Reklama

středa 16. prosince 2020

Text otevřeného dopisu 6 vlasteneckých neparlamentních stran premiérovi

 


V Praze dne 16. prosince 2020


Vážený pane předsedo vlády České republiky,

my, níže podepsaní představitelé vlasteneckých politických stran a hnutí, vyjadřujeme své zklamání, že jste na právě skončeném zasedání Evropské rady jménem České republiky jednoznačně neodmítl návrh na čerpání finančních prostředků z Evropského fondu obnovy, nabízeného Evropskou komisí. Jsme přesvědčeni, že jde o inflační finanční prostředky, znamenající naše dlouhodobé vazalství a nadvládu orgánů EU nad naším státem. Jednoznačně odmítáme představu, že bychom při obdržení pouze 4,8 % z celkové sumy měli ručit za 100 % celkového dluhu. Nevidíme žádný důvod, proč bychom se tak měli podílet na finanční sanaci jižních států eurozóny, jejichž občané mají podstatně vyšší životní úroveň než občané ČR.

Vyzýváme proto Vás a Vašim prostřednictvím vládu ČR k rozhodnému odmítnutí finančních prostředků z Evropského fondu obnovy, neboť jejich čerpání by za daných podmínek bylo v rozporu s českými národními zájmy. Pokud bychom si museli půjčit na finančních trzích, můžeme tak snadno učinit mimo EU, zvláště za situace, kdy navíc ČR má, jak sám zdůrazňujete, výrazně lepší rating než většina států EU.


S pozdravem!


Jaroslav Bašta v. r., předseda hnutí BEZPEČNOST, ODPOVĚDNOST, SOLIDARITA
Pynelopi Cimprichová v. r., předsedkyně hnutí Jednotní
Karel Janko v. r., předseda České strany národně socialistické
Jaroslav Král v. r., předseda strany Národní socialisté
Vladimíra Vítová v. r., předsedkyně hnutí ALIANCE NÁRODNÍCH SIL 

Jana Volfová v. r., předsedkyně strany Česká suverenita

16 komentářů :

 1. Výzva představitelů vlasteneckých stran a hnutí dává smysl. Obávám se však, že na slepě pro-unijním směřování premiéra nezmění nic. Jak jeho osobní motivace, tak i jeho ideologické "ukotvení" to totiž vylučují.

  OdpovědětSmazat
 2. Obcanska spolecnost(OS) se pry transformuje na Ćeskou spolecnost volicu(ĆSV)

  V tomto okamziku nepotrebuje ani "precedu",nebot fujerem se stava kazdy obcan, volic,ktery prijde s napadem,nejlepe dobrym abychom si sahli na opravdovou Novou republiku.
  Pripominam,ze se dnes a denne setkate na webu lidovych komentatoru NR v diskusich i se zacinajici tvorbou navrhu vzoroveho PROGRAMU VOLICU,ktery si mohou VSECHNY POLIT.SUBJEKTY dat do svych listu,aby monumentalne zvitezili ve volbach.
  Na co jsou nam "zastupitele",kteri co chvili krachuji,podporovani GR TV a dalsimi ohlupovadly,kdy jsou nam zavody ve skoku na spek uz po 31 letech nudne a svrastele!
  "Zastupitele",ktere si extra platime totiz trpi nyni stale vice se zabetonujici se pomluvou,ze nevedi co chteji ve prospech svych volicu a proto musi vznikat neustale "nove" politicke subjekty,ktere nerespektujic mineni volicu, pak vypadaji navenek jako postupne se potacejici se shnile okurky na palube Titaniku..

  DRAZI NASI ZASTUPCI POLITICTI SUBJEKTI

  nebojte se ucastnit na tvorbe cerstveho universalniho vzoroveho programu v rezii prvniho webu NOVA REPUBLIKA kde uvidite poprve v chodu uz davno fungujici

  OBCANSKOU PRIMOU DEMOKRACII IHNED

  ve ktere se ozyva sam lid lidovych komentatoru a to v otevrene rizene diskusi k jednotlivym bodum navrhovaneho Programu volicu(prozatim jsou TRI),ktere navazuji na Program strany SPD.
  Ta prvni pochopila,ze nejdulezitejsi bude snad jeji programovy bod č.10,kde se zada tzv "rasantni zmena stale vice chrobalivejsiho rezimu",kteryzto rezim pry ma dovest ovcany z churavejiciho a lhostejneho OS do otroctvi a zadluzenosti a nyni dokonce mame honit na nas vypustene viry za tretinu mezd ,nebo dokonce zdarma a nest dluhy celeho sveta na nasich shrbenych hrbetech brzo otroku kapitalismu bez privlastku,ktery vychazi ocividne z gangsterismu.

  To ma delat dobrovolne narod pravdy pana HUSA a vojevudce pana ZIZKY,ktery nikdy porazen nebyl, nebo co nebo jak?

  Kdo ma jiny nazor na tvorbu navrhu skutecneho programu obcanu, volicu at to tady napise a zduvodni proc,nebo taky ne!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlas. Jen malá technická poznámka. Jsou mezi námi lidé, kteří neví, kdo to byl pan Hus a pan Žižka. Google jim dá spoustu možností. Domnívám se, že by bylo vhodné se držet určité zásady a nepoužívat novodobá oslovení. U Husa bych navrhoval používat mistr Jan Hus, nebo kazatel Jan Hus a u Žižky bratr Žižka či spíše Jan Žižka z Trocnova. Vyhledávače si s tím lépe poradí a znalý člověk se rychleji zorientuje v tom, o kom se mluví. Můj příspěvek by vám neměl vyznít jako peskování, ale jako snaha o to, aby bylo všem co nejdříve a nejlépe srozumitelné o kom vlastně píšete.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
 3. Babiš není vlastenec, hájí pouze své soukromé zájmy a proto mu ani nevadí nezřízené zadlužování ČR, které přináší ztrátu posledních náznaků suverenity státu a tvrdě míří k totální závislosti na evropské potažmo americké oligarchii. Za pár let bude česká vláda zbytečný orgán, který bude nahrazen tzv. evropskou vládou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Doufám že se to nestane Poláci a Maďaři jim svoje země nedají. Malé strany by měli podpořit SPD která už v parlamentu je.

   Smazat
  2. Re (10:03):
   Máte pravdu v tom, že podobně orientované polit. strany a hnutí by měly mít představitele schopné usednout ke stolu a dohodnout společné priority (směřování, postupné cíle, metody ..) a poté vystupovat jako jeden volební subjekt. Měly by šanci.
   Jakoby si jejich představitelé ze své paměti úplně vytěsnili známou - leč stále platnou - výzvu klasiků o tom, že by se měli sjednotit. Ta výzva v podání Marxe s Engelsem nebyla ani tak nová, prastarou legendu o třech prutech knížete Svatopluka jsme slyšeli již v dětství.
   Tu výzvu totiž (na rozdíl od Svatoplukových synů či dnešních vlasteneckých aj. politiků) velmi bystře pochopil a vyslyšel mezinár. velkokapitál, který ji důsledně uplatňuje a (naopak) dělá vše možné i nemožné, aby své ideologické protivníky svou ideologií bezbřehých "liberálních" floskulí debilizoval a rozdrobil na prach. Atomizoval.
   A (zatím) se mu to i daří, viz i váš postřeh a přání.

   Smazat
  3. Pane Opluštil a že se sluhové západu spojují je přirozené. Protože je to jedna rozdrobená strana aby nachytali co nejvíc voličů. Naštěstí bojují o moc mezi sebou a doufám že jim to nevyjde. Kdyby bylo povinnost chodit k volbám tak by jsme s těmi nulami nemohli prohrát.

   Smazat
  4. Babis se zejmena polotajnym vstupem do ASPEN institutu deklaroval ciste,jako zastupce velkokapitalu a velkoburzoasie.

   Musel byt sice zvolen nebot to ODS vedla do kytek a i nyni prezdivani "modri trockisti"maji dnes precedu,ktery si chce instalovat za mistopredsedu cirkusaka Reporyjce,ktery beha s holym zadkem po Praze,dela ji ostudu a prave pry proto si ho drzi tento "preceda",aby ho prastil snad brzy do hlavy kladivkem jako za Stalina a stal se tak precedou,ktery bude za "modre trockisty" tahat repu,pokud se to v obraze o nami volenych stranach prezene.CSSD (ASPEN),KSCM,kde se zhroutilo cele vedeni a KDU,ktere chce pry vratit RISI Sudetenland jsou vysmechem volicum.
   Nyni vidime,ze ani velky Babis nema ve svem programu rasantni zmenu systemu na SOLIDARNI STAT, on snad nema zadny program a bude se spolehat,ze slabounke opozicni stranicky mu dale budou pro smich.
   Ty totiz by se mely tady objevit a zahajit diskusi o tom co vlastne pripadni jejich volici ve svem vzorovem programu chteji a jak to ony chapou.
   K tomu se nechystaji a obcanum nezbyva nez,aby v tvorbe sveho vzoroveho programu pokracovali a pokud to jinak nepujde,zacali s tvorbou doposud nevidanych opravdovych svych "zastupcu" na pr. Nove republiky, kteri by mohli dokazat posilit SPD,stranu,ktera ma prozatim program,ale ten dava jen 6% a samo vedeni SPD je s tim spokojeno,nebo se mozna boji ci ma zakazano, postupovat k zajisteni vetsiny ve Snemovne,jinak jeji program bude jen hola chimera a neni vylouceno,ze jeho uskutecni prevezmou vzniknuvsi az budouci skutecne polit. objekty samych volicu,nebo i polit.subjekty ktere prijmou do svych nynejsich programu to,co si uz zacinaji vymyslet sami obcane,jejich volici,nebot polit.subjekty se delaji dale jakoby Nemehla a chystaji se jimi byt dalsich 30 let.
   Doposud to tedy narazi na dubove hlavy politiku,ktere se snazi uskutecnit stale nedostatecne "svoje"programy.

   Potreba obcanu neco udelat brzy vzroste nebot se cekaji turbulence,kdy ASPENU pujde o vsechno a Babis ho ma od nas posilt i kdyz je videt jak polozil nestastnou CSSD a ta ma svoje volice,kteri nyni sami chteji jeji zmizeni, anebo prejmenovani.

   Nakonec nam Berlin nepomuze a jeste nas prilivem hladovych krku kricicich ALAH AKBAR s nozi v rukou potopi,tak jak to realizuje u sebe a taha k tomu jako pomatenec do sracek vsechny staty kolem sebe.

   Smazat
  5. Říkám to tady dlouho. Domluvit se konečně na sloučení vlasteneckých subjektů na platformě SPD, s novým názvem a logem, aby to ty malé nijak "nebolelo, že zanikly. Je to v zájmu naší věci. Mobilizovat lidi na náměstí.

   Smazat
  6. Právě, že Babiš je vlastencem na rozdíl takových jako je "kníše". Babiš spolupracoval v dobách socialismu s českoslovesnkou státní bezpečností proti západním zpravodajským a službám. Právě proto, že nespolupracoval s CIA je pro pražskou žumpu nepřijatelný, chránil zájmy Československa nikoliv USA jako Havel.

   Smazat
 4. Po inauguraci prezidenta Trumpa se vše postupně začne měnit.Vlády v 78 státech světa jsou nelegitimní a budou povinny do 120 dnů vypsat nové volby, ale bez falšujících programů. Dosavadní zkorumpovaní politici-strany jsou nevolitelné neboť budou čelit Žalobám. Všechny pochybné tituly JUDR,MUDR a další budou ZNEPLATNĚNY. Neprovinilí budou muset projít přeškolením a skutečnou atestací....

  OdpovědětSmazat
 5. Jako sranda dobré, myslíte,že se tímto slintem bude někdo zabývat,já myslím že ne.Pouze trapná snaha podpořit SPD. Uboze průhledné.

  OdpovědětSmazat
 6. 16/07
  To,ze temer vsechny politicke strany odmitaji zdejsi NR "vynalez"

  OBCANSKOU PRIMOU DEMOKRACII IHNED ,OTEVRENIM DISKUZNICH RUBRIK NA SVYCH WEBECH

  a to zive a ted neni normalni.
  Nechteji se postavit rovne k pozadavkum a nove ideologie volicu ANTINEOMARXISMU majici v dejinach svoje misto misto vychazejici z histrie a myslenek "Pravdy,ktera zvitezi!" Mistra Jana Husa,kterou v historii podporil nas slavny vojevudce Jan Zizka z Trocnova a ten skutecne vitezil PROTI VSEM.
  Krizakum horelo pod jejich zeleznym spodnim pradlem a nakonec se v nem i upekli!
  "A vo tom to je",budeme jim muset chte nechte vypalovat rybniky a tlusti kapri zustanou na suchu!
  Na vanoce mozna ne dnesni,ale pozdejsi pujdou na vidlicku a rizky.

  Ne nadarmo bude tento bod "Obcanske prime demokracie,muset byt realizovan ihned",tj kdo bude chtit byt zvolen bude muset ve vlastnim zajmu otevrit dnes zablokovane diskuzni kanaly na webech stran pod jejich clanky,aby polit.subjekty nebloudily v hrichu,zmatcich a chaosu jejich vandrovani po institucich velkoburzoasie a nasli cestu ve svatem PROGRAMU volicu nebt vule lidu vule bozi,kde bude PRIMA DEMOKRACIE zarazena po pozadavku SOLIDARNIHO STARU jako Nr.č.2. a bude to?!

  OdpovědětSmazat
 7. re 11/17
  Mate pravdu,pane Oplustile heslo

  Proletari nasi zeme spojte se,velkokapitalisti to uz davno udelali za ucelem dovyrabovat vase aktiva vadnymi zakony na pr exekucnimi,ktery nikdy nepujde opravit beze zmeny systemu.
  Pokud neprejdete zrcadlove na jejich cile tj nebudete taky chtit penize,ktere vam tak nebo tak patri to je na pr. druhe dve tretiny kradenych mezd ukradou vam vsechno,zadluzi stat a nezbudou vam ani oci pro plac a horekovani, nad osudem otroku,kteri budou mit voperovany cip,obdobu koncentracniho cisla a ocitnou se bez hotovosti,nebot vam banksteri dodaji jen plastikovou karticku,ktera vam bude zabavena,kdyz ceknete,ze nemate na drahy chleba banan a viry!
  Vsudypritomna cenzura pani "diry z ANO"zpusobi,ze komunikovat svobodne nebudete smet ani za ucelem napravy a vyhledani svych opravdovych zastupitelu a ne Ritporyjcu behajicich po stovezate Praze s holou dupou a la termoboys,kteri budou usilovat o moc nad vetsinuou, zniceni demokracie chaosem pochodu institucemi,znicenim justice a policie, novou fiktaturou pod podvodnickym nazvem Humanisticka!

  To je treba vedet a vsimnout si toho nez clanek zmizi za obzorem no ni!?

  OdpovědětSmazat
 8. Krtečku, prosím přepni si na českou klávesnici. Tvoje dlouhé projevy se budou číst pohodlněji. Děkuji. Volím SPD.
  Děda Vašek

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.