Reklama

středa 9. prosince 2020

Nejvyšší soud státu Michigan začal projednávat ústavní stížnost na falšování voleb prezidenta USA

Ivan David
9. 12. 2020

V pondělí podal právní tým kampaně úřadujícího prezidenta USA Donalda Trumpa k Nejvyššímu soudu státu Michigan ústavní stížnost proti falšování voleb. Poštou zaslané hlasovací lístky byly počítány pouze sčítacími úředníky bez kontroly pozorovateli voleb, jejichž přítomnost nařizuje michiganská ústava. Nejvyšší soud státu Michigan projednávání stížnosti Trumpova týmu spojil s projednáváním žalob samotných pozorovatelů, kterým bylo výhrůžkami a v některých případech i násilím znemožněno účastnit se kontroly.

Terčem násilného útoku se podle sítě lokáních amerických novin The Epoch Times stala černošská pozorovatelka Hima Kolanagireddyová, která byla nominovaná ke kontrole Republikánskou stranou. Původně byla úředníky vyzvána, aby se počítání účastnila, když se ale prokázala odznakem pozorovatele voleb vydaným úřady pro republikánské delegáty, byla násilím ochrankou vyvlečena ze sčítací místnosti. Sčítací úředníci její násilné vyvedení z volební místnosti provázeli skandování hesla „stojíš na špatné straně“.

Své stížnosti podali k Nejvyššímu soudu i další pozorovatelé, kteří byli řádně akreditováni k sčítání korespondenčních hlasů, a jimž bylo znemožněno se počítání účastnit. Řadě z nich bylo v noci před hlasováním vyhrožováno fyzickou likvidací, pokud by se chtěli sčítání poštovních hlasů chtěli účasnit. Dalším pozorovatelům bylo vyhrožováno propuštěním ze zaměstnaní.

Součástí ústavní stížnosti podané právním týmem prezidenta Donalda Trumpa jsou i důkazy o tom, že více než 238 tisíc poštou odevzdaných hlasů bylo falešných. Voleb se v rozporu s Ústavou USA v Michiganu účastnily desítky tisíc lidí, kteří nejsou občany USA, ale pouze zde pracují. K volebním lístkům se měli dostat na základě písemné žádosti, v níž vyplnili číslo sociálního pojištění. Volební zákon státu Michigan však požaduje, aby volební lístky byly vydávány pouze občanům USA na základě ověření jejich totožnosti pomocí průkazu s fotografií. Karta sociálního pojištění však obsahuje pouze jméno a příjmení a identifikační číslo. Není na ní ani fotografie pojištěnce ani údaj o tom, zda je občanem USA.

Volební lístky byly cizincům vydány volebními úředníky na základě písemného příkazu státní tajemnice Jocelyn Bensonové z „Demokratické“ strany, která v současné době za jeho vydání čelí trestnímu stíhání. Michigan je jedním ze států, kde Donald Trump vyhrál v počtu legálních osobně voliči odevzdaných volebních lístků ve volebních místnostech. Jeho úspěch však byl přečíslen volebními úředníky s pomocí započítání falešných korespondenčních hlasů. O jejich zrušení bude nyní jednat Nejvyšší soud státu Michigan i Nejvyšší soud USA. 

Ve hře je i soudní zrušení již vyhlášených výsledků voleb v Michiganu, jehož úředníci odmítli poslechnout soudního příkazu, který úřadům nařizoval vyčkat se jmenováním volitelů za stát až do vyřešení soudních žalob proti falšování voleb.

17 komentářů :

 1. Bylo by dobré kdyby Trump demokratické podvodníky rozmetal a bidet by šel do důchodu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To by bylo pro podvodné zločince moc jednoduché a ostatní NESPRAVEDLNÉ. Pro vlastizrádce a pedofilní vrahy je ve stanném právu jediný trest SMRT a zabavení veškerého nakradeného majetku.
   https://ac24.cz/en/-/uz-brzy-bude-epicke-odhaleni-miliony-ukradenych-a-nelegalnich-hlasu-pro-bidena-a-dalsi-aktualizace?redirect=%2F
   Sidney Powell v rozhovoru s Glennem Beckem uvedla: "Ve čtvrtek vznášíme obvinění proti společnostem Smartmatic a Dominion." Množství důkazů nazývá "tsunami". Objevili jsme ohromující globální zločinecké spiknutí a to jsme poškrábali jen povrch ledovce. Dle AOE, používali systém Dominion k podvodům v prezidentských volbách v USA. Mimo to, měli zmanipulovat volby v dalších 78 státech světa
   HTTPS://NYPOST.COM/2020/12/01/FLORIDA-MOM-DIES-AFTER-TEENS-FEUDING-WITH-HER-SON-RUN-HER-OVER/
   ÚTOKY , ÚMRTÍ , FLORIDA , 1. 12. 20

   Vymazat
 2. Zemanův prostředníček Bruselu. Dnes z Hradu, stačilo pár slov o V4

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zemanuv-prostrednicek-Bruselu-Dnes-z-Hradu-stacilo-par-slov-o-V4-646772

  OdpovědětVymazat
 3. amerofilove opet resi volbx v usa😂

  OdpovědětVymazat
 4. Q SCOOP - Dominion obdržela 120 milionů dolarů od 19 států a 133 místních samospráv.

  OdpovědětVymazat
 5. Ono to graduje!!!

  Q SCOOP - Texas podal pro volby masivní žalobu Nejvyššího soudu.

  OdpovědětVymazat
 6. A ještě k lepšímu:


  Q SCOOP - Kompletní seznam amerických organizací, financovaný G. Sorosem

  OdpovědětVymazat
 7. jojo ten putin ten ma radius vlivu

  OdpovědětVymazat
 8. Nevidím v článku žádné odkazy, což mi přišlo zvláštní. A raději jsem tyto "informace" konfrontoval se zprávami na daleko čtenějším servru Novinky. A tam je posledním článkem o Americe ten s titulkem - Výsledky prezidentských voleb už potvrdily všechny americké státy. Takže všechno je evidentně jinak a v naprostém klidu a pořádku...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. hlasily to i jine zdroje a tak i bude ze sleepy joe nastoupi v lednu na "hrad"!hotove vyrizene!

   Vymazat
 9. 9.33 Ty zvone, ty věříš Novinkám? Jak to děláš?

  OdpovědětVymazat
 10. Novinkám nevěřím. Zaprodanci

  OdpovědětVymazat
 11. lide reknu vam to "po nasemu" :
  no matter how hard they try donald will in january fly!!! believe it or not!!!

  OdpovědětVymazat
 12. no nebude to jako pred 20 lety kdy si Bush vynutil prepocet hlasu na floride a o 537 hlasu Al Gore prohral! ale tenkrat demokrati nedelali takovou kampan proti republikanum a take mohli

  OdpovědětVymazat
 13. dobrak, to asi proto, že za těch dávných časů měla Amerika před sebou jasný cíl - dvojčata, a hurá na Blízký Východ. Dnes je to ale šavlovačka na domácím dvorku. A pěkně ostrá!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 16:02 ano ja zazil davne zlatee casy jewsa! mala oorava blizky vychod zacal jiz cca 10 let pred "podezrele" padlymi dvojcaty!

   Vymazat
  2. Dobráku, napřed je příprava, až potom se hledá důvod!

   Vymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.