Reklama

pátek 4. prosince 2020

Předseda Evropské rady Michel: EU je připravena uvalit na Ankaru sankce

 Ivan David
4. 12. 2020
 
Podle Athénské zpravodajské agentury prohlásil Charles Michel: "Evropská unie je připravena uvalit sankce na Ankaru." Agentura dodává: "Uvidíme, zda slova z EU poprvé budou platit, nebo opět dojde pouze k „slovní solidaritě“ Evropanů.
 
Naše frakce Identita a demokracie navrhla minulý týden na jednání Evropského parlamentu usnesení požadující od EU účinné hospodářské sankce proti Turecku a také ukončení rozhovorů EU o vstupu Turecka do EU. Všechny ostatní frakce se však v tomto bodu spojily a navrhly trapné bezzubé usnesení jako vždy, podle kterého Evropský parlament "vyjadřuje znepokojení" a "vyzývá" Turecko, aby se zdrželo provokací a agresivních akcí, což Turecko dlouhodobě s úsměvem ignoruje, protože nad jeho nedotknutelností drží ochranou ruku zejména Německo, Španělsko a Itálie, přesněji řečeno nadnárodní korporace a banky, které je ovládají. Bezzubý návrh byl přijat i hlasy poslanců z ČR. Návrh ID (kde je členem SPD) nebyl vůbec hlasován.
 
„K Turecku jsme se dostali v říjnu a naše hodnocení je negativní s pokračováním jednostranných akcí a nepřátelské rétoriky. „Budeme mít debatu na evropském summitu 10. prosince a jsme připraveni využít prostředky, které máme k dispozici, k uvalení sankcí,“ uvedl Charles Michel na tiskové konferenci.

 

8 komentářů :

 1. Tuším, že my přestaneme odebírat turecký med a Němci je za trest zavalí zbraněmi. Z toho jim hrůzou spadnou turbany.

  OdpovědětVymazat
 2. http://www.skrytapravda.cz/ekonomika/3637-za-jak-dlouho-skonci-fraska-jmenem-eu-brexit-vytvoril-evropskou-mrtvou-zonu
  https://megazpravy.cz/brexitove-domino-hrozi-pokracovat-finskem/
  https://pravyprostor.cz/lzou-mainstreamova-media/
  Žádným pohádkám z vyprávění nepřítele nevěřte. JAMES HOWELL, “PROVERBS,” (přísloví) 1659

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Čím dříve se diktátorské impérium rozpadne tím lépe aby nestačili zničit Českou zem. Už vidím ty sankce to se fuhrer opupínkuje.

   Vymazat
 3. Kdo je největší hrozba této země? Poslanec SPD ohodnotil svár mezi Babišem a Piráty

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020120412883716-kdo-je-nejvetsi-hrozba-teto-zeme-poslanec-spd-ohodnotil-svar-mezi-babisem-a-piraty/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 22:21
   Ani ANO ani Piráti nejsou hrozbou této země, ale strana jako je KSČM a hlavně darebáci z SPD,jako příklad mohu uvést europoslance Davida,taková škodná která podkopává základní pravidla EU a našeho státu se jen tak nevidí.To paní Konečná z KSČM je jenom neškodná uječená blondýnka 👱.

   Vymazat
 4. Gratuluji Turecku za sankce, určitě prospějí stejně jako rusku. Rusko si sankce nemůže vynachválit,jak jsou prospěšné.

  OdpovědětVymazat
 5. sankce ucinkuji velmi dobre je to videt na rusku s.korei iranu a vsech ostatnich zemi ktere neposlouchaji velkeho bratra a svetoveho presidenta

  OdpovědětVymazat
 6. 11:25
  Máte pravdu,ve všech těchto státech jde vše dokonale do kopru.
  Nebo snad chcete říct, že s. Korea je prosperující stát,nebo dnešní bídné Rusko, komiku;

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.