Reklama

čtvrtek 24. prosince 2020

 

Všem čtenářům Nové republiky přejeme prožití vánočních svátků 

ve zdraví a dobré pohodě  
30 komentářů :

 1. Podobně přejí krásné prožití svátků vánočních,jak redakci,tak pisatelům článků a také přispěvatelům do diskuse.Do nového roku 2021,hlavně zdraví,tamrcha koronáč,ne a ne odejít,budeme muset vzít na něj cepy a vymlátit mu záda.

  OdpovědětVymazat
 2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdy ty zmetku odejdes konecne do prdele? Ani na Stedry den nedas pokoj?

   Vymazat
  2. Ty jsi ale ubožák....!

   Vymazat
  3. 10:18
   I já vám pane Václave přeji krásný vánoce, totéž panu Ferino, chlapci,povzneste se jednou nad věcí. Já už dnes vím, že od syna dostanu nový Mercedes- Benz GLE,já su spokojený, buďte taky spokojený, třeba i se suchou bramborou. Tož mnoho zdraví a neožertesa jak ruský mužík, mně to dnes z radosti nemine.!!

   Vymazat
  4. Unknowne ještě přidejte Karlštejn, jinak jste břídil. Pokud by jste byl co tady předvádíte, tak se na NR neobjevíte. Jste jen takový paraziteček HOVNIVÁL.

   Vymazat
 3. ja pockam spolecne s cinskou komunitou na 12.unora to mame oslavu Noveho roku!
  wunderbar!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 13:22 dik oci uz mam hotove! a ty si nechej udelat obrizku hlavy nejen te spodni ale hlavne te vakuove horni

   Vymazat
 4. Také přeji redakci a všem přispěvatelům krásné, veselé a pohodové prožití vánočních svátků.
  Unknown24. prosince 2020 8:43 i tobě, přesto, že s tebou krajně nesouhlasím. Vánoce by měly být svátky klidu a míru. Dokážeš alespoň tuto letitou tradici dodržet?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 9:24
   Dobrá,skládám zbraně, máš pravdu, totéž přeji tobě.
   Nebylo by lepší se na ty, někdy žabomyší nesmysly povznést ??

   Vymazat
 5. Přeji redakci a všem přispěvatelům příjemné prožití svátků, hodně štěstí a zdraví v novém roce.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já se také připojují.

   Vymazat
  2. Ja preji vsem bez rozdilu Stastny a Vesely a navic s velkou dulezitosti, nejvic ze vseho, aby to prani nebylo posledni...

   Vymazat
 6. Přeji pod stromečkem dárek imunity pro všechny v podhradí. Do Nového roku přeji lepší vlakvedoucí pro náš vlak a neprodejné výhybkáře včetně masmédií. Ať, - vůle tvá k tobě se navrátí - ..

  OdpovědětVymazat
 7. Dekuji za Vasi praci.
  Preji hezke vanoce, dobre nervy, velkou davku imunity a dobreho zdravi.

  OdpovědětVymazat
 8. Redakci a Všem bez rozdílu přeji příjemné Vánoce a do nového roku 2021 hodně zdraví a energie se správným (nezmanipulovaným) myšlením, potom se i to štěstí dostaví ..

  OdpovědětVymazat
 9. Přeji pohodu a štěstí všem lidem dobré vůle nejen v době Vánoc.

  OdpovědětVymazat
 10. Redakci a všem kdo na tyto stránky chodí přemýšlet o "nápravě věcí lidských" přeji příjemné prožití Vánočních svátků a pokoj lidem dobré vůle. Do Nového roku 2021 pak hodně sil pro přinášení zpráv a komentářů, které politbyro NVO skrývá. Stále více lidí začíná přemýšlet o tom co na NR píšete.

  OdpovědětVymazat
 11. Přeji také všem hezké Vánoce a úspěšný Nový rok. Dávám zde k lepšímu "slušný" komentář na Novinkách, který zde "vydržel" cca minutu , cenzor nespí!!V článku se psalo, jak se Petříček "postaral" o české řidiče, kteří jsou uvěznění ve změti kamionů na letišti v Doveru a mnozí z nich se nedostanou domů ani na Silvestra!!!!

  Těžce alibistický článek!! Snad o těchto všech problémech úřady věděly o hodně dříve a nestalo se nic, teď když už to hrozilo velkým politickým průšvihem, kdy se tam řidiči střetli s policií, protože je tam nechali bez základních potřeb k životu, tak se něco začalo dít!!! Co ty čtyři dni předtím? O podmínkách Brexitu se "dohodnou" dva dny před uplynutím doby a měli na to roky!!!! Asi někomu šňůry kamionů politicky vyhovaly ,ale lidé mají paměť! Takhle funguje EU a duševní trubci v Bruselu!!!!! Všechny tyto problémy , které stojí těžké miliony, padají na hlavu byrokracie v Bruselu, která je naprosto nefunkční a zadarmo drahá!!!! A zase mě můžete smazat, už jste jenom pro smích a všeho do času, také se budete zpovídat!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 15:00
   Je to smutné, o turisty i z Afriky se dovedou postarat, ale o naše liděi ne. Copak máme stát jen pro výběr daní ? Ti řidiči tam necourali jen tak pro zábavu, je to jejich práce. Tak se Petříčku o ně postarej, to je tvoje povinnost. Jestli to nevíš, tak ti to má připomenout premier či prezident. To je zase vaše práce.

   Vymazat
  2. Unknown24. prosince 2020 16:47
   Jste si tím jistý? Pokud si vzpomínám, referendum při vstupu do EU nebylo o vytvoření Evropského superstátu, ani o likvidaci strategických odvětví některých zemí, ani o zasahování do suverenity či školství jiných zemí, ale bylo o ekonomické spolupráci, uvolnění pohybu zboží a osob atd. Vy nevíte jak VB dopadne. Komu chybí peníze? EU, nebo VB? O tom, že VB lituje vystoupení z EU čtu a slýchávám jen z řad členů EU a to ještě se ty řady vydávají za jediný názor, který v EU panuje. Já VB fandím a věřím, že se po určitých potížích stane opět VB bez nutnosti se komukoliv podřizovat a za svou podřízenost ještě platit.

   Vymazat
  3. Jesdim z hlavnich duvodu vystoupeni Anglie z EU byl fakt ze dodavali penize v poplatcich a a zpet dostavali polovinu v tzv "dotacich " ci fondech.
   Dojna krava se proste nedala dojit donekonecna ,proto ten rev Bruselskych parasitu

   Vymazat
  4. Omlouvám se pt čtenářům i diskutujícím, že některé příspěvky vypadají nelogicky. Vzniká to většinou proto, že mezi nimi či před nimi byl vymazán nějaký sprosťák, hrubec, který zapomněl na slušné vychování a exhiboval svou nevychovanost a zvrhlost.

   Vymazat
  5. Pane Dvořák, je zajímavé kolika lidem vnutily chanuku.

   Vymazat
 12. Já přeji všem odvahu a přípravu na boj, jinak zahyneme! Vánoce, až budeme zase ve své zemi! Věřte mi, jde o život nás všech, pro chamtivost pár svinských rodin!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 18:28
   Pokud jde o život zmetkum jako zde,tak žádný problém
   Dvořák rychle mazat,zmetku.

   Vymazat
 13. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 14. Dvořák ty parchante, jediná tvoje výhoda je,že mně můžeš mazat.Jinak ty trotle nemáš nic,vybrakovany mozek rudkem, bojíš se pravdy jak čert kříže,on si tě taky brzo najdete,ty zmetku.

  OdpovědětVymazat
 15. Unknowne, vy jste snad nějaké "bubu" z pohádky, ale i vám přeji štěstí a zdraví v Novém roce.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.