Reklama

pátek 18. prosince 2020

Politolog Kedmi: jedno slovo Putina přeškrtlo plán amerického úderu na Rusko

Janinna a Jakov Kedmi

18. 12. 2020  RIA  a Pokec24

Moskva, 17. prosince. Ruský prezident Vladimir Putin dokázal jedním slovem zničit plány amerických úřadů ohledně jaderné války. Oznámil to politický expert Jakov Kedmi.


(Na snímku bývalý klíčový člen izraelského výboru tajných služeb Knesetu Jakov Kedmi)
Kedmi upozornil na skutečnost, že strategická síla Ruska zcela převyšuje jaderný potenciál USA.

Ještě depresivnější situaci pro americké orgány způsobilo jedno slovo Vladimira Putina, které uvedl v reakci na hodnocení ruské armády Pentagonem.

Americký ministr obrany před dvěma lety řekl, že Rusko je jedinou zemí, která může za půl hodiny zničit Ameriku. Ruský prezident byl na tiskové konferenci požádán o komentář.
Ten se na okamžik odmlčel, usmál se a řekl: …„rychleji,“.

Politický expert Jakov Kedmi si je jistý, že prohlášení ruského vůdce dostalo z hlavy USA všechny plány silného jaderného úderu proti Ruské federaci.34 komentářů :

 1. To bohužel není jenom Rusko vojensky, ale ekonomicky nás rozdrtí Čína!!
  První Češka , která byla očkována, se nechala očkovat v Kuvajtu čínskou vakcínou!!! Zase nás předběhli jako ve všem, a těžko si Kuvajt pro očkování nakoupil špatnou vakcínu, na to jsou příliš bohatí!!! "Komunistická" Čína už s covidem "vyběhla" , nemá žádné nakažené a tento rok bude v Číně růst HDP o cca 5% a báječný západ, včetně nás, pojede o cca 15% HDP ročně dolů!!!! Čína nás předjela o parník a už se nechytáme a koupí si postupně celý svět!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No jo. Co se dá dělat? Kdo Číně pomohl k takovému rozmachu přesouváním výrobních technologií? Za levnou pracovní silou za účelem zisku?

   Smazat
  2. To už tvrdil svého času pan Vladimír Iljič Lenin, který prohlásil, že buržousti za účelem vlastního zisku jim prodají provaz, na kterém je bolševici oběsí! A už je to tady, pouze obřezanec a agent CIA Gorbačov je na dvacet let zachránil !!

   Smazat
  3. Tonda18. prosince 2020 16:02

   Tady spíš platí, že buržousti za účelem vlastního zisku dodali bolševikovi technologii na pletení provazu aby ušetřili doláče a okradli tím vlastní stát a vlastní lid, který si teď může zakoupit stejně drahý provaz, jakoby si ho sami upletli a teď jim nezbývá, než se na něm pověsit...
   Pochybuju, že by Čína měla zájem věšet buržousty z emeričky.

   Smazat
  4. Prvních sedm dnů Bůh tvořil Zemi, poté už vše bylo jen Made in China.

   Smazat
  5. 14.57
   ... a to je špatně? Přece nechcete pořád žít v dřevním kapitalismu bez perspektivy rozvoje?

   Smazat
  6. Nezlobte se ale mě je celkem jedno, jestli Škodovka či jiný závod patří Němcům, Frantíkům nebo Číně.

   Smazat
  7. 14:57: Vážený Pane, Vy svým komentářem propagujete geneticky modifikovanou vakcinou, která z nás udělá mutanty - Pane Bože, toto je období mužu jinak /jiným způsobem/ moudrých. Tragedie lidí dneska je, že uvěří i jedné větě: vakciny prý jsou blahodárné, protože prý vymýtily infekční choroby a určitě to musí být dobrá věc - celý svět v ně věří a kolik lidí na nich pracuje, to jest je zaměstnaných ve farmaceutickém průmyslu /vakciny se ujaly opět z podobného důvodu - z důvodu lásky k penězům a hlouposti populace, která ostatně také uvěřila Rockefellerovi, že nafta léči rakovinu, pro tuto vířu z Rockefellera se stal miliardář/. Pro mně tento svět je zcela nepochopitelný. Na to, že vakciny vymytily infekční choroby není ani jeden vědecký důkaz. Autismus je způsoben vakcinacemi /mnohočetnými/ - konference v Simpsonwood, před 20 roky, 20 roků toto bylo před veřejnosti z pochopitelných důvodů tajeno. V době největšího proočkování populace infekční choroby bují - spalničky - Ukrajína a Polsko. Sklon 19 století, Anglie - proočkovano více než 90 procent populace na pravé neštovice, největší infekce s více než 270 tisícími obětí. Více lidí je usmrcováno /ponejvíce dětí, dětí je tendence očkovat v době kdy toxiny bez hematoencefalické bariery pronikají volně do mozku a poškozují mozek - proto autismus, nejlepe v době do 1 roku - není zralá motorika - ta se vyvijí do jednoho roku, pak se řekne že poškození přišlo z povětří, nikoliv z vakciny, když se to poškození objeví/. Toto a další věci v krátké knížce z Polska: MUDr Jaskowski Jerzy /Jiří/: Szczepienia. 300 lat oszustw, 100 stran. Polsky se lze naučit za asi 2 měsíce při vynaložení denně 3 hodin - recepta pro průměrně inteligentního člověka. Toto piši zcela zbytečně již několik měsíců. Kdyby lidi byli trochu více osvícení, nedělo by se co se děje. K volbam chodí opravdu volové.

   Smazat
 2. Jaderné zničení Ruska,by USA nepomohlo dostat se z dluhů,zůstat velmocí,protože by to mohlo zničit i Evropu.
  Myslím si,že k jaderné válce nedojde,stačí koronavirus.

  OdpovědětSmazat
 3. Tomu se říká síla slova. Dle mého názoru má Rusko dvě nesporné výhody oproti USA. První je velká rozloha neobydlených území na kterém lze umístit strategickou techniku bez relativně velkého ohrožení obyvatelstva. USA by musely útočit na takto umístěnou techniku, pokud by ji chtěly umlčet. Druhou výhodou je bezesporu jeho obyvatelstvo. Již několikrát v dějinách Rusko předvedlo, že je jeho obyvatelstvo schopno ne jen přežít, ale i dlouhodobě žít a pracovat i ve velmi extrémních podmínkách bez toho, že by došlo k narušení jeho morálky. Pak je tu ještě otázka Aljašky. Pro Rusko je výhoda v tom, že přes Aljašku může na mnohem kratší vzdálenost zasáhnout obydlené cíle v USA, než je tomu v případě USA. Takže se ani nedivím síle Putinova slova. USA mají poznatky o jejich technice a zajisté jim neunikají ani skutečnosti, které jsem popsal výše. Nepřál bych si otevřený konflikt mezi USA a Ruskem. Ne proto, že bych byl zastáncem jednoho, nebo druhého, ale proto, že by to znamenalo zánik spousty menších zemi. Dokonce i těch, které by se do konfliktu nezapojily a nemají na svém území základny jedné či druhé strany. Stačily havárie atomových elektráren, což lze přirovnat ničivé síle ručního granátu vhozeného do oceánu. Přesto vše bylo těmito haváriemi zasaženo velké území na Zemi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vše bude úplně jinak. Trump a Putin tajně spolupracují!
   Na ruských webech předevčírem ukázali záznam z té schůzky, kde prezident Putin "vyzval" úředníky k řešení situace s cenami základních potravin. Putin měl v ruce jakýsi papír, bylo vidět, že je značně rozzloben a podával si ministra pro ekonomický rozvoj. "V zemi roste nezaměstnanost, příjmy obyvatel klesají a vy mně tady krmíte jakýmisi pohádkami o tom, že zorganizujete jakési setkání a že vše vyřeší antimonopolní úřad,". Pak vytáhl čísla pokračoval: "Na světových trzích prudce roste poptávka po potravinách a naši vývozci se chtějí přidat. A ceny potravin v Rusku zvýšili na ceny světové. To je naprosto nepřípustné. Na řešení situace vám dávám týden." Pan ministr celou dobu mlčel a klepal se jak list. Druhý den (včera) k věci vystoupil premiér Mišustin a kartáč dostali další ministři a úředníci. Dneska je konstatováno, že ceny potravin (především cukru, chleba a leje klesají. Tomu říkám autorita. Koukněte se na předvčerejší a včerejší Vesti. Dovede si někdo představit, že by se toto odehrálo v Lánech nebo ve Strakovce? K věci bych chtěl ještě dodat, že ještě v roce 2008 se do Ruska potraviny dovážely v rámci humanitární pomoci. Jako do rozvojové země (i to jsou slova prezidenta Putina). Dneska ovládá ceny pšenice a jak je vidět, přes ní i potravin. Exportní ceny ruské pšenice tento týden trochu klesly, nicméně to proběhlo ještě před oznámením plánů Moskvy na snížení cen potravin. Pšenice s obsahem bílkoviny 12,5 % se expedovala v přístavu Novorossijsk za cenu 253 dolarů za tunu, což je o 1 dolar méně, než v týdnu před tím.
   http://www.skrytapravda.cz/ekonomika/3592-rusko-proc-se-zapad-silene-zadluzuje-stale-mene-statu-ve-svete-se-nechava-okradat

   Smazat
  2. Bohužel zase chybějící informovanost: youtube, video, kde atomový expert ještě z Reagenových dob: konflikt mezi Indii a Pakistanem, po 300 hlavicích, násleldná atomová zima, pokles teploty asi o 6 stupňů - na celé Zemi, hladomor v důsledku značného poklesu urody, jedna miliarda mrtvých. Lokální konflikty atomové mají celostvětové, respektive měly by celosvětové důsledky, stejně jako Černobyl nebo Fukišimy, jenomže daleko samozřejmě než v případě těch dvou elektráren větší. Nechápu proč lidé tohle nevědí - nahoře - nevědí to základní o svém zdraví - o vakcinách, zde se vyjadřuje komentátor nepřesně. Nepřesné údaje mají nedozírné důsledky. Napoleon prohral Waterllo pro "maličkost" - 3/4 nejlepší evropské kavalerie, jakou byla francouzska kavalerie skončila v úvozu, protož sedlák na dotaz Napoleona, který již ve svém věku špatně viděl, proč tam v dáli je tak divně vypadající strom, řekl z nevysvětlitelného důvodu, že tam nic není, žádný úvoz.

   Smazat
 4. Ježíš to je úžasný. My kremlofilové jsme si teď fakt ucvrnkli. To je lepší než Vánoce. Výborný server. :D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. zajděte si spravit náladu na aktuálně nebo na zprávy ČT, možná se u to i uděláte

   Smazat
  2. Martin, to měla být odpověď na celou řadu faktů, kterou autor uvedl v článku?

   Smazat
 5. Zaostalá země si hledá nepřítele! To je dobrý! To by nemělo zapadnout. Zaostalé země vyvolávají války! Přidám k Rusku kdysi zaostalé Německo, USA, nyní Turecko...! Tak a je to! Unkrovn opět dobrý!

  OdpovědětSmazat
 6. Pouze dotaz, víte něco o významu slova objektivita, po roce 1968 většina Čechů Rusko opravdu nemusela avšak díky současnému trendu našich médií včetně ČT kdy podněcování k nenávisti vůči komukoli a přehlížení zvěrstev u "spřátelených" vrací naší společnost do "demokratické" totality a možná ještě hůře, současná cenzura odlišných názorů od těch "správných" je jedním z příkladů kam jsme to za 30 let dopracovali.......

  OdpovědětSmazat
 7. Zradili jsme Rusko, západ zradil nás! A jsme mezi půlkami, havlodebilové! A toho šmejda z Orlíka bych vypráskal odsud bičem, o českých zrádcích ani nemluvím! Co je tohle za národ, který se bojí zrádců?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co je tohle za národ, který velebí ty co nás zradili a zaprodali, a uráží a vyvolává nenávist na ty, kteří zachránili za cenu velkých obětí nejen nás ale celý svět od nacismu a fašismu.

   Smazat
  2. Já se Vám divím proč sem lezete, své ego 100% najdete v mainstreamových médiích tam Vám za ta Vaše "moudra" budou pět ódy

   Smazat
  3. Pro mlíkaře: Jakov Kedmi, bývalý šéf izraelské vojenské speciální služby NATIV: „Všichni se domnívají, že Rudá armáda spolu se spojenci osvobodila evropské státy od nacizmu a fašizmu. Je to omyl. Rudá armáda se spojenci osvobodila evropské státy od německé okupace. Nacizmus a fašizmus v Evropě zůstal.“ Jen se podívejte kolem sebe, třeba na současnou Ukrajinu, pokud ne neonacista, tak Benderovec. Pojďme k nám, třeba do Řeporyjí či na Prahu 6. Ve vedení těchto částí Prahy neonacisté. Kdo podporoval Banderovce na Ukrajině a to svojí vlastní účastí na tamních událostech - dva ministři zahraničí ČR, shodou okolností oba dva z ČSSD. Takže žádná záchrana od nacismu a fašismu. Jsou všude kolem nás.

   Smazat
  4. Laco, zapad si uplacal Hitlera a s jeho evropskymi spojenci ho jako za Napoleona nasmeroval na Rusko. Nemecko a Rusko mely vykrvacet. Proto ta podpora obou stran konfliktu zapadem a neustale odsunovana invaze v Normandii. Rusko porazilo Hitlera a jeho zapadni spojence. Porazilo zapad! Proto musel zapad ikonu Rusu Stalina strhnout, prejmenovat Stalingrad i Leningrad a nacpat Rusum namisto historicke rude vlajky vlajku zradcu Ruska - Vlasovcu a Belogvardejcu. To bylo mozne za zradcu Ruska Chruscova, Jelcina a Gorbaceva. Ted uz je situace jina. Rusko upevnuje svou suverenitu a moc. Proto zapad a USA sili a inscenuji podle atentaty, ze kterych obvinuji Rusy. Prepisuji historii 2. svet. valky a lzou. Jejich vazalove Polaci i Cesi odstranuji a hanobi pomniky velitelu vitezne Rude armady.
   My jsme bohuzel zase na te spatne strane. Za to mozna zaplatime cenu nejvyssi, jestlize zapad napadne Rusko.

   Smazat
  5. Václave, nemáte pravdu! Západ nesílí, ale šílí. Diakritika je v tomto případě naprosto nepostradatelná, pokud nemají být Vaše výroky vnímány jako stupidní. Pravdivé myšlenky lze zkurvit nejlépe nepřesným vyjadřováním, zbavte se tohoto lenivého zlozvyku!!

   Smazat
 8. Západ také kráčí mílovými kroky kupředu, ale po slepé koleji !

  OdpovědětSmazat
 9. Jo to jsou tvrdá fakta už jim to ukázal Kim když střelil raketu přes Japonsko. Mají staré jaderné zbraně a velký huby aspoň žádnou válku nemůžou začít.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Americane i Britove a Francouzi utoci odjakziva radi na mnohem slabsi armady pidizemi. Aby pritom nemeli velke ztraty, staraji se vsude, aby nikdo nemel ucinnou raketovou obranu proti napadeni. Proto ten tlak na Iran,, Kima a Erdogana, aby se vzdali sve pojistky, raketove obrany a meli nebe otevrene pro americke bombardery v pripade potreby. Tak je mozne zeme ovladat!
   H. Clinton rekla: Nazor nasich odpurcu se vzdy zmeni, objevi-li se nase letadlova lod na obzoru!
   Takoveto chovani USA je zlocinne aje nutne tuto hegemonii ukoncit. Pracuje se na tom.

   Smazat
 10. Podle mého názoru je významnější letitý Putinův výrok "Nechápu, proč by měl svět existovat bez Ruska". Tak silný a jednoznačný vzkaz musel otřást i americkým egocentrickým establishementem, jemuž se přezdívá 'deep state'.

  OdpovědětSmazat
 11. Ze se vubec jeste nejake americke hovado zaobira myslenkou, napadnout Rusko? Ty tam ale musi mit nafetakovane odporniky!

  OdpovědětSmazat
 12. Zdegenerovany a zadluzeny zapad bez surovin, jemuz vladnou gerontofilove, buzeranti, pedofilove a fetaci maji Rusove napadnout?
  Tito poskoci chazaru to neustale tvrdi, jenom aby se zbrojilo a kupovaly se US zbrane! Delaji z lidi idioty uz od konce 2. svetove valky. Ted jim vadi Cina a tak ji zacinaji lyncovat jako Rusy.

  OdpovědětSmazat
 13. Kedmi zil dlouho v Rusku, umi jazyk perfektne a zna i mentalitu. Jeho usudek ke pokazde zdrave posouzeni reality, kterou Kedmi vsude prezentuje. Je nutna na zchlazeni valecnych jestrabu na zapade!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Váleční jestřábi se už začínají smažit ve vlastní šťávě. Čína za pomocí obamy a clintonů USA rozkoupila. Podporovala Bidena-cabalu-SVĚTOVÉ ZLO, aby se stala světovou supervelmocí. Vše se ZMĚNÍ!

   Smazat
 14. K romanx0119. prosince 2020 12:14

  "Nezlobte se ale mě je celkem jedno, jestli Škodovka či jiný závod patří Němcům, Frantíkům nebo Číně."

  Nezlobíme se, zřejmě by Vám nevadilo i kdyby jsme prodali svoji zemědělskou půdu, prodali zcela naši vodu a vodní zdroje, elekrtrárny, plyn (rozvody) jsme již prodali. Někde jsem četl v rozhovoru s Chorvatem, politikem, že kdyby prodali vodu jako u nás, tak by jim podřezali krk. V Chorvatsku je voda státní.
  Prodat vše , nebo alespoň to podstatné je totální selhání státu. U nás ceny potravin nerozhodují "naši" zemědělci , ale zahraniční řetězce, kterých je u nás na počet obyvatel nejvíc v Evropě. Zdaleka nejde jen o zisk, který jde za hranice, jde o postupné ovládnutí této země.

  OdpovědětSmazat
 15. Samozřejmě se Rusko připravuje na odvrácení agrese ze strany USA. Američtí prezidenti neustále napadají Rusko a Čínu jako své nepřátele a tedy jejich cílem je zardousit oba. Neslyšel jsem jedinou vyhrůžku ze strany Číny či Ruska že chtějí na USA zaútočit, nemají důvody. Že oba tyto státy vedou ve světě čistě racionální ekonomickou politiku, že se snaží spolupracovat s ostatními státy v duchu Charty OSN, to přece není nic nepřípustného. Už německý císař Bismarck prohlásil, že s Ruskem se musí jednat poctivě, anebo vůbec. Že si Čína hlídá své teritoria je samozřejmě, naopak je otázkou, co pohledávají americké válečné lodě nedaleko pobřeží Číny, nebo co pohledávají americké křížniky ve vodách Černého moře, vzdálení desítky tisíc km od USA? Tyto dvě neporazitelné země nebudou respektovat výkřiky Trumfa "First Amerika".

  OdpovědětSmazat
 16. Tak to je zase erupce inteligence.

  Blbec střídá debila.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.