Reklama

středa 30. prosince 2020

Sofistifikovaná reportážní idiocie. Bůh jim odpusť!

Jiří Baťa

30. 12. 2020 VašeVěc

Tak jsme se konečně dozvěděli, jak ten chudák Navalnyj otrávený býti měl. Úžasné odhalení, otráven měl být skrze spodní prádlo. Opravdu důmyslný a nevšední způsob, jak někoho ze světa zprovoditi.


(Na snímku brandy Novičok v ruské samoobsluze)

Kolik občanů ČR a jiných států, kterým se této zvěsti dostalo se ulevilo, když se konečně dozvěděli pravdu o hanebném atentátu na člověka, který je sice pro Rusko osobou zcela bezvýznamnou, zatím co pro západní, či lépe pro americkou politickou reprezenatci je to Putinova oběť a proto je pro ně zpráva přímo osvobozující. Konečně se totiž potvrdilo a světová veřejnost dostala zpráva, že příčinou Navalného nevolnosti poté, co se mu udělalo v letadle špatně, byla (oficiálně neprokazatelně) způsobena novičokem! Podle novinářů zdá se, je tato zpráva relevantní nad vší pochybnost. A jak že k tomuto odhalení došlo?

Stalo se tak jistým nedopatřením, když se „prefíkaný“ Navalnyj vydával za pracovníka FSB, na což mu prý „skočil“ jeden z agentů ruské Federální a bezpečnostní služby (FSB) Konstantin Kudrjancev (zřejmě nějaký „nováček“, z čehož se jaksi „nechtěně“ vyvinul „novičok“!), který se prý opozičnímu předákovi Alexeji Navalnému (dobrovolnš nechtěně) přiznal, že se ho pokusil 21. srpna se svými kolegy otrávit. Jed typu novičok mu prý údajně dali do spodního prádla. Pprotože se nejdená o zcela běžný typ pokusu o otravu člověka, notabene novičokem, zopakujme si onu skandální událost, která stejně jako VŘSR také otřásla světem. Vycházeje z veřejně dostupných informací a faktů, Alexej Navalnyj cestoval v letadle běžně oděn zcela nepochybně své spodní prádlo si oblékl mnohem dříve, nejspíše ve svém příbytku a to dříve (řádově o několik hodin), než vstoupil do letadla (že by si spodní prádlo oblékal na letištním WC je víc než nepravděpodobné. Lze proto s naprostou jistotou konstatovat, že si spodní prádlo oblékl ve svém příbytku a po celou dobu, řádově několik hodin se v něm pohyboval bez následků až do doby, než v letadle zkolaboval. Takže, kde a kdy mu byl do spodní prádla vpraven údajný novičok? Že by parta z FSB u něj doma či kde se nacházel? To ovšem nejsou jediné otázky, zde jsou další, ty podstatné:

Otázka č. 1.: Byl-li Navalnyj otráven novičokem skrze spodní prádlo jak to, že bezprostředně působící smrtonosný novičok na něj zapůsobil až v letadle, tj. po značné době, kdy se do svého inkriminovaného (otráveného) spodního prádla oblékl? Ostatně, o jaký druh spodního prádlo šlo?

Otázka č. 2: Vzhledem ke všeobecně známým „novičoku“ přisuzovaným morbidním vlastnostem je značně nepochopitelné či nejasné, proč k působení novičoku na organismus Navalného nastalo až po tak dlouhé době ( několika hodin) když víme, že styk s novičokem způsobí údajně v několika vteřinách (no dobře, minutách) smrt člověka?

Otázka č. 3: Již mnohokrát padla otázka, jak to, že novičokem nebyl také zasažen nikdo jiný v době, kdy se panu Navalnému udělalo v letadle „šoufl“ a kdy kolem něho kroužil bezpočet lidí, kteří se mu prý snažili poskytovat první pomoc. Je přece vyloučeno aby, byl-li Navalnyj otráven novičokem, ve svém spodním prádle, se s novičokem nějakým způsobem nedostali do styku i lidé, kteří se nacházeli v bezprostřední blízkosti A. Navalného, u nichž se žádné příznaky otravy novičokem neprojevily?

Otázka č. 4: Byl-li Alexej Navalnyj otráven novičokem, pak jeho množství ve spodním prádle muselo být nejspíš větší než malé (řečeno kriminalisticky-drogovou mluvou). Nabízí se proto otázka, jak to že nikdo další v letadle nebyl zasažen, potažmo otráven, v lepším případě alespoň přiotráven?

Otázka č.5: Pan Navalnyj byl, jak známo, po svém zkolabování letecky přepraven do nemocnice v Omsku, kde mu byla poskytnuta okamžitá pomoc atropinem. Věděli ošetřující lékaři dříve než mu byl podán atropin, že byl pan Navalnyj otráven novičokem?

Otázka č. 6: Byl Alexej Navalnyj v nemocnici v Omsku dřívem než jej transportovali do nemocnice v Berlíně, důkladně vyšetřen, otrava novičokerm byla diagnostikována a lékařsky potvrzena, nebo jen účelově (na něčí popud či příkaz) konstatována až v Berlíně?

Otázka č. 7: Ošetření Navalného bylo prováděno, s výjimkou lidí v letadle, za asistence běžného zdravotnického personálu, který nebyl nijak chráněn proti novičoku, který se měl nacházet na spodním prádle Navalného. Jak je tedy možné, že nikdo z nich nebyl novičokem zasažen?

Otázka č.8: Navalného při hospitalizaci v nemocnici v Omsku, jak bývá běžným zvykem, zcela jistě převlékli do nemocničního „munduru“ (oděvu). Lze předpokládat, že lékaři neměli povědomí, ani tušení, že ve spodním prádle Navalného, se nalézá údajný novičok, přesto s jeho oděvem (sakem, bundou, kalhotami, košilí či tričkem) zacházeli zcela standardním způsobem, jako v případě jiných pacientů (tj. přeodění z civilního osobního oděvu do nemocničního). Jak to, že také nebyli novočokem zasaženi?

Jinými slovy, po celou dobu (ale ani později), tj. od Navalného kolapsu v letadle, jeho hospitalizace v nemocnici, resp. do doby, dokud nebyl západními „odborníky“ vyřčen osudový ortel, že A. Navalnyj byl otráven novičokem, se nikdo v jejo okolí novičokem neotrávil, případně ani nepřiotrávil, a to navzdory jeho rychlým morbidním účinkům. Náhoda nebo důkaz o mentální imbeciliditě těch, kteří vyslovili nehoráznou pitomost otravy s novičokem a těch, kteří následně z údajné (prý úmyslné) otravy Navalného obvinili Rusko?

No a konečně se dostáváme i k těm, kteří se „kajícně a dobrovolně“ k té otravě Alexeje Navalného přiznali. Také zde se neobejdeme bez otázek, které do značné míry ukazují, jakými prosťáčky (kulantně řečeno) jsou někteří naši novináři. Předně jim vůbec nedochází, kdo či co je ruská FSB (ale jistě ví, co a kdo je CIA), že jde-li o FSB, nejde o nějakou partu Ferdy Mravence, práce všeho druhu, ale o činnost, která je (stejně jako dříve KGB), nejen vysoce kvalifikovaná, sofistikovaná, náročná, ale také odpovědná, že její příslušníci nejsou žádní čučkaři jako naši v BIS (viz např. tvrzení BIS, že u nás běhá tisíce ruských a čínských špionů a agentů, jen žádný není viděn a přistižen). Je zcela zásadní, že jak v případě Skripače a jeho dcery, tak Navalného, jde o západem jednoznačně řízenou provokaci vůči Rusku, neboť jak CIA, tak další západní ústředny, ale také EU, mají ne jeden důvod obviňovat Rusko z kriminální a jiné podvratné činnosti.

Je úsměvné konstatování, že k otravě Navalného novičokem se „přiznal“ jeden z agentů ruské Federální a bezpečnostní služby (FSB), jistý Konstantin Kudrjancev, který se ho prý pokusil 21. srpna se svými kolegy otrávit. Už jen samotné konstatování, že otrávit Navalného se pokoušela nějaká skupina je zavádějící, protože k otravě jednoho člověka by FSB rozhodně nevyslala nějakou skupinu, notabene, že se pokus otrávit Alexeje Navalného skupině „jaksi“ nepodařil. Vzhledem k tomu, že se stejným výsledkem dopadl pokus otrávit Skripače a jeho dceru se nejen nabízí, ale potvrzuje domněnka, že západ se snaží práci ruských špionů dehonestovat, ovšem výsledek je zcela opačný, jejich snaha je trapnost nad trapnost, o ubohosti těchto cílů už ani nemluvě!

Bez zajímavosti není skutečnost, že reportáž o údajné otravě přinesla agentura Bellingcat a televize CNN. Protože jde o informaci, tedy reportážní materiál, kterou zpracovala nějaká agentura Bellingcat a TV CNN, lze tuto reportáž chápat jako výsledek práce novinářů a reportérů, ne kompetentních vyšetřovacích orgánů. Protože je všeobecně známo, že hoaxy, fake news a další propagandistické a hybridní informace pochází především z Ruska, nelze než tuto bombastickou zprávu chápat jako „zcela věrohodnou a nikdy jinak“!

43 komentářů :

 1. Je tu navrh,aby si pan Navaleny zpival do kroku proti nasemu caru Putinovi

  Pres spaleniste pres krvave reky pujdou me husitske pluky neochvejne dal
  Pujdou jako kdysi "Proti vsem" necht je vede tlupa lehkych zen,
  Obraz malire Delakroa bude nase proticenzurni posledni kapka a nasi informacni revoluce vlajka
  To se nam dnes za pana Navaleneho dobre tapka,kdyz tu uz mame dokonce i navrh Programu obcanu znacky "NASE TLAPKA"!

  Skoda,ze v tom smeru "PROGRAMU" nechce makat nami zvoleny velmi oblibeny "preceda",no co neni doufejme muze jednoho dne byt!

  NO NI?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Navalnyj - vyčpělost sama. Idiocie CIA a MI VI - holt nemaj lidi. To je horší než včerejší zprávy.

   Smazat
  2. Krtečku, nekur.i tady píseň, se kterou šli naši vojáci z bývalého SSSR osvobozovat Československo a pokládali i za Tebe své životy. Žádný z těchto hrdinů si to nezaslouží.

   Smazat
  3. Vojto,to je pisen nova pisen Krteckova.Nic ve zlem,ale

   ne,aby jsis splantal nakonec tu pisnicku dej tu svoji a klidne to srovnej!
   Me taky chteji zabit,kdyz bojuji i za tebe Vojto!
   Nezapomen na to a zvol SVOBODU a PRIMOU DEMOKRACII SPD jeste dokud nebude nase vetsina zdemolovana mensinou,ktera chce konec demokracie,zmatek anarchii,pochod institucemi a neomarxismus pana modreho trockisty!

   No ni?

   Smazat
 2. Unknote,pises,ze pry rudi dedkove budou prednostne ockovani SPUTNIKEM V,aby je to vystrelilo do vemiru.

  Napis prosim te jestli to tak opravdu zaridil pan Babis a ktera lekarna uz ty vakciny prodava a kolik stoji!

  OdpovědětSmazat
 3. Je to jedno, jak se to stalo. Důležité je, že víme, že se to stalo. Protože to píšou v novinách, vysílají v televizi a říkají to naši politici.
  A je teda třeba sankcionovat. Pjakin to v posledních Otázkách uvádí na pravou míru. Rozpitvaný saudský novinář - vše v pořádku. Rafinovaně zabitý Navalný - sankce! Je to jen politický bič na neposlušné. Samozřejmě bylo by asi jisté plus, kdyby ty všelijaké Bisky uměly věrohodnější pohádky. Ale zdá se, že na mínění posluchačů až tak nezáleží. Vždyť naše nová aristikracie jimi stejně pohrdá (vyčteno z Prolomení hradeb a - schváleno).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stacilo zavolat jednomu cuckarovi z FSB ...

   Smazat
  2. Cuckari jsou jenom v BIS. To ale ty nemuzes vedet.

   Smazat
  3. Vo Saudsky arabii je uz dlouho ticho.
   Aby tak na ne vydal ten nespravedlive zesnulej novinar nejaky to prokleti,jako pomstu,ze zahrobi.
   Toho je dneska taky hodne..
   Z rusama taky neni dobry bejt nepritel.
   Maji triky v rukave,co nikdo jinej nema.
   V 1941 kdyz se fasista blizil k Moskve, vytahli hlavni zbran, nejmocnejsi a nejposvatnejsi IKONU /moment musim se pokrizovat privysloveni Matka a Svata Pani cele Rusi z Kazane/a tu opatrne nalozili do letadla a tajne ,aby se to lide dozvedeli a trikrat obleteli Moskvu./Mozna i Leningrad to nevim/.
   Nekdo tam nevysvetlitelne zachranil Putinovu maminku, kterou dali na hromadu mrtvych. Soused sel Nahodou,jen tak kolem ,znam tyhle nahody a chodim za ne dekovat casto do kostela, kolem,vsiml a taky ze maminka neni mrtva a zachranil ji.
   Aniz by rodice si uvedomili, v 1952 meli Vladimira.
   Pro zapad stale horsi tragedie.Je toho hodne..
   V "Pravde" se o tom nepsalo, tomu by nikdo neuveril.
   Hlavni ancikrist a neznaboh Stalin, s tim vsim
   souhlasil !!! Se nezmoh ani na protest,to nejde.
   To ostatni pak bylo jasny, nikdo od te doby na Moskvu a Maticku Rus nemohe se priblizit a navic jim poslala Putina, kdyz nejdriv ty rusy poradne si vyzkousela, jestli za neco/treba za pomoc a ochranu/ stoji...
   To neni vsecko, kazdej vidi, jak nepritel Ruska chatra a upada ani poradna pricina neni znama a proc si bezduvodne zase hrajou na Hitlera a proc si tak musi usilovne skodit...Aha, a kdo ze za to muze?
   Fakt o IKONE je opravdicka a nejpravdivejsi pravda a overena. I kdyz malo znamy.
   Kazdej si taky mysli,ze ta prihoda Ducha a Putina jsou nejaky legracky.
   To sem samozrejme nemoh vedet.
   Andel se zjevil a naridil, hele napis to...
   A neradil bych neverit,neni to zrovna nejzdravejsi...
   Zminky o zahadach Sedmi Almar,ktere skryvaji udesna tajemstvi,rozumem dosud nevysvetlena,taky nejsou pro nic a za nic. Az jindy.

   Smazat
 4. Smejd Navalny nemel ani 4 % ty kretene! Je to CIA tragikomedie. Zadne dukazy nechteji predlozit, ackoliv je Rusova stale zadaji.

  OdpovědětSmazat
 5. Co ma Putin spolecneho s ockovanim, ty troubo? Ja se ockovat nikdy nedam. Lekari po celem svete varuji:
  https://www.arfa.cz/30-svetovych-odborniku-varuje-pred-vakcinou-proti-covid-19-video-s-titulky-hrozi-vazne-vedlejsi-ucinky-neplodnost-deformace-dna-nejvetsi-zlocin-vakcinace-deti-neni-zadna-pandemie-cele/

  OdpovědětSmazat
 6. Kadrovak, jinak nenavistne rusofobni hovado je zase tady!

  OdpovědětSmazat
 7. Navalny se boji vratit do Ruska, ceka ho tam soud a chladek na Sibiri. Ukradl miliony a urazil Putina. On to vi a tak skodi Rusku lzemi pod ochranou svych loutkovodicu CIA z Nemecka. To bylo odjakziva pritelem Ruska...

  OdpovědětSmazat
 8. Stojí za to se tím zabývat? To akorát otravuje okolí. Vždyť už to ani tu západní veřejnost nezajímá jak je to naprosto viditelně trapné a ubohé. Ono se neočekávalo, že Navalného Putin pustí na prozkoumání do Německa. Jemu je totiž ten dvouprocenťák úplně u p.dele a rozhodně mu za žádnou ostudu nestojí. A ono se vůbec teď neví jak ztohoven a zamotává se to do trapnosti, čím více
  se do toho šťourá. A Rusové z toho mají prču, vis nahoře brandy Novičok, nebo Ricin Vodka...Nevím oč vlastně Navalnému jde. Aby byl uznávanou autoritou na Západě? Ale svým chováním autoritou tam, kde by hlavně měl být, tedy v Rusku, se nestane! Myslím, že bude i těmi dvěma procenty voličů, co mu dali hlas vypískán.

  OdpovědětSmazat
 9. Z pameti se na mne vymrstila zasuta vzpominka,jak pokorne stojim v reditelne,na vyboru, na policii, nekdy sam a nekdy je nas vic,slysim domluvy,velmi rozumne a logicke vlidne , nebo doprovazene vyhruzkami,/polepsovna/,nekdy zalzu,jindy /kdyz to nejde/,se priznam,klopim oci, jako svetec a darebak zaroven.
  Vylezu ven a....To nic,to prejde,nebo taky ne.
  Potom najdu v Antikvariatu knizku "Trouble is my busineess".
  Vod ty doby je Chandler muj kamos az do smrti.
  Taky FMD,"Bednyje ljudi" a "Besi",vostatnimu nerozumim,ale to neva. Co se rika, Putin snizil 80% alkoholismus za poslednich 7 roku, tady mam svoje opravneny pochyby.
  Mimo Katuse, hlavni zbran Rude Armady byla vodka.
  Taky vybudovala socialismus.
  Prvni Chuligan se jednou ptal druhyho chuligana:"..vole,co bys delal,dyby votevreli ty hranice"?
  Druhej :..nic vole,normalka, vylez bych na strom"!
  Prvni chuligan:"..normalka,ty.."?
  Druhej:"..aby mne ten dav neuslapal,ty vole'!
  Davy prchaji opacne do Ruska. Dobre mu tak.
  Davy sou zatim bohaty.
  Usa je obvinovany z neochoty dospet.
  "Troubles are their business". Dukazu je prej moc.
  Naval zrejme mluvil s vratnym z blazince.
  Pac se o nem prestalo blabolit.
  Pritom ma na starosti ty dalsi sankce.
  Uz sou dukazy,ze taky krad.
  Merkel je ted plna starosti o jeho zdravi.
  Aby ji tak jeste neco nevotocil.To se rika kamarad ,ale votocis se a zlaty hodinky jsou v pr..!
  V Omsku uz byli nemecky doktori, kde se vzali..Vcas.
  Aby tak jeste neco vedeli dopredu.
  Jeden nikdy nevi.
  Zahadna jeho pritelkyne/nebo jeho podlikacek ?/,co vzala kramle z Berlina do Londyna.
  Mezitim Putin zase rek,ze 49 sankci na Rusko jenom letos,jo,zvysilo obchod zapadu s Ruskem o 30%.
  Z toho taky lezu na strom. Nic jinyho mne nenapada.
  Co se nevi. Teroristi se mezi sebou strasne hadaji a nezustane u toho. Kterej chce prezit,prchne taky do Londyna, Parize,Bruselu, New Yorku.Zachrani si zivot.
  Probudi se dva v nemocnici. Jeli na motocyklu.
  Rikal sem ti ,zleva dobry zprava tanky !!
  Ja,rozumel zprava Taky !!!
  Je spoustu bezpecnostnich a antiteroristickych minesterstev,uradu,organizaci a think tanky, taky.
  Africkej a dulezitej diplomat varoval policii a FBI,ze synek chysta teroristickej utok.
  Synek bezpecne nastoupil do letadla v USA /nekdy jsou tyhle veci propaganda,skoro kazdej tejden,na kterych vydelaji media baroni,bezpecnostni korporace,urednici dostavaji povyseni,ovce to zastrasi,vyhody bez konce/,
  a za letu mu zacali horet podlikacky,
  kde mel nastesti bombu zn. Novicok..Nikdo nezahynul.
  Spolucestujici se nej vrhli,ze nevedeli....
  Se to opakuje ze,jo?
  Zadny prekvapeni. Nuda.


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co to bereš? To musí být matroš!

   Smazat
  2. Já si myslím, že si to nahrál sám Navalnyj. Už ho to v Rusku přestalo bavit a tak zahrál komedii. Nota Bene, bude z toho mít i prospěch. Jestli to není práce té jeho přítelkyně.

   Smazat
 10. Že by Cemper s královským eR?

  OdpovědětSmazat
 11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty potřebuješ jenom "nasírat"!! Já tě ubezpečuji , že blbě skončíš! On si tě někdo najde.

   Smazat
 12. 2x Novičok a 1x ricin , tomu může věřit už jenom dement a je zbytečný každý komentář , je vidět kam se ubírá politika a mediální scéna!! Do totálního hnoje a možná je to záměr, aby se lidé přestali o politiku a média úplně zajímat!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ještě jsem zapomněl poznamenat, že když odejdou slušní a přemýšlivý lidé z veřejného života, tak zde začne vévodit "odpad společnosti" , jako je zde přítomná štěnice Unknown, které se nelze zbavit, jenom ho chytit a rozbít mu držku !!

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 13. naaaako jste opomeli "smrtelne" pripady skripalovych kteri umirali jednou na lavicce v parku pak nekde doma a nakonec jim pomazal novicokem kliku u dveri a tam padli a malem uhynuli! i zazrak se stal a dvojity agent prezil i s julinkou a ted se tesi oba spokojenemu zivotu nekde v usa😂😎😂

  OdpovědětSmazat
 14. Jo lepší zpráva je že ho vyšetřují za velké podvody kudy chodil tudy krad rádoby demokrat.

  OdpovědětSmazat
 15. O té otravě bylo napsáno tolik, že vše ostatní už je jen opakování něčeho známého. Všechny ty bláboly "odborníků" z Berlína jsou na úrovni propagandy počátku 50. let. Ale ukazuje se, že věc má jiné pozadí. Pan Navalnyj apol. schraňovali prostředky na pro svoji organizaci určené na boj proti korupci. A to v řádu stovek miliónů rublů (více než 500 miliónů). Od organizací i dobrohloupých občanů Ruska. Úřady se rozhodly podívat se na hospodaření této bohulibé organizace blíže. Vyšetřováním bylo zjištěno, že bojovník proti korupci použil drtivou většinu těchto peněz pro jiné účely. Zejména k zajištění sladkého života pro sebe a svoji svitu. Jedná se o více než 300 miliónů rublů. Takže vše ukazuje spíše na to, že když pan Navalnyj zjistil, že má v kanclu revizi, pochopil, že mu hoří koudel u zadku a zpronevěru za boj proti korupci vydávat nelze. A že až mu předloží u soudu výkazy a budou chtít vysvětlení, tak je v loji a neokecá to. A ptát se budou nejen úřady, ale i ti lidé, kteří mu na dolce vita přispěli. Proto musí z Ruska zmizet a to tak, že fofrem. Ale ne jako defraudant! Ať už zorganizoval jeho útěk kdokoliv, vše ukazuje na to, že byl v časovém presu. Vše je šito horkou jehlou. Způsob otravy je vysvětlován už způsobem profláklým u Skripalů, protože nebyl čas na vymyšlení jiné bajky. Způsob přepravy: vyslání oficiálního letadla vyžaduje úřední postup a ten je zdlouhavý a jeho kroky lze dohledat v zápisech. Tak vše zařídil soukromá charterová společnost. Po přistání vše přikryla německá tajná služby (BND) a té se nikdo neptá. Všichni, včetně oficiálních ruských míst (MZV, gen. prokuratura,..) byly odkázány na tajemství. "Důkazy" byly předány Organizaci za zákaz chemických zbraní ovšem s tím, že je nesmí poskytnout ruské straně. A Rusku bylo nařízeno zahájit vyšetřování zločinu, který se oficiálně (a dodejme, že ani ve skutečnosti) nestal! A byly uvaleny sankce, jak jinak. A pan Navalnyj je jako rybička. Jeho "odhalení" snad nemůže věřit ani takový blb a protiruský primitiv jako je zdejší prudič unknown. Nyní lze Navalného vydávat z a oběť ruských úřadů a jeho stíhání za zpronevěru za účelové, protože si chyby úřady vymyslely. Pan Navalnyj by to s přehledem vyvrátil, kdyby se ovšem mohl do Ruska vrátit, což nemůže, neboť mu tam hrozí kriminál. A pohádky je konec! Zatím. Pronikly zprávy, že Západ potřebuje nějakou "sakrální oběť", která by hnula s ruskou společností. Navalnyj je sice v Rusku absolutní nula, ale někým by se začít dalo. Na jeh místě bych neměl klidné spaní.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 16. Tichá Putinova revoluce
  https://myslenkyocemkoli.blogspot.com/2020/12/ticha-putinova-revoluce.html

  OdpovědětSmazat
 17. Asi si jsem měl příliš bohaté rodiče a proto mi zajistili do života dlouhé vedení.
  Stále mi totiž nedochází, proč se zabývat vyčpělými tématy. Připadá mi to jako hodiny historie a ne jako nová ožehavá témata, která je potřeba neprodleně řešit, nebo se k nim alespoň nějak postavit. Nic nemám proti historii. Naopak je to velmi důležité. Je pro mne pochopitelné i to, že se současnost dá řešit, na základě historie. Neboť historie je nedílnou součástí každé společnosti. Tenhle postup mi ale připadá, jako bychom řešili historii na základě současnosti. Navíc pohádka Novičok + Navalnyj versus tajné služby, média atd. mi nepřipadá až tak důležitým historickým faktem, že stojí za to se jím zabývat. Vznikne-li nová pohádka, prosím, ale ihned a ne až s odstupem času. Tím, že se tu takovými tématy zabývá se jen podporuje životaschopnost pohádek. Nic se tím co by mohlo nějak pomoci naši zemi neřeší. Jsou tu přeci mnohem důležitější témata. Co nového u nás, co nového v Europarlamentu, jak se kdo k čemu vyjádřil, jak co kdo prosazuje, co nového ve světě v různých zemích a jak jednají jejich představitelé atd. Tohle jsou pro mne zásadní věci a zásadní informace na základě kterých si můžu vytvořit nějaký názor. Na Navalného a dění kolem něj ho již mám vytvořen. Můžu ho změnit až na základě dalších nových informací (což nepředpokládám). Nepotřebuji se v něm stále znovu a znovu v něm utvrzovat tím, že si budu opakovat to co tu již bylo.

  OdpovědětSmazat
 18. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 19. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 20. Zajímalo by mne, kdy k nám dorazí putovní výstava s Navalného spodním prádlem ? To by byl pro našeho "Unknowna" zcela určitě nezapomenutelný zážitek.

  OdpovědětSmazat
 21. Té soap opeře o otravě té bezvýznamné (leč Západem hýčkané) nuly může fakt věřit už jen totálně vymazaný mozek na úrovni zdejšího roztleskávače Unknowna. Nejdříve ve sklenici vody, teď ve spoďárech, kde bude ten jed v příštím dílu? Poví nám zdejší Pepek Vyskoč?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Navalny vydelava denne velke dolary,nejvic mediim.
   Taky aby meli o cem. Spoustu zprav maji dneska zakazany.

   Smazat
 22. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 23. Děkuji administráorovi, že toho duševního eunucha Unkowna maže. Konečně!

  OdpovědětSmazat
 24. Vypadá to, podle slohu, argumentace a agresivity, že se bezejmenné nic, nikdo tedy 0 přetransformoval v krtka. Jak přiznačné. Máme tu krtka! Lépe to sám vymyslet nemohl.

  OdpovědětSmazat
 25. Ježíš! Vy jste ale Prázdnomysno, UnkHowne 8:19. Nestudí vás ten průvan mezi ušisky?

  OdpovědětSmazat
 26. Nemůžu uvěřit tomu, že se ještě najde někdo, kdo by byl rozumu tak mdlého, aby uvěřil americké, a tím pádem zcela logicky i české verzi o NEZDAŘENÉM pokusu o odstranění, většině Rusů, naprosto neznámého Navalného!! Nebo jsme skutečně klesli až tak hluboko?!

  OdpovědětSmazat
 27. Pane Baťo, příliš se nedivím, že dost dlouho jste se tu autorsky neuplatnil. Představte si jen, že Navalnyj, postižen průjmem po dietní chybě šel na WC, aby si trenýrky vyměnil. A tam nastražen, ve zvláštní kapsli reagující na teplo lidského těla, novičok! Oslabený tak, aby postižený mohl být, se vší publicitou, zachráněn. Pokud pracujete zdarma, odpuštěno.

  OdpovědětSmazat
 28. Vždy budu raději věřit nepravdivé zprávě z USA, než pravdivé zprávě z Ruska. Tak jak to svého času řekla paní Šiklová.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.