Reklama

neděle 31. ledna 2021

Bůh nás zachraň od vzdělané mládeže

Paul Craig Roberts

31. 1. 2021      První zprávy      paulcraigroberts
Když jsem byl studentem univerzity, mottem liberálů byl citát připisovaný Voltairovi: „Nesouhlasím s tím, co říkáš, ale budu bránit na smrt tvé právo to říci.“. Liberálové použili tento citát jako svolení k dekonstrukci rodiny, společnosti, náboženství a systému víry, který držel pohromadě různorodou americkou populaci.

Liberálové dnes chtějí umlčet a dokonce zatknout každého, kdo s nimi nesouhlasí. Sociální média deplatformují a ruší všechny, kteří vystupují mimo oficiální vysvětlení, dokonce i odborníky, členy Kongresu a prezidenta Spojených států. Amazon, Apple a Google vynucením existence alternativních sociálních médií znemožňují jejich existenci. Američané přicházejí o práci kvůli tomu, že podporovali Trumpa, a dokonce i za to, že používali rodná zájmena neschválená hlupáky. Dospěli jsme k bodu v univerzitním životě, že neznalý „student“ pro přijetí kvóty má větší autoritu než významný vědec a může nechat vědce vyšetřit a sankcionovat jeho vlastní univerzitou. Celková ne-entita může zrušit osobu s celoživotními úspěchy jednoduše na základě toho, že je ne-entita „uražena“.

To je dnes západní svět. Komu zbývá bránit? Zemřít za to? A co je to ? Hodnoty jsou pryč. Systém víry je rozpuštěn. Propaganda se zaměřuje na Rusy, Číňany a Íránce. Skutečné hrozby pro naši existenci mají na starosti náš život. Žijeme v Matici jejich samoúčelných lží.

Jasným důkazem toho, že liberálové vytvořili nový temný věk, je požadavek studentů Harvardu, aby univerzita zrušila tituly Trumpovým příznivcům. Všechen důvod opustil univerzitní život. Důvod je nahrazen slepou nenávistí. Emoční pravidla. Pravdy jsou „nepřátelé lidí“

32 komentářů :

 1. Amerika náš vzor. Příprava na podobné debility běží na plné pecky a naše mládež také usiluje o zrušení matematiky vůbec. Jiná věc je co se od 89 vypotilo všelijakých pavědeckých titulů. Přitom celá státní správa a soudnictví je v rozvalu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vzhledem k male propagaci programu pokrokovych stran

   Jako je SPD ,pritom mnohe prebira za SPD web NOVA REPUBLIKA,kde se pouziva poprve v republice

   Obcanska prima demokracie IHNED ve forme otevrene diskuzni rubriky pod aktualnimi clanky,
   neni divu,ze tady posilaji mocichtivi krivacti Pirati a dalsi sraci, tak rikajic kandidati na vykradani republiky tedy zlodeji a lapkove ,kteri navic pouzivaji taktiky

   NASMOLIM SI DO VLASTNIHO HNIZDA A PO ME POTOPA

   Je nutne zacit si vsimat a zkritizovat mnohdy ani neexistujici pry programy polit.subjektu deroucich se ke korytum a ty hnusne diversanty,nic neprinasejici ,vyrazovat z provozu a podporovat co nejvice volice vlastence,jinak se tohu vrustajiciho zla,ktere se vsude uz otevrene projevuje nezbavime..

   Vymazat
  2. Naša mládež je už prevychovaná - je až hrozné pozerať a počúvať toto:

   https://www.televizeseznam.cz/video/deti-vs/co-si-mysli-deti-o-gay-parech-a-daly-by-jim-miminko-k-adopci-64129657?dop_ab_variant=0&dop_req_id=jJ5815X7aIe-202101271730&dop_source_zone_id=1&utm_campaign=_var&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

   Nič horšie sa nám nemohlo stať a je jedno, či v ČR alebo v SR.

   Vymazat
  3. Tak tak, ohýbej proutek dokud je mladý. Poslechl jsem si to.
   K tomu jenom postřeh tuším Petra Hampla - Metodika oblbování dětí programy různých (ne)ziskovek je velmi propracovaná a pro děti přitažlivá. A tak nese své ovoce. Ostatně není divu, když ministerstvo školství řídí ze zákulisí Bob Kartouz dotovaný Sorosem a Plaga je jen jeho výkonná ruka. Ale to v Čechách, jak to je na Slovensku nevím, iluze si však nedělám...

   Vymazat
  4. Bob Kartous se na konci jména píše se "S" jako "svině".

   Vymazat
 2. Kulturní revoluce v modrém.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Veliký Mao vůbec netušil, že "demokratická Amerika" přejde na fašismus a trumfne ho ! Předpokládám, že Amerika se na nohy u ž nepostaví. Takovou diskreditaci, kterou zařídil Deep State a Demokraté, svět už nerozdýchá, nestojí to za to, a zařizuje se po svém. Dedolarizace to zařídí zrychlováním. GP podmínky rozpadu připravil velmi dobře. Teď už se jen jedná o příslovečný kamínek pro lavinu ! Kdy a kde - netušíme, ale GP to spustí v řádu několika let. 3.ww nikdo nechce, ale Deep State spustí nějakou velkou válku brzy. Uvidíme kde.

   Vymazat
 3. Jinak MATEMATIKA se prolíná vždy a ve všech oborech. Vesmír funguje na přesném matematickém principu-viz Tesla. Ten kdo tvrdí opak je, buď nevzdělanec, nebo SABOTÉR lidského vědění. Bartoš a jeho pyjáti jsou připraveni převzít vládu.....Tomio Okamura - Pravda o Pirátské straně
  https://www.youtube.com/watch?v=0KUNu6aKA3A

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. pravda o piratske strane v kostce zde:
   a proto Je tato nebezpecna strana pro mne NEVOLITELNA !!!!
   perla - co by měla být tesána do kamene - je, že president této"Pirátské internacionály"je - MUSLIM - Guillaume SAOULI (Švýcarsko) a viceprezidentkou Ms. Bailey LAMON - ULTRABOLŠEVICKÁ aktivistka, hlásící se k anarchismu a MARXISMU, obdivovatelka Baader a Meinhoff i dalších vrahů z "Rotte Brigaden"! Podobní vůdcům tzv."Rudých Khmérů" (původně také studentů a "studentů" i absolventů pařížské Sorbonny, i jiných vysokých škol ve Francii, původem z Kambodže - během studia v Paříži nakažených morem bolševismu!

   Vymazat
  2. 11:53 To máte pravdu ale pro současnou mládež je to zbytečně náročné. Všechno najdou na počítači a v jejich myšlení je důležitý exhibicionizmus a sex všeho druhu. Já si ku příkladu po skoro 60 letech od maturity pamatuji maturitní otázku z matematiky.

   Vymazat
  3. Pol Pot nevystudoval Sorbonu, ale nedokončil studia na Pařížském technickém institutu.

   Vymazat
 4. Přijde mi to zajímavé, protože co pamatuju, za minulého režimu se USA potýkaly s různými problémy, pravda, zprávy byly možná někdy přehnané, ale Spojené státy existují dodnes. Potom se začalo tvrdit, že to je vzorová demokracie, která se se vším vypořádá jaksi s přehledem, automaticky. A dneska se mimo jiné tvrdí, že je tam nablízku občanská válka.
  Ale pokud se podívám na zprávy odjinud, tak Rusko je údajně totálně v rozkladu, Čína klesla z 11% růstu na 7,5% a to značí její definitivní konec.
  A tak si myslím, Spojené státy vydrží ještě dlouho i když už to nebude to, co dříve.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pablo, pokud budete mít schopnost parazitovat na milionech lidí, můžete si dovolit i demokracii. Jenže historie nás učí, že vždy po čase přijde pokrok ve vývoji a tím k úpadku systému založeném na nerovnováze. Je to jenom otázka času ale pro nás je důležité aby jsme tu jejich degeneraci přežily, protože možnosti jsou v současnosti obrovské.

   Vymazat
 5. Kocuro Pablo nam tu do Statu pomalu je jedno,kdo jim je rozbije

  zkuste si vsimnout jak to je u nas a navrhnout do Programu obcanu bod ve kterem se ostatnim pretoci panenky souhlase a uzasem.
  To by bylo ono pravo,no ni?

  OdpovědětVymazat
 6. Názory pana Robertse se mi nelíbí. Je zaujatý a přesně ví, kdo je ten špatný. Navíc mu zcela nevěřím. A to: Bůh nás chraň od vzdělané mládeže? On to vidí po svém. Já pamatuju opravdu vzdělanou francouzkou mládež, která se v 60 letech postavila proti nešvarům té doby. A co americká, tehdá ještě vysoce vzdělaná mládež, která ostře vystupovala proti válce ve Vietnamu? Nebojím se vzdělané mládeže, s vlastním rozumem a úsudkem, bojím se mládeže apatické, nevzdělané a lehce ovladatelné. Prostě té, která to klidně hodí Pirátům...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Njn, ale vzdělanou mládež nezajímá politika a Piráti, ti zajímají právě tu nevzdělanou část mládeže, kterou chrlí různé fakulty sociálních studií či věd.

   Vymazat
  2. Tak to jste toho hodně zaspal. Vzdělanost v 60. letech a dnes je sakramentský rozdíl. Je to jako porovnávat hrušky s jablky. Ukažte příklad vzdělané mládeže ať se pobavíme.

   Vymazat
  3. forkie this is it !!! taky bych rad videl dnesni vzdelanou mladez! v usa jsem ji nevidel uz v 80 letech kdyz jsem byl s nimi na college!

   Vymazat
 7. Prý vzdělaní tak blbý jak štoudev a hlavně to jsou fanatici. Chraňme se před liberály nebo dopadneme špatně.

  OdpovědětVymazat
 8. Tohle krátké zamyšlení jsem napsal 17. 11. 2019 a šoupnul ho, jako většinu svých zamyšlení, do šuplíku v počítači, jak jsem si pojmenoval složku k tomu určenou. Leč po přečtení článku mi tak nějak přišlo hodit to své zamyšlení do placu.

  Klíče zvonily. Davy jásaly. Vyhnilá Zloříše padla.
  Naše srdce se po čtyřiceti letech rozechvěla novou nadějí. Nastal čas Naděje, čas Doufání. Svět byl pro tu chvíli opět krásným místem pro život.
  Pro tu chvíli ano.
  Čas Naděje, čas Doufání, však byl vkrátku zadušen časem Velkého Loupení. Vládu pozvolna přebírala Beznaděj.
  Dvacet let. Třicet let. Beznaděj se pevně usadila na trůnu.

  Pozapomněli jsme, omámeni nadějí a doufáním, že člověk je stále jen člověk. Bytost tak nádherná, tak ušlechtilá, že nad ní více není. Stvoření tak hanebné, tak ubohé a mrzké, že pod něj méně není. Pozapomněli jsme, že z této příčiny člověk člověku nejtíže odpouští vlastní malost, vlastní provinění.

  Ve svých duších, v chrámu zlověstného démona, vzdor velkomyslným slovům, vzdor horoucímu citu, tušíme podřimující šelmy. Cítíme jejich těžký dech páchnoucí naší malostí. Trpělivě, zdánlivě netečně, číhají bestie na svůj okamžik. Potom zaútočí. Nečekaně, ze zálohy; plnou silou záště svého sobeckého ega.
  A roztrhají naše duše na cáry.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milane moc pěkné. Ve svých duších, v chrámu zlověstného démona, vzdor velkomyslným slovům, vzdor horoucímu citu, tušíme podřimující šelmy. Cítíme jejich těžký dech páchnoucí naší malostí. Trpělivě, zdánlivě netečně, číhají bestie na svůj okamžik. Potom zaútočí. Nečekaně, ze zálohy, plnou silou záště svého sobeckého ega. Úžasné. To by mělo být úkolem kultury. Vysvětlovat lidem důležitost sebeovládání, morálky a prospěšnosti konání v prospěch společnosti.

   Vymazat
  2. Milane, je to pesimistické ale stálo by to dát do vydání sbírky. Poslední větu bych ukončil otazníkem.

   Vymazat
  3. Pane Milane,
   jsem optimista, jednou se to povede.

   Vymazat
  4. 19.42
   Jó sbírku...
   "Šuplík" mám nacpanej, také jednu knihu v něm (další píšu), ale kdo by mi to vydal, když jsem jaký jsem a píšu jak píšu? To jest - padni, komu padni. A na to, abych ji vydal vlastním nákladem nemám rejdováky.
   Takže tak.

   Vymazat
  5. Milane, musíte se "alpit", možná paní Lenka nebo pan Ďoubalík Vám to aspoň posoudí.

   Vymazat
  6. 16.16
   Alpit znamená vrtichvostit a tak? Tak to právě nedokážu. A proč taky.

   Vymazat
 9. Za Protektorátu se zavíraly vysoké školy, dnes první stupeň základních.

  OdpovědětVymazat
 10. My Ameriku nezměníme, čiňme alespoň vše proto, aby ona nezměnila nás. Mluvme maximálně otevřeně o nepřátelské ideologii, která s Amerikou zmítá, která již prosákla do ,,západní" Evropy a které, v naší republice, řada institucí, skupin, i jednotlivců, připravují živnou půdu. Odvaha sice bolí, ale bez ní to nepůjde.

  OdpovědětVymazat
 11. Vzdělávání je obor, kde snesli disidenti nejvíc dračích vajec zkázy. K disentu se dostali, protože si nedokázali najít nic, čím by byli lidem užiteční. Jako pomstu za svou neschopnost začali minulý režim podrývat. Podařilo se jim udělat z průmyslově rozvinuté země kolonii, která je vykrádána. Teď měli k dispozici 30 let klidu, pán doktor David jistě najde někoho, kdo bude schopen prokázat, že udělal něco užitečného pro užitečného.

  OdpovědětVymazat
 12. No jestli se jedná o ty produkty našeho demokratického, inkluzivního a multikulturního školství prosáklého propagandou sexuální úchylnosti a boje proti vlasti a rodině, které jsou z 80 % nepoužitelné, fyzicky i morálně slabé, technicky neznalé, zdrogované, nemají žádnou motivaci a většina z nich pomalu neumí číst - zato umí místo logického myšlení pouze šmrdlat po tabletu - tak má PCR pravdu v tom "Bůh nás zachraň od vzdělané mládeže". Můžete se o tom přesvědčit na vlastní oči každý den s obrázkem non-stop po displeji šmatlajících "ajfounových idiotů".

  OdpovědětVymazat
 13. Gestapo prirucka:
  Nejdrive okupovat akademickou spolecnost a skolstvi.

  OdpovědětVymazat
 14. Bohuzel ani v rodine se nemohu s nazory o prichazejicim NWO bavit, samy vysokoskolak a slyset pravdu nechteji,jsem jim k smichu, musi si tim projit, pochopi pozde...

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.