Reklama

pátek 8. ledna 2021

Co bych ještě dodal, a komentáře k článku na facebooku

Ivan David

8. 1. 2021
V dubnu 2015 jsem potkal Miloslava Ransdorfa. Řekl mi přibližně toto: "Ivane, právě definitivně skončila demokracie v USA. Bylo zrušeno omezení výše anonymních příspěvků do volebních fondů."

Některé komentáře na facebooku jsou vulgární, některé banální, ale velmi mnohé, alespoň pod mými příspěvky jsou přínosné a/nebo výstižné:

Vladimír Michnáč

Kousek komunikace s mým kamarádem, který žije v Georgii 40 let a trochu se omlouvám za jeho čechoameričtinu:
 
Vcera jsem sel pro munici jelikoz mam malo. V obrovskem obchode na zbrane a sportovni zbozi Cabellas se ale na mne smaly prazdne regaly. Munice je zkoupena a deep state ji brzo jeste zakaze. Zbrane mizi z pultu. Nejdrive zmizely dulezite raze 9mm - military 223 a 556 kterou potrebuju - pred 14 dny byly jeste plne regaly munice pro brokovnice - ale vcera uz nejsou ani ty! Jen Stat New York populace nakoupila zbrane za mesic za dve miliardy dollaru.


Ota Moravec

Konec míru a svobody bývá doprovázen potleskem davů. Domnívám se, že “Demokraté” a jejich Pyrrhovo vítězství ke klidu a míru, v USA ani v zemích, ve kterých USA “hájí svoje zájmy”, nijak nepřispěje.


Stanislav Češka

Musím říct, že jsem se právě docela pobavil u Událostí ČT.
Nejprve když ukazovali Pelosiovou, která mi připomíná svým chováním i slovníkem jistou naši osvědčenou senátorku za ODS. Tvrdila, že Trump má buď do pondělka odstoupit, nebo přijde impeachment. Ta madam byla celé 4 roky v čele těch, kteří zpochybňovali Trumpovo prezidentství, okopávala mu kotníky, jak jen to bylo možné, i tím impeachmentem už vyhrožovala. Prostě o nějakém solidním přístupu z její strany nebylo ani vidu, ani slechu. A dnes se rozčiluje, když se Trump chová, jak se chová.
Prostě Trumpa nemusíte zrovna milovat, ale když si představíte tuhle dámu...

A potom druhou komickou vložku poskytla, mimochodem černá, starostka Washingtonu Muriel Bowserová. Ustaraným hlasem starostlivé matky meditovala nad tím, jestli na takové chování, jako byl vpád do Kongresu, si teď budeme muset zvykat. A já se tak pobaveně zamyslel nad tím, jestli měla takovou péči před pár měsíci, když její sestry a bratři ve víře a světonázoru spolu se svými sympatizanty rabovali po celých USA.
Protože to, jak různí renomovaní komentátoři i politici s vážnými tvářemi bez uzardění tvrdí, že násilnosti v ulicích USA není možno srovnávat s násilím v Kongresu a ani se přitom nezačervenají, mě docela fascinuje. A napadá mě, jestli by změnili názor, kdyby od takových BLM demonstrantů dostali osobně "na budku".


62 komentářů :

 1. Máš pravdu, parazite, akorát duševně pomalejší jedinec se nechá očkovat tým americkým hnusem, místo aby se nechal očkovat solidní ruskou vakcínou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:27
   Ty už jistě sputnik máš pichlej, tvůj idiotský koment tomu nasvědčuje.
   Dvořák mazat nestíháš parchante

   Smazat
  2. Já tě ani mazat nechci. Lidi se rádi kochají opičákem v amoku.

   Smazat
  3. Ne, nekocháme se rádi opičákem v amoku. Mazejte ho prosím.

   Smazat
  4. Umknote 23/11,vis jakby ti sluselo,kdyby jsi prestal piratum vylizovat kastany

   a presel na nasi stranu NR,kde by ti slusela funkce stavbyvedouciho noveho webu republiky,ktery se ma dostat do vsech koutu republiky,aby tam vyhral volby a instaloval konecne vsude Solidarni stat.
   Tak by jsi mohl vykompenzovat to,ze jsi se vydal jako ovce ke zdejsim kapitalistum a oni te oholili tak,ze ti zbyla jenom ta bedna ceske televize.
   Co ty na to?

   Smazat
  5. Neomarximus ? Blbost. Čistý trockismus. Trockismus nevzešel z Trockého, jen mu školitelé v USA přikázali, že je nutno destabilizovat vzniklý SSSR a to on dělal. Na to byl školen, protože řada lidí si neuvědomuje. Trockij po absolvovaném vyškolení, spolu s bandou dalších vyškolených lidí, byl vyslán z USA na parníku do vznikajícího státu, kde školil další lidi, bez vlastního myšlení jako např. Chruščov a pod. Trockij byl odhalen Stalinem a Stalin se sním nemazal, ale dílo bylo již započato. S neomarxismem to nemá nic společného, již tehdy začala příprava NWO. Lenin podminoval vzniklý stát (vymklo se mu to z rukou), Trockij ho podminoval po ideologické stránce - to je vždy jedna z hlavních kompetencí státu. Stát bez idologické stránky (tzv. hodnoty, které sjednocují národ) je vždy určen k rozpadu. Sami to vidíme, cítíme na sobě, na Česku. Covid je úspěšné beranidlo NWO patřící pod trockismus - úspěšné rozdělení rodin, národa a tím i státu. EUrosojuz-trockismus nechce náropdní stát, tvořený pevnými rodinami !

   Smazat
 2. Ta babice ,co vstala z krabice
  spravne zvana rakvice
  je senilni pouzita carodejnice
  tlamu starou ,natazenou injekcemi loje
  zvani stale stejne pred AIPACEM
  stale ve stoje .
  Drevene ma nozky rucky, misto mozku hovnu
  je to smutna podivana na tu starou trosku.
  V jejim veku stare baby ma jiz davno plesti
  ona vsak stale zvani tresky nekdy take plesky


  OdpovědětSmazat
 3. USA kdysi uzavřely smlouvu s ďáblem, ve které stálo, že ďábel porazí pomocí neomarxismu komunismus. Což se také stalo. Jenže v té smlouvě bylo ještě malými písmeny napsáno, že si za to ďábel vezme duši USA. A právě si pro ni přišel.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8:46 Pane Unknowne, co si děláte starosti s tím jak se žije Rusům, koho tam mají za cara. To je váš soukromý názor, nikdo vám ho nebere a nikomu nevadí. Nejspíš jste v posledních dvaceti letech v té zemi nebyl a nevíte o ní nic, co byste mohl objevného spolubesedníkům sdělit. Mě by třeba zajímal obor vašeho podnikání, kterým jste se tu nedávno chlubil, jak byste vyhodíl z práce svého zaměstnance, kdyby se některý účastnil nepokojů v USA. Musí se vám dařit, když si vaši zaměstnanci takhle brouzdají po světě. Pandemie vás zjevně nezasáhla, tak mám tip, že vás obor bude nejspíš bankovnictví, že? Ujišťuji vás, že takové povídání si všichni tady přečtem s chutí.

   Smazat
  2. Pane Dvořáku, měl byste opravdu smáznout ty sprosté hulváty .

   Smazat
 4. Podle mého soudu je,z hlediska občana ČR celkem jedno,jestli bude americkým prezidentem Biden nebo Trump či jiný tajtrdlík. Pořád se USA budou snažit "zkroutit ruce" každému, kdo nebude konat, jak si oni budou přát. Naposledy nám to "vysvětlili" při pouhé úvaze o zdanění nadnárodních poskytovatelů datových služeb. A při nákupu vojenských vrtulníků.
  Z čeho jde ovšem velká obava, je způsob, jakým se "realizovala" výměna nepohodlného prezidenta. Mechanismus, chcete-li technologie volebního procesu pomocí podvodů a manipulací, hlasování elektronicky, (které mimochodem u nás vehementně prosazují piráti). Na technice,která umí "po cestě" otočit výsledky hlasování, neověřitelná jména a adresy respondentů.
  Jestli se teď my, v naší zemi, máme a musíme něčeho bát, je snaha prosadit tuto "moderní" metodu i do našeho právního řádu. A důrazně protestovat je třeba ještě před tím, než se o to někdo úspěšně pokusí. Spojené státy jsou v tomto směru hodně odstrašujícím příkladem. Teď můžeme jenom doufat, že se občané USA vzpamatují z otřesu z provokace v Kongresu, a začnou se znova budou zajímat o nepoctivosti a svinstva ve volebním systému jejich země. Je to jen zbožné přání, ale naděje umírá poslední, říká se.....

  OdpovědětSmazat
 5. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 6. JiHu, maže kde kdo, na svých webech. A někde na to mají i své práskačské a udavačské komise. To není případ NR a pana Dvořáka.
  Unknownů se tu vyskytuje celé hejno, a jistá část z nich zcela úmyslně prudí, lže a uráží. K nim se přidává i jistý "žrout slimáků", který dělá "čest" svémi nicku, protože jeho silný žaludek stráví, kromě hnusných a zrzavých slimáků španělských, které dokáže sežrat jenom on, je také schopen požrat a vypustit ze zobáku kdejaké svinstvo a křivárnu.
  Změnte si JiHu svou značku na lépe identifikovatelnou, a důvodně předpokládám, že pan Dvořák Vás nesmaže ani omylem, pokud se ovšem nebudete chovat a vyjadřovat jako výše zmínění Unflusknowni.

  OdpovědětSmazat
 7. jednoduse receno moje stranky muj "hrad" vymazu koho chci a na ostatni mohu "srat"

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:42 A komu se to nelíbí, nemusí se sem cpát.

   Smazat
  2. dobraku 8. ledna 2021 22:42 a Anonyme 8. ledna 2021 23:29, máte pravdu, ale pak nebudete příliš všrohodní jako bojovníci za skutečnou demokracii, pravdu, právo a zejména na právo ke svobodnému a nestrannému hlásání názorů. Demokracie je těžká jak kámen. Demokracie je diskuze. Demokracii bychom měli, teď ještě ty demokraty. Kdopak to řekl? JiH

   Smazat
  3. Pane Jiří H.? 10:14. Demokracie je především synonymum pro výměnu názorů mezi svobodnými občany, ač doslovný překlad může být chápán jako diktatura davu. Pokud považujete za správné prvé, tak svobodní lidé mají jména, za která jsou odpovědni předkům i potomkům nejen v diskuzi. Davoví "unknowni" to řešit nemusí.

   Dříve jste psal názory, něco se změnilo? Také jsem občas smazán, tak opíši jinak co si myslím o konkrétní věci. Čeština je mnohovýznamová pro svou volnou stavbu, umocněnou čárkami. Škoda, že jsem se ji né moc dobře učil a objevuji její kouzlo až teď.

   PS. A nezapomeňte, že naše názory jsou jen poradní, do statistik politiků v jejich rozhodování o strategii.

   Smazat
 8. Budou mít těžké časy ty komentáře mluví za vše snad to bylo pro největší zločince tohoto století pyrrhovo vítězství.

  OdpovědětSmazat
 9. A paní Jourová má mandát koho? zeptal se nahlas předseda Trikolóry

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/A-pani-Jourova-ma-mandat-koho-zeptal-se-nahlas-predseda-Trikolory-649706

  OdpovědětSmazat
 10. No vidíš Dvořáku dobrý tak až do rána co zmrde mazací

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:13 Pan Dvořák respektuje přání většiny a maže ty vaše příspěvky, které obsahují vulgarismy. Obsah vašich příspěvků je všem zcela lhostejný.
   My zase respektujeme fakt, že má pan Dvořák právo na spánek, jídlo, ba i jiné aktivity. 😀

   Smazat
  2. Máte pravdu Anonyme 23:38, mám i jiné příjemnější aktivity, než mazat výkřiky psychoušů. Např. jsem rád, že máme hodně příznivců a do dnešního dne jsme vybrali na modernizaci tohoto web dost peněz. Něco ještě chybí, ale první etapa modernizace může začít.

   Smazat
  3. Co v Řeporyjích, sněží? Vepřová hlavo?

   Smazat
 11. Dvořák taková rudá kunda jako ty se nepotká každý den ty svině ty brzy za tohle chcípneš

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. lízači pruhovaných zadků tu opět prudí to co píšeš si sám a z jeptišky.

   Smazat
  2. Musím se smát tomu barvoslepému "gynekologovi" 23:14.
   K článku opět mimo nenávisti nic jiného nemá. Klasika.

   Smazat
  3. Ale nééé!
   To ono není gynekolog, ale ale anatomický objekt zkoumaný gynekologem.
   A není barvoslepé, rozezná to rudou.
   Je prostě jenom blbé.

   Smazat
  4. Ale ale, čtyři řádky a kopanců jak unkHown.

   Smazat
 12. Vláda Pirátů v Česku? Sociolog Hampl už ví, jak by se změnil náš život. Stačí se podívat na tyto body, tvrdí

  https://cz.sputniknews.com/politika/2021010813031767-vlada-piratu-v-cesku-sociolog-hampl-uz-vi-jak-by-se-zmenil-nas-zivot-staci-se-podivat-na-tyto-body/

  OdpovědětSmazat
 13. Já bych unknowna nemazal. Vždyť si každý rozumný člověk po přečtení jeho výplodů udělá sám názor, co je to za kreténa!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nechte ho psati at kazdy vidi ,jak vysokou ma IQ.
   Souhlasim

   Smazat
  2. Každá diskuze se pak zvrhne. A toho dotyčný chce docílit. Nikdy se nepodařilo, že by ho ostatní ignorovali. Jeho sprostoty tu nejsou zapotřebí a úroveň NR snižují. Když bude Unknown vědět, že takový příspěvek nebude zveřejněn, změní slovnik. Neznám web, který by takovou stoku tolerovat.

   Smazat
  3. 23,22
   Souhlasím. Já totiž nesnáším politickou korektnost. Kdyby neexistovala jsem přesvědčený, že lidé jako Kalousek, nebo Babiš, by se do parlamentu dostávali o dost obtížněji. Navenek kultivované vystupování, uvnitř dobytek. A i když úroveň vzdělání a morálky zaznamenala dost strmý pokles, věřím, že by většinu svých voličů odradili, kdyby věděli, co jsou jejich favorité zač.

   Smazat
  4. A já souhlasím s Anonymem 23:50. Co je Unknovvn zač, už všichni vědí. Proč se v tom stále utvrzovat a nechat znehodnocovat diskusi? S kultivovaným a rozumným oponentem by nebyl problém si prodiskutovat názory. Ale tady o žádnou diskusi jít nemůže. Leda právě o její rozbíjení!

   Smazat
  5. Unkrovna nemazat, ale ani v nejmenším na něj nereagovat! Bohužel, jak vidno tomu tak není,i když na druhou stranu zvyšuje NR počet diskutujících.

   Smazat
 14. V USA už několik policajtů stálo za střelbu do černých před soudem. Někteří dostali dokonce dost drakonické tresty.
  Bude se před soudem zodpovídat i ten, který střílel v Kapitolu?

  OdpovědětSmazat
 15. Unhown vypadá následovně . Věk 38 let, plnovous i dredy , procvaknutý ucho,nos atd. , výrazné tetování. Antikomunista s modrou krví.

  OdpovědětSmazat
 16. Pokud usedne Biden v Bílém domě,dojde ke změně vlád ve více státech o tom nepochybuji,proto se Babiš lísal s ODS,protože ví,že za ODS vyrostl.Biden je naději pro náš demoblok a elfové budou mít navrch.

  OdpovědětSmazat
 17. Proč asi mi z předchozí, i když přenesené diskuze, zmizely tyto komenty (s časem původního vložení):

  9. ledna 2021 3:23
  Pane Dvořáku, chovejte se čestně a nemažte příspěvek, který neporušuje žádnou z regulí, jak jsou zde stanoveny. Krom toho, že reprezentuje jiný názor, než Vy zastáváte. Dokonce, když je míněn ve prospěch skutečně demokratického chodu těchto stránek. JiH
  PS čekám na odpověď

  9. ledna 2021 3:57
  Předpokládám, že každému rozumnému člověku je jasné, že Unknown8. ledna 2021 23:15 je člověk s omezeným intelektem, že také porušuje zde stanovenou reguli, nepoužívat vulgarit. Je tedy většinou diskutujících buď odsuzován, nebo ignorován. To je vlastnost zdravé společnosti. Pokud poruší kdo zákon, je vůči němu uplatňována zákonem stanovená sankce. V tomto případě pravidla blogu vyžadují nepoužívat vulgarit. Je právem smazán, a aby bylo jasné, že bylo uplatněno pravidlo (sankce), je místo příspěvku označeno hláškou. Správní orgán i soud spořádaného státu o svých rozhodnutích také zanechává (pro možnou kontrolu a nápravu) stopu. Kdo chcete souhlasit s tím, aby to fungovalo jinak? JiH

  9. ledna 2021 4:08
  "Václave Dvořáku" 8. ledna 2021 23:46, Vy tady mluvíte za koho? Za admina? Pokud ano, domnívám se, že chováte se nečestně. JiH

  9. ledna 2021 4:22
  Anonyme 8.ledna 2021 23:38, zda je ono mazání příspěvků přáním většiny diskutujících není nijak prokázáno. O to ale až tak nejde. Jde o to, aby mazáno bylo důsledně podle daných pravidel, tedy také o to, aby bylo kontrolovatelné. Máte něco proti tomu? JiH
  PS na jiném místě znovu vložím to, co mi bylo čtyřikrát smazáno pouze proto, že admin, pan Dvořák, zastává jiný názor, se kterým naráží na korektně formulovanou kritiku. Je možné, že i tohle smaže.

  Potud ono „zmizelé“ Že prudím? Prudím, prudím pro pořádek. Když za pravdu a právo, tak vždy a důsledně podle pravidel, korektně. Bez výjimek. JiH

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Unknown, vseobecne by udelals dobre,kdyby jsi se ridil vznikajici

   ČSV spolecnosti do ktere patris.Ta ma uz k dispozici prvni navrh programu samych volicu a pokud ma ten unknown nejaky nazor muze ho preci naformulovat a my vsichni uvidime,zda vyhovuje vetsine.

   Prosazovani toho,ze mensina bude ridit vetsinu je neomarxisticky model thermoboys a zbozne prani modrych trockistu NANUCOVAKU a nikdo nestoji o totalni rozvrat statu,anarchii a pochod institucemi jak to uz bezhlave probiha,aby mohl dostat zpet vycinkane komunisty,kteri pohrdaji volici a ani se tu mezi nami neobjevi..

   Debaty o tom,ze se ma mazat neco co by ten kravalista prinesl budoucimu Solidarnim statu tu pak lze posoudit primou demokracii lidovych komentatoru a to IHNED!!
   Pokud toto nechce,pak at tu da vypraveni a koment jak jako kokot prezil sanitarni den ve slepicarne:::

   Smazat
 18. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jihu, několikrát jsem vám to vysvětlil v soukromé korespondenci. VY ale trucovitě vyžadujete nesplnitelné. Nová republika není "správní orgán" a nemá tedy povinnost u každého sprosťáka zveřejňovat, že byl smazán pro sprostotu. Ani systém Blogger, na které tento web zatím chodí, to neumožňuje.

   K té většině: jediný, kdo tu vyžaduje podivné mazání "se stopou" jste tady vy. Ostatní, a je jich víc, vyžadují autory vulgarit, lží, napadání a dehonestujícího podsouvání mazat. Navíc jste mne několikrát zcela bezdůvodně napadl a nešetřil i urážkami. Takže, váš požadavek byl odmítnu zčásti pro technickou nedostatečnost, dílem pro nedomyšlenost. Vy osobně se prosím vyjadřujte slušně, přestaňte po redakci vyžadovat nesmysly.

   Další vaše případně vzkazy redakci budou po přečtení smazány. Znáte na nás mailová i telefonická spojení, prosím využijte tyto.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  3. Pane Dvořáku 9. ledna 2021 10:18, najděte mi jediný můj text, který je vůči Vaší osobě urážlivý, nebo jediný můj text, který obsahuje vulgarity. Pak mi taky prozraďte, kdy jsme korespondovali soukromě. Faktem je, že jsem na adresu a jednotlivé redaktory, tak jak byli svého času zveřejněni, snad dvakrát, třikrát, psal. I se svou soukromou adresou. Ozval se jediný, který ale v redakci už není. Ostatně, nejde jen o to, kdo z diskutujících co požaduje. Jde o to, co odpovídá kulturnímu, v pravdě demokratickému chování. Rezignujete na myšlenku být příkladem?9. ledna 2021 10:45

   Smazat
  4. Začínáte fungovat jako troll! Žádná odpověď vám nevoní. Trváte na nesplnitelných nesmyslech. Několikrát jsem vám podstatu věci vysvětlil. Nepochopil jste nebo vás baví zahlcovat veřejný prostor svými soukromými problémy?

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  6. Pane Dvořáku 10:54, nevoní mi tvrzení, že jsem se vůči Vám vyjadřoval urážlivě, že jsem používal vulgarity, že jsme komunikovali mimo tuto diskuzi. Nevoní mi, že jste mazal komenty, která nejsou v rozporu s pravidly. Nevoní mi, že uhýbáte od psaného. Je mi líto. JiH

   Smazat
 19. Jak si tady udělám nick? Já nevidím tady možnost změnit unknown na nick.

  OdpovědětSmazat
 20. INDICKÝ BĚŽČE 9. ledna 2021 10:11, do téhle konverzace se nepleťte. Se svými nadávkami, bez věcných argumentů, jste dokonale bezvýznamný. JiH

  OdpovědětSmazat
 21. Indiáne Vaše závislost na tomto webu je na pováženou. Není pro Vás lepší si notovat se spoluvěrci?

  OdpovědětSmazat
 22. Tak soudruzi, Twitter naporad zrusil ucty Trumpovi. Jak se vam to libi?-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Inu, demokratůra po americku. Však "naši" to chtějí také rychle dohnat. Ještě před volbami. A čučkaři nařizují, jak se má správně učit dějepis. Jak se ti to líbí, trolíku?

   Smazat
  2. Twitter je soukroma firma a muze delat cokoliv, co neporusuje zakony zeme, ve ktere pusobi. Ty jsi si taky zalozil svuj server, Dvoraku. Tak proc se rozcilujes?
   Trump si chce zalozit svoje socialni site, ale to samozrejme nepujde, protoze Parler byl uz odstranen z Google Play.
   Takze se chovej slusne Dvoraku nebo ti zablokujeme ucet na Paypalu.

   Smazat
  3. Správně Unknowne 9. ledna 2021 11:17. A právě to je ten problém. Což vy, samozřejmě, naprosto nechápete. Po všech těch vašich vstupech je už jisté, že ani v budoucnu nepochopíte. JiH

   Smazat
  4. Unhoune 11:39, tak si vytvor svoji platformu treba s Martanama:-)

   Smazat
 23. Co naplat, nezbývá než si zvyknout. Tato země patří jen hotelierům, majitelům cestiček a i hospodským. Potom se nesmím divit, zdejší aktivitě jejich štamgastů včetně hecování a šťavnaté češtiny o názor a svobodu vůbec nejde. Někde v budoucnu nás asi navíc čeká vzor demokracie z US.

  OdpovědětSmazat
 24. Dík Unknowne 9. ledna 2021 14:52. Dokonale reprezentujete svou názorovou družinu. Nebýt internetu, něco takového jsem v životě nepotkal. Je prospěšné vědět a počítat s tím, že něco takového mezi lidmi existuje. Vyprávět mi to někdo, nevěřil bych. JiH

  OdpovědětSmazat
 25. Za normálního stavu u piva, to tvoje siláctví by asi steklo hodně rychle do kalhot.
  Ale jako unknown máš rameniska ale rozum stejně zůstal v gatích.

  OdpovědětSmazat
 26. Prosim Vás,ještě jste nepochpili ? Přečtete si o čem diskutujete a o čem je článek. Proč na to reagujete?
  Opět musím připomenout citáty J.Wericha:
  "S blbejma nikdy nediskutujte. Jednak je to ztráta času a jednak jím tím prokazujte laskavost, že je vůbec berete na vědomí."
  "Jestliže se člověk hádá s blbcem víc, jak půl minuty, hádají se už dva blbci".
  Vždyť to není diskuze, ale reakce na provokace a nadávky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Georgu 9. ledna 2021 17:14, bonmoty se zřejmě řídit nelze. I hlupák má nějaká ta práva. Tady už ale beru na vědomí, že se vší pravděpodobností jde o nemocné jedince. Pak existuje riziko, že pokud se neuspokojí touto, prakticky neškodnou cestou, budou nebezpeční jiným nenávistným činem. Zřejmě by měli být pod kontrolou.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.