Reklama

sobota 12. prosince 2020

MINISTRYNĚ „PRAVDY“

Libor Číhal

12. 12. 2020 PravýPostor

V německém DW emitovali tiskovou konferenci Jourové, zbytnělý úsměv od ucha uchu, vysvětlila, jak bude vypadat pomsta malomocných.

Před pár lety se česká politika snažila vzbudit dojem, že patříme k Visegradu, dnes jsme se stali vlajkovou lodí konformnosti evropskounijnímu monstru a blahobytná z Vysočiny je jejím praporem. Až se bude bilancovat Babišovo vládnutí, Jourová bude velkým mínusem. Jourová, kterou nikdo nevolil, připomíná Kabrhelovou socialistické epochy, taky měla velmi významné projevy, ale věděli jsme, že významní se skrývají někde v pozad
í.

Jourová na tiskové konferenci prezentovala návrh evropskounijního zákona o zamezení šíření polopravd a fakenews v EU prostoru, které organizují jiné státy. Jourová prý nechce volby, kde by se praktikovaly špinavé metody. Volby se nazývají od nepaměti volbami pouze tehdy, když se spravedlivě počítají hlasy všech voličů a každý volič rozhodne po svobodné úvaze a nikdo mu nefiltruje informační pole, sám musí vyhodnotit, kde je pravda a nepravda. Pak mají volby smysl a jsou společensky přínosné. 

Volič může později litovat svého rozhodnutí, popř. je v budoucnosti napravit, zvažovat jiné informace apod. Jourová a spol. z principu nenávidí svobodné volby, jak svědčí jejich posedlost vůči všem stranám, které vyznávají suverenitu svých národů a omezení imigrace, navíc komisariát EU nikdo nevolil, nominoval se na základě handlu, kde bank držela Merkelová. 

Mluvit o špinavých volbách by bylo logické v souvislosti s Bidenem a jeho kompaňony, kteří znásilnili americké volby a proměnili je v podvodnou frašku, ale Jourová míří jinam. Kdo šíří fakenews, bude ho to něco stát, tato pravda by měla platit i na komisařku, před dvěma lety nekorektním způsobem s velkými vnitropolitickými důsledky očernila tehdejšího ministra vnitra Salviniho, když zamýšlel budovat celostátní statistiky o pohybu romského obyvatelstva, Jourová, která též přičítá ruské dezinformaci Brexit, evidentně trpí silnou averzí k demokratické formě vyjádření lidové vůle.

Plánované evropské represívní zákony míří na Rusko a Čínu, hlavně ovšem Rusko pije krev těmto blahobytným pseudoelitám. Možná příští evropskounijní ministerstvo pravdy povede přímo Jourová, k velké hrdosti Čechů. Jourová a spol. nasadí další sankce a zablokují konta hlavně ruským firmám a osobám, podle Jourové jsou Evropané, obzvlášť v období koronavirové krize, zahlceni lavinou dezinformací. Z jejích náznaků a úšklebků plyne, že organizátorem je Putin. Pokud by to měla být pravda, pak by musel být ředitel české televize jeho člověk, televize šíří polopravdy ve velkém. Při pohledu na počínání evropskounijních komisařů a jejich národních odnoží právě v případě koronaviru, je možné jen dvojí vysvětlení – totální neschopnost až generická hloupost nebo záměrná sabotáž. Možná zažijeme ještě srandy víc, nakonec se ukázalo, že velcí bojovníci proti imperialismu Osík Závodský a Slánský jsou jeho agenty a kdovíkdo všechno dnes padne do skupiny Putinových agentů. Evropská unie se odvolává na svoji organizaci East StratCom Task Force, která monitoruje ruské desinformace.

Neklamným znakem nastupujícího krachu systému, a platí to ve fyzice i v politice, je ztráta variability systému a omezení vývojových možností, při listování evropskounijními novinami, pokud odmyslíme lokální variabilitu počasí, má čtenář pocit, že prošly jedním filtrem, informační variabilita ruských médií je podstatně vyšší a jsou i zajímavější a některá mají silně opoziční charakter. Jourová myslí vážně, že zdůvodňování nějakého zákona může stavět na výpovědích East StratCom Task Force, kde najímají jen kádry, které apriori Rusko nenávidí? Samozřejmě nejde o to jestli někdo někoho miluje nebo nenávidí, ale pokud se někdo nechá vést jenom nenávistí, nemá to dobré konce a ty tvrdé konce pocítíme my všichni.

Jourová a spol. kromě obskurních tlachů nikdy nepředložili žádný faktický důkaz, který by se za důkaz vměšování Kremlu do voleb nebo za důkaz šíření lží v koronavirové pandemii dal považovat. Komisariát EU a jejich tisk šíří lži a pomluvy o ruské vakcíně, které mohou mít fatální důsledky pro obyvatelstvo. East Stratcom Task Force, kterými se Jourová zaštiťuje, mohou v případě potřeby osočit z proruské aktivity kohokoliv i z členů EU, tato organizace silně čerpá např. z ukrajinských a gruzínských protiruských zdrojů, kde objektivita nehraje žádnou roli. V roce 2018 požadovali poslanci holandského parlamentu zrušení této instituce, tato výrazně antiruská struktura je jediným důkazem imaginární ruské viny. V dokumentu k předkládanému zákonu se praví, že Komise má v záloze 500 příkladů ruské desinformace. Jeden z příkladů: „třetina Britů věří, že vodka může dezinfikovat ruce“. Podle specialistů East Stratcom Task Force je to důkaz ruského šíření polopravd. Většina obvinění proti Rusku je odvolání na něčí názor nebo jiné informační zdroje, což má být důvod k sankcím proti ruskému obyvatelstvu. East Stratcom Task Force dodal jako jeden z důkazů ruského šíření polopravd odkaz na ruský YouTube kanál, kde autoři tvrdí, že příčinou epidemie je rozvoj 5G technologií, přitom ruská oficiální televize varuje před náhledy tohoto kanálu. East Stratcom Task Force vydávají za důkaz kremelského šíření polopravd náhled jakéhokoliv moderátora v ruských TalkShow. Ruské oficiální média prý brání Čínu od mezinárodní kritiky, důkazem šíření kremelských lži má být vyjádření Peskova v jedněch novinách, že nevěří v laboratorní vznik Covidu-19 atd. Ve zprávách East Stratcom Task Force je nesčíslné množství evidentních lží o ruské vakcíně, jako by se jednalo o ideologický axiom a ne o medicínský prostředek, který by měl být co nejrychleji aplikován.


71 komentářů :

 1. Kdo se chysta volit pana Babise at si vzpomene na fotku komisarky propagujici gumovladu stejne jako za komunistu.

  Bud budou volici volit SVOBODU a PRIMOU DEMOKRACII-SPD nebo nepravdu,lez a zlo,ktere ma pry nastolit tato pry Sorosova aktivistka,ktera se s nim hrde foti,aby tim zduraznila,ze ti kteri voli ANO;BUDE LIP voli ve skutecnosti zlo politicke korektnosti ideologie neomarxismu,tj.znovu nenavisti rozvalu republiky a znicujiciho anarchistickeho pochodu institucemi CR,diktatury mensin nad vetsinou ve skutecnosti zniceni demokracie,aby aby pote domorodci unaveni tou opet gumovladou prijali zpet vycinkane vadne uceni MARXE a jeho Kapitalu !

  Je to ve skutecnosti rozbijecka EU a nic jineho!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Cely ten humbuk s dourovou je tu proto,aby jsme se nemohli branit a drzeli pusy jako kdysi.

   Oni ti neomarxisticti banksteri uz zjistili,ze s internetem se zase ztratil monopol na jejich typ informovani verejnosti (lzivych caglovin)a chteji to co bylo za komunistu,tj totalni cenzuru.
   Vedi,ze kdyz se pdarilo kdysi lidu dosahnout SVOBODY SLOVA,ted chce SVOBODU a primou demokracii,ze by zas rezim vychazejici z gangsterismu mohl puknout jako zalud!
   Ted GR TV,kvuli tomu sedi na prameni jako zaba a stale se odklada soudni proces s nim za porusovani zakonu o verejnopravni TV a vykradani koncesionarskych poplatku vysokymi platy "cinitelu",kteri pochoduji institucemi tj predevsim falsuji informacni pole a tim ziskane miliony LHANIM se jim nikdo nesnazi zabavit nebot balamucenim jim GR TV vyhrava volby a pak oni ho za to drzi oplatkou jako nasi pijavici odsavajici nase penize.
   Beztoho nedokazi totiz dale krast,nebot to vyvesime na pranyr.

   TO JE DUVOD a zpusob jak nas zotrocovat a terorizovat ,zabijet cizimi ideologiemi maskujici se za pry nabozenstvi a brzy nam ukradou i VSECHNY penize a budeme muset nafasovat plastikkarty nebo i cip do ruky,jako kdysi v koncentraku vytetovane cislo
   Tak to cele vrati po spirale zpet k fasismu a "ANO,bude lip" a jeho preceda,ktery tu jouru drzi nam za to bude "davat korunu na dluh" a my mistri sveta ve skoku na spek ho budeme volit a jeste mu tleskat za to,ze nechce vubec videt navrh PROGRAMU VOLICU a nejen on i ostatni prolhani potentati.

   Vymazat
  2. Co tak dat si jednu do kroku.

   Pres spaleniste pres krvave hory,
   Pujdou nase husitske pluky neochvejne dal,
   vypalime krizakum jako kdysi ty prosmolene nory,
   Solidarnich statu vytvorime hory,
   Uskutecnime nas lidovy program,budeme mit R.A.J

   Vymazat
  3. No diskuse dole ukazuje,ze i ten Babis je znamka nedostatecne

   Vi,ze se Aspen institut ten houfec destruktivnich neomarxistu, se tesi z mozneho vitezstvi "americkeho mejdanu",ktere ted postihuje ty bankstery a zacal nicit naseho spojence AMERIKU na sracku!
   To,ze muze nastat totalni rozklad USA zda se politickym "dubovym hlavam", jeste stale nedoslo.
   Texas uz nechce podvodnickou USA a zacina uvazovat o referendu tj oddeleni z rychle se potapejiciho korabu banksteru.
   Ti to dovedli se svou chamtivosti do konce.
   Pokud se scenar s bidetem uskutecni pak muze byt propad amiku az 50% a to se odrazi hned do EU,ktera zustane trcet osamele jako stare stojaci hodiny.
   Z takoveho stavu ji nikdo nebude dostavat a vypada to pak rovnez na rozpad.
   Naivni domorodci CR maji pry dale obdivovat "silenou ďouru",kterou vodi na retizku znamy satanista a s ni i stale vice poplantaneho precedu,ktery honem leze do Aspenu,kde ho budou pravidelne informovat jak se mu bude jeho ANo,BUDE LIP rozklizovat a on bude muset honit jejich viry, aniz by na ne mel ruske kladivo, vakcinu,kterou pry vychvaluje i ORBAN a tak bude prioritni se osob potapejici nasi milou EU jako je "ďoura a spol" se co nejrychleji zbavit a dodatecne i GR TV zlodeje nasich koncesionarskych poplatku k tomu .
   Na co mame vlastne i dalsi diversantske strany kde ODS vede preceda,ktery sve tituly pry snad vyhral v tombole pdle toho,ze za mistopredsedu pry chce toho sveho vraha, reporyjce!
   Pokud si takovi nevmontuji do svych bobkovych listu Svobodu,primou demokracii pozadavek rasantni zmeny rezimu=Solidarniho statu a vubec cely PROGRAM VOLICU jsou nam obcanum k nepotrebe a at odejdou se svym rezivim srotem nejlepe ho roztavit v pecu a tedkom do do srotu.

   Jejich hlasy by se mely nejlip premistit k panu taborovemu recnikovi Okamurovi SPD a jeho pomocnikovi NOVE REPUBLICE,ktera jedina umi a vynalezla OKAMZITOU PRIMOU DEMOKRACII, otevrenim diskuznich rubrik pod svymi clanky,ktere se ted bude snazit ta "dira"vcetne celeho webu spolknout!

   PRIMA DEMOKRACIE OBCANSKEHO TYPU JAKO TADY NESMI PRY EXISTOVA!!

   To si mame dat ukrast nase hry?At si jde ideologie neomatxismu do latriny,my tu budemr mit brzy svou ideolgiii ANTINEOMARXISMU a bude klid!

   Je to dost jasne,nebo musim zbastit vice madarske papriky a postavit hezku vzorovou vozovou hradbu husitu z vznikajici ochrany krestanu KSH?

   Vymazat
  4. Zdánlivě mimo téma. Ale opravdu jenom zdánlivě. Karel Kryl kdysi řekl velmi moudrou myšlenku.
   "Každý blbec potřebuje instituci. A tak jako ďábel se chce podobat Bohu, se blbec chce podobat chytrému. A aby tak skutečně vypadal, musí si vytvořit instituci."
   My jsme měli relativně pohodlný život v nadbytku. Nemuseli jsme prolévat krev, nemuseli jsme se prát s přírodou. Žili jsme jako ta prasata ve výkrmně. Každý den nám nalili nějakou šlichtu do žlabu. Raději víc, aby to vypadalo jako svoboda a kapitalistický ráj na zemi. A během těch let se z nás ti skuteční vepři stali. O nic nemusíme bojovat, jenom zlovolně zachrochtáme, když se se šlichtou trochu opozdí, nebo jí nalijí trochu méně. Ale bojovat a žít už jsme zapomněli...

   Vymazat
  5. 18:25- změňte si nick, je takový "nebojovný".

   Vymazat
  6. 18:25- nebo nasajte odhodlání "krtečka" něco změnit. To je cesta!

   Vymazat
  7. 21,29
   Ale nejlépe vystihující mou náladu ze stavu české
   společnosti. Za všechno si můžeme sami. Nikdo nás nenapadl. Sami jsme rozhodli o svém osudu.

   Vymazat
 2. Každý z "politiků" dělá jen to, co jim dovolíme. Pokud se nezvedne vlna nevole vůči jejím svévolným jednáním, pak zkouší, kam až mohou zajít.
  Psát o nich články, jak sami vidíte, nestačí...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jenže vlna nevole se nezvedá jen tak sama od sebe. Ano, k nevoli může být spousta důvodů, ale když není organizátor (poptávka), revoluce se nekoná.

   Vymazat
  2. Narod husitu a nikdy neporazeneho vojevudce Zizky

   bude pane Kolokole s kupicimi se podrazy nepravostmi vadnych zakonu a gumivladou lzi cenzury a zla,ktera demonstruje jak hluboce je proti tem kteri ji zvolili,bude hledat a najde cestu dokonce i v situaci,kdy se uz mezi nami jsou a pohybuji se nasi budouci vladni zastupitele a organizatori.
   Organizatorem totiz bude brzy KAZDY obcan volic,ktery prijde s pouzitelnym logickym navrhem SPD,NOVE REPUBLIKY, buduci koalice partneru a ten bude podporen solidaritou ostatni ve vznikajicim navrhu SPD a obcanu zajistit rasantni zmemu falesneho prolhaneho z bezskrupulozniho kapitalismu bez privlastku vychazejiciho ocividne z gangsterismu na SOLIDARNI STAT.
   Uz tu jsou pozoruhodne navrhy na pr.jak se vyzbrojit,nebot nam dluzi sousede 3,6 bilionu,ktere nechteji zaplatit zejmena proto,ze nami zvoleni ministri jsou lenive okurky a nechteji o ne permanentne zadat ve dne v noci!
   Pak dokonce muzeme nejen zajistit obranu republiky typem SCWEIZARMY,a i podporit NATO,kdy z neho ani nemusime vystoupit, nebot se uz rozpadava samo..

   Vymazat
  3. nejvyšší federální soud SCOTUS zamítl žalobu Texasu na "swing" státy, kde byly volby nejvíce zfalšovány pro Bidena. Z toho plyne že se 14.12 v úterý sejdou volitelé a Biden bude zvolen Prezidentem USA. Trump bohužel definitivně prohrál.

   Vymazat
  4. Slavku,nynejsi presidet NECHCE byt pro pristi obdobi presidentem

   Dukazem je,ze mluvi stale jen,ze chce POUZE zachranit USA a jeho chrobalivy volebni system.

   Co zubozenni Česi nevi je,ze financni elity se dostaly do takovych sracek,ze nyni "musely" riskovat podvodne volby,aby bylo na koho slozit to co na jimi zubozeny svet,ceka v pristim roce.
   Ta polovicni mrtvola bidet se k tomu bude hodit,nebot se hodi brzy marod a s Kamelou se to bude tocit jako s vrtuli a jeji jedina zachrana bude mao-ocet-tung.
   Ten totiz ten maras zorganizoval a financoval a poslal i volebni karty.
   Jen si na ten cirkus Humberto vsichni pockejte,bude se to tykat a zasahne TO kazdeho z vas.
   Ne nadarmo se dal nacpat pan ANO,bude lip,svym namestkem do Aspen institutu,pujde totiz doslova o vsechno!
   No uvidime zda se vyplati jeste vytahnout posledni TRUMF tj armadu,anebo si sednout popijet Moskewskou vodku a cekat co se semele!
   To uz totiz bylo dohodnuto 29.3 2019 a napsal o tom JEN Protiproud jenomze i kdyby jste to cetli tisickrat nepozna nikdo z "ovcanu vo co de",je to totiz banksterhantec!

   Vymazat
  5. Pane Krtecek líp bych to nepopsal, už na to nemám šťávu.

   Vymazat
  6. "Pradedo",zkusenosti drive narozenych volicu,kteri vidi, kde zacina hrat muzika

   si s nami mohou zatancovat starosvetsky tanec ROKENROL a jejich komenty ,at jsou sepsany jakkoliv maji naboj vzdycky.jen dat pozor,aby jsme "diry" na ceste vcas zaasvaltovali a jejich vyrobce poslali jak se rika lidove "do prdele"!

   Vymazat
 3. Robert to kladivem uderil razne na hlavu,nestaci pouze lamentovat

  zadejme jako volici vytvareni zive KOALICE PARTNERU s uz zvolene SPD!
  Vubec by neskodilo uvazit jak psilit SPD aktivni podporou i NOVE REPUBLIKY,ktera jako prvni uplatnuje vynalez "PRIME DEMOKRACIE IHNED" otevrenim diskuznich rubrik pod informacnimi clanky pro obcany volice bez peripetii nejakeho "dodatecneho schvalvani" gumovladou neomarxistu,jakesi zakerne dourove!

  OdpovědětVymazat
 4. Dle oto foto vypada na lziide obecne ,nneniliz pravda ?

  OdpovědětVymazat
 5. Já myslím, že jen slepý nevidí sněmovní námluvy Anofertu a ODS/KDU/TOP. Socani a komáři budou rádi, když prolezou do sněmovny. Piráti se čím dál tím víc od možnosti spolupráce s ODS vzdalují,

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A toto odhání mnoho voličů od Babiše, jen doufám, že zvolí lepší alternativu svého hlasu.

   Vymazat
  2. tak jak jsem predikoval viteze voleb v usa!!! (ac volic republikanu!!!) tak predpovidam i viteze pristi rok ANO!!!

   Vymazat
  3. vůbec nezáleží na těch kteří hází lístky do uren, ale na těch, kteří to nakonec počítají (ČSU)...
   To už věděl i bátuška Stalin

   Vymazat
 6. Kdysi jsem se setkával s názorem : "Musí to být pravda, protože to říkali v televizi"
  Dnes se setkávám až nepříjemně často s názorem :" musí to být pravda, říkali to v Bruselu".
  Naposledy včera jsem se setkal s názorem, že americké volby museli být košer, protože je prověřily americké soudy a ty na nich neshledali nic závadného. Když jsem vyslovil domněnku, že na tom mohou být americké soudy stejně, ne li hůř, než ty české, narazil jsem na skálopevné přesvědčení, že ty americké musejí být v naprostém pořádku. O nich se odmítal onen člověk bavit.

  OdpovědětVymazat
 7. zhnusený, to ale nemůže být obecná pravda pravdoucí. Je dobře známo, že obzvlášť Češi jsou velice skeptičtí k EU i její komisi. Asi žijete v nějaké zvlášť zamořené oblasti republiky nebo komunitě. Prosím tedy o upřesnění vašeho tvrzení, aby se neopodstatně nešířila blbá nálada.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vysvětlení musíme rozdělit do několika rovin.
   1) Začneme skepsí týkající se EU. Existuje bezpočet příkladů, kdy politika EU přináší mnohem víc negativního, než pozitivního. Namátkou, migrace. Všichni víme, že migranti sebou nepřinášejí pouze terorismus. O čem se nemluví je jejich drtivá neschopnost se adaptovat do evropských poměrů. Většina z nich se odmítá učit jazyky těch, kde se chtějí usadit. Odmítají tolerovat místní zvyky a tradice, ale hlavně, neskutečně vyčerpávají zdroje sociálního systému. Drtivá většina z nich nepracuje, ale nechává se krmit těmi, kteří naopak pracují a odvádí daně. Přesto Brusel odmítá z migrace slevit, ale pouze hledá cesty menšího odporu. Tady už nemůže jít o lidský omyl, chcete li selhání lidského faktoru. Tady už musí jít o něčí předem naplánovaný zlý úmysl. I debil, pokud se spálí o rozpálená kamna si velmi rychle uvědomí, že se těmto kamnům musí pro příště vyhnout. A pokračovat můžeme třeba v otázkách zemědělské politiky, obnovitelných zdrojů energie, nebo ekologie. A všude dojdete ke stejným výsledkům. Neschopnost vyargumentovat pozitiva nad negativy. Diskuse skončí tím, že vám řeknou asi toto. My máme pravdu a s námi se nediskutuje.
   2) Justice. Vezmu si pro příklad tu naší, i když se ve všem, včetně justice, snažíme kopírovat nějaký vzor. Čtyřicet let jsme se snažili si brát mustr na východě, dnes se o to samé snažíme na západě. Tak že vzniklá česká kopie, více či méně, nakonec začne podobat svému originálu. A nyní si pojďme rozebrat věc trochu do hloubky. Naše soudy už dávno nesoudí stylem padni komu padni, chcete li, podle principu rovnosti před zákonem. Často se to svádí na to, že ti bohatší si najmou lepšího (dražšího) právníka, který je z maléru vyseká. Ale odmítáme uvěřit, že soudci mohou soudit podle politického zadání. Přesto se tak děje a já sám jsem byl několikrát svědkem takovýchto rozhodnutí. Pokud soudci rozhodují majetkové kauzy v duchu politického zadání, chcete mi namluvit, že čistě politických kauzách to bude lepší? To je, jako by jste uvěřil, že masový vrah, který si vybírá své oběti vyloženě náhodně, udělá u vás vyjímku jenom proto, že jste to vy a vám se podaří vraha přemluvit, aby vás ušetřil.
   Já se nebudu nyní rozepisovat o konkrétních zkušenostech z českých soudních síní. Ale věřte, že výroky, ale zejména jejich zdůvodnění, vzbudili rozpaky nejenom u mne, ale i u přítomných právníků. Když jsme s některými z nich potom probírali možnost případného odvolání, samotní právníci řekli, že je to zbytečné, protože v oné době byl takový politický trend. Po lopatě, jako by jste chtěl, aby komunistický soudce v padesátých letech minulého století hájil nedotknutelnost soukromého majetku.

   Vymazat
  2. Kdyz chteji miliardari typu ANO,BUDE LIP dovoz slimackych doktoru a inzenyru,jsme tu zhnuseni vsichni.

   ale navrh napravy je tu.
   Tak at si miliardar a preceda predepise pro sebe a svoje bohace zvlastni extra 50%-85% dan, na zisku a ta se pouzije na vyzivu a rodiny AFROARABU.
   Kdyz se jich zeptate zda se nestydi brat penize od krestanu a nevericich jimi pohrdave nazyvanych "kafiru",tak vam odpovi

   "TO NEJSOU VASE PENIZE TO JSOU PENIZE OD ALLAHA!

   Ka ka ram je totiz ideologie pry mirove nabozenstvi a kamo jakmile budes tvrdit opak tak te podrezu tak mi to prikazuje sura 4-89,kdekoli nevericiho ve svete naleznu!
   No kdyby pan nas nami zvoleny preceda zridil svych podniku u sousedu skolu,kde by se vyucovalo cesky a krestanstvi,husitstvi a frekventanti by od islamu tam prestupovali na krestanskou viru tak at si je dale zve k nam potomkum husitu.
   No moc by jich totiz ani mozna nezbylo,protoze ty "absolventy" by jejich "spolumigranti" frisko fisko povrazdili,to jim kazou jejich imanani,ani by u nas nestacili vybrat ty "dafki"!

   Vymazat
 8. Z konání špiček EU ohledně očkování lze snadno vyvodit, že je třeba položit si otázku: A komu to prospívá? Čím dál víc je očividnější, že projektu EU se již zcela zmocnily, nebyl li to záměr již od začátku, korporace. Je jedno v jakém oboru činnosti podnikající. Jak totalitní návrh na povinné očkování všech vakcínou od jedné firmy, nebo povinné půjčování stovek miliard éček od EU, kterým je poskytnou korporace na tuto otázku jasně odpovídá. Nejde o nic jiného, než o pokus přeformátovat vlastnické vztahy minimálně na ploše Evropy. A je k tomu použit zcela stejný model jako v případě Řecka, nebo i jiných zemí kde se nadnárodní korporace v rámci dobrosrdečnosti a nezištné pomoci bližnímu v nouzi rozhodly intervenovat svými 1 a 0 na virtuálních kontech. 1 a 0 je totiž nutno konečně směnit za něco fyzicky hmatatelného. Pro nás však postačí v Česku dobře známý pojem TUNEL. Po doplnění této mozaiky obrazem společného nepřítele, proti kterému je třeba každý den plivat jedovaté sliny a rozlít tuny sraček, snahou vytvořit Waffen EU, pokusem o silové vojenské akvizice mimo území EU, a přitahováním šroubu svobod nezbývá než zvolat: Vítejte v korporátním fašismu. Společným nepřítelem je paní Jourová a ostatní dámy ( a nejen ) v čele Evropy stižené nemocí BSE. Ony a oni jsou však pouze vykonavatelem zadání. Pokud tíživost všech příznaků nedojde většímu množství obyvatel budeme si moci za nechtěný děj nadcházejícího vývoje opravdu sami. EU není reformovatelná. Do skutečných řídících struktur EU nelze zasáhnout. Jedinou šancí je referendum a vystoupení z EU a NATO.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pane Karle, Vás je vždy radost číst. Přesnost a strohost.

   Vymazat
  2. 9:51
   Pokud neudělá EU nic,bude podle vás vše špatně, pokud nacpe do států EU prachy,je taky vše špatně, co vy vlastně vlastizrádci chcete, stejně jako David,jen škodná,která se střílí.
   Paní Jourová je vlastenec, vždy se staví za dobro EU,tím za prospěch lidí v ČR, co dělá David,jen snaha rozklížit vše co je dobré u nás a v EU, Patříme jako stát do EU, proto budeme podporovat zákony a rozhodnutí Bruselu. Za 8 roků jsme od EU dostali více jak 800 miliard, vy kteří EU odsuzujete poděkujte v hlubokém předklonu eu.zoufalci

   Vymazat
  3. Opět bezejmenný 17:26. Tedy nikdo.
   Drahý příteli, je zajímavé, že vaše výlevy jsou vždy plny agrese "David,jen škodná,která se střílí" a jakési pomatené, až dětsky naivní představy o fungování světa a lidského společenství. Není pravdou, že vše co vypustí mainstreemová média, ČT, potažmo Brusel je vždy pravdou. To, že komisař EU je smluvně zavázán při nástupu do funkce hájit zájmy EU (tedy chlebodárce) nikoliv národní zájmy je totiž v přímém rozporu Vašeho tvrzení. Zájmy EU rozhodně nejsou zájmy smluvních národních států, ale minimálně zájmy globálních finančníků, kteří tento spolek ovládají. Už ze samotné podstaty věci logicky vyplývá, že cíle hájící Jourová jsou neslučitelné s národními zájmy. Tím pádem ani se zájmy vlasteneckými. Jourová je prostě a pouze kariéristka, plnící svědomitě úkoly jí uložené. Těch 30 stříbrných nebere zadarmo. Zájmy většinové části občanů ČR jsou jí zcela ukradeny, má svůj osobní zájem. Každý si hájí svůj kabát a své zájmy. Mně osobně členství v EU nepřineslo nic. Nic krom zrušení front na hranici, očúraných rohů budov modrými štítky a neustálým mistrováním samozvaných vykladačů dobra. Za to však vnímám snahy buzerovat národní státy, vnucovat jim zvrácené myšlenkové konstrukty druhořadých neúspěšných politiků, oklešťovat demokracii, oklešťovat svobodu slova, indoktrinovat veřejnost a zejména vyzývat k nenávisti. Vyzívání k nenávisti proti skupině obyvatel, nebo národu je dle u nás platných u zákonných norem trestným činem. Podprahové navádění k nenávisti proti národu je trestným činem i když je tento akt líbivě zabalen do hybridních hrozeb. A neplácejte, prosím, čísly o jejichž podstatě a skladbě nic nevíte. Zbytečně se zesměšňujete. S přátelským pozdravem a přáním krásné neděle. Karel Straka

   Vymazat
  4. 17/56
   Váš blàbol je zbytečně dlouhý a z 99% lživý.
   Pokud můžete lhát a psát lež o EU,potom to nebude s demokracií zas tak špatné,jak se snažíte psát.
   Proč urážite paní Jourovou tím, že je kariérista co bere jen peníze,pouze váš ničím nepodložený názor. Co by potom byl David, který se nijak netají tím, že záměrně škodí EU a tím i nám, jako součásti EU.
   O těch číslech z EU něco vím, jen jste tak trochu udělal ze sebe toho tupounka vy.
   Pokud píšete o vystoupení z EU a NATO, potom je jasné za koho kopete. Jinak si nechte o vašich fantaziích, vystoupení z těchto nám prospěšných struktur, jenom zdát.

   Vymazat
  5. 10:35
   Dědečku Bertíčku, jen v jedné větě s vámi souhlasím, uràžet se nemá. I důrazný nesouhlas lze vyslovit bez vulgarit. Jinak jste mimo, např. na platy našich zástupců v EU, si sám Brusel nevydělal ani jedno euro. Žije jen z příspěvků jednotlivých zemí. Taky náznak kádrování, že je-li někdo proti EU, tak dobře víte za koho kope (snad máte na mysli RF). Dovoluji si poznamenat, že váš objev se týká i Británie a mne překvapuje, že GB podle vás, kope za Rusko, nebo Čínu. Prostě,než něco napíšete, myslete.

   Vymazat
 9. To my máme ďourovou někde budeme si číst a myslet co chceme a žádná politická služka nám nebude říkat co máme dělat. Pana Davida nech napokoji to je náš poslanec. Běž si za těmi svými slouhy slouhů.

  OdpovědětVymazat
 10. indicky bezce,pises,ze je SPD fasisticka.


  No nelzi,radsi nam tu povypravej jak se rano vzbudis a postavis se pred zrcadlo a s pozdravem 88 zvednes ruku k hajlovani a pak cely den mas pech,nebot se pry proto nevejdes ani do vytahu ani do tramvaje.
  Doslo to tak daleko,ze tvoje doura zakaze filmy s mym jmenovcem NARODNIM HRDINOU p.krteckem,nebot ma cerny kozisek a tedy je rasista!.


  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11:26
   Že jseš totálně mimo, vím už dávno.
   Proč by někdo zakazoval pohádky, zrovna u nás??? Na to je dobrá Čína, nebo Rusko. Že je SPD fašounská, tak na tom ty kryso nic nezměníš!!

   Vymazat
  2. Indicky bezce,ty jsi tady vyslanec ukrajiny,

   kdyz tvoj fotr clen wehrmachtu byl rozstrilen pod Stalingradem na fasirku a zbyly ti po nem jen dva blesky?.
   Proc nesedis na mine u Donbasu a nebojujes s panem Puttlerem,jsi snand k tomu vsemu i invalida jako pan bidet,ktery jeste zvolen nebyl a uz za sebou taha nozku?

   Vymazat
  3. no tak mi spis pripadaji Die Piraten😂😎😂

   Vymazat
 11. Volby nejsou a nikdy nebudou o pravdě a nepravdě. A to je pravda.

  OdpovědětVymazat
 12. Já na indické kachně nejvíce obdivuji, jak zvládla český jazyk. Což dokazuje i brilantním používáním sprosťáren. A to už je opravdu vysoký level.

  OdpovědětVymazat
 13. Indicky bezce ,SPD a zdejsimi lidovymi komentatory

  navrhovana zmena rezimu neni tvuj nacisto pokurveny neomrdmarxismus.kdy ty jsi tak zaujat hekenkreuzemi,ze ani nevis co tu propagujes!

  SOLIDARNI STAT A SOCIALNI STAT v CR NEZNAMY JE VYMYSL hluboke pravice,tak si utri snopel pod nosem

  Vzdyt po tvem pochodu institucemi a povrazdeni vsech domorodcu tvymi viry chces jedno: NAVRAT TVEHO VZORU vycinkaneho mrkse a kdyz to nikdo nechce pukas vzteky,priznej se!

  OdpovědětVymazat
 14. Včera jsem zase viděl nějakou tetu v naší tězce manipulativní ČT , že si budeme muset šetřit na důchod!! Takže vážení, když si budete spořit na důchod, tak o velkou část těchto úspor přijdete!! V téhle "veselé" ekonomice, kde je stále více bank, které poskytují úvěry se záporným úrokem, jiný vývoj není možný, to je tvrdá matematika!!! Proč nás stále ohlupují a dnes už tak trapně, že to prohlédne i člověk, který nemá nějaké odborné vzdělání v oboru!!

  OdpovědětVymazat
 15. EU ustoupila Polsku a Maďarsku, George Soros zuří. Osobně napsal do novin, jak za to unie zaplatí

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/EU-ustoupila-Polsku-a-Madarsku-George-Soros-zuri-Osobne-napsal-do-novin-jak-za-to-unie-zaplati-646972

  Majerová udeřila. Nedělejte z dětí pokusné králíky. Jde o Sorose i Janečka. A co Člověk v tísni?

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Majerova-uderila-Nedelejte-z-deti-pokusne-kraliky-Jde-o-Sorose-i-Janecka-A-co-Clovek-v-tisni-646999

  OdpovědětVymazat
 16. „Totalitní konstrukt. Blábolí jako KSČ.“ Spisovatel Kuras zaútočil na EU. Havlistům se bude kouřit z hlavy

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020121212911396-totalitni-konstrukt-blaboli-jako-ksc-spisovatel-kuras-zautocil-na-eu-havlistum-se-bude-kourit-z/

  OdpovědětVymazat
 17. Přirovnání Jourové ke Kabrhelové za Husáka je případné. Již delší dobu si běžný Český občan musí všimnout jací pytlíci se dostávají za Česko do Bruselu. Kromě Dr.Davida a paní Konečné tam slušný zástupce ČR neexistuje. Zkažení pacholci od Pirátů,TOP,Lidovců i STAN - dokonce nedělají v Bruselu nic jiného než že žalují na vládu a Babiše. Takový Niedermayer nejen že prasil politiku ČNB ale v Bruselu
  rozkvetl až do tvaru zapáchajícího výtrusu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. tomas To se pletete konečná vyzvala k odevzdání pravomocí bruselu a dělala agitaci s rozvinutým modrým hadrem s hvězdami.

   Vymazat
  2. cabliku,nebuďte takový puritán. Konečná na veřejnosti vystupuje docela rozumně a nikým nevolené papaláše v čele EU kritizuje.Je evidentně lepší zástupce ČR než
   ten zbytek pytlíků TOP,Lidovců atd. Ovšem nejlepší je Dr.David kterého si nevážila shnilá ČSSD.

   Vymazat
  3. tomas Co jsem četl viděl to jsem vám řekl kdo něco takového řekne u mě končí. A to jsem je dlouho volil máme dost euhujerů.

   Vymazat
 18. Přátelé, bude mně ještě někdo přesvědčovat, abych toho sprostého pravada-láska-trola nemazal?

  OdpovědětVymazat
 19. Kladiem si otázku, či sa zdegenerovaná narodila, alebo sa jej to stalo tak nejako v súvislosti s pôsobením v tzv. európskych riadiacich štruktúrach. Prechádzajú tam nejakým rítom, alebo proste strácajú schopnosť reflexie z pocitu vlastnej dôležitosti?

  OdpovědětVymazat
 20. Mám dojem, že je čas lovu kachen, sestřelte toho kačera.

  OdpovědětVymazat
 21. Pane Dvořáku pryč s tím fanatikem prý pravda a láska tak lež a nenávist. Ať se jde s Goebbelsem v sukních vycpat haveljugend.

  OdpovědětVymazat
 22. Proč urážíte Kabrhelovou srovnáním s Jourovou? Vím, že Jourova byla v lochu. Kdysi někdo někde napsal, že ona nebyla až tak čistá, jinak by kariéru za tohoto režimu neudělala. Pánové redaktoři, pozvěte Kužvarta, aby všechno vysvětlil. Proč ji vlastně Babiš jmenoval? Mohlo to být jako podmínka, že mu dovolili sestavit vládu, kdoví?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 14:27
   Paní Jourová byla ve vězení nedopatřením,tak jako tisíce dalších a srovnávat ji s rudou, hloupou Kabrhelovou snad nemyslíte vážně.
   Paní Jourovoé dostala odškodnění za krim, několik milionů korun,asi ne náhodou.
   Nemusím mít někoho rád,ale nebudu o něm lhát !!!!

   Vymazat
  2. Jestli byla Jourová vina či ne asi nezjistíme. Státní zástupce ji nechal pustit, policie nedodala přesvědčivé důkazy. Pravdou ale je, že se jí ze sociální demokracie, tehdy její strany, omluvil pouze paroubek. Ostatní spolupřátelé nikoliv. Asi ji dobře znali.

   Vymazat
 23. Ještě si nikdo nevšiml, že jsou všude dosazení tupci? Aby se daly krz ně manipulovat všechny bílé národy? Jen u Poláků a Maďarů se jim to nepovedlo.Islamizace je v plném proudu!

  OdpovědětVymazat
 24. Hrozný je, že čeští politici žalují na jiné české politiky do Pruselu. Když jim nevyšly ty volby. Člověk si opakovane připadá jak na koncilu v kostnici. Cesko na to doplácí, ale to je asi účel. Dík donasecum se ušetří dotace. Knihovnice J. Je prý v politice díky posteli, výkon by tomu odpovidal. Ale osoby nebo jejich puvodni národnosti nejsou důležité, jak už tu někdo psal, všichni ti komisaři jsou stejní EUpani.

  OdpovědětVymazat
 25. Pane Dvořáku, dnes v ČT před "závadnými" předlistopadovými pořady typu Major Zeman běží nějaký komentář. Pokud tady přiběhne ten běžec z rodiny esesáků a začne řvát jak malé přitroublé děcko a nesmažete mu to, pak byste k němu také mohl připojit nějaký vysvětlující komentář po vzoru soudruhů z ČT. Oni jsou přece ti profíci, že? :)

  Třeba:
  - Indický běžec = ve skutečnosti Nacistický běžec
  - pomluvy na Rusko = agenda dnešních liberálních neonacistů
  - nadávky na údajnou cenzuru na NR = mazání nadávek a špíny není cenzura, navíc cenzura je prosazována samotnou EU a neziskovkami a dokonce si dnes zavedli gumové pojmy typu předsudečná nenávist a do něj to spadá také, takže dokonce je v podstatě jakákoliv centzura v souladu s dnešní širší neonacistickou liberální ideologií západu. Že to požírá i jejich vlastní přitroublé poskoky, jako je Nacistický běžec, to není problém redakce NR. :-) Nikdo pak nemůže tvrdit, že redakce NR není aspoň trochu moderní a korektní. :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 20:01
   Svou demenci tu ukazuješ v každém příspěvku, asi se koukáš do zrcadla, když to píšeš. To by pak byly tvé příspěvky pochopitelné, takový nemyslící smradlavý tchoř, jako ty, to v tobě musí vyvolávat pocity méněcennosti, když se na sebe musíš dívat. :-) Obávám se, že tady to nikoho nedojme, ale se nad tebou slituje pan David a pošle ti kontakt na nějakého psychologa či spíše psychiatra, který ti s tvými psychickými problémy pomůže.

   A rudá je normální barva, opět to jen dokazuje, jaký jsi nedospělý chudák a psychicky labilní. :)

   Vymazat
  2. 20:50
   A zase ta KURVA Dvořáková maže.Ty PARCHANTE rudej,aby tě korona zničila.
   Rudý darebàku, tato barva byla symbolem mrtvých milionů lidí,které nechal popravit Stalin.Opravdu máš "dobrou" přezdívku.

   Vymazat
 26. EU nepřežije BOUŘI jež přichází. Bruselský BABYLON se padne.
  https://beforeitsnews.com/alternative/2020/12/from-a-hamilton-moment-to-perpetual-debt-slaves-this-is-the-true-face-of-the-eu-3736813.html Od Hamiltonova momentu po věčné otroky dluhů: Toto je pravá tvář EU.

  OdpovědětVymazat
 27. Pokud máte zájem, tak si vyhledejte data o této "DÁMĚ" na internetu, ze kterého nikdy nic nezmizí!!! Možná se budete divit!!! Ale i udivení ze skutečnosti znamená prozření!!!

  OdpovědětVymazat
 28. Ten kdo nemá místo mozku peněženku musí uznat , že vývoj demokracie u nás a v Evropě , směřuje od "demokracie" k fašizmu . Lidé stále volí ničení Česka ve jménu antikomunizmu a proti Rusku . Okrádání pracujících je normou demokracie. Jourová je další Áda.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 16:56
   Podle vašeho blàbolu, bylo nejlépe před r. 89, za těch rudých darebàku co. Vy vůbec neznáte význam slova fašismus, to se zeptejte v dnešním Rusku, Putin je dnes zářný příklad fašounskrho jednání, už jenom v tom,že se prohlásil za doživotniho cara.

   Vymazat
  2. Putin po roce 1999
   Není pochyb o tom, že v Rusku byl zločinný a mafiánský režim. Vznikl na počátku devadesátých let, vyrostl na rozvalinách bolševického Sovětského svazu a stál za ním slabý prezident Jelcin, který si nechal tak dlouho radit od dobrých, hodných strýčků ze Západu, až stálo v roce 1999 Rusko před rozpadem a totálním krachem. Ti, kteří podpořili Putina v roce 1999, s ním měli úplně jiné plány a velice brzy pochopili, že se jim vymkl z rukou a vede Rusko pryč od rozpadu.
   Pojďme se na chvíli vrátit o dvacet let zpět, ne každý si dnes tu situaci vybavuje.
   Putin byl v té době považován za nevýrazného, skromného pracanta. Pracoval jako pomocník primátora Petrohradu Sobčaka. V té době byly v Rusku dvě mocenské skupiny – moskevský klan, tzv. semja (rodina), okolo prezidenta Jelcina, a petrohradský klan. Moc ve státě fakticky patřila skupině sedmi oligarchů moskevského klanu, kteří byli mediálně přikryti věčně opilým Jelcinem.
   V roce 1999 bylo touto „rodinou“ Rusko už prakticky rozkradeno (tzv. zprivatizováno podle rad západních poradců) a byly připraveny podmínky na rozčlenění Ruské federace na několik nezávislých států. V některých oblastech už byl připraven tisk vlastních peněz (viz uralský frank, který byl vytištěn nedlouho po rozpadu SSSR a čekal v sejfech bank na využití).
   Ruský národ byl v té době zcela demoralizovaný. Moskevskému klanu bylo jasné, že až se vše zhroutí a národ pochopí, jaká šaškárna s nimi byla sehrána, veškerý hněv se snese na Jelcina a jeho kliku.

   Vymazat
  3. Ideálním řešením by bylo svalit vinu za destrukci Ruska na petrohradský klan a najít obětního beránka. Lidé si vybijí vztek na petrohradském klanu, moskevský klan zůstane nepoškozen a zůstane mu moc. Někoho napadlo svalit vinu na staré struktury. Třeba KGB. Boris Berezovskij přišel s nápadem, že by se obětním beránkem mohl stát nevýrazný „úředník“ a bývalý agent KGB dočasně umístěný v NDR, se kterým občas jezdil na lyže do Švýcarska. Jmenoval se Putin a nikdo v Rusku, natož ve světě, o něm nikdy neslyšel. Jelcin souhlasil, a tak toho legračního úředníčka nejprve instalovali do funkce předsedy vlády a po pár měsících mu Jelcin předal moc. Tehdy 99 % analytiků předpokládalo, že ten, na koho Jelcin ukáže jako na svého nástupce, nepřežije příliš dlouho politicky a možná ani fyzicky. Odhadovali životnost Putina na několik měsíců, maximálně rok. Barevná revoluce byla fakticky v plném proudu.
   Putin začal vládnout v zemi, kde vše bylo rozkradeno, na mezinárodním poli na ni nikdo nebral ohled (uvědomme si, že tzv. obranné společenství NATO nedlouho předtím poprvé popřelo samo sebe a zasáhlo proti zemi, která nikoho z jejich členů neohrožovala, a tehdejší Rusko se zmohlo jen na bezzubé protesty).
   Armáda nefungovala, zbraně byly rezavé, staré ponorky a lodě se šrotovaly, staré zbraně se vyvážely ven a výroba byla zastavena. Lidé byli demoralizováni, měsíce a léta mnohé firmy nevyplácely mzdy, měna se zhroutila, inflace znehodnotila důchody i sociální dávky (inflace v roce 1993: 875 %, inflace 1999: 86 %), hrubý domácí produkt byl na úrovni země velikosti Dánska. Čtvrtina ruských bank (cca 400!) zkrachovala a s nimi zmizely i úspory obyvatelstva i firem. Podmínky k dokončení barevné revoluce byly ideální.
   Jen sebevrah mohl převzít zemi v takovém stavu. Putin to udělal.

   Vymazat
  4. Brzy po nástupu k moci moskevský klan pochopil, jaké osudové chyby se dopustil. Berezovskij prohlásil, že Putin byl jeho největší životní omyl. Přiznal tak, že se v osobě Putina příšerně zmýlil a ten nesplnil úlohu, která se od něj očekávala, tedy dokončení destrukce Ruské federace a rozdělení na několik nezávislých celků, které by už mocnosti šikovně vmanévrovaly do bratrovražedných válek – ať už ekonomických, nebo klidně i horkých, aby pak mohly oběma stranám prodávat zbraně. Jak víme, to mocnosti umějí velice dobře.
   Berezovskij krátce poté, co zjistil, že se v Putinovi zmýlil a že role nenápadného, legračního úředníčka byla pryč, raději neprodleně emigroval do Británie. Konkurenční moskevský klan byl přinucen navrátit rozkradené – zprivatizované bohatství zpět do Ruska. Kdo nechtěl a dělal ramena, šel sedět.
   Byla to dlouhá výprava do historie, že? Ale pro pochopení tehdejší situace nutná, protože mnozí si to nepamatují, respektive nechtějí pamatovat.
   A teď zpátky k vaší otázce. Opravdu si někdo myslí, že v této fázi vývoje bylo možné jednat demokraticky? Opravdu si někdo myslí, že oligarchové odstavení od moci a od nakradených miliard se nechali zatlačit dobrovolně? Přirozeně že se pokusili o zvrat a snažili se Putina mezinárodně i vnitropoliticky zdiskreditovat. Byly tehdejší vraždy Putinových oponentů prací Putina a jeho klanu, anebo naopak operací pod cizí vlajkou s cílem zdiskreditovat jej? Kdo to dnes spolehlivě rozklíčuje?
   Nechci se Putina zastávat, protože odpověď neznám, ale logika věci, jak jsem ji popsal, naznačuje podle staré zásady „cui bono“, čí straně vraždy a tzv. zločiny Ruska prospívají.
   Ladislav Větvička

   Vymazat
  5. Dobrý večer, to co tu popisujete připomíná údajný Andropovův plán nazvaný snad Armagedon. Podle tohoto plánu mělo dojít k řízenému úpadku SSSR. Zemi měl za podpory zbídačených mas zachránit vůdce, spasitel jak je libo na názvu nezáleží. Cílem bylo obnovit důvěru v jeden stát, jeden národ jeden......

   Vymazat
  6. Janusi, který národ to měl být, ten Andropovův? K tomu to spěje.

   Vymazat
 29. 19:22
  Třeba jako ta lež o panu HAVLOVI ?? Stačí si najít něco na vás a udělám z vás toho největšího lumpa a darebàka ,naivo.

  OdpovědětVymazat
 30. když jsem byl ještě malý jinoch udivilo mě, že funkce které obdrželi soudruzi po Říjnové( pro západoevropany Listopadové) revoluci se počítali podle odkroucených let ve vyhnanství na Sibiři. Obdobný princip se uplatnil po Velké Listopadové revoluci i v ČSR resp ČR. Čím víc disident, tím víc funkcí. No a paní Jourová je důkazem této kvalifikace. Jednou ji zavřeli a vyšetřovali za úplatkářství, tak tím se kvalifikovala za osobu která bude posuzovat, aby ti ze správnými názory měli korýtko plné a ti s nesprávnými prázdné. A tak to má být.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.