Reklama

úterý 29. prosince 2020

Zaměstnankyně Dominionu předala Kongresu operační příručku k volebním a sčítacím strojům obsahující pasáže k zapínání funkcí na falšování výsledků voleb

Ivan David
29. 12. 2020

Před Vánoci vypovídal před Kontrolním výborem Kongresu státu Michigan generální ředitel firmy Dominion Voting Systems John Poulos. Pod přísahou zákonodárcům tvrdil, že volební a sčítací přístroje této firmy neumožňují „překlápění“ hlasů odevzdaných jednomu kandidátovi na hlasy počítané jinému kandidátovi. Při výslechu rovněž popřel, že by přístroje bylo možné připojit k internetu a takto odesílat hlasy ke „zpracování“ mimo volební místnosti.

Zaměstnankyně firmy Melissa Carone (obrázek) jej však veřejně usvědčila ze lži. Během své výpovědi, k níž se dobrovolně přihlásila, předala kongresmanům operační příručku k volebním strojům, která v kapitole 11 obsahuje návod k nastavení stroje, aby „překlápěl“ hlasy odevzdané voliči pro úřadujícího prezidenta Donalda Trumpa na hlasy započítané pro kandidáta „Demokratické“ strany Joea Bidena.

Podle sítě amerických lokálních novin The Epoch Times během svého svědectví předložila i videozáznam, který natočila ve sčítacím centrum TFC v Detroitu, v němž byly počítány korespondenční hlasy, a který dokládá, že přístroje byly připojeny k internetu. Na videu, který svědkyně natočila, je zachycen technik firmy Dominion při zapojování sčítacího stroje do internetové sítě.

Těchto operačních příruček vytiskla firma před prezidentskými volbami desítky tisíc a byly distribuovány do všech 24 států USA, které používají hlasovací a sčítací stroje od Dominionu. Výpověď zaměstnankyně firmy učinila z generálního ředitele Dominionu žhavého kandidáta na pětiletý pobyt ve federální věznici. Lhaní pod přísahou před soudem nebo vyšetřovacím orgánem Kongresu je podle federálního Trestního zákoníku závažný zločin.

Pasáže o funkcích umožňujících falšování voleb se přesně shodují s tím, co o přístrojích během jejich forenzního vyšetřování zjistil soudní znalec Russell Ramsland, kterého prověřením strojů pověřil soud v okrese Antrim. Jeho znalecký posudek odevzdaný soudu počátkem prosince popisuje, jak stoj přetvářel hlasy odevzdané voliči pro Donalda Trumpa na hlasy započítaně pro Joea Bidena.

Při forenzním zkoumání přístrojů použitých v okrese Maricoba v Arizoně znalecký ústav prokázal, že stroje odesílaly data o odevzdaných hlasech z volební místnosti do německé pobočky firmy Dominion ve Frankfurtu nad Mohanem, kde byly data pozměněna tak, aby vytvářela dojem, že více lidí hlasovalo pro Bidena.

60 komentářů :

 1. Technologie sčítání hlasů ve volbách je v tomto století
  již zřejmě nekontrolovatelná. Technika je na tak vysoké úrovni,že dokáže vyplnit každé přání mocných a bohatých zadavatelů.
  Toto tvrzení není přehnané. Přehnané je riziko,které podstupují USA destabilizací svého systému založeného jakoby na výběru mezi dvěma stejnými politickými směry
  ovládanými finančním kapitálem. Ten si může koupit vše.
  Zdá se, že záleží jen na tom jak zkaženým je politik nebo generál který se postupem v tomto systému dostane až na vrchol a nařídí třeba bombardování nějakého města nebo státu. To je jedna z variant pohledu na nynější demokracii
  v USA. Jak tedy potom asi vypadá spojenec USA v nějaké
  zemičce kde je státní moc destabilizovaná ještě víc.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, zrada je jenom otazkou penez. Koupeny ma svou hranici, pod kterou nejde.
   Stroje a software na falsovani. K tomu jeste podvody v noci, kdyz hlasovani trva vice dni nas stavi pred otazku, jestli je vubec mozne zarucit spravne scitani hlasu. A co u nas, mame to osetrene?

   Smazat
  2. U nás to ošetřené máme. Např. výpadkem proudu, nebo havárií vodovodního potrubí. Ostatně tu vodu nepřevzaly USA náhodou od nás? Nezajistit náhradní zdroj energie při volbách? A co operační sály u nás? Také se při výpadku energie přestane operovat a když se výpadek odstraní, tak je pacient odoperován a naprosto zdráv? Případ TOP 09 při sčítání hlasů.

   Smazat
  3. Také si myslím, že u nás to je z velké části ošetřené. Systém účasti více stran ve volebních komisích zaručuje eliminování podvodů při sčítání. Situaci by však radikálně měnil systém, který momentálně prosazují Piráti a TOP09, tedy korespondenční hlasování, kde by (jak se ukazuje v prvobytně pospolných USA) nebylo jisté vůbec nic.

   Smazat
  4. Nejsou, Pyraten,pobockou tech sousednich.
   Posselt-tyckych?

   Smazat
  5. Ale pomôže to Donaldovi ak súdy odmietli rozhodnúť do 6 januára v tejto veci? Má armádu na svojej strane, alebo aspoň jej časť ktorá by ho dokázala udržať pri moci? To zrejme uvidíme až po Novom roku
   https://aragonit11.blogspot.com/2020/12/ivermectin-lacny-liek-proti-covidu.html

   Smazat
 2. Statecna to zena! Doufam, ze ti lhari a podvodnici ji za jeji pravdu nezabiji.
  Neco duleziteho k ockovani. V USA uz jsou tisice ockovanych, vyzadujici po ockovani lekarskou nebo pecovatelskou pomoc!
  Nenechavejte se ockovat. Media a politici vam zamlcuji pravdu.
  https://www.arfa.cz/tisice-postizenych-lidi-po-covid-19-vakcine-hlasi-usa-alergici-by-se-nemeli-nechat-ockovat-vubec-nejcasnejsi-potize-bolesti-hlavy-svalu-zimnice/
  Zde je varovani lekaru z celeho sveta:
  https://rizikavakcin.org

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Její odhalení budou smetena se stolu s tím, že se nic nestalo. Obyčejní Američani jen koukají a ani je to nenaštvalo. Je vidět, že podvádění při volbách je tam běžné, prostě americká norma.

   Smazat
  2. Stando, ano už to mají ve svém genofondu zakodované. To se netýká jen voleb, je to v celém životním způsobu.

   Smazat
  3. Vždyť to jsou klasické euroatlantické hodnoty - lžeme, podvádíme, krademe, zabíjíme a vraždíme. I na ty poslední dvě dojde v rácmi amerických prezidentských voleb.

   Smazat
  4. Americany dohnaly jejich lzi a podvody. Uz nevedi a neveri, co je pravda a co lez. Cely svet zmanipulovan centralne rizenymi mediemi, zastavajicimi tu jedinou spravnou pravdu Deep Statu.
   CT a Cro jsou toho dukazem. Pravdu o deni ve svete se dozvite jen na RT, bohuzel v anglictine a rustine.

   Smazat
  5. Laco Oni nikdy nic jiného nedělali žili na dluh a machrovali. Teď je dluhy dohnali a zazvonil zvonec a pohádky o bohatým západu bude konec. A právě proto leze na povrch ta jejich špína. A také ty jejich fantasmagorské globalizační plány aby si jejich miliardáři přišli na své.

   Smazat
  6. Tahle pani, ukazuje co zensky umi,uz ted je svata /jako nase Ludmila/a vyvazit zlatem jeji skutky,neni vubec prehaneni.

   Smazat
 3. Pokud by se toto zjištění týkalo Trumpa, ČT by vysílala jak zběsilá každou hodinu s komentáři těch „správných“ politologů, analytiků atd…………ta správná média by zcela jistě spustila stejnou notu o falšování voleb, protože se to však týká oblíbence ČT staříka Bidena rozhostí se v našich médiích opět hrobové ticho stejně jako s vánočním projevem Donalda Trumpa o zkorumpovaných amerických volbách z 25.12.2020 – to že je ta správná demokracie? od různých našich médií fandění a zakrývání leváren ať jedné či druhé strany se dostalo do fáze sebedestrukce většiny našich médií, číst a poslouchat je může pouze duševně chudý člověk, který není schopen vlastního myšlení, a to jsme nadávali na média před 1989, proti dnešní propagandě, která jde ruku v ruce s cenzurou, byli komunisti naprostí nýmandi

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:44 mas na mysli ten trapny projev 🤑 donalda? tak ten 💩 se mu teda povedl😂😘😎

   Smazat
  2. Pokud by byl projev skutečně trapný Čt a další spřátelná média by si jistě tu trapnost vychutnala, spíše to zavání úmyslem nevzbudit pochybnosti o korespondenčním hlasování, které tak vehementně prosazují nejen Piráti ale i skomírající topka, u které je dodnes "záhadou" skokový nárůst hlasů při posledních parlamentních volbách

   Smazat
  3. 14:24 jeje tak ja asi sledoval jinej projev!

   Smazat
  4. 14:41 nesledoval vůbec nic, jen odmítá přijímat fakta, která mu nezapadají do předem daného postoje. Buď je obyčejný hlupák, nebo je placen za předvedené blbnutí...

   Smazat
  5. 16:37 jo on je to obycejny hlupak a tys neobycejny ve stadiu debil ze?

   Smazat
  6. Asi by TV už měla začít vracet koncesionářské poplatky za takovou práci.

   Smazat
  7. Pouhý fakt, že takhle mluví prezident nejsilnějšího státu na světě, je katastrofální.

   Smazat
  8. dobrak29. prosince 2020 14:41
   S tím jiným projevem to bude asi takto. Sledoval jste stejný projev. Otázka zní. Byl to nesestříhaný originál? ČT použila sestřih. Samozřejmě ten správný.

   Smazat
 4. Hold se bude hrát americký politický poker s cinknutými kartami. Jsou už rozdané a nic už to nezmění...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vejde takhle Limonádový Joe so salonu a tam se mastí poker. Joe na to chvíli čučí a pak drbne do vedle stojící Arizonské pěnice:
   "Ale Hogofogo fixluje!" hodi bradou k Horácovi. "Zajisté," Pěnice na to, "vždyť přece drží bank."

   Takže - kdo v té hře s cinklými kartami drží bank?

   Smazat
  2. No určitě nebude držet bank Biden. Ostatně umí vůbec hrát poker? Aby pořád jen netratil. Uvidí se...

   Smazat
 5. jen se nechejte (na)ockovat vzdyt zeme miru demokracie a svobody isaacland rika ze to je ok tak dejme na ne!😃😎

  OdpovědětSmazat
 6. V USA to vyypadá na veliký malér, který nemusí skončit jenom jako kravály na ulicích!! Jak se "sčítá" u nás, to je také s podivem , ty "výpadky" produ,kdy se v noci zastaví sčítání, jako kdyby snad nebyly záložní zdroje!! Prostě je to tak , USA náš přítel a z něho si musíme vzít příklad!!! S USA a Havlem na věčné časy a nikdy jinak!!!! To je sranda, měli jsme tady ty "komunisty" a oni obletěli Zeměkouli a teď přišli jinak modifikovaní ze západu!! Konkrétně z Bruselu a USA!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. I kdyby se v USA stokrát podvádělo, je třeba jim bezpodmínečně věřit.

   Smazat
  2. 6. leden ma byt rozbuskou v USA.

   Smazat
  3. Hodny clovece 14:25, komunisti hromadili soukromý majetek řádu miliard, prosazovali tržní vztahy, dělili si mezi sebe národní majetek, rozprodávali ho do zahraničí? A potom přišli od západu? Plácáte zavedené nesmysly. Proberte se.

   Smazat
  4. Jak zpiva jeden s kytarou - kdyz jdes stale na vychod, prijdes na zapad. Ted tam jsme diky Havlovi, ale na vychod jit nam brani a delaji vsechno proto, aby jsme se ho bali. Pritom je zapad vetsim nebezpecim pro Evropu jak vychod, protoze stale provokuje Rusko k valce!
   Preslapujeme tedy zmateni na miste a lez je pravdou a pravda je lzi. Na to jeste nejaka pisnicka chybi, vy bardi. Dejte neco dohromady!

   Smazat
  5. Unknowne, porad jenom lzes. Ja tu dobu zazil, vsichni jsme meli kulovy a kdyz nekdo z hlavounu mel trochu vic a zneuzil prebendy, hned ho urizli. Jako Baraka, ministra vnitra. Zavist fungovala jako dneska. Hromadeni majetku je mozne jenom u zlodeju za dnesni demogggracie, kterym se rika oligarchove, co rozkradli statni majetek.

   Smazat
  6. ..ale Barakova stara ,chodila do vinarny Blatnicky /nedaleko Dvou Kocek a Mozartovyho domu, kde byl bar U Lvicka/ a tam jsme zpivali ty moravsky..a bylo fajn..

   Smazat
 7. Hodny clovek29. prosince 2020 14:25

  Ale no tak..., o komunistech to není na vy to dobře víte. To jen ti, co jejich praktiky neuznávali, špinili, dehonestovali a pošlapávali, tak si je teď pouze osvojili.
  A moc dobře se jim v dnešní době hodí. Heslo "nejsme jako oni" pozbylo významu. Dnes se dá říci, "jsme horší, než byli oni" A proč taky ne. Konkurence není a lidi jsou zase jen ovce...

  OdpovědětSmazat
 8. Ještě není všem dnům konec. Pro ty, kteří se nenechají očkovat.

  OdpovědětSmazat
 9. Varovani lekaru pred ockovanim:
  https://www.arfa.cz/30-svetovych-odborniku-varuje-pred-vakcinou-proti-covid-19-video-s-titulky-hrozi-vazne-vedlejsi-ucinky-neplodnost-deformace-dna-nejvetsi-zlocin-vakcinace-deti-neni-zadna-pandemie-cele/

  OdpovědětSmazat
 10. Pokud se výpověď té paní ukáže jako pravdivá, pak již tu pokleslou US volební frašku raději ani nekomentovat. Oni se v tom umlátí sami.
  ---
  Jo to kdyby tak něco podobného nezpochybnitelně prasklo na běloruského baťku Lukašenka či Putina! To by teprve vznikl vulkán!
  Takhle západní presstituti zůstávají jen u erupce účelových lží a politické loutky u sankcí. Ze zvyku ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vsimnete si, ze vse negativni je z medii vytesnene. Media se chovaji k USA a NATO spojencum jako k rozmazlenym parchantum, kterym je vse dovoleno. Lhat, podvadet, vse je ok.
   Trump zjistil, ze ani SCOTUS zaloby neuznal. U podlidi na vychode v Rusku a Cine je pochopitelne vsechno spatne.

   Smazat
  2. Re (19:04):
   Ano Václave, toho si nejde nepovšimnout.
   Leč radost mi to účelově laděné "zpravodajství" zdejších presstitutek fakt nedělá.

   Smazat
  3. Zase , kazdej mrak ma stribrnou krajku a tak to ty persekuovane nejen umravnuje ale i zarucuje pokracovani jejich vzorneho chovani.
   /Nikdo neni perfektni/.

   Smazat
 11. A tak se i tímto volebním "kouskem" naplnilo Trumpovo krédo zn. "America first!"
  Pokud se takovéto hlasování "osvědčí", dostane se tam "demokracie" na další stupeň. A USA v tom budou nezpochybnitelnou světovou jedničkou.
  Hodnou následování? ...

  OdpovědětSmazat
 12. Není zřejmě nic horšího, než když dostává pravda v zájmu zachování si tváře řádně na frak. Proto se nikdy nemůže naplnit Masarykovo heslo, že pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí. Odlišit pravdu od lži je dnes čím dál tím více obtížné. Nastupují nové a nové generace, kterým není předkládána pravda, ale lež, nebo jediná pravda. To se musí někde odrazit. Nejlépe je to vidět na příkladu roku 1989. Ten, kdo se narodil po něm, poučuje pamětníka. Ten kdo poučuje nelže. Takovou pravdu ho naučili a vtloukli mu ji do hlavy. Co si myslíte, že bude rychleji šířeno. Pravda pamětníka, nebo pravda později narozeného?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Re (21:38):
   To, že je mezi mladými mnoho režimně vymytých, není až tak překvapující. Stali se - holt - produkty vymývací mašinerie.
   Horší je spíš to, že v diskusích (mj. i na tomto webu NR) se člověk potká s některými, kteří se sice deklarují jako pamětníci, ale podle způsobu psaní či vyjadřování to vypadá, jakoby před listopadovou restaurací (kapitalismu) žili na Marsu.
   Ano, tady nejde o pravdu, jen o uplatnění té které ideologie. Jestli té, která upevňuje nadvládu představitelů (giga)kapitálu či té, která její negat. rysy eliminuje ve prospěch lidu obecného.
   ---
   Kdosi bystrý tu nedávno k výroku TGM napsal trochu jiný bonmot. A sice, že pravda může zvítězit. Ale jen tehdy, pokud ve výsledku bude stejně úspěšnou či úspěšnější než lež.

   Smazat
  2. A PRETO JE PRAVDA NEÚSPEŠNÁ A ZAHANBUJÚCA A PRETO SA NENOSÍ A NEHODNO SA K NEJ TEDA ANI HLÁSIŤ

   Smazat
 13. Události, které se nyní odehrávají na Západě, nejsou jen o prezidentských volbách v USA. Jsou i o kolapsu režimu, který nám vládl tisíce let.
  Následující informace pocházejí z primárních zdrojů, včetně svobodných zednářů z Lóže P3 – kteří tvrdí, že ovládají Vatikán, členů japonské císařské rodiny, Gnostických Illuminátů, Asijských tajných společností, ruské FSB, členů britské královské rodiny, atd.
  https://pravyprostor.cz/pozadi-obriho-podvodu-ktere-vam-objasnime/ testování....
  https://pravyprostor.cz/sikanou-za-novou-normalizaci/ poslušnost

  OdpovědětSmazat
 14. Ruského aktivistu Navalného vyšetřují kvůli podvodům

  https://cz.sputniknews.com/svet/2020122912985779-ruskeho-aktivistu-navalneho-vysetruji-kvuli-podvodum/

  „Kde bere Posselt drzost dělat ze sudetských Němců mučedníky?“ Lipovská s Bobošíkovou rozcupovaly německého politika

  https://cz.sputniknews.com/politika/2020122912980573-kde-bere-posselt-drzost-delat-ze-sudetskych-nemcu-mucedniky-lipovska-s-bobosikovou-rozcupovaly/

  OdpovědětSmazat
 15. Lide z nas,jako je ta vskutku urozena dama, delaji nekonecne potize vrchnosti.
  A jeste vetsi ,kdyz nekoho takoveho odstrani./Mistr Jan/.
  Jejich nehmotnou pritomnost,mucednickou ,zvysenou a umocnenou jejich smrti tim ale jeste drasticky zhorsi pro sebe.
  Lide je casto zacnou zboznovat,coz si plne zasluhuji ,povysi je na andely a v jejich jmenu vytropi.....Peklo.
  To je dalsi pripominka vrchnostem,ze zaklad vseho jsme my a nikdo jiny ani byt nemuze.
  Taky jediny zdroj vseho co je a jeste neni !!
  Dalsi dukaz ,ze se vrchnost nikdy nepouci ze svych stupidnich chyb a casto zlocinu.
  Napr. Vietnamska valka jako prepych,polozila zapad, nebylo /a neni/na zvyseni vejplat, pouze na zdrazovani.
  Opakovani, hura do Iraku.
  Privatizace nemocnyho R.,resila vec pujckami. A 2008 krize.

  OdpovědětSmazat
 16. Dovolím si pochybovat, že v tisících manuálů vydaných k obsluze diskutovaných "volebních strojů" v USA, může být a je explicitně uvedeno, jak stroj přepnout, aby hlasy počítal jednostranně. Takovou vlastnost zadání pro zhotovení a výběr stroje obsahovat nemohlo, takže považuji za vyloučené, aby se firma, která stroje dodala, v tisících vydaných manuálů takhle prokazatelně práskla.
  Samozřejmě je možné, dokonce pravděpodobné, že se strojem lze, při znalosti uspořádání, manipulovat, rozhodně ale ne postupem podle manuálů tisknutých po tisících. Pochybuji o přesnosti překladu, protože kdyby tomu bylo, jak je psáno, znamenalo by to, že vrcholové vrstvy USA už dokonale zblbly. Že natolik a zrovna takhle, není pravděpodobné. O drzosti, nevybíravosti a bezohlednosti v té rvačce mocných samozřejmě nelze pochybovat. Je to vlastnost systému.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pochybujes o manualu, o prekladu, o vsem. Jako odpornik na vsechno. Ja spis pochybuju, ze soud ten dukaz uzna, jako dosud neuznal koupeny zradce Trumpa Barr zalobu u SCOTUSu.

   Smazat
  2. Václave 9:37, máte nejspíš pravdu, že soud onu výhradu ke sčítacím strojům nevezme. Taky proto, že ve zmiňovaném manuálu ona možnost stroj přepnou tak, aby počítal jednostranně, explicitně popsána nebude. Kdo tomu chce uvěřit je dětina.
   Pravdu máte taky v tom, že na cosi odborníkem jsem. Vy ne? To sem ovšem nepatří.

   Smazat
  3. Nemohlo ísť o špeciálny manuál ktorý sa oficiálne k produktu nedovával, ale dodával sa len loajálnej a preverenej obsluhe?

   Smazat
 17. Zkuste tohle!!!
  https://www.forum24.cz/psychiatr-a-okamurovec-ivan-david-je-zrejme-dezorientovan-veri-podivne-americance/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak toto nemá vůbec cenu komentovat. Výraz "presstitut" nemůže lépe sedět na autora, jakéhosi Jandourka, kolegy jakési Johany Hovorkové z tabloidu Forum24. Stačí si něco přečíst od těch dvou trapných obskurních figurek, které se z jakéhosi neznámého důvodu považují za novináře, aby jeden pochopil co je to dno žurnalistiky. Ostatně už začátek toho článku hovoří o tom co je to za (sorry, ale na to nemám slušné slovo): "...Teď se zařadil k těm pomateným stoupencům Donalda Trumpa, kteří věří ve velký americký volební podvod a v ukradené Trumpovo vítězství..."

   Takže půlka Ameriky, včetně právníků, politiků, obyčejných lidí apod. jsou podle toho ..... "pomatení stoupenci Donalda Trumpa ....". a ty stovky, ne-li tisíce svědků, kteří svědčili nebo hodlali svědčit pod přísahou o volebních podvodech jsou podle toho .... pomatení stoupenci Trumpa. Ví vůbec ten ubohý psavec, že za nepravdivé svědectví u soudu je v USA trest vězení? Toto je fakt dno žurnalistiky a nebudu se divit, když jednou budou takoví manipulantští, kavárenští, protinárodní presstituti, štváči a rozjebávači národa naháněni v ulicích jako lovná zvěř.

   Smazat
  2. Náboženský fanatik Jandourek ve službách Šafra a jeho dezinformačního média. :)

   Smazat
  3. Unknowne 7:25, tak právě takovým plátkům, viditelně dobře ekonomicky i personálně krytým, by měl být schopen blog NR konkurovat. Pokud toho chce dosáhnout "následným inženýrstvím" neobstojí. Takže jak? Jinak!
   Redakce může z historie blogu vysledovat období růstu a poklesů návštěvnosti i období lepší a horší úrovně obsahu diskuzí, míru vazby na zveřejňované texty a do jisté míry i čtenářskou obměnu. Z toho lze leccos odvodit. Měl by to být směr, domyšlený směr inovací ale rozhodně i jejich dobře rozvážená míra. Zcela zběžný pohled na WordPress posledních verzí ukazuje, že jeho možnosti nejsou blogem NR zdaleka vyčerpány.
   Sluší se připomenout, že inovace nejvyššího řádu jsou ty, které naplní potřebu, o které lidé ještě ani nevědí, že ji mají. Pak není příliš pravděpodobné, že to bude něco z toho, čeho se pohodlný čtenář či diskutující dožaduje. Zdá se žádoucím hledat především jinde. Tím nemyslím, že kdesi u "konkurence". JiH

   Smazat
 18. Tu pravdu si musi prosadit Amici doma sami. Nikdo to za ne neudela, ani vy tady ne. Nikdo jim nepomuze. Jsou rozdeleni na bohace a ty co uz nemaji kde bydlet a co jist.

  OdpovědětSmazat
 19. Důkazů je hromada, ale co je to platné. Pokud je neuznají ti "správní", jako kdyby nebyly. A ti "správní" to neudělají. To už je jasné.
  Američané mají nyní pouze dvě možnosti. Revoluci, nebo se smířit se statutem otroků. Je to na nich.

  OdpovědětSmazat
 20. Oheň‘ zničil tiskárnu v New Yorku, která tiskla lístky. Jen náhoda, že…? https://twitter.com/RedDawnRising20/status/1343248396350590977
  Prý oheň? Ocelové nosníky se zřítily, celá stavba zdemolována… zní to povědomě?
  Ničí požáry normálně zařízení? Doslova nic nezbylo.
  Prohlášení presidenta (z komentu níže) https://www.whitehouse.gov/briefings-statements/statement-from-the-president-122720/

  OdpovědětSmazat
 21. Já si vůbec nedovedu představit, že by nějaký americký soudce zvrátil dosavadní průběh. Jaká by to byla ostuda pro Ameriku. Dobré je to, že se Američané a členské státy NATO nebudou moci vymlouvat na "ruského agenta" Trumpa.

  OdpovědětSmazat
 22. Zase totéž: peníze přičina všeho zla. Zvláště pro lidí žijících v systému, kde penize jsou vším. Zajimavé, že většišna lidí se hlásí ke křesťanství /v našem kulturním okruhu/, přesto v jejich životě na prvním místě jsou peníze. Přesto si myslím, že za vše muže elita, která řídí tento systém. Před chvíli jsem se díval na znalosti gymnazistů v Polsku. Byly k nevíře, to znamená v jistém smyslu fenomenální. Za špatných komunistů takoví blbci mezi gymnazisty nebyli. Kdosi napsal, že díky takovým lidem Polsko umírá. To je omyl. Polsko umírá díky lidem, díky kterým se objevují takoví gymnazisté. U nás ti gymnazisté jsou zcela stejní. Tohle, řekl by někdo, sem nepatří. Opět omyl. To je pouze na dokreslení moci peněz a naši pitomé představy z roku 1989 o blahobytném životu Západu, kterému vládnou peníze.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.