Reklama

pátek 11. prosince 2020

"Turecký prezident Erdogan a ázerbájdžánský prezident Alijev ve společné modlitbě v mešitě v Baku poděkovali za vítězství nad Arménií v Arcachu/Karabachu."

 

Ivan David
11. 12. 2020

Není nad to, když se agrese dá schovat za formulku - Bůh to chce!

Mimo jiné řekl Erdogan na oslavách vítězství: „Kéž je požehnána duše Envera Paši“.

Enver Paša byl jedním z hlavních lidí odpovědných za genocidu Arménů v roce 1915 a v roce 1918 nechal v Baku zavraždit dalších 30 000 Arménů.

7 komentářů :

 1. Chování Erdogana a jeho nácků se blíží Hitlerovcům. To je spojenec NATO jako vyšitý.

  OdpovědětSmazat
 2. A proč ne.
  Agrese se v minulosti dala schovat i za heslo
  "Gott mit uns"
  Ovšem vzhledem k tomu, že Hitlerův architekt Albert Speer ve svých pamětech: "Uvnitř Třetí říše" poznamenává, že Hitler by údajně dal přednost japonskému náboženství se sklonem k obětem za vlast, či dokonce „mohamedánskému náboženství“, které by bylo více „slučitelné“ s nacistickou ideologií než křesťanství, tak dnes se asi těžko dozvíme, o jakého boha mu vlastně šlo...
  Problém ale nebyl v náboženství, ale v tom, že mu západní mocnosti dovolili zrealizovat svůj záměr, který vyzvracel už v roce 1925 do "veledíla" Mein Kampf.
  Erdogan je stejně tak čitelný, ale nikdo s tím nechce nic dělat...

  OdpovědětSmazat
 3. Ano, zkuste analogický výrok pronést veřejně o duši dejme tomu Adolfa Eichmanna. Žádná mluvící hlava se nebude dívat důsledně stranou a dělat že neslyší, jako v tomto případě, všechny začnou vřeštět jak na povel a volat po vašem stíhání.

  Veskrze ominální, leč velmi dlouho podstatný rozdíl spočíval pouze v tom, že jedni dostali příslušný štempl na čelo od vítězů v Norimberku, byvši poraženými, kdežto druzí tomu ušli prostě proto, že se sami nakonec mohli počítat mezi vítěze.

  Ona vůbec pravomoc a příslušnost těch mezinárodních soudů se řídí tak trochu jinými pravidly, a i jejich změny mají samy tak trochu jiná pravidla. Jak je vidět například na osudu Hašima Thačiho, který měl všechny důvody si něco myslet a zřejmě i veškeré záruky, a najednou po dvaceti letech a důsledné likvidaci všech svědků ii jiných důkazních materiálů je z něho sprostý podezřelý jak mávnutím kouzelného proutku. Ostatně nic jiného by ho zřejmě do Haagu ani nedostalo, rozhodně tedy ne nějaká spravedlnost či due course of law a takové ty další povídačky.

  Tady možná zakřičí někdo něco do médií nejspíš ve Francii a tím to taky zhasne. Tohle jsou to ale jen pořád další a další symptomy ideologického pnutí v evropské společnosti, které - když teda nešlo o lokální nebo "zvenčí řešitelné" (vnapř. Pražské jaro) věci nebo jinak kontrolovatelné situace (celá z dnešního pohledu mile přehledná, bipolární, čitelná Studená válka) - vždy nakonec vedly k nějaké totální degradaci a marasmu systému, anebo ke krvavému konfliktu, či k obojímu.

  KOneckonců Turci samotní a celé Středomoři a Blízký východ, to všechno v podstatě JSOU Evropani, nebo prostě patří k Evropě, už těch tisíc let, nejen těch posledních dvě stě, co Turky tehdejší papaláši i nominálně vzali mezi tu rodinu jako že civilizovaných národů, Arabové jsou prostě jen nejpočetnější Semiti se vším všudy, islám je abrahámovské náboženství a tak dále.

  OdpovědětSmazat
 4. Jo jo díky benevolenci a neschopnosti tzv západu to takhle vypadá a islám vítězí.

  OdpovědětSmazat
 5. Ruští vojáci znovu otestovali Cirkon. Video

  https://cz.sputniknews.com/svet/2020121212910478-rusti-vojaci-znovu-otestovali-cirkon-video/

  Ruský Mig-31 zachytil americký stroj nad Beringovým mořem

  https://cz.sputniknews.com/svet/2020121112910892-rusky-mig-31-zachytil-americky-stroj-nad-beringovym-morem/

  Generální tajemník OSN předpověděl nejhorší hospodářský pokles za posledních 80 let

  https://cz.sputniknews.com/svet/2020121112910955-generalni-tajemnik-osn-predpovedel-nejhorsi-hospodarsky-pokles-za-poslednich-80-let/

  OdpovědětSmazat
 6. Zatčení agenta Cabala v Japonsku změní hru. https://benjaminfulford.net/2020/11/23/arrest-of-cabal-agent-in-japan-will-be-a-game-changer/
  Je čas přepsat historické knihy jako Úsvit svobody na lidstvo. https://benjaminfulford.net/

  OdpovědětSmazat
 7. Chladnokrvné Šialenstvo sa stupňuje a - EU je ticho !!!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.