Reklama

středa 27. ledna 2021

Není vakcína jako vakcína.

- vlkp-

27. 1. 2021  KozaZostra čili  vlkovobloguje.wordpress.com

Ano, není vakcína jako vakcína. Myšleno na covid. Dělící rovina mezi nimi může vést hned po několika různých rovinách. Ačkoliv jde vždycky vlastně o tu samou.


Západní elitáři, zejména ti, co mají rozhodovací pravomoce tvrdí, že to úplně rozhodující kritérium je spolehlivost a zejména bezpečnost vakcín. A že na své občany nevystaví žádným nebezpečným experimentům, nějakými preparáty kdo ví odkud. Testovanými kdo ví jak.

Já už od samého začátku, co Rusové začali aplikovat svou vlastní variantu proticovidové ochrany jménem Sputnik konstatuji, na rozdíl od západních mocných a mainsreamu, že dělící rovina není na linii spolehlivá/nespolehlivá nebo řádně /neřádně testovaná, nýbrž ideologicky přípustná nepřípustná.

Až do nedávna se politikáři evropského Západu mohli schovávat za to, že jako populaci proočkovávají a že v tom jejich schématu vše funguje a že na populaci opravdu pouští jen to tzv. vyzkoušené, otestované a funkční.

Ovšem jen do okamžiku než firma Pfizer – hlavní dodavatel očkovacího sera do zemí EU oznámila, že z důvodů přestavby výrobních linek prostě a jednoduše nebude nějaký čas plnit sjednané a nejspíš už i zaplacené kontrakty dodávek své očkovací látky. A šmytec! Evropští papaláši, počínajíc Babišem, přes německého ministra zdravotnictví, kancléřku Merkelovou a šéfku EU Ursulu. v.d. Leyenovou náhle mají plná mluvidla výrazů typu – absolutně skandální chování Pfiizeru, naprosto nespolehliví firma Pfizer atd. atd.

Takže si jednoduchý člověk jako já nutně musí položit otázku – jak mám věřit tomu, že Pfizer provedl opravdu důkladné a věrohodné klinické testy, když následně nedodrží svoje smluvní závazky ohledně dodávek????? Z mé profese mám pod kůží jednoduché, ale vždy platné základní profesní pravidlo – kdo podvede jednou, podvádí vždycky!

Situace se vyhrotila do té míry, že členské země EU nekompromisně tlačí na vedení EU a Evropské lékové agentury /dále jen EMA/, aby okamžitě došlo ke schválení očkovacího přípravku od britsko-švédského koncernu Astra Zeneca. Tím už nějaký čas očkují Britové.

V EU řízení teprve běží, protože.. protože Astra Zeneca má evidentně problémy s testovacím vzorkem dobrovolníků. Proto také uzavřela smlouvu o spolupráci s Ruskem, protože Sputnik je konstruován na stejném principu jako Astra.

Ten tlak došel tak daleko, že na včerejším videosummitu hlavounů EU to byl jeden z nejdůležitějších bodů jednání vůbec. Ve smyslu – zkouška nezkouška, testy netesty, strčte si schvalování do zažívacího traktu, koukejte to povolit, nemáme čím očkovat a lidé se začínají bouřit, protože korona je stále nebezpečnější, koukejte okamžitě Astru povolit vy byrokrati!!!!

Navíc den před summitem bruselské vedení EU obdrželo oficiální dopis, pod nímž jsou kromě Babiše podepsáni dánská premiérka Mette Frederiksenová, rakouský kancléř Sebastian Kurz a řecký premiér Kyriakos Mitsotakis., v němž signatáři se rozhodli jednoznačně dupnout na urychlené schválení vakcíny proti covidu-19 od britské firmy AstraZeneca agenturou EMA. A dávají to na vědomí všem ostatním černé na bílém. Chcem to hned!!! Hoďte zadkem lemouni!

EMA samotná už takhle je ohledně Astry v „jedné pěně“ – minulý týden oznámila, že obdržela žádost o podmínečnou registraci vakcíny proti covidu-19 vyvinutou ve spolupráci firmy AstraZeneca a Oxfordské univerzity a že ji tento měsíc urychleně posoudí. Takže za nějakých 10 dní vše špígl nýgl!

Takže si to shrneme – EU a příslušné vlády doposud, resp. do skandálu s přerušením dodávek od Pfizeru tvrdily, že očkovací vakciny od výrobců mimo EU či Spojené státy nelze ani nějak otestovat, protože země původu -Rusko, Čína nezaručují žádné standardy spolehlivosti. Jak co se výzkumu, výroby a především testování na účinnost vedlejší účinky týče. To my jsme jiní fořti a máme jiné nároky. A najednou?

Najednou dokonalý kotrmelec a la Andrej Babiš – náhle se v superzrychleném procesu má pustit vakcina od Astry.

Ačkoli se o ní ví pár „zajímavých“ věcí!

Například původní informace od výrobce hovořily o účinnosti 90%. A při testech se ukázalo, že realita je 70%. A některé studie přišly dokonce s procenty 60-ti.

Ale to prý už je napraveno, výrobce už prý objevil „vítězný vzorec“ na dávkování….

Kladu si stejnou otázku jako u Pfizeru – mohu někomu takovému věřit? Navíc při onom superzrychleném povolovacím řízení?

Aby toho nebylo málo, je zde úplně čerstvá zpráva, že možná nebude použitelná pro očkování starších lidí.

Tuhle informaci nevypustil do světa nikdo jiný než francouzský ministr zdravotnictví Olivier Véran s tím, že preparát nemá za sebou dostatek testů na seniorech. Také Itálie zvažuje, že ji nebude podávat starším 55 let!!!!!

Takže znovu a potřetí – jak mohu takovému výrobci věřit?!

Zejména když právě Astra představovala trumfové eso evropského očkování!!! Ze všech reálně v blízkém horizontu dostupných vakcín je zdaleka nejlevnější a dá se skladovat dost dlouho v běžné ledničce a nevyžaduje žádné speciální zacházení. A náhle vykazuje výrazně horší účinnost a je jen pro některé věkové skupiny, navíc ty méně ohrožené? Trumfové eso jak má být. V rukávu falešného hráče!

Takovýhle preparát přece musí EMA nutně pustit do oběhu, protože je přece dokonale vyzkoušený!!!

Na rozdíl od těch z podivných zemí jako je Rusko a Čína!

A do toho přichází čerstvě, úplně jako blesk z čistého nebe zpráva z Budapešti


Maďarsko povolilo ruskou vakcínu na covid-19


Orbán na nic nečekal a povolil si sám, pro svou zem, s okamžitou platností jak Astru, tak ruský Sputnik!!! A dokonce se zvažuje jeho výroba v zemi!!!

On s tím Sputnikem koketoval už delší dobu. Jenže vždycky nakonec couvl. Důvody oficiálně nikdo neoznámil, ale snadno si je lze představit – Orbáne, ty nesmíš za žádnou cenu nechat aplikovat ruskou vakcinu , Ani kdyby peklo zamrzlo! I toho, kdo na něj takhle tlačil.

Jenže nyní se situace, po debaklu s Pfizerem situace radikálně změnila!

Maďaři označili prodlevy ve společném evropském nákupu a distribuci vakcíny proti koronaviru za skandální. Kabinet proto letos 14. ledna oznámil, že podpoří nákup i takových vakcín, které neschválila Evropská léková agentura.

Maďarský ministr zahraničí Szijjártó připomněl, že Brusel sliboval, že se začátkem roku 2021 v celé Unii rozběhne očkování „obrovskou rychlostí“ a postupně bude možné zrušit jednotlivá omezení.

Maďaři se proto rozhodli jednat na vlastní pěst, nebudou čekat na nic a nikoho, pustí do oběhu jak Astru , tak Sputnik a to není zdaleka všechno – předběžně vyjednali také nákup čínské očkovací látky Sinopharm. „Prakticky jsme uzavřeli dohodu s čínskou společností Sinopharm o nákupu jejich vakcín. První zásilka by měla obsahovat až milion dávek,“ uvedl šéf maďarského úřadu vlády Gergely Gulyás.

Takže opět se ukazuje licoměrnost a prolhanost našich elit! Ty čekajía čekají. Ať chípne půl národa!

Žádná dělící rovina spolehlivá/nespolehlivá odpovědně testovaná/netestovaná vakcina nikdy neexistovala a neexistuje.

Nýbrž v reálu jen dvě jiné

1- ideologická
Covid je opravdu celoplanetární civilizační problém. Nelze připustit, aby jeho řešení, i třeba částečné, si mohli připsat na konto nějací opilí mužici, kteří by dokonce předběhli nás – neomylné a velkolepé a vždy a za všech okolností šampiony blízkého i vzdáleného vesmíru a šiřitele univerzálního moudra! To nelze dopustit!!!!

Takže ta ruská vakcína je prostě jen a jen špatná a nikdy nebude dostatečně otestovaná!

2- očkování proti covid bude do budoucna obrovský byznys. 
Je zřejmé, že covid nám tady už zůstane navždycky. Imunitní ochrana po nemoci, pokud vůbec, funguje jen nějaký, poměrně krátký čas. Totéž určitě platí i pro efekt po očkování. Takže se bude přeočkovávat s nějako periodicitou trvale. V nejlepším případě 1 rok. Což doopravdy je zlatá žíla o mocnosti a výtěžnosti o které lze jen snít!

Tenhle Klondyke přece nelze a to ani částečně, přenechat nějakým zaostalým věčně ožralým mužikům! To si necháme sami pro sebe! I kdyby tisíce, možná desetitisíce lidí zkapat měly! Tenhle vejvar si necháme sami pro sebe!

Jenže zubatá,převlečená za koronu a Pfizer to všechno změnily. Tv trhly oponou a ukázaly, jako už nepřekvapivě často – evropské papaláše a mediální kecaly úplně nahé!

Aby mi bylo správně rozuměno – konstatuji:

1- že jsem nijak nezměnil svůj postoj k očkování.! Nechám se píchnout hned v první minutě, co na to dosáhnu. Klidně i tou velmi pochybnou Astrou. Lepší řešení nemám. Ale kdybych mohl, vybral bych si asi Modernu nebo Pfizera.

2- nejsem žádný agentem Ruska a už vůbec ne jeho farmaprůmyslu. Jenže v okamžiku, kdy Rusové přišli se svým Sputnikem a zvedla se okamžitě ta, v lepším případě zpochybňovací, v tom obvyklejším zesměšňovací kampaň proti němu, došlo mi o co se hraje – o pověst supermanů a obrovský byznys! Já místo toho viděl tisíce umírajících lidí po celé planetě denně! Takže jsem si říkal, že v takovém případě a rozměru nelze preferovat tupou ideologii ani byznys. Nýbrž potlačení pandemie a že kdyby to bylo na mně, tak od Rusů nakoupím vzorky nechám je sám otestovat. Abych věděl, jestli mají v ruce opravdu onen pověstný lék Dr. Galena proti bílé nemoci nebo si jen honí triko, aby ideologické body sebral Kreml. Cítil bych to jako povinnost vůči občanům. A pokud by se ukázalo, že Sputnik funguje, na nic bych nečekal a začal s ním očkovat.

Jenže naši mocní dělali, že Sputnik vůbec neexistuje. Místo, aby jej nechali vyzkoušet! A to jde o tisíce životů denně.

Proto o Sputniku píši od samého počátku jako o ideologicky nepřípustné vakcíně! A proto vydávám tuto flash!

Až zase v Bruselu a na mainstreamu budou lomit rukama nad Orbánem a bádat, jak je možné, že zase vyhrál volby s absolutní většinou, ať si - krom jiného - vzpomenou na koronu a očkování proti ní. Na jeho a svůj postup!


Dodatek 1:

Maďarsko podepsalo dohodu o nákupu ruských vakcín


Ve třech várkách má do Maďarska dorazit velké množství ruských vakcín Sputnik V. Na páteční tiskové konferenci v Moskvě to oznámil šéf maďarské diplomacie Péter Szijjártó. Maďarský ministr zahraničí potvrdil, že v Moskvě byla podepsána dohoda o dávce ruských vakcín. Přesný počet ruských vakcín, které dorazí do Maďarska, ještě nebyl oznámen.

„Sputnik má velmi dobré výsledky a maďarští odborníci, kteří v prosinci navštívili Moskvu, se mohli přesvědčit o jeho kvalitě,“ uvedl ruský ministr zdravotnictví Michail Muraško.

Szijjártó konstatoval, že Sputnik dostane na území Maďarska povolení pro použití v krizových situacích, což je v národní pravomoci. Šéf maďarské diplomacie opětovně kritizoval, že dosavadní dodávky vakcín, které zprostředkovala Evropská komise pro všechny země EU, jsou velmi pomalé a Maďarsko chce pomocí ruské vakcíny urychlit očkování obyvatel.

Co dodat?

Dodatek 2

S onou všespásnou Astrou Zenecou je to těžce na levačku. Jen atom jako Pfizer – také není schopna dodávat tolik, kolik slibovala a kontrahovala - viz

Dodávky vakcín od AstraZeneca do EU budou ze začátku nižší než se plánovalo

AstraZeneca dnes oznámila, že dodávky její covidové vakcíny do EU nedosáhnou v úvodu po schválení původně plánovaných objemů kvůli výpadkům při produkci v rámci evropské části dodavatelského řetězce.

Podle samotné firmy dosáhnou dodávky v únoru a březnu úrovně desítek miliónů ampulí. Cíl pro úvodní fázi produkce firma neposkytla.
Prostě ideologicky správní nefungují….

Orbán zřejmě udělal lepší tah než si představil.
Já se jen mohu znovu zeptat – jak mám věřit, že vakcíny od Pfizeru a Astry jsou ok, když firmy neplní ani svoje kontrakty?


43 komentářů :

 1. Lehce pochopitelné i pro nedouka, jako jsem já. Rusko si nemůže dovolit s vakacínou Sputnik žádný nedostatek, protože by se na ně sesypala celá euroatlantická civilizace a dokonce by to mohl být důvod k vyhlášení války.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pradedo,clanek se tyka uz dnes zoufaleho boje proti viru C19

   Nesmi se mluvit a napsat jak virus vznikl a proc.
   Pokud se nebudou hledat osoby a instituce,ktere ho pry vyrobily, nebot se v prirode nevyskytoval a tato osoby se nedostanou vcas pred soud narodu stane se takova vec ZNOVU.

   Pripominam ctene verejnosti,ze v zlociny nacistu a holokaustu nikdo neveril a prece nacismus pak vybil mnoho milionu lidi.
   Vzhledem k tomu,ze se to zas oficialne taji muze se stat znova obdoba a nikdo tomu "JAKO"nebude verit stejne jako se to stalo za pana Hitlera!!
   Pripominam znovu a znovu,ze vse je popsano v clanku casopisu NATURE ze dne 9.11.2015 a sileny jeho nadpis zni.

   SARS-skupina netopyrich koronaviru demonstrujicich potencial prechodu na cloveka.

   Preklad:Bude clovek a my mu vybereme chimericky virus a ten clovek pomre,nebot si toho zase nikdo nevsimne!

   Ne nadarmo volaji izraelci znovu na poplach a zoufale se snazi vsemi silami virus zastavit...
   jen to sledujte a ne,ze ne ANO a pzbirejte odvahu k objasneni a odporu,pokud to jeste jde!

   Vymazat
  2. Pripominam,ze virus bude mutovat dale a je mozne,ze uz zdrave osoby se mohou nakazit znovu a to s jeste vetsi silou a silnejsi a nakazlivejsi mutaci!

   Je i mozne,ze se ten odborny clanek z Nature 9.11.2015 pokusi ti,kteri vyzkum zaplatili v grantech snazit ho znicit i to je predpoklad ono,ze zmanipulovat volby donedavna nikdo neveril,ale prece se stalo..

   Vymazat
  3. Ruský plyn nikomu nesmrdí.
   Čínské roušky také ne.
   Ale byznys s vakcínou od nich nechceme. Připadá mi to jako s dostavbou elektrárny. Vyloučíme Rusko a Čínu jak z Vakcíny tak z dostavby aby si americký páníček namastil kapsu. A ti mrtví, kdo má nějaké svědomí-Dnes.

   Vymazat
  4. Pak se to odůvodní jako bezpečnostní riziko..Třeba by jsme po vakcíně mohli mluvit ruský.

   Vymazat
 2. Logistiku distribuce v EU ( natož celosvětově) naprosto nezvládli, protože se kolem toho motají samí političtí nýmandi. Pfizer zjistil, že přec jenom má vakcinovou rychlokvašku a snaží se to napravovat už na rozběhlé mnohohektolitrové produkci. Asi dopadli jako Kubrt... "všechno vylejt" a udělej Čulibrka.
  Astra Zeneca britsko-švédská taky zjistila, že nicmoc, ale mají podobné schema jako Rusové (vektor na bázi adenoviru), takže velice potichu mohli požádat Gamaleleji o spolupráci, což je pro Rusy politické bingo. Rusové sice nemají vybudovánu dostatečnou výrobní kapacitu ( mají dost jen pro svoje občany) ale svoji bezpečnou a velmi účinnou vakcinu prodávají ve světě pod ruskou licencí všem, kdo o ni projeví zájem a zainvestuje do výrobních linek. Takových zemí už je přes 30 a přibývají. Už i Primula se dnes opatrně nechal slyšet, ze by jako jo...
  Ještě kolem toho bude sranda náramná, velice se tím bavím, zvláště když vím, že se očkovat nikdy nenechám. Celá ta očkovací bublina do roka splaskne a vyšumí jako ostatně všechno co se zrodilo v hlavách těch, kteří řídí tanhle svět.
  Doporučuji videa YT Mudr Igora Bukovského a jako opáčko Zahajovací ceremoniál z LOH Londýn 2012 . Už tam je znázorněná predikce Korony. Takže nic nového pod sluncem vážení.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. OK správné rozhodnutí....O virus nejde !!!!!! https://www.youtube.com/watch?v=eyDHR2_DZ5w
   https://vimeo.com/…amp

   Vymazat
  2. Také si myslím, že Pfizer vylévá várky po zjištěných vedlejších účincích. Výpadek v distribuci tomu napovídá. Falšovali testy aby byli první? Neověřené zprávy tomu nasvědčují. Bude vyšetřování? Pochybuji.

   Vymazat
  3. @ Miroslav Povolný: nejen vedlejší účinky, ale celkově pokles účinnosti mRNA vakcíny při tak rychle mutujícím viru. Jak rychle virus mutuje, tak rychle nebudou schopni technologicky (asi ani laboratorně) aktualizovat jeho tykadla. V případě vektorových (rAd5, rAd26) vakcín je takový problém malý, ale také je.

   Vymazat
  4. @JanDrda 17:28 Teď to potvrdili ve zprávách 19:00 na Radiožurnálu.

   Vymazat
  5. Kdyby mně bylo přes 70 let, tak bych do Pfizeru nešel. A nad 80 let je Pfizer ruská ruleta.
   Ideální by byl ten Sputnik, kdyby se sem dostal. Do toho bych šel.

   Vymazat
 3. Vypadá to zdržení dodávek vakcín,jako schválnost,ještě umřelo málo lidí.Ještě nezkrachovalo mnoho firem,nedošlo k mnoha překupům,firem,živností,ale i bytů.

  OdpovědětVymazat
 4. Jsem sice docela otrlý, ale moc srandy z kádrování vakciny na její dělnický původ, nemám. Stojí to životy a je moc smutný pohled na mrazáky u nemocnice někde v Ostravě. Navíc nás čeká ještě invaze z Britanie. Současný stav optimismu nepřeje, občanská neposlušnost, chaos ve strategii, je-li vůbec nějaká i personalní zemětřesení na Ministerstvu zdravotnictví nedavá naději. Dnes už víme, že na EU a smluvené dodávky vakcín nemá cenu spoléhat. Divím se politikům, že se perou o křesla a o kompetencce, asi zapoměli, že je s tím spojena i odpovědnost.

  OdpovědětVymazat
 5. Vedení EU podalo již několikerý důkaz o tom co si myslí valná část veřejnosti. Vedení EU je naprosto nekompetentní, impotentní a obsazené druhořadými figurami jež se nejsou schopny uplatnit ani v komunální politice. To v případě, že záměrně opomenu zlý úmysl, tedy malou domů pro vrchnost EU. EU nebyla schopna adekvátně zareagovat na začátku kovidu a díky svému kádrovému obsazení ani následně. Současná situace je jen smutným obrazem pravdy o zbytečnosti EU.

  OdpovědětVymazat
 6. To, že EU doposud schválila jen dvě vakcíny pro 430 mil. obyvatel EU je zločin, protože i tam musí chápat, že vakcína je jediné řešení epidemie a zejména ochrana těch skutečně ohrožených. Není žádný důvod nepovolit Sputnik V, který zaregistrovalo podle některých údajů už minimálně 14 států a vesele se s ním očkuje a v Rusku už je takto ovakcinováno zhruba 2mil obyvatel. Přitom Babišovi nikdo už od srpna 2020 nikdo nebránil ji začít u nás používat a při troše schopností ji i začít vyrábět. Ale co chtít od politických a ideologicky zaslepených neschopů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mají strach 16:26 ze svých skutečných šéfů, z různých zaprodaných pisálků, z aktivistů atd. atd., jsou to zbabělci a hlupáci...

   Vymazat
 7. Trocha cynické srandy

  V Praze 27/121


  190:12=15.83( 15 let = růžový svět)

  trochu „cynické legrace“ pro moje příznivce.


  S pandemií nežertujme ,přestává být legrace ,

  neboť „vědci“ odhalili nenadálé mutace.

  Jedna přišla z Británie ,z Brazílie další ,

  z Afriky té nejjižnější už WHO nás plaší.

  Máme ale disciplínu a premiera svého ,

  co nás všechny ochraňuje od „Covidu“ zlého.

  Když použiji přirovnání s blátem nebo louží ,

  tak ta „chřipka medialní“ jak sup světem krouží.

  Uznaných je dle OSN stodevadesát států ,

  kde virus náhle zaútočil na dědu ,mámu ,tátu.

  I kdybychom si „zakuklení“ stokrát ruce myli ,

  tak musíme očekávat zmutované viry.

  Příští bude z Lichenštejnska nebo třeba z Peru ,

  strachy už si preventivně čtvery trenky peru.

  Každý měsíc příjde „Covid“ zase z jiné země ,

  přesto radost se mnou zmítá ,zkrátka je to ve mně.

  Dvanácti jsem vydělil všech stodevadesát zemí ,

  v „pandemickém tunelu“ se světlo na mě tlemí.

  Zas bude všude veselo ,krásný bude svět ,

  bez roušky mě na „čenichu“ dělí patnáct let.


  PS: Nechci svojí vizí zlobit ,ale humor ničí „Covid“.

  Ahoj Vl.Wohlrath alias Nafťák

  OdpovědětVymazat
 8. Maďarsko má jednu velkou výhodu, má v čele Orbána ! My ne. Bude mít i ruskou vakcínu. My ne, bohužel.
  Inu, nemůže chtít vakcíny
  kdo rozdává sankcíny.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vsak se oko merkl uz pomalu, ale jiste, otaci ke sputniku. A zdejší protirusti bojovníci a s nimi bohužel i celá čr, babis a blatnej, malo platnej, bude cucet na drát a premyslet, kde udelali chybu, až to němci a západ koupí dřív než čr.
   Schválení léků se dělá v národních agenturách, jedině, že by byla, jako že v tomhle případě kupodivu je nějaká neverejna úmluva, že to eu vyřídí za všechny společně. Maďarů si vážím.

   Vymazat
 9. Pan Vlk je na svém blogu Kosa zostra svými články vždycky dobře vyzdrojovanými, velmi dobrý zdroj informací.

  OdpovědětVymazat
 10. Vážení, i pro pana Davida a Dvořáka, jedno zásadní video: Rozhovory s: Prof. Peter Staňek CSc. Pozor je 2 hodinové ale každá vteřina perla. Perfektní odpovědi na mnoho zde uvedených článků. Úžasné, jinak se to nedá popsat.

  OdpovědětVymazat
 11. O virus nejde jde pouze o velké PENÍZE pro ZLOČINCE !!!
  https://www.youtube.com/watch?v=eyDHR2_DZ5w
  https://vimeo.com/…amp

  OdpovědětVymazat
 12. Článek by byl dobrý v případě, že by corona byla taková kolosální hrozba jak se všude tvrdí, ale vzhledem k tomu, že je to jen oblbovací taktika, aby udrželi lidi doma a následně je mohli očkovat nejistou vakcínou, tak nestojí článek za nic. A autor nechť se nechá oočkovat , kolikrát chce, já mu tu svoji vakcínu klidně přenechám.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děláš dobře! S takovou se hodně let dožiješ! TBC

   Vymazat
 13. Nenechte se očkovat:
  http://www.rukojmi.cz/clanky/domaci-politika/11296-skoro-zapomenuty-skandal-v-roce-2009-dodala-korporace-baxter-do-ceske-republiky-vakciny-infikovane-smrtelnym-virem

  OdpovědětVymazat
 14. http://www.rukojmi.cz/clanky/11334-30-leta-se-vraceji

  OdpovědětVymazat
 15. Já říkám, že zastavení testování české vakcíny byl zločin! Protektorátní mentalita dnešních politiků páchá nedozírné škody.
  Česká vakcína proti kovidu již byla vyvinutá a otestovaná na myších. Stačilo spustit testování na lidech. A když posloucháte, co bylo hlavní příčinou, že vakcíny proti kovidu na západě byly vyvinuty tentokrát tak rychle, tak odborníci říkají, že to byl především dostatek lidského materiálu k testování. Takže za ty dva měsíce od listopadu mohla být česká vakcína ve třetí fázi testování a v únoru mohla být k dispozici.

  Česko je vakcinářská velmoc! Vzpomeňme triumf našich vědců z nedávné doby, vakcína proti Borelioze se 100% účinností:

  https://www.irozhlas.cz/zivotni-styl/zdravi/vakcina-testovani-borelioza-kliste_2007112020_aur

  OdpovědětVymazat
 16. Politici se chovají k lidem jako čím dál větší hovada. Lžou, podvádějí, cpou si peníze daňových poplatníků do vlastních nebo politicky spřízněných kapes, zbaběle se snaží vyhnout odpovědnosti, mnohdy dokonce zrazují vlastní stát a celkem nepokrytě slouží cizím zájmům. A budou to dělat tak dlouho, dokud jim naštvaní občané nezatnou pořádně tipec...

  OdpovědětVymazat
 17. O to jde, ať má každý právo si vakcínu zvolit navíc dopřát i volbu chřipčičkářům, ale potom ať odmítnou léčbu v nemocnici (kdyby se
  náhodou přece jen mýlili). Buďme fér.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Doplním poslední stav vakcinace : v čele je Británie 11 očkovaných / na 100 obyvatel, Srbsko 5.2/100, Malta 4.5/100, Island 4.3/100. Jen Malta je v EU. No comment.

   Vymazat
 18. Pane, ale ta žádost Ruska v EU již leží, ale někdo ji sabotuje!!!

  OdpovědětVymazat
 19. OK je to tady: Prezident putin dnes zrušil veškerá opatření proti CORONAVIRU:
  https://qactus.fr/2021/01/26/q-scoop-russie-coup-de-tonnerre-poutine-leve-les-restrictions-covid/

  OdpovědětVymazat
 20. Prouza, obhájce zahraničních řetězců, šíří nepravdy. Poslanec SPD vysvětluje, co je v návrhu, který rozkvičel demoblok

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Prouza-obhajce-zahranicnich-retezcu-siri-nepravdy-Poslanec-SPD-vysvetluje-co-je-v-navrhu-ktery-rozkvicel-demoblok-651812

  S každým prdem volá Babiš Merkelové. Liberální kapitalismus je v posledním tažení, tuší poslanec Ondráček

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/S-kazdym-prdem-vola-Babis-Merkelove-Liberalni-kapitalismus-je-v-poslednim-tazeni-tusi-poslanec-Ondracek-651814

  OdpovědětVymazat
 21. Ahoj koviďáci!

  Hádáte se jako malé děti o testech, vakcinách, ideologiích, kšeftech a podobných nesmyslech.
  Ve skutečnosti byl covid vymyšlen Mengelem jako náhrada Cyklonu B, protože ten cyklon bylo třeba používat přesně technologicky. Virus (ve skutečnosti mikrobakterie parazita, podobná chlamydiím, napajcovaná sekvencemi deseti virů), byť neživý je šířen mezi populací různými mechanismy přenosu a svoji práci udělá rychle, přesně a zdarma. Vyrobený je uměle, orientovaný rasisticky (na Slovany a Židy). Co se nepodařilo dolfimu a jeho náckům se má podařit nyní satanistům a neokonům. Vláda nad zdroji Ruska a financemi FEDu umožní totální zotročení lidstva. Ozveš se a dron ti vysype covid 666 na hlavu. Testování a očkování je pouze dým nad budoucím krchovem, který tuto akci zakryje a podpoří (očkovaní chcípají jak mouchy). Tak nastavte paži hlupáci, jedno na čí jehlu a jedy.

  OdpovědětVymazat
 22. Unknowne, ty pitomečku. Nejen že soustavně lžeš. Rusové podali žádost už loni v létě. V Moskvě (a jistě ne jen tam) právě uvolnili opatření. Lidi mohou do restaurací, do práce a děti do školy. A víš proč? Protože masivně očkují. Nešpekulují, nevymlouvají se, ale jedou! To my musíme ještě přitvrdit. A na Slovensku už je rovnou stanné právo! Se vším všudy. V Nizozemsku zmlátili demonstranyt jako žito, použili plyn i vodní děla, pocisty na koních a štvali na ně psy. Petříček a spol. ani muk. jen odsuzují zásah Ruska proti demonstrantům, i když nebylo použiti nic z toho co v Holandsku nebo ve Francii a došlo pouze k jednomu zranění.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Danny,vase komenty jsou jedny z nejlepsich.Zkusim vam dat

   pro vas a jine uryvky z otresneho clanku Nature 9.11.2015.
   Prozatim vice nemohu.
   Jake bylo zadani grantu,muze to byt zajimave i pro ostatni.
   Na konstrukci viru,ktery v prirode neexistoval se podilelo 9 vedcu a 6 vyzkumnych INTERNACIONALNICH center.Zadani grantu znelo:

   Mezinarodni skupina vedcu dostala za ukol v grantu prozkoumat moznosti vytvoreni MECHANIZMU pro prenos koronaviru na cloveka.

   Hlavni otazkou tohoto zlocinu je dnes PROC?
   Na tuto otazku existuje jen tato logicka odpoved.

   Cilem bylo ocividne vytvorit biologicke zbrane a jejich odrudy GENETICKE ZBRANE.

   Takto vysvetluji ti "vedci" svuj "USPECH".
   Behem epidemie SARS byly identifikovany vazby mezi civetkami a CoV nalezenymi u lidi.
   Na zaklade tohoto "OBJEVU"obecne paradigma prechodu(viru na cloveka)se ukazalo,ze epidemie SARS-CoV vznikla jako netopyri virus,presla na civetky a provedla zmeny vazajici se na receptory domen(RBD),
   aby se zlepsila vazba na Ace2.
   A ted pozor!
   Nasledne vystaveni lidi na trzich se zviraty umoznilo,aby clovek byl infikovan kmenem "civet",ktery se stal kmenem epidemickym.

   Data z vytvorenych chimerickych viru PODOBMYCH SARS ukazaly,ze kvasi druhove fondy obsahujici CETNE viry mohou infikovat lidske bunky.

   Preklad: Bude clovek a my mu vybereme chimero viry!

   Je tu strasliva otazka.Byla nakaza lozisek infekce umyslna,nebo doslo k neodborne manipulaci s timto nebezpecnym biologickym materialem?.

   UZ VITE PROC se VSE TAJI?Rozumeli jste tomu?

   Vymazat
  2. Na nic by se neprislo,kdyby tento clanek nevysel.

   Jestlize dojde k dalsimu viru,uz tuto chybu nemuseji udelat.
   Rusove o tom clanku dobre vi a vsichni ti,kdo se jeho utajovani ucastni,kdo myslite ze to jsou za lidi?

   Vymazat
 23. Kéž by! Ale to by farmaceutické koncerny přišly o vejvar. Takže ty c..y raději necháme chcípnout. Ale všechny. Nejen rudé.

  OdpovědětVymazat
 24. V USA výskyt coronaviru klesá. Jen nastoupil Biden a okamžitě se to lepší...TBC

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To nic není. Když v SSSR nastoupil Gorbačov a vyhlásil Petestrojku, hned druhý den uviděli Yettiho!

   Vymazat
 25. Rothschildova banka v Parizi horela
  https://t.me/INTO_THE_LIGHT_NEWS/21714
  Pyrotechnici povolani do zavodu na vyrobu vakcin AstraZeneca
  ve Wrexhamu, Spojene kralovstvi
  https://twitter.com/disclosetv/status/1354417670813339651?s=20
  31.1.2021 Velka demonstrace/Viden
  https://t.me/INTO_THE_LIGHT_NEWS/21733
  Lidé celého světa už toho mají plné zuby-začíná BOJ...

  OdpovědětVymazat
 26. Už mě to covidotřeštění natolik naprudilo, že jsem se rozhodl spáchat sám na sobě pokus.
  Včera jsem se totiž dal do řeči s pozitivním coviďákem, takto mým známým z dob kdy jsem se ještě seberealizoval co OSVČ, a pozval jsem ho k sobě na kus drbu.
  Po dobu pěti hodin jsme byli chytří vůkol, hrály šachy a dámu, a v mírném množství konzumovali alkohol. Totéž si zopáknu ještě v sobotu a v neděli, kdy spolu předěláme koupelnu a předsíň, a, poté co budeme mít hotovo, dáme opět řeč a zahrajem si šachy a dámu, bychom spolu strávili co nejvíce času v blízké pospolitosti.
  Vzhledem k tomu, že jsem z tzv. "rizikové skupiny" - 70 járů, od 5 let chronická bronchitida - by se měl ten covid na mě vydovádět a jestli za něco stojí, měl by mě skolit.
  Těšíte se, že bude ode mě pokoj mnohojediný unk Howne Blátošlape, porňáku (za oslovení honibrk mě pan Dvořák maže, tož jsem šel do sebe), a další šmejdi?
  Tak jen se těšte. Uvidíme, zda zmizí z těchto stránek nick Milan či Milan ze Zahrady Čech.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.