Reklama

sobota 19. prosince 2020

Válka o ČT: “Diváci si masově stěžují na Moravce, Fridrichovou, Železného a Wollnera,” oznámil nový předseda Rady České televize Matocha. AUDIO. “Jsou to kvazinovináři, škodí televizi.” Reakce potrefených byla zběsilá…

18. 12. 2020 ArFa


“Nadpoloviční většina všech stížností, které nám na pořady České televize chodí, se týká čtyř osob nebo redaktorů České televize. Jsou to Železný, Moravec, Fridrichová, Wollner,“ oznámil nový předseda Rady České televize Pavel Matocha, který byl zvolen předsedou Rady ČT před pár dny 16. prosince.


Nový předseda Rady České televize Pavel Matocha: “Tito kvazinovináří škodí svému zaměstnavateli. Je na vedení televize, jak to bude řešit.” (zdroj: Slobodný vysielač)

Výše jmenované kvarteto spojuje ideologická zarputilost. Otevřeně se snaží škodit premiérovi Babišovi, vládě, prezidentovi Zemanovi, propagují Evropskou unii, USA (bez Trumpa), imigraci a ideologii neomarxismu. Šíří nenávistnou hysterii proti Rusku. Jsou považováni za pohůnky TOP09 a Pirátské strany. Tato pozice znamená brutální porušení naprostých základů novinářské profese.

“Za těch několik měsíců mám docela dobrý přehled o tom, co kritikům České televize nejvíc vadí,” pokračuje Pavel Matocha. “Je to vlastně pár pořadů a novinářů nebo kvazinovinářů v České televizi, kteří tam vystupují, a v očích významné části české populace tu televizi vlastně poškozují.”

Rozhovor Pavla Matochy pro pořad Na prahu změn Stanislava Novotného


Po Matochových slovech do hnízda v České televizi jako když střelí. “Okamžitě tu začali kout pomstu, co si to jako dovolil, protože zmínění novináři se cítí jako nedotknutená elita,” prozradil deníku Arfa zdroj ze zákulisí České televize. “Teď se snaží vymyslet způsob, jak pana Matochu zdiskreditovat.”

Klíčové volby v ČR proběhnout v roce 2021 na podzim. Zde bude role (nezávislost) České televize zcela zásadní, proto bojuje neomarxistický blok tvrdě o své pozice. Proto jsou pořádány demonstrace za nezávislost televize, která už dávno nezávislá není.

Pavel Matocha už v říjnu v Radě prosadil, aby si zde mohl stěžovat každý divák, který pošle podepsaný e-mail. Tak se zvýšil počet stížností a Rada získala lepší zpětnou vazbu. Kolik stížností denně chodí na výše zmíněnou čtveřici ideologických kvazinovinářů, není známo, odhadem několik set.

Pokud by přišlo například 100 stížností denně, za měsíc je to 3 tisíce. To by znamenalo, že si na kvarteto Moravec, Fridrichová, Železný, Wollner, písmeně stěžuje 1,5 tisíce diváků měsíčně. Ročně je to 18 tisíc. Navíc dívák většinou funguje tak, že se naštve a mávne rukou. Sednout si a napsat stížnost, to už opravdu musí být.

Ze zmíněného kvarteta diváci zřejmě nejvíce znají kontroverzního moderátora Jakuba Železného, přezdívaného v České televizi “Kuře na steroidech” a syna zakladatele TV Nova Vladimíra Železného. Moderátor Železný vzbudil obrovskou vlnu odporu po pomluvách generála Svobody, hrdiny z II. světové války. Nebo že vyhodí ze studia ty, kteří budou mít “nevhodný” názor.

Druhý nejznámější z “Bruselského kvarteta” je moderátor Václav Moravec, který má svůj pravidelný nedělní pořad, místy připomínající politickou agitku. Nora Fridrichová z pořadu 168 hodin se naposledy připomněla zapojením do podvodu v kauze “Ruský agent s ricinem.”

V kauze Ricin se navíc naplno odhalila vazba České televize na dezinformační týdeník Respekt miliardáře Bakaly, který je čirou propagandou Bruselu a zájmů USA (bez Trumpa). Šlo až o učebnicovou ukázkou vytváření virtuální reality (lži) mainstreamovými médii.

Nejméně známý je moderátor a dramaturg Marek Wollner. Většina diváků ho vůbec nezná, protože se objevuje na obrazovce jen jednou týdně v pondělí. Jeho charisma je nula, pořad Reportéři ČT má nevalnou sledovanost.

Wollner však stojí za zřejmě nejobludnější kauzou poslední let – za případem udavačka z Lidic. Zde došlo k brutálnímu výpadu proti odkazu Lidic, vyvražděných Němci. Tvrzení v reportáži byly sporné a šlo o chabou konstrukci s ideologicky přepáleným závěrem s bulvárním akcentem toho nejhoršího druhu.

Wollnerův tzv. investigativní tým je v podstatě ideologická skupina, která shání kompromitující materiály na osoby, které je z různých důvodů “nutno zničit”, jako je Babiš, Bobošíková, Zemanův kancléř atd.

Zmíněné kvarteto není jediným problémem České televize. Rada musí řešit kontroverzní rozpočet České televize, která se podle všeho za vlády ředitele Petra Dvořáka propadla do miliardových dluhů. Ideologicky motivovaných zaměstnanců ČT je celá řada, především mezi dramaturgy. Na tyto “pavouky za trůny” si diváci neztěžují, protože je neznají.

Česká televize je součástí bažiny, která se naplno odhalila v mainstreamových médiích v Spojených státech (volby), v Británi (Brexit), Německu (migranti) a dalších. V posledních letech dochází ke schizmatu tlaku médií a názorů veřejnosti (volí jinak, než jak média tlačí). Došlo k obrovskému pádu důvěry veřejnost k mediálním gigantům jako CNN, New York Times, BBC, Bild a dalších…
182 komentářů :

 1. Problém ČT se musí rozdělit do dvou rovin. I když se obě navzájem proplétají.
  Ta první je ekonomická. ČT polyká neskutečné peníze, kdy jimi nejenom královsky platí politickou agitku ve svých řadách, ale zejména sponzoruje vybranou skupinu osob zábavního průmyslu. Úmyslně se vyhýbám pojmu "umělců", protože většina z nich má k umění hodně daleko.
  Druhá je pak ona politická rovina. V té se pak setkáváme s pouze s těmi "správnými" názory a vybranou skupinou jejich nositelů. Kdo má názor jiný, jakkoliv často podepřený fakty, nebývá do pořadů ČT vpuštěn.
  Já neznám recept, jak z toho vybřednout. Ale myslím si, že za současného personálního obsazení by pomohly jenom peníze. Chytil bych za slovo ředitele Dvořáka, který se oháněl 85% spokojených diváků a učinil bych koncesionářské poplatky dobrovolnými. Ať ČT financuje pouze ten kdo chce a částkou, jaká bude vyjadřovat míru jeho spokojenosti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ne, že by pan Matoha neměl pravdu o zaujetí buržoazních politruků a amerických lokajů v roli redaktorů ČT, ale nazývat je "NEOMARXISTY" je nejen lživé, protože jde spíše o fašisty, kteří a marxismem nemají nic společného !! Dnešní buržoazní politruci se tváří, že jejich zlodějský a korupční kapitalizmus tu bude navěky !!

   Smazat
  2. Na věky tu možná nebude. Ale hodně dlouho tu bude určitě. Na pochopení musejí být vědomosti. A protože zatím jdeme opačným směrem, to znamená k systematickému hloupnutí, budeme na změnu čekat ještě hodně dlouho.

   Smazat
  3. Jeden už skoro klasik tzv. neomarxisty nazval "modří trockisté". To má k jejich podstatě blíž. Chtějí páchat dobro celosvětově a cestou k tomu je násilí. A je jedno, že to násilí není zatím skrzeva politické procesy, koncentráky a plynové komory, že se odehrává soft formou.

   Smazat
  4. To, že buržoazní politruci používají termín neomarxismus pro označování lokajů amerického imperializmu má jednoduchým lidem vsunout odpor k marxismu, který pravdivě odhaluje predátorský kapitalizmus se všemi jeho odpornými vlastnostmi !! Výraz neomarxismus je v této souvislosti nejen hloupý, ale i směšný !!

   Smazat
  5. dobrovolné příspěvky ?
   cesta slepých ptáků ... dostanou prachy od Bakalů a Sorošů.

   Smazat
  6. Toniku,pro majitele velkych penez pracuji stovky jimi zaplacenych ideologu.

   Tento nazev byl tak dobre vymyslen,ze prave touto ideologii je nyni porazena tzv levice a i sami komuniste.
   Prostudujte si jak to delaji a uz se nam tu zacina objevovat i nova ideologie

   ANTINEOMARXISMUS,

   nebot ideologii nelze porazit jen svatymi pranimi,ale bohuzel musime s ni zacit aktivne valcit,drive nez nas ona do valky,ktera znici celou zemekouli zatahnou svymi podvody.
   A ty je treba odhalovat a vratit moc do rukou volicu ,odkud je ohlupovadly a GR TV kradena a nyni toho zacina doposud i inertni a lhostejna OS (obcanska spolecnost) mit plne zuby a zacala se transformovat na ĆSV tj Ceskou spolecnost volicu,pricemz vznika i jeji svuj vzorovy navrh programu,ktereho si budou muset ti majitele ukradene moci vsimnout a neustale rostouci vztek verejnosti tomu dava za pravdu.

   Smazat
  7. Možná by stálo za to, abychom my všichni (jestliže to už neudělali), co tady diskutujeme, zaslali za sebe taky stížnost na tuto čtveřici. Podpoříme tak nové vedení Rady pro ČT.

   Smazat
  8. 10,49
   Nesouhlasím. Soros, Bakala a jim podobní dávají vždycky jenom startovací vklad. Potom přejdou pouze na symbolické příspěvky. Jsou přeci těmi "filantropy" a myslí to s námi jenom dobře.
   Kdyby jeden, nebo druhý, ale klidně i oba najednou měli rok co rok sáhnout do vlastní kapsy pro sedm miliard, velice by je ta dobrotivost přešla. Pod to se klidně podepíšu.

   Smazat
  9. 12,53
   Tím by jsme nic nezkazili. Ale nyní budu mluvit sám za sebe. Musel bych se přinutit shlédnout několik lekcí vymývání mozků, protože ona stížnost by musela mít racionální důvod. A já jsem si všechny čtyři skutečně zapověděl. Chci si totiž zachovat poslední zbytky duševního zdraví.

   Smazat
  10. Česká televize má rozpočet kolem 7,5 miliardy korun. Neziskovky dostávají od státu - občanů rovněž kolem 7 miliard korun. Co s tím? Zrušit poplatek za televizi, stejně nesleduji právy ani na jednou programu ČT a sledovat politické diskuze jsem si dávno zakázal. Zmínění užiteční idioti typu Moravce a spol dávno měli z ČT vyházet. Mě nevadí jak se vyjadřují o nějakém Babišovi či Zemanovi, protože oni dva jsou jim svojimi názory a způsobem vyjadřování velice podobni. Stačí si pustit Šimka s Bubílkovou a zjistíte, že jsme se od úmrtí Šimka v politické korektnosti a službě občanům od zvolených politiků nikam neposunuli. Stát jsou občané a vládá s poslanci by měli občanům sloužit. Dnes mám pocit, že Babiš je nejvyšší feudál a občané jsou jeho nevolníky.

   Smazat
  11. 15,00
   Neziskovky kasírují 17 miliard ročně. Ne sedm. Problém u nich vidím v tom, že je mezi nimi řada těch, kteří skutečně pomáhají potřebným. Potom jsou ty, které pouze dobročiností pouze maskují politickou činnost a menší část, která vede pouze politickou agitaci. Museli by jsme všechny neziskovky zcela odstřihnout od státních peněz. A v tom vidím problém.
   Ale ČT je jiný šálek kávy. Sám Dvořák se nedávno oháněl nějakým svým vylhaným "průzkumem", kde argumentoval tím, že 85% respondentů se ČT spokojeno a nebránili by se zachování současných poplatků a značná část by dokonce akceptovala i mírné zvýšení. Vzal bych ho za slovo. Vyargumentoval bych to tím, že výpadek oněch 15% jistě nahradí dobrodinci z oné části souhlasící s mírným navýšením a zbytek by jistě rád a dobrovolně platil dál to co platí nyní. Tak že by ČT vlastně o nic nepřišla. To by bylo asi probuzení do reality!

   Smazat
  12. 15:10
   Máte pravdu a je to fakticky rozkrádání peněz státu, které by mohly jít na potřebnější věci nebo na vyrovnaný rozpočet.
   Ale zase si nemysleme, že když těch 17 miliard seškrtáme, že problém zmizí. Teď je těch aprazitů hodně a spousta neziskovek je malých. Ale ty velké mají dost financí z různých orgánů a fondů EU. Fondy jim dávají prachy ročně, není to tak, že Soroš dává jen nějaký vstupní vklad. Takže ztrátu z ČR by vykryli příjmy ze zahraničí nebo by propustiuli pár lidí nebo omezili nějakou činnost, ale fungovali by dál a ČT by od nich dál přebírala jejich ideologické bláboly.

   Navíc by spustili lživou kampaň, že omezením peněz na neziskovky došlo k tomu, že nejsou peníze na potřebné třeba v Africe, protože nějaká neziskovka tam funguje - to jsou právě ty, co podobnými aktivitami maskují politickou činnost. Takže to je pouze první krok, že se přestane rozkrádat z rozpočtu státu, ale boj tím nekončí.

   Smazat
  13. * myslel jsem česká pobočka Goebbelsovy TV, zkráceně ČT. :-)

   Smazat
  14. Krtečku jste tady jednička. Jinak souhlasím, že užívání neomarxizmus má v mladých lidech vyvolat odpor. Správně je užívat neotrockyzmus nebo neofašizmus. Také souhlasím s využitím prohlášení pana Dvořáka o 85% spokojenosti k zrušení povinných poplatků a nahrazení dobrovolnosti nebo kodováním. Dostanou kolik si zaslouží. Jmenované čtyři kvazinovináře považuji za extra parazity. Pokud se to změní budou připraveni jako chartisti, komouši a další obraceči kabátů, zase profitovat.

   Smazat
  15. 15:10 Ono je to horší než jsem si mysle, ale rekudkce nevládních i příspěvkových neziskovek lze snadno zredukovat zákonem o povinném auditu, lterý by byl každý rok. Kolik že máme neziskovek? Asi 150 000 a kolik z nich nezištně pomáhá občanům? 50? U ČT je problém rovněž snadno redukovatelný zase povinným auditem, ale Dvořák nemá nejměnší snahu poplatníkům vše doložit. Proto takový Moravcové a spol mlaskají u koryta. Zaměstnavatelé - občané od svých zaměstnanců a tím myslím vládu, parlament, senát i ČT JEN SLYŠÍ POHRDÁNÍ A JSOU TITULOVÁNI HANLIVĚ: OBYČEJNÍ LIDÉ!

   Smazat
  16. 16,56
   Každá neziskovka má ze zákona povinnost zveřejňovat výroční finanční zprávu. Většina tak i dělá. Kdo se v tom nevyzná, nebo je mdlého ducha, podlehne dojmu, že je všechno košer. Organizace má jako náplň bohu libou činnost, peníze získává od různých dárců, ... Jenomže, nakonec se dovíte, že od soukromých dárců jdou pouze zlomkové částky. Následují "dárci" typu: Ministerstvo průmyslu, Ministerstvo kultury, Obecní úřad Dolní Lhota, Krajský úřad Jihočeského kraje, Městský úřad České Budějovice,... Zkrátka, 90% jsou peníze daňových poplatníků. A pracovní náplň, oficiálně udávaná např. jako "integrace uprchlíků", nebo "podpora náhradní rodinné péče" je pouhou kamufláží. Drtivá většina peněz padne na "provozní náklady", do kterých jsou zahrnuty mzdy, odvody z mezd, pronájem prostor, který patří známému, nebo někomu z rodiny, konzultace "odborníků", zpravidla též kamarádů, nebo rodinných příslušníků,...
   Prostě sofistikovaně vymodelované vemeno na dojení peněz daňových poplatníků. Než jsem se o to začal zajímat, měl jsem o dost lepší spaní.

   Smazat
  17. 16,15
   Nesouhlasím. nalistujte si výroční finanční zprávu třeba Člověka v tísni. Ano, Soros tam také sype. Ale z celkového obratu jsou to spíš jednotky procent. Když rozklíčujete zbytek peněz, dojdete k závěru, že drtivá peněz jsou nás, daňových poplatníků. jak jsem psal výš, jsou to příspěvky z různých ministerstev, krajských, městských a jiných úřadů. Ty se zpravidla odvíjejí od osobních vztahů lidí z neziskovek k politikům a úředníkům na dotčených úřadech.
   Systém je to složitý a hodně málo lidí s v něm dokáže orientovat. A to je zřejmě i účel. Čím složitější, tím hůře dohledatelný. Vždyť pomoc bližním je přece bohulibá. U ní se většinou nezkoumá, zda oni "pomocníci" nekradou.

   Smazat
  18. 17:20 To jsem v tomto případě velký amatér, ale co vlastně v Česku je košer? Nic nebo jen menší nic :-).

   Smazat
  19. 17:35
   Asi máte pravdu, tolik jsem to nezkoumal, ale ono to asi závisí, jak u které neziskovky. Některé mají více kontaktů v zahraničí, takže parazitují i tam, jiné spíš jenom na našem státu. Každopádně se shodneme, že první krok je toto říct veřejně a zatrhnout to nebo výrazně osekat. Babiš o tom něco žvanil a pak zbaběle couvl, protože šel do svazku s prodejným Hamáčkem z Aspen Institutu.

   Smazat
  20. 19,23
   Nyní jsem si nalistoval zprávu Člověka v tísni za rok 2019. Soukromé peníze tvoří cca 6% z rozpočtu. A to jsou v nich zahrnuty i peníze drobných dárců. Kolik asi tak přispěli samotní Soros s Bakalou?

   Smazat
  21. Neziskovky je třeba rozdělit na ty opravdu obecně prospěšné a na ideologické, lidskoprávní poskoky cizích zájmů. Ty první vykonávají záslužnou činnost s nedostatkem společenského ohodnocení a jsou na konci pozornosti při rozdělování penéz z ropočtu. Ty druhé slouží nadnárodním zájmovým skupinám jako nesystémové kurvítko parlamentní demokracie, na kterou si ze zákona hrajeme a jimž je prostřednictvím lokajských médií dávána váha a důležitot, která jim nepřísluší. Tedy klasická ideologická kampaň a vymývání mozků. Je to totiž daleko levnější než systémový projekt politické strany. Viz TOP09 sponzorovaná z USA prostřednictvím GE, jeho dcery Steyer a Rakouských svobodných demokratů, jako projev díků za akvizici Pandurů. Druhý projekt Sorosovy mládeže je však úspěšnější, jelikož šel po vzpupném mládí a dredech. Ještě je však praktikován jeden způsob úpravy reality. A to infiltrace. Kdo zná trochu dějiny současného předsedy ODS, musí dospět k názoru, že panevropanství znectěných šlechtických rodů příliš a podpora hnědnutí strany nekorosponduje s kameny na kterých stála ODS, kterou předal Václav 1-sličný a které byly jakž takž drženy jak za Topola, tak i jeho následovnika. Druhým kamenem úrazu jsou politické špičky, které mají v rámci udržení pozic potřebu se s pochopením k mediálním výstupům lidskoprávních neziskovek vyjadřovat, čímž jim dávají ještě větší autenticitu. Na pracovním trhu chybí statisíce rukou. Odříznutím od cecíku státní kasy by měli tito světlonoši šanci prokázat svou opodstatněnost. Je však nutno si uvědomit, že za financováním těchto nežádoucích institucí stojí Špidlova a následně Sobotkova agenda. Vzpomene si ještě někdo jak po předminulých volbách přijela narychlo, jen v nedbalkách, die Führerin in Prag a vzala si, před sestavením koalice, na kobereček vidíratelného Andreje, protože hrozila jediná logická koalice a to s SPD. Andymu byla nakázána koalice s ČSSD, jelikož ta byla zárukou kontinuity úkolů zadaných vedení SD za Sobotkova rektálního alpinismu. Projekt 4.říše nesmí být přerušen a nejpozději do r.2022 musí být zrušeny národní státy, jak pravil ožralý M.Schulz do mikrofonu ČT při svém odchodu z funkce. Marginální 5,7% ČSSD přeci na svém sjezdu, papaláši stavěli zeď z kostek a měli si sundat růžové brýle, jasně deklarovala, že jsou stranou Evropskou. Že z názvu bude odstranéno fujky slovo Česká a napříště nebudou hrát při zahájení Českou hymnu, ale ódu na radost. Proto byl progresivisty eliminován např. Foldyna, který chtěl tradiční stranu s národním zaměřením, jasným sociálním programem a bez podlézání Bruselu. Stačí si vzpomenout na počínáni ministrů a zejména ministriní za ČSSD v posledních vládách. Počínaje inkluzí.......předsudečnou nenávistí.... Je zde tedy vcelku zřejmá linka kdo za čím stojí. Andy je ze strany EU vidíratelný díky investicím Agrofertu ve vyspělém západu (a kdoví co na něj ještě mají) a ČSSD je prodlouženou rukou. Ostatní, opoziční strany zatím čekají na možnost se projevit s maximální servilitou svým chlebodárcům. Myslete na to při volbách. ČSSD a ani Piráti nesmí mít ve svých rukách moc. O zbytek opozice nemám diky jejich vedení a hře škatulata, batulata s různými názvy strach. Ti se o svojí diskreditaci starají sami.

   Smazat
  22. Dekuji panu "Pradedovi" za povzbuzujici lidovy komentar

   Ano,napadu maji potomci husitu v republice celou radu.
   Z diskuze k clanku vyplyva,ze se nikdo nebrani mozne zmene rezimu,kterou ma v programu SPD.
   Vzdyt sousede,kteri valku prohrali si zajistili hned svuj pekny hospodarsky zazrak tim,ze si dali do ZZ tj sve jakoby Ustavy okamzite formulku

   SOCIALNI STAT

   a namisto kapitalismu bez privlastku jednoduse jeli podle sebe a zbohatli z toho.

   Nyni se smeji z tlustych mercedesu,ze blbi Cesi nevedi co to je za stat nebot ho jejich "zastupci"nedali zrejme umyslne do prvniho clanku Ustavy hned a koukaji,ze sousedni system jejich system dava "prozatim" jen 10 eur na hodinu,aniz by natahl backory.

   No my bychom to mohli jeste vice vylepsit a chtit neco nevidaneho

   SOLIDARNI STAT.

   lidi tady nemeskaji,ptaji se co to je a uz jsem tu videl i jednoduse zapamatovatelnou definici,kterou tu vyvinuli zdejsi komentatori.

   *Solidarni stat je typ solidarni spolecnsti,kde vlada prejima odpovednost za politickou,ekonomickou a socialni prosperitu.***

   Jestlize silni "modri trockisti"cili neomarxiste v osobe jimi zvoleneho Reporyjce vystavuji na ostatni prazaky zadek,aby zduraznili,ze bude jejich mensina vladnout vetsine a tak zabije demokracii,tak to prrr!
   Tu nahradu za zmizele delniky a rolniky museji platit sami velkokapitalisti zvsenou dani 50-80%!
   A tu ideologii neomarxismu si strci do prdele!

   Tu ideologii spiny prisunu neprizpusobivych na krk zdejsimu lidu,ti se maskuji ppdvodnicky nabozenstvim,coz zadne nabozenstvi neni,ale hlasa,ze kdyz se "neverici",to jsme my, vsichni obrati zady musi byt zabit,kdekoli ho ten afroarab na svete potka (viz sura 4-89)
   Tak buduji trestnou predsudkovou nenavist nebot neomarxiste potrebuji rozval statu, anarcii a zlo,aby terorem ovladali stale vice zubozovanou a bezmocnou OS tedy "Obcanskou spolecnost" nyni bite a GR TV ohlupovane jejich volice.

   Smazat
  23. Uplne apaticke a GR TV bite OS se zda,ze z toho nepujde nikdy vybrednout.

   Kdeze!To jsme si mysleli o komunistickem rezimu take,ale buchy,buchy je skoro na prkne,kam se sam natahl!

   Ono muze stacit pomalu se transformovat OS na ĆSV tedy Ceskou spolecnost volicu a zacit sestavovat jeji vzorovy program.
   Kdyz 31 let nasi zastupci se delali blbi,ze pry jejich programy patri do stareho srotu,tak proc by nemohli prevzit cely hezky cerstvy, vzorova program volicu a monumentalne zvitezit ve volbach!

   Nabudou konecne rozum nebo tak zustanou to je ted otazka,ktera by se mela resit,
   Co vy na to lidovi komentatori a valecnici za SVOBODU a PRIMOU DEMORACII naseho obcanskeho typu,kterou lze bez peripetii uskutecnit snad IHNED!!

   Smazat
  24. Co tedy vlastne obcane volici chteji od GR TV toho info podvodnika

   Pane zlodeji nasich koncesionarskych poplatku,klidne cekejte az se pres vas prevali brzy informacni revoluce a vy pujdete pred soud za porusovani zakonu o verepravnosti TV.
   Dobre vime,ze mate ocividne betonovou hlavu jako kdysi nyni vycinkani komunisti,kteri se nedokazi uz ani objevit mezi nami, lidovymi komentatory,abychom jim vysvetlili,ze pujdou pod %5% do propasti dejin,pokud neprevezmou nas obcansky nyni se tvorici navrh vzoroveho PROGRAMU VOLICU,ktery se neodvazi dat na sklo ani mocny neomarxista GR TV a proto se ho nesmi nikdo dozvedet, nebot obsahuje pozadavek SVOBODY a OBCANSKE PRIME DEMOKRACIE,kterou lze pdle navrhu ĆSV provozovat IHNED a staci jen treba vybudovat po cele republice novou informacni zakladnu ,kde bude moznost pod nasimi clanky a nasi obcanskou TV vas a vase modre trockisty tzv neomarxisty obejit a hodit vasi prolhanou ohlupujici kisnu do stareho zeleza a poplatky prevest na podporu polit.subjektu,ktere budou v teto siti opravdu slouzit nam obcanum volicum!

   Prozatim Miru zdar nebo taky ne.
   Nema ceny vam ani posilat protesty a petice,vime,ze cekate stejne na prokuratora,aby vam ty porusovanim zakona narhabane stovky milionu dal v rozsudku ZABAVIT,tedy vratit zpet nam koncesionarum!

   Smazat
  25. MAM TU PRO GR TV POHLAVARA FEROVY BOMBENKSEFT

   Jeste predtim nez to tady zajde za obzor by bylo dobre,kdyz stezovatele na Televizni Radu by se sjednotili a dali rade akcni obcansky navrh.

   At rada zverejni kolik opravdu zbylo jeste penez v kase tv po vykradeni aktiv TV (tech 7 miliard se pry vyparilo pod zacernenymi smlouvami)
   Aby to bylo fer muze totiz rada vymyslet TV rozkvet a zachranu takto.
   At poukaze GR TV pulku tj 4 miliardy na konto tvorici se Nove republiky s cilem,aby tyto penize slouzily k vybudovani NOVEHO INFORMACNIHO POLE,sestavajiciho z noveho duplikovatelneho webu,ktery bude implantovan specialisty vcetne internet TV do vsech koutu tezce zkousene republiky (bez penez a vytutlovane.)
   Do doby nez se to etabluje by mohla byt nynejsi verejnopravni TV povolena reklama a vynosy by se delily 2 a pulka by sla na to pole,kde by i tam brzy mohly reklamy tvorit nezavisly konkurecni prijem spolu s pulkou koncesionarskych poplatku.

   Pote co nam GR TV uplne zdevastoval a zdemoloval lhanim a ohlupovanim Obcanskou spolecnost(OS)pana skveleho presidenta Havla,lezi tato spolecnost jako mrtvola v prachu a v poslednim tazeni a ztraci posledni kapky krwe!
   To pozna kazdy nebot uz nikdo nechce oslavovat naseho skweleho presidenta Havla a GR TV zpusobil,ze ho narod uz dokonce NENAVIDI!!

   Tak by mohl pan Havel dostat kyslik a bili bychom i spolecne toho vira a ukazali tak panu GR TV cestu do raje a ne,ze ne ANO!!
   Pokud bude GR TV mlcet tak to bere(souhlas),kseft je kseft,no ni?

   Smazat
 2. "Já neznám recept, jak z toho vybřednout."

  A co takhle ty lidi, na které ty stížnosti míří, vyhodit? A s nimi ty jejich nadřízený a jejich vrchního ředitele...
  Tak se to přece dělá v každé jiné společnosti...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ...a ,,kulturní a společenská fronta" se pos.erou a začnou kupovat spacáky...Každopádně ti, co přispívají na jejich činnost by měli mít právo do toho mluvit a jejích hlasům by se mělo naslouchat.

   Smazat
  2. Vyházet jenom ty, kteří jsou vidět (a slyšet), nic neřeší. Opratě drží ti, kteří vidět nejsou. A protože nejsou vidět, nikdo si na ně jmenovitě neztěžuje.
   Tak že místo Moravce a Fridrichové by usedli před kameru noví Moravcové a problém by zůstal. Řešení vidím pouze v penězích. Pokud budou mít přebytek peněz, nic je nedonutí změnit přístup. Já netoužím o výměnu agitace. Já se dožaduji nestranných informací. Padni komu padni.

   Smazat
  3. Ne, na lidech velmi záleží. Uřezat hlavy hydře a místo ní nasadit jiný systém, který ctí spravedlivé odměňování i nezávislou a nestrannou žurnalistiku.

   Smazat
  4. Vymněnit žumpalistiku za žurnalistiku.

   Smazat
  5. Pane Dvořáku, pokud vyměníte pouze lidi, ale zachováte systém, je jenom otázkou času, kdy se ti noví lidé chovat stejně, jako se chovají ti současní. V Čechách máme takové rčení : "Příležitost dělá z lidí zloděje". A na pevnost charakteru bych moc nespoléhal. Jde skutečně jenom o vzácné vyjímky. Těch, kteří nepodlehnou možnosti se obohatit na úkor jiných, je skutečně vzácně málo.
   Ale pokud bude systém takový, který umožní obyčejnou soutěž, věřím, že má šanci vydržet čistým podstatně delší dobu.

   Smazat
  6. PS
   Ještě jsem chtěl dodat. Pokud ze systému dostanete přebytečné peníze a ten se stane chudým, časem ho opustí i ti, co na něm parazitují. je to jako se státním úředníkem. Pokud bude státní úředník placený pouze průměrně až podprůměrně, přestane být lákavým pro zlatokopy. Ti se vrhnou do komerční sféry a budou třeba pokoutně prodávat předražené hrnce. Navíc, v lidské společnosti skvěle funguje závist. A chudý úředník asi nepůjde tolik na ruku boháčovi, protože mu bude závidět. Chudý soudce bude soudit spravedlivěji a chudý policajt lépe vyšetřovat. Já vím, může to podpořit korupci. Ale od toho tady zase budou oni chudí policajti a chudí soudci, aby jí drželi v přijatelných mantinelech. Nikdy nikdo nebude svou profesi dělat z přinucení, či za vysokou odměnu tak dobře, jako lidi dělající z přesvědčení. Životní zkušenost.

   Smazat
  7. Nezapomente vsichni,ze jedina SPD ma v programu bod 10 RASANTNI ZMENA SYSTEMU.

   Na to reaguji jeji sympatizanti a volici tim,ze si vymysleli i sami naplneni tohoto bodu SPD programu a to doposud nevidanym

   SOLIDARNIM STATEM podobnym "pravicovemu" socialnimu statu tomu,ktery plati u sousedu plne mzdy a nejen se z toho nezhroutil,ale vzkveta a inspiruje mnoho zdejsich domorodcu k povzdech

   JAK JE TO MOZNE?

   a hned tam uprchnou pracovat od doktoru po remeslniky...

   Smazat
  8. 10.50 a kdo je majitel ČT? No Dvořák to asi nebude. Nepleťme si ho se Soukupem...

   Smazat
  9. Stát potřebuje svou televizi. O tom žádná. Ale na to, co skutečně potřebuje nemusí mít deset kanálů. Stačil by jeden. A i ten by měl mít rozdělené financování. Základ by měl tvořit příspěvek od státu, zajišťující základní funkce a minimální platy. Bonusy by byly závislé na dobrovolných koncesionářských poplatcích. Budete se líbit, lidi vám přispějí. Nebudete se líbit, nic od lidí nedostanete.
   Televizní tvorbu bych úplně zrušil. Stejně slouží jako přivýdělek pouze pro vyvolené.

   Smazat
 3. Vadí vám ideologická předpojatost ČT? Tož to napište sem: radact@ceskatelevize.cz, oni vám i odpoví. Šarapatka je už blízko totálnímu nervovému kolapsu, ještě pár emailů na Radu a Šarapatka pojede k Chocholoušovi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Možná by bylo dobré jim poslat tu velkou stížnost, která dokumentovala podrobně asi 500 omylů a lží ve vysílání ČT za rok!! Je to asi 3, 4 roky staré a ten neschopný primitivní politruk Šarapatka ji označil za ruské dílo a výmysly dokonce ještě před tím, než ji viděl, což bylo doloženo časově, než ta stížnost doputovala k Radě. Ono se to totiž rozkřiklo o něco dříve a v Goebbelsově TV alias ČT si asi někdo nadělal do kalhot :), tak hned běželi natočit bláboly k věrnému politrukovi Šarapatkovi, aby se náhodou diváci nedoslechli první, o co jde a jaká je to blamáž pro Goebbelsovu TV alias ČT. :-)

   Smazat
 4. Jenom je třeba být připraven na ty spacákové gaunery, tentokrát to vidím tak, že místo do spacáků půjdou rovnou do tepláků s kousavou dekou na noc. Aby si tam nemusel jít tentokrát lehnout Bakala sám na ty Krkavčí Hory.

  OdpovědětSmazat
 5. ČT nepřipouští demokracii , šíleně se ji bojí a tak začerńuje ,lže a krade. To se to potom žije na vysoké noze , bez kontrol atd.

  OdpovědětSmazat
 6. Dnešní ČT vyhovuje většině politiků, proto s ní nic neudělají. Začnou dělat, až ČT bude hladovět pro nedostatek financí z koncesionářských poplatků. Lidé proto musí ČT nechat vyhladovět. Politici budou muset rozhodnout o financování ČT ze státního rozpočtu a pokud tak bude, tak tam již sahají pravomoci Nejvyššího kontrolního úřadu. Skončí tím začerňování smluv, malé domů kamarádům i dalším různým šmejdům a snad to bude první krok k tomu, aby se dalo říci , že ČT je veřejnoprávní televizí jak v oblasti hospodaření, tak i v oblasti podávání informací občanům.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud politici nebudou neco s tou zatraceno kisni delat

   lidi se na ne tak naserou,ze zvoli pouze ty kteri budou JEN jejich opravdovymi zastupci a ne stadem,odhajlujicim i jak se to uz stalo POLICEJNI STAT ohlupenim celeho Parlamentu,cili informacnim podvodem!

   Smazat
  2. Politici s tím nechtějí nic dělat, protože se ČT bojí. Víme že média mají obrovskou moc "zlikvidovat" kde koho.
   Kolik politiků už muselo pod tlakem médií skončit! Nebo nemuselo, ale měli už toho nátlaku a špíny plné zuby. A toho, kdo si dovolí kritizovat média, označí za škůdce a ničitele demokracie, pravdy a lásky.
   Nejen ČT ale většinu médii ovládli mladí lidé, kteří buď z hlouposti nebo za peníze prosazují "hodnoty" EU řízené z USA. Otázkou je, jestli si uvědomují, že tím škodí vlasti a Evropě a přesto to dělají.

   Smazat
  3. Tak toho bohdá nikdy nebude. Jak už jeden radní prozradil,tón ČT udává Brusel. Takže ať už se vymění ten přeplacený podržtaška v čele, a s ním i ti různí šámalové a mrzenové, nebo ne, "objektivita" ČT bude stále udávána Bruselem.

   Smazat
  4. 13:15
   Většina těchto užitečných blbečků to bere podle toho, že se mají dobře a že mají falešný pocit důležitosti. Takže je nezajímá pravda, nepřemýšlí, prostě jdou s davem a slouží těm, kdo jim dává dobrý plat. Pokud by platy v ČT klesly na celorepublikový lehký nadprůměr, tak by jich o něco ubylo.
   S tím pocitem důležitosti je to složitější, protože spousta lidí jim nadává už teď, ale zase jdou takoví ti neziskovkáři a topáci a piráti a podobné ovce hlavně z Prahy, kteří jim fandí. Takže oni jsou zabejčení ve své bublině a jejich ego je tak přebujelé, že tam žádná náprava nehrozí.

   Smazat
 7. K pisateli zhnusený 5:50
  Myslím, že jste problém naší „veřejnoprávní“ TV sice zjednodušil, ale zároveň jste ukázal na to podstatné o co v TV jde a co by se mělo změnit ve „veřejnoprávní“ organizaci. Vyslovuji souhlas s tím co jste napsal, ale problém „naší veřejnoprávní TV“ ještě více zjednoduším.
  Ekonomická rovina, já ji pracovně nazývám „kulturní mafie“. Je propletenec vztahů, kdy se přihrávají „velké peníze“ za honoráře pro „naši“ kulturní VIP (samozřejmě). Proč jsou začerněné části smluv, které ČT uzavírá ?
  Poté je ta politická rovina o které píšete, kdyby zůstalo jen u politiky, ale jde zde o „ideologizaci“, zejména zpravodajství a publicistiky a to souvisí, jak píšete o „správných názorech“ a vybraných lidech. Poslouchám také rádio. Mě se zdá, že problém „politický, ideologický“ je i v rádiu, zejména na ČR Plus, stejní lidé, málo alternativních názorů.
  Recept je jediný, vyměnit ředitele ČT, vyměnit vedoucí oněch redakcí, kteří jsou „zainteresovaní“ na takovém fungování „veřejnoprávní“ TV. Jak to udělat? Jsou zde postupy, kterými to lze podle zákona a demokratických postupů udělat. Kdo k tomu najde odvahu, tak. zv „demokratická opozice“ to určitě nebude. Politici si to „obecně“ nechtějí s těmi VIP rozházet. Tak jedině zbývá onen tlak ze zdola, diváků a posluchačů, bohužel jsem v tomto skeptický, protože vidím kolem sebe velkou lhostejnost lidí, kteří mají dost svých starostí.
  Takže je to vlastně problém politický a proto právě velmi složitý a nemá jednoduché řešení.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, souhlasím. Většina se sice zaměřila na ČT, ale to samé se týká i rozhlasu.

   Smazat
 8. No jo transatlantický politruci v akci na ně se dívat nejde navíc dojná kráva pro kavárnické komedianty.

  OdpovědětSmazat
 9. Obsese infantilním pojmem 'neomarxismus' úplně kazí dojem z článku....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No to je nyní "módní" pojem, když nevíš, tak to nazvi "neomarxismem". Je to již klišé a hlavně je to prý "levicové", já na tom nic levicového nevidím a s Marxem to nemá nic společného,než název,který tam dali.

   Smazat
  2. Je to způsob jak to všechno svést na levičáky. Pravičáci a nenažraný kapitalismus za to nemůžou.

   Smazat
 10. Budou neočkovaní jedinci odsunuti na okraj společnosti?

  http://svobodnenoviny.eu/budou-neockovani-jedinci-odsunuti-na-okraj-spolecnosti/

  Akční plán Evropské komise pro migraci: 34 milionů migrantů

  http://svobodnenoviny.eu/akcni-plan-evropske-komise-pro-migraci-34-milionu-migrantu/

  Premiér Orbán: Evropa se naštěstí nevzdala Georgi Sorosovi

  http://svobodnenoviny.eu/premier-orban-evropa-se-nastesti-nevzdala-georgi-sorosovi/

  OdpovědětSmazat
 11. ČT má být dle kodexu vyvážená a nestranná a to bohužel doložitelně není a to již dlouhou dobu.Každý večer má aktivistické zpravodajství.
  To je zajímavé, že firma , co vyrábí vakcínu, za ní nemá odpovědnost? První Češka , která byla očkována, se nechala očkovat v Kuvajtu čínskou vakcínou!!! Zase nás předběhli jako ve všem, a těžko si Kuvajt pro očkování nakoupil špatnou vakcínu, na to jsou příliš bohatí!!! "Komunistická" Čína už s covidem "vyběhla" , nemá žádné nakažené a tento rok bude v Číně růst HDP o cca 5% a báječný západ, včetně nás, pojede o cca 15% HDP ročně dolů!!!! Čína nás předjela o parník a už se nechytáme a koupí si postupně celý svět!

  OdpovědětSmazat
 12. ČT má být dle kodexu vyvážená a nestranná a to bohužel doložitelně není a to již dlouhou dobu.Každý večer má aktivistické zpravodajství.,
  Prezident Zeman mně mnoho neříká, ale zde musím s kritiky ČT souhlasit v plné míře!! Zpravodajství ČT je doslova hanebné a doložitelně neplní kodex ČT a doufám, že diskuze v Radě ČT povede alespoň k nějaké nápravě, i když "černého Petra" drží sněmovna, protože mediální zákon o Radě a ČT je velice nedokonalý!! Není problém poučit se v Německu, kde je spolková Rada pro ARD a ZDF a ta plní přání diváků a posluchačů na daleko vyšší úrovni!! Nebo se poslanci bojí občanů , že se zde opravdu bude říkat "pravda" , bez ohledu, padni komu padni!! Za 30 let po "sametu" jsme se ještě nedopracovali k opravdu svobodné a nezávislé ČT veřejné služby!! A já nechci televizi jenom pro někoho, ale pro všechny, i pro stranu TOP , která si dnes uzurpuje v ČT více prostoru, než jí přísluší a to lze snadno doložit!! Pokud je ČT placena koncesionáři, mají všichni koncesionáři nezpochybnitelné právo vědět, kdo jaký pobírá v ČT plat!! Tady se pan ředitel uřekl,když prohlásil, že diváci nejsou hodni znát platy moderátorů!! Zrovna tak pokud je někdo placen z daní , má právo poplatník vědět, kam jdou jeho platby!

  OdpovědětSmazat
 13. ČT a další média
  Teď musí být v médiích neustále na prvním místě vulgární antikomunismus a patologická rusofobie, aby byly "překřičeny" všechny zločiny a zlodějny posledních 30 let!! To je jediný účel! Nejsem zastáncem doby před rokem 1989, ale bohužel nevidím žádnou poctivou snahu vyrovnat se zločiny a zlodějnami posledních 30 let!!!

  OdpovědětSmazat
 14. Dokud se nenajde většina ve Sněmovně, která by jasně prohlásila, že Česká televize neplní svou zákonnou funkci – tedy poskytování objektivních, ověřených, ve svém celku vyvážených a všestranných informací pro svobodné vytváření názoru – jsou tyto diskuse zbytečné. Jediný, kdo může změnit současný stav zpravodajství a publicistiky České televize, jsou poslanci. Ti ale, přestože často deklarují nespokojenost s Českou televizí, odvahu situaci řešit nemají. Česká televize je nyní skutečně nezávislá v tom smyslu, že si děla co chce, protože ti, kdo mají vynucovat dodržování zákona o ČT, na svou povinnost rezignovali.

  Výsledkem této rezignace zákonodárců je skutečnost, že ČT ve svém zpravodajství a publicistice tvrdě a nekompromisně pranýřuje každého, kdo nesouzní s liberálním progresivismem převládajícím v přístupu a obsahu zpravodajství a publicistiky. A ti, kdo by měli trvat na nestrannosti a vyváženosti, kdy vedle liberálního progresivismu jsou slyšet ve zpravodajství a publicistice ostatní politické směry, nejednají. Diskuse o koncesionářském poplatku je tak jen pláštěm na zakrytí skutečného problému absolutní jednostrannosti, nevyváženosti a tím hluboké neprofesionality a nenaplňování zákona o ČT, které ale nemá nikdo zodpovědný odvahu řešit, a to zejména v roce dvacátého výročí takzvané televizní krize.

  Zákonodárci svou dvacetiletou nečinností vytvořili opevněné kulometné Kavčí hnízdo, ze kterého jsou i sebemenší projevy jiného názoru, než mají místní zpravodajci a publicisté, tvrdě ostřelovány. Diskuse tedy nic neřeší. 😀😀😀 Považuji tenhle text za dost zásadní, ale není můj, někde jsem ho "obšlehl" a už si nepamatuji kde, ale to nesnižuje obsah sdělení!! 😀

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ne nadarmo se transformuje OS na ČSV,

   ktera by uz mohla zvolit ty politiky a polit. subjekty ,ktere budou skutecne zastupovat jeji zajmy a to i kdyby to melo jit podle uz se tvoricim

   NAVRHU VZOROVEHO PROGRAMU VOLICU,

   ktery si mohou s klidem dat do svych bobkovych 31 let nedostatecnych programu ti,kteri chteji byt zvoleni a hotovo.
   Prvni bod toho programu je zmena rezimu na doposud nevidany

   SOLIDARNI STAT nebo co nebo jak!?

   a vo tom ta diskuse je, no ni?

   Smazat
 15. Lidi si neohlídali gaunery po 89. roce a stát nám byl rozkraden, byla ukradena i svoboda a zločinci mají zemi v rukou sakum prásk. To samé se stalo s ČT! Lidi shání slevy a ostatní je nezajímá, zrovna tak volby. Až se probudí, budou mít před barákem mešitu a ženy v pytlích! Konečná.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:19 Můžete mi prosím přiblížit, jak si lidé měli ohlídat gaunery 89? To dokáží jen ještě větší gauneři. Jinak nikdo. Lidí jsou víceméně neškodná masa, která je určená k tomu, aby vyráběli a sloužili za co nejlacinější peníz a ještě část ze své mrzké mzdy utratili za povětšinou zbytečné produkty.
   Kdyby se nedej bože chtěli proti svému údělu bouřit, hrstka mocných jim sebere nejdříve zbytky důstojnosti, pak majetku a nakonec, bude-li to nutné, tak i exemplárně život.
   Nemáme nárok samozřejmě vůbec na nic.
   Bylo jest a bude.
   Paradoxní je, že si člověk myslí, že horší režim už být ani nemůže, a on může.
   A bude! Držte si klobouky, JEDEME Z KOPCE!
   Bude hůř, než si vůbec většina lidí v Čechách připouští. A bude to dřív, než si myslíme.
   Kdyby vám někdo před pár lety, v době referenda o vstupu do EU ukázal dnešek, tak byste tomu pravděpodobně nevěřili a smáli byste se.

   Tak rozhodně s už moc nenasmějem.

   Smazat
 16. Tak jsme se díky našim médiím vrátili do starých dob před 30 lety, ten kdo si chce vyhodnotit dění ve světě objektivně je nucen hledat zprávy mimo naše zpravodajství, cenzura "nesprávných" názorů jede na plné obrátky dokonce s požehnáním státu...vřískání o boji za demokracii od těch "správných" má stejný dopad (alespoň na ty, kteří neztratili vlastní rozum) jako vřískání komunistů před rokem 1989 o té jejich jediné pravdě, naděje mnoha účastníků demonstrací 17.11.1989 se již delší rozpadají v prach..........

  OdpovědětSmazat
 17. Tuhle na CT diskutovali v přestavce hokeje sportovni (!)novinári o situaci v Bélorusku,rozhodne se stavéli proti uspořadani sampionatu tamtez,a navrhovali misto Beloruska Lotyšsko.No to bravoo!Muzou se tam zúcastnit rovnou pochodu na oslavu Wermachtu pod vlajkou s hakenkrajcem.Na hokej se budu divat uz jen na slovenske tv.Nazory kolaborantu z čt uz nikoliv.I sporťaci budou skolit narod-Moravcove i u hokeje,to se uz po.rali.

  OdpovědětSmazat
 18. Národní soudy po válce zvlášť přísně soudily novináře! Zradili národ a sloužili Němcům tiskem, rozhlasem a na veřejných projevech.
  Před Národním soudem skončilo celkem 21 novinářů obviněných z kolaborace.
  Trest smrti vyslechlo 7 novinářů: Rudolf Novák (šéfredaktor Árijského boje), Antonín Jaromil Kožíšek (šéfredaktor Moravských novin a Poledního listu), Alois Kříž (redaktor rozhlasu), Vladimír Krychtálek (šéfredaktor Venkova), Jaroslav Křemen (šéfredaktor A-Zet), Karel Werner (šéfredaktor Večerního Českého slova, pak Poledního listu) a v nepřítomnosti Emanuel Vajtauer (šéfredaktor Večerního Českého slova a za Protektorátu obnovené Přítomnosti), jenž před spravedlností uprchl.
  Ostatní byli odsouzeni k 15 - 20 letům těžkého žaláře nebo pracovního tábora a jejich majetek propadl ve prospěch státu.
  Doživotním zákazem novinářské činnosti bylo potrestáno celkem 109 novinářů, dočasným zákazem novinářského povolání očistná komise potrestala dalších asi 40 novinářů. Pokutovaných novinářů bylo 58.
  Foto - Poprava novináře Rudolfa Nováka 26. března 1947 na zadním dvoře na Pankráci
  https://1gr.cz/fotky/idnes/18/073/c460/MH_57d3d1_817.jpg
  „Není jasné, zda Novák vůbec věřil tomu, co za protektorátu psal. Sám po válce tvrdil, že ne, a vlastně tím jen potvrdil dojem, kterým jeho příběh působí. Rudolf Novák byl kariéristou, který sáhl po téměř každé příležitosti, aby si přilepšil. Jeden ze svědků o něm vypověděl, že byl „poživačník“. Novákovi šlo především o výhody, o peníze, o dobré postavení. Aby si to zajistil, dobrovolně spolupracoval s Němci.“
  https://is.muni.cz/th/ww6qn/Dufkova_85625_DP_Rudolf_Novak.pdf

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonym 11:52 to je správný komentář. Pokud to někdo umí, bylo by zajímavé vědět co se děje s jejich potomky. Určitě se etablovaly a zase parazitují, tak jako mnoho geneticky zakódovaných současných parazitů.

   Smazat
  2. Zarazila mne diplomka slečny bakalářky, který hned v úvodu píše o "moravském národu". Jakýpak moravský národ to vyučují na Masarykově univerzitě v Brně? Sakra, takhle to začínalo na Balkáně a pak došlo na podřezávání krků.

   Smazat
  3. Pane Dvořák, proto není dobré užívat v prosazování Českých zájmů národ, ale občanství. Jak slyším národ v jakékoliv sestavě, tak vím, že jde o rozklad státu.

   Smazat
  4. Václave Dvořáku!

   Z dějinných pramenů (nikoliv z histérie) je známo, že Moravané (Moraváci) obývali kráter středojevropejského vulkánu (od Šumavy k Tatrám) dávno před tím, než se Čech a Lech vybrali z podoní a podněstří na svoji pouť jevropejí. A v době, kdy Čech udeřil svým "kyjem" do země na kopečku zvaném Říp, již končila sláva Moravské říše, protože ji začali dobývat hunové a chazaři vyhnaní z Krymu a povolží Rusy ( gotskými kukačkami v praslovanském hnízdě. Nepomohla ani Velká Tartárie (byť praslovanská), protože na povel GP (od Nilu) nastalo velké stěhování (přeformátování) národů. To samé se děje dnes, ale v době ajťácké GP šíleně riskuje, že se to provalí a proto kovid 19 - 21. A bude hůř. Světová populace totiž nepochopila, že má páníškům (slouhům GP) lízat koule, jinak bude i kokotviď 666. Pichulek vačsiny netřeba, šém je již na hrotech výtěrových špejlí. Počkejte do 21. 1. 2021 a všichni pochopíte vo co GO!!! (votroci gojští).

   Smazat
  5. opravuji datum

   21.02.2021 tečky jsou nepodstatné!

   Smazat
  6. Ďuro Trulo - to je směšné. O historii toho asi moc nevíte. Ale chcete-li si hojit mindrák pohádkami, prosím, bránit vám v tom nebudu.

   Smazat
 19. ,,,vidím, že tady vřískají ti, kterým ČT šlápla na "kuří oko"...je zajímavé, že jsou to právě oni, kteří prosazují tak zvaný "jiný názor"...když ho ale někdo projeví chtějí ho likvidovat....komické!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mně TV na kuří oko určitě nešlápla. Unkrovne, ale ty nejseš šiřitelem jiného názoru, tak proč např. tebe likvidovat? Jseš trapný provokatér! Předlož svůj názor! Jistě to nebude názor ale provokace, o tom jsem přesvědčen!Howgh

   Smazat
  2. Ma li CT nazor melo by to byt v zajmu tech,kteri ji jako koncesionari plati.

   Pokud tvrdi TV,ze patri vsem ,kdo v ni pracuji a je tedy podvodem vlastne soukroma ,tak at si ji oni i plati a nekradou k tomu kncesinarske poplatky a miliardy,ktere jsou jeste v zasobe!.

   12/51 mel by jste byt tak inteligentni,aby jste to pochopil vcas v opacnem pripade potvrzujete svym komentem,ze GR TV nam vylupuje nase penize,neni na svem miste a mel by za ty loupeze jit nejen do basy,ale i vratit jemu zbuhdarma zaplacene nezasluzene miliony!

   Co myslite ,kdy se to stane,nemeli bychom zacit delat seznam poradu porusujicich zakony o verejnopravnosti TV a ten lapka byse mel vypravit pomalu na cestu do basy?

   Smazat
  3. Pracovníci ČT porušují už mnoho let Chartu TV. Jestli to nevadí současným politikům, musíme ve volbách zvolit takové, kterým to vadí stejně jako nám! Jinak se nikam nehnem.

   Smazat
  4. Pane Dvořáku, politika je umění možného. Žádný politik není tak dokonalý, aby bezezbytku vyhovoval. Potom nastupují kompromisy a priority. Proto také (zatím) Babiš vede. Značná část důchodců oceňuje spíš navýšení důchodů a slevy na MHD víc, než záškodnickou politiku v Bruselu. Říká se tomu "bližší košile, než kabát".
   A tak tolerují nejednu levotu Babiše, Fialy, nebo Bartoše, hlavně že se dnes mám o něco lépe, než jsem se měl včera. To, že to je cesta do prdele většina lidí neřeší. Říkám tomu indiánský způsob života. Dnes mám a zítra se uvidí. Tak prý žili indiáni. Když měli, naprali se tak, až se pos...ali a poblili. Místo, aby si kousek schovali na zítřek.

   Smazat
  5. Václav Dvořák19. prosince 2020 17:13
   Pane Dvořák, nechci, aby jste to bral jako provokaci, ale sám moc dobře víte, že neexistuje strana, která by si něco o ČT dala do programu. Také víte, že volíme strany a máme možnost upřednostnit některé politiky z dané strany. Tzn. politika, který je myšlence řešení problémů s ČT nelze volit, neboť je pro mne jeho strana jako celek nevolitelná. Navíc nevím o jediné straně, která by šla do voleb s myšlenkou udělat pořádek v ČT. Strana by šla sama proti sobě. Takže přes volby cesta nevede. Jedinou cestou je neustálý tlak veřejnosti na politiky. Další možnou cestou by možná bylo (nemám to ověřeno) uložit koncesionářský poplatek u notáře a uvolnit ho až tehdy, kdy se něco změní. Jak jsem již napsal, nemám ověřeno zda je to možné. V podstatě poplatek zaplatíte, ale blokujete jeho odeslání kvůli nějakému problému.

   Smazat
  6. Některé strany mají chronický problém s ČT a proto do rady najmenovaly lidi, kteří teď "zlobí". To je jedna cesta.
   Druhou je nepř. společnost akcionářů, která začne svá přání organizovaně prosazovat.
   Třetí je ČT ignorovat stejně jako média hlavního proudu, které platí oligarchové a cizinci a věnovat se rozvoji vlasteneckých opravdu nezávislých médií a skrze ně dostat mainstream a ČT s ČRo pod tlak. Na ty aktivisty a korupčníky v ČT nic jiného než strach z následků neplatí.

   Smazat
  7. Moje rec pane Dvoraku admine,17/13

   k tomu potrebujeme,ale informacni pole nejlepe v zaberu cele republiky.
   Proto nas velkokapitalisti o toto info pole vcas obrali a obiraji permanentnim dalsim oblbovanim,ze se mame jako prasata v zite a TV zdemolovali nenazranym GR,co sedi jak zaba na prameni a obira nebohe jim pobouchane koncesionare a ti dotedka mu jeste drzeli stanglu. .
   Aby se podarilo vytvorit v parlamentu vetsinu,jinak ten bod SPD c.10 do Ustavy nedostaneme,domnivam se ze je treba krok za krokem vytvorit nejprve ten deklarovany navrh vhodneho programu obcanu,jsou uz 3 body a kdyz bude alespon 5 bodu zkusit ho nabidnout vsem polit.subjektum slusne a mirumilovne.
   Je ovsem jasne,ze 31 let embarga,kterym utrapili dnesni OS tak ze je uplne apaticka a mrtva, to zanechalo stopy a utvrzuje politickou tridu velkokapitalistu,ze volici jsou blbi a nic nevymysli a tak nas mohou pumpovat donekonecna a davat jen tretinu mezd,aby jsme nemeli rezervy na viry a vubec nic na penze.
   Tady je domnivam se treba rozvinout myslenku noveho vhodneho webu,ktery by byl duplikovatelny a vyskolit dobrovolniky,kteri by se chteli naucit jak se takove weby ovladaji zezadu a meli by po ruce ten program no to by pak dostali do ruky kladivo a problemy,ktere ted mame se zabami na prameni, by se mohli stat hrebiky....


   Muzeme zkusit i angazovat tzv Stredni tridu,ktera nikdy nevznikne beze zmeny rezimu na SOLIDARNI STAT a namisto opory republiky ji velkokapitalisti vytlaci jak citron a oni se budou myslet,ze to tak musi byt.HOVNO!

   Smazat
  8. Nesouhlasím s vámi, pane Dvořáku. Strach z následků už u nás neexistuje. Je bezpočet příkladů. Kovář, Novotný, Zastrčil, ... budiž příkladem.
   Pokud chcete dosáhnout kvalitativní změny, musíte jít přes peníze. Na tom není žádná propaganda. To je věcí trhu, chcete li zákon poptávky a nabídky. Většina rozumných lidí baží po pravdivých informacích. Ty jsou zboží, jako každé jiné. Nechme zákazníky rozhodnout, zda za ty, které nám servíruje česká televize, budou ochotni zaplatit a kolik.

   Smazat
  9. Václav Dvořák19. prosince 2020 18:59
   Souhlasím s prvními dvěma body. Třetí pokládám za sporný. ČT je jedno, zda ji ignorujete, nebo ne. Pro ně je důležitý zákonem stanovený poplatek. Neplacení znamená postih. Dokud bude koncesionáři hrazeni, nic ČT nenutí k jakékoliv změně. Na "své" prostředky stále dosáhne na základě zákona.

   Smazat
 20. Páni diskutéři. (někteří). Nechte si své celostránkové příspěvky pro sebe. Kdo to má číst? Opisujete jeden od druhého, v podstatě melete pořád jedno a to samé. Když neumíte svůj názor vyjádřit stručně a jasně, jděte tam, kde rádi čtou pohádky. Na tapety zde není nikdo zvědavý.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tomasi,nemohl by jste svuj prispevek zkratit na

   VOLAM POLICII GR TV MI KRADE KONCESINARSKE POPLATKY
   chytte zlodeje!

   Smazat
  2. 13:37 souhlas presne kdo to ma cist stale dokola! i ty uvodni clanky bych zkratil !

   Smazat
  3. dobrak19. prosince 2020 13:54
   Já bych je nezkrátil. Já bych místo úvodních článků nedával nic. Stejně vám vadí čtení, tak proč se namáhat. Když vám něco napíšu ve zkratkách, nepochopíte co jsem psal. Nelze jen tak úvodní článek vytrhnout z kontextu. Jste-li líný číst, poslouchejte třeba rádio. Tam se nemusíte namáhat. Nakonec, proč také psát knihy, že? Stačí vytisknout výtah obsahu knihy. Víte o čem je a máte přečteno.

   Smazat
  4. 13:37 To je váš názor. Mluvte sám za sebe. Ne za jiné. Ostatně někdo vás nutí sem chodit a číst to?

   Najděte si jiný, vám vyhovující web. Nenajdete-li taký, založte si vlastní.
   Pamatujte si staré známé pravidlo: Pomocnou ruku najdeš výhradně na konci svého ramene.

   Smazat
  5. Tomáš19. prosince 2020 13:37
   Tomáši, jen tak pro zajímavost by mne zajímalo, kdy jste naposled přečetl delší text? Měl by jste být tolerantní vůči ostatním. Také by mne zajímalo, proč jste nenapsal "Na tapety nejsem zvědavý" a zaštiťujete se ostatními. Konkrétně já umím mluvit sám za sebe a když mi něco dělá problém, nepotřebuji se zaštiťovat jinými, ani tiskového mluvčího.

   Smazat
  6. 13,37
   Jak chcete holou větou vyjádřit třicet let vyvíjenou, sofistikovanou lumpárnu?

   Smazat
  7. Tomáši, trpíte poruccou soustředění, že Vám vadí dlouhé příspěvky?

   Smazat
 21. Na několik písemných stížností,řádně podepsaných, Rada ČT nikdy nereagovala. Kromě Moravce,Železného,Wollnera,
  Fridrychové jsou ostatní redaktoři též cinknutí kavárnou a TOP. Nejhrůznější jsou jejich naučené návodné otázky. Například když se nedávno Linda Bartošová ptala pana Davida proč si dovoluje kritizovat EU - když ta ho jako poslance platí.(Bartošová asi zabloudila že?) Nejzákladnější svinstvo z ČT jsou však opakující se kampaňovité a evidentně široce kavárnou založené útoky na řádně zvoleného prezidenta,vládu a premiera kterého za asistence redaktorů ČT označují prestituti - agenty Číny,Ruska a "komoušů". Anglické královně,Merkelové nebo Macronovi to nevyčítají. Podporuje je i BIS Koudelka který klidně kritizuje prezidenta za to že mu dává úkoly a ještě na to veřejnosti žaluje. Koudelka navíc není prezidentem dobře hodnocen - spíš je kritizován ,že dělá že "něco" dělá ale nikdy žádné špiony nebo diverzanty nechytí. Politické vstupy šéfa BIS se dle mého soudu do ČT vůbec nehodí - to je práce pro vládu a Parlament. Naznačovat a opakuji -nikoho nechytit- je divné. ČT též potřebuje řádnou kontrolu Nejvyšším kontrolním úřadem. Těch 7 miliard co ročně utrácí
  a obrovské odměny co si někteří šéfové vyplácí je třeba
  podrobit důkladné kontrole - ta tam již roky nebyla. Je to
  pak půda pro zlatokopy kteří si od kámošů nechávají zaplatit kde jakou nedívatelnou volovinu. Soudím že současný model fungování ČT je pro daňové poplatníky nepřijatelný protože rozeštvává občany a je příliš drahý.
  Válka s virem ukazuje že ČT dokáže sezvat na obrazovku třeba 30 různých pytlíků a každý radí nebo děsí lidi jinak.
  Naprosto chybí stabilní a jasný - jednotný názor vlády. Ta přeci za zdravotnictví jediná odpovídá. Tak ať si kamarádi z ČT strčí Šmuclera do zadnice a přestanou obtěžovat lidi.
  Ti mají starostí dost.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. tomas souhlas setris ma slova

   Smazat
  2. Je to vlastně paradox. Právě kvůli krizovým situacím, jakými je pandemie, živelné pohromy, nebo válka, mají primárně sloužit veřejnoprávní média. Měly by primárně sloužit vládě k informování veřejnosti a sdělování pokynů. Místo toho slouží k podrobování kritice jejich pokynů a rozhodnutí. Mírně řečeno, bulvár šmrnclý propagandou. Absurdní.

   Smazat
 22. 13:37, 17:33, 17:53, 17:55, 17:59 v podstate mate vsichni pravdu i ja! hhh
  jen bych (podle se) zkratil clanky do podstaty, "vypichnul" nejdulezitejsi body a hotove vyrizene k dennimu poradku!
  souhlasim nechces cist tak poslouchej radio nebo sem nechod nebo at ti predcita mluvci!
  ano nikdo te nenuti sem chodit najdi si jiny web nebo zrid svuj vlastni!
  no a je fakt ze 30 letou lumparnu bude treba vyjadrit vetou rozvitou!😎

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dobraku,kdyz dovolis dam ti tu strucne dvema slovy co je treba,ale budes tomu rozumet?

   Nebo ti tu mohu dat cely film

   KAPITALISMUS S LASKOU,

   ktery ukazuje co je to ve skutecnosti u tebe v Americe kapitalismus bez privlastku,ktery nam tu privlik na hrbete tem "modry trockista" president ODS..
   Chces?

   Smazat
  2. krtecku netreba ja mam "kapitalismus s laskou" prozity "in natura" mnoho mnoho let!!!😎😂😎

   Smazat
 23. Opět jsem byl na Novinkách zablokován na týden za toto:

  Přes bdělého cenzora neprojdou ani titulky článků o Kalouskovi popisující jaké napáchal škody.

  Demokracie a svoboda slova v praxi! To jsme to dopracovali!
  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jenom na týden? Já jen za pouhé dotazy i s informací pro cenzora, že se nejedná o názor, ani tvrzení, ani lži na měsíc:-). Podívejte se na Xavera. Nevím, zda mohu uvést adresu, ale je to snad poslední stream. Je v něm kousek rozhovoru Bobošíkové s vrchním cenzorem. Již pohled na něj vám mnohé napoví. O odpovědích, proč napsal lež o Okamurovi nemluvě. I Bobošíkové se protočily panenky. Takže žádné truchlení. Není proč. Ten člověk vám za to nestojí.

   Smazat
  2. mlikar to ja jsem blokovany u vsech tech jak jmenuji u 19:25 dale me blokuji novinky seznam actualne pro zeny horacek spd ods pirati kalousek bartos fiala nemcova kdu i na facebooku jen za jiny nazor

   Smazat
  3. 19:02, 19:28 a ja napriklad na FB nejmene 20x na 30 dnu za NIC!!!
   ted mi napsali toto:
   Pátek 27. listopadu 2020 v 20:50
   Váš komentář je zpátky na Facebooku
   Je nám líto, že došlo k omylu. Váš komentář jsme znovu prověřili a potvrzujeme, že naše zásady komunity splňuje.
   Ceníme si toho, že jste si udělali čas na odeslání žádosti o kontrolu. Vaše zpětná vazba nám pomáhá, abychom se mohli neustále zlepšovat.
   ale blokadu na 30 mi nechali😀😂😒

   Smazat
  4. 19/34
   Pokud píšete takové nesmysly a bláboly jako zde i jinde,tak se nedivím,že jste všude blokován. To jen zde se tolerují takoví a podobní Mazalové jako vy a další. Všude jinde mají rozumu a blokují podobné škůdce.

   Smazat
  5. A co jste čekal? Vlk se měl nažrat a koza měla zůstat celá. Stalo se. Jinými slovy. Cenzor bloknul, omluvil se, příspěvek vrátil. To by vás mělo zahřát u srdce. Cenzora zase hřeje trvající blokace.

   Smazat
  6. 19:46 v tom pripade se divim ze pisalkove vaseho razeni jsou do diskuzi vubec pripusteni KDEKOLIV!!!

   Smazat
  7. 19:52 chtel bych jen dodat ze FB "pracuje" a reaguje na udavani prispivajicich a podle toho "banuje" ty ktere potrebuje!!!

   Smazat
  8. 19:46 - směšné. Za nedlouho přijde devátá vlna a ta vás spláchne. S sebou vezměte i gang, který nám ukradl ČT!

   Smazat
  9. Mě za cosi podobného dali na Novinkách "do kladby" až do 8. ledna 2020. Tak jsem prohlížeč seznam.cz smazal a mám klid.

   Smazat
  10. 19:28 vzhledem k tomu, že jsem byl smazán a zablokován během pár vteřin, musí kontrolovat všechny komentáře. To znamená, že musejí zaměstnávat desítky cenzorů. Jakási "farma" na dohlížení aby si lidi mezi sebou nepředávali "nevhodné" názory a fakta.

   Smazat
 24. jinak vam lide usetrim dlouhe cteni a hlasim ze tu bolsevickou bandu z CT zrusit, jmenovite: dvorak moravec fridrich fridrichova wollner bosak zaruba capek adalsi!!!
  poplatky tak jako v usa neplatit (kdyz tak vse cesko co je z ameriky "zere")

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To by nedopadlo, protože by jste skončil ve vzduchoprázdnu. Místo peněz koncesionářů by dostávali peníze přímo z rozpočtu. Dal bych Dvořákovi dva roky na přípravu a pak bych zrušil povinnost platit koncesionářské poplatky. Kdo chce, ať jim přispěje dobrovolně. Pro nejnutnější chod zpravodajství bych si nechal udělat audit, nejlépe několik, na sobě nezávislých, a nejnutnější minimum bych platil z rozpočtu.
   A podobně bych postupoval i u rozhlasu. Nechápu, proč musíme přes koncesionářské poplatky dotovat naše zpěváky. Jestli chceš muziku, přelaď si kanál.

   Smazat
 25. Matocha, přesně napsaný článek jak z 50 let. Dobře jste nastudoval tehdejší tisk.
  Jenom doufám, že tenhle hon na skvělé lidi ČT ustojí.
  Podpora 74% občanů hovoří jasně. Jak jsem tady psal. Dokud nebudou redaktoři žlutí, šikmé oči,plus ruský přízvuk, chvála STB,pardon SPD,budou tihhle jako Matocha nespokojení a budou neustále bez důvodu pomlovat a lhát o ČT
  Držím palce ČT, ať tento hon na čarodějnice ustojí. Pokud to bude nezbytné, jistě se bude proti snahám o likvidaci ČT demonstrovat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak fajn. Ty budeš jistě z těch, kteří sami a dobrovolně budou platit příspěvky na ČT. Seš spokojený, já ti to neberu. Já nejsem, tak nevím, proč bych měl platit.

   Smazat
  2. skvělý podplacený je obhajuje.

   Smazat
  3. 19:49
   Pokud jste před 89r. platil poplatek za rádio v autě,tak jste ani necekl a že to byl hnusu co se vysílalo.
   A dnes v podstatě za jedny cigára a pivo budete vyřvávat jak vás chudáka okradli.
   Babiše a Zemana nemusí nikdo pomlovat, zvláště ten z hradu,je dnes prolhaná,vozralá, nesvéprávná odporná troska, světová ostuda Č 1.

   Smazat
  4. Správně srovnáváš trolíku (19:37) minulou totalitu s dnešní demokratůrou. Mají mnoho společného. Kdyby nebylo agitace gaunerů ze Zpravodajství ČT, tak bys o našem prezidentovi takhle nepsal. Tu nenávist ti vsugerovali, protože vědí, že jsi hlupák a nemáš čas si fakta ověřovat. Naštěstí takových troubů není v Čechách moc.

   Smazat
  5. 23:31
   Nevím proč by moderátoři z ČT, měli být " gauneři ", jen proto, že pravdivé informují právě o tom gaunerovi co sedí na hradě. Chcete vyvrátit to, co je o něm všeobecně známo.
   Pokud vy nevidíte,neslyšite čeho všeho je schopen,potom budete stejný darebàk jako on.
   Jste jen velký ubožák pokud nevidíte ty šmejdy z hradu.Od Zemana, Mynáře, Nejedlého,jejich podivnych kšeftů, nikdo nemusí nikomu nic vsugerovat,ten bordel vidí i slepý.
   Dnes řada známých lituje, že toho ruskočinskébo kolaboranta volilo, vy ze své zoufalosti píšete jen ubohé bláboly.
   Dvořák,vy jste velký Omezenec !!!!

   Smazat
  6. 23:31
   No, právě naopak, naprostá většina lidí dnes prokoukla Zemana a rvou si vlasy,koho volili.
   Motajici se opilec u klenotů vám jistě nevadí,pomluva a lež pana Peroutky taky jistě ne, nechutné pomluvy BIS taky ne, vyřizování si účtu s nepohodlnými lidmi taky ne,nechutná servilita k Číně a Rusku taky ne. Dvořák ty raději sklapni. Zastávat se něčeho takového jako Zeman,je zločin.
   Zlatý pan Havel.

   Smazat
  7. Nesouhlasím pane Dvořáku. Ta banda na Hradě je i s tím rozpadajícím se maskotem to nejhorší, co na pražském hradě kdy bylo. Zlatý blázen Hájek.

   Smazat
  8. 11:16
   Stejně tak to vidí každý normální, co sleduje dění na hradě.
   Hradní kohorta, včele s dementnim prezidentem je ostuda a potupa tohoto národa. Jen velký hlupák může ten bordel obhajovat,že dvořáku.

   Smazat
 26. Tady to má hoooodně "" vysokou "" úroveň. Stále a neustále dokola těch několik 5 - 6 jedinců si zde masíruje své ego. Vy si zde můžete psát co chcete,pomlouvat, lhát o ČT jak je libo, ale nic nezměníte. Brečite hezky, ale ČT tohle bez problému ustojí. Jeden Matocha si užívá několik sekund slávy, nikoho tohle nezajímá,nikde v důležitých médiích ani čárka.
  Jen nové koště chtělo dobře zametat, ale ouha, potvůrka se zlomila.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Á niktoš 20:10 se opět projevil. Taky stojí o svou vteřinu slávy. Je totiž 6. z téch 5.😆😆😆

   Smazat
  2. 20:19 jak by mohly dojit kdyz nikdy zadne nebyly?😎😂😎hhh

   Smazat
  3. Tak jsem se od vás třech toho dozvěděl, co, žádný argument jen ubohé výkřiky !! Co chtít po většině jednoduchých zde.

   Smazat
 27. Aha, tak TIMES,CNN,BILD,BBC nemají důvěru a kdo ji teďy má, vy pane Matocha, nebo ještě lepší sputnik,aronet,pár.listy, tak tohle je pro mně jen lživá proruská propaganda,pokud srovnám ČT s tímto škvarem, tak vždy ČT.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsou vyjmenovány přesně ty "zdroje" , které překrucují skutečnost a dělají propagandu v intencích "deep state". ČT se po nich jen opičí a opisuje. Tomu se v ČT říká "novinařina".

   Smazat
  2. Pan Dvorak je admin a co jsi ty

   jen dutohlav nadavas,nemluvis k veci,nevis co je to neomarxismus no jsi Indicky lhar neboli cigos.
   Tebe je tu potreba jak osina v zadku.
   Co to pises,ze je to modni zalezitost to nevis ze se Gatesovi pdarilo pozabijet tvoji modou 300 000 jeho spoluobcanu a brzy natahnou backory dalsi.
   Vezmi si za priklad presidenta SI ten ma jen 300 nakazenych a o tom nechce GR TVnic dat do placu.
   Ty by jsi mel byt dan tem simookym na prevychovu a tvoji starou by mohl mezitim vyuzivat nejaky urednik!
   Co ty na to lhari.
   Proc radsi neposlouzis verejnosti tim,ze najdes aspon ten clanek z casopisu NATURE,kde je seznam tzv "vedcu",kteri dostali od urcite vlady giga grant za to,ze vyrobi virus,ktery do te doby nikde ani v prirode NEEXISTOVAL,co?!

   Smazat
  3. 11:06
   Krtku,píše tady mnoho retardu, ale na tebe nikdo nemá.
   Psát,že Gates někoho záměrně zabijí a Čína,která virus vyprodukovala,má jen 300 nakažených z jedné a půl miliardy lidí,no tomu věři opravdu jen totalni blázen.
   Prevychova,hm, to je to vaše, komunistické, není lepší za názor hned někoho oběsit. Ty budeš slušné vemeno.

   Smazat
  4. 15/42 unknote,
   ja pisi jen pravdu nebot se ridim odkazem pana HAuVLA hajit pravdu,ktra zvitezi.

   Zapadni tv dava ve zpravach zabery z WUCHANU,kde obrovske davy jsou na diskotekach ,lide chodi normalne obleceni,soupaji s cinankami a cestuji po celem cinsku a na zaver komentator ve zpravach potvrzuje,ze cela ta komunisticka prasarna ma CELKEM jen 300!!nakazenych!

   Proc to neda jako skwelou pravdu ten GR do nasi tv co?
   Povidej proc davno tady nejsou sovetske a komunisticke cinske pry uspesne vakciny volne k nakupu v lekarne a proc se formuji uz cestovky,ktere budou umet do Petrohradu poslat turisty,kterym tam zajisti tu akcinu od nami obdivovaneho budouciho krale sveta pana Putina.
   A vo tom to je!
   A ted ti dam nadpis toho clanku z 9.11.2015 casopis vedcu NATURE nejstarsi a nejverohodnejsi na celem svete a jeste ti to prelozim!

   SARS SKUPINA NETOPYRICH KORONAVIRU DEMONSTRUJE POTENCIAL PRECHODU NA CLOVEKA.

   Jake bylo zadani grantu pro ty "vedce" bylo jich 9 v 6 internacionalnich laboratorich tak se cum ty zmetku.

   Mezinarodni skupina vedcu mela za ukol prozkoumat moznost vytvoreni mechanizmu pro PRENOS korona virusu z netopyru na cloveka!!

   Na otazku PROC neexistuje zadna logicka odpoved z hlediska vedy!!

   No fcil mudruj neomarxisto1

   Smazat
 28. Dnes ta výborná ČT, by měla zvýšit za tu kvalitu pořadu poplatek minimálně na 500 Kč, napíšu na ČT jako návrh. Pokud někdo usiluje o její likvidaci,já tedy ne!!!
  Všechny ty, které pomlovate pánové Železný, Moravce a další,jsou ti nejlepší, čím všechny tel.u nás disponují.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro taková omezená a přihlouplá individua, jako je 21:19, "česká" televize vysílá. A tohle máme platit? Není levnější jim zařídit lokální televizi v Beřkovicích ?

   Smazat
  2. 23:14
   Dvořák,vy nikdy nezklamete. Nějak si poslední dobou všimam,že se naše role otočily. Vy dnes neumíte napsat příspěvek bez vulgárit,nemažte se, ať každý vidí co jste za sprosté individuum.

   Smazat
  3. Noře a Wollnerovi se lze vyhnout tak, že jejich pořad neposlouchám. Nesnáším upoutávky slizouna a blbce Moravce. Na OVM se zásadně nedívám. Železný mne provokuje, protože mne nenávidí, i když mne nezná. Nenávidím jej také. Pokládám za ponížení obětí střelby v ostravské fakultní nemocnici před rokem, když ho poslali do Ostravy moderovat. Taková hovada jako je on by na obrazovku neměli vůbec pouštět.

   Smazat
  4. Ten pytlík bez charakteru se navážel i do generála a prezidenta Ludvíka Svobody. Co toho nulu k takové prasárně asi vedlo ? Všiml jsem si ,že ten trouba často bývá ve své ukecanosti i popletený. Jednou se omlouvá jindy koktá nebo jen stále žvaní. Možná někde spadl na hlavou a neléčil to. Už měl z ČT
   dávno vypadnout. Hlodavec Moravec a jeho upoutávky jsou proslulé, člověk se až lekne jak často z ČT hrozí ty jeho uslintané kecy. To si ta ČT nemůže
   uděat průzkum mezi lidmi a přesvědčit se že ani Železný ani Moravec většině Čechů vůbec nesedí a
   zvrací jen při pomyšlení že tyto syčáky platí ze svých daní ?

   Smazat
  5. 3:07
   Jen se zeptám, jak naložili soudruzi s vašim generálem Svobodou po r.70, vytřeli si s ním tak akorát pozadí a soudruzi jako nepohodlného odkopli do zapomění!! To pan Železný jen vyjádřil názor.
   Nevím kdo je hlodavec, já znám pana Moravce, a uslintané kecy, nevšiml jsem si že by slintal tak jako vy zde!!

   Smazat
  6. 0.43
   Vy se na OVM nedíváte, ale víte, že je pan Moravec slizoun a blbec.
   Takové jak píšete vy o druhých, HOVADO, by zde měli mazat!! Vy budete ten pravý někoho kritizovat !!

   Smazat
  7. Nikdo vám čt-televizní soudruhu nebrání pozvat si hlodavce do obyváku ,když vám nevadí jeho štvaní proti vládě,prezidentovi a premierovi. Je to ten nejhoprší televizní magor. To jeho štvaní,skákání do řeči a nesmírná drzost svědčí ,že se už asi zbláznil.
   Všimněte si poplatníci jak ho ČT neustále vystrkuje v upoutávkách na ty jeho koniny. To je prostě nesnesitelné až přímo sebevražedné.

   Smazat
  8. 11:48
   Tomáš,ten magor,jak píšeš jseš ty, psát jméno pana Moravce jako hlodavec, no ty budeš velký myslitel,pokud není argument,tak komolim jméno.Tohle dělají děti v mateřské školce.
   Pokud někdo už potřetí není schopen odpovědět na jeho otázky,tak se ptá dál a třeba i skáče do řeči,ale to ty nejseš schopen pochopit,lituji.
   Vynikající moderátor, takový v ostatních televizích není.
   Čemu říkáš koniny, těm pořadům na ČT 24, kdy debatuje zasvěceně s řadou odborníků, chápu, na to tvůj rozum nemá.

   Smazat
  9. Indický běžče 9:29, jak soudruzi svého času naložili s generálem Svobodou nijak nesouvisí s tím, že moderátor Železný nemá co, v rámci výkonu svého zaměstnání, vyjadřovat svoje osobní názory, popřípadě podle svého přesvědčení někomu bránit ve vystoupení. Tím porušuje kodex veřejnoprávní ČT a vy to, demokrate, odkazem na dávné chování komunistů obhajujete. Úrovní vyjadřování ani argumenty nejste o nic lepší, než mnozí z těch, které kritizujete. Jste, zdá se mi, zabráni jen a jen do sebe.

   Smazat
  10. Moravec hlodavec není bůh a nemůže se chovat jako ščur co útočí na řádně zvolenou vládu,premiera a prezidenta při každé příležitosti. Víme že nejde o náhodu ale o cílené šíření hnusného smradu.Proč si Hlodavec se soudruhem Šelesným nezaloží vlastní televizi? Proč je musíme podporovat my - občané z vlastních daní? Výsledkem štvaní těch lumpů je rozdělená společnost a destabilizovaný a slabý stát
   ve kterém řádí oligarchové a cizí zájmy.

   Smazat
 29. Unknown 20:36 Nenechte se zmanipulovat nikým. Čtu, poslouchám pro i proti a názor si udělám sám. Vám doporučuji Karel Červený: Paretovo pravidlo. Je to moudrost, ne vychcanost.

  OdpovědětSmazat

 30. Někteří lidé v ČT patrně prodělali silnou mozkovou příhodu. Jinak si totiž jejich jednostrannost nedovedu vysvětlit.

  OdpovědětSmazat
 31. Plán Bruselu: Kdo nepřijme uprchlíky, musí zajistit návrat odmítnutých. Ale pokud to nestihne včas...

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Plan-Bruselu-Kdo-neprijme-uprchliky-musi-zajistit-navrat-odmitnutych-Ale-pokud-to-nestihne-vcas-647805

  OdpovědětSmazat
 32. 9:34
  A co vy ?? Koronáč je sffiňa, co, podle toho co jste vyštěkl.

  OdpovědětSmazat
 33. Ti čtyři presstituti na tom obrázku jsou jenom jedni z těch viditelných. Ta žumpa je ale řízena profláknutým ex-bolševickým podržtaškou a neviditelnou partou vyčůránků, kteří tu černou díru vysávají pro sebe a pro partičku zpřízněných havlojedů. A to, co ta dezinformační žumpa hlásá v politice je jen neudržitelnou propagandou rozkládajícího se Západu, a to způsobem hodným J. Goebellse, včetně manipulací, lží a drzé až nenávistné kampaně proti prezidentovi, Rusku a dokonce i proti takovým lidem jako byl gen. Svoboda. Navíc poskytuje většinou jen úpadkovou zábavu (kromě některých pořadů na ČT 2) a svými silně zpolitizovanými programy slouží především k vymývání mozků těch, kteří ho příliš nepobrali nebo nemají žádné životní zkušenosti. Ale všeho do času.

  OdpovědětSmazat
 34. 10:11
  Chudáčku, tyhle tvoje bláboly tady byly načmárané už několikrát, jen opisuješ. Pokus se vymyslet něco nového, ale ona už i ta lež tady došla, jako for píšeš dobře.
  Neopodstatněná nenávist některých jedincu k ČT, je až komická, pokud by nebyla tak uboze hloupá !!
  Nějaký bezvýznamný Matocha zde předhodí ohlodanou smradlavou kost a smečka vyhublých, zablešených čoklu ji chytne a ze svých tlam už nepustí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. IB 10/27 uz se ucis litat?

   Tvoji modri trockisti tzv neomarxisti takove thermoboys jako ty to budou po nastupu k moci pana GR TV prubovat tim,ze te shodi jako "kafira"se strechy.
   Preferuj nam tu jak muzes sirit ten tvuj neomarxismus,kdyz jsi tak nevzdelany,ze nevis co to je?

   Smazat
  2. Cikáne, kdy poběžíš zpět? Já bych ti na cestu udělal svačinu.

   Smazat
  3. 11:23
   Bože co je tohle za dementa, ten tvůj blábol si po sobě přečti. Dopoledne a už nalitej
   Neomarxismus, dnes slovo užívané, pokud nejsem schopen napsat nic k věci, taková obezlička těch jednodušších.

   Smazat
  4. 15/10 unknote
   tak blabol povidas,to ze mi poslal nas car pan Puttler k vanocum 3 bedny Moskewske vodky se musi oslavit!

   A uz jsi precetl ty zmetku navrh pro celou volicskou Spolecnost nahore cerstve na konci prvniho informacniho pole, co bude ma zubozena Spolecnost chtit od TV ohlupovadla a od toho zlocince GR.
   K tomu mudruj a priprav se modry trockisto,tzv neomarxisto ,na plavbu v tvych srackach a ne na utoky proti lidu proti adminovi a proti lidovym komentatorum,kterym nebudes stacit ani vysvetlit jak rychle se naucis prevracet kabat!

   Smazat
  5. 16:19
   Píšeš neustále dokola to samé,demente,hoď tam něco jiného, ubohé jak sám autor.
   Ten první odstavec je psán z Bohnic,ani bych se nedivil,on celý tvůj blábol je jak z ústavu pro idioty.!!

   Smazat
  6. 17/20 unknote
   Co pisu je funglovka a SOLIDARNI STAT je uplna novota,

   kterou nema nikdo ve volebnim programu.
   Proc to nenapadnes.Vzdyt ty jsi obet ohlupovani toho GR TV a nevzdelanec,ktery nevi a neumi popsat nasi obcanskou vizi budoucnosti.
   Pausalne tu proto jen dristas a nepopises ani jak nenavidis svoji budoucnost starce trenujiciho uz dnes skoky do rakve.
   Jen si predstav 7 miliard poplatku v nasich rukou to by stacilo klidne na 3 NASE polit.subjekty,ktere by navic mely jistotu monumentalniho vitezstvi ve volbach,nebot by prejaly HOTOVY NAVRH PROGRAMU volicu novinky jak byk.
   Napis jak te naproste novince rozumis a rozcupuj jeji clanky,at tu mame srandu z toho co sesmolis a pripadne se opravime,abychom te mohli prevalcovat na placku a tvoje stara si te mohla dat jako predlozku pred postel!

   Smazat
 35. Všichni ti Smoljakové, Drahošové, Hilšerové a jim rovní političtí "ochránci" "nezávislosti" neČT zřejmě tuší, že, pokud se nová Dozorčí komise bude do puntíku bude řídit zákonem, vyplavou na povrch neskutečné levárny, a to především po odčernění smluv. Kšefty za desítky milionů koncesionářských korun se snad konečně odkryjí a je bez pochyb, že se ve smlouvách objeví kamarádíčkové těch, kteří teď vřeští o jakémsi ohrožení dojné krávy zvané ČT.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:34
   A kdo budou podle tebe ti správní noví dosazeni. Někdo z SPD ??
   A pana Svěráka, si ty bezvýznamný mazale a nulo neber do hu.. úst. To co dokázal on, ty ani za 1 000 roku.

   Smazat
  2. 15.02.svěrák byl už za sociku zloděj, za nějaký film vzal 2 honoráře, přišlo se na to po letech. Hada se s jedním ze smoljaku o autorská práva a ty jeho "pribehy",např po strnisti bos, sorry, se nedají číst. Delano jen pro prachy, prvoplánové, zápletka žádná nebo vyřešena v další větě, prostě scénář vydány jako kniha. Pro prachy. Jednou řekl, že v současnosti by do filmu dával 3x mene vtipů, aby vydělal navice filmech a další nechutnosti. O Tom tvoru mi nemluvte, z toho se mi dela jen spatne, bezectna kreatura

   Smazat
 36. Válka o ČT? Co to melete pane redaktore? Snad snaha Rady ČT, naučit ČT respektovat platné zákony. Konečně!

  OdpovědětSmazat
 37. https://www.novinky.cz/historie/clanek/bila-hora-beda-porazenym-40344016

  OdpovědětSmazat
 38. Klaus a spol. nás celou dobu přesvědčovali, že stát je nejhorší hospodář. Současné dění to skutečně potvrzuje. Jenom je divné, že zapomněli privatizovat státní ČT. Vlastně nezapomněli. Současné vedení si ji přivlastnilo a dle toho se i chová. Nefunkční státní orgány ji za 30 let nedokázaly uvést do snesitelných podmínek.
  Ani soukromá média NESMÍ lhát, natož pak denodeně strašit neexistující pandemií a vyvolávat paniku mezi občany. Toto je trestné jednání. ČT JE NEREFORMOVATELNÁ jako bruselský moloch EU. Dojde na rozpuštění.
  ČT neplní své poslání ba právě naopak. Masíruje NÁS VLASTNÍKY více než soukromá media. PRIVATIZACE veřejnou aukcí je jediný možný způsob řešení !
  Asi by to chtělo článek co toto vysvětluje. Já sama mám spojení socialismus s obdobím od roku 1948 – 1989, a čím jsem starší, tím více si uvědomuji, co vládnoucí komunisti za těch 40 let vybudovali. Vybudovali to za cenu toho, že jim od prvopočátku ten úžasný kapitalismus na západ od Aše všemi možnými způsoby ekonomicky škodil – dnes se tomu říká sankce. Co jsme dnes. Polofeudální montovna ..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:00
   Ten váš poslední odstavec nemá chybu. Co jsme dnes, nesrovnatelně výkonnější ekonomika než za sociku a to jen obrovské finančních investic Západu. Tohle je opravdu jen k pousmání.

   Smazat
  2. Unknote 15/51
   Ano musime podavat vykony pod bicem ohlupovadel a GR TV,ktery nesmi dat na sklo tech nasich kisni,kde mizi dalsi dve tretiny nasich platu.
   Proc to neudelas ty ,ty zmetku!
   Vychvaluj to co udelali komunisti a jak bychom dnes beztoho bivakovali pod mostem,coz nas po vadnem zakonu o exekucich stejne ceka!!.
   Vysvetli odkud na to vzali penize.To nebylo jak dneska,ze nam vsechno nase vlada da ukrast a neumi postavit ani tomu poradnou prehradu.

   Uz jsi pro ten SOLIDARNI STAT nebo se tu chces dale mrcasit a nenapises jak se dale nezadluzovat a kazdy den k tomu jeste chlastat koralku,cpat se biftekem,oslim salamem od Orbana a zaplatit si z opravdoveho platu, vedle dvou milenek jeste i manzelku a nejmin dva dalsi darebaky,kteri ponesou rude prapory vitezstvi nad velkokapitalisty z ASPEN institutu.
   Vo tom pis a dej to do TV ne tu nadavat gardistum pokroku chtejici jen SVOBODU a PRIMOU DEMOKRACII IHNED!
   Co ty na to zmetku neni to OK!?

   Smazat
  3. Krtku, už jsem to několikrát psal,takového blba jako ty pohledat. Totální idiot. Na ten tvůj blábol odpovídat je škoda času. Blb jako ty zůstane do smrti rudým blbem
   Jo a krtek se chytil,tak jsem toho Parchanta utopil,odnesl to i za tebe, stejně bys dopadl ty.

   Smazat
  4. Ale ,ale muj pane 17/11 unknote ,moc dobre se mnozim,umim dobre soupat a co ty cumi ti na buty a dela pul seste?Mam ti poslat vstavacky?

   Dyt v tvem prekladu,ze jsem blb znamena,ze jsem nejvetsi a nejchytrejsi skwely filmovy herec,hrdina a moje filmy si muzes davat misto te uplne GR zdemolovane TV primo na sklo tveho PC,treba "Krtecek a TV"nebo jak nesu kvitecka miru a vubec napis neco knkretniho,to neumis ani najit ten clanek z 9.11.2015 z toho casopisu nature,no chran te tvuj Belzebub,kdyz se ho podari najit nekomu z valecniku zdejsich gardistu pravdy a lasky,to se ta vlada zacne sypat a konecne pochopi,ze je treba toho GR poslat past a ovecky a kravy ne nas skwely lid a potomky husitu.

   Znas ANNU husitu z ochrany krestanu KSH,ta mi rikala,ze si da pres oko pasku a vyleze na vozovou hradbu,kdyz nechces delat toho SISKU ty!
   Je totiz jeste dobra stabajzna a vypada jeko Kerry ze serialu SEX meste ta by ti v te svoji kolumne i dala clanecek.

   Smazat
 39. Proč není ta bedna česká
  proč jí jen málokdo tleská.
  Proč jí tak platíme
  proč to vše strpíme - takhle to nenechme být !

  OdpovědětSmazat
 40. 15:30
  Tak konej,co ti brání.
  Soudružka Pelikánová by měla z tvé básničky velkou radost.

  OdpovědětSmazat
 41. Čo mám možnosť sledovať ČT, tak uvedené kvarteto vo verejnosťou platenom médiu 30 rokov po boľševikovi je naozajstná rarita. Bez politrukov to tu proste nejde. Ani sa niet čo čudovať, keď súčasní "loutkoherci" v pozadí vyšli z boľševických štruktúr.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:51
   A co u vás v čobolově,jeden darebàk vedle druhého, paní čaputová vám tam vybrala slušně blechy, vaši prezidentku jen závidím. No a jinak vám doporučuji věnujte se raději vaší domovině.

   Smazat
  2. Prepáč, 17:04, nechcel som sa tých vašich 4 papgájov dotknúť. Platíš si ich, tak si ich užívaj a chráň.
   Ty určite s láskou spomínaš aj na Rudé právo.

   Smazat
 42. Nazdar Danny, všimněte si, dobrá redakční práce! Významný článek už druhý den nepřekrývá jiným. A admin, admin do noci diskutuje. Ne, ne že bych nesouhlasil. Zdravím Indického běžce.

  OdpovědětSmazat
 43. Nejde o Covid , ale do lidí dostat to VELMI NEBEZPEČNÉ a zotročující svinstvo!!
  https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/koronavirus-ockovani-ivan-hirsch-virolog-rozstrel.A201217_190718_domaci_vov?
  Virolog z Univerzity Karlovy Ivan Hirsch je placený cabal-zločinec, který veřejně LŽE!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vy jste 17:10 zřejmě neschopný pochopit psaný text a jeho souvislosti. Očkování proti Covid 19 není povinné, je pouze možností, jak se proti onemocnění chránit a, pokud bude vakcína bez problémů účinná, s většinovou proočkovaností lze předpokládat zastavení pandemie. Tedy nic, co se u řady již potlačených nemocí nezdařilo v historii. Pokud tedy nevíte nic o dosavadní úspěšnosti vakcinací proti jiným nemocem, tak vás lituji. Vypadá to, že jste z těch, co demonstrovali proti nepovinnému očkování, jako by vám co bylo do toho, jak se rozhodnou jiní. Proti hlouposti, bohužel, vakcína není.

   Smazat
 44. Unknown20. prosince 2020 15:02
  11:34
  A kdo budou podle tebe ti správní noví dosazeni. Někdo z SPD ??
  A pana Svěráka, si ty bezvýznamný mazale a nulo neber do hu.. úst. To co dokázal on, ty ani za 1 000 roku.
  =========================================================
  Ty přemřelo, už se ti to v té nenávistné palici motá, si pleteš Smoljaka se Svěračem. Ta skleróza.

  OdpovědětSmazat
 45. https://www.eurabia.cz/Articles/44678-pan-prezident-o-vakcine-pfizer-zeny-s-knirkem-ci-rovnou-krokodylice.aspx
  http://www.skrytapravda.cz/domaci/3692-nepatri-pes-do-bohnic-nebo-blatny-nebo-kdo
  https://www.arfa.cz/bojovnice-proti-vakcinam-nalezena-mrtva-pote-co-oznamila-ze-nikdy-nespacha-sebevrazdu-pomsta-vsemocne-farmaceuticke-mafie/#.X9fUTFVKi70

  OdpovědětSmazat
 46. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 47. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 48. video jen jedna minuta: https://drive.google.com/file/d/1H5fof0FQicDveJfIzOWHvSNGSXPXaPYu/view?usp=sharing

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No a proč byl tak useknut. Odpovím, aby neřekl....
   https://www.protiproud.cz/zdravi/417-v-euroamericke-populaci-radi-epidemie-mnohem-horsi-nez-chripka-nemocnych-je-az-70-populace-farmaceuticky-prumysl-epidemii-mohutne-podporuje-proc.htm
   Tento výzkum zjistil, že bez vitamínu D je imunitní systém T buněk neaktivní a poskytuje jenom malou nebo žádnou ochranu proti napadení mikroorganismy a viry. Ale s vitamínem D v krevním řečišti se tyto buňky „ozbrojí“ a začnou vyhledávat vetřelce, které zničí a vyloučí z těla. Jinými slovy, vitamín D účinkuje tak trochu jako klíček v zapalování vašeho auta: auto nepojede, pokud neotočíte klíčkem a nenastartujete motor. Podobně ani váš imunitní systém nebude pracovat, pokud nebude biochemicky aktivován vitaminem D. Pokud se setkáte se zimní chřipkou ve stavu nedostatku vitamínu D, váš imunitní systém je v podstatě proti sezónní chřipce bezbranný. Proto lidé, kteří onemocní, jsou ti, kteří jsou stále pod střechou, pracují pod střechou a žijí v chronickém nedostatku vitamínu D.“Takže – krevní tlak, rakovina tlustého střeva, prsu, prostaty, i lymfomy. Kde dále dokáže vyléčit, či k vyléčení pomoci, prostá dostatečnost vitaminu D, potažmo jeho původce, slunce? Nu, namátkou – opět citujme dr. Mercolu: Rizika císařského řezu a preeklampsie. Autismus. Řečové vady u dětí. Kardiovaskulární choroby. Diabetes I a II typu. Bakteriální a virové infekce. Úrazy způsobené pádem a zlomeniny kostí. Existuje však univerzální opalovací přípravek, který se ještě EU ani jiným odnožím Velkého Bratra zakázat nepodařilo: olivový olej. Nejlépe panenský, a pokud chcete, smíchaný s citronovou šťávou. Látky v něm obsažené pokožku vyživí. Z vlastní dlouhodobé zkušenosti vím, že takto vyživená kůže se nespálí, neloupe a nestárne pod slunečními paprsky jako kůže bez ochrany, či chráněná konvenčními krémy.
   „Pokud užíváte vysoké dávky vitaminu D, potřebujete také vitamin K2. Vitamin K2 totiž pomáhá dopravit vápník do správných oblastí těla, například do kostí a zubů, a naopak pomáhá vápník odstranit z míst, kde by být neměl – například z cév a měkkých tkání.

   Smazat
 49. Pánové, kdo má číst ty rozvité diskusní příspěvky? Neumíte své myšlenky sesumírovat stručněji a výstižněji. Přiznám se, že v příspěvcích nacházím mnoho správných a smysluplných názorů, ale kdyby měl číst všechny tak mi to zabere celý den. S ČT je to jasné, tak jako je EU podřízena USA, musí propagovat zcestné myšlenky amerických štváčů, jako např. Pomeje už jako ministr zahraničí skončil, a on ještě stále štve proti Číně, Rusku. Dokonce bez důkazů prohlásí, a ČT to uvede jako jednu z nedůležitějších zpráv, že hakerské útoky na USA jdou z Ruska, jako by oni neštvali proti nepohodlným a zejména těm, kteří zastíňují dominanci USA.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tatrane 20:00, a donést to na stříbrném tácku s modrým proužkem byste ty články a diskusní příspěvky nechtěl? Nebo si připlatíte na redakcí krácenou formu spolu s lehtáním pírkem na pytlíku?

   Smazat
 50. Kurburtuvi otazky a odpovedi-to je tedy hnuj-debata idiotu

  OdpovědětSmazat
 51. Už jen se v tom vyznat... Dnové příští Vám všem umožní!!!

  OdpovědětSmazat
 52. Inzinyre,tak ctete pouze Krtecka a jen prvni informacni pole.

  Napiste jak se vam libi jeho navrh jak zachranit toho GR TV,pred dalsi ostudou a co by se stalo,kdyby polovinu koncesionarskych poplatku dal k dispozici na instalaci celeho pole webu,ktere by dali tu svobodu diskuse a hlavne

  OBCANSKOU PRIMOU DEMOKRACII IHNED A BEZ PERIPETII JEHO MODRYCH TROCKISTU!

  A tak by se mohli vsichni volici dozvedet, kde hraje muzika levne a stale rychleji a zbesileji.!
  No ni?

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.