Reklama

neděle 6. prosince 2020

V Nevadě připisovali do sčítacího softwaru neexistující hlasy pro Bidena

 

Ivan David
6. 12. 2020

Při soudním vyšetřování volebních podvodů při letošních prezidentských volbách bylo podle sítě amerických lokálních novin The Epoch Times zjištěno, že do informačního systému shromažďujícího volební výsledky z jednotlivých volebních okrsků byly připsány hlasy, které nikdy nikdo neodevzdal. Šlo o hlasy pro kandidáta „Demokratické“ strany Joe Bidena. Podvod odhalil jeden z pozorovatelů voleb, který si večer při odchodu volební místnosti první den sčítání zapsal na papír údaje o počtu již spočítaných hlasů pro oba kandidáty. Ráno počítačový systém ukazoval zcela jiné cifry.

V pátek pozorovatel přednesl své svědectví před soudem v Carson City. Na základě forenzního šetření, které soud zadal počítačovým expertům, bylo zjištěno, že v noci někdo do systému připisoval další hlasy pro Bidena. Znalci zjistili, že USB disky s jejichž pomocí jsou údaje o odevzdaných hlasech přenášeny ze sčítacích strojů do počítačů připojených k volební databázi, byly opakovaně odpojovány a znovu připojovány v době, kdy ve volební místnosti nikdo oficiálně nebyl.

Advokát Jessie Binnall zastupující kampaň úřadujícího prezidenta Donalda Trumpa, který proti falšování voleb podal k soudu žalobu, při přelíčení předložil místopřísežná prohlášení (zapsaná a ověřená notářem) podle nichž nebyly ani počítače ani USB disky přes noc chráněny zašifrováním ani heslem. Po odpojení USB disku s ním na jiném notebooku mohl manipulovat kdokoliv. Touto cestou se přes noc – v době, kdy sčítací místnosti byly oficiálně uzavřené a počítání bylo přerušeno – ve sčítacím systém záhadně objevilo 138 tisíc hlasů pro Bidena. 

Jsou to hlasy, které jsou jaksi „navíc“. Žádný volič je neodevzdal. Neexistují k nim ani hlasovací lístky. V několika volebních okrscích v Nevadě zvolili tu nejméně pracnou metodu falšování. Hlasy prostě Bidenovi připsali „ostrou klávesnicí“ počítače. I na tomto případě falšování prezidentských voleb v USA je dobře vidět, jak riskantní je digitalizace voleb, kterou u nás prosazují Piráti a v Evropském parlamentu frakce Zelených.

34 komentářů :

 1. Demokracie a volby to je vždy o nějakém podrazu a podvodu. Komunisti nemuseli podvádět , k volbám chodilo skutečně více jak 90 %voličů .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jejda, tak to zas Ne Spartak.
   Já tu dobu zažil a vím jak to bylo. Jeden kandidát a šlus, přitom veřejná urna a kdo šel za letu, tak měl problém.
   To bych nechtěl zpět.
   Ale to, co se dělo v USA je hnus, vaše .....
   Sloužil jsem za bolševika v Táboře a dnes je tomu 40 let, když byl písknut bojový poplach a startovalo se na polskou hranici.
   Zaplať pán Bůh, to nakonec vzal za otěže gen. Jaruzelski a já nemusel nikoho okupovat.

   Vymazat
  2. Jenže komunisté byly pro národ vlast a rodinu a nechali nás normálně žít. A tahle pakáž chce všechno zničit.

   Vymazat
  3. Lubez 21:40 já tedy přes tvrzení Vám podobných, že k volbám se za komunistů chodit muselo (kdo nešel, že bylo s ním zle) k volbám z prosté pohodlnosti nechodil až na ten případ, kdy naši fabriku navštívil kandidát (a cosi nahoře) jménem Kempný a vedl na dvoře řeč, kam jsem taky nešel, ale řval to uvnitř i závodní rozhlas, takže chtě nechtě, celou tu řeč jsem slyšel. Pak jsem na WC vzal do ruky jakous rudou brožuru, listuju a ejhle, vytisknut Kempný. Bylo tam totéž, co řval ten rozhlas. Plácot co zněl všude.
   Povídám si, chlape, nestojíme za to, abys mluvil na ty, za kterými tě přivezli? Naštván, jdu k volbám. Komis nad archy tam sedí, ukážu občanský průkaz, schválen dostanu kandidátku Národní fronty, jdu prosím za plentu!!, nemusím tahat svou propisku, leží tam pracovní. Na třetím místě nacházím a škrtám Kempného, lístek jak je házím do otvoru urny a padám pryč. Potom, prvně a naposled hledám výsledek voleb, Kempný zvolen s nejmenší ztrátou hlasů, nějakých 99, 2 % pro.
   Takže k volbám jsem za komunistů nechodil, nedělo se nic, přišel jsem a škrtnul, nedělo se taky nic. I ta plenta tam byla. Tak nevím, kde jste tu věc, když ne slyšel, sebral, nevím kde jste žil, ale vypadá to, že chovat se dle svého jste se, pokud jste pamětníkem, neodvážil. Dnes k volbám chodím. Výsledek je stejný. Všechno se ubírá cestou, jakou bych nevolil, ať už do urny házím, co chci. Stejná to ztráta času jak za komunistů. Jenže těch kydů, těch je víc jak za komunistů a nakonec, znějí mi dnes už stejně, stejně, stejně prázdně a zbytečně jak tenkrát.

   Vymazat
  4. 22:44 absolutni souhlas 🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑

   Vymazat
  5. Docela by mne zajímalo kdy už všichni konečně pochopí, že bez nestranných veřejno-právních medií budou lidé volit pořád tak hloupě, jak volí? Já se jim ani nedivím, když mají v hlavách takový maglajs.

   Vymazat
  6. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  7. Ona nestranná nikdy nebudou. Ale úplně by stačilo, kdyby se povinně vrátila do vlastnictví partají. Rudé právo komoušům, Lidovky flanďákům, Mladá fronta Pirátským komsomolcům, Zemědělky Agrárníkům, od Starostů by konečně to přerostlé vykulené dítě muselo přiznat, že se starosty nemají nic společného, Svobodné slovo Socanům, Dikobraz TOPce ... Peníze za volby povinně pouze na jmenované plátky a z jejich prodeje a inzerce v nich, na živobytí sekretariátů politických partají. No a "naše, jejich" ČT by nemusela citovat opilce, nebo pablba z nějakého zahradního domku.

   Vymazat
  8. mikeši, jednička, podtrhnutá! Když stranický systém, tak profilovaný tisk i na netu. Veřejné se přihlášení ke směru a "shánění oveček" k osobní volbě. To je podstata demokracie. A spolupráce stran k hledání kompromisů pro vládu většiny. Prostě průnik_množin.

   Veřejnoprávnost je tedy paskvil hodný totality jedné strany(které?), to i "Národní fronta" byla demokratičtější.
   Proto navrhuji rozdělit Čt na vládní a opoziční, aby opět platilo My a Oni a absolutní svobodu neparlamentním názorům na Netu, omezenou jen zákony zemskými, nikoliv Googlu.
   Částečnou cenzuru toleruji u profilovaných médií, nikoliv "Googlem" při svém "Blogu".

   Vymazat
  9. 22:24-I s Vámi souhlasím, jednal jsem v životě podobně.
   Ve svém věku dospělosti jsem se účastnil prvých voleb, poté sporadicky, abych proškrtal kandidátku. Také se mi nic nestalo, volby jsou přece tajné.

   Většina přizdisrášů tedy volila, proto volby za komunistů byly svobodné a platné. Nás bylo bohužel promile. Dovolím si tvrdit, že kdyby nás byly procenta, komunisté by zbystřili, být nás desítky procent, byl by tu socializmus.

   Také si dovolím tvrdit, že zdejší trollové bez reptání volili a chodili do prvomájových průvodů(tam jsem také nebyl) aby se skryli v davu, jako zde.

   Vymazat
  10. Unknown:
   Já byl u prvních voleb na vojně.
   Tam byl rozkaz a v zástupu se volilo. Postupně, takže bych stejně nestih jít za tu jejich plentu.
   Mezi námi, já přiznávám že jsem volil nějakého lampasáka, jenže jako voják a syn hodně nemocné matky, jsem si nemohl dovolit, dělat bezvýznamného hrdinu.
   Jsou věci, mezi nebem a zemí, které žádná ideologie nemůže ovlivnit. Mimochodem, v mé rodině je několik obětí nacistické zvůle.
   Ale tohle asi nepochopíme.
   Když budu zahnán do kouta tak mám svoji čest a tu nedám nikdy lacino.
   To jsem již několikrát byl nucen dokàzat.
   Bohužel, mě momentálně stíhá další břímě osudu a to zdravotní.
   Dej mi bože sílu, dále vzdorovat.

   Vymazat
  11. Lubezi, rozhodně jsem nechtěl svalovat vinu na všechny voliče. Vina byla v systému podprahového zastrašování. Chápu i důvody, od naivizmu po existenční jistoty pro sebe a potomky. U vás umocněné ze zkušenosti z rodiny. Těch "svobodných" se ale mohlo jistě najít více. Přesto jste také naznačil, že patříte mezi nepoddajné, tak Vám přeji hlavně to zdraví k dalšímu vzdoru.

   Vymazat
  12. Režim uměl lidi přimět k zodpovědnosti i poslušnosti.

   Vymazat
  13. Spartak, to snad nemyslíte vážně? Na volby jste jít musel a kandidáti byli jen a pouze z tzv. Národní fronty pod kuratelou KSČ. Přitom 95% z KSČ. To je, jako by tady byl výběr jen třeba ANO nebo jen TOP09. Ačkoliv Topku bych uvítal.

   Vymazat
  14. J.J. jak je tedy možné, že jsem já nechodil?

   Vymazat
  15. J.J. 11:36, povězte mi, jak je možné, že já k volbám ani do prvomájového průvodu, rozumí se, že povinně zván nejen nadřízeným, prostě nechodil a nic, nic se nedělo. A a to prosím jsem v zaměstnání postupoval ke stále odborně náročnější práci, tedy i vyšší dělnické kvalifikační třídě ještě před tím, než jsem dosáhl předepsané doby praxe, tedy za cenu ústní, písemné a praktické zkoušky. Kde nakonec nebylo problémem uspět. Fabrika potřebovala, fabrika dala. Protože, kdo nesral v síni, šel i přes nějaké ty překážky, prostě jinam. Nebyli lidi! Že by něco hrozilo rodičům? Co plácáte, leda byli na kariérních místech a kazil byste jim politický profil! Pak by možná za stranický úkol dostali vás, nezdárka, napravit. To je tak asi, za tyhle „prohřešky“ všechno, vy straširybko. JiH

   Vymazat
 2. amerofilove ceske hroudy spojte se a udelejte v te emerice poradek! danke schoen

  OdpovědětVymazat
 3. ano v nevade v moskve v novosibirsku i v ugande pripisovali! dokonce mam echo ze michal Jackson vstal z mrtvych a soupnul tam hlas! what a nice country this Jewsa

  OdpovědětVymazat
 4. Co nato říct.Za komoušú to stálo za hovno ale kde ty zlaté časy jsou.

  OdpovědětVymazat
 5. Justice, alespoň u nás, je nejprohnilejší částí společnosti. Následuje policie a státní zastupitelství. Čest vyjímkám, kterých je po hříchu málo.
  Hodně mile by mne překvapilo, kdyby v USA, v našem současném vzoru, na tom byli lépe. Považoval bych to za zázrak. A protože na zázraky nevěřím, zůstávám i nadále pesimistou.

  OdpovědětVymazat
 6. V "Krásném novém světě" není třeba, aby lidé volili, volby rozhodnou ta správná média, a "nehodící se zbytek" odlišných postojů je prostě fejk ňjůs, konspirace, hejting a práce ruských a čínských tajných služeb, což doloží všichni aktivisté. To je snad jasný, ne .-) ?

  OdpovědětVymazat
 7. Postcovidový svět, děsivá budoucnost Ďábelský projekt WEF: „Restart budoucnosti pracovní agendy“ – po „Great Resetu“

  http://svobodnenoviny.eu/postcovidovy-svet-desiva-budoucnost-dabelsky-projekt-wef-restart-budoucnosti-pracovni-agendy-po-great-resetu/

  Už nemůžeme nadále popírat fakta o imigraci a terorismu

  http://svobodnenoviny.eu/uz-nemuzeme-nadale-popirat-fakta-o-imigraci-a-terorismu/

  OdpovědětVymazat
 8. To je přesně to, o čem jsem psal minule. Jakmile do voleb zatáhnete elektroniku a digitalizaci, nikdo to neuhlídá! To prostě není možné. Těch možností manipulace jsou mraky.

  OdpovědětVymazat
 9. Hlavní věcí je přesné spočítání hlasovacích lístků, ale to, jak, kým a kdy byly hlasovací lístky předloženy, není součástí problému.“
  Nominalisté proto připisují počítání klíšťat kolosální význam - aniž by kladli otázku původu klíšťat.
  Pokud však neznáme původ hlasů (a žádné další vstupní údaje) - jaký je smysl jejich přesného počítání?

  OdpovědětVymazat
 10. https://www.youtube.com/watch?v=vyUOBBbzeuw&feature=youtu.be
  MAP 733 Volební podvody v USA se hroutí jako domeček z karet. Vedení CNN bylo tajně nahráváno.

  OdpovědětVymazat
 11. Už to bylo, a nejenom tady, jasně řeceno, že nikdo, ani Trump nepochybují, že Biden je budoucí prezident USA a s tím nic nezmůžete.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. J.J.- jasné to bude až někoho z nich potvrdí volitelé.

   Vymazat
  2. J.J. - sice změna slovníku, ale stejná trolovina. Že by nový turnus z trolího doupěte?

   Vymazat
  3. 23:14 ale ne pane Dvořáku, to nejsou trolové. To jsou jen troubové! Těch ovšem je nespočetně. Vždyť už i nemluvňata dostávají do ručiček mobil, aby se zabavila. Pak jim ten mobil doživotně stačí. Co čekáte, že můžou pochopit? Je to vlastně výkon, když pár nejlepších z nich, se alespoň takhle snaží. Važme si jich!

   Vymazat
 12. jsem rad ze zdejsi komunita amerofilu se "obava" ci ma starosti o to jestli
  el presidente bude sleepy joe nebo donald duck?😂😂😂

  OdpovědětVymazat
 13. [Nouvel article] Q SCOOP – Dominion a reçu 120 millions de dollars de 19 États et 133 gouvernements locaux. (Q SCOOP - Dominion obdržela 120 milionů dolarů od 19 států a 133 místních samospráv.) Tak včil mohou všichni konspirátoři mudrovat...

  OdpovědětVymazat
 14. A na tomto webu je mnohem více výživných info!!!

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.