Reklama

úterý 12. ledna 2021

Česká stopa v „nesrovnalostech“ při volbě prezidenta USA

 

Ivan David
12. 1. 2021

Data, která exkluzivně získal zpravodajský web The American Report dokazují, že prezidentské volby 2020 byly hacknuty z adres v Číně, Rusku, Hongkongu, Německu, Kanadě a České republice. K napadení softwaru volebního systému údajně došlo ve státech Michigan, Georgia, Pensylvánie a Nevada. Hacknutí voleb umožnilo připojení sčítacích stojů k internetu, které zákony těchto států výslovně zakazují.

V článku je uvedeno, že:
Data o internetovém provozu ukazují, že IP adresy vlastně čínskou společností Huawei Cloud a centrály Huawei hackly 3. listopadu 2020 IP adresy v Pensylvánii. Jedna adresa Huawei hackla i jednu IP adresu v Michiganu.

Další IP adresy vlastněné čínským státem a společností China Unicom, hackly 3. listopadu 2020 IP adresy v Pensylvánii.

Aliyun Computing Co., vlastní několik adres, které se „vlámaly“ do IP adres v Michiganu. Aliyun Computing je také znám jako Alibaba Cloud.

Další IP adresy, které se nabouraly do IP adres v Nevadě, patří čínskému poskytovateli internetu ChinaNet.

Jedna adresa z Ruska, vlastněná firmou Kaspersky Lab, hackla IP adresy v Michiganu. Kaspersky je ruská softwarová a cybersecurity firma. Tato firma byla Trumpovou vládou vyřazena ze všech vládních zakázek kvůli podezření z narušení národní bezpečnosti USA.
Jedna adresa, vlastněná univerzitou ve Stuttgartu, hackla v den voleb IP adresy v Michiganu. 

Datová služba Amazonu v Torontu v Kanadě, hackla při volbách IP adresy V Michiganu. Na okraj - společnost Dominion Voting services má sídlo v Torontu.

IP adresy vlastněné vyhledávačem Seznam, stejně tak adresy vlastněné společností O2 Česká republika, poskytující mobilní služby, hackly během voleb prezidenta USA IP adresy v Michiganu.

Čínská „U Cloud Information Technology“ se sídlem v Šanghaji také hackla IP adresy v Michiganu, 3. listopadu 2020.
https://theamericanreport.org/.../exclusive-proof-china.../

54 komentářů :

 1. Den, který začíná rozsudky. Den osvobození.
  Dnes, 6. ledna 2021, den, který otřese světem v hrůze.
  http://clearlook.unblog.fr/…ir/ Pád černého sokola.
  http://clearlook.unblog.fr/…al/ 2021 - Konec Nového světového řádu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonyme, dočkáš se, dnes je ale už 12.ledna 2021, nastává Novoluní v kontaktu s Plutem, a tím to teprve začíná ..

   Smazat
 2. Mezi těmi hakery jste mohl nechat Rusko a Čínu a bylo by to ideologicky naprosto správné, nevím, proč jste do toho pletl ty ostatní, tam jste se ideologicky pomýlil.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V USA MAJÍ BORDEL NEBREČTE,ŽÁDNÁ ŘÍŠE NETRVÁ VĚČNĚ, UŽ JE ČAS, ABY SE ROZPADLA A SVĚT SI ODECHNUL.

   Smazat
  2. No vida,zese sepodílelo Česko na falšování voleb USA!! A hlavní čučkař,čekatel na generála,nic neodhalil!!

   Smazat
 3. To jsou zase bláboly. Pište laskavě o tom čemu rozumíte a nepouštějte se do analýzy něčeho o čem nemáte ani páru. https://www.epochtimes.cz/2021/01/06/exkluzivne-vice-nez-423-000-hlasu-pro-trumpa-bylo-v-pensylvanii-smazano-rikaji-datovy-experti/
  K tomu není potřeba hackovat terminály a kromě toho jsou údaje v tom článku pitomost, to vám řekne každý kdo se zajímá o IT. Nechci dělat závěry, protože by to mohlo vyznít jako urážka

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18.16
   Dovolte dotaz - čí hlavou přemýšlíte a jak se tento, ve vašem případě krajně podivný děj, projevuje? Napsat, že MUDr. David spáchal analýzu může jen, bych se nedopustil urážky, totální Nevědomo.
   Pan David pouze citoval z článku - předložil k úvaze -, bysme viděli výtvor prestitutů "západní demokracie" na vlastní oči!
   Zajímavé je, že jste nenapadl "pachatele" článku, ale pana Davida, jenž nás s myšlenkovým bohatstvím onoho seznámil, bychom viděli, co za blby užírá kytkám kyslík.
   Takže - údaje v citovaném článku jsou pitomost. Souhlasím. Proč se potom sám chováte jako pitomec a střílíte kam střílíte? Ne na The American Report, ale na pana Davida?
   Mizerný to výsledek pracovního úkonu vaší lbi.

   Smazat
  2. Hmm, citovat hovadiny kterým nerozumím asi není to co čtenáři čekají

   Smazat
  3. 9.36
   Óóó!
   Tak vy víte, zda tomu pan David rozumí či nikolivěk? A vy si dokonce dovolujete myslet i za mě, protože patřím ke čtenářům NR a máte tu drzost soudit co čtenáři čekají?!
   Víte co si myslím já? Že jste jeden z včerejších unk Hownů, který se oděl do funglovního nicku. Vaše dikce, spolu s myšlenkovým bohatvím, jsou mi totiž silně povědomé.

   Smazat
  4. Když umřeš, tak o tom nevíš, ale pro ostatní je to těžké…. To samé platí, když je člověk mentálně zaostalý.


   Smazat
 4. Coby profesí ajťák považuji článek za nesmysl. Pokud bych byl hacker, tak bych se přihlásil se na slabě zabezpečený server někde v zahraničí (o zabezpečení některých serverů a přiblblých heslech root účtu bych mohl vyprávět) a teprve odsud vedl útok. A přesně takhle se hackeři chovají. Hacker by musel být padlý na hlavu, aby napadl někoho ze své IP adresy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak snad hlavní je, že v Americe mají jasno o tom, kdo z hackerů ovlivňoval jejich prezidentské volby. Sankce tyto státy určitě neminou. Dovolit si narušovat americkou demokracii, to už je tedy příliš.

   Smazat
  2. 18.50
   Přesně tak. Proto to také, dle mého soudu, pan David fláknul do placu. Bysme se mohli pokochat myšlenkovým prestitutů na vlastní oči.
   Smutné je, že každému soudnému člověku je toto jasné, přesto se však najdou exoti kteří zcela přehlédnou že Pan David ty blbosti cituje - upozorňuje na to v úvodníku - a vesele mu lají jakože je autorem on a cože je za nevědomo atd. a masturbují si tak své svraštělé ego.

   Laco, jsem zvědav, kdo první nepochopí sarkasmus a naveze se do vás.

   Smazat
  3. opr. ... myšlenkovým bohatstvím...

   Smazat
 5. a uz mam dost tech zvastu o volbach donaldovi capitolu 25 dodatku hackers
  Qanon Shamanovi zastrelene veterance! rusim k tomuto tematu prispevky!😎😃😎

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Četl jste 25. dodatek? Nebojte se, brzy přijde rozuzlení. Na druhé straně se ovšem senzační zprávy přesunou jiným směrem. Dovolil bych si předpovědět, že (v USA) k zatýkání a 'opravdovým' soudům. Ještě snad dodám, že lepší je jistě i pro vás číst tyhle nekonečné zprávy a hlavně spekulace, nežli výhrůžky, že brzy dopadnou první rakety (nejprve) na Írán...

   Smazat
  2. rozuzleni kym cim a jak? a na iran nepadne nic to si kluci moc dobre rozmysli! iran neni irak a persane nejsou arabi kteri by si nechali srat na hlavu chazarskou chatrou😎

   Smazat

 6. Q SCOOP - Hlavní soudce Alfio D'Urso potvrzuje americké volební podvody.
  od společnosti Qactus

  Pokud nyní existuje země, která již oficiálně nemůže ignorovat, že americké volby byly zmanipulovány ze zahraničí, pak je to ITÁLIE!

  Hlavní soudce Alfio D'Urso potvrzuje, že volby v USA byly VYBRANÉ dodavatelem obrany LEONARDO! Alfio D'Urso rovněž potvrzuje, že americké volby proběhly z místa v Římě ve prospěch Joe Bidena dodavatelem obrany z Leonardo Spa.

  Přečtěte si článek Qactus v čestném prohlášení předloženém Kongresu ZDE

  Zveřejněno 7.01.2021

  https://qactus.fr/136090122_405446467573235_3537426884165128134_n-mp4/
  Profesor Alfio D'Urso, právník italského nejvyššího soudu, tímto prohlašuje následující skutečnosti, jak bylo uvedeno na několika setkáních s vyšším úředníkem vojenské bezpečnosti:

  Odkaz: Youtube

  „Me Arturo D'Elia, bývalý vedoucí oddělení IT společnosti Leonardo SpA, byl obžalován neapolským státním zástupcem za manipulaci s technologiemi, daty a implantaci virů do hlavních počítačů Leonardo SpA v prosinci 2020. Pod dohledem a dohledem vedení Američanů pracujících na velvyslanectví Spojených států v Římě, operace směřující k posunutí amerických volebních údajů z 3. listopadu 2020 ze značného rozpětí vítězství od Donalda Trumpa po Joe Bidena. počet států, kde Joe Biden ztratil celkový počet hlasů. Respondent uvádí, že pracoval v prostorách lázní Pescara de Leonardo Spa a že k přenosu a přenosu informací použil šifrovací schopnosti kybernetické války. výměna hlasů prostřednictvím vojenského satelitu z věže Fucino do Frankfurtu nad Mohanem v Německu. Respondent přísahá, že v některých případech mohla být data vyměněna, dokud nepředstavovala celkem vyšší než u registrovaných voličů. Obžalovaný prohlašuje, že je připraven svědčit před všemi osobami a subjekty podílejícími se na převodu hlasů z Donalda Trumpa na Joe Bidena, pokud jsou on a jeho rodina pod dobrou ochranou. Prohlašuji a přísahám, že výše uvedená fakta byla uvedena za mé přítomnosti. “

  Qactus | 12. ledna 2021 ve 14 h 53 min | URL: https://wp.me/pbYbqw-cLC

  OdpovědětSmazat
 7. Souvislosti, souvislosti je to, co jsme přestali vnímat! Jak taky, když máme tak kvaĺitní informace; nejdůležitější je, že nemáme jehly a stříkačky, aniž by nám někdo řekl, k čemu???

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte pravdu, 19:42, to je už opravdu zdraví ohrožující zpravodajství, doslova na všech obrazovkách...Všechno je špatně, nejen jehly a stříkačky, všude vládne chaos, kovid vládu prostě vůbec neposlouchá, Česko je nejhorší na světě atd., Přitom by stačilo, aby otěže převzal hejtman Kuba s tou blonďatou hejtmankou ze středních Čech (omlouvám se, jméno jsem si zatím nezapamatoval). Ale vážně, ta novinářská sebranka nezná míru, lidé mají už tak těžké období, ale oni nehledají jiné informace než ty, které jejich duševní rozpoložení ještě zhorší. Marně přemýšlím, co to je za zmetky, kteří se takhle jsou ochotni realizovat a co tím vlastně sledují. Nic dobrého to jistě nebude...

   Smazat
 8. Pivoňka slabé, málo,to chce více podobných blábolu, piš nesmysly dál,ale nikdy a Nikdo už pana Biděna neodvolá.
  Bůh žehnej Americe.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsem velmi zvědav na Tvoje bláboly ve dnech příštích...
   Pokrytecké Tvoje žehnání Americe bude po zásluze odměněno tvým vlastním okolím...

   Smazat
  2. 19.44
   unk Howne, Nikdo už ani nemůže. Zesnul a odpočívá ve svém Nautilu někde na dně mořském už řácky dlouho.
   Bůh žehnej tvému rozumu. Potřebuje to.

   Smazat
 9. No měl by si Zeman pozvat Koudelku a veřejně ho degradovat.

  OdpovědětSmazat
 10. Adresa hackla adresu. Uz toto svedci o tom, ze autor clanku nema vubec poneti o tom, jak funguji pocitace a site.
  Asi mu nekdo hacknul mozek:-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No, tobě to nehrozí, mozek očividně nemáš, unknowne...

   Smazat
  2. unk Howne,
   chuděro pitomá, ujasni si, kdo je autorem CITOVANÉHO článku, buď té lásky, a neser do diskusí, když jsi tupohlavý nad míru únosti.
   P.S.
   Hele, nejsi ty některý ze střídajících se Blátošlapů?
   Trefa, viď.

   Smazat
 11. Trochu mimo téma. Poslouchal jsem Miroslava Singra v pořadu paní Tachecí na Čro+. Jeho názory znám již déle. Když jsem zde nedávno psal o nutnosti "průniku množin" v naší vlasti, patří do ní. Doporučuji jej tedy nejen nám "lidovým" politikům k pozornosti ale i těm skutečným včetně v SPD k "zlanaření" v což nedoufám úspěchu ale v určitou formu spolupráce na "Nové republice" věřím. Možná i v přijatelného nástupce Zemana. Trochu krkolomná větná stavba, tak mi ji promiňte.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No to snad nemyslíte vážně.
   Toho gaunera?
   Pfuj.

   Smazat
  2. Pane Lubezi, žádného člověka nepoznáte podle pár vět. Pokud jej znáte lépe, čekal bych důvody Vašeho odsudku, jinak se přiřazujete k tomu z "liberce", čemuž odmítám věřit.

   Na výměnu prezidenta máme čas, proto dávám tip k seznámení. Na co nemáme čas, jsou parlamentní volby. Na změnu volebního zákona do té doby nedojde a jako obvykle nám budou předhozeni kandidáti bez "rodokmenu" s volebním "gulášem". Opět je zvolí gulášoví voliči nezajímající se o politiku a posloupnost rodových tradic, které se umně tají.

   Smazat
  3. Pane Povolný, copak nestačí jeho minulost?

   Smazat
  4. Pane Lubezi, musím se opakovat. Napište jeho minulost zde nebo poskytněte zdroje. Jak jinak o nich získáme informace?

   Smazat
 12. dyt rikam zbytecna diskuze!😂😍😂

  OdpovědětSmazat
 13. Republiku opět vovinula mračna!, budou uvaleny sankce, náš expediční přestane jezdit dopryč, aby tam šířil demokracii, a snad i toho Babiše, který_za_všechno_může, nám uvrhnou do šatlavy. A tím má utrum, prezidentem nebude.

  OdpovědětSmazat
 14. 22:01 a je to chudak andrej ze jste ho jiz odepsali

  OdpovědětSmazat
 15. Kaspersky je skvělý antivirus a jestli někdo tvrdí že to bylo hacknuté tak bidet nemůže být president. Spíš bude chyba v sčítacích komisích a ti co s tím manipulovali.

  OdpovědětSmazat
 16. Tak už je zablokovaný i Ron Paul.

  Dovolil si napsat na F---book, že poslední akty cenzury ve Státech jsou šokující. Načež ho zcenzurovali.

  Patrně z pouhé německé důslednosti (no dobře, já vím, že Zukrberk není tak doslova Prušák, ale on má i jiné ctnosti korelující s postdemokratickým germánstvím, například mluví čínsky). Máte racionálnější vysvětlení ??

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Potřebujou všem kritikům zavřít hubu, nakydat špínu na Trumpisty a rozjet perestrojku na sojuz, žádný jinotaje bych v tom nehledal.

   Smazat
  2. Ani jsem to tak nemyslel. Mimochodem, Biden to opravdu s tou perestrojkou řekl. Řekl, že za jeho éry čeká Státy víte co ?? Prý "rebuild". Tak mu držme palce, ať to vyjde i tentokrát.

   Jo a o glasnosti zatím asi nic nehlásil. Možná přijde spíš s nějakou tou demokratizací - ostatně někteří vysoce postavení republikánští soudruzi se zjevně rozhodli jít příkladem a zdemokratizovali se radši sami a po dobrém.

   Smazat
  3. Ona to bude spíš než rekonstrukce asi dekonstrukce.

   Holt Amíci už od konce studené války jedou víc a víc zkorumpovaně, kam to asi mohlo dojít. Spíš mě udivilo, že někdo Trumpovi vůbec věřil, že není jen dalším v řadě, kdo měl udělat pouze to, co mu bylo dovoleno, pak mu to hoděj na krk a oni budou zase z obliga - dluhy, covid, atd.

   Stará hra, co mě udivuje, že se vzedmula ta ohromná vlna jeho podpory, on ty volby asi fakt vyhrál.

   Smazat
  4. Asi to bude s tím Trumpem složitější. On měl dovést USA k proměně. Hlavně tedy vzdát se role světového četníka. A na tom se nic nemění. Zadání trvá. "Demokrati" sklidili dočasné vítězství. Nejspíš jim hodně zhořkne.

   Smazat
 17. ..vylezli nedavno, zrejme v souvislosti se situaci jinde, na neco nas, deplorables/nizke tvory/, pripravuji a uspesne, kdyz dostavaji velkou pozornost a o to jde.
  Netaji se s nenavisti k nam,ale drzi se nas..zaroven.

  OdpovědětSmazat
 18. Zajištění demokracie armádou USA ve světě:
  Armáda USA v Iráku - 5200 vojáků
  Armáda USA v Afghanistánu - 3000 vojáků
  Armáda USA ve Washingtonu - 15000 vojáků

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, takové jsou praktické zkušenosti. Kde je ohrožena demokracie, kde se soustřeďují teroristé, tam USA posílají vojáky. Čím více ohrožení a soustředění, tím více vojáků.

   Smazat
  2. LACO kam na ty nerozumy chodíte ?
   Tím, že se prohlásili za vítěze před dokončením oficiálního vyšetřování falešných hlasů, se dopustili velezrady.
   Již od této noci, „noci deportace“, kde jsou viditelné vojenské síly. Noc, kdy je tichá válka viditelná a 3000 lidí je zatčeno, souzeno a popraveno v rámci operace Ďábelská bouře. Je to první vlna: spousta tankerů K35, vrtulníky Black Hawk a spousta velkých trysek C17 a C130.
   Druhá vlna bude doprovázena přibližně 16 000 velkými tryskami.
   Asi 470 000 lidí bude zatčeno, souzeno a odsouzeno.
   http://www.skrytapravda.cz/zahranicni/3727-donald-trump-proti-trikrizkovym-neidentifikovatelnym-utajenym-volicum-nemel-sanci

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.