Reklama

pátek 25. prosince 2020

Profesor Beran: “Lék na Covid-19 už dávno máme ! Tady je!” VIDEO. Vyléčil sebe, svého syna a stovky důchodců. Místo díků po něm jdou. Opravdu potřebujeme americkou vakcínu za miliardy?

 

Na onemocnění covid-19 zabírá padesát let starý lék, říká vakcinolog profesor Jiří Beran. Lékem Isoprinosine, který se užívá k léčbě deficitů imunitního systému. Profesor Beran tímto lékem vyléčil sebe, svého syna a desítky důchodců ve třech pečovatelských domech – například v Litovli na Olomoucku, který označila Česká televize za děsivé ohnisko smrtelné nákazy.


VIDEO 27 minut. Profesor Beran představuje v parlamentu svou vizi boje proti koronaviru. Zdroj: Raptor TV
Zkrácená verze 6 minut. Profesor Beran a jeho vize.

“Lék Isoprinosine jsme podávali ve třech domovech důchodců na třech stovkách klientů. V těchto domovech probíhaly epidemie v srpnu a v září. Lék jsme aplikovalo osobám které byly v testu pozitivní,” uvedl virolog Prof. MUDr. Jiří Beran CSc. na tiskové konferenci v poslanecké sněmovně.

Prof. MUDr. Jiří Beran CSc. patří mezi špičkové české virology

“Zjistilo, se, že tento lék dramaticky snižuje počty úmrtí nacovid-19, a to především ve věkové kohortě 75 – 84 let. Lék Isoprinosine dokázal zvýšit šanci na přežití trojnásobně u osob, které jsou testováni pozitivně a žijí v domově důchodců,” pokračuje profesor Beran.


Místo poděkování za dobře odvedenou práci vyvěsilo Ministerstvo zdravotnictví pana Berana na seznam autorů konspiračních teorií, proti čemuž se důrazně ohradil (stejně jako například exprezident Václav Klaus).

“Po celou dobu epidemie se ukazuje, že osoby starší 65 let přispívají z 92 procent ke všem úmrtím, které jsou zaznamenávány České republice. Když zahrneme do této skupiny i občany starší 55, pak jde o 98 všech případů všech úmrtí. Tedy pouhá dvě procenta připadá na zbytek populace,” říká prof. Beran.

ČTĚTE TĚŽ: Zázrak? Profesor Beran: “Jak jsem vyléčil sebe, svého syna, 56 důchodců a 8 ošetřovatelů z koronaviru za pět dnů lékem proti tropické horečce dengue.” Opravdu potřebujeme vakcínu za 30 miliard?

“Když si vezmeme 10 tisíc úmrtí, tak pak jde o pouhých 200 osob mladších 55 let. To je v porovnání s 10 tisíci zanedbatelné.”


“V datech, která byla o covidu publikována, mě chybí ty o tom, kde se infikovali ti, kteří na covid zemřeli. Jestli se infikovali v Lidlu, nebo doma či o přátel. Zdá se. že to druhé je spíše pravda.”

“Ohrožená část populace jsou to, kteří uírají na covid-19. Jsou to osoby starší 65 let s obezitou, dekompresovanou cukrovkou a dekompresovanou ischemickou chorobou srdeční. Tito lidé umírají na covid a je třeba se této skupině věnovat.”


Čtěte též: Neuvěřitený byznys s covidovými pacienty

“Lék Isoprinosine ukázal vynikající výsledky, když byl podáván preventivně. Rozhodně stojí za to lék Isoprinosine dál zkoumat a případně ho začít používat,” říká profesor Beran.

Lék Isoprinosine, jehož součástí je aktivní látka inosine pranobex, dokonce koncem léta zaujal premiéra Andreje Babiše (ANO). Sestavil proto skupinu odborníků, kteří měli připravit případné nasazení léku proti koronaviru. Podle informací serveru Arfa.cz ale celý záměr skončil v tichosti pod stolem.


Česká republika kupuje šest milionů vakcín firmy Pfizer od Evropské komise, která je koupila z USA.

Náklady vyjdou na miliardy korun. Vakcíny vykazují znepokojivé vedlejší efekty, firma neponese žádnou odpovědnost – dle smlouvy, podepsané Evropskou komisí.

60 komentářů :

 1. Tak to je Covid-19 je falešná operace chtějí si namastit kapsu a uvrhnout lidstvo do otroctví.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:22
   Pochybuju že màš občanku, nesvéprávným ji odebírají. Ty otroku.

   Smazat
  2. Unknown 13:06 určitě je škoda Vašeho času, který věnujete k napravení nás nepolepšitelných. Mohl by jste se svojí genialitou být daleko prospěšnější u čučkařů.

   Smazat
  3. unknote 13/06

   Tebe ceka smrt zadusenim C19.bunkruj si honem zasobu kysliku do sklepa ,protoze v clanku "vedcu" ze dne 9.11.2015 se pise ze maji v zasobe CELOU SKUPINU SARS VIRU!
   Ted je budou vypoustet ven pod komercnimi nazvy C20,C21,C22, aniz by ty vedce nepochytali a neposadili na lavici obzalovanych.
   To nam chybi jako lek!
   Proc nenajdes a nepredvedes ten zlocinecky clanek.
   Ja ti tu dokonce prelozim jeho nadpis,kdyby jsi nevedel "vo co de!"

   SARS-skupina netopyrich koronaviru demonstruje potencial prechodu na cloveka.

   Chapes ty vole,ze ten virus nemohou najit v prirode,on tam totiz nikdy neexistoval a proto bohaci modri trockiste tzv neomarxiste, vypsali GIGA grant,aby byl vytvoren a to 9 vedci a 6 mezinarodnimi institucemi,ktere se v tom clanku chlubi jak ten ukol splnili a dostali za to tu skvaru
   Fuj,fuj fuj to je hnuj!.

   Smazat
  4. Mluvíte mi z duše. Vše tonu nasvěčuje.

   Smazat
  5. Lide by mohli napsat,Krtecku ty zvirze dej tu info co tam ti zmrdi v tom clanku pisi a sesmolili.

   No to je prawda.
   Dal jsem tu opravdu zkusmo vynatky,ale lid (OS) je tak dobity zdemolovanymi informacemi toho GR TV,ze se chce jen bavit(chleb a hry)a uz na vse kasle a pasivne ceka.
   Tak se tedy podarilo z kdysi nadsenych a cinkajich domorodcu CR vyrobit kandidaty na otroky, zabijene viry a brzy i okradene o VSECHNY penize na pr. zmizenim hotovosti.
   To co chteji neomarxisti,tj vyrobit z lidu naprosto ohlupene,lhostejne ovecky,ktere uz nic nechteji,nic nebudou citit,kdyz s nimi budeu topit v krematoriu,aby ziskali ekoenergii,ani to nikoho"nerozhaze",protoze se jeste lid nenaucil branit a je mu dovoleno POUZE becet a dozadovat se po"NEKOM"timto zpusobem ,naprosto neznamem reseni,ktere neprichazi a NIKDY neprijde.
   A tak i ze strejdy Marxe,jakoby bohuzel, vyrobili figuru celkem na howno a z KSCM jen Lumiky.
   Dokonce i te "skale" zrusili jeho info oddeleni a cela verchuska plna doktoru tam zustala trcet na ocet.
   Nyni je tedy spise potreba hledat clanky s vedlejsimi ucinky te vakciny a vsimat si,ze i vydesena vlada "mutti makrely" zacina mluvit se svym carem Putinem,ktery ockuje prednostne Israel,plny sovetskych obcanu,kteri by tam snad nemeli natahnout backory.

   Smazat
  6. Krtku,kolik stojí taková hloupost jakou produkuješ ty.
   Putin očkuje v Izraeli a čím ty troubo. Tam se zásadně očkuje vakcinami z USA a Západních států. A takoví "" chytráci "" tady píší převážně svě bláboly.
   Ty, bez stále opakovaných neomarxistu a modrých trockistů, nejseš schopen načmárat jediný příspěvek,ubožaku.

   Smazat
  7. Unknowne ty Hovnivále, přečti si rozhovor s rabim Davidem Bohbotem na Parlamentních listech. Zdá se, že jsi nepřijatelný i pro čučkaře.

   Smazat
  8. 13:06 Otrok si tak ty tebe platí tyhle šmejdi my se aspoň snažíme bránit nýmande.

   Smazat
  9. Pane neznámý,vzhledem k tomu, že vaše příspěvky postrádají předmět, ale hýří subjekty, dávám, vám ban. Ad hominem příspěvky svědčí o všem jiném než o schopnosti argumentovat věcně. Pochopitelně, že případ Covid-19 bude brzy vyšetřován přímo v USA, neboť byl vyvinut v biolaboratořích vojenskoprůmyslového průmyslu USA rozsetých po světě dobytém falešnými USD, které se tisknou bez krytí. Pochopitelně že jde o snahu dostat falešnou vakcínu Pfizer všude, kde ji hodlají bez potřebných testů a bez znalosti složení nasadit. Pochopitelně, že jde opět o deep state USA, proti němuž bojuje Trump. Pochopitelně, že volební podvod nestačí a Trump měl být obětním beránkem údajně katastrofální úmrtnosti na Covid. Pochopitelně, že je to poslední úklad US deep state, na který tato zločinecká mafie již brzy dojede a sním i jejich místní podpidosníci.

   Smazat
 2. Je to možný, není to možný, kdo ví?

  OdpovědětSmazat
 3. Pokud by byla tohle pravda,tak už by se dávno o lék zajímaly jiné kapacity než je Beran. Takových nositelů pravdy je dnes mraky,zase jen konspirační bláboly. Nechte raději jednat odborníky z USA a Západních států !!!! Jedině tam se dají nakoupit kvalitní vakcíny.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. BOŽE OCHRAŇUJ AMERIKU A ZÁPAD.

   Smazat
  2. Blouznivý omezenče, víš co to byl např. Contergan? Ty jeden západní odborníku!

   https://cs.wikipedia.org/wiki/Thalidomid#Conterganov%C3%A1_af%C3%A9ra

   Smazat
  3. Unknown maká na všech frontách, nebo se nám tady namnožil.

   Smazat
  4. Je spousta ceskych spickovych lekaru, kteri tento podvod zvany pandemie prohledli. Jejich vyjadreni najdete na arfa.cz. Unknown je nicka, provokujici kreten. Nereagovat!

   Smazat
  5. Proto bude Israel vyrábět ruský Sputnik V pro svoji potřebu, vygume.

   Smazat
  6. Tak nevím... Je ten UnkHown 13.03 fakt takový fanatický svazák, nebo si z nás dělá prdel? Mě se tak nějak nechce věřit, že by byl vážně takový fanatický plochomysný vygum.

   Smazat
  7. Unknowna 13:03 a předtím si dovedu představit jako dětinského mladíka (podobně postarší, víceméně opuštěnou, kdysi ambiciózní, leč nepříliš schopnou dámu), který si vytvořil ze západu a USA modlu, aby se ve své nevyzrálosti, nejistotách, strachu a neznalosti měl o co opřít. V zájmu zachování té své nezdravé rovnováhy ten svůj vysněný svět, co mu síly stačí, tady brání. Váhám, zda je mravné takhle nemocnému něco vymlouvat a tak mu, v jeho chorobě ubližovat.
   Nechtějte, aby pochopil, že proti Covid účinné generikum nepřinese farmaceutickému molochu takové zisky, jaké přinesou jakékoli jejich nová řešení, krytá patenty. Krom toho, prof. Beran svoje tvrzení opírá o těžko vyvratitelné důkazy, které lze experimentálně kdykoli reprodukovat. Tím je nepohodlný. Neschopnost onoho Unknowna mám za prokázanou tím, že na žádný z protiargumentů ke svým tvrzením nedokázal věcně reagovat. Jak tedy jinak, je mi ho líto.

   Smazat
 4. Ty," neznámý", to ví každý, kdo nemá v hlavě nasráno . Cíl je jinde a je srandovní sledovat, jak se z Bureše stal mopsl, halt poslouchat se musí, když to jednou upíšu a za tři zpátky prodám i svoji mámu.

  OdpovědětSmazat
 5. 13:09
  Proč by se z něj stává" mopsl" . Pokud patříme na Západ a do EU,tak dáváme přednost tomu Západu,nebo vy máte jiné mínění??
  Babiše nemusím,ale jeho vztah k EU chválím.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Politiku Babiše a jeho lidí (Jourové, Charanzové a spol.) může chválit jen opravdový hlupák. Je vlastizrádná, protektorátně kolaborantská. Babiš doma voličům tvrdí něco jiného, než mluví a dělá v Bruselu!

   Proč tu vyrábíš lži, trollí hlupáku? Tady blbostma lidi neovlivníš!

   Smazat
  2. 14:20
   Pomatený Dvořáku, chápu,že tě platí zrádce David, čím více nenávist vůči EU, tím vyšší prémie. Ty máš tou nenávisti proti EU totálně zabedněný mozek.
   Zrovna ty, mazale kritizuj paní Jourovou,ta aspoň něco v EU pro náš stát dělá,na rozdíl od protiuniho zrádce Davida.
   Takového tupého vola jako tebe,se jen tak nečte.Ono na vás protievropské zrádce taky dojde,asi se budou muset přístavět kriminály.

   Smazat
  3. Unknowne, tak určitě pani Jourová, dcera StB ka je to co musíte obhajovat. Že by podobný původ. Stále jste mi neodpověděl, co je v tom kapitalistickém Rusku tak nebezpečné. Doporučuji 2020-12-17-Speciál Tiková konference V.V.Putina. Vyslechněte nepřítele, aby jste našel slabinu, jak ho při nejmenším ovládnout.

   Smazat
  4. Pan Babis by udelal dobre,kdyby vyrazil toho ministra zahranici,

   ktery je lenost sama!.Je to on,ktery zurive odmita pozadat bohate Nemecko o pakatel 3,6 bilionu z valecnych dluhu,aby jsme se vsichni vyzbrojili typem SCHWEIZARMY a zacali aktivne branit tem rozbijeckam EU typu joura a i pani LEJNOVA,ktera uz ziskala obdiv pri skwele praci za MIR takovym rozvalem Bundeswehru,ze to nedovede ani slovenske hnuti ANO ZAKLADNAM i kdyz se to tyka i neprimo nas nebot nam nuklearni zare muze ozivit nase blede tvare!

   Smazat
  5. Mluvit pravdu o Evropské unii je podle toho blba zrada! No to se povedlo.

   Když je někdo jako Evropská unie propadlý zlotřilostem, tak ho musíme nenávidět.

   Proč redakce toho kreténa nemaže. Vždyť tu jen prudí, užitku z "diskuze" s ním není.

   Smazat
  6. 15:27
   Dědku,pokud budeš mít fotra zabijáka,potom ty sam budeš špatný člověk. ?? Než naškrabeš další blàbol,tak trochu přemýšlet. Paní Jourová dělá pro nas v EU aspoň něco, na rozdíl od toho zrádce a demagoga Davida.
   17:58
   Ten dluh už odpískali ti tví komouši, co reparace za vyhnání Němců po válce,kdy se jim ukradl veškerý majetek.

   Smazat
  7. Pardale,klidne ho nechme toho Unknota psat.

   Bude nam slouzit jako treningovy box pytel a pokud ho neco aspon trochu pouzitenejsiho napadne,tak mu to slohnem,anebo nase pripadne chyby dynamicky opravime.
   No dan za ty dary bude nase nekonecna trpelivost a muzeme aspon vymyslet jak modrym trockistum,tzv neomarxistum cili nasim nicitelum demokracie natrhneme prdel,to pry jim dela dobre!

   Smazat
  8. Unknowne 18:14 ty HOVNIVÁLE, já jsem měl otce v druhém paradesantním sboru a v 50 byl politickým vězněm. Dva moji stejdové jsou pochováni na Dukle. Tvoje parazitická rodina určitě nepatří k VYVOLENÝM, jinak by jsi o NR vůbec nevěděl, ty hňupe.

   Smazat
  9. 20:21
   Jen totalni zabedněný jedinec může podporovat režim, tak jako vy, který mu zavře otce.
   Mému otci zastřelil rusák v 68 kamaráda,od té doby ty rudoruské kurvy nemohu ani cítit.Hnus ruský.

   Smazat
  10. Krtek,zase ti neomarxisti a modří trockisté, chápu, že na víc nemáš nechytraku.

   Smazat
  11. Unknowne 14:31 s tak ubohou argumentací se běžte vycpat. Pan Dvořák pracuje se stejnou úporností, nepříliš poznamenán moudrým odstupem svého stáří, dávno dřív, než mohl být korumpován z europoslaneckých příjmů MUDr. Davida.
   Vy, k tomu abyste makal v lajně bez ohledu na fakta a jejich logiku, vy ani žádnou korumpující dávku nepotřebujete. A protože jste ve svém snažení až trapně směšný, nikdo vám ani dotaci, ani korumpné nenabídne. Musel by být mimořádně hloupý.

   Smazat
  12. Unknowne 22:47, onen argument se zastřeleným je hoden vaší pitomé zabedněnosti. I kdyby to byla pravda, jakou vinu nese ruský národ, najmě jeho současná generace na činu jednoho vojáka Rudé armády, který ani Rusem být nemusel? Když navíc platil rozkaz nestřílet a pokud, tak pouze výstražně a proti živému jen a výhradně ve vynucené sebeobraně. Takže nestříleli, ani když jim byl zapálen tank.
   Důvod k takovému rozkazu nemusel být nijak humanitní, ale významnou politickou funkci měl stejně jako to, že pohyb vojáků a důstojníků umístěných v ČSSR na veřejnosti, byl tvrdě omezen. V kasárnách byli jak ve věznici i důstojníci. Zato organizované návštěvy z řad občanů do jejich nějak důstojněji upravených ubytovacích prostor byly, zejména z průmyslu organizovány jako zájezdy, do kterých se hrnul kde kdo, aby nakoupil co se dalo v jejich vojenských prodejnách – vesměs cukrovinky, které dnes produkuje Porošenko. No a potom další, hledali a často našli cestu k nákupu benzinu, toho i s kanystry, z posádek oné okupační armády. Prohrabte se v tom, nabídka US army v BRD je, co bezpečně vím, stejným způsobem, ale mnohem, mnohem bohatší. Tolik k syrové realitě, dětino z 22:47.

   Smazat
  13. Unknown25. prosince 2020 18:14

   jaké reparace máš ty imbecile na mysli?
   A hlavně za co?
   Sklidili jen to, co zaseli...
   Vyližmozku!

   Smazat
  14. Unknown25. prosince 2020 22:47

   Aha... Tvýmu fotrovi kamaráda... a teď je TY nemůžeš ani cítit. Co tam máš ještě ty imbecile.

   Můj děda měl kamaráda a jemu zabili kamaráda usáci při bombardování Škodovky. Myslíš, že mám důvod nenávidět všechny emeričany?
   Tvá slabomyslnost nezná mezí. A že tu jen účelově lžeš? O tom nemám pochyb.

   Smazat
 6. Je to možné není to možné, kdo ví?

  OdpovědětSmazat
 7. Nadějný lék na covid už dávno existuje. Isoprinosine přemáhá vir posílením imunity:

  https://www.lidovky.cz/domov/lek-na-covid-mozna-uz-davno-existuje-isoprinosine-premaha-vir-posilenim-imunity-vlada-na-nej-chysta.A200906_201016_ln_domov_sei

  Není jenom Isoprinosine. Levný a osvědčený Dexametazon prokázaně zvyšuje šanci přežití:

  https://plus.rozhlas.cz/jake-leky-proti-covidu-vedci-zkousi-remdesivir-se-neosvedcil-nadejny-je-8388224

  Isoprinosinem, Dexametazonem se dá tedy průběh Covidu moderovat. Isoprinosin může v počáteční fázi nabudit imunitní reakci, zatímco Dexametazon ji tlumí, pokud se rozvine přespříliš.

  OdpovědětSmazat
 8. Musejí mít šílenou moc. To co udělali se Soukupem, dělají s Babišem. Asi by je odmítnutí stálo život. Nám se to kecá, ale aby vám třeba někdo zabil rodinu, uděláte cokoliv.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já bych řekl, že si za to může sám. Jeho majetek, podnikání (dotace), lži a jeho život včetně rodiny je snad víc, než jiné rodiny, jejich domovy, vlast atd? Na jedné straně stojí více, než 10 milionu obyvatel a na druhé život Babiše, jeho rodiny a jejich podnikání. Raději zničím 10 milionů životů, zadlužím je, budu jim lhát, zaprodám jejich zemi, svobodu a budu je podvádět jen proto, abych já i moje rodina mohla žít a podnikat. Není to trochu vysoká cena? Pro něj jak vidět ne, ale co ostatní? Je to pro ně přijatelné? Babiš má sloužit tomuto lidu, této zemi. Sám si to zvolil, když do politiky vstupoval.

   Smazat
  2. 15:09, 17:01, dovolím si upozornit, že na rozdíl od Babiše má Orbán spolehlivou oporu ve veřejnosti bez významné, kolaborující opozice. Navíc se opřel o Turecko. Poláci se opírají o USA, kam si sice Babiš s Koudelkou vyjel, ale pozdě. USA už mají Poláky a s námi se, chudnoucí, za těch pár vrtulníků táhnout nebudou. Koudelka dostal metál, Babiš ani pohlazení. Za oba jsme zaplatili cestu. To je tak všechno. Co to znamená, mohli byste pochopit, vy analytici. Tady, na tomto místě, v tuto chvíli, za dané konstelace, ČR a SR neznamenají nic. Dojde vám, o co se snažil dnes už chorý stařec Zeman a díky komu všemu, neuspěl? Možná i ochořel?

   Smazat
 9. Unknowne 15:09 KDO JSTE. Nebo hrajete dvojí hru jako Doktor Sorge. Jinak odměny ve všech formách ovládají svět od nepaměti. Jenom chazaři to přivedly k dokonalosti. Bývalá obchodní manažerka firmy MERCK začala moc povídat a už není. Možná nějakým způsobem i zdejší INDIÁNY drží za koule.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já s tím trolem nemám nic společného, nemám nick, tak se objeví unknown-neznámý. Ale důležitý je obsah, přezdívka nic neřeší.

   Smazat
  2. 16:30 nemas nic spolecneho? tak staci si dat nick a mozna nebude problem?! jak vidno prezdivka to taky resi ne?

   Smazat
  3. "Dobraku"souhlas a OK dyt je to pak jenom maglajs a organizacni chaos co nikdo nechce rad ani vy ne byt oznacen za nick treba poplantany STRASPYTEL.

   Smazat
  4. Unkdowne 25.prosince2020 16:30
   Pokud nechceš, aby jsi zde byl jako troll nebo neznámý, tak dole v Odpovědět jako: rozklikni šipku směrem dolů a změň si svůj název.

   Smazat
  5. 17:32 a vy další, zdá se, že rozumu jste nepobrali. Diskuze je věcí formulovaných názorů, ne slávy či hanby nějak pojmenovaných autorů z lidu. Vždyť pokud budu chtít, nemám problém tady vystupovat třeba jako "Krteček" nebo "dobrak". Tomu se to tuším i stalo. Malinko víc pozornosti a rozmyslu by to chtělo, vážení. Hospodská stolní společnost, odkud se i vyhazuje, z toho tady, taky z technických důvodů, doufám, nebude. I když se, asi bezděky do značné míry snaží v roli admina i pan Dvořák.

   Smazat
  6. Unknowne z z 25 v 16:30 stačí na konci příspěvku psát třeba PP.

   Smazat
  7. Jasně, "pradědo" 8:38. A to Vám poví něco víc, než obsah komentu? "Pradědo" "pradědo", Vás poznám i bez podpisu. Nepovím jak, napovím - ono by se to dobře rýmovalo. Podle ..., no hádejte.

   Smazat
 10. Zjistilo, se, že tento lék dramaticky snižuje počty úmrtí nacovid-19, a to především ve věkové kohortě 75 – 84 let. Lék Isoprinosine dokázal zvýšit šanci na přežití trojnásobně u osob, které jsou testováni pozitivně a žijí v domově důchodců,” pokračuje profesor Beran. Je to citát, který odhaluje pozadí boje proti kontraviru, americký lék nemá za cíl vyléčit, ale zdegenerovat a zabít. Všemu co je z USA nevěřim a budu se proti usácké vakcíně bránit, bude mi stačit isoprinosine.

  OdpovědětSmazat
 11. Aby mohla prosadit vakcinaci, musela WHO nejdrive podobna antivirotika jako hydroxychlorochin (Plaquenil) zdiskreditovat a prohlasit za skodlivy, zakazany. Proc? WHO je financovana s velke casti vyrobci vakcin a B. Gatesem, ktery masivne investuje do akcii vyrobcu vakcin.
  Dusledkem byla spousta zbytecny umrti. Treba ve Svycarsku se zvysila umrti 4 x, kdyz se prestal tento lek pouzivat. Proto ho znovu zacali pouzivat a smrtnost se zase vratila na hodnoty pred jeho zakazem. Je zajimave, ze ted na Tajwanu shorela druha nejvetsi tovarna na vyrobu medikamentu (!). Ze by pouha nahoda?
  U Isoprinosinu, ktery neni tak znamy jeste WHO zadny zakaz neprosadila.
  Jsou i jine medikamenty, ktere lekari oznacili za velice ucinne proti pandemii.
  Jde to tedy i bez vakcin a vstrikovani neznameho a nevyzkouseneho sajrajtu do tela. Normalne trva vyvoj vakciny 5 i vice let. Vakciny, ktere nakoupila EU byly vyvinute za nekolik mesicu a potrebuji skladovani pri - 70 C. Ja osobne se nenecham napichnout ani nahodou. Isoprinosine mam v zaloze, kdybych se nakazil. Jsou i jine alternativni lecebne metody proti virum, ktere zejmena Americane zavcas zdiskreditovali a zakazali.

  OdpovědětSmazat
 12. O tomto léku jsem četl několik článků. Jelikož Litovel znám a vím i o problémech, které se jí týkaly při uzavření spolu s Uničovem, vím i to že u některých lidí byl tento lék použit. Jsou tu ale dva problémy. Prvým je cena léku, která je nízká a tudíž není zajímavá pro pharma firmy a pak je tu problém s použitím. Lékař, který ho použije, tak činí na vlastní riziko. Navíc je třeba obcházet účel použití kvůli pojišťovně. Když si to dám dohromady s dalšími výrobky. Ventilátory, roušky tak mi ze všeho vychází jediné. Covid není podvod, ale boj proti němu je podvodem. Vše musí co nejvíce stát, dělají se obstrukce při certifikaci našich výrobků, ale u drahých výrobků není problém. Mnohé také dokládá zproštění výrobce za škody způsobené vakcínou. Covid a nouzový stav je zneužíván ne jen po stránce ekonomické (drahá vakcina, drahé ventilátory, drahé desinfekce, drahá ochrana, likvidace podnikatelů, ale jen našich, kteří tu odvádí daně atd., ale i po stránce politické kdy se omezují účelově naše svobody a je nám bráněno nahlédnout do zákulisí těchto politicko - ekonomických "opatření" proti Coronaviru. Závěrem. Covid není podvod. existuje. Podvodem je boj proti němu.

  OdpovědětSmazat
 13. CBS NEWS potvrzuje: Vakcinační stříkačka obsahuje čip RFID, díky kterému jsou lidé identifikovatelní prostřednictvím digitálního ČÁROVÉHO KÓDU!
  Další surová, šílená konspirační teorie rojení, pobuřující hliníkové čepice antisemitských nacistů se stává realitou!
  https://t.me/dertiefeKaninchenbau/7075
  http://www.nwoo.org/2020/07/18/covid-je-otrava-krve-a-telnich-tekutin-nikoliv-virus/?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale link na ten fejk nemáš, co?!
   Odvolávat se na blázny z NWOO není dobrý nápad.

   Smazat
 14. Co se divíte, jde o obrovské peníze a to jdou rukavice dolů, žádná špína není dostatečně velká, aby byl odborný odpůrce jenom té jediné a správné léčby zlikvidován!! Také v USA se tak stalo a USA náš vzor!!

  OdpovědětSmazat
 15. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 16. Takto se v diskusi na Facebooku:

  https://www.facebook.com/lukas.pollert.16/posts/206648767662345

  která se vztahuje k článku:

  https://zivotvcesku.cz/jiri-beran-onemocneni-covid-zanecha-mnohaletou-imunitu-ockovani-neni-nutne-rika-profesor/?fbclid=IwAR2xmVFt62StmhJURbdxKKRfH6kHpA7fvfgzTB4VbZOcf9Qp4XEOwdDCOmg

  na adresu profesora Berana vyjadřuje spoluautor Protiepidemického systému ČR (PES), Jan Kulveit

  https://www.facebook.com/kulveit

  teoretický fyzik (!):
  „Profesor Beran dříve asi byl epidemiologem, teď je prostě šarlatán.“

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Profesor Beran se v léčbě Covid 19 může prokázat výsledky. Co jste s v tomto směru Kulveite dokázal vy?

   Smazat
 17. Ví někdo, jakým způsobem se má onen lék (přípravek) užívat?

  OdpovědětSmazat
 18. Unknowt--- ukázka debiloomzenece, který zde demagogicky tlachá, NEreagujte na tohoto individua, on nemá mozek !

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.