Reklama

neděle 10. ledna 2021

Americký Majdan ukončil volební podvod v USA aneb Konec první etapy korporátního fašismu

Václav Umlauf
10. 1. 2021 e-Republika

Každý kritický pozorovatel vidí, že v USA skončila jedna etapa vlády, kterou vyhrála hlubinná chobotnice napojená na prodejné partaje, zpolitizovanou administrativu a vojensko-průmyslový komplex.


Máme za sebou konec Výmarské republiky. To jsou zmanipulované volby v USA, ukončené policejně zařízenou provokací na Kapitolu při hlasování Kongresu o výsledku zfalšovaných prezidentských voleb. Upozornil bych na tyto komentáře přeložené do češtiny, které vystihují realitu toho, co se skutečně (a ne mediálně-korporátně) v USA stalo.

Nebudu litovat Trumpa, protože tento neoliberál kradl a lhal celý život, jinak by se nestal miliardářem a prezidentem USA. Trump má celoživotní zkušenosti s americkým systémem, v němž vládnou korporátní a politické elity. Ty způsobily ve světě zločinné války, ožebračily normální Američany, domácí volby manipulují už mnoho let, a v systému mučení a nelegálních věznic CIA ve světě a domácího vězeňského gulagu vytvářejí to, čemu placená korporátní média říkají "americká demokracie". Trump toto všechno znal z první ruky, proto si měl před vlastními volbami zjistit, komu patří volební automaty firmy Dominion.

Jeho výkřiky o vysoušení bažiny Deep state dopadly tak, jeho potápějící loď opustila nakonec i poslední důležitá a Trumpem osobně jmenovaná krysa do veledůležitého úřadu, což byl generální prokurátor Bill Barr. Zcela souhlasím s komentářem Rekviem pro Donalda Trumpa, který zařadil Barra do systému Deep state a rozebral jeho nečinnost v případě vyšetřování jasných a na FBI nahlášených volebních podvodů. Jeho finální pokutový kop za korporátní fašismus nepostrádal jistou grandióznost v mistrovsky prováděné lži a pokrytectví. Barr nakonec dostal i svůj díl zasloužené tragikomedie. Tohoto absolutně důležitého a zcela nezbytného užitečného idiota poplivala při odchodu z úřadu celá světová levice, která společně s Deep state dělala, co jen nelegálního mohla, aby svrhla Trumpa z úřadu. Ale kde nebyl žalobce, tak už nebyl ani soudce. Prokurátor utekl z Trumpova prezidentského Titaniku jako poslední, protože měl za úkol zhasnout světlo v Bílém domě.

Levicoví hlupáci si vůbec neuvědomili, že Barr byl jejich největší spojenec, protože zabránil tomu, aby volební manipulaci začala vyšetřovat FBI jako federální delikt daný manipulací volebního softwaru. Výsledek Barrova působení na ministerstvu fašistické korporátní spravedlnosti je fakt, že control damage proběhla úspěšně a volební manipulace zůstaly na úrovni jurisdikce jednotlivých států USA. Takže "levicový" Biden je prezidentem za hlubinnou chobotnici a jeho známé skóre v potírání demokracie a prosazování zákonů typu Patriotic Act je jistě skvělým vysvědčením jeho prezidentské způsobilosti. Blahopřeji naší i americké levici ke zmanipulovaným volbám a k vítěznému kandidátovi korporátního fašismu. Pravice je paradoxně, ale spravedlivě otřesena, jakého džina vypustila z neoliberální láhve. Ale už je pozdě zavírat vrata od stodoly, dolaroví soudruzi.

Samozvaným soudcem a katem americké demokracie jsou korporátní média a jejich světoví přicmrdávači. V USA proběhl volební puč maskovaný závěrečným Majdanem na Kapitolu, aby bylo o čem falešně a klamně mluvit mimo hlavní téma, což je nástup další etapy korporátního fašismu. Takže je místě citovat slova protifašistického evangelického pastora Martina Niemöllera, originál zde.


Když přišli nacisté pro komunisty, mlčel jsem; nebyl jsem přece komunista.
Když zavírali sociální demokraty, mlčel jsem; nebyl jsem přece sociální demokrat.
Když přišli pro odboráře, mlčel jsem; nebyl jsem přece odborář.
Když přišli pro Židy, mlčel jsem, protože jsem nebyl Žid.
Když přišli pro mě, nebyl už nikdo, kdo by se mě mohl zastat.


Navazuji na článek Komedie na úrovni diktátorských režimů aneb Prezidentské volby v USA. K čemu je třeba mlčet v případě prezidentských voleb v USA, a k čemu naopak je nutno říci důležité slovo? Trumpa jako úřadujícího prezidenta USA (!) už umlčela hlavní korporátní média, protože mu připsala na účet jimi zinscenované dobytí Kapitolu vlastními agenty-provokatéry. Vojensko-průmyslový komplex USA a jeho administrativa dává zhruba bilión dolarů ročně na fízlování vlastních občanů a k tomu i zbytku světa. Hlavní instituce ve Washingtonu jsou chráněné i proti útoku mezikontinentálních raket. Ale zdejší ochranka pracující pro Deep state jaksi nemohla zabránit tomu, aby na akci takového významu a jasně předem signalizovaných demonstrací přímo v místě nepřelezlo pár demonstrantů zeď v rámci Save America Rally. Přitom je při lezení do budovy snímaly všechny hlavní korporátní TV kanály. Tady je ten spadlý pes do mediálního kanálu, který měl zamaskovat skrytý nástup druhé etapy korporátního fašismu v USA a tím i na celém neoliberálně kontrolovaném Západě.

Za sebe jako pesimistu bych řekl, že při tomto korporacemi a hlubinnou chobotnicí organizovaném Majdanu byla zastřelena ta snad jediná předem neidentifikovaná osoba, která byla ipso facto úplně nevinná. Aktivistka Ashli Elizabeth Babbitt (35let) byla čtrnáctiletá veteránka, která absolvovala čtyři turnusy u amerického vojenského letectva a pracovala jako bezpečnostní operátorka na vysoké úrovni. Venezuelský prezident správně lituje americký lid, že dostal dávku korporátního svinstva, které USA normálně provádí pouze v cizině. Mexický prezident mluví o novodobé inkvizici médií, které rozhodují, kdo se může veřejně bránit a kdo ne. Rusové připomněli Majdan na Ukrajině organizovaný operativci z USA a srovnali situaci kolem amerických voleb s korporátním a politickým pučem za Jelcina v říjnu 1993. Každý kritický pozorovatel vidí, že v USA skončila jedna etapa vlády, kterou vyhrála hlubinná chobotnice napojená na prodejné partaje, zpolitizovanou administrativu a vojensko-průmyslový komplex.

Požár Říšského sněmu proběhl v únoru 1933. Ve správný okamžik po uhašení požáru přicválal k budově tehdejšího německého Kapitolu Hermann Göring, hlavní mediální mág nacistů. Pak zcela nevyhnutelně přišli Adolf Hitler, Joseph Goebbels, vicekancléř Franz von Papen a kníže Heinrich Günther von Hohenzollern, protože byli na společné večeři. Inu byli to hoši, co spolu mluví, jak moudře poznamenal jeden z prvních aktivních zlodějů v rámci české privatizace. Göring rozjel další kolo propagandy s tím, že šlo o nastolení komunistického puče, protože tehdy bohužel miliardář Trump ještě nebyl prezidentem. Druhý den oficiální agentura Preussische Pressedienst napsala, že tento „čin žhářství je nejnestvůrnějším teroristickým činem vykonaným bolševismem v Německu“. Výborně Goebbelsi, opravdu jsi rozuměl své práci a tvůj fašistický scénář dnes tvořivě zopakovali korporátní klony a jejich operativci v USA.

Žasnu nad americkou a českou pomatenou levicí, která se předhání v odsuzujících projevech na adresu úřadujícího prezidenta USA, který prohrál volby skrze rozsáhlé manipulace a finální mediální puč. A milé levici bych rád připomněl, jak pokračovaly dějiny v Hitlerově Německu po fašistickém dobytí Říšského sněmu a po pohřbu demokracie. Bitva u Stalingradu začala na německou ofenzívou na podzim 1942 a skončila ruským kotlem Paulusovy armády v zimě 1943. Ztráty jen v této bitvě, která změnila výsledek II. války, se ani nedají přesně zjistit. Každá strana měla okolo jednoho miliónu padlých a raněných. Kdo dnes spěchá na korporátně-fašistickém Západě ke Stalingradu nebo do Pekingu?

 • Kdo mlčí ke skutečnému vývoji událostí ohledně prezidentských voleb v USA.
 • Kdo mlčí o systematickému omezování osobních svobod jménem "boje proti terorismu", které začalo v USA už před 11. zářím 2001 a pokračuje dodnes.
 • Kdo aktivně pomáhá v šíření lží a korporátní propagandy, nebo ji mlčky toleruje. Připomeňme dodnes platný Solženicynův článek "Nežít se lží" (PDF zde)
 • Kdo si myslí, že se ho to netýká, protože musí chodit do práce. A v době korporátně manažovaného koronaviru má jiné starosti, než ukradené volby v USA, které jsou mu tak jako tak ukradené.

Pozorovatelé druhé etapy vlády korporátního fašismu budou překvapeni tím, jak rychle se nastaví "veřejné mínění" o tom všem, o čem je třeba mlčet, nebo mluvit správným způsobem. Chytrý Čech se podle toho umí rychle zařídit, neb není hloupý a chce si podržet práci v montovně. Viz zaručený nefejk pod názvem Jak jsem potkal ruského ufona. No a těm "hloupým" se začne jasně, ale nekompromisně připomínat, že není dobré být nepřítelem Říše.


Související články:

33 komentářů :

 1. https://amg-news.com/underground-military-bases-fema-camps-haarp-cern/ 17. prosince 2020
  Všechno je „zapojeno“. Poslední věcí, která není zapojena, je lidské tělo. Implantovatelná zařízení jsou nezbytná k provedení zapojení lidského těla do WWW. Proto dojde k povinnému čipování, protože každý člověk se musí stát doslovnou součástí WWW, kterou je 666….

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonyme, neblbni ..., to jsou jenom vlhké sny a blouznění degenerátů, které nemá kdo realizovat ..
   Na takovou sci-fi nejsou technologie, vyšinutí technologové, ani té práce schopní lidé, kteří by to realizovali ..

   Vymazat
  2. To je přece známé, že fašistické režimy potřebují tábory, kde mohou koncentrovat svobodomyslné "živly" a další nepohodlné osoby. Pořád se všichni ohánějí levicí tak, že i pisatel článku, který je autenticky levicový, je z toho všeho zmaten. Nedejte se zmást! To, co jsme si zvykli nazývat neomarxismem, není nic jiného, než starý známý fašismus, jen zabalený do různě pokřivených výkladů lidských "práv" a prodejná Demokratická strana, zfalšovala volby jen proto, aby mohla předat moc korporátnímu fašismu a aby se už z tohoto vězení lidé nemohli osvobodit.

   Vymazat
  3. Tak falešná levice nebude to lepší název než v tom máchat normální levici kterou obyčejní lidé potřebují. U nich je to zatím ztracené hlavně aby jsme do toho nespadli taky takovej bartoš by to zařídil.

   Vymazat
  4. Ooops... Error 404
   Sorry, but the page you are looking for doesn't exist.

   Vymazat
 2. Autorovi i ostatním komentátorům, kteří píší o událostech v USA jako o barevné revoluci, majdanu, uniká to nejdůležitější ..., že se jedná o barevnou revoluci naruby !!!!! ..

  Je to základní novárorství z dílny D.Trumpa a jeho poradců !!!!!!, revoluci nezahájil zblblý dav, aby z toho měla prospěch degenerované elita .... Pouze mírově demonstrovali občané, proti ukradeným volbám, i když se to degenerovaná elita snaží zpochybnit ..

  Výsledkem této strategie je, že byla vyprovokována degenerovaná elita USA s DeepState a BigTech k útoku na zhruba polovinu občanů USA, kterou reprezentuje D.Trump a hnutí MAGA ...
  Výsledek této barevné revoluce naruby by snad mohl být už někomu jasný ...

  Podle psychologie davu, která už začíná působit, je revoluční lůza degenerovaná elita a ti spravedliví, kteří se oprávněně budou bránit budou elitními degeneráty perzekuovaní občané s právo a řád přinášejícím D.Trumpem a hnutím MAGA ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to barevná revoluce, zatím. Jenomže prováděna tak humpolácky, že její přemrštěnou energii teď snad dokáže okradená většina využít k protiútoku (gaeshi, akce a reakce).

   Vymazat
 3. No, když to říká ČT! Ale já pro jistotu, když tam ve zprávách o počasí řeknou, že sníh je bílý, raději kouknu z okna a přesvědčím se. Ještě že napadl. Jinak Rusové jednají z Anglány o společné vakcíně. Vyzobnutu z anglických servrů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 19.31
   Nejednají. Už dojednali a spolupracují. Moratorium o spolupráci bylo podepsáno buď 4 nebo 5 ledna; vb každém případě 5. 1. to balo zveřejněno.

   Vymazat
  2. On mi to pan Dvořák asi smazal. Tak to dávám znovu:
   Milane ze Zahrady Čech 10. ledna 2021 22:19, už delší dobu mám dojem, že píšete rychleji, než myslíte. Snad memorandum. Nebo to "moratorium" opravdu myslíte vážně?

   Vymazat
  3. 23:56
   Ha! Ha! Ha!
   Docela jsem se, tou kravinou co jsem vypotil, pobavil. No není to krásné? Pobavit se sám sebou?
   Nojo, pravda, občas se mi to stává, že ve chvatu zaměním hodinky a holínky.
   Ještě že vás mám. Aspoň mě ohlídáte.

   Vymazat
 4. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 5. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 6. 19:38 ano ja tam videla jenom afroamericany v prevlecich za bile

  OdpovědětVymazat
 7. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 8. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 9. Unknown je nenávistný sprosťák, lhář, povýšenecký provokatér nezvládající svou nervovou soustavu. Najděte si laskavě k dialogu někoho jiného.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pane Dvořák, ale vždyť já to vím. Ale vám to tady taky nedá a občas se s ním necháte vytáčet...A už du spát, dobrou noc. P.S Pozor! Unkrovn nikdy nespí...

   Vymazat
  2. Máte pravdu, omlouvám se, ono mi to občas nedá. Přeji dobrou noc.

   Vymazat
  3. Když vás tento portál tak pobuřuje, proč na něj lezete? Najděte si nějaký probruselský a můžete se realizovat co hrdlo i jiné orgány ráčí :-))

   Vymazat
 10. Krásně je vidět podobný rukopis tvůrců "barevné"revoluce v USA a její jednotlivé kroky,jež jsou podobné s historií!
  Jako Lenin a bolševici byli vybaveni neomezenými zdroji ( zlatem z Německa a USA) ,tak jsou novodobí USA-bolševici vybaveni tiskárnami dolarůz FEDu v držení soukromých bank z USA.
  Jak bolševici v Rusku obsadili klíčové komunikační uzly(telefon,telegraf,klíčivé úřady),tak USA-bolševici obsadili Facebook,Twiter,Apple,Google.
  Na každý pád má strýček Sam z ostudy kabát a jeho vývoz demokracie mimo USA,
  starost a sankce za nedodržování lidských práv v Číně,Bělorusku,Rusku.
  A hlavní poznatek je tento:budoucnost komunikace lidí je jinde,než Facebook,Twiter,Apple,Google a podobní.BIG-TECH jsou nedůvěryhodné a totalitní platformy,stejné ,možná horší než to nejhorší z Číny!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. klasiku 10. ledna 2021 20:16, rád bych věděl, kde jste tu informaci o ruských bolševicích vyfutrovaných zlatem z Německa získal. Že pomohli Leninovi, aby se co nejkratší cestou ze Švýcarska do Ruska dostal, je poměrně ověřená skutečnost. Že poslali válečné protistraně do týlu revolucionáře, to je taky srozumitelné. Kde by ale, při už neúspěšném válečném úsilí pobrali dost zlata k saturaci nakonec(!) vítězného tažení bolševiků (o tom víte viditelně pramálo) a proč by USA, které stály proti Německu podporovaly bolševiky, to mi tedy vysvětlete. JiH

   Vymazat
 11. Autor Umlauf nám realisticky předestřel chmurnou budoucnost. Tedy nenáhodný vznik korporátního fašismu a přeformátování globálního řízení Země.
  Vzniká tak otázka, a sice, (a) jak se jí (jak jen účinně) vyhnout?, a (b) kdo je v tom naším spojencem, a kdo odpůrcem - tj. podporovatelem té neblahé transformace?

  OdpovědětVymazat
 12. Teprve teď dojde na slova z písně Karla Kryla, vše ze změní až budeme rýt držkou v zemi. Možná ve sračkách.

  OdpovědětVymazat
 13. 20:01 Pane Dvořáku, děkuji, že mažete vulgární příspěvky Unknowna. On to pochopil a přestal dávat první ligu sprostoty, ale až třetí. Ale i to si myslím netřeba zde trpět. Že se někdo vyjadřuje veřejné odpudivě, to přece není známka svobody a demokracie. Diskuze zde se může účastnit každý, kdo akceptuje určité podmínky. A ten dotyčný toho není schopen. Tak proč by se měla většina přizpůsobovat jednomu individuu?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonyme 10. ledna 2021 22:22, Vy jste patrný naiva. Unknown není nickem jedince, ale všech těch, kteří se rozhodli zůstat bezejmenní, nebo nevědí jak, či jaký nick si zvolit. Pak se ještě dožadujete, aby vám kdosi z diskuzi provoněl do vašich představ o stravitelnosti, což panu Dvořákovi zapadá do vkusu, když ho žitá realita (právem) irituje. Já si dovolím soudit, že to příliš chytré a už vůbec demokratické není. JiH
   PS nějaký kompromis jsem k tomu opakovaně navrhoval. Pan Dvořák napsal, že to (technicky?) absolutně nejde, tedy že navrhuji nesmysl. Pro přesnost, co WordPress přímo neumí (a neumí?), do max. patnácti stovek rádi ohnou i studenti (viz internet). Nebýt záměru "profesionalizace" WEBu NR, věc bych byl, když ne pan Dvořák, zcela zdarma zařídil.

   Vymazat
  2. JiHu, Nová republika není provozována na WordPressu ale na Bloggeru. A už toho nechte, nikam to nevede a jen trolíte.

   Vymazat
  3. Pane Dvořáku, reaguji na Váš diskuzní příspěvek. S tím WordPress jsem se trapně upsal. Omlouvám se. Troll pracuje s úmyslem poškodit. Já si dovoluji prezentovat svůj názor na to, když už cenzurovat, tak jak. Že Vám to vadí je, při tom co obhajujete, zarážející. Proč byste neměl mít umírněnou, konstruktivní opozici? Pravda, nikam to nevede, naopak, diskuzi stále víc reglementujete ... JiH

   Vymazat
 14. Ti pitomci z USA chtějí za každou cenu dát Rusku možnost vygumovat USA z mapy světa. Putin přece řekl, že to dokáže za méně než půl hodiny.

  OdpovědětVymazat
 15. Destabilizace USA v oblasti voleb je bohužel nepopiratelná.
  Kolébka svobody teď vypadá jako banánová republika. Žádný soudný člověk se z toho nemůže radovat,protože destabilizace USA smrdí krchovem. V roce 2021 bude rozhodovat o směřování první velmoci světa vůle většiny občanů,kteří svůj stát znají z blízka. Když dáme stranou
  prdlouše všehoschopné co se natřásají před kamerami - zůstává základem USA velká většina normálních lidí,kteří systém USA docela dobře znají. Jako optimista věřím tomu, že velká většina američanů nemá zájem na destabilizaci,štvaní lidí proti sobě a odvádění pozornosti lidí od vnitřních problému k často umělým ale nebezpečným
  činům v zahraničí. Američané jistě vědí že je nutné jednat a spolupracovat - ne válčit nebo organizovat mejdany doma i po celém světě. To ne ní v zájmu velké většiny lidí.

  OdpovědětVymazat
 16. Chápu že pro Tebe byl nejlepším "politikem" ožrala Jelcin. Měl něco společného s Havlem. Svět však pokročil o kus dál. Ruská federace je schopna se ubránit největším agresorům, jako jsou USA a NATO

  OdpovědětVymazat
 17. Na Nový rok 2021 provedly jednotky Delta Forces razii na pozemku o rozloze 200 akrů Joe Bidena na Ukrajině, kde našli bludiště podzemních komor a tunelů, které běhaly na míle všemi směry. Kousky nekrotického masa visely z kotníků a pout zápěstí připevněných ke stěnám. Následujícího dne byl Biden zatčen a propuštěn s vlastním náramkem na kotníku.Zabavené notebooky byly údajně plné důkazů o masivním mezinárodním praní peněz, běhu zbraní / drog, obchodování s dětmi / lidmi - které se objevilo ve spojení s jinými vysoce výkonnými elitami Na majetku Biden Ukrajina armáda zabavila 300 milionů dolarů ve zlatých prutech, v čínských útočných puškách typu 56, desítkách tisíc nábojů, laptopech a v podzemní předsíni bylo dvanáct vaků naplněných černým dehtovým heroinem. Biden se chlubí vydíráním ukrajinského prokurátora: https://www.youtube.com/watch?v=UXA–dj2-CY
  Ukrajina říká, že Biden ukradl miliardy z Ukrajiny: https://4gunner.com/ukraine-press-release-about-joe-biden/
  https://beforeitsnews.com/politics/2021/01/biden-arrested-scotus-roberts-caught-cia-child-trafficking-gun-and-drug-running-ring-exposed-3222415.html

  OdpovědětVymazat
 18. Klasik. Na rozdil od cernobilych filmu ,jsou dnes veci takticky a strategicky a zdanlive zcela protikladne /cerne a bile/,podporovane zapadem na obou stranach.
  Obcas se na to prijde.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.