Reklama

pátek 18. prosince 2020

Ruská armáda vypustila protisatelitní raketu „Nudol“ ve vzdálenosti 2 tisíc kilometrů

18. 12. 2020 Avia.Pro

Rusko zasáhlo protisatelitní raketou na vzdálenost 2 tisíc kilometrů.
Ruská armáda cvičila úder protisatelitní raketu Nudol a odpálila ji z komplexu "Pleseck". Podle údajů, které má k dispozici zdroj Avia.pro, raketa uletěla 2 tisíce kilometrů a plně potvrdila své schopnosti.Podle dnešní „operační linky“ Telegramu došlo 16. prosince 2020 k odpálení ruské protisatelitní rakety „Nudol“ z raketodromu Pleseck, přičemž start byl prováděn rutinně."V Rusku z Plesecka dnes opět v testovacím režimu, aniž by prakticky něco zasáhli v blízkém vesmíru, vypustili protisatelitní raketový produkt typu Nudol." Američané jsou znepokojeni, uvádí tisková služba ruského ministerstva obrany, jako je tomu téměř vždy v případě, že jde o „Nudol“, Pentagon mlčel, a to nejméně třikrát, i když letos na západním pobřeží USA testovali něco ´raketového´ “ - uvedli ve zprávě.

Americká a britská armáda potvrdily odpálení ruské protisatelitní rakety, avšak ohledně výsledku nebyly oznámeny žádné podrobnosti.

Odborníci upozorňují na skutečnost, že raketa Nudol je v současné době považována za jeden z nejúčinnějších typů protisatelitních zbraní - vzhledem k dlouhému dosahu a výšce může ničit téměř každou kosmickou loď obíhající níž než 400 kilometrů od zemského povrchu.

42 komentářů :

 1. Dobré zprávy! To jediné na USA platí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jen do doby, než nastoupí podržtaškové z Choroš ligy.
   Ti nám dají sodu o nedostižných s.....ch z uss.

   Smazat
 2. trenovat je treba! kdyz "cvici" nato israel a usa tak je vse ok! kdyz rus cinan a kim tak je to ohrozeni svetoveho miru!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ruská jaderná ponorka projektu 955 (kód Borej) „Vladimir Monomach“ v sobotu 12.12.2020 poprvé provedla cvičnou palbu salvou čtyř raket „Bulava“ z ponořené polohy v Ochotském moři na polygon Čiža v oblasti Archangelska (cca 5 500 km). Všechny raketové hlavice úspěšně dosáhly svůj cíl. Každá balistická raketa Bulava může nést šest jaderných samonaváděcích hlavic ekvivalentu 150 kT TNT. Průšvih v tom, že naši armádě v rozpočtu na rok 2021 snížili rozpočet o 10 miliard Kč a AČR se tak nebude moci bránit napadení Bulavami ze strany Ruska, nebude moci ani provést preventivní odstrašující úder po Rusku. To jsme to dopracovali.

   Smazat
  2. Laco, Laco, děla z Francie mají dostřel 40 km. Na koho byste chtěl střílet?

   Smazat
  3. Třeba jen tak do vzduchu, na Libavě či Doupově. To aby věděli, že ještě umíme střílet, snad se pak trochu budou bát.

   Smazat
  4. Laco a to někdo z demožumpy tvrdil, že střelba do vzduchu nebo předražená děla NATO zastraší Rusko a kvůli 10 melounům jsme ohroženi? :) U těch přitroublých liberálních zaostalců, co prodělali rychlokurs v Plzni, by mě nic nepřekvapilo.

   Smazat
  5. Třeba se vzchopi náš kandidát na prezidenta válečník Pavlík a osobně povede první útok, bohužel díky zlým komunistům povede siky do boje na oslu, neb na luxusní bojové vozidlo nezbyde....

   Smazat
  6. 12:45
   Takové pampersky ještě nevyrobili, aby se v nich "generál baron Petr Pavel Prášil" odvážil jít do boje za euroatlantické hovnoty. :-)

   Smazat
 3. Trolí hlupáku, Rusko veřejně ukazuje, že agresor dostane silně do rypáku a zmizí z povrchu země. JUen idiot jako ty svádí na Rusko všechno možné a přitom nevidí, že hlavním světovým policajtem, soudcem i katem jsou prolhané USA, planetární škůdce. Na USA platí jen síla! Tomu jedinému ty kovbojové rozumějí.

  OdpovědětSmazat
 4. Jó, když se daří, tak se daří !!!

  OdpovědětSmazat
 5. 16:58
  Jen HLUPÀK, jak píšeš, tleská zbrojení.Pokud půjde Zapad plus USA proti rusku,kdo ty magore vyhrajte.Tva zaslepenost mužíkem je neuvěřitelná.
  Na rusko dnes Západ z vysoka kálí, proč živit 140 milionů líných,ožralých, mužiku??? Ta ruská verbež se umlátí sama.Potom snad bude zájem o jejich naftu a plyn.Jinak nemají ti kašpaři světu co nabídnout.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ptám se tedy občana Unknovna, co nám on, bojovník proti ruskému muzikovi nabízí. Zřejmě jen svou nevymachanou tlamu a mozek vyplachnuty americkou whisky, neb až mužík uciti na kilometr pach jeho tlamy v hrůze a panice zahodit zbraně a vrhne se do kostelů, kde se bude modlit za zdárný prodej své hnusně ropy...

   Smazat
 6. UNKNOVNE, kdyby Rusko nezbrojilo, už by neexistovalo. Ty to sice víš ale nechceš to přiznat. Kdo má po celém světě stovky vojenských základen? Kdo má největší rozpočet zbrojení? Kdo pořád přemýšlí, kdy a kde by bylo nejlépe zaútočit na Rusko?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. brblal,
   proč tomu unknown odpovídáš? Vždy´t on ty odpovědi vůbec nečte. On jenom každý den potřebuje ze sebe vystříkat nenávist a strach které mu kvůli Rusku nedají spát. On dobře ví jaká je pravda.

   Smazat
 7. Ukázalo se, v jak nesmyslné době žijeme. Zatímco na covid umírají lidé ve všech zemích, vojenské bloky zbrojí usilovněji než v minulosti. Pokud by platilo aspoň něco málo z těch ušlechtilých hesel, kterých mají politici od rána do večera plnou hubu, vrhly by se prostředky místo na rakety, letadla, ponorky a tanky na vývoj bezpečných vakcín a na přípravu kapacit pro případ, že přijde ještě horší pandemie. Spíše to ale vypadá, že vojáci všech stran budou cvičeni na boj v rouškách, aby se proboha někdo nenakazil, než ho ten druhý zabije. Takhle dnes funguje naše civilizace.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Moc hezky Hodný člověče, jen jste zapoměl na to, že ti hodní politici vyvrhli i ten Covid. Jináč to sedí...

   Smazat
 8. Jenom zde položím malý dotaz, kdo koho obkličuje a ohrožuje, zda je to RF, či NATO? Stačí se podívat na mapu a zjistíte , že NATO je doložitelně zločinecká organizace, která neustále provokuje a ohrožuje světový mír!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je naprostý fakt. NATO se už předvedlo v Jugoslávii.

   Smazat
  2. velmi spravne staci pohlednout na mapu sveta a vsechny vojenske baze! je jich 800 v 70 ruznych zemich! na vsech svetadilech! jen v nemecku je jich vsech celkem 29 z toho 17 patri Usa! (7/2019)

   Smazat
  3. 19:23 a "vice versa" !!!(to plati k te prvni vete!) proc vadi? jen proto ze tam vubec jsou ze si moji "bratri" vubec dovoluji pod zaminkou my vas "ohlidame" tyto baze zrizovat a to planovane cim dal bliz k rusku(viz polsko)! no obcane si zvolili krym jako rusky hotovo!!! usa vedou a vedli valky od vietnamu korea az novodobe libye irak jemen syrie afganistan apodobne! ty americke baze v nemecku jsou uz hodne redukovane sam jsem byl leta v norimberku (jiz zrusena)! za doby mirove do r.90 byla sluzba v usarmy pohoda! vse skoncilo irakem odkdy us military/nato podnika mnoho "mirovych" misi po svete! no pokud mate zajem o detailni info jak to na vojenske bazi vypada, jsem zde!

   Smazat
 9. Přesně jak píšeš 16:58, západ a USA chtějí napadnout Rusko. A nezvítězí nikdo, jen Rusove budou poslední kdo uvidí zemi jak je. Američani a Evropani už nebudou. Než dopadne první americká raketa do Ruska, USA už nebude existovat. Díky náskoku jaký mají. Kdyby ho neměli kdo ví co by se už stalo.

  OdpovědětSmazat

 10. Vladimír Putin: "My chápeme jako velmoc stát, kterému nikdo nesmí nic diktovat. Američané chápou jako velmoc stát, který může diktovat všem".

  Vladimír Putin: „My se nechystáme s někým bojovat. My pouze vytváříme podmínky k tomu, aby nikdo nepřemýšlel nad tím, že by s námi chtěl bojovat.

  OdpovědětSmazat
 11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 12. Jen si přiznejte milí diskutující, že jste za schizofrenika Unknovvna rádi. Nebýt jeho, bylo by tu poněkud mrtvo. A pak, jeho můžete tak lehce zcupovat, páč je úplně vypatlanej. Jaká to krása!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:57 ale jo at tu je at dava svuj nazor ale at na nikoho neplive neurazi neatakuje! pokud tak bude vuci me osobe opet budu neprijemne az vulgarne reagovat😂😎

   Smazat
  2. Můj příspěvek nebyl tolik atakou na Unknovvna, jako spíš mířil k ostatním - proč s ním vlastně ztrácejí čas a dávají mu tak i prostor k jeho dalším výlevům??

   Smazat
  3. 19:57 Fakt je, že kdybychom se všichni ovládli a na jeho medy nereagovali, tak to položí. To by nemohl vydržet dlouho. Jenže on si tak krásně nabíhá na smeč. To je tak těžký nereagovat 😁

   Smazat
 13. 18:05 jj predvedlo mas na mysli to "humanitarni bombardovani" jugoslavie jak si pochvaloval vasek s krvavou madlou vulgo balkanskou reznici😎😂😎

  OdpovědětSmazat
 14. Skvělá zpráva takové jsou dobré aby nic zadlužení nýmandi z usa nezačali.

  OdpovědětSmazat
 15. 19:36
  To je fakt. S tím tuřínem. Akorát že vy ho máte místo hlavy.

  OdpovědětSmazat
 16. Je proto správné, že Trump prohrál, nejen že za sebou nechává nemocnou a mrtvolami posetou zemi, ale zanedbal i technické vybavení armády, který silně zaostal za Ruskem a Čínou. S tím už nikdo nic nenadělá, protože USA jsou astronomicky zadlužené a těžko budou mít peníze na zlepšení současného stavu armády, roztroušené po celé planetě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tatran, a když ve starším článku namítnu Tatranovi, ať si ty své hromady mrtvých Američanů konfrontuje s oficiálními statistikami, neodpoví. Na to se špatně odpovídá, když to nesedí, že ...
   Zato o článek dál opět Tatran šíří. Teď už ale přece vědomé lži, neníliž pravda? Nebo zase raději neodpoví a bude lhát jinde dál??

   Smazat
 17. 17:15
  Jen hlupák tleská zbrojení? Tak jak to, že tady už dávno urputně neřveš proti NATO a hlavně tvé milované USA??!! USA vydává několikrát víc na zbrojení než Rusko. Desítky let bylo suverénně první ve zbrojení (teď je na čele možná s Činou)!!! Ty jsi úplně popřel sám sebe, ty smradlavá hadro z koupelky! Zrovna ty nám budeš něco vykládat o hrozbě zbrojení. Nevěřím ti ani slovo. Prý ruská verbež, když ty sám nejsi nic víc než smrad ze západního auta.

  Fascinuje mě, jak svou imbecilitu neustále ukazují veřejnosti primitivní moulové, co by si v reálu ani nezavázali tkaničku u bot, ale mají plnou hubu Ruska, jako právě zdejší Nacistický běžec alias Unknown alias JJ.

  OdpovědětSmazat
 18. Ten unknouwn by se mel presunout do juesej kdyz ji tak obdivuje .Nevim jak by se mu libilo mezi statisici magoru co tabori pod sirym nebem s krysami a nemocemi vedle freewayi pod hadry ve stanech z plachet. Ono se to zvani kdyz se malo vi.

  OdpovědětSmazat
 19. jozinko ja bych vyslal do "zeme neomezenych moznosti"(dnes uz moc neplati!) vsechny chytre experty na ameriku! a to nejen podnikatele arbeitery ale hlavne vsechny amerikanisty teto zeme!!!😂😎😂😎😂

  OdpovědětSmazat
 20. Pro 22:50 Trump neprohrál.Ba naopak ve spolupráci s Putinem začíná vítězit. SVĚTLO-PRAVDA zvítězí. Ten kdo prohrává je Biden jako bílí koník světové KABALY. Po inuguraci 21.1.2021 se začnou dít věci jež SVĚT ještě NEZAŽIL...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Biden volby vyhrál o více jak 7000000 hlasů. Žadné podvody neprokázány, žadné totiž neexistujou.
   Zkratka lidi maji dost Trumpa, jeho rasizmu a lží, tak si zvolili alternativu.
   Biden je zvolený president a bude inaugurovan 20 ledna 2021.

   Smazat
  2. jezza Chápu, že je to nejspíš marné, tak snad aspoň některým jiným to bude přínosné. Vidím to tak. Je to evidentní, má to dotyčný přímo před očima, ale nemůže to přijmout. Jednou se rozhodl vidět věci po svém definitivně a nic s ním nemůže hnout. Jenom má potřebu natlouct to své vidění do těch dutých hlav. Podobně jak s těma barákama v New Yorku. Když odmyslím vše ostatní (a že toho bylo), pak nemohu přehlédnout, že trefili dva a spadly tři. Ale to jen když nejsu jezza, neboť jako jezza jsem se ve svém přesvědčení zabetonoval!

   Smazat
 21. 12:15 jj jak rikas uz ty "cinknute" volby 😂 hodili na ruske hackery a volodju putina tak jako v r2016 😂 ! no a inaugurace byva 20.1.(jak ja pamatuji😂)!

  OdpovědětSmazat
 22. Zatčení agenta Cabala v Japonsku změní hru. https://benjaminfulford.net/2020/11/23/arrest-of-cabal-agent-in-japan-will-be-a-game-changer/
  Je čas přepsat historické knihy jako Úsvit svobody na lidstvo. https://benjaminfulford.net

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.