Reklama

pondělí 14. prosince 2020

SPOLU proti lidem

Buran

14. 12. 2020   KOB Fórum

Toto je komentář ke zprávě z webu Seznam Zprávy
Na obrázku ke zprávě ze serveru Seznam Zprávy to vezmu zleva: Sluhové Vatikánu, Landsmannschaftu, staré černé habsburské šlechty, amerického „deep state“, zahraničních nadnárodních korporací, Londýnské centrály, místní podnikatelské porevoluční mafie, … Prostě pijavice přisáté na tělo našeho národa se spojily a prohlašují: „Chceme spolu dát dohromady tuto zemi“. V překladu: „Chceme už konečně dorazit tuto zemi a její obyvatelstvo. Chceme dál věrně sloužit našim páníčkům a sami dál v klidu parazitovat. Zapomeňte na svobodu a sociální spravedlnost!


„Je pro nás důležité to, abychom dokázali posilovat naši roli v institucích jako EU a NATO, společenstvích, která nám jsou schopna garantovat naši prosperitu a bezpečnost,“ řekl šéf lidovců Marian Jurečka. Mluví pravdu, předseda! Zcela nepokrytě o sobě a svých kurátorech.

Cílem je zachránit odumírající TOP09 a KDU-ČSL. Hlasy, které by jinak mohly propadnout. A zároveň se dostat k řízení do budoucí vlády. Sami to nedokážou, to je jasné. Tak s kým? Nabízí se Piráti a STAN. Celkem kolen 40% (podle současných preferencí).
Aktuální volební preference listopad 2020 | České volby


Současná koalice odumírá. Udrží se ČSSD nad 5%? Jaroslav Foldyna to komentoval slovy: „ČSSD se otočila zadnicí ke svým voličům. Dluh budou splácet ještě naši vnuci…“. Aktuální preference současné koalice jsou cca 33%. S podporou KSČM tak max. 40%.

Ale pozor, to nemusí být všechno! Bude nová „trojhlavá saň“ odmítat spolupráci s ANO, jako doposud? Přichází v úvahu i koalice SPOLU a ANO? Bylo by to skutečně takové překvapení? Domnívám se, že ne. Byla by to pohodlná většina.

Podívejme se na některé kroky současné vlády: Ve zdravotnictví dochází potichoučku k redukci bezplatných standardů (stomatologie, omezování akutních lůžek, zdržování cen léků); ve školství (inkluze, Plaga, pokračující převýchova dětí – viz. učebnice, …); mladé rodiny (proti-populační politika, dramatický růst cen nemovitostí – nedostupnost bydlení); drobné české podnikání – EET, zákaz kouření v restauracích, COVID opatření, která připomínají řízenou destrukci drobných podnikatelů v ČR a naopak nahrávají zahraničním korporacím a řetězcům; rekordní zadlužování státu do budoucnosti, podpora EU „záchranného balíčku“, … Koho a co podporuje svými aktivitami Jourová v EK?

Koho zájmy ve skutečnosti zastupuje současná koaliční vláda v čele s ANO? Myslím, že politický marketing mají zvládnutý dokonale. Babiš byl vykreslen jako chudák, na kterého všichni útočí. Získal si důvěru: Deklarovaný ochránce nejslabších – důchodců, konflikt s nenáviděným Kalouskem, zvyšování platů učitelům, …). Vědí, že český volič straní „otloukánkům“. Rád se budu mýlit, ale není to jen boj trpasličích chlapečků (předstíraný konflikt)?

Případná koaliční vláda ANO, SPOLU a STAN by pravděpodobně získala nadpoloviční většinu. Ideální pro závěrečné prosazení kovidového fašismu. Tato varianta je již ale po volebním kolapsu USA méně pravděpodobná. Pravděpodobnější (proto, že je psychologicky přijatelnější a tím také dlouhodobě udržitelnější) je měkčí varianta vnějšího řízení našeho státu. Zde je již případná spolupráce s ANO možná – společný vektor cílů. Je to začlenění ČR pod nové středoevropské uskupení (konglomerát států), ve kterém bude ČR v marginálním, podřízeném postavení a které bude uchovávat současný davo-elitární model uspořádání společnosti.

SPOLU mají skutečně šanci uspět
 Zvlášť pokud se pro-národní hlasy rozdrobí do mnoha malých stran, které neprojdou přes 5% hranici. Některé svou pro-národní orientaci zřetelně pouze imitují (např. Trikolora), jiné to snad myslí dobře, ale pokud nepotáhnou za jeden provaz, dopadne to jako vždycky. Času je málo a prostor v médiích dostanou jen pseudo-patrioti. Proto je lepší cestou vstoupit do již existujících stran a aktivní politikou ovlivnit jejich směřování.

Kde hledat skutečné patrioty? Zdvihne někdo prapor budování naší národní suverenity? Obnovení společného státu se Slováky? Spolupráce v rámci nabízejícího se projektu Euro-Asijské unie?

SPD potřebuje více Foldynů, kteří budou hájit zájmy naší země (výzva pro studenty KOB). KSČM nové razantnější vedení, přitažlivé pro mladé voliče. Zatím nebyli schopni uspořádat ani volební sjezd (kvůli COVID). Zdá se, že je také někdo drží pod krkem.

Rozhovor na XTV:Jaroslav Foldyna má úplnou pravdu: „Je potřeba, aby se česká veřejnost zamyslela, koho bude v těch nadcházejících volbách volit“.45 komentářů :

 1. Zkusme se zamyslet nad fakty než půjdeme k volbám :
  https://www.nasrestart.cz/debata-k-veci/1968-je-pravda-ze-nam-evropska-unie-dava-vice-penez-nez-li-my-ji

  OdpovědětSmazat
 2. A kde jsou ostatní, třeba Bartoš a Rakušan. Mohli by napsat společně knihu s názvem: "Jak jsme státničili"

  OdpovědětSmazat
 3. Parazitická skupina obyvatel se rozrostla za poslední volební období o další desetitisíce státních úředníků a tay si větev pod sebou řezat nebudou. Do toho vyvolávání strachu o pracovní místa a mají parazité volby vyhrané. Myslím, že pokud nebudeme skutečně/protože to tak nebylo/rýt drškou v zemi, tak se nic nezmění a to ještě pokud se najdou nový disidenti tak z toho bude zase nějaký podraz.

  OdpovědětSmazat
 4. Když ANO vstupovalo do politiky, nikdo, ani sám A. Babiš nemohl tušit, že na první pokus dostane 18%! ODS podcenila jeho potenciál a protože se bála, že jí ANO odebere voliče ostře se pustila do Babiše. Babiš prvoplánově počítal právě s koalicí s ODS jako hlavním partnerem. Ale ČSSD nabídla vládní křesla a ta se neodmítají. Jenže energický Babiš s vizí a plánem naprosto smetl nýmanda Sobotku, který nedokázal vystoupit na veřejnosti a pokud už ano, tak omílajícího staré fráze. A Fiala okolo sebe shromáždil ostatní partaje a najel politiku "Antibabiš". Tím vytvořil situaci, že ANO zbyly pouze tito partneři: SPD nebo ČSSD + KSČM. Nabízela se koalice s SPD a vypadalo to velmi nadějně. Jenže Babiš navštívil Berlín, kde mu bylo jasně řečeno s kým do koalice jít nemá! A tak po návratu slepil stávající koalici. Asi ne s radostí, ale ona funguje a je velmi pravděpodobné, že po více než dvaceti letech se vyhneme předčasným volbám. DS a spol. už nemohli seskočit z rozjetého vlaku Antibabiš. Ale není všem dnům konec. KSČM a ČSSD se potácejí na hraně vstupu do Sněmovny a jejich koaliční potenciál je v podstatě nulový. Dostatečnou neutralitu ve vztahu k ANO si zachovali Piráti. A ANO není ani protievropské ani protinatovské. Takže koalice možná je. Rozhodně přirozenější než s ČSSD, o KSČM ani nemluvě. Pokud dojde k výrazným personálním změnám v ODS, může se zapojit také. A ostatní tzv. pravicové strany (KDU-ČSL, STAN, TOP09) jsou na budou na okraji, pokud vůbec do Sněmovny postoupí. Nejsilnější opoziční silou by tak byla SPD a to by ji ještě posílilo. Troufnu si odhadnout, že více než vládní angažmá s profláklými partajemi. Takže prostor pro politiku i politikaření je velmi široký a můžeme se dočkat "překvapení". Vzpomeňme si, že Kalousek svého času nabídl koalici i komunistům. Sivce okamžitě skončil, ale už ten pokus ukazuje, že u nás v politice není nic nemožného.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo, trefne. Jenom jste zapomnel, ze volici neurcuji, ale nas protektor USA kdo bude vladnout a jak. Vzdyt jsou vsichni papalasi cleny v jeho institutech politickeho skoleni jako ASPEN, ne SMOK, ale o tom jak zastavat jeho zajmy. A kdyz se to nevyvrbi podle jeho predstav, tak neunavne stve Babise uz leta do umoru neustalymi kauzami a udavaci do Bruselu. Sice neuspesne, ale Babis ve funkci zestarl o 10 let. Ja se mu divim, ze se na ty praskace a vubec na politiku nevykasle. Ma prece uz dost. Pripada mi neuveritelne, ze si zde lide mysli, ze je davno proflaknute partaje po volbach posunou dal. Leda dal dolu! Jedina nadeje je SPD, ta ale neni pro chazary dost ohebna a koser. Musela by byt kalouskovska a pyjatska.

   Smazat
  2. ANO je velmi přizpůsobivá středová strana a z podstaty věcí je jí určitě bližší ODS než ČSSD a KSČM. Sám Babiš to několikrát přiznal a překážkou byla jen samotná ODSka. ANO je plná podnikatelů a jejímu šéfovi pravicová politika překážet nebude. Proto předpokládám po následujících volbách obrat ANO doprava, ale Babiš si asi pohlídá, aby ta zatáčka nebyla úplně prudká a bude i nadále podporovat populistické ladění své strany. Ti voliči, kteří si zatím Babiše idealizují, asi budou překvapeni.

   Smazat
  3. On tu otáčku hlavně neudělá před volbami,on přece dobře ví, že většina jeho voličů je levicová. Jen je třeba chápat jednu věc, že stále bude u vesla Zeman a ten ho bude tlačit do levicové koalice, a byl by ochoten Babiš jít proti Zemanovi? Ten ho již jednou zachránil před Chvilkaři. Já stále sázím na levicovou příští koalici a to díky Zemanovi.

   Smazat
  4. A kdo je ta levice v ČR dnes? Dvě skomírající straničky, které se na své voliče chronicky vy....? To je ta česká levice?

   Smazat
 5. Byl jsem po 3 dnech opět zablokován na diskuzi Novinek a opět na měsíc. Sotva jsem tam napsal první názor, který není doporučován, lépe řečeno schválený. A tady může řádit unknownový troll a srát ostatní. Jaký to rozdíl!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8:56
   Jak píšeš,teď jsi nasral přímo do své huby. Moje příspěvky jsou zde mazaný nadmíru pečlivě. Pokud píšeš na Novinkách podobně jako tady, potom se nedivím že tvoje nesmysly mažou,já nemám s Novinkami sebemenší problém.
   Příště se ty smrade do mně nenavážej.

   Smazat
  2. Nikomu nenadavej ty dobytku! Jsi blbejsi jak tago.

   Smazat
  3. to ja jsem blokovan na FB i presto ze me prispevky jsou pk!
   Pátek 27. listopadu 2020 v 20:50
   Váš komentář je zpátky na Facebooku
   Je nám líto, že došlo k omylu. Váš komentář jsme znovu prověřili a potvrzujeme, že naše zásady komunity splňuje.
   Ceníme si toho, že jste si udělali čas na odeslání žádosti o kontrolu. Vaše zpětná vazba nám pomáhá, abychom se mohli neustále zlepšovat.
   ale blokadu na 30 mi nechali😀😂😒

   Smazat
  4. Divím se redakci, že tomu 10:02 neblokne přístup napořád.

   Smazat
  5. Je, pane Unknowne, Vy jste na Novinkach? A pod jakym jmenem? Budu Vas tam hledat. Jste zajimavy, obcas rozesmejete, treba jeden starsi prispevek o tom, ze Americani prenechavaji Rusum vyrobu jenom "lehkych" leteckych motoru. Smeji se a spekuluji dodnes, jestli lehkych vahou nebo primitivnich, a taky jste v tom prispevku psal, ze Rusko je 20 let v kosmickem programu za SSA. No opet se shodneme. Za SSA jsme vsichni ve vsem pozadu. Nejblize jsou jim Britove. My ostatni kulhame za stavem SSA mozna i vic nez o 20 let. I demokratka Drabova rekla, ze pred 30 lety za tehdejsiho stavu prumyslu bychom si JE postavili sami a dnes jiz to mozne neni. Po spojenectvi s temi spojenci uz ani nekulhame a spojenci nam diktuji, kdopak nam tu JE postavi.

   Smazat
 6. Figurky na obrázku jsou velcí podporovatelé NATO !!


  NATO prahne po konfliktu

  Vojenská aliance NATO, vedená USA, je jako „závislák“ na válce - potřebuje vnést do něčeho konflikt a napětí, aby získala „dávku“ pro svou existenci.

  Chorobná závislost NATO je mnohem patrnější poté, co minulý týden aliance zveřejnila dokument s názvem „NATO 2030 - Sjednoceni pro novou éru“.

  Při čtení mezi řádky je patrné, že plánovači aliance zoufale hledají nějaký důvod pro veřejnost, aby „zůstali relevantní“ - více než 70 let poté, co byl tento vojenský blok v roce 1949 založen, na začátku studené války se Sovětským svazem.

  Objevili „dávku“ pro svou existenci v tom, že zveličují údajné hrozby, které představují Rusko a Čína. Studená válka musí být zachována, jinak by aliance musela se svou závislostí okamžitě skoncovat. A to „závislák“ nemůže udělat.

  Civilní lídr NATO Jens Stoltenberg odůvodňoval agresi tím, že obvinil Rusko a Čínu z toho, že „se přibližují k nám“ směrem od „Arktidy k Atlantiku“. Podle šéfa NATO je vhodným řešením, jak čelit této „výzvě“, když aliance rozmístí ještě více sil na hranicích s Ruskem a pravděpodobně i Čínou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. NATO je jako ISIL a ALkaida proxy armada USA, aby jejich agrese dostaly punc multilaterarlniho konsensu. Vlci rypak USA se tak zahalil mezinarodni koalici svych pucfleku se Stoltenbergem v cele. Maji stejnou ulohu jako evropsti spojenci Hitlera a Napoleona, Nemeckych rytiru, atd. Take doufali, ze jim neco kapne pri porcovani ruskeho medveda. Ten ovsem mavnul prackou a podelali se pokazde. Medved si sva vitezstvi bohuzel nepojistil a tak se historie stale opakuje. Ted uz je pouceny a vi co od zapadu muze ocekavat. Aby nemel o tom pochyby, tak ho zapad ve sve nenavisti neustale o tom presvedcuje. Jo ty suroviny jsou prokletim. Zakroutily krkem i jinym - Saddamovi i Iraku, Syrii. Syrii znicili, uvalili na ni sankce a kradou jim naftu, kterou USA prodavaji Turkovi.
   Rusove maji tu vyhodu, ze bojuji za vlast proti zoldakum a uchvatitelum. A proto ten boj nemohou prohrat. To ovsem zapadni hovada stale nepochopily. Jejich vyzbroj je lepsi jak kdykoliv jindy ve starych valkach. Je to jejich pojistka. Dalsi valka, jestli ji prezijeme bude znamenat konec stareho zdegenerovaneho sveta. Stejne se chyli k zaniku.

   Smazat
  2. K 9:06 - Ano to je pravdivé, Ruská federace se skutečně k nám "západu" přibližuje, ale že je to tím, že tam "vstoupily a ochotně byly přijaty" státy bývalého východního bloku. To je ono přiblížení. Že USA má vě světě 800 vojenských základem (RF 6), to je i prototo že se k nám RF přiblížila. Že má USA na zbrojení 10x větší rozpočet něž RF i to je důsledkem toho ruského ohrožování. Proto musíme dát na "obranu" 2%, nebo raději více? To je přece logické a každý to pochopí, nebo ne ?

   Smazat
 7. Opravdu trefné, bingo : sluhové Vatikánu....

  OdpovědětSmazat
 8. 9:06
  Pokud by NATO chtělo rozpoutat konflikt, tak to dávno udělalo. Třeba v 90 letech, kdy zbankrotovalo SSSR, nebo v r. 14, kdy Anektovalo rusko Krym!!
  Jinak proč by Západ válčil s ruskem, proč by si ničil svuj daleko výkonější prumysl, svoji vzdělanost, kulturu, demokracii. Co by získal tou zaostalou zamí, proč by živil 140 milionu schudlých mužiku???
  Chorobná nenávist vuči Západu, vám zcela vygumovala mozek. Ten váš "" hodný člověk "" je docela velký zoufalec!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsi hovado. Popiras, ze Rusko je obkliceno a neustale provokovano skrze NATO a USA manevry na hranicich. Degenerovany, zadluzeny zapad bez surovin se potrebuje sanovat na Rusku jako za Jelcina. Uz se mu to nepovede. Kdyz zautoci lehneme popelem. Tebe ty idiote skoda nebude.

   Smazat
  2. V 90.letech nepotřebovaly USA rozpoutávat konflikt, protože očekávaly, že se Rusko pod naivním slouhou Gorbačovem a ožralcem Jelcinem rozloží samo.
   Přímo napadnout Rusko jako třeba Jugoslávii, Irák, Afghánistán, Sýrii nemůžou, protože Rusko má jaderné zbraně, ale snaží se konflikt vyprovokovat ze všech sil. Oni jsou totiž ty choré mozky přesvědčeny, že jadernou válku lze vyhrát i když budou ztráty i na jejich straně.

   Smazat
  3. Byls někdy, ty zapšklý ubožáku, v Sovětském svazu nebo dnes Rusku? Evidentně nikdy. Ty tak čerpáš z nejnovějších studií stejného ubožáka Štětiny, dál ses nikdy nedostal. Já jsem tam žil 3 roky za minulého režimu a po 30 letech jsem se tam letěl znovu na pár dnů podívat. Jenom totální blb může psát stejně, jako ty, a navíc s takovými hrubkami, jaké by neudělala má desetiletá vnučka. S takovými se můžeme dostat tak akorát tam, kde bylo Rusko před VŘSR.

   Smazat
  4. Indiáne a proč teda NAHOVNO tolik zbrojí? Bojí se hladových, ožralých mužiků v láptích. Proč má 800 základen po celém světě? Proč bychom měly obdivovat zdegenerovaný zvrhlý parazity? To může dělat jen jejich pohůnek, nebo příživník.

   Smazat
  5. Indický běžec je plemeno kachny.
   Hloupý pták ale velmi žádaný v gastronomii.

   Smazat
  6. Ind.bezce, ani NATO nebylo v 90. letech tak rychle. Ted uz zautocit chcou, maji v tom zcela jasno. Zapad si znicil svuj prumysl sam globalizaci, svoji kulturu a vzdelanost obohacenim o muslimy a genderovou vyukou, demokracii nevim, neznam, az nekdy nekde bude, dejte mi vedet, pujdu tam zit. Muziky zivit nechce, chce, aby muzici otroci zivili jeho zadarmo a pak pomreli. Nevim o nenavisti k zapadu po r. 89, ale vite, nekteri lide veri zkusenosti a 30 let je dost dlouha zkusenost, nemyslite?

   Smazat
 9. Svet jde uplne do prde.e. Muze ho zachranit jenom revoluce v USA. Ale jaka? Socialisticka bude mit nadeji. Kapitalisticka ne. Je jich 5 % a penize je nezachrani. Amici maji zbrane a armada nepujde proti lidem.
  Ten co to ma ridit, t.zv Generalni Prediktor je ovsem take v prd.li a nema silu na to Chazary preprat, protoze ovladaji i SCOTUS. Trump prohlasil, ze se nam konec filmu bude libit. Jestli je tohle konec filmu, tak kecal jako vzdy. Posila dalsi nevyzkousene vakciny, zmrazene na - 70 C na decimovani obyvatelstva. Chazarsti poskoci vsude ve vladach provokuji svymi lockdowny obyvatelstvo, aby vyslo do ulic. V Cesku to nastane brzy, az lide ztrati bydleni a nebudou mit co jist. Uspesne na tom nasi poskoci chazaru pracuji, Babis je vykuk, ktery vsechny oblafnul. A az lide zjisti, co je to za svini, nic uz Cesku nepomuze.

  OdpovědětSmazat
 10. Pane Dvořáku vymažte toho zmetka co nadává panu Foldynovi do buzerantů.

  OdpovědětSmazat
 11. Ty sraci provokaterskej,co si ty vzivote dokazal,ze mas tu drzost urazet zemi jenc polozila tolik zivotu,aby takovej odpad jako ty mohl zde tuto krasnou zem otravovat svim dechem,a spd je vlastenecka a vic foldynu,tahni si do te slavne eu ty fasoune skurvenej,fuj to sem se nasral.

  OdpovědětSmazat
 12. Vypadá to na vládu ANO+ODS Babiš se s tím netajil že by s nimi vládl. Vlastenci by se měli domluvit na společném postupu.

  OdpovědětSmazat
 13. Někdo kdysi řekl: Přijde doba kdy se fašisté budou vydávat za antifašisty.

  Vy a vám podobní dokazujete, že ta doba přišla.

  OdpovědětSmazat
 14. Dementni, nenavistny psychopat a lhar Un... tady bude stale strasit, a nasirat lidi, pokud zustane v anonymite. Mazat,mazat, mazat. Z nadavek si nic nedela, ma ukol za ktery je placeny. Neni prece mozne, aby nekdo byl tak blbej zadarmo.

  OdpovědětSmazat
 15. ANO a ODS jsou vlastenci do vlastni kapsy. Vezmete si jenom jejich zlodejskou a korupcni minulost.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Václave ty jsem samozřejmě nemyslel ale SPD a Trikoloru a další.

   Smazat
 16. Foldyna je ok. Uknown je nenavistny ratlik.

  OdpovědětSmazat
 17. Indicky bezec a Unknown maji stejne vykaly jako zumpa CT a Cro. Asi maji stejny placeny ukol. Tento web poslat do kytek. Skryta pravda s takovymi zmrdy umela zatocit! Uz tam neotravuji. Jsem proti nadavkam, ponizovani kvuli jinemu nazoru. Zejmena, kdyz chybi fakta a argumenty, vzdelani a zkusenosti. Takovi lide jsou desktrukce.

  OdpovědětSmazat
 18. Ještě jsem zapomněl dodat že nikdo z nás tu nechce armádu RF. Což je opak co chtějí tito slouhové slouhů o kterých je článek rádi by us žoldáky ostatně to řekl ten santusák vondra.

  OdpovědětSmazat
 19. Tak zas jsi ty splasena obludo z nejnizsi indicke kasty?

  No pockej tu,zavri zobak nez ti z neho zacne vypadavat zrni a ja se tu zas objevim hned jak budu mit pauzu..
  Povykladej fasisto jak museli pod Stalingradem nakladat tvojiho fotra i drevenym kabatem do hrobu jerabem,bo rusaci ho tam rozstrileli a mel vyskoky obsah olova.
  A co ty jeste i tebe nezavezli do sberu za tvoje leve nazory?

  OdpovědětSmazat
 20. Pro pana běžce z Indie: Rusko je krásná země. Leckde je zdevastována, ale prudce se rozvíjí. Takový Tatarstán, Ufa je futuristické město. Okolí Petrohradu jsem ani nemohl poznat. Mění se města i vesnice. K lepšímu. Země Východní a Střední Evropy nebyly a nejsou územím Ruska. Máte chaos v zeměpisu i dějepisu. Hloupý Stalin rozdrtil chytráka Hitlera. Zde je nutno podotknout, že Adolf před tím porazil na hlavu chytré zápaďáky a to za pár týdnů! Ty "spojence", kteří nás v Mnichově předhodili Ádovi jako předkrm. aniž by tušili, že další chod budou oni sami. O tom hloupém Stalinovi Churchill prohlásil: "Stalin převzal Rusko s dřevěným rádlem a odevzdal ho jako jadernou velmoc". A je jí dodnes. Rusové postavili most na Krym a začali práce na stavbě mostu na Sachalin a jednají s Japonci o jeho protažení na Hokkaidó. Létají do kosmu a Američani s nimi. Atd. Vím, že se vám to špatně čte a poslouchá, že z toho máte záchvaty zuřivosti, ale prostě je to tak. A frajer u mně budete, až vaše názory na pana Foldynu řeknete jemu do očí. Ale hrozí reálné nebezpečí, že vás vystřelí z kecek. Tak blábolte dál a sněte o zaostalém Rusku.

  OdpovědětSmazat
 21. Indický běhoune. Nejste nic jiného než osamocený, psychicky, duševně narušený, zřejmě tělesně postižený a osamocený člověk, bez rodiny a přátel,který hledá nějakou spojitost s okolím aby jste si léčil svoje mindráky a deprese, vyplývající z vašeho stavu. Rozhodně nejste nikým placený troll, tam by byla alespoň nějaká inteligence. V tomto se pan Dvořák mýlí. Okolí a nějací přátelé vás neberou. Smůla! Nějak se realizovat musíte. Proto jsem přesvědčen, že všichni ti, kteří na vás reagují, vám poskytují neocenitelnou službu, že se alespoň tu cítíte jako rovnocený opoziční diskutér. To věru nejste. Nejsem přívržencem SPD ani Babiše, snažím se tu psát padni komu padni, ale jsem na rozdíl od vás normální a psychicky vyrovnaný člověk.

  OdpovědětSmazat
 22. Všechny dosavadní volby v 78 zemích světa jsou manipulovány..
  V roce 1963 uzavřel prezident John F. Kennedy dohodu s prezidentem Soekarnem o poskytnutí finančních prostředků, které umožní ministerstvu financí Spojených států tisknout vlastní měnu, čímž podkopávají" právo "tisknout měnu drženou Federálním rezervním systémem." Dohoda by převedla zhruba 59 000 tun zlata na podporu této měny. https://geopolitics.co/vital-issues/the-corporation/ Zprávy o bílých kloboucích.
  https://geopolitics.co/vital-issues/white-hat-reports/ https://geopolitics.co/white-hats-report-47/ V této části zveřejníme všechny novinky od Bílých klobouků, kteří se přímo podílejí na boji proti Temnému Cabalu, který je zodpovědný za všechny války, hladomor, ekonomickou recesi, nemoci a vše, co je dnes v naší společnosti zlé.

  OdpovědětSmazat
 23. Ano je poskládáno většinou z voličů ČSSD a KSČM . Pokud se Babiš rozhodne pro ODS nebo další pravicové somráky , pak je to jeho konec.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.