Reklama

čtvrtek 31. prosince 2020

Prchněte ze Seattlu – jestliže ovšem najdete hlupáka, který koupí váš dům

31. 12. 2020 judicialwatch

Zvolení zástupci amerického města Seattle mají v úmyslu přijmout zákon, který bytovým zlodějům umožní volný prodej předmětů, které při svých bytových vykrádačkách ukradli - a to v tom případě, že dosvědčí, že svůj lup provedli k uspokojení svých základních životních potřeb. Stejně tak nebude pro bezdomovce trestné utábořit se na vašem pozemku, jestliže dosvědčí, že jiný úkryt před nepohodou se jim najít nepodařilo.
A tucty dalších zločinů, včetně přepadení a osobního obtěžování, budou pardonovány v těch případech, kdy pachatelé těchto skutků budou shledání buďto chudými, duševně nemocnými nebo závislými na drogách. Tato nová plánovaná opatření budou spadat pod označení OCHRANA PŘED CHUDOBOU a možní soudcům městských soudů přehlížet ty zločiny, které byly spáchány jako důsledek chudoby či duševní poruchy jejich pachatelů.

Dokonce i proslavené liberální levici pobřežního města Seattle se tato navrhovaná opatření zdají být přece jen až trošku moc. Nicméně návrh na ně byl městské radě předložen v rámci projednávání městského rozpočtu na rok 2021 už před několika týdny a setkal se zde s podporou naznačující, že obrat dosavadního řádu města vzhůru nohama je skutečně aktuální – a to už od počátku nového roku.

Jde o ideu, která by měla na město ničivý dopad a v nahlížení na zločin by znamenala naprostý odklon od toho, jak se na zločin pohlíží ve zbytku země. A jak se ozývá z reakcí znepokojených obyvatel města by její přijetí nebylo ničím jiným než legalizací většiny všech zločinů na území města páchaných.

Ani moc nepřekvapuje, že pojednávaná idea vzešla z „vlny aktivizmu a historických protestů po policejním zavraždění George Floyda v Minnesotě“ píše k případu jeden z listů města Seattle.

Z redakčního článku webu Judicial Watch vybral a přeložil Lubomír Man

53 komentářů :

 1. A do toho všeho prezidentské "volby," které "vyhrál" Bidet i díky korespondenčním hlasům zasílaným ze hřbitovů. Pro Bideta dokonce ze hřbitova v Kansasu "hlasoval" i jistý pan Shannahan, který z tohoto světa odešel v roce 1923. Šaškárna neuvěřitelných rozměrů...!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Werwolf.
   USA,stát neomezených možností.
   On to jei krůček k tomu,že i státní orgán,si může přijít pro Váš majetek.Už takového bylo v USA,při jejich největší krizi ve dvacátých letech,že občané museli odevzdat všechno zlato státu.Víme také,kolik už stát USA přes banky,zabavil konta,jak domácím osobám,tak i mnohým ve světě.

   Vymazat
  2. Pane W. spravne,vsecko se da vzdycky obejit.
   Podvody nejsou nahody.
   Kdyz je nemozny mozny,tak mozny je uplne snadno mozny.
   Chudaci byly odjakziva, kazdej vi co pachali, akorat, ze porad predstirali, nazyvali se, bohaci.
   Ted prestanou predstirat a bez potizi se zaradi se tam kam patri,do davu chudaku..
   Zakoupi si titul chudaka,zebraka.
   Vidite nejaky zmeny, ja ne.
   Budou pouze a jen pokracovat ve sve cinnosti...

   Vymazat
 2. Ale to není nic nového. Tento trend je v Evropě dlouhodobý a nepřichází z Východu, jak by se dalo očekávat, ale naopak ze Západu. Jeho základním východiskem je názor, že delikvent je obětí prostředí a podmínek, které zavedla a udržuje "normální" většina. A proto je povinností většiny delikventa chránit a vytvořit mu podmínky pro jeho život. Ale ke změně ho nelze nijak nutit, protože by to bylo proti lidským právům. Proto se většina jurisdikce zabývá delikventem (zkoumá prostředí, ve kterém žil, pohnutky, které ho k činu vedly, možnosti jeho nápravy, prostředí, které je mu potřeba vytvořit,...). Zásadně de nezabývá obětí zločinu, protože ta není "obětí" v tom "lidskoprávním" pojetí spravedlnosti. Právě naopak - patří mezi ty šťastlivce, kteří si užívali života. Tak se všude dočtete o práci znalců, psychologů, psychiatrů,..., o kurátorech, bydlení na půl cesty apod. Ale nic o tom, jak pozůstalí zvládnou svůj další život, když přišli o majetek, zdraví nebo dokonce život blízkého člověka, často živitele rodiny. Jak zaplatí nájmy, hypotéky, jak a z čeho budou žít... mají prostě smůlu a musí se uskrovnit. Pan Havel, už jako prezident psal osazenstvu jedné z nejtvrdších věznic v bývalém Československu Leopoldova (III. nápravná skupina, tedy vesměs vrazi a lupiči), které se vzbouřilo dopis začínající slovy: "Milí přátelé....". Začíná to plíživě. Nejsme povinni na přistoupit na požadavek policie na dechovou zkoušku nebo na test na drogy, i když nejde o zásah do tělesné schránky (jako např. odběr krve). Policie nás dokonce nemůže ani legitimovat na ulici. Musí to složitě zdůvodňovat. Další formy už jsou sofistikovanější. Asi nejznámější je "squating". Zde se zapojují už nejen různé "dobročinné" a " neziskové" organizace, ale i polické strany. A kupodivu nikoliv komunisté, jak by asi bylo možno očekávat, ale právě ty "pravicové" a "liberální". Příkladem z mnoha je léta se táhnoucí případ budovy Českých drah v Praze. Další byla Ladronka, budova lázní na rohu Apolinářské atd. atp. Nyní už trend vyhánění "normálních" obyvatel a jejich nahrazování zločinci (zvanými uprchlíci), kteří do země pronikli nezákonně, kde běžně loupí a dokonce i vraždí probíhá v Německu. Prosadili ho Zelení a sociální demokraté na řadě radnic (Berlín, Trevír, Hamburg..). Navíc je úředně zakázáno o zločinech těchto lidí informovat. Úředníkovi hrozí minimálně vyhazov, novináři trestní postih za vzbuzování nenávisti... Jedinou odpověí na dotaz, co bude dále je ono idiotské: "Zvládneme to!" Takže popisovaná situace je v Evropě už dlouho. A bude hůře. Máme se na co těšit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Danny, já osobně bych se na to tak dramaticky nedíval, protože "jsme jen prach a v prach se obrátíme".
   Stačí se jít podívat na hřbitov a prohlédnout si náhrobky lidí žijících před námi. Taky se za něčím pachtili, něčeho se obávali, ale teď si tam spokojeně prdí do hlíny a je jim všechno jedno.
   My ty naše životy prostě jen moc přeceňujeme.;-)

   Vymazat
  2. Pro Kubrta: pak tak máte dvě možnosti: 1) zařadit se mezi ty lumpy. Tedy pokud už mezi ně nepatříte. 2) opěvat naše havloidy a makat na ně jako trotl. Ti co tu byli před námi něco dokázali a něco nám odkázali. Jako generace i jako jedinci. Mně např. moji rodiče a prarodiče. Já se snažím o totéž pro svoje děti a svoje vnoučata. A svůj život opravdu prožívám. Mám co. Na hřbitově už to bude jedno. Nebude. Půjde o to, co tu po každém z nás zůstane. Jestli máte tento přístup k životu, je mi záhadou, proč stále bloudíte po tomto slzavém údolí a proč jste si to už dávno nehodil.

   Vymazat
  3. Danny, já si nemyslím, že bych měl jen dvě možnosti. Tudíž nemusím být ani lumpem, ani opěvovat havloidy. Svět nikdy nebyl spravedlivým a ani nikdy spravedlivý nebude, protože ho tvoří lidé. Vždycky je to otázka úhlu pohledu. Můj děda třeba přežil v koncentráku šest let, protože předtím prožil čtyři roky v zákopech I.světové války, což prý pro něho bylo oproti koncentráku opravdové peklo. Zatímco jiní se v koncentráku tou nespravedlností utrápili do roka.
   Já mohu svým synům a vnukům odkázat jen hmotné statky, ale nemohu jim odkázat svět. Můj "svět" už pomalu končí a ten příští svět už bude jejich. A jaký si ten svět vytvoří, takový jej budou mít. A z principu platí, že potomci nechtějí světy svých otců. Chtějí své světy a mají na to plné právo, protože oni budou v těch světech žít. Né já.
   A rozhodně nepovažuji svůj svět za slzavé údolí, tudíž nemám sebemenší důvod si něco házet. Naopak, svůj život i přes mnohá příkoří i utrpení považuji za celkem radostný a úspěšný. Možná taky proto, že si zatěžuju hlavu jen věcmi, které mohu sám změnit. Proč bych se měl tedy trápit nějakým Kalouskem, Babišem, havloidy, Pražskou kavárnou, Sorošem, Rotschildy, Rockefellery nebo Gatesem?
   Můj život by rozhodně nebyl lepší, kdybych se tím trápil.;-)
   Apropó, nevím co vám odkázali vaši předkové, ale moji předkové mi odkázali komunistický totalitní stát s ostnatými dráty, výjezdními doložkami, pořadníky na auta, Tuzexem pro vyvolené a bolševickou propagandou. I když s odstupem času musím konstatovat, že ta bolševická propaganda byl úplný čajíček proti té dnešní liberálně-demokratické.;-)

   Vymazat
  4. Všechno to je o tom jak jste od malička vedený. Mě babička říkávala: Peníze v dnešním světě potřebuje každý, ale jak se tě zmocní, je to jako rakovina. Děda zase: Moudrému člověku stačí k životu málo a hlupák nemá nikdy dost. Moje zkušenost je: Parazita nezměníš, vždy se přizpůsobí.

   Vymazat
  5. Kubrt31. prosince 2020 15:04
   To je pohled ze strany hřbitova. Pohled ze strany generací, kteří jsou potomky těch zemřelých bývá velmi odlišný. Ti zemřelí se pachtili za tím, aby moly příští generace žít lépe, než oni. Takže po smrti zanechali po sobě něco. Mnoho mrtvých nám tu zanechalo stát (území) kde jsme doma a kde máme možnost rozhodovat sami o sobě. Bohužel někdo si toho neváží stejně, jako si neváží těch mrtvých na hřbitově. Ti nekoukali, jestli bojují za stát pro Petra, nebo Pavla. Bojovali za všechny generace. Jak jim to dnešní generace vrací a co zanechá těm příštím? S majetkem je to obdobně. Někdo ho promrhal, někdo střádal. Ten co ho promrhal si užil života. Bylo a je mu fuk co jeho potomci. Ten, kdo střádal, pomohl další generaci. Co dělá tato generace ? Pomáhá té příští, nebo ji ničí? Mrtvým to může být skutečně jedno, ale co ti živí????

   Vymazat
  6. dobrý večer.nedá mi abych se nepozastavil nad vašimi slovy-odkázali komunistický totalitní stát s ostnatými dráty, výjezdními doložkami, pořadníky na auta, Tuzexem pro vyvolené a bolševickou propagandou.co my odkážeme za režim budoucím generacím?

   Vymazat
  7. Pro rak-ruda: odkázali stát bez koruny dluhu, s nulovou nezaměstnaností, bez žebráků a bezdomovců, bez exekucí a exekutorů, s rozvinutým průmyslem těžkým, středním i drobným, soběstačným zemědělstvím. Do Tuzexu mohl jít každý a nechodili tam pouze vyvolení, pořadníky na auta skončily na začátku 60. let a na bolševickou propagandu většina kašlala. A to i těch bolševiků. V tomto stavu převzali stát naši spasitelé. Předali jsme jim ho dobrovolně, s radostnými průvody a s muzikou (doslova!). Kde jsme dneska vidíte okolo sebe. Nemáme na koho nadávat, pouze zase na sebe. Nemáme propagandu bolševickou, ale např. genderovou, multikulturní a další. Zkuste něco říci proti a se zlou se potážete. I nový trestný čin vymysleli, "předsudečnou nenávist". Cenzura? Tvrdší než za bolševika. Sledování? StB byli žabaři i se svým systémem práskačů. Dneska jste sledováni přes mobil, platební kartu, internet, kamerový systém je doslova na každém haj.lu! nesleduje vás jen stát. Ale doslova kde kdo. Kde berou call-centra vaše telefonní číslo? Kde reklamní společnosti vaše mailové adresy? Obchoduje se s nimi ve velkém. Poukazy na auta sice nejsou, ale už se připravují podmínky provozu, které zajistí, že autem bude opět jezdit pouze věrchuška. Ta bude mít na nové technologie. A co se děje nyní? To není totalita? V jednom krámě se u rohlíků nemůžete nakazit, ale v sousedním regálu u obálek ano. Ve frontě na salámy se nenakazíte, ale u stolu v restauraci ano. Dneska jsem musel chtě nechtě do Kauflandu. Při nákupu ovoce se mi dělalo špatně. Nejen že narváno, ale báby přebíraly jablka a mandarínky jedno po druhém celou bedýnku. Bez rukavic, jak jinak. Ale u ševce řádí koronáč. O dluhu státu a veřejném je lepší ani neuvažovat. Je v biliónech a roste. Statisíce nezaměstnaných a krize teprve nastupuje. Takže co odkážeme našim potomkům? Jde o priority. Pro někoho svobodný stát, pro jiného zadlužený, bez vlastní hospodářské základny, potácející se na hraně chudoby a jako hříčku jiných (diktát Bruselu).

   Vymazat
  8. já jsem přece jen dal otázku aby se pan kubrt zamyslel nad tím jestli naši potomci na tom nebudou daleko hůř.přes nedostatky minulého režimu se většině prostých lidí dle mého názoru žilo líp. daleko líp.

   Vymazat
  9. Danny 20:21
   Tak samozřejmě, že do Tuzexu mohl každý. Ale aby si tam mohl něco koupit, tak si nejdříve musel od veksláka někde v průjezdu vyvekslovat bony. Protože pokud nepatřil k "vyvoleným", kteří část výplaty nebo diety dostávali v bonech, tak se tam se svými penězi z výplaty v korunách mohl akorát tak koukat.
   S těmi pořadníky na auta máte pravdu jen částečně. Oficiálně sice byly zrušeny někdy okolo roku 1968, ale neoficiálně fungovaly až do roku 1989. Rozdíl byl pouze v tom, že u těch oficiálních pořadníků člověk nejdříve musel složit peníze za auto. Což u těch neoficiálních už nebylo. Ale zase člověk musel platit úplatky, aby se v tom pořadníku posunul. Volně bez čekání tehdy mohl člověk koupit nanejvýš Trabanta a Moskviče. Na škodovky a žigulíky se čekalo.
   Škoda, že jsem vás neznal už tenkrát, protože bych tehdy v roce 86 nemusel v Mototechně platit úplatek, abych si mohl koupit škodovku stodvacítku. Vy byste mi jistě ukázal, kde se dá koupit volně a bez čekání.;-)

   Vymazat
  10. rak-ruda 21:26
   To je otázka úhlu pohledu, kdo si jak žil tehdy a jak se žije teď. Je pravdou, že tehdy nebyli žebráci, nebyli bezdomovci a lidi si žili většinou slušně.
   Ale pokud budu mluvit já za sebe, tak si díky možnosti podnikání teď žiju lépe než tehdy. Mohu svojí snahou nějak ovlivnit svůj výdělek, což jsem tehdy nemohl.
   Ale jestli se vám nějak stýská po socialismu, tak nevěšte hlavu. Sjednocená EU levice, která se klaní Marxovi, vám ho tady spolu s našimi Piráty a "liberály" už zase brzo nastolí.;-)

   Vymazat
  11. Kubrt 31. prosince 2020 22:07
   Tak se mi zdá, že jste slušný manipulátor a Švejk. Společnost jste jenom vy? Jinak svůj výdělek jste mohl ovlivnit i tehdy. Jen nebýt líný. Řeč nebyla o stýskání si po něčem, ale to by jste nebyl vy, aby jste s otázkou a vaší odpovědí nemanipuloval alespoň tak, že nenápadně někoho do něčeho uvrtáte, nebo ho nenápadně napadnete. Řeč je o koze, ale vy jste hned u vozu a když je řeč o koze i voze, tak jste u krmení pro kozu a lesa. (vůz bývá většinou ze dřeva, ale to už je úhel pohledu, že?)

   Vymazat
  12. pro pana kubrta. Pořadníky na auta nebyly od konce 60. let. Moji rodiče si kupovali auto na pořadník (Moskviče 407 někdy v r. 1963), pak Š120 už bez pořadníku a já taktéž v r. 1986. Jiná věc byla, že pokud jste chtěl např. Wartburga kombi nebo Ladu, musel jste mít známé v Mototechně a různě příbuzenstvo po republice, protože nebyly k sehnání a tak jste musel dostat včas echo a mít peníze připravené v hrsti. Na nábytek, dovolenou, i některá auta se stály fronty tak, že se spalo před kancelářemi Čedoku, prodejnami nebo mototechnami. A to i několik dní a nocí. Socialismus dojel na krizi z "podvýroby" (nedostatku zboží na trhu) a ne z nadvýroby, která je typická pro kapitalismus. Co se osobně mně týče, tak se mi po něm nestýská (po mládí ano:)). Měl jsem se velmi slušně za něj a mám se velmi slušně i nyní. Jak? No prostě nekoukám nalevo napravo a makám. Co se marxismu týče, tak politika zelených, Pirátů a jiných jim podobných je sice označována jako "neomarxismus", ale s učením Marxe nemá vůbec nic společného. Zato politikou Adolfa a spol. velmi noho. Přečtěte si některé jeho dílo (stačí to nejznámější) a dosaďte si místo "národ" nebo "rasa" slovo "menšiny", nebo místo "Židé" "Rusové" nebo "Číňané" a jste doma. A nejsou žádná "levice". To už nejsou ani sociální demokraté (a nejmíň ti němečtí) ba ani komunisti. Ti naši nejmíň.

   Vymazat
  13. Ale no tak31. prosince 2020 22:52
   To by mne docela zajímalo, jak jsem tehdy mohl ovlivnit svůj výdělek, když jsem dělal profesi kterou jsem vystudoval? Jako zaměstnanec jsem byl zařazen do nějaké tabulkové třídy a ani kdybych se tam udřel k smrti, tak jsem prostě nemohl dostat víc, než byl strop tabulek. Mohl bych si taky bokem vydělávat melouchama, jako v některých žádaných profesích. Bohužel moje tehdejší profese jaksi nebyla obyvatelstvem příliš žádána, tudíž se melouchy nekonaly.
   Nebo bych musel změnit profesi a jít dělat horníka, řezníka, zelináře, pingla, pumpaře, autobazárníka nebo veksláka. Přičemž kromě horníka výdělek u těch ostatních vyjmenovaných "profesí" nebyl určován ani tak pílí či leností, jako spíš drzostí a silným žaludkem na lumpárny.
   Popřípadě bych tehdy mohl též vstoupit do KSČ a pokusit se o kariéru s rudou knížkou v kapse. Ale na to jsem taky neměl žaludek.
   Žil jste tehdy vůbec a máte přehled o tom, jak to tehdy chodilo?
   Není moje reakce na váš komentář příliš daleko od kozy či od vozu?:-D

   Vymazat
  14. danny31. prosince 2020 23:06
   To jste od toho roku 1963 přeskočil hezkých pár let do roku 1976, kdy se začaly vyrábět škodovky 120.
   Znovu opakuji, že v té době už oficiální státní pořadník neexistoval. Ale kvůli nedostatku aut stále existoval pořadník v Mototechně. Když si tam lidé vystáli či vyleželi tu frontu, tak hned neodjeli tím autem. Byli jen zapsáni do pořadníku Mototechny a potom čekali až se to auto třeba za třičtvrtě roku pro ně vyrobí a nebo doveze. Přičemž ho v tom pořadníku neustále přeskakovali lidé s protekcí a nebo s úplatky. A to ani nemluvím o tom, že si člověk bez úplatku nebo bez protekce ani nemohl vybrat barvu auta nebo výbavu S, L nebo LS. (GLS byla jen na ministerské poukazy). Prostě na něj vyšel kus a ber nebo neber.
   Já jsem tehdy dostal družstevní byt a sákryš, zrovna ten můj byl bez balkónu. Ber nebo neber. Půjdeš zpátky do pořadníku a budeš čekat.
   Jestli to podle vás bylo jinak, tak jsme asi každý žili v jiném státě.

   Vymazat
  15. Pane,Ale no tak.
   Zahrobi,duchove.Nahody.
   "Ti zemreli co se tak pachtili"..
   Ale nekteri z nich, bych si dovolil poznamenat,nikdy nezemreli a jsou stale mezi nami..Herky,jerky.
   A dokonce nas stale vedou, ty dobry spravne a ti spatni, krici varovani ,kam nemame chodit..

   Vymazat
  16. Pro Kubrt
   Jen moje osobní zkušenost. V roce 1987 jsem kupoval mé první auto, byla to Škodovka 105. Dostal jsem se k ní během několika dní, když mi kamarád řekl, že naše okresní Mototechna má v danou chvíli dostatek automobilů. Zašel jsem si tam, druhý den složil zálohu, povypůjčoval od rodiny peníze a do týdne jsem měl auto. Ano, nevybíral jsem si typ ani barvu, vůbec nic. Prostě jsem vzal Škodovku, která mi pak věrně sloužila asi 10 let bez závad, potom jsem ji prodal.

   Vymazat
  17. Kubrt31. prosince 2020 23:32
   Odpověděl jste si vlastně sám. Buď leháro a kanclík, nebo dřina a peníze. Já zvolil druhou možnost. Železobetonář, papírenský dělník, uranový horník, řidič náklaďáku, svářeč a na konec důchodce s velmi slušným důchodem. To vše bez knížky KSČ. Šel jsem za penězi a ne za pohodlím a tím co jsem vystudoval. Nejvíce vysokoškolsky vzdělaných dělníků jsem poznal na uranu. Přeci jen byl rozdíl mezi 2 500 Kč v kanclíku a 10 - 15 tisíci po odvedení tvrdé a namáhavé práce.(Mluvili jsme o možnosti výdělku za komoušů. Že? To jen tak pro pořádek, aby jste náhodou opět nesklouznul někam jinam :-) Dnes lze vydělávat i bez té tvrdé a namáhavé práce. Tvrdá a namáhavá práce velmi málo ceněna.

   Vymazat
  18. Ještě poznámka - neměl jsem žádnou protekci, nedal jsem úplatek. Ale možná jsem měl štěstí...

   Vymazat
  19. Paw 1. ledna 2021 4:09
   Pane,Ale no tak.
   Zahrobi,duchove.Nahody.
   Máte jiný pohled na vše. Koukáte se na vše z hlediska, na které neznám odpověď. Záhrobí dle mne neexistuje, za duchy jsou považovány skutečnosti, které se nějak vymykají normálu našich poznatků a náhody jsou jen to, co si nějak rozumně nedokážeme vysvětlit. Mrtvý je pro mne každý jedinec, který neprokazuje žádnou nám známou tělesnou, nebo mozkovou aktivitu. Kdo z nás má pravdu? Nevím. Vy prosazujete nějaké děje a hypotézy, které nemůžete prokázat, já současné poznatky. Netvrdím, že to o čem nevím, tak že to neexistuje. Tak, jako nemáte vy oporu v důkazu, tak ji nemám ani já. Vy věříte tomu co prosazujete, já současným poznatkům. Domnívám se, že bychom měli váš pohled i můj pohled na různé věci nechat být a neprosazovat je jeden vůči druhému. Nemáme pro svá přesvědčení ani jeden pádné argumenty.

   Vymazat
  20. Ale no tak 13:14
   Já jsem tady někde psal, že jsem měl leháro v kanceláři? Sákryš, že bych už byl tak blbej a nepamatoval si co jsem v životě dělal?
   Ale jinak mám důchod taky docela slušnej, protože jsem to po roce 89 dohonil šikovností a bez dřiny. Dřina je pro lidi, co nic jinýho neuměj.:-D
   S čímž vy pochopitelně asi nebudete souhlasit, protože podle vás je dřina zjevně vrcholem schopností člověka.
   Jo, to byl za bolševika takovej ten správnej údernickej pohled. Stachanovci, umouněné tváře rozesmátých horníků a nad nimi transparent "Tento měsíc jsme dřeli na 180%". Jo, to si ještě pamatuju. Zábavné vzpomínky.:-)

   Vymazat
  21. Kubrt, samozřejmě jste parazitoval. To v tomto systému se prací akorát uparuješ.

   Vymazat
 3. Sodoma Gomora začíná. Všechno bude všech, ale jen někteří se budou muset podílet na blahu těch, kteří nikdy pracovat nechtěli, ani nebudou. To raději prokáží, že své dosud trestné činy spáchali pod tlakem chudoby. To, že si za ni můžou v mnoha případech sami jaksi nezajímá. Ostatně u nás to začíná také nenápadně. Mám na mysli situaci, kdy se zločinec a státní zástupce dohadují o výši trestu. Jarmarkové tržiště hadr. O výši trestu rozhodoval dříve soud. Nyní po licitaci mezi zločincem a státním zástupcem je to jejich dohoda. Soud jen dohodu stvrdí. Opravdu u nás soudí soudy, nebo státní zástupci a zločinci?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mnozi se navrhy ,jako kdyz americky a evropsky sportovec porazi jineho, bude to rasismus.
   Klekani,/ani,to co nam jako hrana vyzvani/,nepomuze.

   Vymazat
 4. A rozklad západní kultury začíná nabírat na obrátkách. Nic nového pod sluncem. V minulosti to potkalo všechny kultury a civilizace. Babylon, Egypt, Římskou říši, Byzantskou říši. Je to prostě přírodní zákon. Něco se zrodí, vzroste a když dosáhne svého vrcholu, tak už se nemá kam vyvíjet a zanikne. A teď je holt na řadě západní, neboli křesťanská civilizace, která vznikla na troskách Římské říše.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Blahobyt zákonitě vede časem ke zvrhlosti. Proto tam kde stát vyrovnává rozdíly mezi nejslabšími a nejsilnějšími, tím posiluje občanskou sounáležitost a má šanci na dlouhou existenci. Většina si to uvědomí.

   Vymazat
  2. praděda 17:19 V globálně řízeném světě se funkce státu postupně rozplývá, tudíž už nemá šanci na existenci vůbec žádnou. Nezávisle na tom, jestli v USA nechají černochy krást nebo ne.

   Vymazat
  3. Kubrt 20:49. Eurtoatlantická civilizace nikdy nefungovala tak jak uvádím. Její úspěchy byly vždy vykoupeny utrpením mnoha lidí. Většina tezí vdůdcú byla a je založena v podstatě na lži a podvodu. Jinak to ani v parazitické společnosti není možné.

   Vymazat
 5. Jen pro info, volby v USA a teátr kolem je jen desetitisícina toho, co se dnes zde na planetě Zemi odehrává. Jsme v ARMAGEDONU. Přímo uprostřed. Chápete to??? A my všichni jsme jenom cestující v letadle a všichni věříme CPT trumpovi že letadlo úspěšně proletí bouřkou. Možná i značně devastované a porouchané přistane. Popřípadě, když se dá jen částečně ovládat, přistane nouzově na zemi, třeba se rozlomí, polovina cestujících zahyne. Polovina přežije. Ti přeživší jsou v přeneseném slova smyslu i ti neočkovaní, kteří uvěřili svému mozku. Mnoho zemřelo ještě před rozlomením letadla na infarkty či selhání organismu, porotože uvěřili destruktivnímu našeptávači, který v letadle v bouřkovém mraku řval a programoval lidi.
  Omlouvám se za jednu chybu! Napsal jsem: A ten kapitán lodě či letadla je dnes Prezident trump.
  Správně patří: A ten kapitán lodě či letadla je dnes Prezident trump a Prezident putin.
  Aby bylo jasné a nedošlo k omylu. Děkuji za pochopení.
  ‚Oheň‘ zničil tiskárnu v New Yorku, která tiskla lístky. Jen náhoda, že…? https://twitter.com/RedDawnRising20/status/1343248396350590977
  Prý oheň? Ocelové nosníky se zřítily, celá stavba zdemolována…zní to povědomě?

  OdpovědětVymazat
 6. Unkhowne, to máte jistě na mysli "rudochy" jako původní indiánské obyvatelstvo Ameriky. Tak to jó, ti prožívají alkoholické amoky ve svých rezervacích vždy, když jim přijdou sociální dávky. A to bývají nejen pochcaní, ale často i posraní a poblití.:-D

  OdpovědětVymazat
 7. Neomarxismus v praxi:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/VIDEO-Rozbeh-vyskok-a-lup-mu-to-do-okna-Bicyklem-do-kapoty-Peklo-v-New-Yorku-pokracuje-648791

  OdpovědětVymazat
 8. Amok dostáváš ty, ty primitive. Tohle na Rusko neshodíš, co? To jsou tvoje milované a zbožňované USA!! V Rusku je něco podobného nemožné. Věznice jsou pouze na krátkou dobu. Něco jako byly obecní šatlavy. Odsouzení chodí do pracovních kolonií. A práce je to, čeho se zločinci nejvíce obávají. A proto u nás pracovat nemusí. Taky odkaz tvého milovaného Vency Flašky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Velice dobrý komentář to jsou fakta co nejdou okecat a odpověď na jeho otázku proč nemáme rádi usa a západ.

   Vymazat
  2. Celá desetiletí s možností zvyšovat své parazitické zisky v Číně si hrály s ohněm, až se dočkaly. Podívejte se na Rozvíjející se socialistická revoluce. Možná je to záměr ovládačů světa, jak řešit nenasytné potřeby zdegenerovaných zvrhlých parazitů.

   Vymazat
 9. Prostě magoři, kteří vytvoří peklo na zemi sobě i svým spoluobčanům. Pokud je ovšem zavčas spoluobčané neproplesknou, aby se vzpamatovali...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A kdo by je měl jako proplesknout? Ti spoluobčani, kteří jsou z převážné části stejní magoři?

   Vymazat
 10. Tak to vypadá, že amíci připravují u břehů Iránu novou falešnou vlajku. To budou lokajové zase jásat, že velký bratr bude po světě vraždit lidi.

  OdpovědětVymazat
 11. Vždyť stejně všechno nakradly po celém světě, takže banditizmus tam funguje od založení státu a teď to jenom dají do deklarace a bude vymalováno.

  OdpovědětVymazat
 12. O tom skvěle hovoří Walter Veith, o naturálním právu - přirozeném právu, které je i podle papeže nadřazeno právu států.

  Tedy Církev uznává soukromý majetek, ale hovoří o tzv. "sociální hypotéce", viz Jihoafrická republika .-) .

  OdpovědětVymazat
 13. Jednoho by mělo napadnout, že v Seattlu je chystáno skutečně racionální řešení problému chudoby. Ti nejbídnější získají právo obsloužit se podle potřeby na úkor méně bídných, ti zas na úkor ne zcela chudých až po chátrající střední vrstvu. Lidským právům je tak učiněno zadost. Ať si to ti neúspěšní a málo úspěšní vyřídí pěkně mezi sebou.
  A úspěšní? Právem ve svých rezidenčních sídlech, se soukromými školami, soukromým zdravotnictvím, soukromou policií, sekretariáty a advokáty, pod ochranou jimi ustavené vlády, dál povedou svět, jak se jim zlíbí. Mají na to hlavy. Protože tu bídu a nouzi si ti neúspěšní působí od nepaměti sami. Vždyť se perou sami mezi sebou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Uz mi to konecne doslo.
   Internacionala racionalu.

   Vymazat
 14. Hillary Rodham Clinton je možno najhoršie diabolské stvorenie ktoré doteraz žilo.
  1.Je to skúsená satanicka čarodejnica.
  2.Použila Billa Clinton ako vydierajuceho otroka aby vyhrala Biely dom na základe splnomocnenia aby mohla predať prístup našim nepriateľom a upevniť jej kriminálne kráľovstvo.
  3.Predala naše jadrové materiály na výrobu bomb našim zahraničným nepriateľom.
  4.Nechala našim najhorším protivníkom mať dostupnosť k jej súkromnému serveru obsahujúci naše citlivé vojenské štátne tajomstvá.
  5.Nechala našich agentov zabiť, tým, že prezradila nepriateľom ich pridelené miesto prieskumu.
  6.Vykupila si svoju pozíciu na dlh v Štátnej sfére dodávať zbrane pre ISIS.
  7.Riadila jednu z najväčších sexuálnych otroctiev deti a čierneho obchodovania s deťmi na svete cez Clintonovun nadáciu.
  Čo sa jej podarilo uchovať tajomstvom doteraz, šokne to svedomie ľudstva navždy.

  OdpovědětVymazat
 15. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 16. Neni mozny nevidet ty vyhody pro Rusko.
  -Navalnej uz prakticky zvolil Putina.
  Ten ma Lehara.
  -Zapadni staty strezi Putina a jeho vertikalni formu vlady jako oko v hlave.
  Ruskej lid nemusi ma o povinnost min a ma Lehara.
  -USA udalosti jsou vystrahou a varovanim pro Rusko.Neni mozny,aby si ruskej volic nevsim,ani trochu.
  Duch mel zase pravdu.
  Putin se dal ke krestanum,co maji tu vyssi moc na svy strane..

  OdpovědětVymazat
 17. Bych se pokusil to shrnout.
  Na vlastni voci sem vidaval mladeho invalidu,tydne sel o berlich na autobus,jel kupovat soucastky a co bylo elektrickyho to spravil. Lidi se za nim mohli ubehat.
  Mel duchod a nezdaneny zisk.
  Mel jsem rad praci, kde se pracovalo,potom s kamaradama jsme se bavili ,vyrabeli a prodavali lecos,co nas napadlo.
  Lecos jsem napsal,naucil se psat,dobre platili.
  Nepolitickyho samozrejme.
  Penize za nic jsou zhouba. Lidi degraduje ,devastuje necinnost.Poskozuje zdravi atd.
  Lepsi pracovat do bezvedomi.
  Vetsina vi a ma ethiku ,praci se uzivit.
  Ale ted moznosti mizi.
  Automatizace,algorythmy, blokchains,drony misto nakl.aut, atd. Ludditi za prumyslove revoluce nicili stroje.
  Aby zachranili normalni lidskou praci, ktera zpetne kultivuje.
  A co pocitace.
  Navic hodne statu pribira milony dalsich.Na co ?
  Kdyz my lide zaciname byt v nasem svete doslova neduleziti.
  /450 milionu do Ukrajiny,a jinam jeste vice ,ale 600 dolaru svym americanum/.
  Ukrajina ochotne plni plany.Utoci na Rusko a vlada zaroven rusi stat a ten se rozpadava na oblasti..
  Jako Svedsko a Francie.
  Informace z clanku spatne, dusledky jeste daleko horsi.
  Nepredstavitelne horsi.
  Co udela obycejnej clovek,kdyz mu prijdou ukrast jidlo a samozrejme seberou vsecko a nezbyde nic pro jeho rodinu a deti.Cela rodina bude bojovat ?
  Musi se predem odebrat zbrane. A to nepujde po dobrem.
  Kazdej vi ted, ze bude muset bojovat za preziti.
  Je to zamer jejich vlastni,Us vlady?
  Bohaci bydli za vysokymi hradbami s hlidaci,po zuby ozbrojenymi,s technickymi prostredky a hlidaci psi navrch.
  Vic uz ani hlidany bejt nemuzou.
  Tam nikdo samozrejme neprijde.

  OdpovědětVymazat
 18. pro kubrt 22.07 jestli chcete srovnávat režim který zde míní nastolit piráti a liberálové s režimem který tu byl před převratem tak jste mimo mísu.a u mě nejde o žádné stesky ale o konstatování toho co si myslím

  OdpovědětVymazat
 19. Vysvětlení vidím pouze dvojí:
  1. Asociální stát, selhávající v základních funkcích, přenáší důsledky svého selhávání na občany.
  2. Jde o součást záměru totálního rozvratu USA.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. OK: Jenom bych dodal: Jde o součást záměru totálního rozvratu celého světa za účelem drastického snížení počtu obyvatel a ovládnutí zbytku jako OTROKŮ!

   Vymazat
 20. anonym 16:53. Podívejte se na Rozvíjející se socialistická revoluce s Trevorem Loudonem. Komunizmus jsme vyhnaly na východ a on se nám vrátí ze západu. Parazité budou mít fofr.

  OdpovědětVymazat
 21. Jako fór snad dobrý ... ale do 1. apríle je ještě dost daleko ...

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.