeni v dusledku a pak toho moje svedomi dlouho lituje, pac sem potvora utlocitna..
  Taky vidim veci, ktere se skryvaji a neviditelne moci , na ktere verim a neverim,co hazi sve skutky jinam, treba na Cerny Patek,trinacteho.
  Zase nekdy..

  OdpovědětSmazat
 14. Germani a potouchlost.
  /Sly,v Synonyms&Anonymns,asi deset vyrazu dalsich/.
  Vidi nekdo nekde tady nejaky potouchlosti?
  Jiste ze ne.
  Tak silne antikomunisticka vrchnost Nemecka v 1917,ale obdarovala bolsevika Lenina pytli zlata, aby jel do Ruska. Byl tam vitan , hlavne ty pytle. A tak Rusko revolucne znicil.
  Ale co se nestalo.Ten Bolsevismus jim,
  /prave strujcum,toho /,ale necekane za zady vlit do Nemecka a pachal tam revoluci. Bolsevickou.
  Stezi se ubranili zavedenim fasismu.

  OdpovědětSmazat
 15. Omluva,prijmete, absolutni. Texticek je na svete.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.