Reklama

pondělí 4. ledna 2021

Britská okresní soudkyně Vanessa Baraitserová rozhodla o zamítnutí žádosti USA o vydání zakladatele a informátora WikiLeaks Juliana Assange

Ivan David
4. 1. 2021

Baraitserová uvedla, že vydání by mělo negativní dopad na duševní zdraví Assange, a uvedla, že rozhodla proti žádosti USA kvůli obavám, že oznamovatel má v důsledku toho vysoké riziko spáchání sebevraždy. "Rozhoduji, že by bylo nespravedlivé vydat pana Assange," uvedla soudkyně.


V průběhu slyšení o vydání několik svědků uvedlo, že Assangeovy podmínky ve vězení ho vystavují vysokému riziku deprese a sebevraždy a že tyto problémy by se pravděpodobně zhoršily, kdyby byl whistleblower vydán do USA.

Psychiatr Michael Kopelman, který také vypovídal před soudem, tvrdil, že v Assangeově cele byla nalezena žiletka, a dodal, že jeho pacient uvažoval o způsobech ukončení vlastního života.

Assange je v USA obviněn ze spiknutí s Chelsea Manningovou za účelem počítačového vniknutí do sítě ministerstva obrany za účelem odcizení utajovaných dokumentů, zejména válečných deníků v Afghánistánu a Iráku a tajných zpráv ministerstva zahraničí.

Podle zákona USA o špionáži z roku 1917 čelí také celkem 17 obviněním v souvislosti se zveřejněním protokolů a kabelogramů. Assangeovi hrozí v případě dokázání viny ve všech bodech trest až 175 let vězení.
63 komentářů :

 1. To je rychlá reakce.davida
  Je velká chyba,že toho zrádce nevydají.V Rusku nebo Číně by byl dávno popraven, takový zmetek.
  Tady jistě bude nesoudnych mazalu, kteří se budou toho zmetka zastávat

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co a koho zradil? .

   Smazat
  2. Zradci a prisluhovaci byli vzdy poveseni .
   Tebe to ceka zcela jiste kolaborante

   Smazat
  3. Kdo řekne veřejnosti pravdu o tom, ja jí politici v zájmu oligarchů manipulují je zmetek? tolik se pravdy bojíte?

   Smazat
  4. 18:40
   Pokud nedokážete pochopit škodlivost jednání toho zmetka,potom vám něco vysvětlovat je zbytečné

   Smazat
  5. Assange překáží jen zločincům, jejichž zločiny odhalil. Neřekl nic než pravdu. Zrůdy jako unknown se podílely na tortuře ve středověku, justičních vraždách novověku i mafiánských praktikách politiků. Za vyřčení nepohodlné pravdy by měl být člověk uctíván a ne trestán. Ano, Assange škodil, ale ne své zemi, ale zločincům. Doufám, že se vždy, v každém věku a každém režimu najde dost statečných občanů, kteří se postaví zlu a zločincům. Právě takoví jsou hrdinové naší doby.

   Smazat
  6. 18:36 Jestli je tady někdo zmetek PANE Unknowne, jste to VY, který nejste schopen dodržovat základní pravidla slušnosti. Majitel tohoto webu je pro všechny, tedy i pro vás minimálně PAN David. A cpete-li se, k opovržení všech přítomných, na zmiňovaný web, měl byste dodržovat alespoň základní normy chování v lidské společnosti. Jste snad lampasák a domníváte se, že velíte řadovému kmánovi?

   Smazat
  7. 18:36
   Nacistický běžče, kdyby bylo Rusko a Čína taková pekelná říše všeho zla, jak tady stále šměšně tlačíš jako zaseknutý v záchodě, tak by nepopravila Assange, ale šmejda jako jsi ty. :) A co tě hrozně štve je fakt, že bys nikomu nechyběl. :-)

   Smazat
  8. 3:00
   Dnes na takovou rudou luzu jako ty každý kašle. Ty máš svoje za sebou, dnes tobě a podobným rudým zmetkum ani pes nohu nepochčije, vy jste jen smradlavý rudý odpad !! Je škoda, že s tebou a podobnými parchanty, neudělal pan Havel krátký proces na špagátu !!!!

   Smazat
  9. Zradil Ameriku? Tu já bych zradil hned a bez mrknutí oka.

   Smazat
  10. Co zradil ukázal na špinavosti které páchají po světě. Kdyby lidé věděli jak bude dál tak toho ochmelku a těch pár komediantů naházeli do Vltavy. Oni na nás Rudý škorpióne kašlou ale snaží se o cenzuru a diktaturu v jejich uslintané eu a o vládu jedné strany.

   Smazat
  11. Už se zase houfně diskutuje s neznámým trolíkem? To je jeho přání, přece. Stejně bych navrhoval, aby se znovu zavedlo vypnutí takových hovad. On nediskutuje. Musí však argumentovat, jinak jen provokuje. Nevadí mi odlišný názor, ale toto ne.

   Smazat
  12. Kazdej tady ma aspon povinnost ,si povsimnout
   Jak Protesty Zacloumaly Soudkyni. (*&^^%$##

   Zlocin nezlocin, soudu-druzka to vzdala..

   Smazat
  13. 11:03
   Nacistický běžce, pes mi skutečně nohu nepochčije, protože je slušně vychovaný a ví, že by dostal, což neschopný trouba jako ty samozřejmě nezná, zato se o to velmi snažíš ty, protože jsi nevychovaný, hloupější než ten pes a smrdíš víc než celá smečka. :-) Je to vidět i z reakcí na tebe. Jinak se mám dobře, na rozdíl od tebe, nemusím nikde na diskuzích pořvávat a plivat a nenávidět jako ubožák, co nic nedokázal, což je tvůj případ. Chápu, že jsi ideální slouha dnešních liberálních totalit - nemyslící, nevzdělaný, fanatický, neschopný, kostičky od stolu mu stačí. Ale tady to opravdu nikoho nezajímá. Z čeho máš takové komplexy? Že tvá rodina nacistických pohrobků se nedostala k moci? Že jsi vysmívaný chudák? Nebo jsi výsledkem nepovedeného potratu? To by asi vysvětlovalo tvou duševní úroveň. Opravdu bys nikomu nechyběl, ani podobným elfíckým životním troskám, jako jsi ty. Ale přeju ti lepší lékařskou péči. :)

   Smazat
  14. Re (18:36):
   No jasně!, byl a je to "zmetek", který dával veřejnosti vědět, co ve skutečnosti jsou ti praví zmetci, totiž US huni, a jaké jsou jejich metody.
   Více např. zde: http://casopisargument.cz/?p=33507, kde píšou ...
   Na WikiLeaks tak boli zverejnené dôkazy o zločinoch proti ľudskosti a vojnových zločinoch americkej armády v Iraku. Mnohí si vybavia video, na ktorom sa žoviálne zhovárajú americkí vojaci v bojovom vrtuľníku, sledujú skupinu mužov na ulici a v istý moment po nich začnú strieľať, napriek tomu, že sú zjavne neozbrojení a nepredstavujú nebezpečenstvo. Následne postrieľajú aj sanitárov. Video ako aj dokumenty o ďalších tisíckach civilných obetí, ktoré USA v Iraku nepriznali, zaslala Assangeovi do WikiLeaks vojačka Chelsea Manning.
   ---
   Ano, dát veřejnosti vědět o svinstvech je zločin! Zbývá už jen dopovědět, proti komu a pro koho.

   Smazat
  15. Milý škorpione, nesnižujte se prosím na úroveň kačera a jemu podobných. Vám se zvýší tlak a on se bude smát, jak vás dostal.Znáte ten citát z bible "blahoslavení chudí duchem, neboť jejich je království nebeské". Tak nějak to běžec má.

   Smazat
  16. Re (19:34):
   S vaší radou "r. škorpiónovi" jen souhlasit!
   I když si nemyslím, že by se mu po přečtení vulgarit od jakéhosi běhavého prvoka měl zrovna zvedat tlak. Snad žaludek.
   ---
   Jen k tomu citátu drobnost.
   Nedávno zde redaktor p. Dvořák kterémusi diskutérovi objasnil, že "chudí duchem" podle slova Bible nejsou blbci s nedostatečným intelektem, ale ti, kteří se dokázali vzdát svých majetků z vlastní vůle. Vědomě. Svým rozumem/citem=duchem. Pak totiž ta biblická slova začínají mít i smysl, jaký asi měla ....
   Leč to je jen poznámka na okraj.

   Smazat
 2. Assange obdržel několik novinářských ocenění, např. cenu UK Media Awards od Amnesty International. V červenci 2010 ho deník The New York Times označil za „nejvýznamnějšího světového novináře“.

  Je zajímavé, že WikiLeaks zveřejnil dokumenty týkající se mnoha dalších zemí, včetně Turecka, Ruska a Číny, a žádná z těch zemí z toho nevyšiluje, pouze US.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:46
   To,že dostal nějaká ocenění, neměni nic na tom,že je zločinec.Terorista Kaddáfi dostal od zmetka Husáka řád Bílého lva. Taky budeme teroristu chválit??

   Smazat
  2. Gaddaffi byl odmenen za velke nakupy v Cesku vyrabenych zbrani.Co delal ve svych volnych chvilich nehralo roli.
   Je pravda,ze v 1973 zapricinil velkou celosvetovou krizi,zastavenim dodavek nafty.Lidi chodili pesky.
   Bohaci bohatli na prudkem zvyseni cen vseho.
   Prodej zbrani byl dulezitej, K.Gott,K.Svoboda a vexlaci,prisun deviz nemohli casto sami utahnout.
   Ziletky ma doma skoro kazdej.Jak je pouzit?
   Ale rozhoduje vezneni, rozhodnutim britsko-americke teroristicke spravedlnosti.
   Povahy mekke , byl znasilnen feministkou /s umysly/ve Svedsku,ktera jak to byva,za nekolik tydnu oznamila znasilnene opacne. Protoze buntoval proti vrchnosti.
   Nenarazil v plne rychlosti do stromu, aby se mohla dokazovat povaha muzu,kteri nic jineho nedelaji ani na nic jineho nepomysli.
   Taky asi nestih navstevu konsulatu.

   Smazat
 3. Tak promluvil fasista 18:35. V jeho povaze je neco z Hitlera a Himmlera.... Jeho povahovy rys odpovida minimalne velitele koncentracniho tabora....Uziran nenavisti ke vsemu demokratickemu , chorobne touzi po dobe kdy by mohl tento fasista osobne popravovat a mucit vezne...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:51
   Co mám ty blbe společného s fašounem,ty vůbec neznáš význam slova,hlupaku
   Tenhle zmetek Nedodržuje zákony státu a musí být tvrdě potrestán a já jsem fašoun?? Opravdu hlupáků jako ty je zde hodně a ty zde děláš šéfa.

   Smazat
  2. Unknowne 19:35, pokud vím není novinář Assange občanem USA, takže mi není jasné, proč by měl být souzen podle jejich zákonů. Vy jste, Unknowne 19:35, přesvědčen, že zákony USA mají platit pro každého jednoho na celém světě? Bez ohledu na občanství? Já ne, já na ty jejich zákony .... A na vás, ve vaši neznalostí zabedněné hlavě už taky.

   Smazat
  3. 21:10
   Velice jednoduchá odpověď, pokud žiji kdekoliv,v jakékoliv jiné zemi, než ve své, musím dodržovat tamní zákony a tenhle je hodně, ale hodně porušil. Nebo ne ??

   Smazat
  4. U. 21:39 a jak nám vysvětlíte vydání p. Nikulina, Vy dovedo!!!

   Smazat
  5. Vite velice jednoduchy Kulovy, vrah z USA nebyl v CR odsouzen a odejel domu.

   Smazat
  6. unkHowne 19.35
   Jak tak sleduji tvé příserky, věřím, že bys například Protektorátní zákony dodržoval s nadšením a v koncenráku by z tebe byl příkladný kápo.
   Ale fašoun nejsi, na to nemáš potřebný intelekt - jsi prostě jen takovej malej sráč.

   Smazat
  7. 1:13
   Milánku, ty mluv o někom jako o fašounovi, zrovna ty, rudý darebák, prokremelský kolaborant, špíno špín !!

   Smazat
  8. 18:51 a 1:13
   Dobré postřehy. Velitel koncentráku ale nemohl být, to už by byl nad hrobem. I když on je vlastně taková ubohá troska, že k tomu nemá daleko. :-) Ale spíš to má z rodiny, takže kdo ví, třeba jeho otec... Zničit vše demokratické, chorobně toužící po smrti všech, kdo mají jiný názor nebo mu stojí v cestě, to sedí. Zbabělý sráč a kolaborant, to je evidentní. Prostě Nacistický běžec.

   Smazat
  9. Ha! Ha! Ha! Ty seš blbéééj! Takhle se odkopat!
   Nevíš-li o čem je řeč - což bych se nedivil, neb jsi ducha mdlého - tak o tom, jak se, coby Kvákal Blátošlap, bereš za unkHowna 19,35. On potrefený kačer vždycky kváká, že?
   Takže takhle je to. Ty se, coby Kvákal, maskuješ schválně mrvenou interpunkcí? Ale jinak jsem se pobavil. Když jsem si ten tvůj příserek přečetl, rozchechtal jsem se. Bez kecání, fakt jsi mě rozesmál. Což o to, ale už s tebe začínají mít srandu všichni myslící. Ale nic si z toho nedělej.
   Znáš tu o Ošklivém kačátku? Že ono je to o tobě? Není teď z tebe labuť? Asi jo, žejo. A ty jsi chytil covida a ty tvé příserky jsou tvou labutí písní. Šudinko kačátko...

   Smazat
 4. jj vsichni co vznesou nejakou kritiku tak jsou zradci! to plati i pro Snowdena ze? nema to neco spolecneho s konspiracni teorii? som volako zmeteny
  nevim co k tomu reknou "hodnotitele"?

  OdpovědětSmazat
 5. 19:17
  Tak se znovu zeptám DOBRÁku,co by se stálo s podobným zmetkem v Rusku nebo v Číně,jistě by takového darebàka pochválili co.
  Na každou velikou zem se najdete spousty svinstva, třeba na Rusko,tam těch akcí a otrav bude.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Unknowne 19:42, pokud by byli občany RF nebo ČLR, byli zastiženi na jejich území, zřejmě by šli by do vyšetřovací vazby a proběhlo by řízení ve smyslu tam platných zákonů. Pokud by se jednalo o občana kteréhokoli jiného státu, nezastiženého na jejich území, byli by nuceni žádat o jeho vydání s poněkud vyšší nadějí na úspěch v případě těch, se kterými mají smlouvu o právní pomoci. Nakonec je dobře, že když nevíte, že se zeptáte. Ptát se, ptát se, jak je vidět, to máte skutečně zapotřebí.

   Smazat
 6. Unknowne ty HOVNIVÁLE, tak nám napiš proč nebyl popraven dvojitý agent Skripal. Po odsedění pár let, mu bylo dovoleno se vystěhovat a kde vlastně je. Kolik prezidentů bylo v Rusku zavražděno?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hebelstein byl po 30 letech vracen do Israhele .Jmeno jest Pollard ,ukradl Americe nejvetsi tajemstvi pro vyvoj atomove bomby a ani to Trumpovi nepomohlo . 72 % zidu v USA volilo pro Bidena -pohorsil se clen Knesetu. huhuhu

   Smazat
  2. jo pradedo "krapal" ten si s julii oziva jine identity nekde v jewsa
   obse jen pokud to neni konspiracni teorie! zalezi vsak kdo to vyhodnoti treba maxim ten ma prehled😂😍

   Smazat
 7. 19:42 unknownn diky za dotaz ! rad bych odpovedel ale jsou tu jini dedove vsevedove
  treba maxim ten vi presne jak je to s "hodnocenim" konspiracnich teorii! ja nemam nazor ac bych rad 😂🤑🤔😄🤓

  OdpovědětSmazat
 8. Deep state má strach z toho, že sa na verejnosť dostanú uletené súkromné maily Hillary Clintonovej, ktorá by čelila z obvinenia z vlastizrady. Jej zavinením sa napr. ambasáda USA v Kábule pred rokmi stala terčom atentátu, kde zomrelo asi 25 amerických úradníkov, hoci sa to Hillary dozvedela niekoľko hodín pred samotným výbuchom..ide aj o súkromné maily s Čínou....Assange, ktorý to zrejme zachytil, by mohol byť dobrým svedkom D.Trumpa proti Clintonovej. Je dôležité, aby sa Trump stal prezidentom a Assange by mohol svedčiť. Môj názor.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. majka und die anderen "co to je taky fckn deep state kefalin "
   viete picu len melete fraze deep state Bozi oko trump biden konspiracni teorie a co dal hovno! jen bla bla bla shit🤮

   Smazat
  2. 23:19
   Deep state je dnes zase tak uboze hloupé spojení a jen hlupák muže tenhle nesmysl používat!!
   Co by se dělo, pokud by někdo vynesl info. z ruských archívu, desetiletí zavřených, to by bylo počteníčko !!

   Smazat
 9. Taky jsme tenkrát demonstrovali před ambasadou Velké Británie v Praze za jeho nevydání, a to už je skoro dva roky

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. a podepsali jsme petici za nevydání Assangeho, bylo nás 561 tis., co jsme to podepsali https://www.change.org/p/free-julian-assange-before-it-s-too-late-stop-usa-extradition/u/28306202?cs_tk=AvsPK_Mx9sBqNMPF918AAXicyyvNyQEABF8BvK8juFBo-1pP__hESx3rV8s%3D&utm_campaign=bdec194f19b84d3597b45a6307a8fd74&utm_content=initial_v0_4_0&utm_medium=email&utm_source=petition_update&utm_term=cs
   Takže vítězství je naše.

   Smazat
  2. 8:08
   Nasral
   To číslo myslíte z celé Evropy, no tak to z několika stovek milionu občanu je tedy "" pořádné "" číslo! Tomu nezbývá než emigrovat do Ruska, takové podobné zmetky tam velice rádi vítají. To si pomohou !!!CHIIIÁÁÁÁ
   Každý podobný zločinec, by měl být za takový zločin potrestán !! Ve všech zemích světa !!!
   V Číně nebo Rusku, by se s ním už dávno nikdo nezabýval, už by byl pod drnem !!

   Smazat
  3. 10.50
   A nebo tvou hlavu - to bylo blátíčka a sračiček, co, Blátošlape?

   10.45
   Moc bych o trestu nemluvil, kvákale. Nevíš, kdo si už na tebe připravuje pekáč.

   Smazat
 10. Jestli jsem správně rozuměl, pan Assage především odhalil různé nepravosti, podrazy a špinavosti, které se ukrývaly v utajených počítačích. Bylo jeho úmyslem především oslabit obranu USraele? Jestli odhalil již spáchané a ukrývané zločiny, je jeho činnost chválkyhodná, protože umožní stíhání pachatelů. Připadá mi to podobné, jakoby nějaký občan odhalil během WW2 hanebné zacházení z Židy ve Třetí říši. Ohrozil by vojenskou sílu Wehrmacht? Prostě upozorňuje na utajované páchaní nepravostí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jn, vono je jedno, kdo ho zprovodil ze světa, hlavně potrestáme ty, co na tu vraždu poukazují. A ostatní ? ... ticho po pěšině !
   Podobnost s generálem Lučanským "čistě náhodná?" ;-) asi systém :-ú

   Smazat
 11. Moc bych nejásal, ono nastane odvolání a odvolání. A Assange, jehož zdraví už tak je podlomeno, bude celou dobu hnít ve vazbě (což je snad ještě horší než vězení) až uhnije. Je to jenom divadlo. V "demokracii" se už nepohodlní nevraždí primitivně kulkou (nebo novičovkem jako ti "neschopní" Rusové"), ale dronem, nebo se člověk nechá demokraticky usebevraždit, nebo umřít na "zdravotní problémy" ve vazbě - viz později Haagem osvobozený Miloševič apod., nebo nedávná "sebevražda" Lučanského na Slovensku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:14
   Forkáč,zase lež, darebàk Miloševič nebyl nikdy osvobozen,před rozsudkem chcípl jak SMRADLAVÝ potkan.
   Karma zafungovala dříve.

   Smazat
 12. Gojímové kabalistů kopou z posledních sil. Rozuzlení se nezadržitelně blíží. Vivat Trump 21.1.2021 .....
  Západ čelí Momentu pravdy, když se chazarská mafie vzdává Číňanům. https://benjaminfulford.net/
  Ukazují USA strávil 6,5 bilionu $ za fiskální rok končící 30. září th , ale mohlo by to jedině prostřednictvím půjček 3,1 bilionu $. Schodek za říjen, první měsíc fiskálního roku 2021, se meziročně zvýšil o 111% na 284 miliard USD.
  To je důvod, proč současní vlastníci americké korporace (většinou evropští aristokrati se sídlem ve Švýcarsku) nabídli Číňanům Joe Biden, otrocké prezidentství Kamaly Harrisové výměnou za převrácení jejich dluhu. Ani to nestačilo, a tak nabídli Austrálii, Nový Zéland, Japonsko, Korejský poloostrov a ASEAN také Číňanům.

  OdpovědětSmazat
 13. 16:01
  Jen se zeptám,kde se dá dobrat k tak zázračným nesmysl, čím více různých "" kabalistů, chazarske mafie,dep státu,dluhy, tyhle kecy slyším už několik desítek let,jdi do háje s tak blboučkými komenty.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co když se 6. ledna Trump obrátí na Kongres a ukáže, že Epstein je naživu, a bude svědčit proti všem senátorům a členům Sněmovny, kteří jsou pedofily? Co když Trump vyhodí výkonný rozkaz 13818 proti těm, kteří se podílejí na pedofilii nebo obchodování s dětmi? Byl by to zlom. Teoreticky bychom mohli vidět rezignace více než 100 členů Kongresu, pokud budou tyto informace odhaleny. Tady jsme v showdownu: největší demonstrace v historii USA, OČEKÁVÁ SE JEDEN A PůlMILION lidí, všichni loajální k Donaldovi Trumpovi, všichni toužící po spravedlnosti a mnozí z nich ozbrojení. Všichni se shromáždí před kongresem, kde a kdy bude rozhodnuto, kdo bude příštím prezidentem Spojených států. Upřímně nechci být někým, kdo je placen nebo hrozí, že bude Biden nazývat vítězem. Tuto hru je ještě třeba hrát.
   https://ununiverso.blog/2020/12/31/6-1-2021-washington-la-piu-grande-manifestazione-della-storia-negli-usa-roberto-mazzoni/comment-page-1/#comment-8208

   Smazat
  2. 17/2.
   A ty tomu tak budeš šefovat.

   Smazat
 14. 16:01 Advokát Lin Wood odlupoval vrstvy zla a odhalil pravdu o tom, jak celý svět ovládá globální kabala vyděračů, kteří vydírají nejvyšší vůdce pomocí videokazet, které zachycují jejich činy pedofilie a vraždění dětí.

  Toto již léta pokrývají nezávislá média, ale korporátní média, Big Tech a soudy to zakryly (protože jsou všechny spoluviníky).

  Podle časných ranních tweetů od Lin Wooda (viz níže) „je hlavní soudce John Roberts a spousta mocných jedinců po celém světě vydíráni v hrozném režimu zahrnujícím znásilnění a vraždy dětí zachycených na videokazetě.“

  Lin Wood říká, že má dešifrovací klíč k videosouborům, a vysvětluje, že to dělají i ostatní.
  Naznačuje, že to je důvod, proč hlavní soudce Roberts důsledně vydával rozhodnutí SCOTUS, která se vůči Spojeným státům americkým zdají být zrádná. Je údajně kontrolován a vydírán.
  https://beforeitsnews.com/eu/2021/01/lin-wood-drops-major-bombshells-world-controlled-by-paedophile-extortion-and-blackmail-racket-2666161.html

  OdpovědětSmazat
 15. Unknown5. ledna 2021 17:19
  11:14
  Forkáč,zase lež, darebàk Miloševič nebyl nikdy osvobozen,před rozsudkem chcípl jak SMRADLAVÝ potkan.
  Karma zafungovala dříve.
  ==========================================================
  Tobě už nelze říct ani hňupe. To by byla lichotka. Ubohý, práskačský troll.
  https://www.counterpunch.org/2016/08/01/the-exoneration-of-milosevic-the-ictys-surprise-ruling/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nevím, co je counterpunch, ale Milošević uhynul skutečně před rozsudkem, který by ho s vysokou pravděpodobností poslal do basy.

   https://www.icty.org/en/content/slobodan-milo%C5%A1evi%C4%87-trial-prosecutions-case

   Smazat
 16. 19/45
  Ten tvůj novodobý Hitler Miloševič,chcipnul v kriminále, proč. Nikdo toho vrahouna neosvobodil, cituješ něco pofiderniho.
  Koho jsem napráskal,prašivče

  OdpovědětSmazat
 17. Morálka Čínského běžce a jeho doprovodného Unknowna je zjevně zrůdná, když považují za správné skrývat zločiny. Je lhostejné na čí straně. Zločin je zločin a každá civilizovaná právní soustava ukládá povinnost zločin oznamovat. Z toho mi plyne, že např. Manning, Snowden i Assange jednali jak podle psaného, tak podle přirozeného práva. Zaslouží uznání a obdiv. Naproti tomu Čínský běžec a onen Unknown zaslouží jen a jen hluboké opovržení.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to jeden a tentýž nastrčený a placený, práskačský troll, vlezlá megafilcka. Má za cíl rozjebávat diskuzi. Je buď tak blbý/nemocný nebo navedený, normální člověk nemůže vyprodukovat tolik žlučovitého blití.

   Smazat
  2. 21:10
   Že může někdo tak dokonale zhloupnout jsem nevěděl.
   Mněl bys stejný názor v případě Ruska nebo Číny. Těžko.V ruském případě byste podepisovali petici k jeho okamžité popravě a vyřvávali co to je za zločince.Tak jako v případě Skripala a to byla nula, proti těmto zločincům.
   Pokrytče.

   Smazat
  3. 22.35
   Čtyři otázky.
   1 - Co má dle tebe větší právní sílu - co je čemu nadřazené, pokud bys, při svém intelektu nechápal - obecná spravedlnost, nebo zákon?

   2 - Vychází zákon z obecné (pokud bys nechápal, dosaď z přirozené) spravedlnosti, nebo obecná spravedlnost ze zákona?

   3 - Co dle tebe porušil Assange - obecnou spravedlnost, nebo zákon?

   4 - Čím se řídil (a díky čemu mohl homo sapiens přežít šest milénií) přirozenou spravedlností, nebo zákonem?

   Bys v tom neměl takový guláš, chudinko Plochomyslno, měl bys vědět, že první psané zákony vydal okolo r. 2050 př. n. l. jeden sumerský potentát, jistý Urnamma z města Uru.
   A včil mudruj.

   Smazat
  4. opr. ...čím se řídil budoucí homo sapiens...

   Smazat
 18. Unknowne 22:35, zas úplně vedle. Ve 21:10 je psáno "... lhostejno na čí straně...". Tak proč argumentujete Ruskou federací a Čínou? Máte svou vírou skutečně zatemněno. Abyste rozuměl, jste skutečně hloupý.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.