Reklama

pátek 4. prosince 2020

V Georgii 4 tajní sčítači přihodili Bidenovi 69 tisíc hlasů, které neodevzdali voliči

 Ivan David
4. 12. 2020

Znáte film „Santa je úchyl?" Billy Bob Thornton a Tony Cox v ní hrají dvojici vykutálených zlodějů Willieho a Marcuse, kteří v předvánočním čase hrají v obchodním domě Santu Clause a jeho trpasličího pomocníka. O štědrovečerní noci se ukryjí v oddělení hraček, kde se nechají zamknout, aby mohli vykrást všechny poklady obchodního domu. Zmodernizovanou verzi této slavné americké komedie mohli včera shlédnout členové senátní vyšetřovací komise pro objasnění podvodů při prezidentských volbách státního Kongresu v Georgii.

Právnička volebního týmu úřadujícího prezidenta Donalda Trumpa Jackie Picková promítla členům vyšetřovacího výboru několikahodinový záznam průmyslové kamery ze stadionu State Farm Arena v Atlantě, v němž probíhalo sčítání hlasů zaslaných poštou. Na záznamu je jasně vidět, jak vedoucí týmu sčítacích úředníků ve 22:30 přerušuje sčítání a všechny pracovníky volebního úřadu, pozorovatele voleb i novináře vykazuje s prostor ven. Přerušení sčítání bylo oficiálně zdůvodněno prasklým odpadním potrubím, které mělo údajně ohrožovat bezpečnost sčítání. Přítomným novinářům bylo oznámeno, že sčítání hlasů bude pokračovat ráno, až bude porucha odstraněna.

Záznam z bezpečnostní kamery však dokládá, že volební místnost neopustili zdaleka všichni. Na místě zůstali 4 lidé, kteří poté, kdy pozorovatelé opustili prostor, z pod stolů přikrytých ubrusy vytáhli nové krabice s hlasy. A na sčítacích stojích počítali, počítali a počítali. Až do pozdních ranních hodin, kdy je kamera zaznamenala při odchodu. Celkem takto kandidátovi „Demokratické“ strany přihodili více než 69 tisíc hlasů, které neodevzdal žádný občan USA.

Jejich neregulérní přičítání však mělo 2 „drobné“ chybičky na kráse. Kromě toho, že nevěděli, že je při páchání této trestné činnosti natáčí bezpečnostní kamery provozovatele arény, se příliš nenamáhali s opatřováním obálek s identifikačními údaji voličů. Každý volební lístek odeslaný poštou musí být poslán ve speciální státem vydané obálce. Kromě volebního lístku musí být do obálky vložen i formulář s identifikačními údaji voliče, který takto hlasoval. S jeho pomocí je občan ve volebním seznamu zakroužkován mezi ty, kteří již odvolili.
Čtyři georgijští volební šotci však měli k dispozici jen omezený časový úsek noci, kdy se snažili do sčítacích strojů firmy Dominion „přihodit“ Joe Bidenovi co nejvíce hlasů. S opatřováním obálek s identifikačními údaji občanů se na rozdíl od kolegů ze státu Pensylvania, kteří nechali volit tisíce mrtvol, ani nezdržovali. 

Falšovatelé voleb v Georgii prostě vsadili vše na to, že krátce po oznámení výsledků voleb celostátními médii Donald Trump uzná porážku a začne vyklízet Bílý dům. A že se tudíž nebude konat žádní kontrola, při které by se na podvod přišlo. Možná, že jim to tak v minulosti již i někde vyšlo. U Donalda Trumpa se však „přepočítali“. Nevzdal se a požádal o kontrolu voleb. Při kontrolním přepočítání bylo zjištěno, že volebních hlasů bylo do sčítacích stojů „nacpáno“ o 69 tisíc více než, kolik je ve sčítacích místnostech k dispozici oficiálních obálek a karet s identifikačními údaji voličů.

Včera se tento podvod s velkým rachotem provalil před vyšetřovacím výborem Senátu státního Kongresu v Georgii. V přímém přenosu jej nejen po celých USA, ale do celého světa vysílala síť lokálních novin The Epoch Times. Včetně konstatování senátorů, že jde o brutální porušení volebního zákona, který nařizuje, aby se všechny úkony sčítání odehrávaly pod dohledem veřejnosti reprezentované volebními pozorovateli a novináři. 

Krátce po zveřejnění tohoto záznamu průmyslové kamery dokládající volební podvod svolal úřadující prezident USA Donald Trump mimořádnou tiskovou konferenci v Bílém domě. Ve svém projevu připomněl všechny podvody, které byly doposud odhaleny a zdůraznil, že volby ještě stále neskončily, a že o výsledku budou muset kvůli podvodům rozhodovat soudy. Evropské televize jeho projev zcela vynechaly. Televizní divák v EU se včera ze zpráv z USA mohl dozvědět pouze to, že kandidát „Demokratické“ strany Joe Biden, kterého tato média předčasně vyhlásila jako vítěze, si zlomil nohu v kotníku, když novinářům předváděl svoji tělesnou „svěžest“ při dovádění se psem. O skandálním odhalení ani slovo. O prezidentově projevu rovněž.

Podobně se snaží „ututlat“ všechny informace o volebních podvodech i většina federálních televizí v USA, které také poněkud předčasně prohlásili vítězem Bidena. Výjimku tvoří televize FOX News s celonárodní působností, která informace o pikantnostech z voleb zveřejňuje. K blokádě se však přidaly i sociální sítě, které přes příspěvek s vystoupením prezidenta USA Donalda Trumpa „přetáhly“ leták s textem, v němž tvrdí, že „volby korespondenční i prezenční metodou se v USA dlouhodobě těší velké důvěře občanů.“ Kupodivu to prý není myšleno jako satira.

Díky péči eurokomisařky Věry Jourové (ANO), která z rozpočtu EU štědře dotuje boj proti informacím, si tuto „trapárnu“ můžete prohlédnou i v češtině, do níž byl leták přeložen přičinlivými bojovníky s fake news.

23 komentářů :

 1. Co se mozna brzo dozvite tak je to,ze ten bojovnik president CHATSCHER

  je valecnik,ktery z toho Bideta ma fakt asi prcu.
  On dobre vi,co za obtizne obdobi bude pro ejmeriku a pristiho presidenta cekat.
  Co si vymyslel je k neuvereni!Vedel,ze volby budou podvod a pripravil takovy cirkus o jakem se cele ejmerice ani nesnilo.
  Je pry schopen zkusit vyhlasit ramcove stanne pravo,kdyz soudy se sesypou pod tlakem Deep State a i kdyz budou podvody jasne,nebudou na nic reagovat.
  Pak povola US ARMYa pod jejim dozorem zkusi ty volby opakovat,aby se vyhnul obcanske valce.

  Je videt,ze vubec presidentem nechce byt,ale co za cirkus spusti,to tu dlouho nebylo!

  No zda se mi,ze president Lincoln v hrobe zmodra zavisti a i kdyby to ten miglanc prohral,bude Bidet chroma kachna od zacatku se zlomenu nohou,kterou za sebou povlece jako politicky inwalida!

  OdpovědětSmazat
 2. Zprávy o bílých kloboucích.
  https://geopolitics.co/vital-issues/white-hat-reports/ https://geopolitics.co/white-hats-report-47/ V této části zveřejníme všechny novinky od Bílých klobouků, kteří se přímo podílejí na boji proti Temnému Cabalu, který je zodpovědný za všechny války, hladomor, ekonomickou recesi, nemoci a vše, co je dnes v naší společnosti zlé. Trump, Putin a PRAVDA ZVÍTĚZÍ!

  OdpovědětSmazat
 3. Být to jinde, tak už se požaduje anulování voleb a uspořádání nových, pod kontrolou mezinárodních organizací.

  OdpovědětSmazat
 4. Stejně jako konečným cílem socialismu byl komunismus, tak v USA po mnoha letech úsilí už zřejmě dosáhli stádia Sorošovy otevřené společnosti - volby jim tam osobně počítá sociopat Soroš.

  OdpovědětSmazat
 5. jj v georgii michiganu nevade wisconsinu arizone no vsude probudili mrtve k volbam !!! jo a muze za to Putin!!!

  OdpovědětSmazat
 6. ceske hroude to muze byt uplne u anusu kdo bude prezidentem

  OdpovědětSmazat
 7. Tady je záznam z té průmyslové kamery, jak tam vytahují ty krabice s hlasy z pod stolu.

  https://www.youtube.com/watch?v=IpNyZpsf29U

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. This video has been removed for violating YouTube's Terms of Service.
   Takto funguje dnesni juesej

   Smazat
  2. Už tam to video není. Takže se to nestalo...

   Smazat
  3. Toto video bylo odstraněno kvůli porušení smluvních podmínek YouTube

   Viděl jsem ho a doufám, že jej někdo i zálohoval.
   Tohle už není jen nějaká hra. Tohle je doslova spiknutí...

   Smazat
  4. Tady je další, koukejte, než to zase smažou:

   https://www.youtube.com/watch?v=D5Ao8HriH2I

   Smazat
  5. https://youtu.be/uanA4Yu2E5Q?t=40

   Smazat
 8. Tady je video z toho falešného sčítání.
  https://www.epochtimes.de/politik/ausland/video-aus-georgia-wahlhelfer-der-demokraten-zaehlen-heimlich-stimmen-weiter-gouverneur-fordert-pruefung-der-unterschriften-a3395664.html

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. a opet, bylo jich sest ,ach ta sestka ne ctyri jak pise Dr byl pomyleny .

   Smazat
 9. A to se jako nic nebude dít jejich falšování voleb má hodně důkazů.

  OdpovědětSmazat
 10. Už se děje, jen u nás o tom nikdo oficiálně neinformuje. Boj pokračuje mílovými kroky. Všichni s rozumem brzy procitnou... A pak to bude FIČÁK!!!

  OdpovědětSmazat
 11. ingenyre 22:58 bude chovno! jo a mas ten titul i na zvonku u domu? doufam at kazdy vidi zes studovanej!😂😎

  OdpovědětSmazat
 12. Opět se naplnilo ono "úchvatné" motto, že "Amerika je zemí neomezených možností".

  OdpovědětSmazat
 13. Těch lživých příspěvku pane Davide by snad už stačilo!
  Biden bude jmenován prezidentem USA a vy, jenom dobře, nic nezměníte.
  22:58
  Pivoňka, jen naznač co se ty konspirátore bude dít, ať se připravím.No asi nic, tak si jdu dát do altánu se svými kamarády běžci pivko!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:25 Klecovému lůžku se dneska říká "altán" a spolupacienti jsou "běžci" ? Tak to zřejmě běháte pro tabletky.

   Smazat
  2. Kachno 10:25, "noc dlouhých nožů", tak dávejte pozor a neopíjejte se nejen pivem ale i "Pyrrhovým vítězstvím".

   Smazat
  3. na vas 22:58, 11:06, 11:55 zdejsi sefove NR musi byt hrdi!
   indicky sprintere mas to tady s nima tezky!����������

   Smazat
 14. Désivé,kolik trumberúm vubec nedochazi,v jakem sveté zijeme a jak se to riti do Orwela.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.