Reklama

čtvrtek 3. prosince 2020

V Detroitu volily Bidena tisíce nebožtíků

Ivan David

3. 12. 2020


V USA se do vyšetřování volebních podvodů při prezidentských volbách 3. 11. 2020 zapojily i kongresy států, v nichž došlo k rozsáhlým volebním podvodům. Kongres USA, stejně jako zákonodárné sbory jednotlivých států, mají vyšetřovací pravomoci. Velmi „pikantní“ informace o falšování voleb vypluly na povrch při veřejném slyšení před Senátem státu Michigan. Jeden z členů volební komise, který ověřoval hlasy zaslané poštou, vypověděl, že ve městě Detroit volilo „demokratického“ kandidáta Joe Bidena až 30 tisíc zemřelých. Všechny tyto hlasy osob již zemřelých podle něj byly započítány jako platné. 

Komisař dokázal dohledat mezi Bidenovými voliči i osoby, které zemřely v 19. století. V Bibli je popsáno, jak Ježíš oživil svého zemřelého přítele Lazara. Volební výbor „Demokratické“ strany se Krista pokusil mnohonásobně překonat. Na tohle by musel zvednout z hrobů docela velký městský hřbitov.

Velmi podivné hlasy vojáků ze zahraničních misí popsala volební komisařka, která byla přítomná počítání hlasů vojáků působících v zahraničních misích. Na pytlích s hlasovacími lístky dodanými údajně ze hraničních vojenských základen ji zarazilo už to, že volební lístky byly zabaleny do různých obálek. Nebyly to oficiální obálky, které stát posílá každému, kdo si vyžádá sadu hlasovacích lístků pro korespondenční volbu. Šlo podle ní o různé druhy obálek, což je divné, protože US Army vše nakupuje ve velkých sériích a všichni mají vše stejné – třeba uniformy nebo boty.
Protože ji to zaujalo, rozhodla se bedlivě prozkoumat tyto údajně „armádní“ hlasy. Podle identifikačních karet voličů přiložených k hlasovacím lístkům šlo ve všech případech o vojáky údajně narozené 1. 1. 1900. Pokud by nešlo o podvod, měla by US Army někde ve světě dislokovanou velmi početnou jednotku 120-letých vojáků. Veterány, kteří bojovali již 1. světové válce nemá v činné službě žádná armáda světa. To by bylo na zápis do Guinessovy knihy rekordů.

Jinou volební specialitu s jejíž pomocí se „demokratům“ podařilo přečíslit republikánské voliče, představil zákonodárcům volební komisař, který svědčil o tom, jak volily i osoby bez státního občanství USA. V mnoha případech šlo o ilegální imigranty, které ke spáchání volebního podvodu zřejmě někdo finančně motivoval. Svědek popsal, jak ve volební místnosti, kde vykonával funkci pozorovatele, volila řada osob, kteří nebyli řádně registrováni do volebních seznamů. Některé ze skupin se mu podařilo prověřit a zjistil, že do jednoho rodinného domu se „z ničeho nic“ před volbami přihlásilo 30 lidí, kteří tam ale ve skutečnosti nebydlí. Hned po volbách „záhadně“ zmizeli.

Armádní pytle však nejsou jediným případem podivných hlasů, které se odněkud záhadně přimíchaly do součtu. Podle dalšího svědka, který  vypovídal před senátory v Michiganu, převážely podivné dodávky celé krabice hlasů pro Bidena mezi jednotlivými volebními komisemi. Převážení hlasovacích lístků mimo volební místnosti přitom zákon výslovně zakazuje. Takto bylo podle svědka mnoho balíků hlasů započítáno několikrát.

Další svědkyně, která se jako pozorovatelka účastnila sčítání hlasů, vypověděla, jak byly opakovaně započítány celé balíky hlasů. Senátorům popsala proces vícenásobného započítání hlasů tak, že do sčítacího stroje, který volební lístky skenuje a přiřazuje hlasy kandidátům, byly opakovaně vkládány balíky hlasů, které stojem již projely. Na dotaz jednoho ze senátorů jak je to možné, když by proti opakovanému započítání hlasů měly být stoje firmy Dominion zabezpečeny, odpověděla, že před každým takovém opakovaným počítáním přítomní pracovníci firmy společnosti Dominion přístroj přenastavovali.

Na dotaz jednoho ze senátorů, zda si svědkyně uvědomuje, že jde o těžký federální zločin, a proč případ někde neohlásila, svědkyně uvedla, že hned druhý den ráno – tedy 4. 11. 2020 učinila podání na místní pobočce FBI. Popsala, jak s ní agent sepsal její výpověď. I to, že  Federální úřad pro vyšetřování dál neudělal nic. 

Zvláštní fungování sčítacích strojů firmy Dominion popsalo několik svědků při veřejném slyšení nejen před Senátem státu Michigan, ale i při veřejném slyšení, které proběhlo  i v Kongresu státu Arizona. Volební pozorovatelé popisovali, jak byli svědky strojové konverze hlasů odevzdaných pro republikánského kandidáta Donalda Trumpa na hlasy stojem započítané pro kandidáta „Demokratické“ strany Joe Bidena. Americká informační síť The Epoch Times, která sdružuje lokální noviny, včera zveřejnila výpověď, kterou pod přísahou před arizonskými státními zákonodárci učinila předsedkyně volební komise v okrese Maricopa Linda Brickmanová. Při veřejném slyšení dosvědčila, že na vlastní oči viděla, jak do sčítacího stoje firmy Dominion vstupují volební lístky pro Donalda Trumpa a stroj je započítává jako hlasy pro Joe Bidena. Stejně vypovídala řada dalších svědků z mnoha volebních místností.

Svědkyně arizonským kongresmanům popsala i podivné chování sčítacího systému při ručním počítání lístků, které stroj vytřídil jako nečitelné. Tyto lístky byly vždy kontrolovány dvěma volebními komisaři – jedním z Republikánské a jedním z „Demokratické“ strany. Řada komisařů dosvědčila, že po vizuálním přečtení lístku s hlasem pro úřadujícího prezidenta Donalda Trumpa a ručním zadání údaje do sčítacího systému se takto zadaný hlas „sám přeměnil“ na hlas pro Joe Bidena.

„Zlatým hřebem“ kongresových veřejných slyšení byla svědectví o nelegálním připojení sčítacích strojů k internetu. Podle volebních zákonů mají být stoje od internetu izolovány. Záznamy s hlasy voličů mají být ukládány na pevný disk stroje, odkud mají být přenášeny okopírováním na flash disk. Před kongresmany vystoupil jako svědek počítačový expert, který popisoval podivné datové dávky, které putovaly mezi těmito sčítacími stoji a pobočkou firmy Dominion v německém Frankfurtu nad Mohanem. Počítačový expert vysvětloval technické podrobnosti volebního podvodu a uvedl, že při forenzním zkoumání bude možné jednoznačně prokázat, zda byly takto na dálku vloženy do systému falešné hlasy. Nebo zda některé hlasy nebyly přepsány ve prospěch jiného kandidáta, než komu byly odevzdány voličem.

Stejné záhadné přesuny velkého množství dat byly zaznamenány též mezi frankfurtskou pobočkou Dominionu a volebními přístroji použitými ve státě Georgia. Podle Epoch Times včera již třetím dnem probíhá právní bitva o zajištění těchto strojů soudem. Po třech právních výměnách nakonec soudce Timothy Batten st. nařídil zabavení strojů pro účely soudního přezkumu. Současně pracovníkům volebních úřadů zakázal mazání údajů v nich uložených. 

Pracovníkům volebního úřadu se pomocí dvou odvolání podařilo o několik hodin oddálit vydání soudního zákazu mazání stojů. V okamžiku, kdy se stal soudní příkaz pravomocný, však již byly zcela vymazány údaje z voleb v největším městě Atlantě. Volební úředníci je vymazali údajně proto, aby stoje připravili na přepočítání hlasů, které nařídil státní tajemník Brad Raffensperger. Tím byla smazána řada důkazů o volebních podvodech. Smazání dalších zabránil soudní příkaz soudce Battena. Nejde o jediný příklad, kdy se volební úředníci snaží právní cestou bránit přepočítání nebo kontrole hlasů. Podobné procedurální bitvy před soudem svádí právní tým kampaně Donalda Trumpa v několika státech. 

Nejdále jsou s vyšetřováním volebních podvodů zákonodárci Kongresu státu Pensylvánie. Po výslechu svědků Sněmovna reprezentantů začala projednávat návrh na zneplatnění výsledků prezidentských voleb. Usnesení, kterým by místní kongres oznámil nejvyššímu archiváři USA zneplatnění výsledků voleb zaslaných v rozporu se soudním zákazem pensylvánským guvernérem Tomem Wolfem, bude dnes projednávat horní komora. V návrhu rezoluce, o němž se bude jednat, je uvedeno, že nejvyšší archivář nemá uznat úkony „demokratických volitelů“, které v rozporu se soudním zákazem jmenoval guvernér. Do doby pravomocného rozhodnutí o volebních stížnostech, které soudy projednávají, mají podle návrhu o němž se v Kongresu jedná, federální orgány na stát pohlížet jako na nerozhodnutý. Vyslaným volitelům nemá být umožněno odevzdat hlasy pro Joe Bidena.

Jak tak sleduji skandály, které vyplouvají na povrch v souvislosti s US prezidentskými volbami, považuji za stále důležitější, aby si ČR ponechala vlastní volební právo, které neumožňuje počítání hlasů pomocí sčítacích stojů ani korespondenční hlasování. Jen mě to utvrzuje v tom, že jsem spolu s kolegy z frakce Identita a demokracie (ID), v níž působí i europoslanci zvolení v ČR za SPD, hlasoval správně, když jsme odmítli podpořit rezoluci požadující vypracování jednotného volebního kodexu EU. Zpravodaj z frakce Zelených, v níž působí i čeští europoslanci zvolení za Piráty, do rezoluce prosadil, aby požadovaný kodex umožnil digitalizaci voleb a hlasování na dálku. Tedy přesně to, co se tak tragicky neosvědčilo při volbách v USA.

38 komentářů :

 1. tak bylo i jest sorry donald!
  Podvody, které nikdo neprokázal
  Z Trumpova tábora například zaznívá, že ve volbách hlasovali mrtví lidé. 

  OdpovědětSmazat
 2. Nedávné volby prezidenta USA naprosto přesvědčivě prokázaly, že požadavek na digitalizaci voleb a možnost hlasování na dálku je nutno považovat bez diskuse za přípravu na volební podvody. Musíme kategoricky trvat na osobní účasti voliče a nezpochybnitelném doložení jeho identity. To za prvé. Tyto volby navíc opětovně potvrdily, že USA zcela ztratily morální právo hodnotit stav demokracie v jakékoliv zemi. Mohou samozřejmě i nadále zneužívat vlastní ekonomickou a vojenskou převahu, ale už ani idiot nebude tuto zemi vnímat jako nějakou výspu demokracie...Nepochybuji ale, že se najde dost "politiků" a "novinářů", kteří se budou ochotni tvářit, že jsou USA (a také EU) stále náš vzor...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Adame, digitalizace je ale také předpoklad k přímé demokracii. Klasické volby jsou drahé a také zneužitelné, včetně masáže médii. Já jsem pro digitalizaci a zlevnění mého hlasu. A je mi u zadku, když se někdo doví, pro co nebo proti něčemu/někomu hlasuji. 40-80% stejně nehlasuje, tak tedy zvolme systém přímé odpovědnosti i za svůj hlas. A je věcí IT aby se bojácní méně báli. O ty se mimochodem bojuje i v klasických volbách. Jsou tedy plnohodnotné?

   Co tedy hlasy voličů dělit: v utajení 1 bod, veřejně 3 body a mezi tím nic?

   Smazat
  2. PS. tím veřejně myslím digitálně, kdy jsem schopen dohledat cestu mého hlasu k adresátu a v pokročilejší verzi jej i odebrat.

   Smazat
  3. Digitalizace není nezbytnou podmínkou pro přímou demokracii, pane Povolný. Zachování anonymity mě také tak moc netrápí. Jsem zastáncem fyzické osobní účasti, protože si volby tento projev osobní angažovanosti jednak zaslouží, jednak je to pojistka proti tomu, aby se otvíraly hroby a neživí hlasovali, což se v USA při prezidentských volbách dělo...

   Smazat
  4. Adame, nezbytnou není ale levnou, rychlou a navazující třeba na celostátní i místní referenda. Patrně nevíte, že u nás se "hroby" neotvírají, neb se vše propisuje do seznamu voličů. Jiná situace je v USA, kde se voliči registrují "ad hoc", bez rychlé kontroly, neb takový seznam v USA nemají. To je Evropská zvyklost. Jsem rád, že Vás anonymita netrápí jako mne. V římském Senátu se s tím také netrápili.
   Anonymita i volební, dává šanci bázlivým nebo vědomě ukrytým "krtkům".

   Smazat
  5. Pane povolný. Nejlevnější bude, když volby zrušíme a paraziti si budou dělat co se jím zamane. Když jsou peníze na tak nehorázné blboviny, jako je inkluzivní školství, naše vojenské mise v Africe a nehorázné platy celé státní správy, která svým růstem vytváří neřiditelný moloch. Potom peníze na volby je skutečně luxus, který si nemůžeme dovolit. Já jsem pro povinnou volební účast bez anonymity. Ostatní způsoby jsou pokrytecké a jenom zavdávají příležitost k podvodům.

   Smazat
  6. pradědo, s povinností souhlasím, ne-voličům zkrátit občanská práva nebo dávky. Přesto pro politicky aktivní část populace, cca20% preferuji aktivní účast v digitalizovaných volbách s ohledem dalšího využití, jak jsem uvedl výše, referenda ap.

   Smazat
  7. Stávající volby u nás se nedají zfalšovat tak, jako v USA. Systém je jednoduchý a je založen na účasti zástupců stran ve volebních komisích. Protože se porovnávají hlasy registrovaných voličů s odevzdanými lístky, nelze jen tak nasypat volební obálky s hlasy do urny. Pokud si na závěr volby ještě členové volrební komise ofotí mobilem součty hlasů a porovnají si je s daty statistického úřadu, muselo by dojít k nějakému podvodu až na vyšší úrovni, což už je dost obtížné. Ještě větší jistota správnosti voleb by byla dosažitelná, pokud by se hlasovalo jen v jediný den.

   Smazat
  8. Naprosto s Vámi souhlasím.

   Smazat
 3. Kdyby byli na živu, zajisté by Bideta volili

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdyby byli na živu, a měli zkušenosti dnešních lidí, dopadlo by to stejně. A je možné, že by to pro ty co mají potřebu podvádět dopadlo velmi špatně. Nebyli všichni dobří, ale morálka a čest měli úplně jinou váhu.

   Smazat
 4. Největší zmetci by chtěli moc aby mohli zničit normální svět je třeba bideta vyřadit za podvody. Navíc prý Trump zvítězil drtivě a bylo to vidět ten raketový nástup. Nikdo normální by takové idioty nevolil s tím co lidstvu nabízí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak nevím, etalon demokracie či etalon podvodu?

   Smazat
 5. Pensylvánie.Arizona.Michigan. Co ukazují veřejná slyšení Američanům a Světu?

  https://kob-forum.eu/analyza/1493/

  OdpovědětSmazat
 6. co rikaji nerikaji americani? 😂 faktem zustava ze donald duck bude balit kufeeerek Melanii a pujde!

  OdpovědětSmazat
 7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 8. Chudák Biden, tolik neboštíkú jej volilo a on se nestane prezidentem? Taková nespravedlnost.

  OdpovědětSmazat
 9. lubez no at cizci chteji nebo ne at volili jen nebostici nic nezmeni ta "fakta ze donald je ad acta"

  OdpovědětSmazat
 10. S těmi obřími volebními podvody ve prospěch Bidena je to soudnému člověku jasné. Co není jasné je to, kdo bude v bílém domečku šéfovat. Podle staré dobré české komedie to však nejspíš bude Limonádový Joe. Až teď je mi jasné, že to byla od Oldřicha Lipského parodie především na kladného hrdinu. Neboť Joe hrdina v bílém domečku to je prů.er. Já teda už na frontu nepůjdu, ale i tak jsem plánoval dožít v klidu a podhodlí rozvinuté kapitalistické společnosti. No, člověk míní...
  Ještě aby bylo jasné, že nejde o pravdu, ale o rozložení sil: Generální prokurátor USA se vyjádřil, že na volbách nevidí zásadní nedostatky, které by mohly nějak ovlivnit výslednou volbu. A takový GP to už je nějaká váha.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. kolokol a pro tebe je to urcite dulezite jestli tam bude "sleepy" nebo "duck" nebo at tam je radeji vinetou? v usa pujcky ani potraviny levnejsi nebudou ale mozna v ceske hroude ano?😂

   Smazat
 11. 18:37
  Proč určití dementi mají neustále potřebu blábolit o podvodech, nikdo nic neprokázal, mimo nějakých nesmyslů psaných na prolhananém sputniku.Žádne "" obří "" podvody se nekonají, kolokole.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:44- Proč určití dementi mají neustále potřebu blábolit o podvodech mimo USA? Byly prokázány?

   Obřím podvodem v USA je již systém voleb, který umožňuje volit "mrtvým duším".

   Smazat
  2. Unknown je provokatér mdlého rozumu. Jeho rolí je rozvracet diskuze.

   Smazat
  3. v.dvoraku zajimave ze unknow je "mdleho" rozumu jiz nekolik let jak shledavam a stale je "alive" sem tam se "pro forma" smaze a jede se dal! neni ten pseudonym nekoho z vedeni NR nebo ze by nekdo z rodiny?

   Smazat
 12. Místní zoufalci stále doufají ve vítězství trumpety,už se konečně smiřte,je konec, vítězem je pan Biden.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vy to nechápete. V USA je už dlouho jedno, kdo tam vyhraje prezidentské volby. A nyní už je dokonce jedno, zda tomu budou říkat volby či maškaráda.

   Prostě tyto škody se již staly a podrývají renomé této země, důsledky tohoto (i když to zatím vám podobní lidé nechápou, přece vyhrál "ten náš", tak je snad vše ok, ne?) budou ohromné.

   Smazat
 13. 18:51 tady ti zoufalci vi "bullshit" o volbach v usa a doufat muzou jak chteji! prusvih je ze hodne "trumpet" vericich ve vitezstvi donalda je v usa

  OdpovědětSmazat
 14. Tak se nám tu pár trolů zaregistrovalo. Ovšem výsledek nevalný. K diskusi to není. Je to tupé a sprosté. Co s tím? Jak už to někdo klasifikoval v jiném článku: Nač chodit do páté cenové?
  To už ti pravdoláskaři opravdu nemají vhodnější materiál??

  OdpovědětSmazat
 15. Trump: „Toto je možná nejdůležitější projev, jaký jsem kdy přednesl“
  https://www.epochtimes.de/politik/ausland/trump-dies-ist-vielleicht-die-wichtigste-rede-die-ich-je-gehalten-habe-deutsch-a3394844.html?meistgelesen=2

  Americká mainstreamová média se již neliší od komunistických médií
  https://www.epochtimes.de/meinung/kommentar/amerikas-mainstream-medien-unterscheiden-sich-nicht-mehr-von-kommunistischen-medien-a3394068.html

  OdpovědětSmazat
 16. Tomu nevěřím, to už by nás demokratická ČTV informovala.

  OdpovědětSmazat
 17. Prestaňte si už vymýšlet, Biden vyhral i ve swingers.

  OdpovědětSmazat
 18. Prezident, který už nepoznává příbuzné, je velice rizikový. Jak ho odstraní?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Asi mu zabaví pleny a on bude muset sedět na míse. No a pro strašný zápach ho odvolání.

   Smazat
 19. Je dukaz podvodu nebo neni?
  https://www.youtube.com/watch?v=LotBG6woJJ0

  Uvidite z primo zkamery co se delo o pulnoci ve volebni mistnosti, pote co poslali pozorovatele domu.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.