Reklama

čtvrtek 7. ledna 2021

Část ze 3 milionů demonstrantů proti volebním podvodům obsadila Capitol a přerušili sčítání hlasů volitelů. Jedna z protestujících byla zastřelena

Ivan David
7. 1. 2021

„Pokládáme za samozřejmé pravdy, že všichni lidé jsou stvořeni sobě rovni, že jsou obdařeni svým Stvořitelem určitými nezcizitelnými právy, že mezi tato práva náleží život, svoboda a sledování osobního štěstí. Že k zajištění těchto práv se ustanovují mezi lidmi vlády, odvozující svoje oprávněné pravomoci ze souhlasu těch, jimž vládnou. Že kdykoliv počne být některá vláda těmto cílům na překážku, má lid právo ji změnit nebo zrušit a ustanovit vládu novou, která by byla založena na takových zásadách a měla svoji pravomoc upravenou takovým způsobem, jak uzná lid za nejvhodnější pro zajištění své bezpečnosti a svého štěstí.“, konstatovali otcové zakladatelé USA v Deklaraci nezávislosti ze 4. 7. 1776.

Tyto úvodní odstavce Deklarace nezávislosti USA přišlo asi 200 tisíc demonstrantů připomenout kongresmanům jednajícím na společné schůzi Sněmovny reprezentantů a Senátu. Po oznámení viceprezidenta Mika Pence, že nebude blokovat hlasovací listiny ze států, v nichž došlo k volebním podvodům, demonstranti pronikli do budovy Kongresu. Když přišli svůj názor na krádež voleb říci kongresmanům do jednacího sálu, bylo společné zasedání přerušeno. Ve srovnání s tím, co v loňském roce předvádělo hnutí BLM, se odpůrci volebních podvodů nechovali ani nijak zvlášť agresivně. Příslušníci ochranky předsedkyně Sněmovny reprezentantů Nancy Pelosiové z „Demokratické“ strany přesto střelbou těžce zranili jednu protestujících voličku prezidenta Donalda Trumpa. Přes sklo zavřených dveří evakuovaného sálu. Nebyla nijak ozbrojena. Po převozu do nemocnice střelným zraněním bohužel podlehla. Její fotografie, které přikládám, přinesl řecký web pronews.gr.

Doufám, že půjde o jedinou ztrátu života v důsledku volebních podvodů a je mi její oběti upřímně líto.

Až ke Capitolu se z prostorových důvodů podle sítě amerických lokálních novin The Epoch Times dostala pouze část demonstrantů. Podle odhadů asi 200 tisíc lidí. Proti krádeži voleb přijelo do Washingtonu D.C. protestovat podle policejních odhadů asi 3 miliony voličů. Šlo o největší demonstraci v dějinách USA. Včerejší protest překonal dosavadní rekord, který držela demonstrace proti válce ve Vietnamu z roku 1969, na níž se sešlo asi půl milionu lidí.

K demonstrantům promluvil před Bílým domem úřadující prezident Donald Trump. Ve svém projevu zopakoval známá fakta o desítkách tisíc volících nebožtíků, o náklaďácích falešných hlasů dodaných do center sčítání korespondenčních hlasů a o přeměně hlasů odevzdaných voliči pro Donalda Trumpa na hlasy počítané volebními stroji Dominion pro Joe Bidena. Připomněl i policejní odhalení, že v pensylvánii bylo započítáno o 400 tisíc hlasů více než bylo registrováno voličů. Dav protestujících se během jeho projevu táhl až za památník prezidenta Thomase Jeffersona na 2 km vzdálený břeh řeky Potomac, která tvoří hranici Columbijského okrsku, jak je označováno hlavní město USA. 

Trump svůj projev ukončil ujištěním voličů, že se boje proti krádeži voleb nevzdá, ani kdyby zákonodárci zamítli námitky proti falšování voleb podané republikánskými kongresmany. Demonstranti se poté vydali pochodem přes přilehlý park k sídlu Kongresu. Capitol byl obklopen zátarasy střeženými policejními jednotkami a ochrankou Kongresu. Demonstrantů však bylo tolik a tlačili se sdělit svůj názor zvoleným zastupitelům tak silně, že se pořádkovým silám nepodařilo je za bariérami udržet. Dav se skrz policejní kordon protlačil až ke schodišti hlavní kongresové budovy.

Po evakuaci zákonodárců kvůli průniku demonstrantů až do jednacího sálu promluvil ve všech televizích kandidát „Demokratické“ strany na úřad prezidenta Joe Biden. Ve svém vystoupení, které obsahem i kvalitou přednesu připomínalo posledního generálního tajemníka ÚV KSČ Milouše Jakeše, označil Biden demonstranty za „smečku“. „Tohle není Amerika.“, řekl ve svém projevu Biden. Nervózní a jen těžce ovládající mimiku, vyzval prezidenta Donalda Trumpa, aby vystoupil v přímém přenosu celostátních televizí a požádal své příznivce, aby demonstraci ukončili. Na dokreslení situace v USA je třeba uvést, že do té doby demonstraci nepřenášela žádná z celonárodních televizních stanic s výjimkou FOX News. Po vyklizení Capitolu se na místo naopak přepnuly všechny TV kanály.

V přímém přenosu celou událost přenášely různé weby, ruská televize RT a také Al Jazeera. Krátce po Bidenově řeči jeho slova vyvrátil jeden z černošských aktivistů, s nimž RT spolupracuje. „Přesně tohle je Amerika. Vzpomeňme si na to co tu loni předváděla BLM, různá hnutí homosexuálů a jiné skupiny, které Demokratická strana podporuje. Vždy když se voliči necítí být řádně zastupování svými volenými zástupci, tak se jim přijdou připomenout. Tohle je prostě Amerika.“, řekl politický komentátor.

Krátce po evakuaci kongresmanů vyhlásila starostka D.C. Muriel Bowserová z „Demokratické“ strany ve městě výjimečný stav a zákaz vycházení od 18 hodin tamního času do 6 hodin ráno. Na všech televizních kanálech poté vystoupil prezident Donald Trump, který vyzval protestující, aby šli v míru domů. „Chápu jak se cítíte. Krádeži voleb ale nelze zabránit násilím. Musíme pravdu prokázat právním prostředky před soudy. Odejděte prosím v míru. Jděte v míru domů.“, řekl Donald Trump v přímém přenosu ze zahrady Bílého domu.

V rozporu s tvrzeními evropských médií, která ještě nedávno vyslovovala obavy, že Trump použije US Army k vojenskému převratu, prezident poté umožnil povolání Národní gardy státu Virginie k obnovení pořádku v okolí Kongresu. Jako perličku dokreslující objektivitu a konzistentnost zpravodajství v EU přidávám výzvu komentátora německé veřejnoprávní televize ARD, aby proti demonstrantům byla nasazena armáda.

Demonstranti se během večera po Trumpově výzvě a po vytlačení gardisty z budovy Capitolu začali od Kongresu stahovat. Uvidíme, zda to nebyla jen generálka na 21. 1. 2021, kdy má o volební stížnosti proti podvodům rozhodovat Nejvyšší soud USA. Nyní už 9 jeho soudců ví, že BLM nejsou jediní, kteří umí přivést do ulic hodně lidí.

62 komentářů :

 1. False flag operation - Antifa. Vše pod dohledem policie. Trump už nemá šanci. Pěkně to na něj upekli. Každopádně začátek konce americké "demokracie".

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem jiný Unknown než kolega nade mnou.
   Ale český white trash stejně netuší, co je to Unknown.

   Vymazat
  2. 11:08-když si dáte viditelný nick, budete nejen názorem odlišitelní.

   Vymazat
 2. Je to od Ivana Davida kulantně sděleno, za což mu dík, ale není to úplná pravda. Od mých přátel mám hlášku, že byl zadržen a obviněn Pence za vlastizradu a hrozí mu jestli se nepletu až trest smrti.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 10:20 to by melo platit pro donalda

   Vymazat
  2. Troubo, promiň že ti tak říkám, ale určitě ani za mák nevíš co se vlastně děje.

   Vymazat
  3. 10:35 ne nevim rikaji mi totiz johny banana

   Vymazat
  4. Tak se na pence konečně ohřála voda.

   Vymazat
  5. lada - tak už konečně toho zrádce Pence zabásli? jestli je to fakt,tak je Guantanáno jisté a následně smrt za vlastizradu ,už se nám to pomalu začíná od Deep State vyčisťovat,svoboda všech lidí na Zemi je blízko :-)

   Vymazat
 3. donald duck - public enemy #1 k tomu NC

  OdpovědětVymazat
 4. ackoliv jsem vzdy volil republikany tak ted nemohu s donaldem souhlasit! a ze tam bude sleepy joe? mam v prdeli chleba levnejsi nebude! a jak vidim vysledky voleb v usa delaji vetsi starosti ofcanum v ceske hroude!😂😀😜😄😎

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nejde o to, že tam bude Biden, ale o to, jakým nehorázným, systematickým a rozsáhlým podvodem se tam dostal...

   Vymazat
  2. Na to, abys to pochopil, očividně nemáš. Trump za dobu své vlády nezačal jedinou válku. Šlo mu o to vrátit Ameriku do časů, kdy jsme ji obdivovali i my. Dementní loutka na špagátku Biden udělá to, co mu ti, kteří proto svrhli Donalda, nařídí, včetně války s Rusem. A to tady nikdo nechce.

   Vymazat
  3. Dobráku, jste zajímavý svou rozpolceností. Republikán a levicový? Mám podobný problém.Jsem levicový nacionalista. Tak jaké naše hodnoty to spojují političtí vůdci v USA pro Vás(Trump-Biden), u nás ČR-EU, obecně Deep State-národ? Dokážete to formulovat?

   Jinak pro naše trolly, umím si představit, jaké by byly jejich reakce a médií, pokud by se podobný scénář voleb odehrál mimo území USA, v tz. nepřátelských zemích!

   Vymazat
  4. miro 11:09 pls neres mou orientaci tu resi zdejsi jini soudruzi

   Vymazat
 5. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 6. Ahoj Forkie, tam už žádná nebyla. Z reakcí světových politiků, které nám vybraly Novinky vyniká kretén- německý ministr zahraničí Heiko Maas / který nám třeba, svým vazalům, vzkázal, že nám sem migranty dodá, ať držíme hubu a krok / pojebal Trumpa, že neuznává vůli amerického lidu v demokratických volbách!!!Celý svět sledoval ty obludné zločiny. Bohužel Trump měl kolem sebe dosazené zrádce, naposledy Pence a nebyl v celém období, kdy mohl být rasantnější. Deep State je všude a má vše v rukou. Jako u nás, třeba.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bubáku, proč tak okatě dáváš najevo, že jsi white trash a absolvent VŠ života? Ptá se Unknown 2. :-D

   Vymazat
 7. Dobráku, ty jsi další Unknown nebo ten samý trotl?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jo a by bubak anebo blbak?

   Vymazat
  2. Bubáku 10:31, musí být každý s jiným, byť hloupým názorem, nutně trolem? My, kteří tu převažujeme jsme všichni tak bezbřeze inteligentní a ve všem pravdiví? Zamyslete se, demokrate. JiH

   Vymazat
 8. Zdejší věhlasná placená, provokativní, vlezlá filcka jseš ty, šupáku. Ale máš pravdu. Měli ty sráče z Antify střílet a ne jim tam otvírat bránu, jak je to krásně vidět. Souhlasíš, že?

  OdpovědětVymazat
 9. Pořád jsem přemýšlel co to za živočicha může být ten unknown a nakonec mi vyšlo, že se jedná o retardovaného jedince pouze vzdáleně připomínajícího člověka !! Je to produkt lživé americké propagandy a já doufám, že smrt těch čtyř nevinných lidí zastřelených zdivočelými policisty připomene Američanům smrt našeho studenta Opletala !!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tondo 10:43 co do Indického běžce a jeho doprovodného Unknowna máte zřejmě pravdu. Takoví jsou mezi námi a není jich málo. Možná, že dokonce přibývají. Tomu páně Dvořáka mazání nezabrání. Spíš naopak. JiH

   Vymazat
 10. Twitter a Facebook blokují všechny Trumpovy příspěvky!
  To je demokracie!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Neomarxisti už hrají o vše, podobně jako komunisti v 89´.

   Vymazat
  2. Teď už mají na svých prackách krev, to už nejde zastavit!

   Vymazat
  3. Mně dost fascinuje to, že takovémuto blatantnímu porušení americké ústavy nemůže zabránit ani prezident! Tak co to je když ne drzá cenzura?

   Vymazat
  4. 10:51 To je neomarxismus. Známe dobře z ČR. Proti tomu tady dobrých dvacet let bojujeme.

   Vymazat
 11. dyt to je jak rikam zdejsi experti na ameriku maji vetsi problemy s vysledky voleb nez sami "amerykancy"! jo vona bude valka bud ofcanska anebo svetova ze amerofilckove?

  OdpovědětVymazat
 12. USA jsou ovládány kolektivním fašismem . Buď tzv.demokratem nebo republikánem . Rozdíl není žádný. Obyvatelstvo je legálně vyzbrojeno pif paf a také toho využívá. Červené tlačítko k destrukci planety je v rukou dementů.

  OdpovědětVymazat
 13. https://www.youtube.com/watch?v=Rm0y7rrf27s

  Jak se „počítají“ hlasy na volbách v Georgii na kanálu

  Na náhradním kanálu Saňi, protože ten původní mu na nějakou dobu prostě stopli,
  předpokládám, že mu zakázali nahrávat nová videa.

  OdpovědětVymazat
 14. Také jak tam demonstrovali proti válce ve Vietnamu tak tam „demokraticky" národní garda zastřelila 4 protestující.

  OdpovědětVymazat
 15. ale donald pokracuje v zoufalem utoku a prohlasuje Pence za vlastizradce a adepta na trest smrti😂😎😂donlad a jeho🤑💩🤑💩

  OdpovědětVymazat
 16. A pokrytectví a faleš z Evropy jen stříká! Vzpomeňme si na volby v Bělorusku, kde nebyly žádné důkazy o falšování voleb!

  Předseda Evropské rady Charles Michel označil události v americkém Washingtonu za šokující s tím, že ale věří v pokojné předání moci zvolenému prezidentovi Joe Bidenovi.

  Podobně mluvil i francouzský prezident Emmanuel Macron, který násilí důrazně odsoudil. „Věříme v sílu americké demokracie,“ uvedl francouzský prezident.

  Britský premiér Boris Johnson označil dění ve Washingtonu za „ostudné“. „Nyní je klíčové, aby se uskutečnilo pokojné a spořádané předání moci,“ napsal na twitteru.

  „Trump a jeho příznivci by konečně měli přijmout vůli amerických voličů a přestat s pošlapáváním demokracie,“ uvedl německý ministr zahraničí Heiko Maas.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Právě jsme svědky autentické revoluce, nikoli více, či méně skrytě organizovaných převratů, jakých jsme byli svědky za posledních třicet let, včetně našeho převratu v 89´. Proto to zděšení vrchnosti.

   Vymazat
 17. Co to plácáš, topiči elektrárenský.
  Násilnická ozbrojená Trimpova lůza byla z Kapitolu v\yhnána a část pozavírána.
  Na další kriminálníky z jejich řad dojde.

  OdpovědětVymazat
 18. Videa se zastřelením demonstrantky! Chudák holka.

  https://rumble.com/vci0gs-dc-capital-police-shoot-women-warning-graphic.html

  https://rumble.com/vci4sw-trump-supporter-shot-dead-by-dc-capitol-police-warning-graphic.html

  Tohle už se nedá zastavit! Rubikon byl překročen!

  OdpovědětVymazat
 19. Soudruzi rudi dedeckove, jak se vam libilo, ze treba v budove kapitolu pobihal magor s mikinou oslavujici koncentrak v Osvetimi?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nevím, jak se to líbilo rudým dědečkům, ale tobě se určitě líbilo, jako provokativní práskačské filcce, jak byla ta provokace za účasti tvých oblíbenců z Antify organizovaná. Perlička byla, jak jim policie otvírá ten zátaras. Máš se ještě co učit.

   Vymazat
 20. k tomu vam doporucuji poslechnout si ci shlednout album The Wall skupiny pink floyd z roku 1979, pokud ponimajete po angelski! uz tenkrat kluci meli pekna slova jako treba v pisni Mother nebo Hey you! no jestli to pro vas dedousci nebude moc narocne!!!😂😎😂

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. a jeste lepsi pisen The Tide Is Turning

   Vymazat
  2. dobraku 11:48, kde se ve vás bere ona hloupá přisprostlost? Vaše angličtina vám jakoukoli nadřazenost negarantuje! Jsem dědoušek vybavený třemi jazyky slovem i písmem, dva z toho se státnicí a nijak povýšen se necítím. Ostatně, písňových textů v angličtině, kterých se z kterékoli strany lze dovolávat je nepřebraně. On je to skutečně a díky digitalizaci čím dál víc, světový jazyk. Zvládnout ho dnes znamená dosáhnout průměru. Pokud ovšem zrovna nejste rodilý Francouz.

   Vymazat
 21. Unknown7. ledna 2021 11:51
  Forkaci, kde policie otevirala zataras? V tvem hloupouckem mozecku? A co filcky, uz jsi je desinfikoval nebo jich mas plne trencle?-)
  ============================================================
  Zase se ztrapňuješ, placený provokatérský práskači? Je toho na netu plno.

  OdpovědětVymazat
 22. Hořící Portland, vytrznosti a nasilnosi - vše v pořádku? Zoufalý protest Patriotu, pracujících a podle fotografií otců a matek rodin, kteří doufali v lepší budoucnost odsouzen...

  OdpovědětVymazat
 23. Neuvěřitelné. Není nad to, když policie přiveze 3 autobusy s příznivci Antify a vyloží je skoro před dveřmi Bílého domu. Kdyby ty False Flag operace dělali aspoň pořádně...ale to je fakt už fraška. Ostatně jako celé ty podvodné volby. Jestli jim to patrioti sežerou, ještě uvidíme.

  OdpovědětVymazat
 24. Kdo uvěří, že "demonstranti" pronikli do Kapitolu bez podpory "zevnitř" , tak je jenom bloud, který věří "vrtění psem"!!!! Pokud by moc chtěla , tak do Kapitolu neproklouzne ani myš!! Byl jsem dost dlouho v USA a ve W. DC, takže vím přesně o čem mluvím!! Dokonce, kdyby moc opravdu chtěla , tak nebude před Kapitolem ani noha!! Není problém , aby byl během hodiny vyhlášen zákaz shromažďování před Kapitolem a to si můžete být jisti , že zde nebude do hodiny ani veverka na trávníku, to lze snadno doložit!! Takže "cirkus" v USA pokračuje pěkně podle notiček nadále!! Trump měl zablokovány sociální sítě , prostě "demokracie" a lá USA v plné kráse a nahotě!!! A USA náš přítel nejvěrnější a s USA a Havlem na věčné časy a nikdy jinak! To se netýká obyvatel USA, Američané jsou lidé stejní jako jinde na světě , pouze jsou daleko sofistikovaněji, politicky zneužíváni již několik desetiletí!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Takže Henri Ford měl a stále má pravdu, chobotnice živená chamtivostí , lakotou a vysněnou představivostí o vlastní vyjímečnosti ( prej jim hovna smrdí jinak ) vylezla na povrch a tlačí do cíle své šašky a podrž tašky. To je hnůj velebností a kde je náš Bureš , doufám že není po tom americkým očkování mrtvej?

   Vymazat
  2. 12:53
   Jo. Vnitřní policie Kapitolu čítá 2 000 - dva tisíce - policistů. Všimli jste si kolik lidůch to začalo? Mohli s nimi vymést Kapitol včetně prostranství před ním. Ale nevymetli. Takže je to jasný, ne?

   Vymazat
 25. Jenom se divím, že zde editor trpí ten duševní ekzém, co se jmenuje unknown !! To je takový problém, dát mu ban na IP!! Skoro mám takové myšlenky, že to je podobné jako s těmi "demonstranty" , co pronikly do budovy Kapitolu!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. On editor sice tvrdí, že to není tak, že mu tu filcku nasadili s jeho vědomím, a on ji tady musí trpět, ale já tomu nevěřím. Kdyby tomu tak nebylo a administrátor chtěl, tak ji zablokuje a hotovo.

   Vymazat
  2. Hodny clovece 12:59, snižte množství ypsilonů v koncovkách, ubude množství Vašich pravopisných chyb. Když už nejste schopen pravidla pochopit a natolik málo čtete, že vám ani fotografická paměť nepomůže. Nevytýkal jsem Vám to, dokud jste jiné, z výšin své osobnosti, paušálně nemistroval.

   Vymazat
 26. Strpění unkhovna v diskusi na NR je ryze účelové, protože jeho cancy (o názory nikdy nešlo) provokují slušné lidi k nepřiměřené reakci a to je cílem (vydráždit, sledovat, evidovat, ztotožňovat a po bidenovsku trestat). Všechny alternativní veby umožňující diskusi jsou spolupracovníky (možná nedobrovolnými) mocenských struktur, v tom je Slovensko našim vzorem, ale naši málomocní to rychle doženou a FEMA lágry budou plné zkovidovaných gojů.

  Připravte se na skutečnou konspiraci (kontakty přímo do očí nebo přes mrtvé schránky, znalost lidí pouze přes nick a to pouze po trojicích, používání starověkého kryptu a zásad utajení), jinak se sejdem v lágrech a zdechnem na kokotvid, nebo posloužíme k výrobě léčiv či hnojiv.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ďuro, kokotvid asi není tak nakažlivý, protože Unkhown alias Nacistický běžec vypadá jako nakažený, denně tady prská, plivem po všech, rozkládá se, zapáchá a stále nás svým kokotvidem nenakazil. :-)

   Vymazat
 27. Temnota má v USA vše připraveno od r. 2008, ale nezvítězí!
  https://amg-news.com/underground-military-bases-fema-camps-haarp-cern/ 17. prosince 2020
  Všechno je „zapojeno“. Poslední věcí, která není zapojena, je lidské tělo. Implantovatelná zařízení jsou nezbytná k provedení zapojení lidského těla do WWW. Proto dojde k povinnému čipování, protože každý člověk se musí stát doslovnou součástí WWW, kterou je 666….
  https://amg-news.com/fema-martial-law-hydrogen-cyanide-operation-rex-84-femas-killlist-trains-of-death-guillotines/
  Společnost FEMA objednala 102 000 vagónů s okovy a gilotinami - proč jsou moderní gilotiny na vojenských základnách po celé Severní Americe.
  Od roku 2008 budou tyto vlaky odstaveny všude v Americe, dokud se nerozjedou v roce 2019. Existuje 102 000 těchto vozů, každý se třemi podlažími. Přibližně 300 lidí se může posadit na každé patro k přepravě. Celkem ± 900 na vůz.

  OdpovědětVymazat
 28. Už jen čekám, kdy z demonstrace v Bílem domě obviní Putina nebo Čínu. Puchýř Pomeje, už bez funkce, ještě uděluje sankce ČÍNĚ, že pozatýkali jakési "prodemokratické" rebely v Honkongu, jako by nevěděl, že v Honkongu za koloniální vlády Velké Británie neměli ani samosprávu!!!!!

  OdpovědětVymazat
 29. Asi nepatřím do odborné zdejší debaty, ale viděl taky někdo z vás, jako já, při přenosu útoku na Kapitol, velkou bleděmodrou vlajku s bílými písmeny AF ? Nebyla to náhodou opravdu Antifa ?

  OdpovědětVymazat
 30. Destabilita velké velmoci je velmi nebezpečný problém pro celý svět. Proto je důležité hlídat si právní a mediální prostředí,zákony a šílence zvané do ČT.
  Připomínám je ,že i v ČR jsou hordy blbečků které se
  kdykoli sejdou na Václaváku nebo před hradem, útočí na výsledky voleb,premiera a prezidenta, házejí vajíčka i šutry a vyhrožují útokem . Kolikrát už magoři prskali žluč
  a ječeli o smrti prezidenta,zneuctili jeho vlajku nebo řvali že je třeba ho podřezat.
  To byli kluci z kaváren a demostraniček kteří rozhodně nedostatkem netrpí. V každém státě mají oligarchové své buřiče, neziskovky a fondy které zaplatí a vypustí své "demokraty" dělat bordel a útoky na vládu destabilizovat stát. Začínají to vždy určitá média. Copak jsme i u nás
  takové akce neměli ? A byly podporované i z veřejnoprávní ČT. Zásadní problém útoku na stát a vládu je i v znejisťování veřejnosti v boji proti viru. Stává se že z ČT
  děsí celé skupinky "odborníků",umělců a politiků a zpochybňují opatření vlády,která za stát nese odpovědnost.
  Někdy se zdá,že např. opozice diktuje vládě co má dělat a kterým podnikatelům ulevit. Takové jednání destabilizuje celou ČR.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.