Reklama

sobota 9. ledna 2021

Deset hodin, které pohřbily demokracii ve Spojených státech

Admin Russtrat

9. 1. 2021 
Russtrat , překlad Outsidermedia

Americký kongres po deseti hodinách jednání, bez ohledu na vzniklé nepokoje, definitivně schválil volební výsledky. Joe Biden byl jmenován 46. ​​prezidentem Spojených států.

Toto rozhodnutí znamená konec americké demokracie a západní demokracie obecně. Před našimi očima zvítězila revoluce největšího finančního kapitálu v přední zemi kolektivního Západu. Tím však události nekončí. Jde pouze o první krok v průběhu dramatu.


Biden a vítězní globalisté nyní potřebují posílit svou pozici, která je v tuto chvíli stále dost vratká. A nejde tu ani o ty provokatéry, kteří vnikli do budovy Kongresu a uspořádali pogrom.

Ve snaze o vítězství za každou cenu Demokraté v procesu volebního boje roztrhali a přepsali množství pravidel, která byla ve Spojených státech donedávna považována za základní morální a etický imperativ státu. Upadli do závislosti na okamžitém voluntarismu a názoru davu, který ovládají. Musí však ještě potlačit démona populismu, který byl osvobozen v procesu formování jejich vlastního stabilního systému moci.

Trump dokonale pochopil podstatu provokace s dobytím Kongresu „rebely“. Mnoho lidí interpretuje Trumpovu výzvu rebelům, aby šli domů, jako zradu. Podle zákona o povstání však může Trump vyhlásit stanné právo až poté, co vyzve rebely, aby šli domů.

Pokud jde o zbytek světa, všichni by se nyní měli začít připravovat na agresivní šíření „nových pravidel a přístupů“ Demokraty do celého jim dostupného prostoru. Nejprve do evropského, jako nejbližší součásti společné západní civilizace. Tam lze očekávat přímé kopírování schémat a technik, které jim již ve Spojených státech zajistily úspěch.

To znamená pokus o radikální posílení centrálních mechanismů Evropské unie a snahu posílit (nevolenou) bruselskou evropskou byrokracii s odpovídající touhou snížit úroveň a význam národních vlád členských států EU. S tvrdým, dokonce vyloženě manipulativním a otevřeně podvodným předkládáním „nových pravidel“ všem členům Evropské unie.

A jelikož hlavními odpůrci „nového amerického světa vítězných Demokratů“ jsou Čína a Rusko, měli bychom očekávat nárůst pokusů o protiruský a protičínský politický a ekonomický nátlak. Je nepravděpodobné, že by vyústily v přímý vojenský konflikt. Faktor jaderného zastrašování stále zachovává vojenskou rovnováhu. Navíc, jak ukazují události v Americe, dobře zafungoval přístup „bít své vlastní, aby se ostatní báli“.

Bít v pravém slova smyslu. Umělce, spisovatele, ekonomy, podnikatele, politiky, jedním slovem absolutně každého, kdo se odvážil něco udělat nebo dokonce jen veřejně řekl „něco špatně“. Vyhodit z profese. Narušovat „nežádoucí“ podnikání radikálními pouličními akcemi.

Aktivně navozovat atmosféru všeobecného strachu a tlačit na udržování obstrukce obětí, aby se „někdo“ (já, vy, my, oni, on) neocitl na jejich místě. Hitler a jeho hnědé košile ve 30. letech minulého století rozdrtili Německo přibližně stejným způsobem. Ještě uvidíme, jak se v Americe budou „pálit“ „špatné knihy“.

Rusko by se tedy mělo připravit na to, že evropští partneři budou stále častěji odmítat hospodářskou spolupráci pod různými záminkami, včetně těch uměle vymyšlených. Je třeba se připravit ve dvou smyslech: jednoduchém – vytvořením alternativních ekonomických kanálů a směrů; a systémovém – prostřednictvím radikální změny zahraniční politiky a svých pozic v klíčových mezinárodních otázkách. Dokud bude Rusko reagovat jen reaktivně, bude se neustále dostávat do pozice dohánějícího, který se pouze brání. Bez následného masivního nástupu do protiútoku vede taková taktika, stejně jako ve skutečném vojenském střetnutí, k porážce.

Pokud Rusko bude reagovat jen post factum, dostává se do pozice dohánějícího a hraje pouze na obranu. Bez masivního nastoupení do protiútoku je taková taktika, stejně jako v opravdovém vojenském boji, prohrávající. Pokud nekladete silný odpor a v předstihu, může se opakovat situace z minulého století i agrese „na Východ“. S tím rozdílem, že proti nám se postaví do jednoho šiku celý kolektivní Západ. Což rozhodně nelze dopustit.

Zdroj: Russtrat

Překlad: Bedřich Vinopalník

22 komentářů :

 1. Navíc, jak ukazují události v Americe, dobře zafungoval přístup „bít své vlastní, aby se ostatní báli“.

  Bít v pravém slova smyslu. Umělce, spisovatele, ekonomy, podnikatele, politiky, jedním slovem absolutně každého, kdo se odvážil něco udělat nebo dokonce jen veřejně řekl „něco špatně“.

  Dvorak se definitivne zblaznil anebo si preje, abychom mu sli vyrabovat jeho dum, protoze to je podle nej ta jedina spravna demokracie.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:31 jsi nevzdělanej provokatér- gojím kabaly
   Ležící tisk odhalen: Bouře na Kapitolu byla představena!
   https://www.legitim.ch/…ert

   Trump vyhrál prezidentské volby čestně a s velkým náskokem. Jsem si také jist, že on a jeho pomocníci mají v ruce všechny karty, aby zabránili volebním podvodům, ale vědomě zvolili demokraticky správnou cestu. I když je to pravděpodobně správný postup, mám podezření, že vzhledem k hloubce močálu jsou vojenské soudy nevyhnutelné.
   Všechny volby po Lincolnovi byly uspořádány pod režií pokrevních línií ILLUMINÁTŮ, zmanipulované pro intrikáře a loutky. Americká veřejnost viděla dnes tento film v akci. Ted Cruz zmínil i tribunály, patrioti nezapomínají.
   A nyní buďte klidní. Včera byl nainstalovaný rušící systém před Bílý Dům, aby nemohly být přijímány jak hovory, tak data. Také byl ozařován (víme z jiných zdrojů). Chudáci od DEEP STATU. Ani nevěděli, že Prezident letěl do Vojenského centra, kterému velí a nyní tam bude i bydlet. Naprosto v bezpečí. Má celou armádu USA pod palcem. Promiňte, skoro celou armádu. A hlavně vesmírné síly. O těch někdy jindy.
   Prosím ještě jednou všechny čtenáře. Prezident trump neustále dokola opakuje to stejné. Nejedná se zde o výhru ve volbách, jedná se o záchranu celého světa. Všech lidských bytostí, které chtějí žít v klidu, lásce a míru na planetě Zemi.

   Smazat
 2. Kášňu popíliť, bášňu popíliť a toen poslední vítěz potom zhasne.

  OdpovědětSmazat
 3. Nejen demokracie umřela v USA,ale i kázeň,slušnost,zodpovědnost.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Lukáši až vstřebáte nejnovější informace, tak si uvědomíte, jak hluboce jste se mýlil. V USA nikdy žádná demokracie nebyla, stejně jako v takzvaných demokraciích na západě. Všude je to stejné, pouze HRA na demokracii. Když se dva perou, tak se třetí KABALA směje. Vše vyjde na známost. Vyčkejte ....

   Smazat
 4. S názory článku lze souhlasit, až na to, že velmi pravděpodobně noví vládci USA nebudou mít dostatek zdrojů na pokračování Obamovy politiky a navíc budou muset eliminovat vysoké vnitřní společenské napětí. Eliminovat napětí strachem se nebude dařit, protože většina společnosti bude vzdorovat novým pořádkům. Great Reset je nad jejich síly.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:52 zadejte si do vyhledávače GESARA a NESARA což jsou zákony platné od 1.1.2021. Zde se vše dozvíte.

   Smazat
 5. Stále mi nejde do hlavy, že by veteránka vzdušných sil USA, zastřelená v Kapitolu byla nějaká anarchistka, teroristka a protidemokratická ve své zemi, když určitě po celém světě zachraňovala svobodu a demokracii. Za Trumpem zřejmě nestojí jenom gauneři. Upozorňuji, že situace v USA je mi zcela u p.dele. Jejich věc, jako u Bělorusů doma. Zřejmě na USA nikdo neuvalí sankce. Pobavil mě Michael Žantovský, který prohlásil, že v USA je demokracie křehká jako všude jinde. Kdo tady před třiceti lety dával americkou silnou(!) demokracii za vzor? Celá tlupa kolem Havla. Vždyť Amerika tenkrát nahradila Rusy a stala se naším vzorem. Je mi jedno, co se v Americe děje akorát nezakrývám jízlivou a škodolibou radost.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:59 Na škodolibou radost není prostor. Ono nás to vezme po tlamě. Ano. Začne se tu "budovat" to, co ve státech. To jest, moc veselo nebude. Dobře bývá vždycky jenom pár let. Špatně bývá dlouho. Užívejme si, že se můžeme společně bavit. (Mluvit.) To skončí. Asi dřív, než předpokládáme...a to jsem pesimista.

   Smazat
 6. Mám tu problém s těmi globalisty. A v Čechách je to podání docela obvyklé. Američtí demokraté jako globalisti. Ale oni představují národní nebo nanejvýš nadnárodní americkou elitu. Ale ne globalisty. Globalisty reprezentuje Trumpova agenda poklidné transformace USA. Demokraté takovou transformaci zuřivě odmítají a staví se tak proti globální elitě. Slaví teď dílčí vítězství. A bohužel se dá souhlasit s autorem, že to odskáčí zbytky svobody i v Evropě.
  Samozřejmě ten náhled na světové elity přebírám od Pjakina. Protože jeho podání mi dává nejlepší smysl. Sleduji jeho relace už nějaký ten rok.

  OdpovědětSmazat
 7. Ten titulek není dobrý. Tam přece žádná demokracie nebyla už dávno, pokud někdy byla...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Heriote nesouhlasím! V USA bylo tolik demokracie a svobody, že je vyváželi do celého světa...

   Smazat
  2. Unkrovne, požádal jsem pana Dvořáka aby tvé reakce na mé příspěvky nemazal. Tímto mu děkuji.

   Smazat
  3. No tak už mu neděkuji...

   Smazat
 8. Je tu třeba ještě poznamenat že nejlepší obranou je útok. Pouze bránit se a vyčkávat, co protivník-nepřítel připravuje a také posléze vykoná to je přímá cesta ke ztrátě vlastní svobody, protože jednoho krásného dne může nepřítel definitivně si uvědomit,že zažije konec své existence, jestliže se nezmocní svého protivníka, v tomto případě Ruska. Spojené státy nejsou partnerem, nejsou přítelem, a nikdy nebudou,už ze své existenciální podstaty jsou číhajícím lvem, dokonce zřetelně viditelným,připraveným svou obětˇ rozsápat na marné krvavé kousky.Rusko má dostatečný vojenský i surovinový i lidský potenciál,aby USA uzavřel do klece.Je víc než jasné ,proč celý Západ Rusko nenávidí, proč celá staletí na něho útočí ze všech možných stran a úhlů. Cožpak pane presidente Putine chcete prosím dopustit-svojí politikou zdrženlivosti a nekonečné trpělivosti- aby RF prožila takovou katastrofu jakou přinesli Hitler a celá tehdejší Evropa na ruské území ve druhé světové válce ?

  OdpovědětSmazat
 9. 27.pne-476.ne, era Řimskeho (Občanskeho/městkeho) imperia
  Trvani, Cca 500 let.
  Obyvatelstvo ze 4/5 otroci.

  Do tzv. obeveni Ameriky, Anglo-Saxonci, obzvlast tzv. Angli(jestli vubec egzistovaly), byly marginalni ucastnici svetovych děni.

  1492-2020, cca 500 let imperia. Stejne budovy a symboly, vse.
  Obyvatelstvo ze 4/5 otroci.

  Imperium zalozeny na řimskem statnictvi, židovskem pravu a řecke filozofii, kolabuje jeste jednou.

  Stejne duvody, stejne machinace (zlate mince uz nejsou zlate), stejne lzi, stejna dekadence, stejne niceni kultury, prepotence, atd.

  Za rozklad muzou barbary, otroci, vandalove, vulgari, ordy, schiavi, vsichni, hlavne ne my samy.

  Nemuzete normalne drzet hubu, krok, bejt otroci, nechat se civilizovane rabovat?

  Bežte do Ludi Maximus, bavte se, stejne vase zlato uz je na novem miste, v Nova Roma.

  Semper fidelis 常に忠誠を

  OdpovědětSmazat
 10. Myslím, že to je špatná analýza. Do protiútoku kam? Rusko nemůže přejít do žádného protiútoku, to by byla sebevražda.
  Rusko se nemusí bát. Za zády má Čínu, takže ho západ vyhladovět nedokáže. A za druhé, je v úplně jiné pozici než Sovětský svaz. Tam se jednalo o rozklad ideologie. Jak můžeme už několik roků sledovat, nové Rusko odráží ideologickou subverzi úspěšně.
  Pokud zachová Rusko rozvahu a klid, s jakou ho vede Putin, bude na něj západ jen vrčet zpoza plotu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rusko je teď v podstatě v pozici, kdy si může diktovat podmínky. Po likvidaci demokracie neomarxismem na západě má Rusko neomezený palebný ideologický arzenál.

   Smazat
 11. Ona také žádná demokracie v usa a eu nikdy nefungovala korporátní fašismus to je ten pravý název pro ně. Rusko a Čína si budou budovat svoje země a nikdo jim v tom nezabrání.

  OdpovědětSmazat
 12. Vyhlášení a schválení 46 prezidenta Bideta bylo nezákonné, jelikož měli lhůtu do 18:00 a tu nedodrželi. Bidet byl vyhlášen prezidentem až 7.1. ve 3:00, takže nezákonně.

  OdpovědětSmazat
 13. 16:29dalsi expert na emerykaňske "law"

  OdpovědětSmazat
 14. Trump na videu vyhlašuje deep state válku. Černý kabát a červená složka - https://uloz.to/tamhle/I9uEED8Eekal/name/Nahrano-10-1-2021-v-12-43-54

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.