Reklama

sobota 26. prosince 2020

Vánoční projev Donalda Trumpa o zkorumpovaných amerických volbách (Video - české titulky)

Donald Trump   
25.12.2020  Outsidermedia a Youtube

Vizitka americké demokracie.


40 komentářů :

 1. Tramp je ve velmi těžké pozici. Zejména když mu část spolustraníků mydlí schody. Je to vlastně obdobné jak tomu bylo u nás s ČSSD, Zemanem a Klausem. Řekl bych, že republikáni jsou z nějakého důvodu rozděleni. Kam USA vlastně směřují, když je evidentní, že pokud bude vládnout Baiden, tak to bude spíše papírově, než fakticky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chamtiva honba za penezi,ktere nejsou pokryty praci,

   ale bursovnimi spekulacemi s nekonecnym tiskem penez,ktery nikdo nehlidal ridily se jednim heslem

   "PO NAS POTOPA"ma nyni kryt mezi jinym i 66666⁶6⁶6⁶666666666⁶6666666666666666666666666⁶66666 virova epidemie globalnich rozmeru a k tomu nyni pristupujici globalni krize.
   Namisto,aby ji zaplatili majitele velkych penez maji byt nasledky presunuty na obycejne obcany,kterym byl u nas upren Socialni stat dnes se zacinajici jmenovat SOLIDARNI STAT,ktery umyslne chybi v prnimclanku nasi Ustavy!

   Pan president Trump,jak z projevu vyplyva uz nema zajem byt presidentzem statu bohatych podvodniku

   CHCE ZPATKY DUVERU V DEMOKRACII A NEZMANIPULOVANE VOLBY.

   Pokud presto dojde k podvodne volbe,pak je docela mozne,ze v roce turbulenci se uz Amerika z nasledneho komatu nemusi vzpamatovat a sebou strhou neubrzdeni majitele velkych penez,namisto,aby krizi zaplatili snad cely svet....

   Smazat
  2. Ty sestky mi tam nacpali vnitraci z ranku CSSD,vidite to vsichni,lezou nam do pocitacu v zoufale snaze zastavit dela a nase pusky pravdy.

   Nebo co vlastne chteji,tak at to tady napisi,no ni!?

   Smazat
  3. Prý, ať si ti lenoši najdou práci a stanou se respektovanými členy společnosti! Prý, velmi nutně potřebujeme jejich práci. Ale toto všechno není pravda, nepotřebujeme! To je ta poslední věc, kterou potřebujeme. Když slyšíme, jak politici oznamují, že vytvořili nová pracovní místa, nemusíte se vůbec radovat, protože to je ta poslední věc, kterou potřebujeme. Udržují nás co nejvíce zaměstnané a v co největším nedostatku, abychom běhali stále do kola a ztratili schopnost si uvědomit, co je skutečně důležité a co je nutné udělat. Chtějí, abychom ztratili schopnost přemýšlet nad tím, jaký život bychom měli žít. Nazvali to "Buzy-ness" což volně znamená /utíkat stále dokola/. Všechno je zakódované v jazyce, který používáme.
   https://celostnivzdelavani.cz/pry-nutne-potrebujeme-penize

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. Unknote 16/34

   vubec nemam dost,takove ponravy jako ty zeru kilo na hodinu,no mam te rad.

   Co budes delat,az ti nas SOLIDARNI STAT zdani az 80% tvoje nahrabane miliardy a posle je do Afriky,abys nakrmils tebou zvane AFROARABY,kteri by te jinak tady vsichni prisli podrezat,kdyz z tebe nevypadne ani gros v danich, nebot jsi stary chamtivec a nechces jejich humanitarni diktaturu.
   O tom nam tu pis,jak se budes branit, kdyz nase Pravda zvitezi a pan Havel se spokojene v hrobe rozpadne a ne jako dnes,kdyz se musi nad tvym modrym trockismem tzv neomarxismem, obracet v hrobe jako vrtulnik.
   No,NI?

   Smazat
  6. krtecku zatim uz dlouho "krmis" chamtivce ZIDOAMERICKE!
   no ni?

   Smazat
  7. "Dobraku"nemohu za to ze ty ponravy mam rad,jsem pracovity hornik a potrebuji energii,

   Kdovi jak dlouho to pujde ,tak co.
   Ber zlute rukavicky jako mam ja a pojd do predku!   Zeni jiste ze to jsou izraelci,tam je polovina z ruska a prvni chteli Putinvakcinu.

   Smazat
 2. Velice by mne zajímal názor velkého podporovatele, neochvějně přesvědčeného ve vítězství Trumpa, honolula. Kde je? Spadla na něj krabice co v ní žil, nebo ho na Floridě sežrali kajmani? A já mu věřil, že Trump Bidena převálcuje. A vono prd!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A v čem je problém? To, že Američani nejsou ve většině padlí na hlavu a poslali Trumpa do dalšího prezidentského období, je jisté. Tvrdil snad Honolulu něco jiného? Výsledkem celého podvodu bude, že se USA rozpadnou. S tím ovšem ani Honolulu už nic nenadělá.

   Smazat
 3. whoa donald lm missing the magical word AMEN!!!

  OdpovědětSmazat
 4. A kde je naše zcela "nestranná" ČT , že nebyl proslov prezidenta USA zveřejněn!! To je sranda , ty debilové z ČT teď neví , do které americké řitě dříve zalézt!!! To je honička na Kavčích horách , ty už lžou jenom se jim od huby práší!!Také teď co je s Brexitem a jak se postarali o řidiče v Doveru!! Kdyby alespoň ten blb Petříček držel hubu a nebyl tak trapný , při své zjevné duchovní nedostatečnosti!! ČSSD je úplně "hotová" a vydrží jenom tak do voleb, to jsou veleduchové, Petříček, Maláčová!! Hamáček si může narazit na hlavu čepici Santa Klause, aby byl náležitě stylový /Aspen institut / a už jsou v plné sestavě!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Unknote 16/42

   pan Dvorak haji zajmy SPD a nas bojovnku za SVOBODU a PRIMOU DEMOKRACII ihned, viz cislo v 2 v programu volicu,ktere tady mas moznost uzivat hned a ted a tak dej proto koment k veci.
   Proc nejsi pro pravicovy vynalez SOCIALNI stat.
   Copak ti nestaci,ze pohlavat ODS vyhral sve tituly v tombole a chce za mistopredsedu toho Reporyjce,ktery na nasi maticku Prahu vystavuje svuj holy chlupaty zadek a pry ma za neho i tahat repu.
   O tom napis jaky je to debil!
   No,NI?

   Smazat
 5. Chazaři nedovolí rozpad USA,to by se jim to sesypalo všude ve světě.Trump chtěl v USA udělat trochu pořádek,co se nelíbí demokratům,po celou dobu jeho vládnutí,mu házeli klacky pod nohy.Toto falšování se dalo čekat,jinak by nevyhrál Biden.Aby si USA zase žily nad poměry,na cizí účet,přitvrdí,jak ve finanční oblasti,tak v zahraniční politice,za Bidenova vládnutí,nás nečeká nic dobrého.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. lukas rekl jsi to uz v prvni vete! "vyvoleni" to bohuzel maji dobre obslapnuto! skoda jen ze arabasi nejsou jednotni!

   Smazat
  2. No, jak dlouho že to USA fungují? Něco přes 250 let, ne? Tak co si počkat, řekněme jeden rok, a pak si to vyhodnotit, co Chazaři (či kdo jiný) dovolí nebo ne. Pjakin tvrdí, že bažiny nemohou přehrát globálního prediktora.
   Jinak rozumím tomu, že v Bidenovi jako lžiprezidentovi není o co stát. Taky by se mi líbilo, kdyby Trump i evropské věrchušce pustil žilou. Ale na to svět moc nekouká, co by se kolokolovi líbilo...

   Smazat
 6. Odpočívej v pokoji... Demokracie

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Demokracie, je jen slovní pojem.
   Nikdy nikde na světě neexistovala.
   Ano její různé prvky, jenže jako celek je to stejný mýtus jako komunismus.
   Co se děje dnes?
   Opět tak jako ve starém Římě.
   Nebo postavíme něco až do nebe?
   Tak jako další hliněný kolos?
   Další kolo dějin o marnosti a nadřazenosti někoho (některých).
   Tolik zmařených životů ve jménu čeho? Že já jsem ten osvícený.
   Had má své pod jeden nebo sevřením.
   Vepř se rád rochní v blátě.
   Podrazák miluje faleš, majetek atd.
   Svět je od začátku jedna velká stoka.
   Pouze příroda ve své podstatě je spravedlivá, ve všem živém i mrtvém. Je to sice kruté ale asi jediné demokratické. Člověk se pouze snaží tohle změnit.
   Ne, demokracie neodpočívá, ona vlastně ani neexistuje.

   Smazat
 7. Zdroj: AE(ronet) ...to mi trochu vadí, ale ten překlad je přesný. Nevím co si mám myslet.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  2. jura26. prosince 2020 15:15
   Já se to snad nenaučím opět mažu komentář, neboť není na prvý pohled jasné kam směřuje :-(
   Není důležité co si myslíte. Ale důležité je to co je fakt. Demokracie v pravém slova smyslu končí. Bude nahrazena demokracií, která vám řekne co si smíte myslet, jak se smíte vyjadřovat, na co se můžete ptát. Dříve se tomu říkalo totalita. Dnes je to nový demokratický směr. Tedy u některých zemí. Jak se budou nazývat totalitní režimy to nám zatím nebylo sděleno.

   Smazat
  3. Stačí myslet 15:15...:-) O Trumpovi si samozřejmě můžeme myslet cokoliv, ale po tomhle projevu ztratily USA poslední zbytky morální autority a každý americký politik by si měl odpustit hodnocení dodržování demokratických principů v jakékoliv zemi. Jinak bude oprávněně považován za drzého pokrytce. Uvidíme kolik politiků a novinářů si tuhle prostou pravdu osvojí...

   Smazat
 8. PJAKIN – Otázky odpovědi 21.12.2020 :
  “V USA nazrávají velice zajímavé události, velice zajímavé, ale to hlavní, ten mechanismus už byl spuštěn. Rozdělené státy americké už jsou daností, z rozhodnutí Nejvyššího soudu. Když Nejvyšší soud rozhodne, že jednotlivý stát nemusí dodržovat federální zákony a ústavu USA, tak to znamená konec (jednotného) státu. A dále už jen… To jen teď to budou pomalu zkoušet, zkoušet, zkoušet, a potom se protrhne hráz. Takže tak. Už jsme to zažili v případě SSSR. Ale tam napřed spustili přehlídku suverenit, aby mohli zakládat státní útvary. A tohle v USA ani není zapotřebí. Tuto etapu mohou rychle přeskočit. Tam už státy mají… State, to je stát.”
  https://youtu.be/ypqit_SKE3Y

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Cha cha blbe, Pjakin a Putinovi koště?
   Kdes na tom byl?
   Je vidět že jsi fakt trotl.

   Smazat
 9. „Trump je jediný, kdo stojí mezi USA a NWO!“ Zapomeňte na všechny lži, které vám byly řečeny celý život ..
  https://beforeitsnews.com/politics/2020/12/trumps-the-only-one-standing-between-us-the-nwo-must-see-bombshell-tell-all-with-lin-wood-3221411.html
  https://www.exopolitika.cz/qanon-o-rothschildech-a-satanismu-trumpova-tajna-aliance-s-putinem/5006

  OdpovědětSmazat
 10. https://www.youtube.com/watch?v=6qEa4yEeAAw

  To asi nepotřebuje další komentář.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo to je jak u nás jak nám ta rádoby demokratická pakáž nadává.

   Smazat
  2. Babylon.
   Vsichni mluvi hodne porad a vsude a nikdo nikoho neposloucha.
   Ani to neni mozne a v lidskych silach..

   Smazat
 11. Aktivistické agitky za naše peníze. Žantovského zaujal článek o vnucování menšin z ČT: Destrukce vztahů jako normální chování

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Aktivisticke-agitky-za-nase-penize-Zantovskeho-zaujal-clanek-o-vnucovani-mensin-z-CT-Destrukce-vztahu-jako-normalni-chovani-648458

  OdpovědětSmazat
 12. Bordel.
  A zatracene smrdi sirou a peklem.
  Co udelal T.za 4 roky? Bordel.
  Tezce obvinuje.Byl tohle jeho vlastni ukol po zvoleni?
  Vime,casto ,ze kdyz se vrchnost hada,za kulisami se smeje a paktuje.Nechod Vasku....
  Obrovsky rozdil,co Tr. rika a co dela...
  Kdyz se vyhlasilo,ze rozhodnou soudy,uz kazdej videl a vedel napred,jak to dopadne.
  Justice a spravedlnost je uz davno v USA vysmech.Ale.
  Statni navladni tvrdi ze volby byly bez jedine chybicky.
  Navzdory visualnim faktum z volebnich mistnosti.
  Souctum hlasu atd.
  Volby Bushe rozhodl take soud.Potom valka na teror.
  Valka na Irak a Afg..A svetova krize.
  Predvolebni agitace.
  Demo,tvrdili ze maji volby vyhrany, za kazdou cenu. Spolu s bitvami,pozary,zlociny zmnozene anarchii v ulicich mest, kdy populace zdesena,utika odtud.
  Jako predvolebni agitace? Divne ,podezrele,ale nevysetrit.
  Nakupy antiracistu. Sejde se dav,rozbiji vyklady a dvere,seberou vse uvnitr a velky obchod zapali.
  Planuje se zruseni policie a vezeni.Experiment jeste nevyzkouseny. Cesta ke smiru zadna ,kdyz se ustanovilo,ze bilej se narodi jako fasista,rasista atd..Nic jineho.
  Ja myslim,dela to dojem,ze se tady "vyrabi",pece, konflikt.
  Ze vsech stran.
  Velke vyzvy T.,aby zcela bezmocni lide ted zacali neco delat a ubranili Tr. a USA. Nekomu tece o bot? Ale komu ?
  Velke a obrovske ,chaoticke snahy ze vsech stran a vsude v USA.
  Navrch.
  Velka propaganda taky a vsude,ze jedine reseni je obcanska valka.
  Zcela chybi motiv,nebo aspon nejaky prospech,z toho vseho, pro USA first/prvni/? Nebo uplne last/posledni/?
  Jak tohle nema zapachat sirou a peklem....
  A Unknown , Radi, Patra a Informuje.
  A my tri kralove ,jdeme k vam...

  OdpovědětSmazat
 13. V podstatě se jednalo o státní převrat! Soroš zorganizoval barevnou revoluci přímo v USA. To že ovládl firmu na počítání volebních hlasů, byla pojistka celého procesu, která se nakonec ukázala jako rozhodující. Protože samotné masivní rasistické a devastační demonstrace Black Live Matters evidentně Američany neovlivnily a Trump ve volbách s přehledem vedl.

  https://cz.sputniknews.com/politika/2020122712973047-trump-oznacil-bidena-za-falesneho-prezidenta/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 14. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 15. Trump nepodepsal vyplacení podpory milionům amer. v důsledky koronáče. Tohle hovádko se jen msti, tak ještě,že mají toho lepšího Biděna,

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pod provokaci.
   Sudan dostava 1 miliardu, Ukrajina 450 milionu,Izrael 500 mil./uz dostali 3.8 miliardy/,Pakistan,Indie a dalsi stovky milionu atd.Nekolik korporaci take miliardy.
   Ale zehra se.Kdyz.
   Americky obcan 600 dolaru /i deti/a dost.
   Trump vetoval rozpocet , aby obcan dostal aspon
   2000 dolaru.

   Smazat
 16. To korespondenční hlasování skutečně umožňuje rozsáhlé podvody. Takže Bidenova výhra zůstane do budoucnosti velkým otazníkem. Jisté je, že na rozdíl od Trumpa, Biden nenávidí Rusko a má přátelské vztahy s Čínou. Určitě se zlepší i vztahy s komunistickou Kubou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Až po inauguraci budeme vědět, že Trump je jasný vítěz. Potom se začne osvobozování celého světa.....
   https://beforeitsnews.com/beyond-science/2020/12/must-read-now-must-read-now-must-read-now-2453529.html Musíte si přečíst hned!
   Zavolejte milici do federální služby.Na základě svých pravomocí vrchního velitele svolat milici, povolat všechny jednotky národní gardy do federální služby a rovněž povolat všechny vojenské veterány do věku 65 let do federální služby jako milice, která bude pomáhat udržovat mír zde doma. Vyzvěte také všechny schopné Američany ve věku 17–45 let, kteří jsou stále věrní ústavě, aby se rovněž hlásili ke službě a nosili vlastní zbraně. Máte pravomoc velit jim a nařídit jim, aby se hlásili do služby na jejich nejbližší vojenské základně nebo ve zbrojnici Národní gardy v jejich státě. Všechny výše uvedené, jako milice, lze použít k udržení míru v našich místních a státních komunitách pod vaším přímým velením k potlačení očekávaných nepokojů, terorismu.

   Smazat
  2. K tomu vypomoh taky vcasnej virus a zakaz schazeni.
   Ve volebnich mistnostech a system "zvolovani" postou, anonymni, ani prukaz,dukaz totoznosti netreba.
   Potreba volit pres pocitace. Moznosti manipulace.
   Asi 20 milionu ilegalu spravne volicich v USA dostali prislib okamziteho obcanstvi.
   A nejen to. Jejich rodiny pratele,vsichni zdarma kdekoliv kdykoliv volny pruchod do USA a tez zlegalizovani a privitani tam. Navic.
   "Pevnost se nejlepe dobyva zevnitr".
   "Nezalezi na poctu hlasu,ale, na tom,Kdo ty hlasy pocita" J.V.Stalin
   Cesky cikan muj/nas vzor.
   Po vejplate,se vsechno roztocilo, jasani,vino zpev a zeny a jeste vic. A potom nic.
   Potom bida, ale zdravi prospesna i "dietou".
   Taky alkoholickou.
   S nadeji ze dalsi vejplaty se nadenik docka. A.
   Z vetsi vejplaty stat "tloustne" na danich,jako prase a korporace jeste vic na ziscich..A.
   Jejich nevdek vladne svetem.
   Coz dela z naseho Karla IV.nejvetsiho ekonoma a hospodare v historii.
   Kdyz treba nechal stavet tu zbytecnou Hladovou zed,aby tam lidi blbli kolem a hlavne se dockali ty vejplaty.
   Pak dostal hodne zpatky i s urokama..ALE.
   Urcite este vic,lidi Kaju milovali a milujou dodnes, cas nic nevodnes, /jako Karla Gotta/.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.