Reklama

čtvrtek 7. ledna 2021

Demonstrace 6-1-21 proti ukradeným volbám v USA. Záleží na všech životech!

Ivan David
7. 1. 2021
Protestovat proti volebním machinacím přišlo před Capitol ve Washington D.C. protestovat 3 milióny rozhněvaných Američanů. Video dokumentuje, že na rozdíl od loňských "demonstrací" BLM, které měly vyjadřovat, že na "černých životech záleží", se protestující nedopouštěli násilí, rozbíjení, vykrádání a vypalování obchodů. Prezident Donald Trump vyzval protestující, aby se pokojně rozešli do svých domovů. Při protestech byla ochrankou budovy zastřelena jedna z protestujících. Uvidíme, zda i na ženách protestujících proti porušování demokratických principů záleží. Uvidíme, jakým směrem se budou USA vyvíjet.31 komentářů :

 1. No bohužel nás musí zajímat jak to tam dopadne a ti „slavní" černoši chtěli právě krást a rozbíjet mají to v povaze.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Americký Kongres schválil Bidenovo vítězství v prezidentských volbách. Trump slíbil řádné předání moci

   https://cz.sputniknews.com/svet/2021010713023616-americky-kongres-schvalil-bidenovo-vitezstvi-v-prezidentskych-volbach/

   Vymazat
  2. 19:37 Jo demokratický uslintaný fašoune vnikla tam antifa neboli pyjáti ta samá svoloč pro bartoše by to byla skvělá fuška.

   Vymazat
 2. US demokracie nebo vláda tvitrů, instagamů a fejsbúků. Klidně odříznou prezidenta, jako u nás ČT, Novinek od Seznamu - tam už si ani neškrtnu. K posrání.

  OdpovědětVymazat
 3. Včera jsem se díval na mluvící hlavu ČT v Televizních novinách a dozvěděl jsem se asi v třiceti vteřinách, že je vše v naprostém pořádku, jen probíhá demonstrace asi tisícovky příznivců Trumpa. Neochvějně jim věřím ! Dokonce jim věřím víc než vlastním očím, které nedopatřením shlédly v přímém přenosu ty samé, ne tisíce, né desetitisíce, ale stovky, tisíc, či miliony demonstranů za Trumpa. Ještě že toho zloducha bezejmení, ale uvědomělí svazáci z Twitteru a Facebuku, zablokovali. Presidenta Spojených státu (!) blokli zrovna když žádal protestující, aby se pokojně rozešli. Pro sichr na dvanáct hodin. Jinak od novinářů samozřejmě v matice nečekám zázraky, ale naučit se jednotky by alespoň ti špičkoví zvládnout mohli.

  OdpovědětVymazat
 4. camprlik s blbakem jj hodte to na cerne a ve finale na ruske hackery pod vedenim volodji Putina ze?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hele zloune a není to pravda že kradli a pálili udělat to bílí tak sedí v lochu v usa nefunguje právní stát. A my nic na Putina svádět nebudeme.

   Vymazat
  2. Shoda. Devce neslo pouze vlajku s napisem Trump.
   Jen bestie strileji holky.

   Vymazat
 5. album the Wall od pink floyd 1979 pisen The Tide Is Turning vam napovi

  OdpovědětVymazat
 6. Lži, podvody, cenzura včera obdržely certifikát oprávněnosti těchto praktik od "demokratů USA" pro zbytek světa........., lze předpokládat zrušení voleb "nezávislá" média to určitě zvládnou

  OdpovědětVymazat
 7. Příštích čtrnáct dní otřese shnilým Světem potkanů a krys a jejich "kanály" ..
  Viz. John Reed, Deset dnů, které otřásly světem ..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. maxime plně sdílím vaše vize.

   Vymazat
  2. Unknowne, máš smůlu, tebe se nikdo chytrý nezastane ..

   Vymazat
 8. Trump vcera odmitl poslat Narodni gardu na vyklizeni Kapitolu a jeho okoli. Narodni gardu musel povolat az viceprezident Pence.
  V tento moment probihaji jednani o odvolani Trumpa s tim, ze b jeho pravomoce do predani moci prevzal viceprezident Mike Pence.

  OdpovědětVymazat
 9. Viděl jsem letecké snímky na CNN. Tak tři miliony tam nebyly ani náhodou. Je neuvěřitelné, že bezpečnostní orgány Kapitolu naprosto selhaly. Honí se mi myšlenka, nebylo to úmyslné? Můj pohled na situaci? Škodolibost a jízlivost! No tohle se stát v Kremlu! Sankce,výhrůžky a další se přiblížení NATO k Rusku. Jaké budou reakce západních politiků k situaci v USA? Nesvádějme všechno na Trumpa. No a jak to Biden komentoval? Jen přilil olej do ohně. Nelze se odvolávat na to, že Kapitol obsadily kriminální živly, když mezi nimi byly tací jako veteránka letectva USA. Obávám se, že bude hvězdně pruhovaná revoluce. A bonmot, že v USA nemůže být barevná revoluce, protože tam Američani nemají velvyslanectví už asi neobstojí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 12:43 jo presne biden pozval trumpovy priznivce a byla to akce BLM
   s baseballovymi palkami ! whoa to je svine ten joe ze?😂😂😂

   Vymazat
 10. Nevycházím z překvapení, v TV byl útok na Zimní palác, ale tentokrát na Kongres v USA, dokonce tam bylo asi i víc obětí. Soudruzi v USA udělali někde chybu. I doma nějak šlapeme do zelí, přes úsilovnou snahu strany a vlády se nám nějak nedaří zkrotit pandemii. Zatím je jen " poslušný reprodukční index ", který klesá, ale nemocnice přetékají a krematoria nestíhají. Místo karantény se naši soustředili na změny metodik a kompenzací. Čert aby se v tom vyznal. Odpusťte cynykovi, ale Kléma by měl radost, protože brzy splníme jeho heslo "dohnat a předehnat" nejen USA.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. adonisi 12:43 chatrné znalosti jsou pro tady diskutující příznačné. Nebyl to Kléma, kdo přišel s oním "dohnat a předehnat". To bylo dávno, dávno po něm. Se vstupem SSSR na oběžnou dráhu. Až se Sputnikem. Marně.

   Vymazat
 11. Kdo uvěří, že "demonstranti" pronikli do Kapitolu bez podpory "zevnitř" , tak je jenom bloud, který věří "vrtění psem"!!!! Pokud by moc chtěla , tak do Kapitolu neproklouzne ani myš!! Byl jsem dost dlouho v USA a ve W. DC, takže vím přesně o čem mluvím!! Dokonce, kdyby moc opravdu chtěla , tak nebude před Kapitolem ani noha!! Není problém , aby byl během hodiny vyhlášen zákaz shromažďování před Kapitolem a to si můžete být jisti , že zde nebude do hodiny ani veverka na trávníku, to lze snadno doložit!! Takže "cirkus" v USA pokračuje pěkně podle notiček nadále!! Trump měl zablokovány sociální sítě , prostě "demokracie" a lá USA v plné kráse a nahotě!!! A USA náš přítel nejvěrnější a z USA a Havlem na věčné časy a nikdy jinak! To se netýká obyvatel USA, Američané jsou lidé stejní jako jinde na světě , pouze jsou daleko sofistikovaněji, politicky zneužíváni již několik desetiletí!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. oprava ... s USA a Havlem ...

   Vymazat
  2. =============================================

   POZOR! POZOR!

   PŘÁTELÉ

   Pokud vás zajímá co se děje, a co skutečně jde v USA, naklikněte si:

   youtube.com/watch?v=8N5zGFZ-kvg

   A budete to mít z první ruky od Čecha, jenž je "přímo u toho". Požár Říšského sněmu hadr...

   =============================================

   Vymazat
 12. Demokracie v USA opět zvítězila,
  zvláště ta hluboká,
  ta přímo z Deep State

  OdpovědětVymazat
 13. BLM nyní s okamžitou platností končí a černoši se budou muset v USA začít zase chovat normálně. Posloužili (byli zneužiti) ke zvolení Bidena a mejdan skončil, mohli by rozmlátit výlohu někomu důležitému. Takže žádné líbání černých zpocených tenisek už se nekoná a hezky do rachoty do fabriky.

  OdpovědětVymazat
 14. Ozrale socki ano a co ti ostatní? ŠKoda , že to neudělal Janukovič, Lukašenko... Inspirace pro ně, jak bránit demokracii přišla od tebe příliš pozdě. Šmarjá.

  OdpovědětVymazat
 15. vysvetleni demokracie nekterych z vas zni:
  demokracie je vec svobodneho nazoru ale je to jak rikam ja😂😂😂😂😂

  OdpovědětVymazat
 16. Kromě velmi nepřesných informaci jste ZDRÁV ???
  Na Nový rok 2021 provedly jednotky Delta Forces razii na pozemku o rozloze 200 akrů Joe Bidena na Ukrajině, kde našli bludiště podzemních komor a tunelů, které běhaly na míle všemi směry. Kousky nekrotického masa visely z kotníků a pout zápěstí připevněných ke stěnám. Následujícího dne byl Biden zatčen a propuštěn s vlastním náramkem na kotníku.Zabavené notebooky byly údajně plné důkazů o masivním mezinárodním praní peněz, běhu zbraní / drog, obchodování s dětmi / lidmi - které se objevilo ve spojení s jinými vysoce výkonnými elitami Na majetku Biden Ukrajina armáda zabavila 300 milionů dolarů ve zlatých prutech, v čínských útočných puškách typu 56, desítkách tisíc nábojů, laptopech a v podzemní předsíni bylo dvanáct vaků naplněných černým dehtovým heroinem.Biden se chlubí vydíráním ukrajinského prokurátora:
  https://www.youtube.com/watch?v=UXA–dj2-CY
  Ukrajina říká, že Biden ukradl miliardy z Ukrajiny: https://4gunner.com/ukraine-press-release-about-joe-biden/
  https://beforeitsnews.com/politics/2021/01/biden-arrested-scotus-roberts-caught-cia-child-trafficking-gun-and-drug-running-ring-exposed-3222415.html

  OdpovědětVymazat
 17. Tohle je autentická revoluce. To není jako ty Sorošem a CIA organizované převraty, kde kokoti dostanou červený karty, nebo na povel cinkaj klíčema.
  Tohle jsou odhodlaní lidé, kteří jdou tělem proti pistolím.

  OdpovědětVymazat
 18. Když demonstrovali lidé v Bělorusku proti zvolenému prezidentovi, všichni u nás i v zahraničí vykřikovali o volebních podvodech a byly toho plné média, a najednou ještě horší věci se dějí v USA, kde se dokonce vraždí při demonstracích a u nás se nacházejí lidé, kteří to omlouvají. V USA žádná demokracie není(co jsou to volitelé?) a o svobodě také nejde nemluvit. Prý se kradou volby, lže se....

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.