Reklama

pátek 4. prosince 2020

Zastaví vakcína šíření viru? „Nevíme,“ řekl Albert Burla z Pfizeru

Ivan David
4. 12. 2020

Ředitel společnosti Pfizer Albert Burla (na fotografii vpravo) uvedl krátce po schválení vakcíny v Británii, že není jasné, zda očkovaní budou přenášet virus na ostatní. Skutečnou otázkou samozřejmě je, co dalšího podstatného „neví“ o vakcíně vyrobené společností!

Ačkoli Albert Burla uvedl, že očekává, že vakcína bude dodána do Spojených států rychlým tempem, poznamenal, že si není jist, zda ti, kteří budou očkováni, mohou virus přenášet.
„I když mám ochranu, mohu ji předat dalším lidem,“ požádal ve čtvrtek v noci Lestera Holta (NBC) o odpověď Burlu: „Myslím, že je to něco, co je třeba řešit. „V tuto chvíli si tím nejsme jisti.“
To je zjevně důležitý faktor ve státních očkovacích strategiích a tato „mezera“ vyvolává, pokud nic jiného, ​​otázky ohledně vhodnosti vakcíny.

V této souvislosti stojí za to připomenout všechny politiky a celebrity, kteří věří, že vakcína firmy Pfizer musí být skvělá, protože je americká. Také například europoslanci Polčák (Starostové) a Charanzová (ANO) projevili spokojenost, že paní von der Leyen vakcínu nakoupila bez výběrového řízení za peníze, které jí nepatří pro celou Evropskou unii dříve, než byla vůbec vyvinuta. Epidemie jedny ničí, pro jiné je obchodní příležitostí, kšeft je kšeft. Kam se hrabou všichni čeští tuneláři.

57 komentářů :

 1. Vakcína nemůže zastavit šíření současného viru, protože kdyby měla existovat univerzální vakcína na chřipku, ať už jakéhokoliv názvu, pak by museli popřít všechny až dosud platné teorie. Lékaři vždycky tvrdili, že když se někdo dával preventivně očkovat, že je to vakcína na loňský vir, a na letošní zatím není hotová. Že tudíž vakcíny na chřipkové viry byly o rok za mutacemi. Ale oni popřou cokoliv, takže čekejme vědecký překážkový běh o nejbizarnější vysvětlení účelu tohoto kroku. Covid i přes veškerou snahu mluvících a píšících robotů je dnes už vyřízenou záležitostí, opět nastupují virózy a chřipky a tradiční přístupy. Bůh ochraňuj lidstvo před následky politického očkování.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No, teda, pane wachmajstr vy jsou, ale hlava !

   Smazat
  2. Kdyby jste byl co k cemu,tak najdete ten clanek z NATURE casopisu ze dne 9.11.2015 pane Unknote.

   Je tam i straslivy "ZAVER"!
   Vytvoreni chimerickych viru podobnych SARS ukazalo,ze kvasi druhove fondy obsahuji cetne viry,ktere mohou infikovat lidske bunky bez ptreby mutaci.

   Znate preklad tohoto tvrzeni do normalni reci?

   Tak si piste:

   Bude clovek a my "vedci" zlocinci dobre zaplaceni z grantu a je tam i napsano z kterych ,mu vybereme CHIMERO VIRUS.
   To by mohlo i znamenat
   "My bohati zlocinci majitele velkych penez si kdykoli muzeme dalsimi granty zaplatit,pustime virus a VSICHNI natahnete backory"!

   Co myslite je to pravda nebo ne?

   To budou nasledky toho,ze ti "vedci" nejsou prozatim postaveni pred soud podobny Norimberskemu a tem bohacum,kteri to financuji,nejsou soudne zabaveny VSECHNY penize,ktere ti sataniste pouzivaji k bezohlednemu vrazdeni lidi,zejmena u amiku,kde byly jmenovany v clanku konkretni university,ktere vyzkum vedly a zrejme ten virus pry snad neuhlidaly...

   Smazat
  3. S tou větou to máte pravdu: Oni popřou cokoliv. Vakciny jsou nejenže zbytečné, navíc jsou nebezpečné až životunebezpečné. Prosím Vás lidi nevědí ani to, že na vakcinaci během té ery podvodů - viz dále - zemřely statisíce dětí. O vakcinaci - viz Jerzy Jaskowski, doktor mediciny, emeritovaný chirurg, bývalý mezinarodní expert, třeba ve věci černobylské katastrofy: Szczepienia, 300 lat oszustw /Očkování, 300 let podvodů/. Knížka A5 formátu něco málo přes 100 stran - stačí abyste k očkování zaujali jiný postoj. Když o nějaké věci máte informaci čítající 3 věty, máte velkou šanci, že ty 3 věty jsou lež. Knížka je bohužel polsky, dostupná v Polsku. Dále je Aleksander Kotok: Bezlitosna imunizacja 700 stran, format skoro A4, Rus, rovněž doktor medicíny. Rovněž Polsko, ale snad rovněž Rusko/ U nás záporně se o očkování vyslovuje pouze pokud vím doktorka medicíny Eleková. Knížky u nás nejsou. My jsme z vrchnosti jako vždy více vystrašení jako Poláci. Cizí jazyk lze zvládnout v té míře, že můžete s dobrým slovníkem číst libovolný text za 3-5 měsíců při věnování tomu jazyku 3-5 hodin denně. To říkají učebnice pro samouky a je to pravda. Platí pro průměrně inteligentního člověka, ale to platí pro západní jazyk. Polština půjde, si myslím lépe. Já jsem se mizerně naučil francouzsky /mizerně víz výše/ za 3 měsíce, moje IQ je něco nad 110.

   Smazat
 2. Slovenská společnost AXON Neuroscience vyvinula lék COVIMAX, který je ve fázi ověřování druhého stupně, s okamžitou účinností a bez vedlejších příznaků. Jeho distribuci předpokládají v příštím roce na podzim. Proto je takové dusno a kvalt kolem očkování. Je škoda, že neprošla úprava o očkování na základě dobrovolnosti, protože jak je z tohoto patrné, vzniknou i jiné a lepší možnosti.

  OdpovědětSmazat
 3. jak by mohla !
  vakcína snad ochrání očkovaného od nemoci, ale šíření jeho virů bude pokračovat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vskutku dobrá zpráva! Ten činovník nám bez uzardění, rozpaků a záruk říká, že šíření nemoci se nezastaví, pokud nebude jediného človíčka, který jejich vakcínu nedostane.
   Příliv (peněz) má zajištěn, no neberte to!
   Dobrá to zpráva, ovšem především pro korporace zn. BigPharma ...

   Smazat
  2. Mně by to tak možná připominalo větu: Výrobek může selhat - na balení preservativů.

   Smazat
 4. Jo jo ať se tedy očkují ale beze mě ať si to dají všichni pravdoláskaři a liberálové.

  Měl bych dotaz na redakci nemůžete tam přidat službu paypal?

  OdpovědětSmazat
 5. Zákon o potravinách: Proč má i do toho, co budeme jíst a kolik za to platit, zasahovat cizí moc?

  https://cz.sputniknews.com/nazory/2020120412885624---zakon-o-potravinach-proc-ma-i-do-toho-co-budeme-jist-a-kolik-za-to-platit-zasahovat-cizi-moc/

  Ovčáček zvedl varovně prst: Politická situace připomíná dobu těsně před rokem 1948

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020120412884332-ovcacek-zvedl-varovne-prst-politicka-situace-pripomina-dobu-tesne-pred-rokem-1948/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:20
   Důrazně žádám sputnik,ať se přestane zajímat o naše věci.Rusko má dnes svých problémů dost a s koronavirem ještě více.
   Pouze ruský vztek, že na jejích pochybnou vakcínu kálí pes.🐕

   Smazat
  2. 9:26- Důrazně žádám, aby se USA a EU přestaly zajímat o naše věci. Mají dnes svých problémů dost a s koronavirem ještě více. Pouze jejich vztek kálí na ruskou vakcínu.
   Souhlas 9:26? Nejste Vy zakuklený bolševik?

   Smazat
  3. Unknown je ve skutečnosti knovn, tedy známý. Píše se blbosti a vyjadřuje se k věcem, kterým nerozumí. Už jsem ho vyzval, ať pošle na sebe kontakt a pošle fotku.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. 14:01- dost si fandíte, na Vás by bylo novičoku škoda.

   Už zase chcete za názor posílat do kriminálu?

   Smazat
  6. Unknown je mutací Cibulky a proto už tady dlouho píši nedráždit, nereagovat.

   Smazat
  7. 17:12
   Povolný,zese mimo. Co předvádí David v EU není o názoru,ale o likvidaci našeho státu,kdy nás zase chce dostat blíže k Východu, to se nedá hodnotit jinak, než jako zrádce ČESKÉHO národa a to je rozdíl.

   Smazat
  8. 18:06-Co předvádí I.D. v EU je jeho názor v kompozici s SPD, tak jako to děláte Vy v souhře s "kým"? Za sebe? Fajn, představte tedy nikoliv "zrádce" ale Vaši představu. Nechte prosím tedy nás zde posoudit obě varianty. Zvládnete to?

   Smazat
  9. Pane Povolný, proč se vybavujete s s tím individuem? Ono ani intelektuálně, ani charakterem není schopno věcné diskuze.

   Smazat
  10. Pane Dvořáku, to právě zkouším, ač vím, že toho není schopen. A jak známo, chci aby se sám znemožnil i "nečinností", nejen vulgaritou.

   Smazat
 6. Tak ja predpokladam, ze virus setkani s vakcinou Pfizer neprezije, protoze pri -70 °C umrzne. Nicmene ja bych ocenil uprimnost toho pana. Pokud by pravil opak, tak by si vymyslel. Klinicke testy se provadely na zdravych lidech a to u vsech vakcin. A ucinnost se overovala zjistovanim protilatek (opravte me, jestli se pletu). Nikdo se nepokousel testovane subjekty nakazit a nezjistoval, zda se z nich stanou rezistentni prenaseci.

  OdpovědětSmazat
 7. Musím se smát,jak veřejně David bojuje za ruskou vakcínu. SMULA Davide, svět dá vždy přednost té Západní,s ruskými šmejdy má svět svých zkušenosti dost.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Musím se smát tvé hlouposti. Už i Němci (např. Tv Norimberk) poukazují na Západní šmejdovakcínu ať na bázi RNA nebo opičího adenoviru - obě totiž mění lidskou DNA. Budeš celý bez sebe - zda radostí nebo už jako opice - to necháme na tobě. 80% světa v minulosti bylo proočkováno vakcínami ze SSSR - měli do 90. let 80% světového trhu vakcín - prověřených, úspěšných a bezpečných. A Ebolu v Africe zastavila ruská vakcína !!! Hlupáčku.

   Smazat
  2. 11:52
   Napište na ty úspěšné vakcíny z Ruska nějaký odkaz, ale ne sputnik a podobná svinstva,.

   Smazat
  3. Unknote,zkuste zjistit telefon toho reditele gamaley institute,ktery nasel toho SPUTNIKA V

   a zbantujte naseho GR TV,aby zajistil s nim telemost
   A zkuste najit ten clanek z NATURE ze dne 9.novembra 2015.
   To Putin ho ma, tak proc ne vy,to je tak na to vysazeny ze to nechcete udelat?

   "SEREM taka robota" reknete si nebo si mylite,ze pan Putler je schopnejsi nez vy,no to je ale maleur!

   Smazat
  4. 14:46
   Prosím znovu, řeči vašeho kmene nerozumím !

   Smazat
  5. 11 :52
   Standiku, stále čekám na ten odkaz jak pomohla ruská vakcína z doby min.stoleti. Pokud ne,jseš jen ubohý lhàř.

   Smazat
  6. 16/00
   vse se da naucit i me reci,staci se ridit velikany revoluce typu Lenin
   Ten rek: "Ucit se ,ucit se .ucit se" a je z toho dodnes ziv."
   Byl to nejvetsi propagadista dejin,skoda ze ho dali vycpat,to je neodpustitelne!

   Smazat
  7. 12:39-Vyvrátíte tedy moji informaci, že Izrael požádal o licenci na Sputnik V?

   Smazat
  8. Vy tu prosím Vás omiláte tu mantru: USA - náš vzor, Rusko - opak.

   Smazat
 8. Na vakcíny nemám vyhraněný názor, pouze rychlost jejich vývoje vzbuzuje podezření. Jediný fakt o jedné z nich, který pokládám za minus je, že se musí uchovávat jen při teplotě -70 C (dříve dokonce uváděli -80 C). Zdá se mi to nesplnitelné při dopravě a uskladnění. Jinak nehodlám měnit názor podle země původu, to mi připadá směšné. Jsou mezi námi tací, jako jedna vzdělaná dáma, kteří uplatňují v životě její heslo - ráda přijmu omyl západu, jež pravdu z Ruska -. Citace asi nemusí být doslovná. Mám jiný názor i když jako dítě jsem dodnes nezapomněl tanky z roku 68. Největší průšvih je ve ztrátě důvěry, které dál nabírá na závažnosti. Když nová hra na Psa, díky zvláštní konstrukcí koeficientu reprodukce, je záminkou k rozvolňování (byť "křehkého") a přitom nižší hodnoty nejsou dány redukcí infekce, ale redukcí počtu testů. Vzbuzuje to ve mně podezření, že je to objednávka na předvánoční výprodej skladů obchodů.
  Velmi rád bych se mýlil.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Meměl bys zapomenout na tanky v roce 1945.

   Smazat
  2. Vážený pane Turbo, nemám osobní zážitek z roku 45, byl jsem na houbách. Nemýlím-li se, tak nelze srovnávat. Asi jste tehdy nebyl v Praze, protože vše vysvětloval nápis = tvoj otěc osvoboditěl, ty zachvatčik =. Byl v azbuce napsán vápnem a říkal vše.

   Smazat
 9. Očkování jako zásah do organismu musí být vždy dobrovolné a zde matka jako zástupce nezletilého má právo očkování odmítnout, pokud nabyla přesvědčení , že očkování může nezletilému ublížit a zde není žádná jistota, že očkování může být bez následných komplikací a vedlejších příznaků! Očkovaného nemůže nikdo nutit , aby byl postižen závažnými škodami na zdraví, i když je malá pravděpodobnost , ale není jistota , že nějaké neblahé následky nenastanou!! Pravidlo dobrovolnosti nemůže porušit ani soud!!! Tělo je vždy moje a pokud jsem příčetný , o mém těle nemůže rozhodnout ani lékař!! Když odmítnu léčbu zachraňující život a zemřu, je to pouze moje věc!! Přesně tak je stanoven zákaz transfuze krve z náboženských důvodů /svědci jehovovi / a lékař nesmí tento zákaz a přání dotčeného přestoupit, i když ví, že dojde k úmrtí pacienta!! Bohužel multivakcíny, které jsou výrobně jednodušší a lacinější , vykazují daleko vyšší počet případů vedlejších negativních příznaků a vyrobci se zaklínají "pohodou" očkovaných,že se nemusí tolikrát očkovat, ale zase jim jde o peníze! Myslím, že by veřejnost a především matky malých dětí šly daleko raději na více očkování, pokud by měly jistotu, že je očkování bezpečnější!! Tam kde vládnou peníze, jde nějaká lékařská etika stranou a my to očkování prodáme, i když by měli po něm všichni pacienti zemřít!!! Firmy, které vyrábí a prodávají očkovací látky na covid, nemají odpovědnost za škody očkováním způsobené!! To je velice podivné a odporuje legislativě EU, ale kdo a v jaké výšši ručí za škody způsobené očkováním? To bude stát, takže my všichni!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přednášky o škodlivosti očkování bohužel u nás téměř nejsou. Jen MUDr Eleková, která ještě k tomu se vyjadřuje dost opatrně, diplomaticky - místy. Více informací k věci očkování - viz můj komentař výše - moje reakce na toho rozumného Unknown z 4.12., 20:36. Na nějakou přednášku zde není bohužel místo a hlavně čas a hlavně si myslím bohužel malý zájem lidí. Tedy: Není ani jeden vědečký důkaz, že vakciny vymýtily infekční choroby. Vakcinace zapříčinila autismus - v USA blahoslavené zemi pokroku - tato diagnostická jednotka 1:45 porodů, především u chlapců, před 80 léty při započetí očkování frekvence na autismus v této zemi 1:l0000. Statistika je jednou z nejspolehivějších badatelských metod v medicíně. Zdravím všechny otevřené hlavy.

   Smazat
 10. WHO poděkovala Rusku za vytvoření bezpečné a efektivní vakcíny
  21.09.2020 14:51
  TauRus  Prohlásil to v pondělí ředitel Evropského regionálního byra WHO (světové zdravotnické organizace) Hans Kluge na závěr jednání s ministrem zdravotnictví RF M. Muraško.
  „WHO si velice cení snahy RF ve vývinu vakcíny proti koronavirusu, a konkrétně Sputniku-V…, je bezpečná a efektivní“,- pověděl Kluge.
  Podle jeho slov, na setkání s ministrem se projednávaly společné otázky vakcinace. „Vytvoření vakcíny – to je hlavní odpověď Ruska na výskyt koronavirusu, proto je tolik důležitá solidarita. My se svými kolegy z WHO v Ženevě projednáme další kroky, které v této oblasti uskutečníme“, – řekl hlava Evropského oddělení.
  „Rusko demonstruje globální solidaritu a pomohlo mi, jako regionálnímu ředitelovi pomoci zemím Centrální Asie“, – dodal Kluge.
  https://tass.ru/obschestvo/9508997?utm_source=yxnews&utm_medium=desktop

  Podle všeho, WHO bude prosazovat ruskou vakcínu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:44
   Pokud je tohle pravda, tak musel rusák pustit velký chlup. Ani bych se úplatku z ruské strany nedivíl.
   Človičku, vaše naivita je vždy úsměvná.

   Smazat
  2. Unknovne snad nám tady nechcete napovídat, že euroatlantické civilizaci je něco tak nemorálního možné jako pustit velký chlup. Nebo podle sebe soudím tebe.

   Smazat
 11. Vakcína Sputnik V

  Britský lékařský časopis Lancet před několika dny oznámil, že ověřovací zkoušky potvrdily účinnost očkovací látky nazvané Sputnik V podle první ruské družice, které otevřela lidem cestu do kosmu.
  Sputnik V, vyvinutá Gameljovým výzkumným centrem, je bezpečná vakcína, která byla dobře snášená dospělými dobrovolníky, vyvolala u nich silnou odezvu buněčné imunity a vytvořila u všech testovaných protilátky.

  Toto zjištění jednoho z nejstarších renomovaných medicínských magazínů je pečeť legitimnosti výsledků ruského výzkumu a zároveň dokazuje, že předběžný skepticismus v západních zemích o účinnosti vakcíny byl předčasný a neodůvodněný. Ale také nebrání západním prodejným sdělovacím prostředkům, aby prudkou palbou ze všech hlavní se nesnažily Sputnik V sestřelit. Naši si také vystřelili: „Ruská vakcína je hazard, v Evropě ji neschválí“, napsal redaktor Idnes. „Ruská vakcína? Neetický hazard“, vypálil jeho kolega z Novinek.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hodný člověk Skepticismus byl odůvodněný, jednak potřebou udržovat představu o zaostalosti Ruska a současně potřebou získat monopol na co největším odbytišti.

   Smazat
  2. Pane David. Podle jakých zákonů rozhodla EU o hromadném zakoupeni vakacíny bez výběrového řízení. Podle jakého zákona já jsem povinen toto respektovat a nemít možnost si vybrat.

   Smazat
 12. sudruzi at bude vakcina od kohokoliv je treba at si ji povinne daji vsichni politici predstavitele statu a vsichni zdejsi chytraci kteri je doporucuji

  OdpovědětSmazat
 13. mudr david by mel radeji mudrovat do lekarske komory a ne zde na NR politikovat

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No stale chybi,zda chce byt tim presidentem republiky CR nebo ne.

   to mate prawdu...dobraku

   Smazat
  2. Vàžený pane Dobráku, pan doktor určitě nepotřebuje vaši radu. Jen tak bokem, je snad naší posedlostí do všeho vtahovat politiku a peníze.

   Smazat
 14. Začínají soudní procesy kvůli laboratornímu úniku SARS-CoV-2

  https://ac24.cz/-/zacinaji-soudni-procesy-kvuli-laboratornimu-uniku-sars-cov-2

  OdpovědětSmazat
 15. 14:45
  No, veškeré ztráty světa bych dal k úhradě Číně. Tam je jasný veškerý vznik tohoto svinstva.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Unknote jste obet ohlupovadel a zlocince podplaceneho z nasich penez koncesionaru, GR TV,

   Cina je vinna jen WUCHANEM,taky se divim proc presiden SI to dovolil ,ale AMICI chteji nejmene 395 000 neboztiku a tumluji se dodelat aspon ty volby at vime kolik neboztiku vlastne planuji a chteji.

   Ze se nestydite,dojdete si pro clanek ze dne 9.11.2015 z renomovaneho casopisu vedcu NATURE,necekeje,ze vam ho prinese posta!

   Smazat
  2. 15:56 + ostatním čtenářům NR.
   To snad není ani možné. A vysílač v Gliwicích přepadli Poláci... No, kdyby A.H. vyhrál, tak by Unknown tuhle blamáž do roztrhání těla tvrdil. Protože, jak řekl už Napoleon, historickou pravdu píší vítězové.
   Á propos, kdo vyhrál studenou válku? USA. Kdo ji prohrál? Rusko (SSSR). Kdo má tedy ve všem pravdu? Americká propaganda (!!!), no a ta řekla, že za coronavirus může Čína. Jak bude tedy znít bučení nemyslícího stáda?????
   Tak to si prosím přečtěte v příspěvku jistého Unknowna...

   Smazat
 16. Je zajímavé, že vlezdoamiřitníci nereferují jak děsná je situace s koronou na Kubě a v S Koreji. Že by tam naši novináři měly zakázaný vstup?

  OdpovědětSmazat
 17. Vážený pane Davide.
  Sleduji NR již delší dobu, ale příspěvky do diskuzí posílám sporadicky. S Vámi ne ve všem souhlasím, ale vysoce si Vás vážím za Vaši snahu o "popularizaci" Pravdy proti současnému zlu.
  Zlo je tekuté. Vás, jako psychiatra (které obecně nemám rád pro jejich rigidní materialismus), nemusím informovat (a bylo by mi to i trapné) o cenném příspěvku C.G.Junga (a na něj navazující transpersonální psychology; reprezentované např. prof. Grofem) o konstantní míře zla v individuální i kolektivní psyché s tím, že záludnost je v jeho metamorfózách. A toho jsme nyní svědky i v geopolitickém status quo.
  U lidí Vašeho kalibru oceňuji erudici, to zaprvé. Bohužel je ale hodně erudovaných a málo zorientovaných. Tudíž zadruhé oceňuji i Vaši dobrou orientaci v této složité postmoderní době. (((Derrida, Foucault by si pobrukovali jak se jejich symptomatické analýzy úzu naplnily tenkrát; a v trajektorii vývoje západního myšlení se verifikují až do dnešních dnů.)))
  Závěrem.
  Vážený pane Davide, dovoluji si tímto vyjádřit Vám podporu ve Vašem úsilí. A zároveň připojuji přání kvalitního autogenního tréninku nutného k překonání tupého fanatismu lidí typu "Unknown".
  S pozdravem - DRŽTE SE - Váš čtenář Rostislav Z. (rolav.zi@gmal.com).....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:06
   Rostislav,no to je dílko, rádio Jerevan podobně informovalo. ale to už je dlouho.
   Už vám jen chybí domluvit si schůzku s Davidem a zalézt mu do hlubokého análu. Chválit proti unijního zmetka tak to chce opravdu ryzi charakter.

   Smazat
 18. Rostilave, taky si myslím, že pan doktor patří mezi těch málo emisarů co opravdu kopou za naši republiku. Přeji mu do Nového roku, pevné nervy a silný želudek, protože vidí i za kulisy agentury EU.

  OdpovědětSmazat
 19. 10:01
  Můžete napsat jak "" kope "" David za naší republiku ??
  Patříme do EU,a David se snaží nás z tohoto nám užitečného uskupení dostat ven a zase nás nasměrovat k zaostalému, nedemokratickému rusku, tohle přece nemůže projít.
  Takoví zločinci patří před soud,tak jako po druhé válce a část jich skončila u zdi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To jste si asi spletl s těmi, co nechtěli protektorát, jako teď.

   Smazat
  2. To si asi pleteš s tvým fotrem.

   Smazat
  3. Pane Neznámý,
   sice poruším svůj záměr s vámi nediskutovat, ale pro ostatní zdejší čtenáře musim. Pokud jsme členy EU, tak jestli se nemýlím pan doktor pracuje proti převaze v zemědělské sekci a dělá co může. Želbohu naši poslanci v EU nejsou a nebyli jednotni a navíc paní Jourová naprosto zapomněla na svou domovinu. Doporučuji vám pane Neznámý, trochu se seznámit s dostupnými materiály, než začnete někoho veřejně soudit. Dostat se ven z EU, není asi tak snadné, nestačí jen přání, podívejte se na BRExit. Je to poziční boj do poslední hodiny a přitom rozhodnutí u nich padlo už před třemi roky. Faktická realizace probíhá poslední rok. Proto dokud jsme členy EU, tak platí bránit naše pozice.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.