Reklama

úterý 26. ledna 2021

ČR ústy Petříčka porušuje hlavní cíl Charty OSN, jímž je udržení Míru

Lubomír Man

26. 1. 2021
Charta OSN, kterou v červnu 1945 v San Francisku podepsala i ČSR, byla sepsána s cílem vyhnout se v budoucnu hrůzám válečných konfliktů mezi zeměmi, samozřejmě včetně konfliktu světového, ze kterého se Svět právě vzpamatovával.
Tato Charta si proto jako hlavní svůj cíl určuje udržení mezinárodního míru a formuluje zásady, kterými se OSN i její jednotliví její členové MUSÍ v zájmu udržení Míru řídit. Mezi nejdůležitější patří tyto zásady:
– Zásada svrchované rovnosti států.
– Zákaz použití síly či hrozby silou vůči jinému státu.
– Zákaz nevměšování se do vnitřních záležitostí států.

Jak vidno jsou ty zásady tři, a když si je přečteme, je nám jasné jedno: kdyby se tyto pouhé tři zásady skutečně dodržovaly, panoval by ve světě mír a dobře by bylo všem na zemi. Ale k takovémuto stavu věcí, bohužel, chyběla a chybí vůle západního, resp. euroatlantického světa, který hned první zásadou z oněch tři, to je Zasadou svrchované rovnostit států, opovrhl a prohlásil sama sebe, resp. státy, jež pod sebou sdružuje, za svrhovaně rovnější, než jsou státy ostatní. Jen v těchto státech západních vládne (podle tohoto výkladu), skutečná demokracie, jen v nich a nikde jinde jsou uplatňovány právo a spravedlnost, zatímco téměř všude jinde, a zvlášť pak ve státech na východě, to je v Rusku, Číně a v Bělorusku, ale též ve Venezuele, jsou naopak právo a spravedlnost zakopávány co nejhlouběji pod zem, vládne tam svépraví oligarchů, a nelze proto už déle dbát Zákazu OSN o nevměšování se do vnitřních záležitostí států, ale naopak vměšovat se do těchto záležitostí je co nejnutkavěji třeba. Je třeba finančně podporovat všechny opoziční síly, které se v těchto zemích snaží strhnout vládu na sebe, je třeba starat se o vytvoření co nejpřitaživější image lidí, kteří tam tyto opoziční a protivládní síly vedou, a žádná částka peněz nesmí být pro dosažení tohoto cíle moc vysoká. A vrazily-li USA do převratu na Ukrajině pět miliard dolarů, včetně výdajů na vodku a koláče, které tam mezi účastníky manifestací roznášela sama náměstkyně amerického ministra financí Victoria Nulandová, je Rusko – a ještě v budoucnu bude - samozřejmě dražší, ale nikdy nebude tak drahé, aby peněz na ně mělo snad někde či někomu chybět.

Zkrátka a dobře nic nepotřebuje svět dnes víc, než obrátit dosavadní běh světa vzhůru nohama a nejpřednostněji pak po Ukrajině dosadit nové vládce i do Kremlu, jak o tom napovídá současně probíhající mumraj kolem Navalného, i jak to už v čase Majdanu dosvědčil doyen americké zahraniční politiky Henry Kissinger, když řekl: „To, co se dnes děje v Kyjevě, je pouhou předehrou k tomu, co se má odehrát v Moskvě“.

Je to cíl velký, skoro až nebetyčný, ale současně i problematický.

Proč?

Protože celé současné západní běsnění proti Rusku vyšlo a i nadále vychází z vojenskobezpečnostního komplexu USA. Z jeho potřeby mít nepřítele – a to takového, z kterého by média, s komplexem co neúžeji spřízněná, dokázala lidem nahánět strach. A to strach takový, který by v očích amerického národa dokázal ospravedlnit obří rozpočet tohoto komplexu, který už dosáhl částky jednoho bilionu dolarů, a komplex i jeho akcináři mají pochopitelně vůli tento rozpočet zvyšovat i nadále. Už v přípravě na akci 11. září 2001 byly pro úlohu zmíněného strašáka vybrány státy Středního východu, ale po jejich rozbombardování musel byl vybrán - ale přesněji vytvořen – nepřítel další a také mocnější. A to proto, aby hrozba z něj vycházející vyhlížela hrozivěji a trvala též podstatně déle.

A tak volba padla na velké a mocné Rusko, které ovšem nikomu nepřítelem být nikdy nechtělo a nechce, ale není mu to nic platné. Bylo pro své vhodné parametry pro růst akcií zbrojařského průmyslu jako nejvhodnější nepřítel západního světa prostě vybráno. A jedině proto též denně slýcháme o novičoku, o otravě Skripalových a Navalného a podobné či ještě hrůzostrašnější pověsti. Kdyby zde potřeba strašáka pro potřeby vojenskoprůmyslového komplexu nebyla, nikdy bychom ta jména, ta slova a ta vyjádření neslyšeli. A zdaleka tak často bychom ani neslyšeli jméno ruského prezidenta Putina, západními presstitutkami překleslovaného (a to doslova např. v časopise Time), buď do podoby Belzebuba či Hitlera, a nesnícího ve dne v noci o ničem jiném než o zničení Západu.

Toho by Západ zřejmě chtěl nahradit jakousi svou figurkou, třeba Navalným, který by poté předal nerostné bohatství Ruska americkým a dalším západním korporacím (jak se k tomu už chystal Jelcin), a Rusko by se tak stalo věrným americkým spojencem.

Ale pozor! Pak by přece vojenskobezpečnostní komplex přišel o nejvýhodnějšího svého nepřítele i hrozbu, zajišťující mu současnou jeho prosperitu! Co by si pak bez ruské hrozby počal? Stačila by mu jako náhradní hrozba Čína? Nevyrobil by si pak jako další přídatnou hrozbu ještě Indii, nebo Brazilii? Ty jsou přece také dost velké. A nevystoupala by spolu s ostřejším západním protičínským kurzem i hvězda Tchajwance Vystrčila až na post našeho prezidenta?

Takové a podobné hrůzyplné otázky jsem kladl sám sobě, když jsem včera na ČT sledoval vystoupení ministra zahraničí Petříčka, tvrdě odsuzujícího ruskou policii a ruský stát za to, že potlačily právě proběhlou a nepovolenou protivládní demonstraci v Moskvě. A žasl jsem nad tou licoměrností. Cočpak ostatní státy, včetně těch západních, kterým je on zřejmě připraven posluhovat do posledního dechu, nepovolené protivládní demonstrace a nepokoje na své půdě nepotlačují? Takže proč tahle výtka jen na jednu stranu a na stranu druhou oko nejslepější a ucho nejhlušší? A navíc: Je tenhle ministr opravdu tak natvrdlý, že nevidí do hloubky toho, co se ve světě děje, a nemá ani tušení, proč se tak děje? Proč a z jakých hlubinných a přitom nejnižších krámských důvodů rozkázal Západ všemu svému lidu nenávidět Rusko, a proč tedy nemůže Svět žít v trvalém stavu pokoje a míru? Cožpak si tenhle ministr ještě nevšiml, že celá západní politika, jíž je on součástí, v co nejmasívnějším měřítku porušuje všechny tři zásady OSN k udržení světového míru a snad nejflagratněji ze všech pak zákaz vměšování se do vnitřních záležitostí jiných států? A neví tudíž nic o tom, že on sám, se v neděli večer, takovéhoto činu, podkopávajícího mír, s nejneviněnejším a nejspravedlivějším výrazem ve tváři, dopustil? Anebo tohle všechno ví a chápe, ale řekl si, že když to tak kolem něj dělají všichni, bude to dělat taky? A že tedy raději půjde se stádem, než proti němu.

A svědomí? Čert ho vzal. Anebo též: Svědomí není přece nic jiného než židovský vynález, jak to kdysi vyjádřil vůdce německého národa. Anebo vtipněji Churchill: Zhoršená paměť ve stáří nás špatného svědomí spolehlivě zbaví.

Takže, pane Petříčku, jak vidíte, máte to své i z takto protichůdných hlav posvěceno. Pokračujte tedy dál. A v klidu.

54 komentářů :

 1. Jsem rad, ze je poslanec Volny tak popularni. Doufam, ze jeho uskupeni nakonec porazi SPD, ktere jde jen o vladni korytka.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pane mylite se, protoze nesledujete praci SPD pro lidi. Jsou sice v opozici, ale jsou videt!
   Volny je radikal a horka hlava. Z SPD odesel. Ma ovsem odvahu rict, ze je kral nahy. A to vetsinou u tech smejdu v politice postradam.

   Vymazat
  2. Volim Volneho. Okamura je schopen vladnout s CSSD a muslimy.

   Vymazat
  3. 12:16- koho jste volil předtím prozradíte? Ale nelžete!

   Vymazat
  4. 12.16
   Sem nevěděl, že máme v parlamentu muslimy.

   Vymazat
  5. 12:16 Je provokatér a volí vítačské pyjáty volného volit nebudeme.

   Vymazat
  6. Petříček - hnus. Útok na Rusko se pravidelně opakuje cca každých 100 let. Mají, hadi, všechno a je potřeba jim to uloupit. Nu a Česko se k tomu přidá. Dostaneme přes držku, budeme smáznutí z povrchu zemského, pokud se do toho necháme vtáhnout.

   Vymazat
  7. Unknowne ty nebudeš volit Volného, ty by jsi rád zmanipuloval lidi aby volili Volného a tak ve volbách zhoršili výsledek SPD. Volný už po dalších volbách v parlamentu nebude, tak by to byly ztracené hlasy. A pak by jsi splnil svůj úkol, který tady na tomto webu máš. Ba ne, ty jsi volič pirátů nebo demobloku a tady pracuješ pro darebáky z Evropských hodnot pornoherce Jandy nebo tě tu platí BIS-ka. Možná i nějaká jiná politická neziskovka !!! Ale nic ti to nepomůže, tady tvoje provokatérská činnost je zdrojem nejhlubšího pohrdání a opovržení!!!

   Vymazat
 2. O COVID a ockovani.
  Spichli vakcinu, nevyzlouseli ji poradne a ted ji ockuji lidi, ktere vakcina i zabiji, nebo zdravotne postihuje! Jestli lidi pred Plandemii spasi je otazkou. V Izraeli onemocnelo po prvnim ockovani 13500 lidi na COVID. Smlouva s dodavateli vakciny je tajna, zna ji jen von Leyen. Nejsou znamy sankce, kdyz vyrobce dodavky nesplni. Povinnost nahrady skod na zdravi a zivotech vyrobce nema!!!! To vse EU komise akceptovala, jedna i za nas!
  Fungujici leky jako tablety na lecbu COVIDu se mimo vakcin nepripousteji. Lekari, kteri je pro lecbu vyzaduji jsou umlcovani jako prof. Beran (Isoprinosine). Presto, ze vakcin je malo, ruske nejsou pripustene v EU. Politika takto hazarduje se zdravim obcanu. Vyber vakcin na leceni je politizovan. Prednost ma nenavist k Rusku pred Sputnik V.

  K Blackoutu v Evrope, ktery jenom diky stabilizaci Rakusanu a nasemu proudu z atomu 8. ledna nenastal.
  Upozornuji na problem Blackout, vypadek elektriny, ktery nam v Evrope hrozi rusenim atomovych a uhelnych elektraren. Voltaika a vrtule samy nemohou spotrebu zajistit. Velmi hodnotne video k tomu je zde (trva pul hodiny):
  https://www.czechfreepress.cz/uvadime-videa/hrozba-blackoutu-v-evrope.html

  OdpovědětVymazat
 3. Petříček je samozřejmě ostudný ministr zahraničí, zbabělý, podlý, licoměrný a zcela bezcharakterní. Hovádko, které si otvírá hubu na Rusko, ale ani nezabučí třeba na adresu Turecka, které vězní už 1 500 dnů jednoho naprosto nevinného demokratického politika jen proto, že se snažil hájit zájmy Kurdů zcela zákonnými prostředky a nyní mu dokonce vyhrožují 38 doživotními tresty. Turecko vyzval k jeho propuštění Evropský soud pro lidská práva i poslanci Evropského parlamentu, ale turecký prezident jen ukázal prostředníček. Ani jeden evropský politik za této situace nehrozí Turecku sankcemi! Petříček a jemu podobní jsou v české politice hojně zastoupeni. Normální člověk si před nimi odplivne a o jejich protiruských výkřicích si jen pomyslí něco o jejich ubohosti a trapnosti...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Připomínám okolnosti za kterých proslulý soudruh z ČSSD a šmejd na Pražském magistrátu kde šmelil s daněmi Poche - prostrčil vydíráním Babiše do vlády svého soudruha Petříčka. Pytlíčka kterého ani nikdo neznal.
   Ovšem Petříček fandí fašistům na Ukrajině,schvluje jejich genocidu za války a posílá jim peníze
   Českých daňových poplatníků. Takového ministra má
   málokterý stát. Snad Uganda že.

   Vymazat
  2. Petříčka na rozdíl od Pocheho schválil taky Zeman. Asi kvůli schvalování té genocidy. Nebo kvůli Českým poplatníkům, to je zřejmě nějaký svaz, když je to s velkým Č.

   Vymazat
  3. Pochvíček je nepřítelem Babiše i Zemana aprojevuje se to při každé příležitosti. Proto je zázrak,že vůbec ve vládě Babiše a Zemana je. Je proti koalici ANO a ČSSD ,ale na vládě se přiživuje do poslední chvilky. Takový charakter by měl přece vládu položit. Na co čeká ?

   Vymazat
 4. Bejt tebou, vytapetoval bych to tou píčovinou celý.

  OdpovědětVymazat
 5. Jo a koho zastupuje tento slouha celou vládu která s tím souhlasí. Charta OSN není funkční jako neexistuje mezinárodní právo. Válčit usa nemohou tak pořádají barevné revoluce naivně si myslí že budou vládnout světu.

  Tady je reálný pohled na situaci:

  Čarnogurský: Jedině Rusko může zničit Ameriku. Putin a dnešek? Vidím to jinak

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Carnogursky-Jedine-Rusko-muze-znicit-Ameriku-Putin-a-dnesek-Vidim-to-jinak-651636

  OdpovědětVymazat
 6. Petříček a Hřib je nová sorta tzv.kožených politiků se šklebem demokracie místo mozku.

  OdpovědětVymazat
 7. Pane Mane, tohle nemůžete myslet vážně,kdo si dnes hraje s mirem je samotné Rusko. Pan Petříček zastupuje náš stát a vyjadřuje názor naprosté většiny našich lidí.
  Nejsem dnes žádnou gubernii Ruska, tak jako před r89, RUSKO nám nebude diktovat co si máme myslet a psát, jak se vůči nim chovat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chtěl bych upozornit pana Neznámého 14:02, že pan Petříček vůbec nevyjadřuje "názor naprosté většiny našich lidí", leda že by "naši" lidi byli ti, co souhlasí s přípravou války proti Rusku, souhlasí s naší koloniální závislostí na Německu potažmo USA, kteří by souhlasili s naší účastí na zločinech
   zločinecké organizace NATO atd. atd. . To josu možná vaši lidé, ale určitě ne "naši".

   Vymazat
  2. Unkrovne ono nám Rusko něco diktuje? Kromě EU tady žádný diktát nevidím. TBC

   Vymazat
  3. Pane Dvořáku,kde berete ten nesmysl o napadení Západu Ruska.Proč by si Západ měl nějakou válkou s Ruskem ničit svoje hodnoty, které ve všech aspektech převyšují ty ruské.
   Váš názor je jak z padesátých let,jste zastydl někde v minulosti. Jen díky NATO jsme si jisti,že nás Rusko zase nenapadne.
   Dnes vidím jako zločince Rusko,to co dnes předvádí vůči opozicí a jak lže Putin o svém hotýlku je nechutné.
   Pokud v poslední době čtu vaší neopodstatňenou lásku k Rusku tak se vašemu výroku nedivím. Lidé u nás zdaleka nezdili vaše názory, naopak, lidé inklinují k EU a Západu jako celku.

   Vymazat
  4. VY neznámý 14:31 tu pravděpodobně chcete být za komika.
   O jakých že to "hodnotách", které převyšují ty ruské píšete? O žvýkačce? O džínsech? O střílení prezidentů? Ne? Tak o jakých, komiku?

   Jaké zločiny vidíme na Rusku? To co do nás propaganda zemí NATO cpe? Proč by nás Rusko, vy humoristo, mělo napadat? Už tam dávno nevládne věrchuška, které chce šířit socializmus do všech koutů světa".

   A komiku Kartouzi, dovolte abych vás pojmenoval příjmením Kartouz, po jednom ulhaném drzém pasáčku elfů, skazkami o "hotýlku na Krymu" či "o policejním násilí v ruských městech" jsme se pobavili již včera. Něco nového na repertoiru nemáte, Kartouzi?

   Vymazat
  5. 14:16
   Vy moc nesledujete různá vyjádření Ruska,jak se ohradilo vůči odstranění sochy Vraha Koněva, jak nám mluvilo do přejmenování ulic, proč má dnes rusko nejvíce "" diplomatů"" na ambasádě, proč dělá vše pro rozložení EU, NATO.
   Co se týče EU, tak jen respektujeme a řídíme se, zákony EU, pokud jsem ve svazku EU,tak je snad jasné,že musíme dodržovat zákony tohoto uskupení.Nějak mimo.

   Vymazat
  6. 14:39
   Dvřaku, vidíte jak jste si odpověděl sám, proč by nás Rusko mělo napadnout, proč by Západ měl napadnout Rusko.
   Co se týče hodnot,tak snad nechcete srovnávat žádnou demokracií a svobodu Ruska, zvláště dnes, s demokracií a svobodou, jaká je na Západě.A to nemluvím o situaci v hospodářství, kultuře, vzájemných vztahů mezi Západními státy, při srovnání s Ruskem, které nemá ve svém okolí nikoho,kdo by měl k Rusku kladný vztah.
   Vaše zaslepenost dnešním Ruskem, které má znaky fašistickorudeho režimu, je nepochopitelné.

   Vymazat
  7. Aha, takže ne komik, ale demagog a předsudečný nenávistník. Pletete si pojem "osvoboditel" a "vrah", protest proti přejmenovávání ulic po hrdinech a osvoboditelích za nějaký diktát, či jak jste to myslel.

   Nevím, proč do toho pletete počet diplomatů na ambasádě RF. Vždyť počet je přece recipročně. Kolik je či kolik může být našich diplomatů v Rusku?

   A ta poslední věta mne opět pobavila. Vy bezmyšlenkovitě "respektujete a řídíte se zákony EU", my děláme všechno pro to, abychom se nesmyslným diktátem EU neřídili. EU je jedním ze strůjců našeho dnešního koloniálního statutu.
   Moc se mi líbí vaše "nějak mimo". To byl pohled do zrcadla?

   Vymazat
  8. Dvořáu, s vámi nějaká debata je pouze ztráta času.
   Tohle nemá smysl,vy máte jen Rusko, všechni ostatní jsou
   darebàci, jen to vaše Rusko je křišťálově čisté bez poskvrny, proč potom nemá nikdo s ruským režimem přátelský vztah a má se zbytkem světa neustálé problémy.
   Jsem starší člověk v důchodu, mám dost známých,ale neznám nikoho,kdo fandí Rusku, všichni tráví dovolenou někde na Západě, USA, nikoho nenapadne trávit dovolenou v Rusku.

   Vymazat
  9. 15:32- tak Vy si i přátelé plánujete i dovolenou ideologicky? Jistě, pláže, hotely atd. Nic proti tomu, důchodce se přece nebude plahočit po krásách panenské přírody, počká si až mu tam poskytne kapitál své sny a reklamou je vnutí i vám.

   Vymazat
  10. Ad Neznámý 15:32 - Nikoli, tvrdíte hlouposti a neunese tíhu racionální úvahy. Já se dívám na Rusko kriticky, ale ne nenávistně a neskáču Britům a Amíkům na špek při jejich nablblých spektáklech poškozujících pověst Ruska. (sestřelení malajského lajneru, divadlo s novičoke, lži o Asadovi a Sýrii , lži o povstání v Donbasu, o válce v Gruzii atd. atd. Nefandím přípravě války proti Rusku, kterou USA a jejich servisní organizace (NATO, EU) zřetelně připravují. To již nelze popírat. Nejsme protiruský fanatik jako polští katolíci či postnáckové v Pobaltí a na Ukrajině. Vy tu hloupě podsouváte, a to se v diskuzích nedělá. Vy přesně postupujete podle receptu demagogů, kteří si vymyslí na svém protějšku nějakou charakterovou vadu a pak ji demagogicky kritizují a dávají na odiv svoje svatouškovství. Argument o dovolených, o životní úrovni a atd. jsou opět hlouposti lidí, kteří vše poměřují jen přes svůj bachor, svůj prospěch, svou peněženku. Znám mnoho lid ve svém okolí, kteří oproti vašim zapouzdřeným známým proti Rusku nic nemají, na dovolenou či na poznávací zájezdy tam jezdí, křivého slova o Rusku neřeknou. Maximálně o takových týpcích jako je Navalnyj. Ale to není Rusko, že.
   Také jsem již "dříve narozený". Hloupost ani moudrost ale není závislá na věku. Osobně jsme viděl a zažil to, co provedlo NATO a především USA a Němci opakovaně na území bývalé Jugoslávie, nad čím drží Američané a Němci ochranou ruku na Kosovu či v Bosně. Proto si osobuji právo psát o NATU jako o zločinecké organizaci. Sleduji dění v EU i jejím zákulisí a jedinou pravdu o EU přinášejí českému publiku profesor Keller, bývalý europoslanec a dnešní europoslanec Ivan David. Setrvání v EU je naše zkáza a to prosím bez přehánění.

   Vymazat
  11. Mnohojediný unk Howne,
   minulý týden jsem se v jednom obchodě pobavil. Prodává tam totiž dáma s originálními postřehy a přirovnáními. Ve kšeftě zrovna prázdno, a tak spolu svorně "děláme vysokou politiku" když tu při jedné souvislosti vece:
   "...a ten náš idiot... jak se sakra... to Chňoupkový dvojče myslím..."
   "Idiota Petříčka myslíš?" já na to.
   "Jo. Toho. Akorát že leze do prdele druhej straně, ale jinak je to snad větší debil než ten bolševickej ksindl. Komu myslíš že by lez do prdele narodit se za bolševika?"
   Takže tak.

   Vymazat
  12. Ještě toto, unk Howne. Údajně jsi starší člověk. Sice nevěřím, ale dejme tomu. Pak nevím, zda tě mám litovat, nebo se pobaveně ušklíbnout.
   Tolik let na světě - a nic. Rozum nedotčen.

   Vymazat
  13. No, proti gustu žádný dišputát, Milane, ale abys věděl, Chňoupek sice byl komunista, jenže opravdu všeobecně uznávaný diplomat, mimořádně jazykově vybavený, špičkový novinář a velmi dobrý spisovatel. Srovnávat s Petříčkem vůbec nejde, to je a zůstane pouhý pokrytecký hlupáček...

   Vymazat
  14. 22.27
   Uznávám - v tomto směru srovnávat Chňoupka s tou trapnou neosobností na MZV je urážkou Chňoupkovy osobnosti.
   Jenže v tom našem diškusu šlo o lezení do řiti, proto to Eviččino srovnání. A v tomto punktu se Chňoupek tumloval. Víte, Adame, já skutečně netrpím antikomunistickou fobií. Například, ze současných komančů, Ransdorfa jsem měl sakra v úctě. (Což o tom zbytku pohrobků KSČM říci nemůžu.)
   Takže tak.

   Vymazat
  15. Rozumím, Milane, já jen se tím Chňoupkem trochu zabýval a fakt to nebyl žádný jeliman. Na rozdíl od toho bláznivého Petříčka, ostudy české diplomacie...

   Vymazat
 8. OK NIC SE NEZMĚNILO. Gojímvlády poslouchají jako přiblblík Unknown kterého uvidíte po otevření videa

  https://www.facebook.com/jiri.pesta.7777/videos/227587322302467/

  OdpovědětVymazat
 9. Petříček? Jen užitečný idiot pro jedno použití ...
  Kdyby tak byl maňáskem alespoň ojedinělým!
  Leč podobných jsou v tuzemské politice tucty. Jakoby na ně měli kdesi množírnu. Velkodrůbežárnu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 14/22
   Já si myslím že tím IDIOTEM budete vy Opluštile.

   Vymazat
  2. Re (18:32):
   Jen pouze věcí vašeho vkusu (či pajšlu), zda-li dokážete bez mrknutí tolerovat či dokonce vychvalovat konání ministerského činovníka, který systematicky porušuje zásady mezinárodního práva.
   Ne ovšem v zájmu této republiky, jen svého loutkovodiče.
   Jo, proti gustu ...
   O mě neříkáte nic, to jen o sobě a vám podobným.

   Vymazat
 10. OK NIC SE NEZMĚNILO. Gojímvlády poslouchají jako přiblblík Unknown kterého uvidíte po otevření videa

  https://www.facebook.com/jiri.pesta.7777/videos/227587322302467/

  OdpovědětVymazat
 11. Co chcete po nevalném Petříčkovi. Jeho svazek o spolupráci s CIA je na světě. A nejen on, těch nevalných spolupracovníků CIA je v ČSSD více. A potvrzují to denně, že musí tak jednat, nemají kam couvat, jsou prostě nevalní!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 15:39 whoa a co nevalni spolupracovnici STB a bolsevici s jinymi kabaty v soucasne CR nevadi? nebo uz snad nejsou mezi nami😂?

   Vymazat
 12. Pane ministře zahraničních zájmů, Vrchní velitel ozbrojených sil České republiky řekl, že Rusko není náš nepřítel. Tak se podle toho chovejte !

  OdpovědětVymazat
 13. no jak v zaveru clanku psano je to zidovsky vynalez ta OSN pan man se ale zapomel zminit o tom ze pro nektere cleny zadne rezoluce ci zakazy a usneseni neplati resp. ze je maji v prdeli ( esxuse my french!😀) o kom ja govorju? ano spravne jste uhodli je to Israel! snad mne vasek Dvorak opet nenapadne s antisemitismu!😎

  OdpovědětVymazat
 14. Chatrč u Černého moře, patří podnikatelům,ale jména neřekneme, říká Rus Peskov.
  Hoši, taková komede může být jenom v Rusku.
  Tomuto snad nikdo nevěří.

  OdpovědětVymazat
 15. Pane Petříčku, dělejte dál co děláte, děláte svou práci velice dobře, pokračujte v tomto kurzu dál.
  Těch několik zde, kteří vás pomlouváji, nestojí za pozornost.
  Před Ruskem se musí mít všichni na pozoru.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Slova, vzhůru leťte, však myšlenko, dole stůj.
   Bejt tebou tak si stavím bunkr. Ivan se už na tebe rychtuje.

   Vymazat
  2. A co dělá Petříček dobře ? Drží basu s Benderovci , útočí proti vládní koalici s Babišem - po tom co ho vůlí soudruha Pocheho nacpaly "temné síly" do jeho vlády jako ministra zahraničí. Vidět soudruha Pochvíčka jak dělá svoji práci velice dobře - je dle mého soudu přehnané. Ten pytlíček jen vykonává pokyny jiných (viz. Benderovci,Turecko, uprchlíci,rozklad ČSSD a vlády atd.) Pochvíček i údajně zajistil několik teplých míst pro kamarády Pocheho na Zamini.
   Nikdo to neřeší - zatím.

   Vymazat
 16. 18:50 no s tou hrozbou z ruska nemozu suuuuhlasit

  OdpovědětVymazat
 17. Vyjadřuji hluboký obdiv nad trpělivostí a shovívavostí všech, kteří zde diskutují s p. Unknownem, neboť, řečeno slovy J. Wericha: "Buď je blbý, nebo to dělá za cizí peníze!" A nemusíte na mne reagovat p. Unknowne, protože já s vámi rozhodně nebudu ztrácet drahocenný čas v další "diskusi" a totéž radím i ostatním.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. gusto jo to tady vo tom:
   lide ctete bdete a sirte musik na googlu:
   Ježíši Kriste, představ si, na co to musí vydělávat
   Jesus Christ, imagine what it must be earning

   Kdo je nejsilnější
   Who is the strongest

   Kdo je nejlepší
   Who is the best

   Kdo drží esa
   Who holds the aces

   Východ
   The East

   Nebo Západ
   Or the West

   To je svinstvo, které se naše děti učí
   This is the crap our children are learning

   Ale oh, oh, oh, příliv se obrací
   But oh, oh, oh, the tide is turning

   Vymazat
 18. Ruský prezident Vladimir Putin obvinil západní vlády z geomanipulace se zemským prostředím pomocí chemických postřiků, jejichž cílem je změnit světové klima a otrávit obyvatelstvo. 16.1.2021
  https://amg-news.com/putin-warns-western-governments-are-destroying-the-planet-with-chemtrails-for-control-and-profit/

  OdpovědětVymazat
 19. Nikdy jsem neslyšel, aby Putin či čínský prezident nazval některý stát ve světě nepřítelem. Američané to opakují stále, Čína či Rusko mají být nepřáteli. Neustále zdůrazňování First Amerika od Trumfa a prý USA musí být vedoucí sílou ve světě, od Bidena, tak to není povzbudivé pro budoucnost. Budoucnost musí spočívat v respektování fundamentálního zákona našeho světa Charta OSN. A pokud se tak bude dít, bude na světě dobře. Sankcemi, vyhrožováním a zastrašováním slabších ze strany Západu je nedobré pro budoucnost. Nemohou rozhodovat nevalní zločinci typu Nevalného. Nesmíme se smiřovat s tím, že někteří západní politici chtějí přepisovat historii a znevažovat Rusko, které bylo nejvíce postiženo obrovským utrpením ve 2.sv. válce. Vždyť Američanů padlo prý jen 4OO 000, ale Rusko zaplatilo tuto válečnou katastrofu 5O mil. obětí na životech. Proto také USA a jejich nevalní spojenci by chtěli rozpoutat válku mimo území USA, proto se stahují k hranicím Ruska!

  OdpovědětVymazat
 20. tatran souhlas akorat bych poopravil posledni vetu a to ze byto melo probehnout v oblasti lsaaklandu!

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.