Reklama

čtvrtek 17. prosince 2020

Pryč s antirusismem z české politiky

Jiří Jaroš Nickelli

17. 12. 2020  ČeskéNárodníListy

V posledním dvacetiletí jsme očitými svědky obrovského antirusismu nejen na naší politické scéně, ale i v některých kruzích společnosti. Zejména v těch kruzích, které převratem nabyly obrovské majetky, často velmi podivnými cestami na hraně zákona - nebo i za jeho hranou. Tento antirusismus je zhusta přikrýván praporem se sloganem "Antibolševismus!".


Hlasateli antirusismu jsou nejen kruhy takzvaných disidentů (dnes už převážně ve stádiu hibernace a politické nostalgie po časech Občanského fóra a následného Občanského hnutí), ale i kruhy politických stran, které jsou praporečníky současné společenské nobility a velkoburžoasie. Vedle parlamentní strany TOP jsou to i některé kruhy dříve konciliantní středostavovské ODS, pak zejména KDU-ČSL a Koruna Česká, monarchisté. Proč to dělají. Z jednoduchého důvodu. Reprezentují stav restituentů, kteří nabyli majetky a obávají se, aby jim "ruští bolševici", kdyby se u nás změnily politické větry, "znovu neznárodnili jejich pracně vydobyté majetky". Mezi nimi se pohybují nejen podnikatelé a manažeři, ale i řada příslušníku bohaté restituční inteligence. Ti všichni pak podle hesla starého agrárníka Berana volí knížestrany a monarchostrany. Vždyť starší pamětníci dobře pamatují, co říkal agrárník Beran : "Hitler mi prkenici nevezme - bolševik ano !"

Média v Česku - česká media prakticky nemáme! - tvrdí monotónně se opakující notu anobrž rovnici "Rus rovná se bolševik" . V tisku se setkáváme dokonce s fantastickými tvrzeními typu "Rusko - země vlkodlaků", kde se vymýšlejí zprávy o zaostalých individuích poskakujících po čtyřech a vyjících, neumějících mluvit, atd. Všimněme si, že fenomén Rusko je v našich zprávách opředen jen negativními informacemi. Buďto tam něco vybuchne, někdo někoho zavraždí, oligarchové trpí ve věznicích pod přehrozným Putinem. "Rusové budují ďábelské plynovody, aby drželi civilizovanou Evropu pod krkem", atd, lži do nekonečna.

Zvláštní námět poskytuje tomuto řádění našich médií osobnost ruského státníka Vladimira Putina. Zdá se, že pro český fašizující a áriský tisk je postava ruského exprezidenta a premiéra doslova permanentním terčem. Přitom všichni soudní politikové, kteří ještě nezhloupli z bruselsko-berlínských masáží, musí vidět, že právě Vladimír Putin to byl, který vyvedl současné Rusko z marasmu a hnoje jelcinovské éry, zaprodané bruselismu, pangermanismu a pentagonismu. Bylo přímo směšné, jak se havlopolitikové úporně bránili Putinově politické linii, která konečně začala srovnávat do latě ruské tzv. oligarchy a jejich řádění, jež přerostlo v systematicky rozval státu. Toto vše pan premiér Putin a jeho následník pan prezident Medvěděv velmi osvíceně zarazili.

A znovu postavili Rusko na nohy. Oni vrátili Rusku nejen čest, ale i postavení mezinárodní velmoci, které mu právem náleží.

V dnešním Česku jedním ze špatně skrývaných nepřátel Ruska je pan kníže ministr, který nevynechá žádnou příležitost, aby se o našeho slovanského bratra neotřel nějakým přemoudrým bonmotem.

Syndromem české společnosti, nahrávajícím této zblbělé iracionální náladě proti Rusku, je rok 1968. Proto pangermánská media ustavičně hrají na tuto starou notu a stále rozdmýchávají antiruskou nostalgii osmašedesátého. Přitom je nad slunce jasnější, zvláště pro nás pamětníky, kteří nejsme ovlivnění praním mozků jako mladší generace, o co tehdy šlo. Že okupantem ČSSR nebyl ruský národ, nebyli to ruští lidé, ale ideologičtí mašinisté. A že tito ideologičtí mašinisté, kteří organizovali tento vpád do ČSSR měli společníky - Polsko, Bulharsko a zejména tehdejší východní Německo - ano ty Volksgenossen, kteří u Stalingradu stříleli do vzduchu". Tak daleko tehdy dospěl Leonid Iljič Brežněv. Na ty jeho společníky Ulbrichty, Živkovy a další, dnešní propaganda v Česku ráda zapomíná.

Pro dnešní Česko je jen jediná cesta ze současného marasmu. Cesta navázání zpřetrhaných vztahů s Ruskem - vztahů, které náš národ sám o sobě nikdy nezpřetrhal, zpřetrhali ho nepřátelé Čechů, dočasně vládnoucí na politických trůnech. Našim zhlouplým mladším generacím je třeba připomenout, že od Mnichova Čechům prakticky nikdy nikdo nepomohl - jen právě Rusové, jen Rusové nás zachránili před hitlerovskou genocidou a dnešní antiruští pitomci ani nechtějí vědět, že za své holé životy vděčí právě Rusům a jejich dnes tak Evropou nenáviděnému J.V.Stalinovi.

Je nutno připomenout, že nevděčných západních Slovanů se vždy zastali jen Rusové - a ne zkorumpovaný Západ, který zná jen své vlastní zájmy. Znám Rusko a Rusy z vlastní zkušenosti, na rozdíl od různých kritiků jsem je navštívil od Moskvy a Petrohradu až po Bajkal. Rusové to byli, kteří se zastali pronásledovaných Srbů, když bylo nejhůře. Ruští výsadkáři zachránili Prištinu před útoky rasistů na Srby. Ostatně ti evropští politici, kterým zbyl mozek, se dnes snaží o nanejvýše přátelské vztahy s obrozeným Ruskem. S výjimkou našeho prezidenta, toto řadě našich takzvaných politiků stále ještě nedochází. Budovat českou politiku na antiruské notě je nejen hloupé, ale i sebezáhubné a zločinné. Ne snad pro lokaje zahraničních centrál, ale pro samotný český národ. A pro ty lokaje pak později též ! Rusové představují jedinou záruku přežití západoslovanských a jihoslovanských národů v nových kotlích, které jim chystá jak unie, tak pangermáni. Amerika je daleko a nemusí se jí vždy zdařit ochraňovat malé národy. Rusové však nikdy nezapomněli na to, že mají své slovanské bratry na hranicích Západu. Nenechme je urážet, nenechme je pomlouvat. Chraňme památníky ruských osvoboditelů z pětačtyřicátého a nenechávejme je chátrat. a napadat fašisty.

Vězme, že antirusismus má jen jedno synonymum - je to fašismus.PhDr. Jiří Jaroš Nickelli
ČSBS Boskovice

82 komentářů :

 1. Toto je brilantně shrnuto a odkryto protiruské šílenství . mnozí lidé skutečně nepřemýšlí a konzumují bezmyšlenkovitě to co jim média předkládají.a mnozí ani netuší kdo je vlastně majitelem těchto médií.jsou tu dnes mladí lidé 30-45 letí kteří jsou tak pomatení že pokud se jim něco v dnešním kapitalismu nelíbí tak vám řeknou že za toto mohou bolševici a je to řízeno z Moskvy! když vám takový člověk řekne že např .developeři to jsou přece bolševici tak to už je úplně debilni myšlení.štvani proti Rusku a Číně je hloupé.prostė u nás lidé jen papouškují to co řeknou USA a Anglie.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Většina lidí v Česku (cca95%) neví co to znamená bolševismus a bolševik - pletou si to s trockismem a trockisty ! Trockismus je to nejhorši co se vymyslelo - např. Merkel - trockistka - zářný příklad a víte hned o čem je trockismus !

   Smazat
  2. Skrátka Rusko bude stále špatné a Putin už vubec....Kdybych mohl obrátit dějiny bylo by zajímavé neničit Napoleona jen ho vyhnat z Ruska a podepsat s Francii alianci ne svatou ale proti Británii tenkrát žel nebyl v Rusku u moci Putin.Jakpak by potom dopadli Rochildové je jen otázka a masáž pro chtré mozečky.

   Smazat
 2. Správně napsané Rusko je náš velký Slovanský bratr a nemůžeme ho nenávidět. A nezajímá mě že si to fašisté za mořem přejí. Mají stejné cíle jako fuhrer dobít, rozkrást a zničit Ruský národ.

  Ať žijí „ožralý" mužíci:

  Z Plesecku proběhl druhý zkušební start těžké rakety Angara-A5

  https://cz.sputniknews.com/svet/2020121412921076-byl-proveden-druhy-zkusebni-start-tezke-rakety-angara-a5/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:00
   Rusko není náš žádný Slovanský bratr. Stačí si zjistit kolik toho slovana máte v sobě. Podstatně více máte toho Germána,Vikinnga a spousty dalších, toho Slovana podle DNA máte max.do 25% .Tak raději nikoho neoblbujte.

   Smazat
  2. pro Unknown 17. prosince 2020 15:06
   Já 100 %
   /vy zmutovaný degeneráte

   Smazat
  3. 10:00 nevěřím, že tenhle velice dávný projekt s ekologičtějším palivem bude jednou reálně funkční. Vsadil bych se o bednu kvalitní irské whisky, že je, podobně jako Vostočnyj. To by museli z Roskosmosu vyházet všechny pijavice a zloděje, včeyně Rogozina a zaplatit kvalitní personál, co tam mají, který kroví proč ještě neutekl. Navíc není vystavěna rampa pro Angaru ve Vostočném. Kdysi jsem četl kritický článek okolo Angary, pochybuju, že se něco změnilo.

   Smazat
  4. Trole - J.J./Unknowne/Idický bežče - tvoje starost o ruskou kosmonautiku je dojemná. Z Vostočného startují rakety s družicemi, pijavice a zloději jsou v kapitalizmu všude a derou se nahoru, z vlasti se neutíká, ta se brání a obrozuje a tvoje hloupé pindy jsou k smíchu.

   Smazat
  5. Z Vostočného rakety nestartují, pro štarty posádek a nákladu se využívá Bajkonur.

   Smazat
 3. Az na toho Medvedeva mate pravdu. Medvedev je Trockista a pracuje proti Rusku a Putinovi jako Cubajs.
  Invaze 1968 na rozkaz gerontu imperialniho Ruska a dlouhodoba totalita u nas, rizena z Ruska posunula kyvadlo 'kde chceme byt' na zapad. Ackoliv nas zapad odjakziva vyuzival a zrazoval v nasich dejinach a Rusku vdecime za to, ze nejsme otroky fasistu v Nemecku a ze nejsme odsunuti na Sibir a nase zeme ponemcena. Co plati vic?
  Pro zapadni zeme jsme a zustaneme obcany druhe kategorie. Potrebuje nasi levnou pracovni silu a odbytiste pro sve vyrobky. To co se tady budovalo za vlady jedne strany se rozkradlo, podniky a tradicni vyroby zanikly. Prodalo se za babku vsechno na zapad i vodni zdroje. Zlodeji jsou nepotrestani a vladnou nam, ovladaji media a kradou dal za pomoci soudu i statni spravy.
  Nase media nam neustale lzou a zamlcuji udalosti, abychom nemeli informace a nemohli si udelat sami svuj obraz o tom, co se deje. Nejvetsi podvod je planovana Pandemie, ktera nas moralne i ekonomicky nici za pomoci nasich vladcu, kteri pracuji v cizim zajmu proti nam.
  Tohle krive zrdcadlo, kteremu jsme vystaveni nas paralyzuje. Vidime tolik lzi a bezpravi, ze je povazujeme uz za normalni. Sami se z toho nedostaneme, leda pres synergii z vnejsich zmen. Jake to budou? Kdo vi...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:03
   Tak tohle píše Václav z Bohnic,není přece normální napsat tolik nesmyslů.
   Medvedev je proti Putinovi,proto tam spolupracuje s Putinem takových let,
   Podvod je Pandemie, tohle snad opravdu ne, co jseš ty za totálního .....ra.
   Poradím, přestaň císt ty fantasmagorie z různých webů jako aronet, skrytá pravda, sputnik a pod. srágory.

   Smazat
  2. Kdyby byl Medvěděv tak významným nepřítelem současného vládce, těžko by ho Putin nechal tak dlouho blízko sebe. Je sice pravda, že ruské pořekadlo "přítele si drž blízko, neprítele ještě blíži" platí i dnes, přesto by to netrvalo roky a Medvěděv by nikdy nedostal šance na tak vysoké funkce, zvlášť funkce presidenta. Čili zbývá poslední možnost, nechal ze sebe udělat loutku.

   Smazat
  3. Trolíci Unknowne a J.J., vy dva dvojjediní hlupáci, Putin Medvěděva vyhodil a místo něj je tam Mišustin.
   Kdo slouží své vlasti je loutka? Vy ale budete Češi jak poleno. Asi ze Sudet, co?!

   Smazat
 4. Ano, Rusko je nase jedina nadeje. Drzim mu palce, God bless Russia and Mr. V.V.Putin. Zdegenerovany zapad, kde vladnou zcasti buzeranti, pedofilove a sataniste, slouhove chazaru. Zapad, ktery nema suroviny a je ohromne zadluzeny potrebuje se zmocnit ruskych zdroju a jeho uzemi. Proto ta jeho nenavist a neustale ocernovani Ruska Navalnym, Skripaly, ktere zapad produkuje sam, aby Rusko mohl neustale lyncovat. Je to predstupen valky. Podobne postupoval Hitler a jeho spojenci v nenavistnych tiradach proti Sovetum a bolsevismu. Proti Polsku, kdyz sam prepadl v polskych uniformach vysilac Gliwitz, aby pak rekl, ze to udelali Polaci. Nechal zapalit Reichstag a svedl to na komunisty, aby je mohl zlikvidovat. Nastesti je Rusko ted diky svym zbranim silnejsi jak kdy a diky sankci ze zapadu stale sobestatnejsi. Diky Bohu!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:15
   Pokud je pro tebe Rusko naděje,tak proč tam neodtahneš, jistě by tě jako kolaboranta přijali s otevřenou náručí.

   Smazat
  2. Václave souhlasím s tebou, je to jak píšeš.

   Smazat
  3. God bless Russia and Putin. Tak od rusofila jako vy to je teda dobré! Proč v jazyku nenáviděného agresora? Já bych to zvládl rusky.

   Smazat
  4. Obdivuji trolíka, jak rychle přehazuje svou identitu. Jednou Unknown, mžiknutím oka J.J., někdy i Indický běžec - mnoho přezdívek, ale debilem stále. Trolí hloupost je trvalka.

   Smazat
  5. 22:23 no a ty jsi blbeček na čtvrtou. Už několikrát bylo tady řečeno, že jsme různí lidé. Ani tak jednoduchou věc neumíš pochopit.

   Smazat
 5. Jsem bývalý vedoucí, jedné bývalé výzkumné organizace, jednoho bývalého koncernu vyrábějícího zařízení pro jadernou energetiku, který je prvním občanem bývalého Československa, který jel s dalšími třemi mladými inženýry, čerstvými členy KAN, do Moskvy na Akademii věd, vysvětlovat smysl Pražského jara a bojovat proti pomluvám okupantů. Byli jsme prvními cestujícími po 21. srpnu cestujícími vlakem do Moskvy a vlak byl pouze pro nás. Účel naší cesty byl pouze agitační.

  V Moskvě jsme měli dvě přednášky ve skladišti ústavu mechaniky profesora Serensena a za celou dobu jsme se setkávali pouze s lidmi, kteří nám buď kondolovali, nebo se omlouvali a vyjadřovali nám solidaritu. Dokonce i profesor Serensen si nás poslechl.
  Věhlasu naší cesty scházelo pouze vyjít na Rudé náměstí, rozvinout transparent Svobodu Československu a zase ho svinout a pak tady dělat hrdiny. Odjížděli jsme s přesvědčením, že snad celý ruský národ jsou disidenti a naši podporovatelé.
  A dnes musím poslouchat knížecí rady a nenávistné monology digitálních árijců, kteří své osobní poznatky o hrozných Rusech získali na prestižních školách Anglosasů.
  W.Vokoun

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:59
   Po 21 srpnu vyšlo na Rudé náměstí asi 8
   protestujících proti okupaci, bylo s nimi zameteno odpovídajícím způsobem tehdejší ruské moci. Vaše přohlášení je minimálně k pousmání.
   Rusové měli tehdy stažený zadek až po kotníky. Píšete nesmysly.LZETE.

   Smazat
  2. Ale ne, lžeš ty, trolí vemeno 14:44.

   Po letech přišel Gorby, odkojený povědomím o ostudné okupací Československa a reakcemi na ni, a spustil perestrojku a glasnosť. Byl sice naivní prosťáček, ale stopy Pražského jara jsou u něj zřetelně doloženy. Jen pitoma s hlavou vymytou Svobodnou Evropou může skřekat nesmysly, jako 14:44.

   Smazat
  3. 22:28 stopy pražského jara u Gorbačova jsou doloženy.... :-D
   To pražské jaro je nějaká vyrážka nebo co?

   Smazat
 6. Rusko je mírumilovná země, šíří kolem sebe jen spolupráci a někteří to ne a ne pochopit:
  https://www.e15.cz/zahranicni/svedi-navysuji-armadni-rozpocet-kvuli-ruskym-aktivitam-na-baltu-1376323

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak s tím běž někam, nepoučitelná muňko. Ten článek si přečti aspoň 10krát, možná ti dojde, že "... dnešní antiruští pitomci (řeč je o tobě, muňko) ani nechtějí vědět, že za své holé životy vděčí právě Rusům a jejich dnes tak Evropou nenáviděnému J.V.Stalinovi."

   Smazat
  2. Jestli to není tak, že Rusko zvyšuje svoje aktivity na Baltu proto, že ho svojí rozpínavostí víc a víc ohrožuje NATO a jeho slouhové.

   Smazat
  3. 11:45
   Tak jsem se nezasmál už dlouho,rusko je """ mírumilovný stát """ hochu, co ty akce od roku 14 ,kdy rozdmychal konflikt v Luhansku a Donbasu a jako největší prasárna zabrání Krymu. Plus další konflikty podporované rudém ve svém okolí.
   12:44
   Je dnes neuvěřitelné,že někdo může obhajovat druhého největšího masového vraha v dějinách lidstva Stalina.
   Pokud by nás "" neosvobodil "" rus,byl by to Amik. Potom by nebyl 40 let rudý koncentrák, ale dnes by jsme byli rovnocenný stát Západní Evropy.

   Smazat
  4. 14:11
   Největší masoví vrahové v dějinách lidstva jsou politici a generálové USSA, na ty nikdo nemá, ani kdyby bombardoval zeměkouli sto let. Za nimi jsou vraždící neziskovky a korporace typu Boeing, Lockheed-Martin ap, a různí primitivní psychopati v jejich službách včetně tebe, Nacistický běžce alias Unknown alias JJ.

   Amík by nikoho neosvobodil, ten by nás okupoval a zavedl tady svůj zločinný režim, jaký se tu vytváří poslední roky. Už bysme byli dávno rozkradeni, zničeni, uspořádal by se hon na každého, kdo by neměl mentalitu otroka jako ty, a nebyl tak primitivní jako ty, a dost možná už bysme byli součást Německa. Takže se nauč splachovat a své lži si brblej zase pod mísou, ty záchodový odpade. :-)

   Smazat
  5. Škorpione, USA jsou na světě jen necelých 250 let. Je vidět, že jste na hodinách dějepisu pravidelne chyběl. Jen Evropa má pár velkych států, které neustále vedly dobyvačné války a co teprve Asie.

   A prosím vás a bez těch hnusných invektiv fekálního typu.

   A já nejsem žádný alias, já jsem J.J.

   Smazat
  6. Ty jsi typický alias - tu J.J. tu Indický běžec, tu Unknown - ale vždy nenávistný banderovský trol, pitoma od první napsané věty.

   Smazat
  7. pardal je to tak jak pises a vsechny jak je jmenujes!

   Smazat
  8. Pardal, kdybych napsal o tobě to, čo ty píšeš o mně, Dvořák by mě okamžitě smazal.

   Smazat
 7. opet nekolik Unknownu nikdo nevi ktery je ktery tak si dejte alespon cisla!?
  anebo je to schvalne stale te samy anebo se dal na slusnou formu?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Čísla to nespraví. Dle různých lékařských studií jsou lidé, kteří trpí tzv. rozpolcenou osobností. Obávám se, že v případě Unknownu se jedná právě o tento případ. Dotyčný za to nemůže, byl bych k němu shovívavý a ignoroval bych ho. Ukáže se tím, která osobnost v dotyčném převládá a bude jasno. Zatím se dotyčný projevuje jak provokací, tak nějakým uvažováním, ale především prezentováním své osobnosti na úkor logického myšlení. Nejedná se o dvě osoby, ale o dvě osobnosti v jedné osobě. Tak to alespoň za velmi krátkou dobu po kterou zde jsem vidím já. Za mne platí absolutní ignorace.

   Smazat
  2. Neviděl bych případ "unknown" tak tragicky. Jsou různí, co si nezvolili přezdívku. Na ně zbyl alias Unknown. Jen jeden jediný je tu za obecního blbečka.

   Smazat
 8. 13:12
  Co ti neustále vadí na jiných názorech.Tohle není normální.
  Už si konečně zvykni,že lidé mohou mít i jiné nàzory než máš ty.
  Pročč se zde nemažou tihle nenávistni jedinci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:16 neplacej nesmysly o nenavisti
   zadne jine nazory mi nevadi akorat tve ataky na jine ze jsou nenormalni a ten tvuj koment me opet napada!
   takze mazat by meli zase tebe! a radim ti vynech mou osobu!😎

   Smazat
 9. Jiří, nenávist vůči rusku je od nás starších od roku 68, kdy náš přítel "" z nejvěrnějších "" okupoval více jak 20 let.A to nemluvím o vlivu ruska po roce 48, kdy rozhodoval koho popravit ( Slánský ) a koho odsoudit na mnoho let (Husák).
  Další věci je pristup Putina, pokud člověk není hloupý,tak vidí čeho je rus schopen od roku 14.Kdy začal válku na Ukrajině, Luhansko, Donbas, plus anexe Krymu.
  Tady přímo vzniká antirusismus. Dnes má Putin velice dobře našlápnuto jako polofašounský stát,to je fakt.
  Pokud v dohledné době přestane rusko zasahovat do záležitostí jiných států, nebude problém si ruská znovu vážit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. O historii nevíš nic a proto píšeš blbosti. O popravě Slánského nerozhodli v Moskvě, ale Čepička. Sověštská okupace to byla a ne "ruská". Banderovci začali válku na Ukrajině.

   Krym vždy patřil k Rusku, jen blbec Chruščov ji věnoval Ukrajině. V roce 2014 obyvatelé Krymu rozhodli v referendu o odtržení od nacistické Ukrajiny.

   Antirusizmus je druh rasizmu, předsudečné nenávisti, chorobné nenávisti, ale především čistý fašizmus.

   Až USA přestanou zasahovat do záležitostí jiných států, začnu si jich opět vážit.


   Smazat
  2. Slansky to je kapitola jeho odsouzení měl na svém kontě František Moravec ktery po válce pracoval samostatně pro Američany když byl Slánský odsunt z pozice prvního tajemníka poslal mu dopis ve kterém ho zval do USA ten dopis svěřil dvojitému agentovi k předání smozřemě se o tom dověděla i Sovětská rozvědka a Slánský ten dopis zamlčel a do USA neodjel co mohlo potom následovat? Po spackané akci Bylo Moravcovi Američany zrušeno jeho oddělení a už nikdy nemohl samostatně pracovat.No Britum posloužil velmi odstraněním Hajdrycha to jo jo jo

   Smazat
 10. Vážení ignorujme unkowna-y. Jsou to placení ubozí provokatéři, kteří se snaží bourat skutečnou diskusi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:55jo je to tak zase me osocuje a vini z nenavisti a ze nejsem normalni cti zde 14:16

   Smazat
  2. 14:55 rad bych ale ten buzerant Unknown stale atakuje mou osobu takze do nej jedu!!!

   Smazat
 11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. vy se opravdu jmenujete Unknown, agente ?

   Smazat
  2. Unknown nemá názor, on je placený za šíření nenávisti. Demokracie není cochcárna pro fašisty a nácky. Unknowne, jsme rád, že tě redakce maže. Nic jiného si nezasloužíš.

   Smazat
 12. Naprosto s článkem souhlasím. Byla tu doba, kdy člověk, který uměl rusky byl méněcenný. Časem různým skupinám a politikům došlo, že Rusko je jedním z velkých světových trhů s velkým ekonomickým a nerostným potenciálem. Přestali řešit politické otázky a zaměřili se na Ruské trhy. Vždyť i země EU s Ruskem v ekonomické oblasti spolupracují. Jen u nás se chováme jinak. Stačí porovnat přístup politiků EU k Rusku a k Turecku. Já osobně jsem rád, že Rusku vládne Putin, neboť se domnívám, že kdyby to byl někdo jiný bylo by zle. Buď by Rusko nikdo nebral vážně a zaútočil by na něj, nebo by se Rusko stalo neřízenou střelou. Putin je pro mne jeden z nejlepších světových politiků. Jinak se domnívám, že spolupráce a dialog mezi zeměmi je víc, než štvavá propaganda vůči jakékoliv zemi.

  OdpovědětSmazat
 13. 15:31
  Musím vás opravit, Putin není žádný velký politik, svět dnes Putina bere jen jako nutné zlo. Nedodržuje základní smlouvy, zbrojí jak o život, napadá vojensky okolní státy,krade území, Krym, vraždí své oponenty a vy píšete Jako o nejlepším pólitikovi světa, opravdu k pousmání.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty už se snad fakt posral. Co věta to perla - výplod chorého mozku. Nevěřím tomu, že toto může zplodit normální člověk. Ty musíš být placený troll, který má za úkol rozjebávat zdejší diskuzi a práskat - nebo fakt chorý člověk. Politováníhodný přemřela, provokatér, práskač a vtíravá filcka.

   Smazat
  2. 16/27
   Forka ,pravda bolí že.Pokus se třeba s jiným nàzorem argumentovat,ne jen dotyčného pomlovat.
   Tohle na této NR chybí, vždy se jiný názor než většiny dehonestuje, autor se nazve práskač,blb, provokatér, chorý mozek viz.dobrak Forki.
   Pokuste se respektovat bez nadávek jiný názor, tohle platí pro všechny místní diskutující.

   Smazat
  3. 16:53 rekl jsem ti neber dobraka do ust mas to? nebo te opet poslu do vaginalnich sfer?! ok got it?😎

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. Unknown17. prosince 2020 16:01
   Opravdu tomu tak je? Na druhou stranu mohu oponovat tím, že Rus neodstoupil od žádné mezinárodní smlouvy. Sám se vzdal průzkumných letů, který byl později nucen obnovit. Krym je na velmi rozsáhlou diskuzi atd. Nenutím vám Putina. Ale je to právě on, kdo postavil Rusko na nohy, je to on kdo dokáže udržet mír i za cenu ztrát, nebo toho, že obsadí velmi sporný Krym. Je to on, před kým mají ostatní respekt a ne že ho trpí. Jinak podívejte se na počty vojenských základen v různých zemích. Nepřekvapuje vás množství základen kolem Ruska? Proč asi? Není pak divu, že se Rus brání. Nikomu se nechce kupovat ruské suroviny. To se je raději snaží získat jinou cestou. Nejsem přívržencem ani Ruska ani USA. Jen vidím co se děje a jak kdo na co reaguje. Svatá není ani jedna strana. V každém případě se domnívám, že být u moci Jelcin, nebo Gorbačov tak Rusko bylo jinde a světový mír také.

   Smazat
  6. ty Unhowne17:19 ty mi skoc na "ohañku"!nedrazdi tygry a na prihlouply bezduchy a bezmozkovy "gesicht" se podivej do spieglu anebo na sva 3 leta vnucata! 🤑😂

   Smazat
  7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  8. 20:08 ano ty vymrdance tve retardovane vnouce beru kdykoli do drzky nez si ty prestanes do sve tlamy brat jmeno DOBRAK! ty pololidska luzo asi jsi to nepochopil ze nemas "chance" se mnou ani v nejmensim souperit! ze te ty kobyli exkremente rozslapnu "like a cockroach"! tak ty nedomrdku vyvrhnuty do sparu vedcu kteri ti zachranili zivot tim ze nekolik z nich voprcali tvou mamu a vytahli te za to z lihu! ze me dvorak mozna vyhodi ale mezi tim si to mnoho zdejsich lidi precte at vi jaky ty jsi POTRAT! thx for attention ya dick!

   Smazat
  9. pane dvorak nez mne smazete nechejte mne chvili zde at lide vidi toho potrata a jeho vymrdanou rodinu at se posmeji z te zoufale kreatury na kterou se da jen blit, srat a pak hodit zumpy:🤑💩🚽

   Smazat
  10. 20:08 a na rozlucku ty pizduskine ti zazpivam urugvajskou lidovou:
   "l wanna suck ya all over, blow your dick again...." zbytek si najdi na mongolske hitparade je to number 1 song ya prick!!!🖕🏾👬🖕🏾👬🖕🏾

   Smazat
 14. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Např.: "Krade území - Krym..." Četl jsi ústavu Autonommní republiky Krym a historii jejích pokusů o samostatnost? Víš, že v Haaretz si dělali prču z USA
   že investovaly 4,5 miliard dolarů do puče na Ukrajině (pardon - do ustavení demokracie) a Putin jim na poslední chvíli vyfouknul Krym - kde už se USA chystaly budovat svoji přítomnost? A když se bavíme o ukrajinském puči, znáš to pověstné "Fuck the EU" od Viktorie Nuland? Golanské výšiny - ukradl je vojenskou silou Rus (a prohlásil drze, že je nikdy nevrátí)? Kypr, ukradl půl Kypru vojenskou silou Turek nebo Rus? Kosovo, ukradlo je vojenskou silou NATO/USA nebo Rus? Zbrojí jako o život...proč asi? Víš o kolik víc bylo jenom za poslední měsíc provokací ze strana NATO a USA u ruských hranic? Já rád uznávám názory jiných, pokud jsou racionální, ale ne výplody rusofobních dementů a provokatérů.

   Smazat
  2. 16/57
   Tím dementem,jak píšeš,budeš nejspíše ty.
   Přesně jak píšeš, darebàk Putin ukradl Krym. Ta základna USA na Krymu je jen pohádka pro hlupáky.Golany Nikdo neukradl,jen Izraelské nutné opatření proti arabským darebákum kteří několikrát napadli Izrael a vždy dostáli po hubě.
   Napiš ty provokace ze strany NATO, jen ubohà lež.Nesmiš tak žrát prolhaný sputnik.
   Kosovo, jen výsledek a prohra Srbska, které vyvolalo válku v Jugoslávii.
   Forki, vše tak trochu mimo.

   Smazat
  3. 17:28 NfC ale jen 😂😂😂😂😂

   Smazat
  4. OSN: Syrské Golany jsou okupovány. Izraelská nařízení jsou neplatná
   Valné shromáždění OSN 3. 12. 2020 znovu potvrdilo svou podporu svrchovanosti Sýrie nad okupovanými Golany a považuje všechna opatření přijatá izraelskou okupací v tomto ohledu za neplatná. Podle syrské agentury Sana hlasovalo 88 států pro návrh rezoluce potvrzující toto právo předložené Sýrií, zatímco 8 států a Izrael byly proti a 62 států se zdrželo hlasování. Rezoluce vyzývá Izrael, aby se stáhl z celých Golan k linii dané 4. června 1967 a aby respektoval rezoluce týkající se Golan, zejména č. 497 z roku 1981. Považuje izraelské rozhodnutí uložit své zákony v okupovaných Golanech jako „neplatné a bez mezinárodněprávních účinků“.

   Smazat
  5. kolik tech rezoluci od Osn jiz isaakland dostal aby ooustil golany aby nekradl palestinska uzemi aby nestavel obydli v zakazanem uzemi atdatdatd🤑🤑🤑🤑🤑

   Smazat
 15. Opět jste se nechali dutolebcem vyprovokovat a to to ze začátku vypadalo, že ho budete konečně ignorovat. Takže ještě jednou a pořádně.

  OdpovědětSmazat
 16. 2 unknowni tu jsou blázni. Nevadí pánové, že máte v sobě tu arijskou krev, stejně budete pro nase "zahradniky" jen užitečni hlupáci. Ale diskusi teda dodávate adrenalin. Stejný blázen je dobrák, který nikdy nenapsal nic k jakémukoliv tématu.
  Rusy znám, jsou to sebevědomí, šikovní lidi, rozhodně nepotřebují nici lítost a soucit. Chyba cechu je tendence chovat se jako lokajove tu k těm pánům, tu k jinym pánům. Jsou to ale vždycky ti sami lidi (rodiny). Co si pak o nás můžou ty velmoci myslet. Důležité pro zachování samostatnosti je spolupráce, ale taky "vocad pocad". Ale nevymenovat zbytecne pandu za luskouna prenasece viru a zničit tím zájezd české filharmonie. To vypadá sice jako vocad pocad, ale spolupráce to neni. Západ s čínou spolupracuje, export do ruska běží úplně v pohodě, sankce dodržuje jen pár chudáků jako čr, bulharsko, slovensko, polsko (zajímavé, že). Dík za fajn článek, bohužel nepřesvědčí ty, co mají v hlavě propagandu, strach či prachy. Nechápu, proč babis podniká v německu, když tím podle mě je ve střetu zájmů. Zdravím do milovaných boskovic.

  OdpovědětSmazat
 17. 17:41 a tys co treti?😂😜😍

  OdpovědětSmazat
 18. Zákeřnost současné války je v tom, že pro mnoho lidí, hlavně mladých, není vůbec vidět. Byť zuří ,,na plné pecky". Doba si nežádá hrdiny o nic méně, než tomu bylo kdysi.

  OdpovědětSmazat
 19. Prezident Zeman sice říká, že Rusko není nepřítel a děkujme mu za tato slova. Na druhou stranu, Koněv byl odstraněn, pomník Vlasovcům odhalen, náměstí přejmenováno ! Tady je něco špatně!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč je to špatně? Nevím, jake informace má prezident, já Rusku nevěřím. A promiňte, jaké sochy kde budeme mít, o tom rozhodujeme sami, ačkoliv já bych žádným Vlasovcům pamätník nestavěl.

   Smazat
  2. 19.25 to je mi taky divné. Trumpovi bourájí před nosem sochy jejich osobnosti(jejich vyznam nechci resit), zemanovi před nosem bouraji koneva, ale jako náhrada za to všechno je v krušných horách obnovený takový zvláštní kříž... zeman jednou říkal, že tato země je naše. Někdo mu ukazuje, že ne.

   Smazat
 20. 19:25
  Je to náš stát a my budeme rozhodovat o tom co zde bude.Rusak ať si trhne, diktovali nám 40 roku,s tím je konec.
  Tady je naopak vše dobře.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Unknowne nudíš. Tvoje nenávist k Rusku a Rusům je choroba. Ty sám jsi podstatou nácek a vlastizrádce. Doložitelné z tvých citátů, mohu-li ty tvoje pindy tak nazvat.

   Smazat
 21. tak Unknown 20:08 bud slusny nikomu nerikej ze je hlupak blb neznaly omezeny handicapovany s nizkym lQ ap. zkratka respektuj nazor jinych jak to ty sam od nich pozaduje a bude zde klid! ale to ty asi neumis jelikoz ti to pise jiz vice lidi nejen ja?! ale tys tak vygumovany v kouli ze kdyby se jeste poustely parodie na "Gumaky" jako pred 20 lety tak bys mohl s tou retardovanou kebuli hrat vsechny role!😂😂😂tzn havla zemana klause aj!

  OdpovědětSmazat
 22. Unknown17. prosince 2020 17:28
  16/57
  Tím dementem,jak píšeš,budeš nejspíše ty.
  Přesně jak píšeš, darebàk Putin ukradl Krym. Ta základna USA na Krymu je jen pohádka pro hlupáky.Golany Nikdo neukradl,jen Izraelské nutné opatření proti arabským darebákum kteří několikrát napadli Izrael a vždy dostáli po hubě.
  Napiš ty provokace ze strany NATO, jen ubohà lež.Nesmiš tak žrát prolhaný sputnik.
  Kosovo, jen výsledek a prohra Srbska, které vyvolalo válku v Jugoslávii.
  Forki, vše tak trochu mimo.
  ´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´
  No vidíš to, už zase meleš svoji. Jó, Golany nikdo neukradl? Jen vojensky obsadil, že? A ta chystaná US základna na Krymu - pohádka pro hlupáky? Blbe. A to výběrové řizení US NAVY na přestavbu školy v Sevastopolu bylo jako co. To nevíš? Že se divím. A ty provokace NATO? Najdi si to sám, srabe. Minulý týden hned dvě. Co ten Kypr? A Kosovo s tím Camp Bondsteel, to je jako stanice Červeného kříže? Co ukradený komplex Trepca, zase nic?

  A propos, ten článek je pro tebe a tobě rovné: "...a dnešní antiruští pitomci ani nechtějí vědět, že za své holé životy vděčí právě Rusům a jejich dnes tak Evropou nenáviděnému J.V.Stalinovi..." Kapiš, přemřelo?

  OdpovědětSmazat
 23. Přemřela Unkown/J.J./Indický běžec je placen za to, aby mlel pořád ty svoje/jejich lži. Je v anonymitě a je mu jedno, co si o něm lidé myslí. Ale běda, až se to dozví rodina a sousedi, čím se ten prostitut živí. To aby se stále stěhoval.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:59 souhlas pokud ja pouzivam vulgo rec tak je to jen odezva na utok na mou osobu od tech ktere jmenujes!

   Smazat
 24. Když už nic jiného, tak je doložitelné , že nebýt SSSR , tak bychom si tady česky již těžko dopisovali!! Dějiny nejsou černobílé, ale v současné době je RF a Putin zásadní stabilizační faktor v Evropě a to je možné opět doložit!!

  OdpovědětSmazat
 25. Ukázalo se, v jak nesmyslné době žijeme. Zatímco na covid umírají lidé ve všech zemích, vojenské bloky zbrojí usilovněji než v minulosti. Pokud by platilo aspoň něco málo z těch ušlechtilých hesel, kterých mají politici od rána do večera plnou hubu, vrhly by se prostředky místo na rakety, letadla, ponorky a tanky na vývoj bezpečných vakcín a na přípravu kapacit pro případ, že přijde ještě horší pandemie. Spíše to ale vypadá, že vojáci všech stran budou cvičeni na boj v rouškách, aby se proboha někdo nenakazil, než ho ten druhý zabije. Takhle dnes funguje naše civilizace.

  OdpovědětSmazat
 26. Na rozpočet pro armádu je nutné se podívat z gruntu a nemít klapky na očích! Z Afganistánu odešlo již řada států, kteří jsou daleko bohatší a my "musíme" dělat pro pro USA "fíkový" list, aby se neřeklo, že tam USA "vítězí" už cca 19 let sami!! Také je velkou otázkou , komu sloužíme v Africe, kde spíše "chráníme" francouzskou těžbu uranu a aby se neřeklo, že jde o kolonialismus , tak tam poslouží "hloupý" Honza z Čech, který zde dokonce dostal velení ,ačkoliv tam vládu převzala nějaké zcela nečitelná vojenská chunta , ale uran je uran!!!! Tak to jsou ty problémy české armády a jsou to veliké sumy, které jsou vyhozeny do větru a v současné době napnutých rozpočtů jde o zločin na občanech této země!!!

  OdpovědětSmazat
 27. Pro zapadni zeme jsme a zustaneme obcany druhe kategorie. Potrebuje nasi levnou pracovni silu a odbytiste pro sve vyrobky. To co se tady budovalo za vlady jedne strany se rozkradlo, podniky a tradicni vyroby zanikly. Anglosaští satanisté Slovany považují za méněcennou rasu. To je odkaz Hitlera Nikdy nám nepomohli, naopak vždy zradili. Vždyť Mnichov se nedá zapomenout. A že Rusko zabránilo obsadit Američanům Krym, to bylo to nejsprávnější co mohl Putin udělat. Nezapomínejme i na to jak NATO bombardovali slovanskou Jugoslávii, resp. Srbsko a ukradli Srbům, Kosovo, ve kterém dovolili vládnout zločincům, jakým je Thaci

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.