Reklama

sobota 12. prosince 2020

Nejvyšší soud zamítl žalobu státu Texas na volební podvody ve 4 státech – k Nejvyššímu soudu však dorazily žaloby podvedených voličů přímo z těchto států

Ivan David
12. 12. 2020

Nejvyšší soud včera večer zamítl ústavní žalobu 17 států Unie na čele s Texasem. Oficiální zdůvodnění je to, které jsem čekal - jeden stát Unie nemůže žalovat jiný stát. Soud se domníval, že Texas nemá právní postavení - ani právo - žalovat podle ústavy, protože neprokázal platný zájem zasáhnout do toho, jak jiné státy vyřizují své volby. "Texas neprokázal soudně rozpoznatelný zájem na způsobu, jakým jiný stát provádí své volby," uvádí se v nařízení. Nejvyšší soud USA se nezabýval podstatou sporu – tedy falšováním voleb.

K Texasu se přidalo nejméně 17 dalších států a také voliči, kterým bylo zabráněno ve volbě, protože se ve volební místnosti dozvěděli, že prý už předtím poslali poštou hlas pro „demokratického“ kandidáta.
Soud byl důležitý zejména z toho důvodu, aby se provedly důkazy, které zatím zazněly v senátních a kongresových slyšeních jednotlivých států. Týkalo se to zejména vnějších zásahů do sčítacích strojů, které byly prokazatelně připojeny k internetu, přemazávání výsledků na USB discích, sčítání hlasů, vytažených zpod stolů, v noci– na což jsou videozáznamy, manipulace s množstvím hlasů, hlasy pro Trumpa, nalezené v „nevyřízené obchodní poště“, nezvykle nepatrná chybovost u korespondenčních hlasů, přestože jich bylo zasláno řádově daleko více než jindy, vytěsňování republikánských pozorovatelů ze sčítacích místností… Spousta sporných záležitostí, které by měly být objasněny, aby lidé měli ve volby důvěru.

Soud rozhodl jak rozhodl, a toto rozhodnutí je třeba respektovat. Samotný proces zpochybnění výsledků voleb však zdaleka nekončí – začíná soudní maratón, od okresních soudů. Pokračovat se však bude i u Nejvyššího soudu USA. O právo na spravedlnost se již včera večer přihlásilo ústavní stížností 60 tisíc voličů ze státu Michigan, kterým bylo znemožněno volit, protože za ně už někdo poslal volební lístky poštou. Selhala žaloba ostatních států Unie. Ke spravedlnosti se tedy budou muset probít poškození voliči přímo z místa.

A už se to rozběhlo. Vlastní žalobu k Nejvyššímu soudu USA ještě včera večer zaslal Senát sátu Arizona. Domáhá se zneplatnění výsledků voleb, které byly ovlivněny rozsáhlými podvody. A přikládá důkazy. Ještě v pátek večer dorazily k Nejvyššímu soudu USA také žaloby poškozených voličů přímo z Georgie a Wisconsinu. Žalobci si stěžují na falšování voleb a dokládají to důkazy, které jim bylo z procedurálních důvodů znemožněno provést před místními soudy. Nejvyšší soud USA se tedy bude muset podvody zabývat znovu.

Zatím tedy právní bitva o Bílý dům neskončila. Nejvyšší soud USA bude řešit z místa podvodů zaslané ústavní stížnosti až do 6. 1. 2021, což je den, kdy má na půdě Kongresu USA dojít ke sčítání hlasů volitelů z jednotlivých států. V pondělí 14. 12. 2020 se volitelé sejdou v jednotlivých státech k tzv. volebním zhromáždění a odevzdají hlasy pro prezidentské kandidáty. Zapečetěná zpráva o výsledku hlasování bude zaslána do Senátu Kongresu USA kde bude čekat na ustavující schůzi nového Kongresu. Do té doby může Nejvyšší soud ještě část hlasů volitelů několikrát zneplatnit.

Ale je klidně možné, že nakonec bude všechno zamítnuto a pokryto dokonalou cenzurou, jako tomu bylo dosud. Co to udělá s miliony voličů Donalda Trumpa, kteří mají plné právo myslet si, že jejich hlasy byly ukradeny a co to znamená pro budoucnost Spojených států, kde zřejmě začíná něco jako vláda jedné strany či Národní fronty, to se teprve uvidí. Objevují se první návrhy na referendum o odtržení Texasu od USA.

V tuto chvíli to vypadá, že zvolení Josepha Robinetta Bidena prezidentem USA nestojí nic v cestě. Ať už si od něj slibuje kdokoli cokoli, rozhodně je to posílení globální moci a nadnárodních korporátů, vyrábějících v Asii. Posílení vlivu Číny. A boj proti „ruskému nebezpečí“ pro demokracii, která se bojí vlastních voličů. Roste také nebezpečí zahájení 3. světové války. Tentokrát úderem NATO na Rusko z Kavkazu.

Integrita voleb v USA byla narušena, navzdory cenzuře, která maže byť jen náznaky podezření na něco takového. Možná si natvrdlí voliči konečně uvědomí, že skutečná demokracie se bez jejich hlasů dokonale obejde.

26 komentářů :

 1. Možná, že lidem konečně začne docházet, že nezáleží na tom, kdo a jak volí, ale kdo scčítá hlasy.
  Teď jde jen o to, aby s tím začali také něco dělat.

  OdpovědětVymazat
 2. Moje domnenka je,ze financni elita se dostala do obrovskych sracek.

  Pry(tomu,ale rozumet nebudete) vynalezl pan Trump zpusob jak dostat penize vytistene masinami z centralni banky primo do rozpoctu.
  To liberalove zoufale zakazovali.
  Zpusobilo to,ze se mu darilo drzet konjukturu.
  Vzpomente si,pan Babis se pokusil ziskat alespon uroky z nam ukradenych 2,5 bilonu zabunkrovanych ČNB,ani to mu povoleno nebylo!

  Tak a ted ceka amiky pristi rok gulas o jakem se jim ani nesnilo.
  Budou muset doufejme jen zcasti krachnout a pokud by zustal Trump mohl by to jeste uridit,ale bidet no to bude maglas,ktery by mohl rozebrat SS na soucastky az na sracku.
  Proto taky se Aspen snazi to ubrzdit a narval se tam honem i AB,ale jak to dopadne stoji ve hvezdach!
  Sami vidite,ze se prozatim zadne podvody ve volbach radsi ani neresily, ale uz prosi toho presidenta na kolenou,aby se na to vykaslal ale on je soumen jak parnik!
  Pochybuji,ze jste tomu rozumeli,ale je to tu proto,aby se na to pozdeji dalo odvolat,ze lid vi a vedel vsecko!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je tu jeste predposledni moznost.President by mohl

   podat tu zalobu spravne,jak to chce soud a zkusit ty zastupce v pondeli zablokovat se zduvodneni,ze probiha stale rizeni.
   Pokud se to nepovede,pak je tu posledni moznost pouzit armadu.
   Ovsem pri nepokojich ji nepouzil,takze se to muze opakovat,ale......

   Vymazat
  2. https://cz.sputniknews.com/svet/2020121312915416-behem-protestu-ve-washingtonu-bylo-zraneno-osm-lidi-video/

   Vymazat
 3. To je fakt hnus co se děje bohužel si pár pracháčů dělá co chce aspoň každý pochopí že žádná demokracie neexistuje.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 21:48 ale nemas na mysli ty chudaky ze skupiny BILDEBERG anebo dokonce nechces napadnout ty 4 familie co ridi financni svet?

   Vymazat
 4. krtecku my jsme tomu nerozumeli ale za to rozumime, ze dollar se jiz mnoho let JEN tisknul a tiskne stale a proto byla "vymyslena "NAFTA a ze uz pred lety bylo planovano zrusit "us tollar" a nahradit jej menou zvanou AMERO, ktera by byla jednotnou menou pro usa canadu a mexico?znas to?😂😎😂

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V tomto okamziku se zajimam jen o nove informace a

   starsi by mely byt prozatim historie.
   To co se deje dnes je totiz spina nejhorsiho zrna a kryji ten manevr stovkami tisic mrtvych misto valky ,pustili na lidi ten virus a nikdo nesmi vedet,kdo ho vyvolal a za ci penize!

   Stejne to vyjde najevo a uvidime zda ty "vedce" postavi pred soud nebo ne.Pokud ne ,muze se to dale opakovat a nebude klid...

   Dalsi spina pry ceka a ani to nemohu napsat jak mi je z toho spatne.
   Kvuli stejne veci penez snad dokonce zabili tehdy toho Kenedyho,ale Tramp zije.

   Vymazat
  2. kennedy chtěl, aby dolar patřil usa, ne fed. za to byl náležitě potrestán.

   Vymazat
  3. krtecku jojo rozumim "co bolo to bolo"..! co se tyce dnes "diskutabilniho" atentatu na JFK tak se domnivam ze to bylo take kvuli ztraty kuby!

   Vymazat
 5. Je to velká lež! Covid odhalení v přímém přenosu. Raději se posaďte

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Je-to-velka-lez-Covid-odhaleni-v-primem-prenosu-Radeji-se-posadte-647043

  OdpovědětVymazat
 6. libi se mi obavy zdejsich amerofilu "aby byly za bidena ve SS duchody"😂

  OdpovědětVymazat
 7. Trump udělal velkou chybu. Příliš brzy dal najevo, že když vyhraje volby, nechá zavřít Klintoidy, Gatese a všechny lumpy z deep state. Teď se ho všichni strašně bojí a i za cenu kolosální ostudy ve světě Trumpa odstaví. Zlo v USA se spojilo proti němu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Naivní Tomáši!

   Zlo celého světa je již z doby Babylonu spojeno k ovládnutí světa. Pouze se tak dělo tajně a zástupně, aby se ovečky nikdy nedozvěděly, že zlo jsou tajní vládci světa. Proto byla vytvořena zvláštní privilegovaná vrstva páníšků (šlechty, králů, carů, císařů nebo politiků, soudců, generality, p-residentů), která je davu na očích a na dosah (zase budou krvavé revolty, pogromy a genocida).
   A jediní, kteří na to doplatí majetkem, svobodou a životy jsou hloupí gojové, zdechlí a neschopní si vládnout sami. A Trump neudělal chybu, hrál divadlo, pouze nechápal svoji roli v té frašce co se nakonec stane největší pidlivizační tragedií v dějinách. Je hotovo (finito), dále noste na mordách ty mokré hadry a nechte se otrávit vakcinací, nic jiného si nezasloužíte, moji hodní gojímci.

   Vymazat
  2. 14:22- stále se to děje tajně přes poradce a peníze. Od doby, co se daly koupit tituly šlechtické i civilní se jen rozlilo do prostoru.

   Vymazat
  3. tulo tulo voni jsou hodni gojimci a tys z celedi vyvolenych jarmularu?
   a co ty nosis na morde?

   Vymazat
 8. 11:18 spravne sledoval jsem to a jeste nebyly volby ukonceny a donald uz nadute prohlasoval :"prisli jsme vyhrat volby a kdyz ne tak je to podvod"!!!!!

  OdpovědětVymazat
 9. Pensylvánie,Arizona,Michigan,Georgia .Skutečně nejsou důkazy nebo je to “trochu” jinak?
  https://kob-forum.eu/udalosti/pensylvaniearizonamichigangeorgia-skutecne-nejsou-dukazy-nebo-je-to-trochu-jinak/

  "Americká tragedie ( komedie ?) ještě není u konce , ale mnoho pozorných lidí ten konec už vidí . Konec jedné velké a dlouhodobě budované fikce . Pro mnoho hlupáčků neměnné a přesto tvrdě změněné . Konec snu o dokonalé, nepřekonatelné, nekritizovatelné a věčné Americe . Amerika asi znovu najde sílu být FIRST , ale už jen sama vůči sobě . Může si za to sama ."

  OdpovědětVymazat
 10. L.S. vcelku souhlas, ale nemusí to být jen konec té Ameriky. Může ke dnu stáhnout mnohé. A právě že třeba tu naši EU, která na ní tolik visí, ČR nevyjímaje. Kdo by o to stál? I ti papeženci, papežtějších než sám papež, kterých bylo u nás vždy dost za všech časů, by splakali nad výdělkem. A zaslouženě! Ale co já? Proč právě já?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To mame co pet minut dat papezencum popravit znovu pana HUSA jeho pravdu a s nim tezce vydobytou svobodu slova

   nejakou dorou dosazenou nami zvolenym precedou s prolhanym heslem

   ANO,BUDE LIP?

   To totiz v prekladu ve skutecnsti znamena."Vas neochranim pred krachem,ale chystam se vam nejprve zavrit pusy svou gumovladou ,pak zabavit vsechnu hotovost a potom vas dam pobit ideologii neomarxistickeho viru z Aspenu,kde vlezu tajne pres noc s cervenou jeste nevypranou cepici nestastne zrazeneho CHATSCHERA!?

   At odvola ten preceda to svoje zastoupeni tzv "gumu" z komise,rozbijecu EU te Lejnove a makrelove,ktere si nechteji dodnes precist ka ka ram co tam stoji proti krestanum a jejich zabijeni.
   Nas potomky husitu chce jako obrst krizaku dat utratit a podrezat nebo co?!

   Tak to ze nejsme uz ovce a mistri sveta ve skoku na spek,to stale jeste tyto dnes uz rozbijecky skwele myslenky EU pry nechapou!

   Vymazat
 11. V USA mají zřejmě "nakročeno" ke změnám, které se budou v některých aspektech podobat změnám, které proběhly v SSSR po roce 1991, některé budou zcela jiné a specifické.
  Změny zřejmě pocítí celý svět a proto i takové velmoci jako je Brazílie, Čína, Francie, Japonsko, Německo, Rusko, Velká Británie a další k nim hledí s velkými obavami. Pád světové měny - dolaru by tvrdě, více či méně, zasáhl celý svět a v mnohých státech by vyvolal hospodářské a politické "zemětřesení". Zřejmě i u nás...
  Trump započal, více či méně, s transformací USA na národní stát, Biden je představitel sil, která by rády vrátily USA postavení světového hegemona. Otázkou je, zda geopolitické změny ve světě za poslední desetiletí jim to umožní...,

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Texas uvažuje o odtržení - to jsou důvody americké občanské války

   https://blog.dnevnik.hr/globalnapolitika

   Vymazat
  2. USA je uměle vytvořené soustátí, kde není a NIKDY nebyla demokracie. Volby jsou jenom hra pro lidi na demokracii, aby se nikdy neprobudily a stále soupeřili mezi sebou. Je to kabala-plán na ovládání celého světa pomocí dolaru-ropy, korumpováním, vydíráním, majdanizací, vražděním neposlušných a neustálým válčením po celém světě.
   Trump si plně uvědomuje, že válka proti Americe již začala, a rozhodl se podniknout rozhodná opatření na obranu Ameriky pomocí legitimních vojenských sil a veškeré výkonné moci, kterou má vrchní velitel k dispozici. Pokud nebude osvobozena amerika, pomocí armád SHAF-ze 17 států nebude osvobozen žádný stát světa! Jako zajímavost je, že ČA se nezapojila. Zato "komunistická" Severní Korea ANO!

   Vymazat
  3. 18:55 tento pasquil je tak stupid ze se neda ani komentovat jen na nej 🤑🤑🤑🤑🤑🤑

   Vymazat
  4. Více se informujte a méně kritizujte. Čas ukáže.
   https://ac24.cz/en/-/bourlivy-potlesk-a-podpora-nejen-v-ulicich-americky-prezident-vystoupil-na-fotbalovem-stadionu?

   Vymazat
 12. 21:29 presne jak rikas neda se komentovat at se podivas nad i pod sebe🤑

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.