Reklama

neděle 24. ledna 2021

Co s tím?

24. 1. 2021 RokAJehoDny

Nerudovské dilema, co se starým slamníkem? Co s Navalným, jehož liberální ideje nejsou než trouchnivým podvodem a metody jakbysmet. 

Kdysi jeden znalec Ruska tvrdil, že Jelcin je tak populární kvůli své mordě, od konce osmdesátých let se energická Jelcinova tvář pomalu měnila v nabobtnalé nic, podobně Navalný, sexy tvář nedávného mladíka se vlivem alkoholu a pohodlného života začíná podobat tváři staré baby, včetně Jelcinovské asymetrie těla. 

Co s tímto očividným agentem západního podvodu? Rusko není ve snadné situaci, všechno je povoleno, aby se tento agent bidenovské svobody dostal k moci. Západ evidentně platí tisíce lidí kolem něho, kteří mu dělají stafáž, část štábu není ruského původu. 

Text k propagačnímu videu s Putinovým palácem byl podle lingvistických odborníků prokazatelně přeložen z angličtiny. Řadu dní informační a reklamní specialisté cílili na mládežnické skupiny včetně nezletilých, aby je svedly k účasti na demonstracích. Např. ve Vladivostoku demonstrovalo 300 lidí, z toho 200 bylo nezletilých. 

Rusko zažilo píár úder, cílená propaganda protistátních protestů na různé populační segmenty, např. reklama protestů na videích s hollywoodskými novinkami, influenceři neztráceli čas s kritickou většinou, soustředili se na pasívnější procento mládeže vyhodnocené jako přístupné západním svodům. 
Mládež si od účasti na akci slibovala sociální status v brzké budoucnosti, otevřenou cestu k západním džobům atd. 

 Americké velvyslanectví se aktivně zapojilo, minulý týden zveřejnilo na svým stránkách organigram protestních pochodů, něco podobného se dá kvalifikovat jako hrubé vměšování a zneužití diplomatické půdy, ale to je u západních vulgárních demokracií dnes normální, pokud by něco takového provedlo Rusko, sankce by stíhala sankci.

Celá protestní komedie není než píár komedií, mladí bojovníci za destrukci státu mají vizi sladké odměny života na západě, u Navalného širšího štábu je běžné, že dobře postavení členové této struktury volně pendlují mezi západními hlavními městy a Ruskem, ne autostopem, ale ve finanční vatě. Vize fiktivní, vylhané prosperity je hlavním životním motorem velké části dnešní mládeže, možná to v Rusku nebude tak tragické jako zde. 

Navalný se může bez problému prezentovat v letošních parlamentních volbách, podle průzkumu dostane 6% hlasů, ovšem stejně jako Lenin, kterému se představa voleb do sovětů nezdála moc zajímavou, dá přednost pokusům o revoluci, co s 6% v parlamentu, stejně jako v Leninově případě, za podpory německého nebo amerického imperialismu, stačí malá podpora v populaci, aby se pokroková klika, sociální nebo liberální, zmocnila moci.

Otázka Nerudova slamníku byla především technickou otázkou, co se smetím? Ruské státní vedení dnes tvoří extrémně schopní, na rozdíl od našich končin, poradí si s technikou problému, i když má tak velké krytí v celém západním establishmentu. Pár hodin pasívní účasti na zasedání ruské bezpečnostní rady by muselo být pro dotyčného životním zážitkem. 

Na prvním místě v spekulaci o řešení - je možné programovými prostředky vstoupit do sítí facebooku, twitteru, instagramu atd., které mají centrální servery mimo Rusko a blokovat tam posty s výzvami a organizací protestů? Je možné toto řešit na centrálních bodech internetovské sítě, které se nachází v Rusku? Pokud je to možné, pak je problém se smetím typu Navalný vyřešen. 

Ruské sociální sítě jako VKontakt na popud prokuratury podobné výzvy a reklamu násilí zablokovaly. Rusko a konečně žádný stát, si nemůže dovolit nechat na svém území volně působit propagagandistickou strukturu typu amerických sociálních sítí. Je naivní se domnívat, že youtube, facebook, twitter, instagram, tiktok atd. přenesou databáze ruské komunikace do Ruska a budou respektovat ruské zákony, spíš dělat reklamu americkému imperialistickému pojetí demokracie. 

Dokonce situace je tak absurdní, ruský facebook se monitoruje na serverech v Kyjevě a ve Varšavě, u úhlavních nepřátel a protiruských štváčů. 

Pokud není možné technicky zasahovat do sítí facebook, twitter atd., pak se musí v ruském informačním prostoru tyto sítě úplně zablokovat, módní influenceři propagující kosmetiku a protistátní násilí jednoduše přijdou o džob. 

Ve velkých městech, kde je mládež zkušenější v komunikaci a není tak přístupná demagogii, na demonstrace přišlo relativně velmi málo lidí, např. ve 20 milionové Moskvě podle policie 4 000, podle Reuters 10 000, což je nic, větší poměr demonstrantů k celkové populaci lokality se pozoroval v menších oblastních městech. V celé zemi demonstrovalo 30-40 000 převážně mladých. 

Ruská prokuratura si počíná velmi aktivně a účinně, při vší korektnosti, její mluvčí prohlásila, že každý případ rozpracují a právně osvětlí, prokuratura začala stíhat internetovské vyzyvatele k nezákonným protestům, obzvlášť ty, kde je podezření z provokování málo zletilých, hrozí jim velké finanční pokuty, je možné, že to k zablokování podobných komedií v budoucnosti bude stačit. Všeobecně političtí pozorovatelé soudí, že protest nebyl úspěšný.


50 komentářů :

 1. Před odjezdem do Ruska pobýval Ljoša v Aplách v penzionu Kukaččí hnízdo, kde mu Němci pronajali čtyřpokojové apartmá. Kromě toho měl v tom místě pronajatou kancelář. Bundeswehr musil narychlo posílit telekomunikační spojení tohoto místečka v horách, aby Ljoša mohl pohodlně telefonovat. Pobyt v místnosti, u které dveře nemají zevnitř kliku se mu hrubě nelíbí. Petříček bude protestovat s ním.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Petříčkovi by slušel pobyt s Navalným v jedné cele. Hodlá udělat vše proto, aby poškodil vztahy mezi našimi zeměmi. Údajně hodlá dále omezit obchodní výměnu mezi Ruskem a Českem. Vývozci mu za to jistě poděkují. Na druhé straně bychom mohli omezit tak maximálně dovoz surovin, zemního plynu nebo ropy. Ve všech případech je Rusko nahraditelné - za výrazného zvýšení cen těchto položek. Jestli půjde naše vláde ve svém extrémismu až tak daleko, je ve hvězdách, ale snad ne. Škodí už tak dost tím, že našim občanům znepřístupnila možnost očkování vysoce účinnou vakcínou Sputnik, kterou jiné země EU využijí. Kromě Maďarska, kde se už Sputnikem očkuje, se nedávno vyjádřila Merkelová, že se zasadí, aby bylo totéž možné v Německu. U nás nechá vláda raději vychcípat důchodce, než aby se očkovalo něčím jiným, než americkými vakcinami.

   Vymazat
  2. Co s ním?
   CHRÁNIT ! CHRÁNIT ! CHRÁNIT !!!
   Tak kontraproduktivního debila, musí Putin opravdu těžce chránit!

   Vymazat
 2. Co musí Rusko udělat zmáčknout všechny tyto živly co můžou získat naprosto nic západ je stejně nenávidí. Ztratit můžou vše a Putin to ví a proto udělal nové zákony.

  OdpovědětVymazat
 3. 22:16
  Čím jsem si vysloužil tu pochvalu ????

  OdpovědětVymazat
 4. "Milý" neznámý, nejsem zdatný diskutér, spíše jen pozoruji diskuzní scény na vebech NR a jemu podobných, které mi jsou názorově nejbližší. O veby opačných názorů ve svých skoro sedmdesáti letech nemám zájem, názorově mě neobohacují, je to pro mne jen ztráta času. Pro jiného může být zase účast na našich vebech rovněž ztráta času, proto sem nechodí. O to více se podivuji tomu, že se najde zde, na vebu NR, "diskutující" tvého formátu, opačné orientace než většina zde diskutujících.
  Při sledování tvých sprostot, urážek, adorování tvých chlebodárců, vyhrožování vypínáním, mazáním zde diskutujících, mně vždy vytane na mysli období před druhou sv.válkou - nástup fašizmu v Itálii, v Německu ale i u nás, v mém rodišti, v Sudetách. Toto období je velice dobře zdokumentováno, z mého rodiště mám o této době svědectví přímo od pamětníků. Tragikomické postavičky jako ty, v podstatě užiteční idioti té doby, se vyrojili jako houby po dešti. Konečně vycítili svou příležitost, kdy s mocí v zádech mohou konečně ukázat všem, jací jsou důležití pašáci, navíc mají z toho i finanční prospěch... Takže moc a sláva ... Vlastně jen drobečky moci (např."MY" tě vypnem), poplácávání po zádech (sláva mezi svými), jidášský groš - co ale více si nýmand tvého formátu může přát, že ?
  To je ale jen jedna strana mince, tou druhou stranou byla situace na konci války, kdy ani například Skorzeny nakonec neuchránil Duceho a jeho milenku před zlynčováním a následným přibitím na vrata ...
  Ty ale můžeš mít štěstí: třeba bude málo vrat ...
  Także ti "držím palce", teď "jedeš", užij si svých pět minut slávy - pamatuj ale, že vše jednou končí ...

  P.S.:
  omlouvám se, v psané přímé řeči je slušností oslovení začínat velkým písmenem, to platí samozřejmě i u osob, kterých si vážíme. Ani jedno ale není tvůj případ, víš ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pane Josefe, je-li vaše hodnocení adresováno zdejšímu kašpárkovi známému Neznámému, tak s vámi souhlasím. Též přeskakují a taky nečtu sprosté sebeprodukce některých zdejších autorů. Na rozdíl od vás čtu i názory jiné od mých a přiznám se, źe mi některé pomohou opravit mé. Závěrem jen poznámka, Sudety byly jeden z historických názvů našeho pohraničí. Taky jedna větev mých předků (Čechů) žila v této oblasti, ale říkali tomu Kérkonoše. Vzhledem k vašemu věku, jste se narodil až po válce a tedy nikoliv v Sudetech, ale někde v našem pohraničí.Doufám, že to nebyly např. Litoměřice. Marně přemýšlím o záměru, proč se tento název plíživě vrací.

   Vymazat
  2. Ty ses nám ale rozběhl, chlapče... (13:37)
   Nebo je to snad tím, že Josefova slova sedí jak tvá prdel na erárním hrnci dobřanského zaopatřovacího ústavu?
   Ve srovnání kvality a vypovídající hodnoty ovšem taháš za zřetelně kratší konec provazu. To si ovšem dokáže uvědomit většina čtenářů, nejen já.

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  4. Předpokládám, že se nepletu: Sudety jsou novotvar vytvořený k záboru pohraničí. Ve starších mapách nic takového není. Ani prvorepubliková vláda takto území nečlenila.

   Vymazat
  5. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
 5. Dobře Josef127.
  Zrádci jako Unknown mají jediné štěstí, že nejsme právní stát, že vymahatelnost práva je ubohá a tudíž zrádci mají volné pole působnosti a nejsou za své činy patřičně "odměněni".

  OdpovědětVymazat
 6. Landova bomba: Islám v Česku? Máme 20 let. Jsem ochoten jít i za hranu

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Landova-bomba-Islam-v-Cesku-Mame-20-let-Jsem-ochoten-jit-i-za-hranu-651456

  OdpovědětVymazat

 7. Cela ta komedie se dockala rychleho odhaleni.
  Predstirane otraveni, rychly utek pomoci nemeckych doktoru, kteri jiz tam byli pripraveni na akci,/vedeli co bude ?/,do Nemecka, ktere odmita uverejnit informace, co se vlastne stalo ,ponevadz by fraska,zalozena na lzich, vysla najevo.
  Dulezity je vedet,co bude, ze Merkel starostlive navstivila na "smrt nemocneho"..
  Zdravej instant jako rybicka ,zadny nasledky !!
  Ve volnem casu "upekl" to nezdareny video.
  Jim ty absurdni komedie nevadi,proste jen plni rozkazy..
  Zrejma tam vidi slabinu Ruska.
  Demonstrace pak synchronizuji s jednanim EU /take EU ma svoji vrchnost/,na uvaleni dalsich sankci na Rusko a predevsim zastaveni NS-2.
  NS-2 je neco jako SS-400 v jine oblasti.
  Ted ma EU "duvod"k uposlechnuti a rychly reseni do rozkazane zavislosti..Taky se blizi Davos.Pozornost nevitana.
  Reci,ze statecne EU neuposlechne,se postupne zmeni..
  Ovce maji ted "starosti" o ten objekt.
  Kterej nikdy nebyl Putinuv. Postavila to skupina vdecnych miliardaru/ze svych penez/, kteri jsou stale vice pod sankcemi..Jediny pohled na objekt,ktery je pro hlavu statu navic velmi nevyhovujici.
  Sef ochranky jiste odmitne vubec uvazovat o strezeni celeho komplexu,si myslim..Stat je stale pod vetsim tlakem zapadu a aby si tam jezdil zabruslit, nebo uzivat neni mozne.
  Ma novou chot a tak chce neco jineho,lecos riskovat je nemyslitelne. Kdyz 20 let nic nebylo.
  Ani si nemuze dovolit..Myslim,ze vetsinu casu ani nikdo
  nevi, kde prebyva. A kde musi resit stale vice problemu..
  Navalny neni problem, dusledky cele konstrukce zapadu na Novicoku postavene jsou "problem", ktery ma komedie "vyresit"...
  .....Naopak novy president v USA a podstatne starsi, kazdej patek se pocita v tom veku, ale se ukazuje velmi agilni s velkou energickou chuti do prace, vydal spoustu narizeni a dekretu,co jemu lezi na srdci je zaridit, aby skoro kazdej mohl soutezit v damskych sportech,/manzelka neceho doktor zrejme bez vyhrad souhlasi/,v kongresu je povolenou misto on ,ona ,ono, pouze nazev pro vsecky stejnej/misto Amen ted bude Awomen/, dale si poridil mimo tradicni nepratele, nejen ty obvykle,zahranicni, jeste dalsi, uvnitr statu, rasisty a teroristy atd., kterejch udajne neni v USA malo.
  Pracuje se usilovne na impeachment,/obvineni/Trumpa, kterej ale uz neni president.
  Naproti tomu, kongresmanka slibila ihned vyhlasit impeachment..Na noveho presidenta.
  Uvidime jestli se nekdo aspon zmini o dulezitych pro kazdeho, hospodarsko-ekonomickych resenich, co jsou zatim v pozadi.
  Zruseni moznosti milionu na Facebook a Twiter stizilo patraci praci detektivum. "Svitoreni" nekalych zivlu ted zakazane, se odehrava jinde ,treba nekde v lese a bez dohledu.

  OdpovědětVymazat
 8. Ty vaše suché zprávy. Pussy Riot srazily policajta autem. Jak to že to ještě nedávali na ČT? Tady se člověk vůbec nic nedozví, co vy jste za kremelskej plátek? Budu si stěžovat Putinovi

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty jsi můžeš stěžovat jedině tak pornobukvici Jandovi, dutohlave. Jednoduchá otázka: proč sem lezeš bezmozku? Na novinkách tě nikdo nebere za borce.

   Vymazat
  2. Hele, když byl konkurz na místního blba tak si vyhrál ve všech kategoriích nebo tě někdo v něčem předběhl?

   Vymazat
 9. Aááá dnes má službu Blátošlap II., na rozdíl od Blátošlápa I. sprosté hovado mdlého rozumu.
  Nejsi to ty, Liborku?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A už ho vymázli, kluka pitomýho. To zas bude vzteklého kňourání...

   Vymazat
 10. Neco casu my stale vrta v hlave ze USA , je vlastne takovej velkej,skutecnej, nepopiratelnej ekonomickej zazrak.
  Jakej tady jeste nebyl.
  Kolik let je to jak vsichni krici, ze vsech stran, ze jsou nejen v krizi,,ktera se stale prohlubuje,ale ze je ceka totalne zarucenej krach.
  Hlasy stale hlasitejsi se mnozi a sili.
  Vsechno sou to vetsinou experti. Dluh maji asi vetsi nez polovina GDP /hruby prijem tusim/ celeho sveta.
  Daleko vedou a jsou porad ,the First.
  A rozhazujou jako vozralej namornik v bordelu.
  Proroci krachu se mnozi..A vono furt nic.
  A nikdo nevysvetluje naopak ,ze stale vladnou svetu diktatem, a proc stale vlastne prosperuji..
  Uz davno jsem vzdal dojit k nejakemu vysvetleni od kohokoliv..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Když můžeš ve dne v noci tisknout nové emise dlarů,pak samozřejmě nemáš problém.Otázkou je,jak ještě dlouho.Druhou otázkou je proč byla zrušena povinnost mít každý dolar krytý zlatem?Prfotože papíru je dost ale zlata málo.

   Vymazat
  2. Pawe,vysvetleni jsou videt pomerne dost casto,

   ale i kdyz je uvidis a PRECTES nebudes jim rozumet.
   Tak zkus rozumet tomu:

   Co se bude dit bylo rozhodnuto 29.3.2019 na porade banksteru a melo se uskutecnit HNED.
   Clanek uerejnil Protiproud,ale nikdo si toho nevsiml a i kdyz to nekdo cetl nemohl tomu rozumet bez spevialnich znalosti.
   Casti toho planu se zacaly uz uskutecnovat a byvaly president U.S.A cely plan zna,Putin taky.
   To je totiz duvod proc presidenta amiku museli za kazdou cenu odstranit.

   Dam ti tu vzor uz provedeneho zacatku planu a jsem zvedav,zda napises jak mu porozumis,pokud to dokazes napsat,tak se podivej na tuto vetu.

   FED BYL ZBAVEN ODPVEDNOSTI ZA TISK PENEZ.

   Bylo to nahrazeno jinym mechanizmem.

   Ptam se,napsal nekdo z nasich ekonomu o co jde?
   Rusaci to vi presne a car Putin uz jedna a ceka na ten "krach",ktery tentokrat MUSI byt pravdepodobne do terminu 1.1.2022.
   To uz zastavit NEJDE,rozhodnuti banksteru pry stoji FEST!

   Rozumel jsi tomuto textu Pawe?

   Vymazat
  3. Vysvětlení je velice jednoduché, možná že to pochopíte i vy. Po druhé světové válce "rozhodla" Anglie a USA, že Dollar bude "rezervní měna". To znamená, že všechny strategické suroviny musí být placeny Dollarem. Stalin je poslal do prdele, proto ho tak nenáviděli. Po Perestrojce měla bankéřská mafie volné ruce. Angosaské banky vlastní prakticky všechny banky na světě. I když se jmenují Deutsche Bank, Švédská banka, Česká banka, Ruská banka... Takže všechny země musí nakupovat Dollary, aby si mohly koupit např. naftu, zemní plyn a pod. Všechny země MUSÍ NĚCO VYROBIT a prodat aby dostali Dollary. USA nemusí vyrobit NIC. Vytisknou si Dollarů co hrdlo ráčí. Ty země které odmítnou obchodovat v Dollarech, stihne stejný osud jako Irák a Líbyie. Rozbombardované do doby kamené. Jak kdysi s úsměvem na rtech pronesl B. Clinton.Ty země které nejdou rozbombardovat, se zničí ekonomicky. Vyhlásí se na ně sankce a zablokují se jim bankovní konta. Viz Venezuela, Irán, Rusko,.....Jak prosté a demokratické. Rusko nejde rozbombardovat, ani sankce nezabírají, musí se zničit zevnitř. Proto Navalný a podobní magoři. Uvidíme jestli se těmto psychopatům z Wall Street a London, znovu podaří poslat Evropu do války s Ruskem. Vymytejch mozků a idiotů je v Evropě dost.

   Vymazat
  4. Ano pane Korovjeve 22/19,jste na spravne stope a cenichate

   neskutecnou certovinu,kterou nikdo z nasich ekonomu neni pry schopen obcanum objasnit CELOU a ta se plnym tempem pripravuje.
   Proto jsou tu i najezdy pry jen polomrtvych navalenych muziku v CCCP,kteri jsou schopni navodit valku proti svym spoluobcanum,aby se plan rozvalu a prekopani celeho sveta mohli ti banksteri uskutecnit!

   Vymazat
 11. „Řešit dnes kolonialismus je nesmysl.” Český odborník prozradil, jak politická korektnost zasáhla herní průmysl

  Kingdom Come: Deliverance od českého vývojářského studia Warhorse Studios, která byla vysoce ohodnocena různými experty i samotnými hráči. Avšak vývojáři dostávali nejen pochvalu, ale i ledovou sprchu od svých kritiků, a to kvůli tomu, že námět hry nezahrnoval žádnou postavu mimoevropského etnika. Děj tohoto díla se přitom odehrával na začátku 15. století v Čechách, což zjevně nepředpokládalo zapojení do dějové linky postav jakékoliv jiné rasy, než europoidní.

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2021012413100634-resit-dnes-kolonialismus-je-nesmysl-cesky-odbornik-prozradil-jak-politicka-korektnost-zasahla-herni/

  OdpovědětVymazat
 12. Nevím jestli to tak je, jak čtu, že organizovaných protestů proti stávajícímu politickému vedení RF,(ne proti systému liberální demokracie) se převážně účastní mladí lidé. O nějakého Navalného vůbec nejde. Logické to je, mladí lidí bez velkých sociálních zkušeností jsou radikální z podstaty mládí. V dnešní "informační", digitální době, omlouvám se, říkám "digitálně – debilní", naprostá záplava informací, ve kterých se orientovat není jednoduché. Patřím ke starší generaci, není to žádná zásluha, ale sociální zkušenosti mám a mimo facebook, twitter, dle mě „asociálních“ sítí, využívám soudobou techniku, týkající se bankovnictví, platby telefonem o PC a internetu nemluvě ap.
  Tento úvod jsem si dovolil i proto, abych se na moment přenesl k nám domů. Vidíme, že preference Pirátů rostou a údajně k tomu hlavně přispívají mladí lidé. Bohužel vize a programy Pirátů jsou konglomerátem postojů od pravice k nesystémové levici. Samozřejmě, že některé tyto „plány“ se mladým zamlouvají. Jestli někdo tvrdí, že Piráti jsou levice, tak se hluboce mýlí, legitimní levice nemůže podporovat naši účasti na akcích NATO, podporovat „multikulturalismus“, některých hnutí viz. primátor p.Hřib v Praze. Dle mě za veřejnou podporu stojí podpora něčemu rozhodně smysluplnějšímu .
  Ale zpět k RF. Je skutečností, že tzv. západ včele s USA dělají vše, aby RF oslabil, případně pomohl k nějakému „barevnému „ převratu, jako na příklad v Ukrajině a Bělorusku. Tím neříkám, že Bělorusko je vzorem demokracie. Ale je to jejich „demokracie“, jako mají svoji „demokracii“ v USA.
  Závěrem, Rusko jako již mnohokrát ve svých dějinách se zničilo samo tzv. zevnitř. Dle Prof.Krejčího (Geopolitika Ruska) Rusko již několikrát shořelo jako bájný pták Fénix a zase povstalo, ještě silnější z jeho popela. Myslím, že je to tak i v současné době. Nepleťme se, nezasahujme do jejich vnitřních věcí, ať si RF řeší své vnitřní problémy sama. Rusko nemůže být nikým poraženo, může se porazit jen samo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mylite se, pane! Neznate moc penez a jejich ucinek na lidi, neznate podlost a prolhanost tajnych sluzeb zapadu. Navalny je novy Lenin a Trocky. Ti pomohli porazit v 1. svetove Rusko a jeste zazehnout revoluci.
   Nastesti je dnes Rusko jinde jak tenkrat. Ovsem jeho 5. kolona a zradci jsou vsude pritomni. Cekaji jenom na prilezitost k prevratu.

   Vymazat
  2. Kdoví, jak by dopadla 2. světová, kdyby nebylo Lenina a Stalina. Díky nim se Rusko pozvedlo na takovou úroveň, že bylo schopno porazit ve válce Německo, i když to bylo za cenu obrovských obětí, které dnes nechceme oceňovat. Navalnyj není žádný Lenin. Nechce Rusko pozdvihnout, má ho zničit. Označení 5. kolona na něj sedí přesně. Leninovi můžeme být za mnohé vděční i my. Nebýt VŘSR, možná by nevzniklo Československo.

   Vymazat
  3. Georgu,dal jsem vam odkaz co je to NEOMARXISMUS

   Stezoval jste si,ze jste ho pry necetl.
   Dostal jste ho? Jaka je vase odezva?

   Vymazat
  4. Ono je to také o tom, že Uljanov, Džugašvili a Bronštejn byli sice zmrdi, ale bacha! vlastenci a vysoce inteligentní zmrdi. Kdežto Navalnyj je pouze zmrd.

   Vymazat
 13. Podvratne krysy, cumilove, zneuzite deti, placeni bijci a provokateri tam byli. Videl jsem live prenos na RT a Rossija24.
  Policisty pesti KO to tvare, odpurce Navalneho skoro zabil na zemi rozvasneny Navalnyho dav. Vsechno pod rezii US ambasady a MI6. Ta je jsko vzdy v pozadi, ale o to je nebezpecnejsi!
  Co si zapad proti Rusku dovolil se uz nesmi opakovat nasi rusti pratele! Mate dukazy v ruce, tak jednejte, nebo vas krysy zadavi!

  OdpovědětVymazat
 14. Krysa Navalny nikde nikdy nepracoval, jenom kradl a zproneveroval. Zije jako prostitutka z US penez a jeho ukolem je destabilizovat Rusko za plne podpory financni i logisticke z ambasad GB a USA.
  Ruske organy dost podcenili, co na ne zapadaci prichystali!

  OdpovědětVymazat
 15. Nechápu, jak Babiš a ještě více Petříček okamžitě podpoří Navalného.Prostě připojí se k proudu, aniž znají odrobnosti.
  Já starší člověk vzdělaný se pídím po informacích, sleduji ruskou TV protože dobře znám jazyk a srovnávám i ze spousty filmových záběrů atd. Vývod- jsem na straně pravdy a tedy Ruska. To liberální lhaní je již nad mé chápání. Chcete válku a položit Rusko na lopatky. Jen abyste se nepřepočítali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11,22
   Vlasatče, jak to můžeš nechápat???
   PROSTĚ TO MAJÍ V PRACOVNÍ NÁPLNI!!! ....samozřejmě nikoliv ve vztahu ke svým voličům:-(

   Vymazat
 16. 11:22 To je věc, o které píše v článku o konspiracích pan Bašta. Myslím, že nedoceněného článku, dle odezvy na něj. Velice dobře ukazuje na to, jak se "nemyslitelné" může stát realitou. Jako například prolhaný a zvrhlý liberalismus, jak ho teď v nejčistší formě prezentují USA po instalování lžiprezidenta.
  Babiš a Petříček jsou jen představiteli dalšího nemyslitelného směřování EU a ČR. Bohužel.

  OdpovědětVymazat
 17. Proč si toto nechá Rusko líbit?dovede si někdo představit že by takto to samé probíhalo v USA?takového amerického navalneho by CIA zlikvidovala fyzicky raz dva.takze navalneho a jeho kamarády naložit do letadla a poslat do USA. Forever!zrušit přímou volbu prezidenta,a možná i volby protože potom to je vždy o manipulaci myšlení obyvatelstva.ti lidé co podporují navalneho,jsou odrostlé děti,oni vůbec netuší co by pak následovalo.rozpad Ruska,zhoršení sociálních a životních podmínek pro všechny.proto tam zarazit všechna liberální média a naopak v ruské televizi médiích lidem vysvětlit o co tady jde!

  OdpovědětVymazat
 18. Sama frau Nulandová USA přiznala na ukrajinský majdan 4 mld dolarů.Jestli chcete mluvit o nasraných Rusech, tak v rámci objektivity bych byl rád kdybyste je vyjmenoval.Hloupé děti bych ale nechal anonymní v rámci liberální korektnosti.Jen by mě také zajímal váš věk a vzdělání.Mně je přes 70 s životními zkušenostmi a dvěma VŠ, znám dobře AJ a perfektně RJ.

  OdpovědětVymazat
 19. Moc se mi líbí jak (konečně!!!) na toho blba nade mnou nikdo nereaguje a on se, chuděra, může vzteky pominout.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sakra!
   Popel si na hlavu sypu, roucho své na cucky rvu, neb, jsa blb, jsem si neuvědomil následky toho, když sprosté hovado Blátošlapa II. nade mnou vymáznou.
   Moc se Vám omlouvám Kolokole, Bertíkun a Vlasatko.

   Hm... a to je právě rozdíl mezi diskutujícími a sráči. Vám docvaklo co se asi stalo a nenavezli jste se do mě (právem) že jsem za kretén, kdežto unk Howni by mě ve svatém nadšení ukamenovali.
   Takže díky a zaplaťpánbůh za ty dary, že ještě jsou mezi námi normální MYSLÍCÍ.

   Vymazat
 20. Svět je jedno velké, ale falešné divadlo..
  Nedívejte se teď, ale je soukromá ochranka Joe Bidena agentem čínské komunistické strany? https://beforeitsnews.com/blogging-citizen-journalism/2021/01/dont-look-now-but-is-joe-bidens-private-security-guard-a-ccp-agent-2649652.html
  „Chytré“ gilotiny FEMA umístěné v internačních táborech FEMA pozor to je realita pro ZLOČINECKÉ VLASTIZRÁDCE. https://amg-news.com/fema-smart-guillotines-placed-in-fema-internment-camps/

  OdpovědětVymazat
 21. Krtecek25. ledna 2021 11:48

  Nebudeme se přesvěčovat o to co je, nebo není neomarxismus. To je ztráta času. Vy mě nepřesvěčíte a já Vás rovněž.
  Nestěžoval jsem si, pouze jsem chtěl, aby někdo napsal, kdo jsou ti "naši" neomarxisté. Tak potom snad pochopím, jak Vy chápete "termín" neomarxismus. Nechci vyvětlování, definici, odkaz na někoho na nějakou adresu. Chci jména. Děkuji.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Georgu vam nepomuze se zabejcit a havarovat jako KSCM,kterou neomarxisticka ideologie zavedla na okraj porazky a propasti zapomneni a jejich verchuska to spolkla i s hackem!.

   Tim,ze na otazku zda jste cetl vzkaz a podival se na video neodpovite a chcete JMENA je jasne,ze jste nejen nic necetl a asi budete patrit do tabora velikych ignorantu.
   Dam tu ZNOVA odkaz a napiste zda ideologii neomarxismu chcete rozumet, nebo se tu kroutit jak cerv,ktery se chytil na IDEOLOGII a chce chudak "jmena"

   Priznejte se,ze vy mate dubovou palici?

   https://youtu.be/k1RasXw7iko

   Vymazat
  2. Georgu,zda se,ze jste pekne zpupny a namysleny

   pisete,ze vas presvedcuju co je nebo neni neomarxismus.

   To je lez a nesmysl.Mi je to srdecne jedno co chapete a co ne.
   Verchusce KSCM je na pr. vsecko jedno a clenum teto kdysi slavne strany jeste vice a trpi tyto lidi ve svem vedeni, tak proc bych vas takove zacofane lidi mel zachranovat.
   Vzdyt uz davno jsou v hibernaci a nemaji zajem stejne jako vy jak se z toho dostat.
   Dokonce maji pry vliv na vladu a nechaji sve obstarozni cleny vrazdit virem
   C19 a nepozadaji "precedu",aby pohnul linym zadkem a trval na tom,aby se okamzite zacalo jednat o vakcine SPUTNIK V jako v Madarsku ,ktere pry dostane 2 MILIONY teto vakciny na zachranu madarskych obyvatel.

   Georgu,nepisete vy nekde do kravskych rozhledu?Ne,aby jste tam dal clanek jak vase mysleni se stalo zacofane,to by byl "maleur"!?
   No tak a ted vas probudim.

   NAPISTE NAM TU JAK SE VAM ZIJE S PILINAMI V HLAVE SEFE!

   Vymazat
  3. Naposled pro - Krtecek26. ledna 2021 4:20

   Samozřejmě to není o Vás.
   Již jsem zde uváděl citáty od J.Wericha:
   "S blbejma nikdy nediskutujte. Jednak je to ztráta času a jednak jím tím prokazujte laskavost, že je vůbec berete na vědomí."
   "Jestliže se člověk hádá s blbcem víc, jak půl minuty, hádají se už dva blbci".

   Vymazat
  4. Vypada to Georg,ze jmeno kdo je neomarxista zni Georg

   namisto rovne odpovedi se ten Georg skryva za Wericha,dost se divim,ze to skryvate a nechcete odpovedet,kratce a strucne.

   Ano jsem neomarxista a chci ve videu popisovany

   POCHOD INSTTUCEMI A ROZVAL STATU A DEMOKRACIE!

   Nic vam nepomuze klickovat pred lidovymi puskami pravdy,dostanete broky do zadku a budete muset to jmeno Georg vytavit na hanbu!   Vymazat
  5. V jednom mate Georgu pravdu s neomarxisty se neda diskutovat

   Ti se musi bit,vsude kde je nalezneme i se svoji knihou a bibli pana SCHWABA,kterou ma mistopredseda vlady a clen ASPEN institutu do ktereho vtahl i nestastneho Babise ,za sebou prvokativne vystavenu ve sve knihovne!

   Vymazat
 22. K adonis25. ledna 2021 11:59

  Musím Vás podpořit a to nemám nic proti"Josef127 24"ledna 2021 22:34" a jeho názorům. Když jsem si přečetl, že rodiště má p.Josef v Sudetech, tak mě to "zabolelo". Jsem moravák a žiji na severu Čech. Musíme proti těmto "německým názvům" vystupovat. Zřejmě pan Josef tím nemyslel nic proti čekého. Nenechejme si nutit a zejména naší českou TV takové ohýbání historie, kde jsem to také viděl a slyšel.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. S těmi Sudety je to vůbec sranda.
   Tak například moje obec se ocitla v "Sudetech" tím způsobem, že byla většinově německá - o šest voličů národnosti německé.
   Než v ní však vystavěla sasko-česká společnost na konci 19 století (přesně) cementárnu, byla po staletí většinově česká. Jo jo, to jsou ty paradoxy.

   Vymazat
  2. Sudety neexistují, existovali jen "Bémich Deutch", ti se dostali zpět do Říše, kam chtěli. Návrat nežádoucí!

   Vymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.